>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 11 listopada 2010r. (czwartek)

Status
Zamknięty.
snajper 322

snajper

Forum VIP
Tutaj podajemy typy na Czwartek - 11 listopada !!!



Typy podajemy według wzoru:

Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:

Jeśli ktoś nie będzie podawał typów jak w przykładzie, to jego post z typem będzie usuwany z konkursu !!!

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej :!:

Pamiętaj, że:
- powtórzony typ to ⛔100 pkt :!:
- nieregulaminowy bukmacher to ⛔100 pkt :!:

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu
:!:

Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM do tego temacie -&gt;&gt;&gt; LINK.
NIE PISZ o tym w dziale z typami.
Nie stosowanie się do tego polecenie będzie karane żółtymi kartkami
:!: :zoltakartka:
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Spotkanie : New York Islanders - Anaheim Ducks
Typ : Anaheim Ducks -1,5
Kurs : 2,98
Bukmacher : Pinnacle
Data: 2010-11-11 04:05
Analiza:
Gospodarze ostatnimi czasy grają bardzo dobrze,a jesli chodzi o mecze we własnej hali to są w czołówce tabeli bo w meczach u siebie mają 5 zwycięstw i tylko jedną porażke.
Islanders gra bardzo słabo,bo sa przedostatnią drużyną w lidze.
Zdecydowanie stawiam dzis na gospodarzy typując handicap -1,5 bo w takiej formie drużyna z Nowego Jorku nie bedzie w stanie zatrzymac gospodarzy.
Goście mają serie siedmiu porazek z rzedu.
Wiem ze każda seria ma swój kres ale chyba nie jutro i nie na wyjeździe z Kaczorami bo to była by bardzo duża niespodzianka.
Anaheim ma serie 4 zwycięstw po zwyciestwie z Tampa Bay po dogrywce,bardzo cenne zwyciestwo z pingwinami z Pittsburgh,wygrana z Nashvile 5-4 :/ i wygrana po dogrywce z Rekinami z San Jose,z którymi przegrali przed rozpoczeciem tej serii 4 zwyciestw.
Troszke zawiódł mnie bramkarz w ostatnim meczu z Nashvile,a szczególnie w 3 tercji bo obrona dopuściła do oddania tylko trzech strzałów a Hiller potrafił puścić 2 gole ,czym mnie załatwil w typie z 8.11 :/
Kaczory grają bardzo dobrze,Kaczory wygrywają,Kaczory sa w zdecydowanie lepszej formie od rywali i w nocy szybko rozprawią sie z Islanders.
10/11-10 NHL San Jose Sharks vs. Anaheim 2:2 2:3 (OT)
08/11-10 NHL Anaheim vs. Nashville 5:4
06/11-10 NHL Anaheim vs. Pittsburgh 3:2
04/11-10 NHL Anaheim vs. Tampa Bay 2:2 3:2 (OT)
31/10-10 NHL San Jose Sharks vs. Anaheim 5:2
30/10-10 NHL Anaheim vs. NJ Devils 1:2
27/10-10 NHL Dallas vs. Anaheim 2:5
24/10-10 NHL Detroit Red Wings vs. Anaheim 5:4

07/11-10 NHL NY Islanders vs. Philadelphia 1:2
05/11-10 NHL Ottawa vs. NY Islanders 4:1
04/11-10 NHL Carolina vs. NY Islanders 7:2
31/10-10 NHL Philadelphia vs. NY Islanders 6:1
30/10-10 NHL NY Islanders vs. Montreal 1:3
28/10-10 NHL Montreal vs. NY Islanders 5:3
24/10-10 NHL Florida vs. NY Islanders 4:3
22/10-10 NHL Tampa Bay vs. NY Islanders 2:2 2:3 (OT)
⛔ 100
 
J 37

jrpl

Użytkownik
Spotkanie : Baltimore Ravens (6-2) @ Atlanta Falcons (6-2)
Typ : Falcons -1
Kurs : 1,962
Bukmacher : Pinnacle
Analiza:
Kiedy tylko Falcons grają na swoim boisku warto wspomnieć jak dobry tam jest Matt Ryan. Jako gospodarz ma na koncie 25 przyłożeń, 12 przechwyconych podań, 64.3 procent skuteczności oraz 7.8 jarda na akcję, porównując to odpowiednio do 26, 18, 57.5 i 6.5 w meczach wyjazdowych. Ravens są na 14 miejscu przeciw podaniom. Chad Henne zdobył przeciw nim 231 jardów w 34 próbach ostatnio. Jednak dość zaskakująco męczyli się przeciw podaniom przed kolejką przerwy. Zwłaszcza te 347 jardy jakie zdobył Ryan Fitzpatrick zadziwiają. Również przeciw akcjom biegowym Ravens nie zachwycali ostatnio. Wpradzie Ronnie Brown nie miał wiele okazji w ostatnim spotkaniu, Dolphins gonili wynik, jednak kiedy tylko dostawał piłkę - radził sobie całkiem dobrze. Zatem Michael Turner powinien stanowić nie lada zagrożenie w tym meczu. Co uczyni grę rozgrywającemu gospodarzy zdecydowanie łatwiejszą.
Defensywa Falcons ma spore problemy przeciw grze powietrzem. Wprawdzie Josh Freeman zdobył tylko 189 jardów, jednak było to przy 22 próbach. Przed kolejką przerwy, w dwóch meczach Atlanta straciła w sumie 738 jardów w ten sposób. Ponieważ Joe Flacco był niemal bezbłędny w ostatnim meczu, podejrzewam, że nie będzie miał większych kłopotów przeciw secondary znajdującym się dopiero na 31 miejscu w rankingu. Niestety nie będzie miał regularnego wsparcia ze strony running back. Falcons z akcjami biegowymi radzą sobie bardzo dobrze. Żaden z ich przeciwników od drugiej kolejki nie zdobył więcej niż średnio 4 jardy na akcję. Ciekawi mnie też czy Baltimore poprawi swoją grę w red zone. W pojedynku z Dolphins na siedem razy kiedy tam dotarli, zdobyli tylko jedno przyłożenie. Jeśli również w tym meczu będą w tym obszarze popełniać tyle błędów - przegrają to spotkanie.
Gra w meczach wyjazdowych w czwartki jest sporym wyzwaniem dla każdej drużyny. Ravens będą musieli udać się do Atlanty na to spotkanie po krótkiej przerwie, nie jest to specjalnie komfortowa sytuacja. Tym bardziej, że w Georgia Dome będzie wrzało. Falcons nie są zbyt często gwiazdami głównego czasu antenowego jeśli chodzi o futbol amerykański. Teraz stają przed szansą pokazania światu, że należy ich poważnie rozpatrywać wśród kandydatów do gry w Super Bowl. Matt Ryan i spółka grają tam świetnie i to, że oczy wszystkich fanów będą skierowane wyłącznie na nich, będzie dla nich świetną pozytywną mobilizacją. Falcons wygrają ten mecz różnicą powyżej rzutu wolnego.
zła data
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Spotkanie: Murray A. (Gbr) - Cilic M. (Cro)
Typ: 1
Kurs: 1,4
Bukmacher: William Hill
analiza: Nie ja jeden zauważyłem jaką promocję przyszykował William Hill. Już teraz kurs spadł z 1.4 na 1.11. Murray na hardzie sobie dobrze radzi, o czym świadczy chociażby wygrana w Szanghaju. W walenci odpadł po słabym meczu z Monaco. Tutaj zagrał prawdopodobnie najładniejszy mecz tego turniej, wygrywając z bardzo dobrym Nalbandianem. Cilic, jak to Cilic, ostatnio nie zachwyca. 3-setówka z Stakhovskym, który orłem nie jest. W drugim, przegranym secie grał na poziomie zawodnika okupującego miejsce blisko setki. Ostatecznie udało się wygrać, ale więcej to on tu nie ugra z taką formą. h2h 4-1 dla Murraya. Dodam, że Cilic przegrał w zeszłym tygodniu z tym samym Nalbandianem, którego dziś ograł Murray.
✅ 40
 
M 6

mentosix

Użytkownik
Spotkanie : New York Islanders - Anaheim Ducks
Typ : 2
Kurs : 1,9
Bukmacher : Bwin
Analiza:
Tej nocy w NHL rozegra się spotkanie pomiędzy Islanders i Ducks, jest to tak zwana wisienka na torcie dla typerów. W tym meczu nie mam cienia wątpliwości co do zwycięstwa Kaczorów. Ducks kontynuują świetną serie zwycięstw w dodatku w każdym z meczy strzelają min. 3 bramki. Forma zawodników z Nowego Yorku wygląda wręcz odwrotnie- przegrali ostatnie 7 meczy przy czym stracili 32 bramek a trafili zaledwie 12. W dodatku ostatnie spotkannie jest na korzyść zawodników
Anaheim Ducks
✅ 90
 
B 0

blkakabelek

Użytkownik
Spotkanie: AC Parma - Sampdoria, godz: 20:45
Typ: X (1wsza połowa)
kurs: 1.97
buk; Betsson
Analiza: AC po wygranej w 1wszej kolejce u siebie z Brescią do dzisiaj nie potrafiła odnieśc następnego zwycięstwa. Ich builans u siebi to zwycieśtwo , porażka i trzy remisy wszytskie po 0:0. Drużyna ma kłopot ze zdobywaniem goli, dotychczas strzeliła ich zaledwie 6 (najmniej w lidze). Parmańczyków można jedynie pochwalic za formacje defensywną która to straciła 10 bramek. Sampdoria mimo wysokiego 6 miejsca w tabeli przed tą kolejką, równiez ma kłopot ze zdobywaniem bramek, ostatnie dwa mecze (Samp. - Catania 0;0 i Samp. - Metalist 0;0) pokazały brak w drużynie takiego gracza jak Cassano. Ponadto Sampa w meczach wyjazdowych zaliczyła 1 zwycięstwo i aż 4 remisy. Podsumowują stawiam na remis po 1wszej połowie,najbardziej możliwe 0:0
✅ 97
 
J 0

jeffers

Użytkownik
Spotkanie: Parma – Sampdoria Genua
Typ: X
Kurs: 3.10
Bukmacher: expekt
Analiza:
Już jutro o godzinie 20:45 zmierzą się ekipy FC Parma z Sampdorią Genua. Mecz zaciekawił mnie z jednego ważnego względu, otóż obie ekipy bardzo „lubią” remisować swoje spotkania. Ale nie uprzedzajmy faktów i poznajmy po kolei sytuację obu drużyn w tabeli Serie A, a później przyjrzymy się osiągnięciom remisowym obu ekip.
Parma jest ekipą, której w tym sezonie wybitnie nie idzie. Zajmuje ostatnie miejsce we włoskiej pierwszej lidze. Do tej pory zdobyła zaledwie 8 punktów w 10 spotkaniach. Nie może się pochwalić także bilansem bramkowym, bo wygląda on dramatycznie 6:10. W zespole nie ma zawodnika, który byłby typowym snajperem i wykańczał akcje Parmy. Co prawda gra tu Herman Crespo znany z kapitalnych występów chociażby z Interu Mediolan, jednak jest on cieniem siebie samego i do tej pory strzelił zaledwie jedną bramkę.
Teraz parę słów o Sampdorii. Ekipa z Genui zajmuje obecnie 7 pozycję w tabeli Serie A. Bilans bramkowy także nie jest porażający 11:8 w 10 spotkaniach, to naprawdę mizerny dorobek. Sampdoria występy w rodzimej lidze łączy z Ligą Europejską. Do tej pory rozegrała tam 4 spotkania, po których jej bilans punktowy wynosi 5 punktów. Mecze rozegrane przez Samdorię w LE wyglądają następująco:
04/11-10 Sampdoria vs. Metalist Kharkiv 0:0​
21/10-10 Metalist Kharkiv vs. Sampdoria 2:1​
30/09-10 Sampdoria vs. Debreceni VSC 1:0​
16/09-10 PSV Eindhoven vs. Sampdoria 1:1​
Mecze rozegrane w LE, też mają znaczenie dla wyboru przeze mnie typu na wynik remisowy. Zauważmy, że Sampdoria zanotowała w 4 meczach 2 remisy, a pozostałe dwa spotkania zakończyły się minimalną wygraną 1:0 i minimalną porażką 2:1, które to wyniki także oscylują wokół remisu.
Kolejnym, ostatnim i najważniejszym argumentem jest to o czym wspomniałem na początku mojej analizy. Obie ekipy mają najwięcej spośród wszystkich ekip wyników remisowych. Zobaczmy jak kształtują się wyniki remisowe Parmy:
31/10-10 Serie A Parma vs. Chievo 0:0​
24/10-10 Serie A Parma vs. Roma 0:0​
17/10-10 Serie A Cesena vs. Parma 1:1​
22/09-10 Serie A Lecce vs. Parma 1:1​
19/09-10 Serie A Parma vs. Genua 1:1​
oraz wyniki remisowe Sampdori:
07/11-10 Serie A Sampdoria vs. Catania 0:0​
24/10-10 Serie A Inter vs. Sampdoria 1:1​
03/10-10 Serie A Bologna vs. Sampdoria 1:1​
26/09-10 Serie A Sampdoria vs. Udinese 0:0​
22/09-10 Serie A Cagliari vs. Sampdoria 0:0​
12/09-10 Serie A Juventus vs. Sampdoria 3:3​

Jak widać obie ekipy remisują na potęgę. Zwróćmy jeszcze uwagę na fakt, że Parma u siebie zremisowała 3 z 5 rozegranych spotkań, a Sampdoria 4 z 5 rozegranych na wyjazdach. Myślę, że liczby mówią same za siebie, choć one nie grają na boisku. Podsumowując jednak bardzo prawdopodobnym wynikiem w tym spotkaniu jest remis. Typem alternatywnym wydaję się wynik poniżej 2.5, a ja osobiście zaryzykowałbym nawet poniżej 1.5 gola. Polecam typ za stawkę w ramach rozsądku J . Powodzenia!!!
⛔ 100
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Groningen - Den Haag
Obydwie druzyny strzelą?
TAK
1.55
Williamhill
Dzisiaj o godzinie 20:45 zostanie rozegrane bardzo interesujace spotkanie w ramach pucharu Holandii. Zagrają ze sobą dwie pierwszo ligowe druzyny:
Groningen, któzy w lidze spisuja się bardzo dobrze i są obecnie na 4 pozycji i Den Haag równie dobrze spisujace się w lidze bo plasuja sie na 7 pozycji.
Gospodarze u siebie to bardzo groźna druzyna. Przekonał sie miedzy innymi o tym Ajax który zresmisował w Groningen. Po za tym gospodarze maja 6 zwyciestw na własnym boisku w lidze. Grają bardzo ofensywnie. W 13 meczach w lidze strzelali w każdym !
Goście to póki co niezle spisujaca sie w lidze ekipa. Zawdzieczaja swoje miejsce głównie dobra grą z hegomonami takimi jak Ajax i PSV. Ugrali z nimi 4 punkty ! Po za tym bardzo bramkostrzelna ekipa. Na 13 meczy w lidze strzelalli w 12.
Zagraja 2 bramkostrzelne druzyny. Obydwie powinny strzelic przynajmniej po 1 golu.
✅ 55
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
F.Verdasco - G.Monfils
typ: 2
kurs: 1,50
buk: tobet
analiza:

Francuz w bardzo dobrej dyspozycji pod koniec sezonu. Jak zwykle swietnie biega, w obronie dokonuje cudow. Lubi grac w hali, dobrze sie czuje podczas takich turniejow. W Paryzu gra u siebie, drobny atut, na pewno publicznosc bedzie mocno za nim a on to lubi. Bardzo dobrze funckcjonuje też serwis, poteżne pierwsze podania otwieraja droge do zdobywania latwych punktow. Gorzej to wyglada po drugim serwisie ale akurat Verdasco ostatnio nie grzeszy swietnymi returnami. Z meczu z Clementem mial sporo bledowprzed 1,5 seta. Arno spokojnie mogl ten mecz wygrac, mial wygrany pierwszy i przelamanie w drugim. Nagle przestal grac. Monfils takiego bledu nie zrobi, to zupelnie inna klasa gracza niz starszy kolega deblowy. W sumie to jest to typ bardziej przeciw Hiszpanowi. Verdasco pod koniec sezonu nie blyszczy. Bardzo slabo w Azji, cieniutki mecz z De Bakkerem, potem w Europie jeszcze gorzej. Ostatnio zaledwie pięc gemow ugranych z Simonem i jednoczesnie okolo 40 bledow niewymuszonych mimo, ze to byl calkiem krotki mecz. to pokazuje w jakiej formie jest Hiszpan. Nie gra dobrze, duzo ryzykuje. Z takimi defensorem bedzie mu bardzo ciezko bo Gael do wieszkosci pilek dobiega i odgrywa. Oby tylko nie zaczal swojego pajacowania na korcie bo czesto przed swoja publicznoscia zabardzo go ponosi i zaczyna swirowac delikatnie mowiac. Jest zdecydowanym faworytem, gra obecnie lepiej, dobra forma, warunki halowe jak najbardziej do niego pasuja, dobry serwis. Mam wrazenie ze Fernando juz zabardzo nie chce sie w tym sezonie grac. Atakowany przez Clementa dlugimi momentami byl bezradny. Nie sadze aby poradzil sobie z Monfilsem, to byloby spore zaskoczenie dla fanow talentu Gaela, publicznosci i organizatow. W takiej formie stac Gaela na dobry rezultat w Paryzu.
✅ 50
 
luter 5

luter

Użytkownik
LDU Quito - Newells Old Boys
Typ: over 2 bramki do przerwy (tylko 2=zwrot)
kurs:5,95
bukmacher:bet365
Analiza:

Juz dzis o godzinie 3:20 czasu polskiego rozpocznie sie rewanzowe spotkanie Copa Saudamerica pomiedzy LDU Quito a ekipa Newells Old Boys.Mecz zapowida sie na spotkanie z jednym faworytem co pokazuje statystyki wysepow gospodarzy w Copa Saudamerica.LDU po pierwszym wyjazdowym spotkaniu zremisowanym 0-0 zagra dzis na wlasnym stadionie czyli twierdzy ktora nie zostala zdobyta od 2006 liczac wystepy LDU w Copa Saudamerica a ostatnia ekipa ktora pokonala dzisiejszych gospodarzy byl takze ekawdorski El Nacional ktory w tamtych rozgrywkach Copa Saudamerica pokonal LDU 3-2.Od tamtej pory juz zadna ekipa nie zdobyla 3 punktow na stadionie Estadio de Liga Deportiva Universitari gdy grano w Copa Saudamerica a jedyna ekipa ktora wywalczyla jakies punkty oprocz El Nacional byla druzyna Boca Juniors ktora zremisowala 1-1.Dzis jednak rywal jest malo wymagajacy i tak jak w ostatnich meczach Copa Saudamerica na wlasnym stadionie LDU mozw wypunktowac rywala tak jak mialo to miejsce w 3 poprzednich meczach 5-1 6-1 7-0 kiedy jakas ekipa przyjezdzala do Ekwadoru.Stad wlasnie wziol sie moj typ poniewaz w 3 wspomninych meczach za kadym razem kibice widzieli przynajmniej 3 bramki.Licze ze i dzis kibice zobacza przynajmniej 2 bramki do przerwy co da zwrot lub 3 i uda sie mi trafic swietny kurs co jak na mozliwosci LDU nie jest typowym strzalem

⛔ 100​
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Spotkanie: Dustin Brown - Adrien Bossel
Typ: Adrien Bossel +4,5 gemów
Kurs: 1,85
Buk: Tobet
Analiza: Druga runda challengera w Aachen. Brown jest oczywiście faworytem tego meczu. Jednak ja zauważyłem, że Dustin ma często problemy z przełamywaniem rywali. Swoje podania wygrywa pewnie, ale brejków z jego strony jak na lekarstwo. Stąd np. w jego wynikach jest stosunkowo dużo tie-breaków. Bossel to jest raczej przeciętniak, ale nie wierzę, żeby Brown nagle zaczął łamać rywala na potęgę. Linia handi jest dosyć duża i uważam, że jak najbardziej do pokrycia przez Adriena.
✅ 85
 
M 4

magdalena1984

Użytkownik
Spotkanie: O`Sullivan R. - Robertson N.
Typ:2
Kurs:3.2
Bukmacher:bet-at-home
Analiza:w trwającym turnieju snookera w Anglii ,dziś dojdzie do pojedynku dwóch mistrzów Ronnie O Sulivana i Neila Robertsa .O Sullivana nie trzeba przedstawiac osobom które interesuja sie snookerem dla tych którzy wolą inne dyscypliny podpowiem tylko że Ronnie jest 3-krotnym mistrzem świata ,5 razy kończył sezon na pierwszym miejscu na Światowej Liście rankingowej.Od 1993 roku uczestniczył we wszystkich MS.Zwycięzca 22 turniejów rankingowych (począwszy od UK Championship w 1993 roku). Czterokrotny triumfator UK Championship, czterokrotny zwycięzca prestiżowego turnieju nierankingowego &quot;Masters&quot; oraz ośmiokrotny triumfator Premier League.Robertson nie ma takich osiągnięc jak jego dzisiejszy przeciwnik ale wszystko przed nim ,przeciez dopiero ma 29 lat a już może sie pochwalic mistrzostwem świata z roku 2010
i wygrał 6 turniejów rankingowych .W tym roku zmierzył sie juz z O Sullivanem pokonując go 5:1 .Teraz bedzie chciał pokazac ze to nie był przypadek tylko wspaniałe umiejetnosci

⛔ 100
 
mgti 35

mgti

Użytkownik
Spotkanie: Malaga v Hercules
Typ: X
Kurs: 3,30
buk: bet365
Analiza: Witam, co do mojego typu wyżej to już napisałem posta w propozycjach i niezgodnościach z prośbą o przeniesienie. Przepraszam za gapowe. na 11 listopada wybieram spotkanie Malage v Hercules. Wg mnie typowe spotkanie na remis. Chodź jeśli miałbym stawiać z delikatnym wskazaniem to na Herculesa ponieważ pokazali w tym sezonie że potrafią wygrać z najlepszymi, np Barcelona. W ostatnich spotkaniach jednak nic nie wskazuje na dobrą formę obu drużyn.
06/11/2010 Primera Division Espanyol vs. Malaga P - 1:0
31/10/2010 Primera Division Malaga vs. Real Sociedad P - 1:2
27/10/2010 Copa del Rey Hercules vs. Malaga R - 0:0
24/10/2010 Primera Division Osasuna vs. Malaga P - 3:0
16/10/2010 Primera Division Malaga vs. Real Madryt P - 1:4
03/10/2010 Primera Division Almeria vs. Malaga R - 1:1
07/11/2010 Primera Division Osasuna vs. Hercules P - 3:0
30/10/2010 Primera Division Hercules vs. Real Madryt P - 1:3
27/10/2010 Copa del Rey Hercules vs. Malaga R - 0:0
24/10/2010 Primera Division Almeria vs. Hercules R - 1:1
18/10/2010 Primera Division Hercules vs. Villarreal R - 2:2
03/10/2010 Primera Division Getafe vs. Hercules P - 3:0
Jak pisał jeden z dobrych użytkowników forum , który ostatnio nie pisze za dużo postów, że przeszłość nie gwarantuje przyszłości, więc stwierdzam że istnieje realne prawdopodobieństwo że padnie w tym meczu remis. Jakieś 25 % sądząc po kursach. Stawiam więc na remis.

⛔ 100
 
V 0

vaga

Użytkownik
Spotkanie: FC Parma - UC Sampdoria
Typ: 2
Kurs:3.54
Bukmacher:Pinnacle Sports
Analiza:
Jak już było dokładnie wyżej wspomniane jest to mecz raczej grany na remis, no ale jednak wydaje mi się, że goście są zespołem nieco lepszym od gospodarzy, a kurs też jest niczego sobie. Wziął się on pewnie z tego, że Sampdoria na 5 meczy wyjazdowych wygrała tylko jeden, ale też nie przegrała ani jednego, padły 4 remisy. Parma oprócz atutu własnego boiska za mną jakoś specjalnie nie przemawia. W ostatnich 6 meczach zdobyła 3 punkty, ani jednego meczu nie wygrywając. Zajmuje ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem po 10 kolejkach 8 punktów. Sampdoria plasuje się na 7 miejscu. Wydaje mi się, że to spotkanie zawodnicy będą chcieli koniecznie wygrać, bo zdają sobie sprawę jaka jest sytuacja w tabeli, środek tabeli różni mała ilość punktów. Zespół na 6 ostatni meczy nie przegrał ani jednego, ale wygrał też tylko dwa, jednak myślę, że dzisiaj postara się pokusić o 3 punkty, bo z kim ma niby wygrywać na wyjazdach, jak nie z zespołem zajmującym ostatnie miejsce w lidze.

⛔ 100
 
T 8

towi

Użytkownik
Spotkanie: HC Alleghe - Renon
Typ: 2
Kurs: 1,70
Bukmacher: bwin
Analiza: Ósma, przedostatnia drużyna włoskiej ligi Hokeja podejmować będzie u siebie wicelidera Renon. Alleghe spisuje się fatalnie w tym sezonie, po 14 kolejkach ma zaledwie 10 punktów (3 wygrane 11 porażek), wygrane zanotowali tylko na najsłabszych zespołach Cortina oraz Pontebba, natomiast zespół Renon z 30 punktami( 11 wygranych i 3 porażki) zajmuje drugie miejsce w tabeli. w ciągu ostatnich 10 spotkań wygrali aż 8 razy, przegrywając jedynie z liderem Brunico oraz niespodziewanie z Asiago. Drużyny grały sześć spotkań ze sobą i ani razu nie wygrali gospodarze.
27/02-10 Serie A1 Alleghe vs. Renon 1:3
26/12-09 Serie A1 Alleghe vs. Renon 2:5
22/10-09 Serie A1 Alleghe vs. Renon 4:5
21/02-09 Serie A1 Alleghe vs. Renon 2:2
28/12-08 Serie A1 Alleghe vs. Renon 1:3
13/11-08 Serie A1 Alleghe vs. Renon 4:4
Alleghe 0
remisy 2
Renon 4
✅ 70
 
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik
Spotkanie : Rapid Bucuresti - Steaua Bucuresti
Typ : X
Kurs : 3.32
Buk : PinnacleSports

Patrząc na dzisiejszą ofertę spotkań muszę powiedzieć że nie jest za ciekawie. Meczy jest bardzo mało a jak są to puchary. I właśnie z pucharów postanowiłem wybrać. Wybrałem puchar Rumuni. Mecze między tymi zespołami to jak u nas Arka z Lechią, Cracovia z Wisła czy Polonia z Legią . . Są to wielkie derby a nie zwykły mecz pucharowy. Każdy mógłby powiedzieć że w pucharach drużyny mogą wyjść rezerwowym składem ale nie w tym meczu. Ten mecz będzie pokazywał kto jest mistrzem Bukaresztu. Faworytem u bukmacherów jest Rapid ale nie takim dużym bo na ich wygraną jest 2.00. Może dlatego że grają u siebie i są wyżej w tabeli. Plasują się na 3 pozycji z 7 wygranymi 5 remisami i 3 porażkami. Mają 26 pkt czyli o 4 pkt więcej niż ich dzisiejszy rywal. Są prawie obok siebie w tabeli, dodatkowo są to derby a one często kończą się podziałem punktów a w ich przypadku na pewno. Na 6 meczy między sobą padły aż 4 remisy a to pokazuję zaciętość tych mecz. Dzisiaj myślę że będzie podobnie . .

⛔ 100
 
rodzynxxx 0

rodzynxxx

Użytkownik
Spotkanie: Rapid Bucharest vs. Steaua
Typ: Rapid Bucharest (0) - Steaua (1) Rapid
Kurs: 4,35
Bukmacher: betsafe
Analiza:
Dzisiejszego wieczoru rozegrany zostanie mecz w pucharze pomiędzy zespołami z Bukaresztu (takie sobie derby - mecz podwyższonego ryzyka). Moim faworytem tego spotkania jest mniej utytułowany Rapid który w tym sezonie walczy tylko na 2 arenach w dodatku krajowych (liga i puchar), natomiast piłkarze Steaua grają jeszcze w lidze europejskiej gdzie zajmują po 4 spotkaniach 2 miejsce w grupie K. Będą tam jeszcze grali z liverpool&#39;em u siebie i napoli na wyjeździe (jednym słowem aby myśleć o grze dalej w LE to muszą być skoncentrowani w 100%). Patrząc na tabe ligową to Rapid zajmuje 3 miejsce z 26 pkt (7w,5d,2l) a ich rywale Steaua jest na 6 z dorobkiem 22 pkt (6w,4d,4l). Patrząc na wszystkie te rozgrywki sądzę że Steaua odpuści sobie krajowy puchar (wystawi rezerwowy skład) aby skoncentrować się na poprawie swojej sytuacji w lidze i dobrze zaprezentować się w lidze europy by nie zakończyć przygody zaraz po grupach.

Ostatnie mecze tych dwoje wyglądały następująco
08:11-10 Liga I Rapid Bucuresti vs. Steaua 0:0
18:04-10 Liga I Rapid Bucuresti vs. Steaua 5:1
25:10-09 Liga I Steaua vs. Rapid Bucuresti 1:1
15:05-09 Liga I Steaua vs. Rapid Bucuresti 1:2
09:11-08 Liga I Rapid Bucuresti vs. Steaua 0:0
20:03-08 Liga I Rapid Bucuresti vs. Steaua 0:3
16:09-07 Liga I Steaua vs. Rapid Bucuresti 0:0
01:04-07 Liga I Rapid Bucuresti vs. Steaua 2:3
17:09-06 Liga I Steaua vs. Rapid Bucuresti 1:1
22:07-06 Super Cup Steaua vs. Rapid Bucuresti 1:0
30:04-06 Liga I Steaua vs. Rapid Bucuresti 0:2
06:04-06 UEFA Cup Steaua vs. Rapid Bucuresti 0:0
30:03-06 UEFA Cup Rapid Bucuresti vs. Steaua 1:1
23:10-05 Liga I Rapid Bucuresti vs. Steaua 0:0
26:04-03 Liga I Rapid Bucuresti vs. Steaua 1:2
27:10-02 Liga I Steaua vs. Rapid Bucuresti 2:1
04:05-02 Liga I Steaua vs. Rapid Bucuresti 2:1
21:10-01 Liga I Rapid Bucuresti vs. Steaua 3:0
16:05-01 Liga I Rapid Bucuresti vs. Steaua 1:1
W ogólnym skrócie
Rapid - 4
remis - 9
Steaua - 6

⛔ 100​
 
B 0

brygadier25

Użytkownik
Spotkanie: CF Valencia - UD Logrones (under/over 2.5)
Typ: under 2.5
Kurs: 2.35
Bukmacher: bah
Analiza:
W meczu pucharu Hiszpanii przezywajaca mały kryzys Valencia zmierzy sie z Lorgrones.Mimo róznicy klas stawiam ze Valencja nie wbije wiecej bramek niz 2.Trener napewno wystawi mocno rezerwowy sklad by wkoncu w lidze wygrac wiec cos za coś.Zreszta z mojego doświdczenia wiem ze puchary szczegolnie w Hiszpanii maja to do siebie ze czesto zaskakuja i tu nawet moze byc biedne 1:0 a moze remis???Valencja w krajowych rozgrywkach wygrała 2 października teraz moze i wygra ale nie 3 bramkami...
Gospodarze napewno beda chcieli sie zrechabilitowac za marne wyniki ostatnio w lidze ale to często jeszcze bardziej paralizuję.
Zaryzykuje ze tym razem tak bedzie i wpadnie dobry kurs.

⛔ 100
 
V 0

veli17

Użytkownik
Spotkanie: Rapid Bukareszt-Steua Bukareszt
typ:2
kurs:3.30
bukmacher:BWIN
ANALIZA: Puchar Rumunii. Spotkanie dwóch odwiecznych rywali. Tu nikt nie odpuści, tu nikt łatwo się nie podda. Faworytem bukmacherów jest Rapid co dla mnie jest niezrozumiałe. Duże braki kadrowe w drużynie gospodarzy będą ogromną przeszkodą w odniesieniu zwycięstwa, młodzi piłkarze będą czuć ogromną presję przed tak wielką widownią. Mniej wymaga się od drużyny gości. Oni do tego meczu wyjdą na luzie, nastawią się na grę z kontraataku. Mecz będzie miał dziwny przebieg, mało akcji podbramkowych i dużo walki w środku pola. Przyznam się szczerze, że początkowo byłem skłonny obstawiać wynik 0:0 ale po dłuższej analizie stwierziłem, że żadna z tych drużyn nie zadowoli się remisem i z biegiem czasu przejdą do bardziej skomasowanego ataku. Dlatego zdecydowanie stawiam na gości którzy dysponują lepszym skladem i większymi umiejętnościami. Zapewne dużo bramek nie zobaczymy ale myślę że tą jedyną zdobędzie Steaua
✅ 230
 
maloey 30

maloey

Użytkownik
Spotkanie: Valencia (-1) - Logrones
Typ: Valencia
Kurs: 1,57
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam,
dzisiaj rewanżowy mecz Copa del Rey pomiędzy Valencią i Logrones. W pierwszym spotkaniu padł wynik 3:0. Przypomnijmy, że Valencia doznała ostatnio porażki z Sevilla 2:0, więc dzisiaj zapewne będą chcieli zmazać plamę. A gdzie mają to zrobić jak nie przed własną publicznością?
Logrones i tak już zasłużyło na pochwały i oklaski za awans do tej fazy. Jednak dziś czeka ich lanie od Valencii. I spokojnie zwycięstwo dwoma bramkami powinno siąść.
A to ostatnie mecze Logrones:
07/11/2010 Segunda B Grupa 2 Logrones vs. Sociedad B Z - 4:0
30/10/2010 Segunda B Grupa 2 Osasuna B vs. Logrones P - 1:0
27/10/2010 Copa del Rey Logrones vs. Valencia CF P - 0:3
24/10/2010 Segunda B Grupa 2 Logrones vs. Caudal P - 0:1
17/10/2010 Segunda B Grupa 2 Zamora vs. Logrones P - 2:1
10/10/2010 Segunda B Grupa 2 Logrones vs. Leonesa Z - 2:0
Ostatnie mecze Valencii:
08/11/2010 Primera Division Sevilla FC vs. Valencia CF P - 2:0
02/11/2010 Liga Mistrzów, Grupa C Valencia CF vs. Glasgow Rangers Z - 3:0
30/10/2010 Primera Division Valencia CF vs. Saragossa R - 1:1
27/10/2010 Copa del Rey Logrones vs. Valencia CF Z - 0:3
23/10/2010 Primera Division Valencia CF vs. Real Mallorca P - 1:2
20/10/2010 Liga Mistrzów, Grupa C Glasgow Rangers vs. Valencia CF R - 1:1
16/10/2010 Primera Division FC Barcelona vs. Valencia CF P - 2:1
Tak więc faworyt wydaje się być tylko jeden. Oczywiście Valencia - inny wynik niż pogrom na własnym stadionie, będzie niespodzianką.
Good luck,
Pozdrawiam.
✅ 57
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom