>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy Dnia - 11.10.2015 (niedziela)

Status
Zamknięty.
prawie-pewny 6

prawie-pewny

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Mistrzostwa Europy
godz:18:00
Spotkanie: Francja-Włochy
Typ: Włochy
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Analiza: Włosi razem z Polską są faworytami do wygrania tego turnieju.Włosi po wygraniu Pucharu świata nie zwalniają tempa i doberze weszli i w ten turniej, myślę że dzięki pucharowi świata złapałi rytm meczowy. Francuzi nie brali udziłu w pucherze niby odpoczeli i mieli więcej czasu na przygotowania ale nie pokazują tego, co więcej wczoraj stracili seta z Estonią , wygrali ze słabiutką Chorwacją a w meczach towarzyskich przygotowujących do mistrzostw ulegli takim drużynom jak:Słowenia,Serbia,Czechy.Myślę że włosi wygrają 3:0,3:1
⛔ 100
 
kapi23 403

kapi23

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - PLK
godz:18:00
Spotkanie:Toruń - Zgorzelec
Typ: Toruń - 4
Kurs 2.10
buk : bet365
Na dziś mecz z PLK. Grają ze sobą zespoły, które są po przeciwległych biegunach jeśli chodzi o ambicje na ten sezon. Toruń w tym roku rozbił bank. Podpisali uznane nazwiska w polskiej koszykówce, czyli Michalaka i Wiśniewskiego. Do tego Maksym Kornijenko, który był w pierwszej piątce ligi ukraińskiej w tamtym sezonie. Na papierze prezentują się naprawde dobrze, mierzą w top 4. Goście w przebudowie, nikt nie ukrywa, że poprostu skończyła się kasa. Nazwiska Polaków nie powalaja. Poza starzejącym się Dylewiczem to : Michael Gospodarek (nikt), Niedzwiedzki (poprzedni sezon w 2 lidze), Prostak ( poprzedni sezon w slabym zespole 1 ligi), jedynie młody Karolak i wracający po prawie rocznej kontuzji Kostrzewski coś znaczą w Polskiej koszykówce. Do tego należy wspomnieć o specyficznej hali w Toruniu, która jest otoczona bieżnią i na około boiska jest dużo &quot;pustego&quot; miejsca, co ekipie, która tam nie trenuję może utrudniać sprawe. Dla mnie zwyciestwo raczej pewne, handie -4 tez na kolana nie powala, a po takim kursie grzech nie zagrać. Powodzenia
✅ 110
 
qick19 17,8K

qick19

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka: Tauron Basket Liga
godz:18:00
Spotkanie: Polski Cukier Toruń - Turów Zgorzelec
Typ: Polski Cukier Toruń
Kurs: 1,71
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam! Kolega kapi23 uprzedził mnie uprzedził mnie troszkę poniewasz chciałem podać ten sam typ . dlatego tez zdecydowałem się postawić na czystą 1 na Polski Cukier Toruń, ponieważ ta drużyna dokonała dobrych transferów, ściągając m.in. Danny’ego Gibsona, Maksyma Kornijenke czy Markeith’a Cummings’a oraz Polaków : Łukasza Wiśniewskiego i Michała Michalaka. Goście czyli PGE Turów to całkiem inna drużyna niż w tamtym sezonie gdzie byli wicemistrzem Polski. Teraz będzie im ciężko wejść do czołowej ósemki. Odeszli praktycznie wszyscy ze względu na problemy ze sponsorem przez co i klub ma mniej pieniędzy na zawodników. Z lepszych zawodników został tylko Filip Dylewicz ale on swoje lata już ma, więc jakimś domina torem też już nie jest. Tegoroczne transfery również nie zachwycają. Dodatkową przewagą Torunia jest własna hala, więc wcale się nie zdziwię gdy Toruń ten mecz po prostu wygra. Dodatkowo kursy strasznie lecą w dół na Toruń z 2,3 na 1,7 takze spieszcie się z obstawieniem.
Powodzenia! ????
✅ 71
 
A 24

aligancki

Użytkownik
Dyscyplina: EUROPA: EURO- Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska vs Irlandia
Typ: X
Kurs: 3,32
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Mecz decydujący o tym kto zajmie drugie miejsce dające bezpośredni awans na Euro. Obydwie drużyny są na podobnym poziomie co dobrze pokazuje tabela. Jedni i drudzy zgromadzili do tej pory po 18 punktów, na co złożyło się 5 wygranych, 3 remisy i 1 porażka. W ostatnim naszym meczu ze Szkocją zremisowaliśmy dość szczęśliwie 2-2 wyrównując w ostatniej minucie meczu. Irlandczycy z kolei pokonali nieoczekiwanie Niemców 1-0 i na pewno będą tym podbudowani. Poprzedni mecz pomiędzy Polska i Irlandią, który odbył się w Irlandii, zakończył się remisem 1-1 po bramce dla gospodarzy zdobytej w doliczonym czasie gry. Myślę, że ten mecz również zakończy się remisem (oby 0-0 lub 1-1 co da nam awans). Do składu Irlandii wraca kilku graczy, którzy byli zawieszeni (James McClean i Glenn Whelan) lub kontuzjowani (Seamus Coleman i Marc Wilson). Zatem trener gości Martin O&#39;Neill ma z czego wybierać. Nie można tego powiedzieć o Nawałce, ze składu wypadło 3 ważnych zawodników (Rybus, Jodłowiec i Milik). Szczególnie bolesna jest strata Milika, poza Lewandowskim nie mamy kim straszyć z przodu. Słabo widzę grę ofensywną w naszym wykonaniu. W obronie jest w miarę przyzwoicie i w tej formacji upatruję szans na korzystny wynik. Trudno będzie jednak o wygraną z twardo walczącymi przez cały mecz dzisiejszymi gośćmi. Na naszej ekipie ciąży większa presja w tym meczu, 56 tysięcy ludzi na stadionie i najprawdopodobniej nikt nie dopuszcza do siebie myśli o tym, że możemy nie awansować na Euro. Problem niestety jest taki, że nie potrafimy wygrywać z w miarę dobrymi drużynami (ogranie Niemców to wyjątek i fura szczęścia), ze Szkocją dwa remisy, z Niemcami porażka i wygrana, z Irlandią remis. Ciężko mi sobie przypomnieć ogranie ostatnio przez Polskę jakiejś przyzwoitej drużyny. Do tego dochodzą osłabienia i raczej słaba ławka rezerwowych. Jak na razie jeszcze nie przegraliśmy na własnym boisku w tych eliminacjach (3 zwycięstwa i remis, bilans goli 16-3). Irlandia na wyjazdach też ma nie najgorszy bilans, 2 zwycięstwa, remis (1-1 z Niemcami) i porażka (0-1 ze Szkocją) a bilans bramkowy to 7-3. Stawiam więc na podział punktów z niskim wynikiem (0-0, 1-1) i awans reprezentacji Polski.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
X 52

xmagnatx

Użytkownik
Piłka nożna Kwalifikacje ME
18 00
Grecja - Węgry
Węgry i under 2.5
4.75
B365
Analiza
Patrząc na te ostatnie 3 dni tych rozgrywek to bylo duzo niespodzianek i naprawde niespodziewane wyniki.
Dzisiaj tez ciezko patrzac jakie mamy spotkania . Dzisiaj strzelam jeden meczyk ktory wydaje sie dosyc latwy to obstawienia.Cóż grecja zadnych wygranych od poczatku rozgrywek , wegry ostatnie spotkania same zwyciestwa. Dlatego tez mysle ze grecy podejdą lagodnie do tego meczu bo i tak nic juz nie ugrają. Uwazam ze wygrana wegier 1 lub 2 do 0 to calkiem dobry typ o dobrym kursie.oczywiscie musza wygrac jesli nie chca grac by awansowac bez gry w barazach
⛔ 100
 
S 0

stivven323

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Kwalifikacje EURO 2016
Godzina: 18:00
Spotkanie: Grecja vs Węgry
Typ: 1. drużyna strzeli - NIE
Kurs: 2,55
Bukmacher: Fortuna
Analiza: W dzisiejszym meczu Grecji z Węgrami nie powinniśmy oglądać gradu bramek. Nie zdziwi nas wynik 0:0 bądź skromna wygrana Węgier, ponieważ na tych eliminacjach Grecja po prostu nie istnieje i drużyna Grecji czeka już na zakończenie tych eliminacji. Myślę, że ten typ jest naprawdę warty rozważenia.
Kiepska analiza
Nieregulaminowy bukmacher

⛔100
 
koniqq 102

koniqq

Użytkownik
Dyscyplina: EUROPA: EURO - Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska vs Irlandia
Typ: POlska (-2)
Kurs: 7.5
Bukmacher: Bet365
Wiele o tym meczu napisano i nie chce powtarzać. co przemawia za takim a nie innym wynikiem ?
1. KLASA ZAWODNIKÓW: porównując klasę zawodników obu ekip Polacy wręcz deklasują swoich dzisiejszych rywali. Najlepszym zawodnikiem Irlandii wydaje się być O&#39;shea który ma już 34 lata na karku i może wciąż potrafi się ustawić i odebrać piłkę ale szybkość już nie ta. w drużynie Polski wręcz plejada gwiazd z Lewandowskim (w kosmicznej wręcz formie), Krychowiakiem, Glikiem czy Błaszczykowskim na czele.
2. GRA NA WŁASNYM STADIONIE: Jak wiadomo Polacy mają najlepszych na świecie kibiców siatkówki lecz coraz też lepszych kibiców piłkarskich którzy potrafią cały mecz wspierać swoich ulubieńców. Dziś pełny stadion może (szczególnie w pierwszej części meczu) sparaliżować Irlandczyków, a przy strzeleniu szybko bramki nasi będą chcieli iść za ciosem by mecz nie skończył się tak jak w Dublinie.
3. WYGRANA Z NIEMCAMI: wydawać by się mogło że wygrana z niemcami będzie korzystna gdyż złapią wiatr w żagle lecz moim zdaniem bedzie wręcz odwrotnie. Pamiętajmy co się działo 3 dni po naszym zwycięstwie nad Niemcami - remis ze szkocją.
4. LEWANDOWSKI - tu nie muszę rozwijać
5. SZANSA NA AWANS: Polacy od 2008 roku nie potrafią awansować na wielką impreze (2012 - uczestnictwo jako gospodarz) więc myślę ze czas się przełamać i nasi nie zaryzykują grania na remis gdyż w koncówce może być różnie.
Wysokie zwycięstwo Polaków jest bardzo prawdopodobne więc Polecam grać ????
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 4

wronek922

Użytkownik
Dyscyplina : EUROPA - EURO KW.
Godzina 20:45
Spotkanie POLSKA - IRLANDIA
TYP Czy będzie rzut Karny ? TAK !
Kurs : 3.20
Bukmacher : Bet at home
Zapraszam wszystkich przed Telewizory by zobaczyć upragniony awans Polaków na Mistrzostwa Europy ! ???? Spotykają się dwie drużyny Przeciwstawne z Najlepsza ofensywą w Eliminacjach ( Polska) Oraz jedną z najlepszych drużyn defensywnych średnio w takich meczach jest ciężkie wytypowanie wyniku , mecz będzie ciężki i będzie trzymał w napięci do ostatnich sekund ! Większość spodziewa się tu minimalnej wygranej Polski . Irlandczycy grają twardo w Obronie liczę na nowy błysk w naszej reprezentacji (Krzysztof Mączyński ) Ten gracz potrafi minąc dwóch trzech rywali i wbiec w pole karne ma ten dryg do wielkich meczy ze Szkotami to pokazał , również błyskotliwy wracający do formy lubi akcje odskrzydlające wyjście na pozycje. A Co Do Ostatniego Argumentu ROBERT LEWANDOWSKI : Król Pola Karnego jeśli nie będziemy mogli strzelić z akcjii łatwo wykorzystać przewagę w ataku na STAŁY FRAGMENT GRY. ????
✅ 220
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kadrowicz 35K

kadrowicz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Eliminacje ME
20:45
Polska - Irlandia
Typ: under 1,5
Kurs: 2,82
Bukmacher: betathome

Pisałem, że ze Szkotami będzie walka, to w tym meczu będzie wojna! W Glasgow zagraliśmy dobrze..pierwsze 45 min, Mączyński w środku pomocy rewelacja! Był wszędzie, kilka doskonałych piłek prostopadłych [brakuje mi bardzo Chłopaka z głową na tej pozycji w Naszej reprezentacji], Lewy cały mecz klasa sama w sobie, Glik – Profesor, razem z Pazdanem moim zdaniem pewna para środkowych obrońców na ME. I to tyle pozytywnych aspektów. Kiedy Szkoci zorientowali się co jest grane i zorganizowali środek pola, to w 2 połowie nie mieliśmy żadnego gazu z przodu. Prawie żadna akcja nie przeszła przez linię pomocy, atakowaliśmy bez przekonania kopiąc piłkę aby do przodu. Szczęście dopisało, że możemy awansować bezpośrednio grając na remis z Irlandią. I tylko do 1:1, bo już 2:2 Irlandii daje awans z 2 miejsca. Milik z powodu urazu nie zagra [udział w 12 z 31 goli], to samo Rybus, którego najprawdopodobniej zastąpi na L obronie Wawrzyniak. Jodłowca też zabraknie, ale po tym Zawodniku nie ma płakać i dublować zadań for stopera, Krychowiak wystarczy.
[..o ile chcemy grać ofensywnie jak zapowiada Trener Nawałka]. Jak dla mnie to tylko szumne zapowiedzi.
Irlandia w ostatnim meczu z Niemcami zagrała w obronie tak, że uwaga!..Niemcy pierwszy celny strzał oddali w 60’.Obrona Irlandii spisała się znakomicie. Niemcy prowadząc grę i dominując w posiadaniu piłki nie potrafią ofensywnie zagrać z Irlandią,. to co czeka Nas w tym spotkaniu.?
Najlepszy atak przeciwko Najlepszej obronie tych eliminacji. Nie zagramy 4-4-2. Raczej 4-5-1.
Nie widzę tu zdecydowanego faworyta. Stawka meczu jest przeogromna, defensywne ustawienie obu ekip nie pozwoli na otwartą grę. Irlandia też kalkuluje na swoje..nie stracić bramki i strzelić przynajmniej jedną.
Jak dla mnie mecz na under 2,5.
Jedna bramka zdecyduje kto awansuje bezpośrednio na ME 2016.
⛔ 100
 
M 38

miechal89

Użytkownik
Dyscyplina: EUROPA: EURO- Kwalifikacje
Godzina: 18:00
Spotkanie: Armenia Albania
Typ: Albania wygra i obie drużyny nie strzelą gola
Kurs: 2,85
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Trochę już o tym meczu zostało powiedziane. Albania na &quot;musiku&quot;. Stoją przed życiową szansą bezpośredniego awansu do Euro i wątpię by taki zespół jak Armenia dał radę im przeszkodzić. To w zasadzie tyle jeśli chodzi o to dlaczego typuję zwycięstwo gości - więcej napisali już poprzednicy. Dlaczego sądzę, że uda im się wygrać do zera? Gospodarze to raczej słaby zespół we wszystkich spotkaniach które rozgrywali u siebie strzelili ledwo 3 gole. Jednak najmocniejszym argumentem zdaje się być fakt, że Albania nie straciła jeszcze gola na wyjeździe. Nawet w Portugalii udało im się zachować czyste konto. Świadczy to o ich niebywałych umiejętnościach organizacji gry w obronie i wątpię by dziś nie zaprezentowali tej umiejętności.
✅ 185
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
yrek 15,2K

yrek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro, Kwalifikacja
Godzina: 18:00
Spotkanie: Wyspy Owcze - Rumunia
Typ: dokładny wynik: 0:1
Kurs: 5.00
Bukmacher: Betsson

Ranking FIFA:
Wyspy Owcze - 85
Rumunia - 13
Rumunia bardzo wysoko w rankingu. Pozycja nie adekwatna do ich poziomu, ale to tylko ranking. Dziś mają okazję na bezpośredni awans na Euro. Teoretycznie łatwy rywal. &quot;Tylko&quot; Wyspy Owcze. Jednak będzie to bardzo trudny mecz. Mecz gdzie o gole będzie ciężko. Wyspy u siebie są nieobliczalnym zespołem. Rumunia w 9 meczach strzeliła ledwie 8 goli, a mimo to zajmuje 2 miejsce, dające awans. Dziś nie spodziewam się, że nagle się rozstrzelają i wygrają wysoko. Wynik 0:1 jest wysoce prawdopodobny i warty ryzyka. Po golu Rumunia zadowoli się wynikiem, który daje awans i zabezpieczy tyły. A w obronie są wyjątkowo dobrzy. Tylko 2 stracone gole robią wrażenie. Wydaje się, że Wyspy Owcze nie sforsują obrony rywali. Rumunia w tych eliminacjach 4 razy wygrała i 5 razy remisował. Wyspy mają 2 wygrane na koncie i 7 porażek. Dziś dopiszą 8 porażkę. Mam nadzieję, że tylko 0:1.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
jack13 418,3K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaEliminacje EURO, grupa D
Spotkanie: PolskaIrlandia
Typ: over 3.5
Kurs: 4.25
Buk: unibet
Godz. 20:45
Analiza:
Starcie z Szkocją było horrorem i coś czuje że w ostatnim meczu decydującym o awansie na Mistrzostwa Europy będziemy mieli powtórkę. Jak wspomniałem przed typem ze Szkocją nasza Reprezentacja zrobiła duży progres w swojej grze za kadencji Nawałki, dalej nie rozwiązaliśmy problemów w grze defensywnej która jest nadal naszym mankamentem szczególnie z mocnymi rywalami – Szkoci tylko to potwierdzili. Jednak wykorzystanie potencjału ofensywnego który mamy naprawdę ogromny pozwoliło nam do tej pory zagrać bardzo dobre eliminacje. Wiadomo było że będzie to wyrównana i ciężka grupa zresztą z jedną porażką na koncie nie jesteśmy niczego pewni a to wiele mówi. Ofensywnie naprawdę wyglądamy bardzo dobrze w każdym spotkaniu tych eliminacji naprawdę mieliśmy dużą łatwość w dochodzeniu do sytuacji bramkowych i nie były t schematy przygotowane to najważniejsze. Wszyscy nasi gracze ofensywni są w bardzo dobrej formie oczywiście na czele z Lewandowskim który strzela jak na zawołanie. Dziś teoretycznie remis niższy niż 2:2 będzie nas urządzał a to daje nam grę z kontry czyli największe broni naszej reprezentacji. Kibice też są za tą reprezentacją i na głośny doping można liczyć. Jeśli zagramy z taką myślą w ofensywie jak w ostatnich starciach to jestem przekonany że dwie bramki przynajmniej nie powinny być dla nas problemem. Irlandia to będzie mega trudny rywal, który w tych eliminacjach świetnie broni ale to nie obrona będzie kluczem do awansu, by awansować będą potrzebowali tutaj bramki lub bramek, a nie ukrywajmy dla mnie jest to zespół z większą mocą i kreatywnością niż Szkoci w ofensywie. Do składu wróci Keane, do tego jest Long, Walters, McGeady, McCarthy – skład będzie jeszcze mocniejszy niż w starciu z Niemcami. Nasze problemy w defensywie plus nasz ogromny potencjał w ataku, po drugiej stronie konieczność zdobycia bramek oraz wysoka forma – suma tego daje mi mecz w którym bramki wpadną.
⛔ 100
 
M 38

miguel22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro, Kwalifikacja
Godzina: 20:45
Spotkanie: Gibraltar - Szkocja
Typ: over 4.5
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet 365
Dzisiaj wieczorem w naszej grupie zostanie rozegrana ostatnia kolejka spotkań. O przysłowiową pietruszkę zagrają ekipy Gibraltaru i Szkocji.Gospodarze to w tej chwili chyba najsłabsza drużyna w Europie, no może jedynie z San Marino mogłaby stoczyć wyrównaną walkę. Dzisiaj moim zdaniem zespół ten poniesie kolejną wysoką przegraną, bowiem nie są oni przyzwyczajenie grać co 3 dni a w dodatku wrócili nie dawno z Gruzji wiec sa zmeczeni podróżą. Szkocja w pechowych okolicznościach straciła ostatnio szanse na awans w meczu z Polską, gdzie stracili gola w doliczonym czasie gry. Dla podopiecznych trenera Strachana jest więc to mecz bez stawki, ale wierzę, że zawodnicy tego kraju zmobilizują się i pokonają amatorów przynajmniej kilkoma bramkami. Myślę, że warto zagrać dzisiaj na over 4.5 goli w tym pojedynku. Pierwszy mecz Szkoci wygrali 6-1 wiec licze na powtórkę.
✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
devillo 10,3K

devillo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Irlandia
Typ: Wynik meczu i obie drużyny strzelą bramki : Polska/ TAK
Kurs: 4,50
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Typ w stronę Polski, żeby się lepiej mecz oglądało. W tym meczu pograłbym wiele, zaczynając od czystej 1 poprzez over bramkowy do bardziej skomplikowanych typów na over kartkowy. Wybrałem jednak wygraną Polski i to, że obie strzelą, a skusił mnie kurs na to jakże prawdopodobne zdarzenie. To że nasi reprezentanci potrafią strzelać udowadniali w każdym spotkaniu, nawet na bardzo trudnych terenach: we Frankfurcie całkiem niedawno i podczas spotkania ze Szkocją czy Irlandią na wyspach. Niestety potrafią też bramki tracić, nie straciliśmy tylko gola w dwumeczu z Gruzją, co oznacza, że nawet podczas meczu z Gibraltarem Fabiański wyjmował piłkę z bramki. A więc typ na BTS wydaje się być perełką. Do tego dorzucam wygraną podopiecznych Nawałki, jak już wcześniej wspomniałem, żeby się lepiej mecz oglądało. Wszyscy chcemy tego awansu, by w czerwcu przyszłego roku wspólnie zasiadać przed telewizorami podczas mistrzostw. Zagramy bez Milka, Rybusa i Jodłowca, ale nie uważam tego za problem, gdyż wskakujący za nich Linetty czy Wawrzyniak prezentują pewną dojrzałość, w przypadku tego drugiego, i nietuzinkowość w przypadku piłkarza Lecha. Podobnie jak w meczu ze Szkocją tutaj nikt nogi nie odstawi, może paść sporo bramek, mam nadzieję, że strzelimy jedną więcej.
✅ 350
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
skaar 45

skaar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna ⚽ Kwalifikacje Euro 2016
Godzina: 20:45
Spotkanie: Niemcy - Gruzja
Typ: Niemcy wykorzystają rzut karny
Kurs: 3.75
Bukmacher: bet365
Analiza:
Obok spotkania Szkocji z Gibraltarem drugi mecz o &quot;pietruszkę&quot;. Niemcy pewni udziału we francuskim turnieju, Gruzja bez szans na baraże. Zwycięzca jest bezdyskusyjny, jednak moim zdaniem Joachim Löw da szansę zawodnikom rezerwowym i na pewno będą oni zaprezentować się jak najlepiej. Gruzini jak wiadomo mistrzami piłki technicznej nie są, ale mocno nadrabiają grą siłową i wolą walki. Z grającymi szybką, techniczną piłkę gospodarzami to może okazać się niewystarczające i myślę, że dzisiaj sędzia podyktuje rzut karny dla Niemiec, który zostanie przez nich wykorzystany. Powodzenia!
✅ 275
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
B 3

bet4

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje ME 2016
Godzina: 20:45
Spotkanie: Gibraltar - Szkocja
Typ: BTTS TAK
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na tapecie mamy dzisiaj mecz Gibraltar - Szkocja ostatnie spotkanie eliminacji Szkocja po ostatnim meczu z Polską straciła awans do przyszłorocznych ME 2016 w Francji dlatego ten mecz jest pewnego rodzaju o pietruszkę lub o zachowanie honoru. Gibraltar nie ma nic do stracenia jak udało się im strzelić w Polsce to u siebie nie strzelą z moim, zdaniem będzie BTTS TAK
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom