>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 11.12.2013 (środa)

Status
Zamknięty.
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia, Segunda Liga
Spotkanie: Penafiel-U.Madeira
Typ: wygra Penafiel
Kurs:1,95
Bukmacher: Unibet
Penafiel 7 miejsce w tabeli ( do 1 miejsca strata 5 pkt) 8 zwycięstw 7 remisów i 4 porażki. U.Madeira 14 miejsce 7 zwycięstw 4 remisy i 8 porażek. Penafiel początek sezonu znakomity na 15 meczy tylko 1 raz schodził z boiska przegrany. Ostatnie 4 kolejki to jednak mocne załamanie formy 3 porażki i 1 remis. A było to spowodowane dużymi brakami kadrowymi. Dzisiaj też jeszcze co prawda wystąpią w nie pełnym składzie bo nie zagra Joea Pedro ( obrona 14/1) i Pedro Santos ( obrona16/0) ale powracają nie obecni kluczowi zawodnicy dla tego team Dani ( obrona 18/0) Rafael Lopes ( naj.strzele. atak 18/7) i Fereira ( pomoc 16/1) odpowiedzialny za rozgrywanie piłek. Ich powrót myślę, że zagwarantuje znowu dobre wyniki z początku sezonu i dzisiaj pozwoli na zdobycie 3 pkt. U.Madeira jak na razie dość szczęśliwie bez braków kadrowych, ale po mimo tego jest to drużyna jak wcześniej wspomniałem z 14 miejsca. I ich piętą achillesowa są wyjazdy gdzie 1 raz wygrali 2 razy zremisowali i aż 6 razy przegrali. Penafiel przed własną publicznością tylko 1 raz przegrał i to właśnie pod czas nie obecności swoich kluczowych zawodników. Oprócz tego mają 5 zwycięstw i 3 remisy. Dzisiaj braki kadrowe już nie będą spędzały snu z powiek trenerowi gospodarzy i dzięki temu powinni sobie bez problemu poradzić z średniakiem ligowym.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kocurro84 92

kocurro84

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów UEFA
Spotkanie: Schalke - Basel
Typ: Schalke
Kurs: 1,70
Bukmacher: Bet365
Nie ma co się tu zbytnio rozpisywać, bo sytuacja drużyny Schalke jest prosta.

Schalke MUSI to spotkanie wygrać, jeśli marzy o grze w LM na wiosnę, choćby się miały zęby sypać na murawie.
Wprawdzie na tą chwilę, drużyna niemiecka jest niżej w tabeli od Szwajcarów, ale przynajmniej 2 rzeczy sprawiają, że typ idzie śmiało na Schalke:
1) atut własnego boiska
2) pierwszy mecz między tymi drużynami wygrało na wyjeździe Schalke (1:0)
I to mi w zasadzie wystarczy.
✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
emilenberg 81

emilenberg

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Mistrzów
Spotkanie: Napoli - Arsenal
Typ: Napoli
Kurs: 2,5
Bukmacher: Betsson
Data: 11.12.2013
Godzina spotkania: 20.45

Analiza:
Dziś typuje iż zespół włoskiej serii A. Powód mojego szalonego typu jest banalny. Napoli musi wygrać to aż 3 bramkami. Więc nie będą kalkulować. Mecz będzie ostry i zacięty. A atmosfera którą zgotują kibice na Stadio San Paolo które pomieści ponad 70.000 gardeł kibicujących gospodarzą!!! Wygrana napoli jest ich obowiązkiem jeśli chcą coś ugrać. Nie liczą na potknięcie BVB bo to też raczej nie możliwe. Napoli grając u siebie w LM:
27.09.2011 Napoli vs Villareal 2:0
18.10.2011 Napoli vs Bayern Monachium 1:1
22.11.2011 Napoli vs City 2:1
21.02.2012 Napoli vs Chelsea 3:1
18.09.2013 Napoli vs BVB 2:1
6.11.2013 Napoli vs Marsylia 3:2
Wiadomo że Napoli nie jest w szczytowej formie lecz oni MUSZĄ!!! A Arsenal według mnie musi się kiedyś potknąć i stracić tą świetną formę. Lekką zadyszke mogliśmy oglądać meczu ze co bądź świetnie grającym Everton-em. Typuje iż to ARSENAL awansuje lecz nie będzie dziś wieczór wędrówki po rajskiej plaży
✅ 150
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
W 0

went1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów UEFA
Spotkanie: AC Milan - Ajax
Typ: Ajax
Kurs: 5,60
Bukmacher: Fortuna
Na dzisiaj świetny mecz w którym zmierzy się AC Milan z Ajaxem , kurs na Ajax jest to fajna szansa na wygranie kasy , Milan znajduje się na 2 miejscu w tabeli z 8 pkt a od razu za nimi Ajax z 7 pkt więc od tego meczu zależy , która drużyna wyjdzie z grupy. Warto również przypomnieć o wygranej Ajaxu z Barceloną 2:1 , Holendrzy są w bardzo dobrej formie i dziś stawiam na nich. zobaczmy ostatnie mecze tych zespołów w lidze :
Livorno 2:2 AC Milan
Catania 1:3 AC Milan (Catania wyszła pierwsza na prowadzenie i to nie był łatwy mecz dla Milanu)

Ajax 4:0 Breda
Den Haag 0:4 Ajax

Forum obserwuje już od paru miesięcy ale dopiero dzisiaj założyłem konto więc bez obaw ;)
⛔ 100
Bukmacher
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: AC Milan - Ajax
Typ: BTS
Kurs: 1,85 - Bet365
Analiza:

Najpierw przedstawiam przewidywane składy na to spotkanie:
AC Milan (4-3-2-1)
Abbiati - De Sciglio, Bonera, Mexes, Constant - Montolivo, De Jong, Muntari -Kaka&#39;,
El Shaarawy - Balotelli.
Ajax Amsterdam (4-3-3)
Cillessen - van Rhjin, Veltman, Moisander, Ligeon - Klaassen, Blind, Serero -
Schoene, Bojan, Fischer
Ajax by awansować do kolejnej rundy LM musi wygrać mecz w Mediolanie, dlatego od pierwszych minut będzie starał się atakować, wyjdą więc prawdopodobnie na ten mecz trójką ofensywnych zawodników którzy pokazują że potrafią zdobywać bramki nie tylko w lidze holenderskiej (ostatnie 4 spotkanie - 14 spotkań), ale
również w Lidze Mistrzów - nie zdobyli tylko bramki w przegranym meczu 4:0 z Barceloną.
Milan jest faworytem tego meczu i dziwne byłoby żeby nie zdobyli bramki, do tej pory
udawało im się to w każdym spotkaniu w Lidze Mistrzów
, mają doskonałych ofensywnych zawodników którzy na pewno coś jutro &quot;ukują&quot;. Ponadto po kontuzji wracają: Pazzini, Matri, Emanuelson i Muntari.
Na koniec chciałbym jeszcze przypomnieć że w ostatnie spotkanie zakończyło się remisem 1:1.
⛔ 100
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Rosja - Rosyjska Vyshaja Liga
Spotkanie: Dynamo Balashikha vs Titan Klin
Typ: under 4,5 [czas reg.]
Kurs: 1,85
Bukmacher: Betsson
Analiza: Spotkanie niższej ligi hokeja na lodzie w Rosji. Zespoły raczej środka tabeli, bo gospodarze zajmują 10 miejsce z 45 pkt., zdobytymi po 29 grach, a goście są na 16 miejscu (ostatnim, kwalifikującym do playoff) z 40 pkt. zdobytymi w 28 grach. Spotkanie więc raczej mało warte uwagi, a jednak zagram tutaj under 4,5 gola. Gospodarze mają bilans bramkowy 83-70, średnia dość wysoka jak na realia VHL, ale na koncie aż 15 gier z underem 4,5 gola(ponad 50%). Goście to jeden z najbardziej underowych zespołów ligi (obok Penzy). Na koncie 21 underów na 28 gier i co ciekawe nigdy nie zdarzyły im się w tym sezonie 2 kolejne mecze z overem, a ostatni mecz wygrali 4:3 z Neftyanik Almetyevsk. Co więcej goście to najgorszy atak w lidze, tylko 54 strzelone gole i tylko 15 w ostatnich 11 grach, licząc te 4 w ostatnim meczu. W pierwszym meczu na lodowisku Titana było 3:1 dla Dynama, sądzę, że i dzisiaj padną góra 4 gole.

✅ 85

 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 0

raficzyk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Europa - Liga Mistrzów
Spotkanie: AC Milan vs Ajax Amsterdam
Typ: 1
Kurs: 1,7
Bukmacher: Tempobet
analiza: Ostatnia kolejka Ligi Mistrzów. Spotkanie między włoskim potentatem a solidną holenderską marką zadecyduje, która z tych dwóch ekip obok Barcelony znajdzie się w 1/8 LM. Milan po kolejnej wpadce w meczu ligowym (remis z Livorno, dwie kolejki wcześniej z Genoą) ma dużo do udowodnienia. Ajax z kolei wygrał 5 ostatnich spotkań,mają świetną formę, pokonali nawet Barcelona, która jednak ewidentnie podeszła do spotkania zbytnio wyluzowana, Milan tego nie zrobi!. Na niekorzyść Ajaxu działa ponadto jednak fakt, że przegrali aż 8 z ostatnich 10 spotkań wyjazdowych. Milan awansować po prostu musi do kolejnej rundy, zarówno ze względów markitengowych jak i sportowych. Będą chcieli uzyskać dobry wynik już na początku i kontrolować mecz, granie na remis może w końcu się skończyć bardzo źle. Stawiam na pewną wygraną Milanu, myśle, że nawet można się pokusić o Handicap -1 dla Milanu, jednak ja dziś daje czystą jedynke!
⛔ 100
Bukmacher
 
arcioo 7

arcioo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów UEFA
Spotkanie: Schalke - Basel
Typ: X2
Kurs: 2,18
Bukmacher: Unibet
Walka o awans trwa w najlepsze. W Gelsenkirchen gospodarze podejmują Szwajcarów, którzy już nie raz pokazali w pucharach, że stać ich na wygrywanie spotkań i awanse dalej, nawet gdy buki na nich nie stawiają, a tak mamy w dniu dzisiejszym. Kolega wyżej wkleił już tabelkę tej grupy, z której wynika, że w lepszej sytuacji są goście, bo ich urządza też remis by awansować, natomiast Schalke musi wygrać, każdy inny wynik wrzuca ich do Ligi Europy, czyli jak to lubią na zachodzie mawiać pucharu pocieszenia. Musi więc być bardzo skoncentrowane nie tylko by atakować, ale też by gola nie stracić, a często gęsto wtedy właśnie się go traci. Bazylea do tej pory z wyjazdów w LM przywiozła zwycięstwo z Chelsea(!), oraz remis z Bukaresztu, Schalke u siebie raz wygrało 3-0 (Steaua), a raz dostało 0-3 (Chelsea), w lidze ten stadion to też nie jest jakaś twierdza, by punktów stamtąd nie przywozić. Dodatkowo Szwajcarzy są żądni rewanżu za porażkę na własnym boisku z Schalke 0-1, co do tej pory jest jedyną przegraną w tej edycji ligi mistrzów. Jak na kurs z podpórką, bardzo zachęca by spróbować.
⛔ 100
 
geordie 38

geordie

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Mistrzów
Spotkanie:
Napoli - Arsenal
Typ:
X
Kurs:
3,5
Bukmacher:
Bet365
Dzisiejszy mecz zapowiada się niezwykle ciekawie. Arsenal w dzisiejszym meczu wystąpi w najmocniejszym składzie natomiast Napoli zagra bez Marka Hamsika (rozgrywający), a występ Valona Behramiego jest wątpliwy. Nie wiadomo też w jakiej dyspozycji będzie Pepe Reina który ostatni mecz ligowy przesiedział na ławce z powodu urazu mięśniowego.
Trener Arsenalu zapowiada że jadą do Neapolu po zwycięstwo. Jak dla mnie nie może być inaczej gdyż ewentualna porażka może nawet spowodować grę w Lidze Europy na wiosnę. A grając na remis z reguły mecze przegrywa się mecze.
Podsumowując obie ekipy będą dążyły do zwycięstwa, nikt nie chce skończyć na 3 miejscu. Natomiast argumenty podnoszone wyżej że Napoli MUSI wygrać zupełnie do mnie nie przemawiają. W tych okolicznościach uważam iż padnie remis.
⛔ 100
 
C 2

cipelek

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna Liga mistrzów
Spotkanie : AC Milan - Ajax Amstterdam
Typ : 1 (-1) handicap europejski
Kurs : 2,5
Bukmacher : sportingbet
Analiza :
Witam na dzis wybrałem mecz Milan - Ajax. Myślę ze Milan wygra spokojnie to spotkanie, liga Włoska jest o wiele lepsza od przecietnej na dzien dzisiejszy ligi holenderskiej. Milan na punkt przewagi nad ajaxem i remis wytarczy im do awansu więc ajax predzej czy pozniej bedzie musial grac bardziej otwarcie a to dla takich zawodnikow jak Balotelli, Kaka czy El Shaarawy bedzie bardzo dobra okaja na strzelenie kilku bramek. Milan odkad pamietam byl druzyna &quot;turniejową&quot; i nie wyobrazam sobie ze mogliby odpasc w pierwszej fazie rozgrywek, graja coraz lepiej, maja duzo lepszy zespol a ajax moze sobie wysoko wygrywac ale w swojej lidze ze słabiakami na tle europejskim.;)
⛔ 100
 
palacio 61

palacio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Europa - Liga Mistrzów
Spotkanie: AC Milan vs Ajax Amsterdam
Typ: X/1
Kurs: 4,60
Bukmacher: Unibet

Czemu taki typ.Obie ekipy walczą o awans.Milanowi potrzebny jest jak wiadomo remis do szczęścia.Ajax natomiast musi pokusić się o 3 pkt.Ich gra w LM na wyjazdach to dwie porażki.Gospodarze na własnym boisku pokonali Celtic i ugrali 1 pkt. z Barceloną.Stawiam na remis w pierwszej połowie,gdyż Milan nie będzie forsował tempa.Za pewne będą chcieli zagrać na 0 z tyłu i wyczekiwać na jakąś kontrę,bo stawka ogromna.W lidze ekipa włoska gra poniżej oczekiwań i często gubi punkty tracąc przy tym dość sporo bramek.Nie są oni kompletnie w formie.W LM na swoim boisku w 2 meczach remisowali 2 razy do połowy.Stawiając kropkę z Celticem w drugiej połowie.Dzisiaj liczę na podobne spotkanie.Podsumowując remis do połowy,potem Ajax się odkrywa (bo jak wiadomo musi wygrać) i traci bramkę.Polecam
⛔ 100
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Napoli - Arsenal
Typ: x2
Kurs: 1,53
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Kolega uprzedził mnie z typem na X więc trochę zmodyfikuję swoją analizę z działu LM i też będzie dobrze;)
Kanonierzy potrzebują jednego punktu do zajęcia 1-szego miejsca w grupie i wg. mnie spokojnie go dzisiaj zdobędą bo po prostu są drużyną lepszą.
Włosi do awansu potrzebują wysokiego zwycięstwa nad kanonierami, przy założeniu, że Borussia wygra w Marsylii. Choćby jednobramkowe zwycięstwo da im awans przy remisie Borussii a w wypadku przegranej piłkarzy Dortmundu z Olympique wystarczy im remis. Kanonierzy potrzebują 1 cennego punkcika i mimo, że zapewne zagrają w tym meczu o zwycięstwo uważam, że mecz zakończy się podziałem punktów.
Myślę, że będzie to w dzisiejszych meczach wyglądało tak, że im dalej z czasem tym Borussia będzie powiększać prowadzenie a w Napoli będzie oscylowało cały czas wokół remisu. I piłkarze Napoli będą już wiedzieć, że jest po wszystkiemu ale przed własną publiką z chęciami i zaangażowaniem nie przegrają bo wypada się dobrze pożegnać z kibicami. Goście też nie przegrają bo wg. mnie są drużyną dużo lepszą na ten moment i 1 punkt w pełni ich usatysfakcjonuje.
Jeszcze wspomnę o absencjach. U gospodarzy na pewno nie zobaczymy kontuzjowanych Marka Hamsika, Juana Zunigi oraz Giandomenico Mesto. Zagrać nie będzie mógł również Anthony Reveillere, nie zgłoszony do kadry na Ligę Mistrzów. U Kanonierów kontuzjowani są Alex Oxlade-Chamberlain, Lukas Podolski, Abou Diaby i prawdopodobnie nie zagra też Bacary Sagna. Obaj trenerzy tak na prawdę mają po 1 głównym zmartwieniu jak widać (w Napoli Hamsik, w Arsenalu Sagna) i osłabienia te wg. mnie się równoważą. Hamsik może i więcej znaczy dla Napoli za to ma lepszego zmiennika gdyż za Sagne najprawdopodobniej zagra Jenkinson a drewniak ten już w tym sezonie sporo błędów zrobił.
Przewidywana 11-stka Kanonierów wygląda tak: Szczęsny - Jenkinson, Mertesacker, Koscielny, Gibbs – Flamini, Ramsey – Wilshere, Özil, Walcott – Giroud. I znowu widzimy piekielnie silną linię pomocy a czwórka: Flamini - Ramsey - Wilshere - Ozil sprawia, że jak Arsenal będzie chciał przejąć kontrolę w tym meczu to to zwyczajnie zrobi. Kościelny w tym sezonie gra pierwsze skrzypce, równa mu Per więc dziś na spokojnie przypieczętują awans z pierwszego miejsca. Ja uważam, że remisem, niemniej jednak wchodzi to też w zakres zakładu. Powodzenia !
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
booryss 66

booryss

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Mistrzów
Spotkanie: Napoli - Arsenal
Typ: Oba Zespoły strzelą : TAK
Kurs: 1,51
Bukmacher: Betsson
Dzisiaj Arcyciekawe spotkanie w ramach Ligi Mistrzów. Teoretycznie tylko jeden zespół może być pewny swojej pozycji, i jest to ... Marseille. Pozostałe zespoły nie mają gwarancji awansu do dalszej rundy.
Scenariuszy na rozkład w tabeli jest wiele, dlatego postaram sie skupić na uzasadnieniu mojego typu.
Napoli ostatnio nie porywa, zespół na 5 spotkań przegrywał ąz 3 razy. Przewagą Napoli w tym spotkaniu jest fakt własnego boiska gdzie spisuje się bardzo dobrze, przegrywając w tym roku kalendarzowym tylko 3 razy, i również tylko 3 razy nie strzeliła przynajmniej 1 bramki. Biorąc pod uwagę że rozegrało NApoli w tym roku na swoim boisku aż 25 spotkań robi to wrażenie.
Jedynym zmarwtieniem gospodarzy jest absenacja Hamsika, który nie zdarzył wyleczyć kontuzji.
Zespół z LOndynu jest ewidentnie na fali, na ostatnie 5 spotkań aż 4 zwyciężyli, zajmują 1 miejsce w lidze angielskiej, z przewagą 5 pkt nad drugim LIverpoolem, zajmują również 1 miejsce w tabeli LM, i nawet remis w dzisiejszym spotkaniu daje im awans.
Arsenal jest to jednak zespół, który bardzo dobrze spisuje sie na wyjazdach. w 24 spotkaniach rozegranych na wyjeździe, przegrali tlyko 2 razy i 2 zremisowali co daje aż 20 zwycięstw !!! A co jeszcze ciekawsze tylko raz nie strzelili przynajmniej 1 bramki. Także daje nam to klaowny obraz jak zespoł z Londynu czuje się na wyjazdach.
Podsumowując, spotykają sie zespoły które doskonale dużo strzelają u siebie ( Napoli ) jak i świetnie radzą sobie na wyjazdach ( Arsenal ) dodając do tego dużą stawkę spotkania możemy liczyć na kilka bramek.
⛔ 100
 
G 0

gzb

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna liga mistrzów
spotkanie: austria-zenit
typ: wygra drużyna 2 do zera? TAK
KURS 2.7
buk: bet-at-home
analiza:
zenit awans z grupy f ma we własnych nogach.
musi wygrać w ostatnim meczu.
grają z austrią, najsłabszą drużyną grupy
która we wcześniejszych 5 meczach strzeliła tylko jedną bramkę.
zwycięstwa rosjan jestem dość pewny ale po takim kursie zagram na pewno,
że wygrają do zera.
dla mnie to prezent od buków na święta.
kiepska analiza
 
4 96

46ckm

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - MŚ
Spotkanie: Brazylia - Japonia
Typ: Japonia +2.5
Kurs: 3,05
Bukmacher: Expekt
Dziś o godzinie 15:45 w przedostatniej serii spotkań grupy B mistrzostw świata piłkarek ręcznych Brazylia zagra z Japonią. Po 3 kolejkach w tej grupie na czele znajdują się Dunki i Brazylijki które mają na koncie po trzy zwycięstwa, na kolejnym miejscu są gospodynie z bilansem 2-1 natomiast ostatnią 4 premiowaną awansem do 1/8 finału lokatę zajmują Japonki. Azjatki pomimo że wygrały tylko jedno z trzech spotkań do tej pory to w tych minimalnie przegranych meczach ich gra na tle silnych rywalek wyglądała nad wyraz dobrze i zarówno Serbki jak i Dunki musiały się sporo napocić aby odnieść zwycięstwo. Brazylijki są dobrze dysponowane na tym turnieju ale dzisiaj stoją przed trudnym zadaniem bo Japonki to szalenie niewygodny rywal i nie wróżę im łatwej przeprawy.
⛔ 100
 
wojtaseklp 84

wojtaseklp

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna Liga Mistrzow
Spotkanie: AC Milan - Ajax Amsterdam
Typ: Obie druzyny strzela bramke? TAK!
Kurs: 1,80
Bukmacher: bet365
Analiza:
Jak dla mnie to dzis najciekawsze spotkanie LM. Obie druzyny walcza o awans. Warunek: zwyciestwo i awans z drugiego miejsca pewny.
Milan jest faworytem tego spotkania i nie dziwi mnie to, choc przyznam szczerze ze az takim wysokim kursem na BTTS jestem lekko zdziwiony. W pierwszym tym spotkaniu padl bramkowy remis 1-1. Gracze z Mediolanu ostatnio forma nie zadziwiaja ( 5 ostatnich spotkan i 3 remisy z Genua, Chievo i Livorno.
Ajax natomiast odzyskawl forme i wrocil na wlasciwe tory po bardzo kiepskim poczatku sezonu, a co najwazniejsze wrocila u nich dobra skutecznosc z ktorej sa oni znani w lidze.
Ostatnie 5 spotkan Ajaxu to 5 zwyciestw i az 16 strzelonych bramek!!!
Obie druzyny na pewno sa swiadome tego ze zwyciestwo daje im pewny awans (chodz w przypadku milanu remis im wystarczy) lecz nie chce mi sie wierzyc aby przy obecnej sytuacji w tabeli Milan ryzykowal i gral na remis.
Obie druzyny wyjda walczyc o zwyciestwo i bedzie to mecz walki, jestem wrecz przekonany o tym ze zobaczymy w tym spotkaniu bramki z jednej jak i drugiej strony bo przeciez Ajax az taki slaby nie jest zeby bramki w Mediolanie nie strzelic a musza zagrac a komplet punktow dlatego stawiam w tym meczu na BTTS i mysle ze jest to najbardziej prawdopodobny typ.
⛔ 100
powtórzenie
 
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: ????Koszykówka, Eurocup
Spotkanie: Igokea - Lukoil
Typ: under 152,5
Kurs: 1,88
Bukmacher: Unibet
Witam. Na dzisiaj proponuję underka w meczu drużyn preferujących styl defensywny, tak więc możliwość powodzenia typu dosyć duża. Pierwszy mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się wynikiem 61-70 więc mocno underowo. Linia tym razem wyższa bo i Lukoil bardziej usposobiony ofensywnie na wyjazdach i bardziej nastawiony na atak. Mecz dosyć wyrównany, Igokea będzie musiała postawić mocną defensywę, jeśli chce zakończyć zwycięsko. Mają kim to zrobić bo pod koszem jest Jorović i Bunić więc taka penetracja podkoszowa będzie utrudniona, a i Lalić będzie musiał się troszkę namęczyć. Jeżeli tylko dadzą radę wyeliminować Alando Tuckera chociaż w 50% underek powinien wejść jak w masło. To tyle ode mnie, zobaczymy jak będzie. Powodzenia
✅ 88
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Europa - Liga Mistrzów
Spotkanie: Austria Wiedeń - Zenit Petersburg

Typ: Austria(+1) - Zenit Remis
Kurs: 3,60
Bukmacher: Bet365

Analiza
Po wczorajszym udanym typowaniu z Benfica dzisiaj zachęcam do grania podobnego zdarzenia tylko że tym razem gramy w Wiedniu. Dzisiaj na przeciw siebie staną drużyny z Wiednia i Petersburga. Jakkolwiek by tego meczu nie przedstawiać nie sposób nie wspomnieć o słabej formie w jakiej znajdują się obecnie obie drużyny. Austria dopiero 4 w swojej lidze, Zenit co prawda jeszcze lideruje ale w ostatnich 5 kolejkach zmarnował całą przewagę na którą pracowali. Ale dosyć o lidzę, spójrzmy na tabelę Ligi Mistrzów. Widać wyraźnie że nastawienie na ten mecz będzie zupełnie inne. Drużyna z Wiednia bez szans na awans nawet do Ligi Europy więc dla nich ten mecz po prostu musi się odbyć, zwłaszcza ze już w niedzielę czeka ich arcytrudny pojedynek w lidze z Salzburgiem na wyjeździe. Zenit z kolei musi ten mecz wygrać aby być pewnym awansu do kolejnej rundy więc piłkarze na pewno nie będą się oszczędzać. Myślę że Austria może coś ustrzelić grając na luzie ale Zenit będzie &quot;cisnął&quot; i dojedzie z korzystnym wynikiem do końca. Mój typ na dzisiaj 2:1 Zenit
⛔ 100
 
M 46

michalmalecki7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów UEFA
Spotkanie: AC Milan - Ajax Amsterdam
Typ: Mario Balotelli strzeli i Remis 1-1
Kurs: 17.00
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Już dziś o 20:45 na San Siro dojdzie do spotkania jednych z najbardziej utytułowanych na arenie europejskiej klubów, AC Milan podejmuje na własnym terenie Ajax Amsterdam. W bardziej komfortowej sytuacji wydają się być gospodarze, którzy zajmują przed ostatnią kolejką 2. miejsce w grupie H, ze stratą 2 pkt do prowadzącej Barcelony oraz co ważniejsze mając 1pkt przewagi nad dzisiejszym przeciwnikiem. W pierwszym spotkaniu na Amsterdam Arena w dość kontrowersyjnych okolicznościach padł remis 1-1. Gdy już wydawało się, że bramka Denswila w 90. minucie zapewni zwycięstwo Holendrom, w 94. minucie do wyrównania doprowadził Mario Balotelli, skutecznie egzekwując rzut karny. Milan w ostatnim czasie w Serie A gra zdecydowanie poniżej oczekiwań, ale Liga Mistrzów to zupełnie inne rozgrywki. Do kadry wraca Pazzini, a także kontuzjowani ostatnio Matri i Emanuelson. Również trener gości ma dzisiaj komfort, gdyż może skorzystać ze wszystkich ważnych zawodników. Moim zdaniem nie ma możliwości, aby Milan grając u siebie i rozdając wszystkie karty nie zakwalifikował się do fazy pucharowej. Owszem w lidze idzie im bardzo słabo, ale Liga Mistrzów to zbyt prestiżowe rozgrywki i każdy zawodnik wychodzi zdecydowanie bardziej zmotywowany, słysząc hymn Champions League. Podsumowując, teoretycznie AC Milan powinien wygrać to spotkanie, bo granie na remis może się okazać zgubne. Jednak znając minimalizm włoskich drużyn i młodą, nieobliczalną drużynę z Amsterdamu bardziej skłaniałbym się do bramkowego remisu. Liczę na błysk geniuszu SuperMario, który zapewni awans swojej drużynie, jednak nie będzie o to łatwo, a mecz zakończy się wynikiem 1-1 i to AC Milan obejrzymy na wiosnę w fazie pucharowej Ligi Mistrzów.
⛔ 100
 
noniewiem 133

noniewiem

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka reczna, MŚ K
Spotkanie: Francja - Czarnogora
Typ: 2 H(3.5-0)
Kurs: 3.50
Bukmacher: Bet365
Analiza: Dzis w 4 kolejce spotkan grupowych MS Kobiet rozgrywanych w Serbii dojdzie do bardzo ciekawego spotkania, pomiedzy Francja a Czarnogora. Mecz o 1 miejsce w grupie najprawdopodobniej. Faworytem nieznaczny wedlug bukmacherow jest zespol mistrzyn Europy czyli czarnogorek. Moim zdaniem kursy na to spotkanie na czarnogorki powinny byc nizsze w granicy 1.40-1.50, bo w tym momencie sa lepszym zespolem od trojkolorowych. Wczorajszy mecz francuzek pokazal, ze nie sa w tak wielkiej formie, zabraklo doswiadczenia holenderka, ktore mogly tutaj sprawic sensasje. Czarnogorki wygraly tak.samo trzy mecze, pokonujac oprocz najslabszych w grupie zespolow rowniez ekipe Korei. Dzisiaj powinien byc.bardzo ciekawy mecz, w ktorym zwyciesko wyjda mistrzynie Europy i mysle, ze spokojnie pokryja ten handi. Mniejsze ryzykiem sa handi -1 lub -1.5.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom