>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy Dnia - 11.11.2011 (piątek)

Status
Zamknięty.
eror26 39

eror26

Użytkownik
Szwecja
Lugi-Guif
typ:2 hc -1
Kurs1.85
Buk: Sportinbet
stawka 10/10

Rozpedzony lider Guif spotyka sie z ligowym sredniakiem z Lugi do tej pory w historii spotkan miedzy tymi zespolami Guif wygrywał 7 przy tylko 3 wygranych meczach Lugi.Ostatnie spotkanie na terenie dzisiejszego gospodarza zakonczylo sie wynikiem 22-32 dla gosci:smile: Ogolnie Guif ostatnio w fenomenalnej formie wygrywa wszystko jak sie da w tym w srode z wiceliderem z Ystad zwyciestwo 34-22. Natomiast Lugi ostatnio ciagle na styku porazka w Skovde 28-29 oraz wygrana u siebie z Redbergslids 28-27 pokazuje ze zespol ten meczy sie z ligowym sredniakami. Uwazam ze dzisiaj nie maja szans na jakakolwiek walke z liderem ktory z kolejki na kolejke prezentuje sie coraz lepiej.Ogladajac gre zespolu z Guif mozna zauwazyc ze staraja sie narzucic od poczatku spotkania swoj styl gry i odskoczyc na spokojna liczbe bramek by moc odpowiednio kontrolowac spotkanie bez zbednych fajerwerkow. Buki wystawily linie hc -1 mysle ze spokojnie zostanie ona pokryta juz na poczatku meczu a tak niski hc jest rzadkoscia wystawiana przez bukow na gosci wiec nic tylko korzystac

✅ 85
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje Mistrzostw Świata 2014 CONMEBOL
Spotkanie: Urugwaj-Chile
Typ: Obie strzelą
Kurs: 2,10
Buk: Sportingbet
Analiza:
Może i Urugwaj jest faworytem meczu z Chile, a tym bardziej, że wypadło kilku graczy wśród gości ale pamiętajmy też, że Urugwaj zagra bez swojej gwiazdy Forlana. To on przecież wykonuje tam wszystkie stałe fragmenty gry oraz poza strzelaniem, także on prowadzi grę. Jego strata będzie ogromna ale i tak wystarczy dograć piłkę do Suareza czy Cavaniego i okazje będą, bo to są znakomitej klasy napastnicy. Ale ja jakoś tak ich tego zwycięstwa pewny nie jestem, a już kurs jaki jest na nich to śmiech na sali. Może i Chilijczycy mają problemy ale tak po prawdzie, to poza Vidalem i Jara to nie ma osłabień. Beausejour jakoś mnie nie zachwyca, Carmona to taki rzemieślnik i cudów po nim się nie ma co spodziewać, a Valdivii forma jest teraz tragiczna więc to o wiele lepiej, że nie zagra. No skład Chile wygląda fajnie, bo trójka w ataku Vargas, Suazo i Alexis wygląda bardzo mocno, a za nimi jeszcze w dodatku Mati Fernandez więc mamy obraz naprawdę dobrej reprezentacji. Moim zdaniem ten mecz będzie obfitował w bramki, bo jedni i drudzy mają spory potencjał w ofensywie. Problem w tym, że Chile ma słabą obronę, a i Urugwaj pamiętam z meczu z Boliwią, gdzie nie było wielkim problemem strzelenie im gola. Tak więc nic tylko pobierać overy, bts i inne cuda.

Urugwaj: Muslera, Cáceres, Lugano, Godín, Álvaro Pereira; Diego Pérez, Egidio Arévalo Ríos, Gastón Ramírez, Álvaro Gonzalez; Luis Suárez y Edinson Cavani

Chile: Claudio Bravo; Marcos González, Waldo Ponce, Pablo Contreras; Mauricio Isla, Gary Medel, Marcelo Díaz; Matías Fernández; Eduardo Vargas, Humberto Suazo y Alexis Sánchez
⛔ 100
 
rozpen 22

rozpen

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Mecz Towarzyski
Spotkanie: Polska - Włochy
Typ: Czy R Lewandowski strzeli bramkę w regulaminowym czasie gry? Tak
Kurs: 3.75
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Wrocław - nowy stadion, już za niespełna godzinę kolejny mega ważny sprawdzian przed Polakami. Ostatnie mecze pokazują, że wchodzimy na coraz to wyższy poziom w kopaniu piłki, a to wszystko za sprawą dobrze funkcjonującego ataku. Bo niestety, ale obrona nadal nie sprawuje się najlepiej, że tak powiem - uczy się na błędach, a jeszcze trochę ich zapewne popełni. Przeglądając dzisiejszy temat, trochę się zdziwiłem brakiem owego typu, widocznie ludzie wolą zaryzykować po większym kursie. Ja skorzystam i tak dzisiaj z przychylności buków i łapie kurs 3.75 na to, że Robert dzisiaj umieści piłkę w siatce. Lewandowski - świetna forma, strzela w reprezentacji, czy to w lidze, nie ma różnicy. Spodziewałbym się dziś otwartego meczu, więc granie na over również polecam.

⛔ 100
 
steve 55

steve

Użytkownik
Dyscyplina:siatkówka,mecz towarzyski
Spotkanie:polska-Czechy
Typ:eek:ver 185,5
Kurs:1,90
Buk:Unibet
Analiza ???? zisiejszego wieczora oczy wszystkich skierowane sa na Polskich kopaczy nożnych w meczu z Włochami.Mało kto zapewne pamięta o naszych siatkarzach, którzy już o godz.20 rozpoczną swój pierwszy mecz towarzyski z Czechami.Trudno znaleźć jakieś konkretne informacje na temat składów obu drużyn,zdołałem tylko się dowiedzieć, że Czesi mają przyjechać w swoim najmocniejszym składzie z Janem Stokrem i występującym na co dzień w Asseco Resovii Rzeszów Lukasem Tichackiem.Mówi się też, że wyniki tych dwóch meczy z Czechami mają wskazać czy Bartosz Kurek jest gotów do gry w Pucharze Świata, który rozpocznie się już 20 listopada,bowiem ostatnio miewał jakieś poważne bóle z kręgosłupem.Trudno jest typować mecz towarzyski w dodatku z naszymi bratankami ale skoro mają przyjechać w najmocniejszym składzie to stawiam, że mecz będzie zacięty i rozegrane zostaną co najmniej cztery sety i dopełni się over 185,5 pkt.
⛔ 100
 
L 4

lukasz1123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Międzynarodowe towarzyskie
Spotkanie:
Ukraina - Niemcy
Typ:
M.Gomez strzeli w regulaminowym czasie bramkę (TAK)
Kurs:
2.45
Bukmacher:
Expekt
Analiza:

Na dziś wybrałem towarzyski mecz pomiędzy Ukrainą, a Niemcami. Ukraińcy z Niemcami mierzyli się dotąd czterokrotnie, ale w żadnym z tych meczy nasi wschodni sąsiedzi nie pokonali piłkarzy zza naszej zachodniej granicy. Ostatni raz zmierzyli się oni w listopadzie 2001 roku, gdy podopieczni wówczas Rudiego Völlera wygraną 4:1 zagwarantowali sobie udział w Mistrzostwach Świata w Japonii i Korei Południowej, w których następnie doszli aż do finału. Bezbramkowo zakończył się premierowy pojedynek Ukraińców z Niemcami rozegrany w czerwcu 1997 roku w ramach eliminacji do MŚ&#39;98. W rewanżu górą byli ówcześni mistrzowie Europy, którzy pokonali przyjezdnych w Bremie 2:0. Mimo niekorzystnego bilansu Ukraina może się jednak poszczycić faktem, że na własnej ziemi z futbolowym mocarstwem znad Renu nigdy nie przegrała. Pierwsza wpadka może się jednak przydarzyć w piątek, ponieważ zespół Olega Błochina przystąpi do meczu osłabiony brakiem dziesięciu graczy. Łącznie trener Błochin może wybierać jedynie spośród 14 graczy. Zupełnie inne zmartwienia na głowie ma selekcjoner niemieckiej reprezentacji Joachim Löw, który rozważa jedynie jakie warianty gry przetestować.
Przewidywane składy:
Ukraina: Rybka - Butko, Rakytskyy, Kucher, Selin - Konoplyanka, Rotan, Tymoshchuk, Iarmolenko - Bezus - Milevskiy
Niemcy: Zieler - Träsch, Hummels, Badstuber, Schmelzer - Khedira - T. Müller, M. Götze, Özil, Podolski – Gomez
Niemcy są raczej pewnym faworytem tego meczu, a co do mojego dzisiejszego typu to w ostatnich 5 meczach eliminacyjnych reprezentacji Gomez zagrał tylko w czterech strzelając aż 5 bramek. M.Gomez strzela również w klubie. W ostatnich 5 meczach strzelił 5 bramek. Biorąc pod uwagę reprezentację i klub Gomez ma średnia ponad 1gol/mecz także myślę, że dziś podtrzyma dobrą passę i strzeli przynajmniej 1 bramkę.
⛔ 100
 
B 8

brelo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje Mistrzostw Świata 2014 CONMEBOL
Spotkanie: Urugwaj-Chile
Typ: powyżej 3,5 gola
Kurs: 3,50
Bukmacher: Bwin
Witam, dzisiaj odbędzie się mecz eliminacji do Mistrzostw Świata 2014. Zagrają ze sobą reprezentacje Urugwaju i Chile. W tym meczu prawdopodobnie wygra Urugwaj, ale postanowiłem postawić jednak na ilość goli, a to dlatego, że kurs jest większy i prawdopodobieństwo takie samo. Zacznijmy więc od tego, że są to eliminacje Ameryki Południowej, czyli kontynentu gdzie gra się piłkę radosną, cieszącą oko, ofensywną. W dwóch meczach reprezentacji Urugwaju padło 8 bramek, co daje 4 gole na mecz. W meczach Chile natomiast bramek było 11 co daje średnią 5,5 gola na mecz. Ja stawiam 3,5 gola po dość dużym jak na prawdopodobieństwo kursie (bezpieczniejsze jest over 2,5, ale kurs o 1,5 mniejszy). Urugwaj większość ze swoich bramek strzelił na własnym terenie, a teraz również grają u siebie. Myślę, że Urugwaj strzeli około 3 goli i coś dołożą goście.
Pozdrawiam

✅ 250
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom