>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy Dnia - 11.10.2015 (niedziela)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na niedzielę - 11. Października


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Szanghaj
Spotkanie: Yen Hsun Lu vs Nicolas Mahut
Typ: Lu -2 gemy
Kurs: 1.93
Bukmacher: Marathonbet
Godzina: 07:30
Analiza:
Kwalifikacje do prestiżowego turnieju w Szanghaju.Tajwańczyk Lu zagra z przedstawicielem Francji Mahutem.Jak dla mnie jest on zdecydowanym faworytem tego spotkanie choć może to być złudne myślenie.Zacznijmy jednak od Hsun Lu.Ostatnio fajnie pograł w Pekinie ogrywając łatwo Mannarino 2-0 a potem w takim samym stosunku odprawił Troickiego i został zatrzymany dopiero przez Ferrera ale to jednak troche za wysoki poziom jak na Tajwańczyka ale i tak turniej w Pekinie i tak był dość pozytywny dla Hsun Lu.Wczoraj w pierwszej rundzie kwalifikacji ograł łatwiutko Nishioke oddając mu zaledwie gema co pokazuje jego siłe.Widać że czuje się dobrze grając praktycznie u siebie czyli na swoim kontynencie, specyfika Azji mu sprzyja i jest jego przewagą.Co u Mahuta?Z goła odwrotnie.Mam wrażenie że nie za dobrze się tu czuje i nie ma jakiejś wielkiej presji na wygrywanie.W Tokio odpadł już w kwalifikacjach a wczoraj męczył się z Ebdenem w 1 rundzie tych kwalifikacji.Nie radzi sobie na tych azjatyckich kortach i widać to gołym okiem.W mojej opinii znowu nie awansuje do turnieju głównego i uzna wyższość Tajwańczyka.Lekki handicap który przy zwycięstwie Hsun Lu powinien zostać spokojnie pokryty.Powodzenia!
Nieregulaminowy bukmacher ⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rafaelinho 643

rafaelinho

Użytkownik
Tenis, ATP Tokio
Wawrinka S. - Paire B.
Typ: Benoit Paire
Kurs: 3.40
Bukmacher: bet365
Godzina: 06.00

The show goes on. Rywalami Paire`a w tym turnieju byli kolejno Dimitrov-Baghtadis-Kyrgios-Nishikori zaś oponenci Szwajcara to Stepanek-Ito-Krajicek-Muller. Widać odrazu, że lista tego pierwszego robi dużo większe wrażenie. Dzisiaj Paire przeszedł niesamowitą metamorfoze pomiędzy grą w 1 a 3 w secie. Po pierwszym secie stwierdziłem, że jest po herbacie i Francuż się zwyczajnie spalił na dodatek Nishikori był niesamowicie precyzyjny widać było, że jest zmotywowany do gry i głodny zwycięstwa w tym meczu. Paire w każdym spotkaniu tracił seta, ale ja to widze w ten sposób, że on jako tenisista która posiada wielkie umiejętności lecz głowa czasem przeszkadza wygrać mecz. Dlatego daje sobie takie chwile próbowania i wstrzelenia się. Albo się odblokuje i odpali maszyne albo cześć. Do tej pory to skutkuje a dziś zagrał na tyle dobrze w 3 secie, że Nishikoriemu, który jest walczakiem odebrał wszelką nadzieje i chęć do gry. Returnował pierwszy i drugi serwis idealnie w linie. Jak tu grać?
Szwajcar przeszedł ten turniej jakby na skróty, rywale w każdej kolejnym etapie drabinki mogliby się równie dobrze trafić mu w pierwszej rundzie turnieju. I tak się stało, że Wawrinka znalazł się w finale. Stan to klasa sama w sobie jak dobrze nastroi backhand to może to szybko skończyć. Klasa jego rywali nie może jednak zbyt wiele powiedzieć o jego formie. Nie wiem jak to możliwe, że dwukrotnie Wawrinke przełamał Muller, ale każde jego przełamanie to był re-break. Szwajcar chyba zbytnio się rozluźniał i dał się ponieść jakiejś ułańskiej fantazji. Przy zawodniku takim jak Paire będzie trzeba pozostać skoncentrowany bo jemu nie dużo brakuje żeby obudził bardzo groźny oburęczny backhand. A jak już uwierzy, że może pokonać Wawrinke to nie odpuści. Za duża stawka i za duża chwała. Wypromować swoje nazwisko w Azji to czysty deal.
Stan na pewno jest faworytem tego spotkania, ale gra z zawodnikiem który często nie kalkuluje i wybiera irracjonalne opcje może sprawić sporo problemów zwłaszcza tym doświadczonym graczom. Żaden przeciwnik Wawrinki nie był tak groźny i w takiej formie. Finały rządzą się swoimi prawami dlatego kurs 3.40 przy całkiem realnej szansie powodzenia wydaje się dobrą opcją.
JEDZIESZ BENOIT!
⛔ 100
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka NBA preseason
godz:02:35
Spotkanie:Milwaukee-Detroit
Typ: Detroit wygra
Kurs 2.70
buk WilliamHill
analiza: Tym razem gram rewanż za poprzedni mecz który minimalnie bo tylko 3 punktami wygrali wtedy goście z Milwaukee. Tym razem znów są faworytem jednak wiadomo że spotkania preseason rządzą się swoim prawami. Myślę że zagra dwójka Jackson- Drummond a to już gwarantuje walkę dla Pistons po obu stronach parkietu. Myślę że mecz będzie zacięty jednak na końcu to goście będą się cieszyć ze zwycięstwa. Detroit i Milwaukee mają bardzo podobny cel w nowych rozgrywkach-awansować do 2 rundy PO to minimum dlatego od początku obie ekipy starają się zgrać by potem w trakcie sezonu nie było mowy o słabym przygotowaniu. Jason Kidd trener gospodarzy nie lubi grać o pietruszkę , myślę że dziś da odpocząć kilku swoim gwiazdom przez co po raz kolejny szanse Tłoków rosną. Zresztą gram ich do skutku aż wreszcie zwyciężą!
✅ 170
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna 1 liga polska
Spotkanie Zawisza-Dolcan
Typ: Zawisza dokładnie 1 golem
Kurs 4.00
buk Unibet
Godz:15:00/ 11/10/2015
Analiza: Na Jutro wybrałem najciekawsze spotkanie z zaplecza polskiej ekstraklasy w którym Bydgoska Zawisza przed własną publicznością podejmowała będzie drużynę Dolcana Ząbki. Po 11 rozegranych kolejkach gospodarze są liderem z dorobkiem 21 punktów na swoim koncie, goście natomiast są na pozycji 3 i mają tylko 1 punkt mniej w ligowej klasyfikacji, moim zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów w tej kolejce będzie drużyna gospodarzy, która wygrywając może odskoczyć na kilka oczek od reszty stawki jeżeli naturalnie rezultaty w innych spotkaniach będą korzystne. Zawisza na swoim stadionie rzadko gubi punkty, miało to miejsce tylko w spotkaniu z Kluczborkiem,ale można to uznać za wypadek przy pracy, goście natomiast na wyjazdach punkty zdobywają,ale ich gra zdecydowanie mnie nie przekonuję. Te dwie ekipy spotykały się na stadionie Zawiszy do tej pory trzykrotnie 2 razy padł remis i raz zespołem lepszym była tutaj ekipa z Bydgoszczy, myślę że tak też będzie w tej kolejce i to gospodarze będą zespołem, który w tej 12 serii gier dopisze do swojego dorobku komplet punktów. Liczę też tutaj na sporo bramek z obu stron, gospodarze są bowiem jedną z najbardziej overowych drużyn w tej lidze , stawiałbym na wynik 3:2 dla gospodarzy.
⛔ 100
 
N 147

neymar-jr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje ME 2016
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Irlandia
Typ: Robert Lewandowski strzeli gola
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza: Jutro o 20:45 na stadionie narodowym mecz o wszystko, stawką jest bezpośredni awans na EURO 2016, przegrany zaś zagra w listopadzie w barażach. Typ na bramkę Roberta to chyba najpewniejszy typ w tym spotkaniu. Lewandowski to aktualnie najlepszy piłkarz na świecie, dojrzał bo na EURO 2012 nie był takim liderem w reprezentacji jak obecnie. Polska gra taką piłkę jakiej dawno nie grała, ładną dla oka, trochę czasami gubi nas szczęście, trochę rozkojarzenie, ale to jest taka Polska jaką chcę się oglądać (ostatni taki mecz przed objęciem kadry przez Nawałkę gdzie widać było zgranie ekipy to spotkanie z Portugalią w 2006 r). Ale wracając do RL9 - jest w formie gra kapitalnie, piłka go szuka, on szuka piłki. Dodatkowo w ostatnim spotakniu nie zagra Milik ( być może Sobiech ale to 3 półki niżej niż Lewandowski) więc większość piłek będzie szła na Roberta, który zapewne strzeli i ustrzeli kolejny rekord - tym razem najskuteczniejszego strzelca w kwalifikacjach do ME.
Jest to powtórka typu, taki sam dałem ze Szkocją i uważam, że znowu się sprawdzi.
Powodzenia!!!
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
shop 504

shop

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: New York Rangers - Columbus Blue Jackets
Typ: 1
Kurs: 2.05
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Na tapete wzialem tym razem mecz nocny zza oceanu, gdzie zmierza sie rangersi z kurtkami.Co ciekawe druzyny rozegraja mecze dzien po dniu ( a raczej noc po nocy )
Z piatku na sobote Rangersi okazali sie lepsi na lodowisku w Columbus (2-4). Mysle ze tym razem bedzie podobnie,gdyz sila ofensywna NY jest duzo wieksza i beda chcieli sie zaprezentowac jak najlepiej w pierwszym meczu przed wlasna publicznoscia.W dwoch pierwszych meczach oddali mniej strzalow na bramke od swoich rywali, a pomimo to wygrali. Moim skromnym zdaniem Rangersi sa jednym z glownych faworytow do tytulu,ale chyba to zadne odkrycie ????
✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
M 100

marcin86m

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Kwalifikacje do IO Ameryka Południowa
Spotkanie: Wenezuela - Kolumbia
Typ: Kolumbia +2.5 seta
Kurs: 2.18
Bukmacher: Unibet
Godzina: 01:30
Analiza:
Heja. Na jutro mecz z eliminacji do Igrzysk Olimpijskich w Ameryce Południowej. Do wywalczenia jest 1 miejsce plus 1 dające awans do dalszych eliminacji. Na pierwsze miejsce chrapkę ma Argentyna i pewnie je wywalczy. Zostaje walka o 2 miejsce 3 pozostałym reprezentacjom. Teoretycznie według rankingu FIVB najwyżej z tych 3 teamów jest notowana Wenezuela (26), ale na miejscu 28 plasuje się Kolumbia. Według mnie 2 te reprezentacje są słabe i tu jest wybór pomiędzy słabym a słabszym. A czemu stawiam na Kolumbię, a właściwie na to, że nie przegra 3 do 0? Dlatego, że obie reprezentacje grały ze sobą w niedzielę w walce o 3 miejsce na tym kontynencie i wówczas wygrała Kolumbia 3 do 0, a Wenezuela tak naprawdę stawiła opór jedynie w 2 secie.
POWODZENIA.
✅ 118
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
hachiko 27

hachiko

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EURO 2016, Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Irlandia
Typ: powyżej 2,5 gola
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Już jutro o 20:45 rozstrzygnie się kto awansuje do EURO 2016 w naszej grupie. Polska podejmuje na własnym stadionie Irlandię. Obu drużynom do awansu wystarczy remis. W przypadku polski może być to remis 0-0 lub 1-1. Irlandię satysfakcjonuje remis 2-2 lub większy. Najpewniej będzie w tym meczu strzelić więcej bramek niż rywal i wygrać. Irlandia po zwycięstwie z mistrzami świata nabierze pewności siebie przed decydującym meczem. Polska gra u siebie, ma w składzie najlepszego, a przynajmniej napastnika o najwyższej formie na świecie w tym momencie. 29.03.2015 w Dublinie mecz zakończył się wynikiem 1-1. W meczach tych drużyn nie pada zbyt dużo bramek, ale jutro są inne okoliczności. Jest to finał kwalifikacji, który zadecyduje o tym kto awansuje. Jutro obie drużyny będą gryzły trawę, aby awansować na EURO. Statystycznie do tej pory w 7 meczach z udziałem Polski padł over 2.5 gola. Strzelamy bardzo dużo bramek w tych eliminacjach, aż 31. Irlandia strzeliła 18 bramek. Na naszą niekorzyść może działać fakt, że prawdopodobnie nie zagra Arkadiusz Milik i Maciej Rybus. Korzyść własnego stadionu i wiary kibiców w końcowy sukces powinien dać dodatkowy impuls naszym zawodnikom.
Ostatnie spotkania:
Irlandia - Polska 1:1
Polska - Irlandia 0:0
Irlandia - Polska 2:0
Irlandia - Polska 2:3
Polska - Irlandia 0:0
✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
R 1

rafkos7732

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje ME 2016
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Irlandia
Typ: Robert Lewandowski strzeli gola na 1:0
Kurs: 11,00
Bukmacher: Bet365
Analiza: W moim odczuciu w tym meczu naszej reprezentacji wygrać to spotkanie będzie ciężko i tak jak w meczu ze Szkotami nasi zagrają pięknie przez pierwsze 30 minut pierwszej połowy ponadto stwierdzam że Lewy jako pierwszy strzeli bramkę a później to już będzie walka o przetrwanie.
W tym spotkaniu ogólnie nie przewiduje więcej niż 1 bramkę ;) Ja postawiłem ten typ a ty ?
Powodzenia!!!
1. Kiepska analiza.
2. Zawyżony kurs.
⛔100
Pomyliły ci się typy: po takim kursie to jest zdarzenie Scorecast &quot;Lewandowski strzeli jako pierwszy i mecz zakończy się wynikiem 1-0&quot;. Typ, że tylko po prostu strzeli pierwszego gola, a co dalej to już nieważne był po kursie @3.75.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: NHL
1:00
Washington Capitals - New Jersey Devils
Powyżej 4,5 bramek
(1,76) Winmasters
Pierwszy mecz sezonu dla obu ekip, a ja tu rozpatruję jednak że worek z bramkami będzie rozwiązany. Stołeczni kapitalnie pogrywali w PRE_SEASON, a jeszcze lepiej poczynał sobie nie kto inny jak Ovieckhin. Bardzo szybko stawiał bramkarzy rywali na nogi w postaci bramek, a co najpiękniejsze to że punktuje jeszcze nim dobrze mecz a nawet i tercja się rozpocznie. Nie zdziwię się jak znowu w tym sezonie ubije mnóstwo bramek. Łowca goli i do tego z ogromnym potencjałem. Capitals, pozyskali Oshie z Blues który także już strzelał podczas przygotowania do sezonu. Dobrze się rozumie z chłopakami, będzie na pewno z niego dużo pożytku w szeregach stolicy z USA. Natomiast Diabły, to już nie ta ekipa która jeszcze 3 lata temu widniała na tablicach na samej górze, gdzie grali finał Stanleya ze Strażnikami. Wielu zawodników się posypało, wielu zawodników odeszło. Są inni ale to już nie ta sama ekipa, no niestety. Mimo wszystko nie są bez szans, bramki potrafią strzelać i dzisiaj w delegacji też będą szukać swoich celów do zdobycia. Nie miej jednak nie są tu faworytem, ale tak jak pisałem szansę mieć na pewno będą na bramki. Stołeczni za to wiele meczów, punktują swoich rywali we wszystkich trzech tercjach. Dzisiaj spodziewam się podobnego scenariuszu, choć H2h nie mówi zawsze to, że bywało w takich meczach pięć bramek. Ale ja jednak dzisiaj widzę gradobicie ;).
✅ 76
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje Euro 2016
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Irlandia
Typ: over 3.5 żółte kartki
Kurs: 1.50
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Ostatnie dwa typy na kartki na minus, ale w tym meczu uważam, że będzie sporo kartek. Będzie to bardzo twardy mecz o awans, także nóg odstawiać nie będą. W końcówce meczu jednej z drużyn będzie się bardzo spieszyć i będzie nerwowo. W Dublinie sędzia pokazał 8 kartek i jak jutro będzie minimum połowa z tego to będę zadowolony. Linia niska, mecz o wszystko, wchodzę w to bo Irlandczycy są charakterni i grają twardo a Polacy nie będą bierni i też mamy grajków, którzy grają ostro, takich jak Glik, Krychowiak czy Pazdan.
✅ 50
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: el ME
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Irlandia
Typ: X/1
Kurs: 5
Bukmacher: unibet
Analiza:
Ostatnie spotkanie eliminacyjne grupy D w którym zmierzą się Polacy i Irlandczycy. Dla nas jak i dla nich jest to ostatnia szansa by przypieczętować bezpośredni awans z 2 miejsca. Nam ta sztuka się nie udała, bo w ostatniej kolejce zremisowaliśmy ze Szkocją (w sumie cudem), a Irlandczycy bardzo dobrze zagrali z Niemcami i ten mecz wygrali, dzięki czemu zrównali się z nami punktami. Pierwszy mecz u nich skonczylismy remisem 1:1, więc teraz każdy remis do 1:1 będzie premiował nas (lepsze bilanse bramkowe), ale remis wyższy niż 1:1 lub porażka, oczywiście zepchnie nas na 3 miejsce. Dlatego jest to mecz kluczowy i nie spodziewam się tu otwartej gry. Straciliśmy Milika i Rybusa przez kontuzje jeśli chodzi o skład który grał ze Szkocją, więc jesteśmy osłabieni, ale mam nadzieje że Zieliński czy Sobiech (a może jednak Mila?) dadzą radę ich zastąpić. Lewy jest w wybornej formie, więc trzeba z tego skorzystać. Irlandczycy mają też kim postraszyć, ale i też grają twardo. Spodziewam się trudnej gry i dobrego strzeżenia obu bramek. Wierze jednak, że wygramy i przypieczętujemy to w 2 połowie, jak z resztą robimy to w większości spotkań.
⛔ 100
 
tomekk39 56

tomekk39

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje ME 2016
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Irlandia
Typ: Kartka przed 30:00
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza​

Jutro wielki dzień dowiemy się kto zapewni sobie awans na euro a kto będzie się &quot;męczył&quot; w barażach.Jedno jest pewne ten mecz będzie pełen napięcia, żaden zawodnik nie cofnie nogi, każdy będzie robił wszystko by przechylić szale zwycięstwa, tutaj wszystko się może zdażyć dlatego odpuściłem sobie stawianie na zwycięstwo to czysta ruletka, Myśle że typ kartka przed 30 minutą jest adekwatna do sytuacji jestem pewien że wystarczy już 10 min by któryś z zawodników obejrzał żółty kartonik.
✅ 83
 
W 2

wykrywacz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje ME 2016
Godzina: 18:00
Spotkanie: Armenia - Albania
Typ: 2
Kurs: 2,30
Bukmacher: Betsson
Analiza
Albańczycy przed historyczną szansą awansu do ME. Warunek jest 1 muszą wygrać z najsłabszą drużyną w grupie (0-2-5 5:11) na jej terenie i wtedy miną w tabeli Duńczyków, którzy na tę chwilę mają 1 pkt przewagi nad Albańczykami ale już rozegrali wszystkie mecze.
Kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
5xharoldx5 1,6M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Tenis (ATP Pekin)
Godzina: 13:30
Spotkanie: Novak Djokovic - Rafael Nadal
Typ: Novak Djokovic wygra 2:1
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Jak dobrze gra Novak Djokovic oraz jak odpowiadają mu te korty to pisać nie trzeba, bo każdy wie jak jest. Faworytem z pewnością jest Serb, zresztą byłby nim obojętnie z kim by grał. Mimo wszystko kurs 7,00 na Nadala to jednak przesada. Rafael Nadal powoli wraca do dobrej formy, której jakoś w pełni nie może odzyskać. Widać jednak postępy w jego grze i w wynikach. Już na US Open były momenty, w których Hiszpan przypominał tego dawnego Nadala jak pierwsze dwa sety z Coricem czy pierwsze dwa sety z Fabio Fogninim, dopóki ten nie zaczął rozgrywać chyba najlepszego meczu w swojej karierze, a przynajmniej najlepszego na hardzie. W Chinach Nadal stracił tylko jednego seta z Sockiem. W ostatniej rundzie miał okazję do rewanżu za US Open, gdyż zagrał z Fogninim. Ten mecz wygrał Nadal 7:5, 6:3, czyli w miarę pewnie, więc rewanż udany. Dzięki temu otwiera się ogromna szansa dla Hiszpana na wygranie naprawdę prestiżowego turnieju, bo te co wygrał do tej pory w tym sezonie to były turnieje o mniejszym prestiżu. Nie muszę mówić jak zmotywowany będzie Nadal na ten mecz. Stać Nadala na sprawienie Djokovicowi sporych problemów. O zwycięstwo w meczu będzie bardzo trudno, ale seta może urwać. Stawiam na 2:1 dla Djokovica.
⛔ 100
 
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
⚽ Polska 1 liga
Godzina 15:00
- Zawisza B : Dolcan Z
- Dolcan strzeli over 1.5 gola
- kurs 2.75 / Bet365

Gdyby ta analiza miała być pisana przed rozpoczynającą się 12 kolejką naszej 1 ligi to mecz ten miał by miano pojedynek lidera z wiceliderem jednak aktualnie Zawisza na miejscu 3 a Dolcan 5 ale pomimo tego mecz na szczycie .Dolcan natomiast przed tygodniem stracił miano lidera na korzyść Zawiszy gdzie ci pierwsi zremisowali u siebie z Chrobrym a Zawisza swój mecz wygrała na wyjeżdzie z Chojniczanką . Dlaczego u mnie typ na dwa gole ze strony gości ? a no z jednego powodu a mianowicie piłkarze z Ząbek są najskuteczniejsi w strzelaniu bramek na wyjazdach i jak dotąd zdobyli ich aż 15 ( z 18 ogólnie strzelonych w tym sezonie ! wynik rewelacyjny jak na wyjazdy ! ) , stracili co prawda 8 ale mnie interesuje dziś do mojego typu liczba strzelonych , Zawisza patrząc od strony jak gra u siebie i ile straciła bramek wygląda tak , na 5 rozegranych spotkań bilans br. 13:7 ... z kim i ile stracili ? z Rowojem Katowice tracą jednego gola , z Sandecją NS tracą dwa gole , z Legnicą 1 gol i przegrywają u siebie z Kluczborkiem 2:3 czyli 3 bramki gości .Obie drużyny ostatnio prezentują dobrą formę a dzisiejszy pojedynek może którąś z nich znowu postawić na pozycji lidera i zapowiada się to bardzo ciekawie , dobrą opcją na to spotkanie chyba jest też bramki z obu stron ale ja pójdę w stronę bramek gości i liczę na over 1.5 !
✅ 175
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
J 574

jaworek1988

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje ME 2016
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Irlandia
Typ: obie drużyny strzelą gola, Tak
Kurs 2.00
bukmacher: bet365
Dzisiaj mecz Polska - Irlandia. Obie druzyny jesli chca awansować muszą cos strzelic, szczegolnie Irlandia jesli chce awansowac to musi strzelic conajmniej jedna bramke. Widzialem chyba wszystkie mecze naszej reprezentacji, i prawie w kazdym meczu tracilismy bramki. Jesli Irlandia strzeli gola a strzeli jednego conajmniej to Polska tez nie moze byc dłużna i Lewandowski cos strzeli, chociaz bez milika bedzie ciezej, ale moze grosik lub błaszczykowski dograja piłke. Buki wystawily wysoki kurs bo az 2 zl, w sts ten typ byl po 1,75. Piszczek nie jest w najwyzszej formie, rybus nie zagra, jedyny mocny punkt to krychowiak w defensywie. Irlandia poza tym jest na fali bo pokonala niemców liderów grupy. Powodzenia ????
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
psotnick 954,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Ruhr Open 2015
Godzina: 10:00 CET
Spotkanie: Shaun Murphy v Tian Pengfei
Typ: Tian Pengfei +1.5
Kurs: 2,05
Bukmacher: Otobet
Analiza: Murphy chyba nie w swojej topowej formie i daje pograć swoim rywalom. Oddał już 5 frejmów a drabinkę miał bardzo korzystną (Grace, Craigie, Greene). Pengfei jest od nich lepszy o klasę i to pokazuje w tym sezonie, również w ten weekend. Miał dużo trudniejszych rywali i odprawił ich z bagażem 2 setek (128, 115) i 2 prawie-setek (90, 81). Dla mnie to przepis na wyrównany mecz, a może i niespodziankę. Dlatego dodatni handicap po dobrym kursie wydaje się interesującym betem.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
✅ 105
 
mirakle 45

mirakle

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - El. EURO 2016
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Irlandia
Typ: Polska kartka od 76 min do końca meczu - Tak
Kurs: 2,15
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Jeszcze raz stawiam na kartkę Polaków w końcówce meczu. Opieram ten typ tak samo jak poprzedni. Mecz jest bardzo ważny dla obydwu reprezentacji, ponieważ rozstrzyga sprawę awansu na Euro. Myślę, że tak samo jak w poprzednim spotkaniu naszym będzie brakować sił i ktoś z naszej drużyny obejrzy kartonik. Patrząc na poprzednie starcia z Irlandią lub podobnie grającą Szkocją albo innym trudnym przeciwnikiem, gdzie musieliśmy grać o wynik ktoś z naszej reprezentacji został ukarany kartką właśnie pod koniec. Dodatkowym czynnikiem jest to, że w tym meczu Polacy nie wyjdą w optymalnym ustawieniu, ponieważ prawdopodobnie zabraknie Milika, Rybusa i Jodłowca.
✅ 115
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom