>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy Dnia - 11.12.2015 (piątek)

Status
Zamknięty.
tool 500

tool

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Śląsk Wrocław – Górnik Łęczna
Typ: 2
Kurs: 4,5
Bukmacher: bet365
Analiza:

Po raz kolejny w tym sezonie napiszę o dobrej grze Górnika Łęczna. Może wyniki (zwłaszcza ostatnie) na to nie wskazują ale zespół Jurija Szatałowa ma naprawdę sporo atutów by mieszać szyki rywalom w Ekstrakalsie. Z pięciu ostatnich spotkań Górnik przegrał cztery a jedno zremisował ale patrząc bardziej szczegółowo:
Lech (w) 1-3 – mecz absolutnie nie był jednostronny jak mógłby wskazywać wynik,
Ruch (d) 0-3 – najsłabszy w wykonaniu Górnika jednak szybko przyszło otrząśnięcie i wyjazd do Zabrza,
Górnik Z. (w) 1-1 – tu zespół z Łęcznej mimo, że rzutem na taśmę uratował remis to w przebiegu całego spotkania był zespołem dużo lepszym,
Legia (w) 1-2 – dobry mecz przy Łazienkowskiej i naprawdę niewiele brakowało by wywieźć punkt z Warszawy,
Pogoń (d) 2-3 – mocno przespana pierwsza połowa (0-3 do przerwy) ale w drugiej dominacja nad cofniętą Pogonią.
Po raz kolejny powtórzę: Bonin, Śpiączka, Piesio to bardzo dobry ofensywny tercet, mogący sporo namieszać w szergach Śląska.
We Wrocławiu dawno już zapomniano o tamtejszej twierdzy a to co ostatnio wyprawiają gracze Śląska to istny kabaret. Każdy chyba widział akcję Paixao i Kiełba, która jest najlepszym podsumowaniem formy drużyny z Dolnego Śląska. Nowy trener Romuald Szukiełowicz ma odmienić grę ,,czerwonej latarni’’ jednak nie sądzę żeby udało się tego dokonać jeszcze przed przerwą zimową. Spodziewam się tu raczej mocnego pilnowania tyłów i liczenia na błysk z przodu Bilińskiego czy Paixao z przodu. Moim zdaniem mecz mocno underowy a dla mniej odważnych typ 2 DNB po kursie 3.
W Śląsku nie zobaczymy kontuzjowanych Pawełka, Pawelca i Kiełba.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok
Typ: over 2.5
Kurs: 2.55
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Przy Cichej dojdzie dziś do rywalizacji pomiędzy Ruchem Chorzów i Jagiellonią Białystok w ramach 20.kolejki piłkarskiej Ekstraklasy. Na papierze wydaje się, że ciężko jest wskazać faworyta, obie ekipy wydają się mieć podobny potencjał i możliwości. Ja jednak w tym meczu mam swojego faworyta i jest nim Ruch Chorzów, według mnie to właśnie &quot;Niebiescy&quot; mają w tej rywalizacji więcej atutów z którymi zaraz się podzielę.
Przede wszystkim taki banał tj. atut własnego boiska. Jak wspomniałem banał ale czy do końca? Ruch u siebie w tym sezonie zdobył 19 z 28 punktów (ich bilans to 6-1-3). Jagiellonia również lepiej punktuje u siebie (13 punktów zdobytych na własnym boisku i 8 w delegacji). Statystyka Jagiellonii na wyjazdach to 2 zwycięstwa, 2 remisy i 4 porażki. Ponadto przy Cichej Jagiellonia ostatni raz wygrała w 2006r. (jeszcze w rozgrywkach 1.Ligi), od tamtej pory oba te zespoły grały ze sobą już tylko w Ekstraklasie i przy Cichej rozegrano takich meczów 8 gier z czego 5 wygrali &quot;Niebiescy&quot; i 3 razy padał remis.
Kolejna sprawa, która według mnie przeważa na korzyść Ruchu to jednak forma i dyspozycja z ostatnich kolejek. Ruch w ostatnich 8 kolejkach przegrał tylko raz z liderem Piastem Gliwice, punktował w Poznaniu z Lechem (remis 2-2) w Krakowie z Wisłą (remis 1-1), u siebie wygrał 3 ostatnie mecze ligowe z rzędu. Jagiellonia natomiast gra w kratkę, po serii 6 meczów ligowych w których zdobyli raptem punkt, przyszły 2 zwycięstwa z Koroną (1-0) i Zagłębiem (2-0), by w ostatniej kolejce znów przegrać tym razem u siebie z Górnikiem Zabrze (2-3).
Jeśli chodzi o sytuację kadrową to tutaj mniej urazów jest w Jagiellonii, bo jedynie Madera jest niepewny występu. W Ruchu na pewno nie zagrają Szewczyk, Urbańczyk i Helik, ale raczej nie są to gracze nie do zastąpienie i Ruch grając nawet bez ich pomocy, będąc w dobrej formie powinien sobie dziś poradzić i zdobyć komplet punktów.
✅ 155
 
qick19 17,8K

qick19

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Indie ISL - Play Offy
Godzina: 14:30
Spotkanie: Delhi Dynamos - Goa
Typ: over 2.5
Kurs: 1.8
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam! Po udanym typie środowym dziś wybrałem typ z Indii gdzie o 14:30 zmierzą się drużyny Delhi oraz Goa. Dlaczego akurat over ? Głównym argumentem przemawiającym za tym typem są bezpośrednie pojedynki między tymi drużynami oczywiście brałem tylko pod uwagę mecze w Delhi.
5 dni temu padł wynik 2:3 gdzie juz po 1 połowie Delhi prowadziło 2:0.
W 2014 r również mecz pomiędzy tymi drużynami obfitował w bramki . Ostatecznie skończyło się 1:4 dla drużyny Goa.
Delhi u siebie praktycznie w każdym meczy strzelają bramki oraz je tracą . Zeby długo nie szukać przykładów wezmy kilka ostatnich meczy u siebie - 3:3 z Kerala Blasters , następnie z Pune City 3:1 , w ostatnich meczach ten over jak widać był pokryty , myślę że i dzis nie będzie niespodzianki i padną min 3 gole.
Powodzenia ! ????
Zagrałeś i weszło ? -----&gt; like ????
⛔ 100
 
unique 41

unique

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Słowenia PRVA LIGA
Godzina: 18:00
Spotkanie: Zavrc - Krka
Typ: 1/1
Kurs: 3.35
Bukmacher: unibet
Analiza:
Zavrc po dwóch nieudanych spotkaniach spróbuje dziś powalczyć o zwycięstwo z mniej utytułowanym przeciwnikiem niż Ljubljana. Okazja się trafia dziś, do tego do składu gospodarzy wracają ważni Kokorovic (14/1) i Glavica (19/3) natomiast zabraknie 1 defensora Rogac (19/0). U gości zabraknie Fucek (20/3) , Collins ( 13/0) oraz Marotti (20/0). Do składu wraca podstawowy bramkarz Mitrovic (18/0). Gospodarze potrzebują zwycięstwa i myślę, że dziś powalczą od 1 min o pełną pule stąd mój typ na pewne zwycięstwo gospodarzy.
⛔ 100
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia
Godzina: 20:00
Spotkanie: Heerenveen vs Excelsior
Typ: Suma goli / Obie strzela
Over 2.5 / Tak
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Przed nami 16 kolejka w holenderskiej Eredivisie.
Faworytem przynajmniej na papierze sa gospodarze,chociaz latwo dzisiaj nie bedzie,poniewaz Excelsior pokazuje ostatnio,ze potrafia zdobywac punkty z lepszymi od siebie.
Obie ekipy znajduja sie praktycznie obok siebie w tabeli,wyzej jest Heerenveen - 11 miejsce,jednak jedni i drudzy maja po tyle samo punktow - 17.
Fryzowie w ostatnich 5 meczach polegli dwukrotnie,oba spotkania byly wyjazdowe,najpierw dosc latwo ulegli Alkmaarowi 1:3,a pozniej przegrali w Amsterdamie z Ajaxem 2:5.
Wczesniej pokonali Cambuur 2:0,Twente 4:1 i Rode 3:0.
W tym sezonie rozegrali u siebie 7 spotkan,bilans maja nastepujacy - 3-3-1,gole - 12:8.

Excelsior na wyjazdach ogolnie ma bilans 2-3-3,gole 9:13.
Po slabych wyjazadach na poczatku sezonu teraz druzyna znacznie sie poprawila,nie przegrala zadnej z ostatnich 5 delegacji.
Wyniki odnotowali bardzo solidne - remis z Den Haag 3:3,remis z PSV 1:1,wygrana z Roda 2:1,wygrana z Willem II 3:2 i bezbramkowy remis z Heracles.
Ostatnio grali dwa mecze u siebie,ale nie dali rady wygrac,najpierw lepszy okazal sie Feyenoord,ktory jest w dobrej formie,ekipa z Rotterdamu wygrala 4:2,natomiast ostatnio Excelsior zremisowal 1:1 z Twente.

Heerenveen stac tutaj na strzelenie minimum 2 bramek,u siebie strzelac potrafia,Excelsior z kolei jest nieobliczalny tak naprawde,ostatnio jednak na wyjazdach mieli dobre wyniki,tak wiec moze uda sie rowniez im cos strzelic.
W poprzednim sezonie Heerenveen wygral u siebie 2:0,potem jednak Excelsior zrewanzowal sie z nawiazka wygrywajac az 3:0.
✅ 83
 
peliniusz 250

peliniusz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia - Eerste Divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Breda - G.A. Eagles
Typ: NAC Breda
Kurs: 1.67
Bukmacher: całoroczniak
Nikt widze jeszcze nie dodał tego &quot;betu publicznego&quot;. No to opiszę go ja, a więc forma gospodarzy ostatnio jest bardzo dobra. Bilans ostatnich 5ciu meczy to 4Z-0R-1P.. Jako gospodarz nie dali ostatni rady, przegrając nieznacznie z wiceliderem.
Siła ofensywna tego zespołu nabiera rozpędu, a na swoim domowym terenie powinno odnieść kolejne pewne zwycięstwo.
Goście pikują ostatnio w dół. Bilans ostatnich 5ciu meczy to 1Z-1R-3P.
Na wyjeździe dostali gładko od słabiutkiego Fc Oss i z silnym Volendam. Ostatnie punkty na wyjeździe zarobili w październiku.
Breda powinna gładko wygrać strzelając 2-3 bramki.
Tak jak wspominałem dużo ludzi gra na Brede więc kurs spadł już z 2,0 na 1,67.
⛔ 100
 
G 65

grelack

Użytkownik
Dyscyplina: NIEMCY: Bundesliga - Kolejka 16
Godzina: 20:30
Spotkanie: Mainz - Stuttgart
Typ: X (remis)
Kurs: 3.58
Bukmacher: Bet-at_Home
Analiza:
Spotkanie otwierające 16 kolejkę Bundesligi. Na własnym stadionie ekipa Mainz będzie podejmowała Stuttgart. Faworytem oczywiście gospodarze, którzy nie przegrali ostatnich 5 spotkań. 3 wygrane oraz 2 remisy. U siebie zaś w tym sezonie wygrali 4 mecze i tyle samo przegrali. Dla przyjezdnych aktualny sezon nie jest najlepszy, delikatnie mówiąc. Ogólnie 3 zwycięstwa, 2 remisy oraz 10 porażek. Nie wygląda to najlepiej. W ostatnich pięciu spotkaniach 1 zwycięstwo, 1 remis oraz 3 porażki. Bilans wyjazdowy... podobnie, 1 zwycięstwo, 1 remis oraz 5 porażek.
Skąd mój typ na remis w tym spotkaniu. Uważam, że dziś zobaczymy remis 1:1 lub wyższy. Ekipa Mainz jeszcze bez remisu na własnym stadionie, dlatego myślę, że ten pierwszy będzie teraz. Po drugie Stutgart na pewno będzie chciało poprawić swój bilans meczy i nie odpuści tego spotkania.
✅ 258
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
czarnaospa 257

czarnaospa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - BBVA
Godzina: 20:30
Spotkanie: Getafe - Real Sociedad
Typ: Rzuty rożne / Sociedad +1 (AH)
Kurs: 1.75
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Getafe na własnym boisku wykonuje statystycznie 4,7 rzutu rożnego ich przeciwnicy 5.1 Nie ma tu znaczenia czy grają z drużyna z dołu tabeli czy z topu. W siedmiu dotychczasowych meczach rozegranych na stadionie Getafe tylko raz taki handicap nie dał by nam wygranej. Sociedad na wyjazdach to 4.1 kornerów przeciwko 4.3 przeciwników. W ich przypadku handicap w dwóch z siedmiu gier pozbawiłby nas kasy. Takie bilanse rzutów rożnych nie biorą się z niczego, gospodarze dzisiejszego spotkania raczej nie są drużyna która prowadzi grę, na własnym boisku ich średnie posiadanie piłki to 46,3% podczas gdy Sociedad na wyjeździe to 50,4%. Najlepszym przykładem będą mecze z Barceloną z która obie drużyny mierzyły się niedawno, Getafe piłkę posiadało przez 29% czasu(u siebie) Real grając z Katalończykami na wyjeździe osiągnął 44% .Styl tych druzyn przekłada się na bilans RR zarówno własnych jak i przeciwników. Statystyki przemawiają na korzyść tego typu i ja się z nimi zgadzam.Bardzo dobry kurs przy takiej linii.
✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
⚽ Polska Ekstraklasa
Godzina 18:00
Śląsk Wrocław : Górnik Łęczna
- czerwona kartka
- 3.65
Betsson
Sporo już zostało napisane na temat tego meczu i jeden wniosek wyciągam a mianowicie walkę na każdym metrze boiska , Śląsk ostatni swój mecz w którym zdobył komplet pkt to 12 wrzesień tak więc atmosfera w klubie nie najlepsza , zaglądając na ich ostatnie mecze i żółte kartoniki to wygląda to obiecująco i tak z Lechią 3 żółtka , z Termalica 3 żółtka czyli jest nerwowo i na boisku co chyba dobrze zapowiada w dzisiejszym pojedynku z Łęczną a jak już jestem przy ich H2H to w ostatnim ich meczu na Łęcznej zostało pokazanych 6 żółtek , dzisiejsze zawody poprowadzi pan Tomek Musiał któy prowadził 11 meczy w tym sezonie i pokazał 37 żółtych i 3 czerwone , pan Tomek sędziował pojedynek Łęcznej z Podbeskidziem i tam zaszalał bo pokazał 11 żółtych z czego w konsekwencji 2 żółtek a konkretnie 4 żółtek 2 czerwone i obie dla Łęcznej , ogólnie to chyba gra Łęcznej za bardzo panu Tomkowi nie odpowiada bo na 9 meczy 3 czerwienie dlatego też dzis liczę że w meczu powinno także iskrzyć a ostrych starć nie powinno zabraknąć a któreś może Tomaszowi nie odpowiadać i wyciągnie czerwoną !
⛔ 100
 
kowal1980 35

kowal1980

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 2 liga Belgijska
Godzina: 20:30
Spotkanie: Tubize - RWS Bruxelles
Typ: 1 DNB
Kurs: 1.70
Bukmacher:Betfair
Analiza:
Druga liga belgijska mecz po miedzy liderem Tubize a siódmym w tabeli RWS Bruxelles.
Gospodarze w ostatnich dwóch spotkaniach zanotowali wyjazdowe porażki i zapewne tym meczem beda chcieli wrócić na właściwy tor. Tubize w zakończonych siedemnastu kolejkach tego sezonu odniósł jedenaście zwycięstw, dwa razy zremisowało i poniosło cztery porażki, stosunek bramkowy 28-15. U siebie Tubize gra bardzo dobrze w dziewięciu meczach siedem wygranych, remis i tylko jedna porażka a w bramkach 15-6. Gospodarze dysponują niezłym duetem strzeleckim Diallo - Laurent który łącznie ma 20 bramek na koncie ( 13-7). Ich dzisiejszy rywal, RWS Bruxelles na wyjazdach gra w kratkę, w dziewięciu meczach zanotowali dwie wygrane, cztery remisy i trzy porażki, stosunek bramkowy 12-10. Aczkolwiek można obiektywnie stwierdzić ze ich forma w ostatnich kilku meczach wzrosła - RWS nie poniosło porażki od końca września.Tubize mimo wszystko jest faworytem tego meczu i jesli potwierdzi forme meczy u siebie, powinno wygrac.
ZWROT
 
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Bourg-Red Star
Typ: BTS
Kurs: 1,85
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Bourg to bramkostrzelna ekipa jak na ligę francuską. 28 bramek strzelonych, niestety jeszcze więcej straconych, bo aż 30. Red Star 17-15.
Bourg zapowiadał przed sezonem, że będą się starać o awans w tym sezonie... Obie ekipy dość wyrównane, jednak w szeregach Bourg gra bramkostrzelny Pape Sane z Senegalu, rocznik 1991, ma 9 goli, teraz ma mały przestój strzelecki, ale myślę, że dzisiaj znowu coś „ukłuje”. Mecz zapowiada się ciekawie, wręcz remisowo, może 1:1?
⛔ 100
 
wujekpiter 114

wujekpiter

Użytkownik
Dyscyplina: E-sport Counter Strike:GO ESEA Pro Finals
Godzina: 19:00
Spotkanie: EnVyUs - fnatic
Typ: Fnatic DW 2:0
Kurs: 2.62
Bukmacher: bet365
Analiza:
Wzorujac się na kursach na zwycięstwo w tym turnieju według bukmacherów jest to mecz głównych faworytów. Ja jednak jestem odmiennego zdania. EnVyUs wg mnie gra słabo, wczoraj wymeczyli zwycięstwo z Liquid gdzie brakowało podstawowego zawodnika i według mnie w starciu z utytułowanym fnatic mają bardzo małe szanse na zwycięstwo. O historii pojedynków tych drużyn można mówić wiele, zawsze gdy się spotykali były to jedne z najlepszych meczy jakie kiedykolwiek mogłem oglądać, ale w tej chwili widzimy zdecydowanie inne drużyny. Fnatic w formie wygrywają większość ostatnich meczy do togo zmotywowani co wczoraj pokazali bez żadnych problemów pokonując ekipę z Kanady. Natlmiast EnVy tak jak juz wspomianalem ostatnio slabsza dyspozycja w internecie tracili mapy z gorszymi i wczoraj tez wcale nie blyszczeli.Ciężko w tym meczu posłużyć się statystykami ponieważ w bezpośrednich starciach lepiej prezentuje się EnVyUs, ale ostatni mecz tych drużyn był rozgrywany na początku listopada. Pewniejsza opcja w tym meczu jest zagranie porostu na fnatic, bo ich przewaga wydaje się bezsprzeczna, ale ja zarezykuje i postawie na zwycięstwo Szwedów 2:0
⛔ 100
 
barni87 242

barni87

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna ekstraklasa Polska
Godzina: 18:00
Spotkanie: Śląsk-Łęczna
Typ: Bonin strzeli kiedykolwiek
Kurs: 5,50
Bukmacher: unibet
Analiza:
Zgadzam się co do typu z tool-em i myślę że Łęczna może dzisiaj wygrać. Również zgadzam się co napisał o tercecie Bonin-Śpiączka-Piesio dlatego też stawiam że któryś z nich strzeli dzisiaj gola. Stawiam na najlepszego strzelca Górnika czyli Bonina. W dotychczasowych rozgrywkach strzelił 6 bramek Śpiączka 4 a Piesio 3. Śląsk co prawda nie traci dużo bramek ,ale myślę że to będzie inny mecz od wszystkich. Myślę że będzie polegał na wymianie ciosów i ofensywnej grze. Oba zespoły w końcu muszą wygrać i postawią sobie to za cel. Ostatni ich mecz skończył się wynikiem 2-3 dla Śląska a Bonin strzelił bramkę. Ostatnio Bonin strzelił na wyjeździe z Legią więc nie tak dawno ,myślę że w tym meczu może wrócić do swojej &quot;lepszej&quot;formy z początku sezonu kiedy do dzięki niemu Łęczna wygrywała między innymi z Koroną i Wisłą.
⛔ 100
 
T 4

trotyl33

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rumunia LIGA I
Godzina: 16:45
Spotkanie: CONCORDIA CHIAJNA VS. ACS POLI TIMIŞOARA
Typ: CONCORDIA CHIAJNA DNB
Kurs: 1.72
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Spotkanie pomiędzy 12 a 13 zespolem w tabeli. Oba zespoły mają problem ostatnio ze zwycięztwami. Dziś gospodarzem jest Concordia Chiajna. Drużyna próbuje przerwać złą passę na swoim stadionie i jest spora nadzieja,że te spotkanie będzie na to idalna okazją. To dwie bardzo zbliżone poziomem do siebie drużyny, wiec drużyna gości to doskonały rywal na przełamanie. Na wszelki wypadek zabiezpieczyłem spotkanie na DNB, kurs i tak przyzwoity.
Wysokich Wygranych ????
Trotyl33
ZWROT
 
silwo1948 88

silwo1948

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Mainz - Stuttgart
Typ: Mainz &amp; btts
Kurs: 3,60
Bukmacher: bwin
Analiza:
Spotkanie Bundesligi pomiędzy 7-ym Mainz, a 17-tym Stuttgart. Dlaczego Mainz i btts :
1. Mainz u siebie 4-0-4 Stuttgart na wyjazdach 1-1-5 (wygrana z 14 Hannover remis z 18 Hoffenheim)
2. Stuttgart ostatnie 3 wyjazdy przegrał w 2-óch strzelił Mainz 2 wygrane ostatnio u siebie w jednym stracił
3. ostatnie 5 lat spotkania Mainz - Stuttgart to 4-1-0 i w każdym padały gole po obu stronach
Dziś myślę że także spotkanie będzie obfitowało w bramki z przewagą dla gospodarzy
⛔ 100
 
engelos 352

engelos

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Panathinaikos - Stelmet Zielona Góra
Typ: 2
Kurs: 10
Bukmacher: bet365
Analiza:
Miałem nie grać do końca roku aby od stycznia ruszyć systematycznie, lecz gdy rano zobaczyłem kursy to mi się oczy zaświeciły na zielono. Do rzeczy. Euroliga i przedostatnia kolejka w grupie c miedzy sobą stają zdecydowany faworyt bukmacherów z przyczyny tylko nazwy czyli Panathinaikos Ateny oraz łapiący powoli wiatr w żagle Stelmet Zielona Góra. Mecz mega ważny. Z grupy wychodzą 4 zespoły. Czwarty jest Panathinaikos a piąty Stelmet. W pierwszym meczu tej grupy w Zielonej górze wygrał Stelmet 3 punktami po zacietej walce. To po pierwsze. Po drugie w ostatniej kolejce tej grupy Stelmet rozwalił Lokomotiv Kuban 15 punktami. Faktem jest że ruskie już awans mają. Ale podoba mi się gra Stelmetu z meczu na mecz. Chłopaki zaczynają wyprawiać cuda. Statystyki coraz lepsze, a jakby poprawić jeszcze rzuty za 3 to ruskie rozniesione by były zdecydowanie wyżej. Dla mniej odważnych polecam opcje handicap Stelmet+14,5 po kursie 1,90 O-O. Ponitka i Borovnjak są w formie i sądze, że mają ogromne szanse poprowadzić swój zespół do zwycięstwa w Atenach!
⛔ 100
 
M 56

mazikos18

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Panathinaikos - Stelmet Zielona Góra
Typ: Stelmet HA +12,5
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet365
Po wczorajszym zupełnie nie trafionym typie dzisiaj zajmę się spotkaniem koszykarskiej Euroligi pomiędzy Panathinaikosem i Stelmetem. Wiadomo Panathinaikos to uznana marka na koszykarskich parkietach, szczególnie we własnej hali ale kursy na to spotkanie mnie nieco zaskoczyły. Po pierwsze w Polsce zwyciężył zespół z Zielonej Góry, więc nie będą przestraszeni rywala. Po drugie w ostatniej kolejce sprawili mega sensację pokonując Lokomotiv Kuban i to na ich parkiecie ! Kurs na Stelmet wynosił wtedy 16,00, a wygrali 51-66. Stelmet ostatnimi czasy zaczął grać dobrą koszykówkę i ciągle ma minimalne szanse na TOP16 Euroligi. Do tego jednak niezbędne jest zwycięstwo w meczu z Panathinaikosem. Uważam, że nie dadzą rady greckiemu zespołowi ale napewno różnice pomiędzy tymi zespołami nie są takie na jakie wskazują nam bukmacherzy. Myślę, że Stelmet powalczy w dzisiejszym spotkaniu i nie przegra więcej niż 12 punktami, a kurs jeszcze bardziej mnie do tego przekonuje. :razz:
⛔ 100
 
kamil87rak1 463

kamil87rak1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia 2 liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Tubize - RWS Bruxelles
Typ: Tubize -1 AH
Kurs: 4
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Dziś pod lupę biorę spotkanie drugiej ligi Belgijskiej. Wydaje mi się iż mimo ostatnich dwóch porażek gospodarzy czyli obecnego lidera tabeli są oni tutaj zdecydowanym faworytem. Tubize gra u siebie bardzo dobrze dotychczas odnosząc siedem zwycięstw, raz remisując i raz przegrywając. Ta przegrana była dużą niespodzianka i wiadomo takie się zdarzają. Gospodarze muszą dziś wygrać ponieważ po dwóch ostatnich porażkach trzeba by się podnieść i wygrać mecz. Ostatni mecz jaki zagrali między sobą dzisiejsi rywale był w sierpniu na stadionie RWS i tam Tubize wygrało 2:0 i myślę że gospodarze wychodząc dziś bardzo zmotywowani są w stanie powtórzyć ten wynik.
⛔ 100
 
black-star 54,3K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 2
Godzina:
20:00
Spotkanie:
Bourg Peronnas - Red Star
Typ:
over 3.5
Kurs:
4,10
Bukmacher:
Unibet
Analiza:

Spotkanie moim zdaniem bardzo overowe, ponieważ zmierzą się dzisiaj dwie bardzo bramkostrzelne i będące w całkiem dobrej formie ekipy. Zespół gospodarzy w ostatnich spotkaniach rozegranych na własnym boisku zdobył całkiem sporą liczbę goli. Z kolei Red Star to ekipa z bardzo wysokimi ambicjami i na pewno da z siebie wszystko, żeby wywieźć z terenu przeciwnika 3 punkty.Goście w swoim poprzednim spotkaniu rozgromili na własnym stadionie obecnie trzecią w tabeli drużynę Metz (3:1) i coraz bardziej zaczynają liczyć się w kierunku wejścia do pierwszej ligowej trójki, do której brakuje im w tym momencie zaledwie tych 3 punktów, ponieważ ekipa Metz podejmuje dzisiaj na własnym stadionie lidera francuskiej Ligue 2 - Dijon FCO. Jednak gospodarze z pewnością nie zamierzają w tym meczu odpuszczać, gdyż i oni znajdują się bardzo blisko czołówki, od której dzielą ich zaledwie punkty cztery. Szykuje się więc bardzo emocjonujące spotkanie o dużej puli do zgarnięcia dla zwycięzcy.
⛔ 100
 
dunker 94

dunker

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Euroliga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Bayern - Real Madryt
Typ: HT/FT 1/1
Kurs: 5.75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam, nie mogę przejść obojętnie obok tak zawyżonego kursu. Dla przykładu na Bet365 na to samo zdarzenie jest &quot;jedynie&quot; 4,2. Więc oferta na óni zdecydowanie lepsza. W tym spotkaniu widzę spore value, już wystawienie na czystą jedynke kursu w granicach 3, uważam za przegięcie, ale przejdźmy teraz do argumentów czysto sportowych. Będzie to spotkanie rewanżowe, w Madrycie Bawarczycy ulegli Królewskim jedynie dwoma punktami(101:99), chociaż w 4 kwarcie prowadzili już 10 pkt zwycięstwo wymknęło im się z rąk. Myślę że w zwycięstwie graczom z Madrytu pomogła hala, dziś nie będą mieli takiego handicapu. Tamto spotkanie było dosyć overowe, obie ekipy grały na skuteczności powyżej 50%, Bayern nawet miał o 2% więcej z gry lecz gospodarze lepiej wykonywali rzuty osobiste. W tabeli Euroligi Bayern o 1 zwycięstwo przed Realem, który będzie grał dziś pod presją, jeśli dziś nie wygrają oddalą się od TOP16. Ta presja na pewno nie ułatwi gry gościom, za to Bawarczycy niesieni dopingiem kibiców mogą odjechać na kilka punktów, co całkowicie może związać nogi Królewskim. Dodatkowym faktem godnym odnotowania jest to, że Real na wyjazdach nie gra najlepiej ostatnio ulegli nawet najsłabszemu w grupie Strasbourg (93:86), po czym w kolejnym spotkaniu z Crvena zvezda również przegrali (94:88), w obu tych spotkaniach oczywiście Real był faworytem, gdzie kurs oscylował w granicach 1,2. Mecz oceniam 60/40, a kurs zdecydowanie lepszy na Bayern, trochę gram po kursach ale idą za tym typem również argumenty. Dla mniejszego ryzyka polecam czystą 1!
Let&#39;s go Bayern!
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom