>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 11.10.2014 (sobota)

Status
Zamknięty.
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 11. Października


Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
unthinkabl3 277

unthinkabl3

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - El. ME 2016
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska Niemcy
Typ: 1
Kurs: 6.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
No kurczę, jak nie teraz, to kiedy? Polska na pewno będzie walczyć w tym spotkaniu, bo to taki kraj, który potrafi zmobilizować się na mecze z lepszymi. Na pewno nasi kopacze dostali skrzydeł po wyczynie siatkarzy, więc nie chcą być gorsi. Wielu z Was pomyśli, że chyba dość mocno upadłem na głowę, że stawiam na naszą reprezentację i to w szrankach z mistrzem świata. Ja jednak czuję, że wyjdziemy z tarczą. Po pierwsze, Niemcy mają sito w swojej kadrze – najlepsi zawodnicy nie zagrają. Wiele osób wypadło tuż przed meczem, a jeszcze kilku zakończyło karierę po mundialu. W ostatnim eliminacyjnym meczu przeciwko Szkocji grali średnio i średnim wynikiem wygrali. A co stoi po stronie Polaków? Na pewno komplet publiczności na Stadionie Narodowym – to będzie nasz 12. Zawodnik podczas tego meczu. Rodzimi piłkarze czują, że stoi na nich presja wygrania tego meczu bo może będzie to moment zwrotny w ich postrzeganiu. Robert będzie chciał udowodnić swoim niemieckim kolegom, że potrafi także strzelać w reprezentacji, a lepszego meczu do tego wyczynu chyba nie ma. Podsumowując, stawiam na Polaków, patriotycznie, ale także z ochotą na niemały zarobek. Polskaa, biało czerwoni!!!
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
mr-white 190

mr-white

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP, Szanghaj
Godzina: 14:00
Spotkanie: Novak Djokovic - Roger Federer
Typ: Novak Djokovic -2.5 AH
Kurs: 1.61
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Doczekaliśmy się półfinałów turnieju w Szanghaju, a przy tym kontynuacji jednej z najlepszych rywalizacji w tej erze tenisu, pomiędzy aktualnie numerem 1 Novakiem Djokovicem i numerem 2 Rogerem Federerem. Para się ta spotkała już 4 razy w tym roku i podzielili wygrane między siebie, Djoko ograł Rogera w finale Wimbledonu oraz finale Indian Wells, Roger natomiast wygrał w półfinale Monte Carlo oraz w Dubaju, wszystkie mecze prócz tego w Monte Carlo gdzie warto wspomnieć Novak miał kontuzje nadgarstka, skończyły się dopiero w decydującym secie. Tym razem mamy przed sobą kolejny półfinał w Chińskich mastersach 1000 w Szanghaju, czyli praktycznie królestwo Novaka, który w Azji (tutaj i w Beijing) nie przegrał od 29 meczów, zgarniając tytuły Szanghaju w 2013 i 2012 roku oraz w Beijingu 3x pod rząd od 2012 roku (do tego w 2009 i 2010, a w 2011 nie występował), warto dodać że przez te 29 meczów stracił tylko 5 setów. Od dawna mówi że Chiny są jego ulubionym miejscem do gry co również widać po wynikach. W tym roku Djoko powtarza wyczyn z poprzedniego roku, czyli odpadając z US Open wchodzi w niepokonany winning streak w Azji, w tym roku rozegrał już 8 meczów z czego tylko raz stracił seta, we wczorajszym meczu z Kukushkinem, który rozegrał naprawdę świetne spotkanie. Djokovic przeszedł dzisiaj Ferrera po również dobrym i wyczerpującym spotkaniu w 2 setach wygrywając 6:4, 6:2, był to prawdopodobnie jeden z najlepszych meczów Ferrera w tym sezonie, który był dla niego raczej rozczarowujący. Droga Djokovica w Szanghaju to pokonanie po kolei Thiema, Kukushkina i Ferrera, mimo 3 setówki z Kukushkinem Djokovic raczej kontrolował spotkanie. Federer również przychodzi z winning streakiem o długości 5 meczów, z czego 2 pierwsze były w Davis Cupie, w Szanghaju pokonał Leonarda Mayera, Bautiste i Benneteau, uważam że najtrudniejszym przeciwnikiem dla niego był Mayer, z którym rozegrał 3 sety, Mayer miał w tym meczu 5 piłek meczowych, uważam mimo &#39;oficjalnej wersji&#39; która mówi że Federer obronił 5 piłek meczowych to jego przeciwnik zwyczajnie spieprzył sprawę. Federer miał przede wszystkim dużo szczęścia w tym spotkaniu, bo rozegrał słaby mecz i był bardzo blisko przegrania 1 seta gdzie Mayer serwował już po set, ostatecznie chyba zjadła go presja bo zaczął grać padakę niesamowitą, Federer to wykorzystał i przełamał 2 razy wygrywając 7:5, w drugim secie &#39;wrócił stary Mayer&#39; i wygrał 6-3 przełamując 2 razy, 3 set był najbardziej wyrównany, gdzie Federer &quot;obronił&quot; 2 piłki meczowe przy 4:5 w secie i kolejne 3 tiebreaku. Mimo wszystko wykorzystał tą okazję do poprawy swojej gry, gdzie raczej gładko obił Bautistę i Benneteau w kolejnych 2 meczach 2-0.
W kolejnym meczu spotka rozpędzonego Novaka, myślę że ten bardziej się zmęczył w ostatnich 2 meczach z Ferrerem i Kukushkinem, jednak na finał powinien być dosyć świeży, na pewno pomoże mu tutaj 6 letnia różnica wiekowa przy 33 letnim Federerze. Federer rozgrywa świetny sezon, mocno się poprawił od 2013 gdzie grał mocno nieregularnie i skończył na 6 miejscu w rankingu, będąc pierwszy raz poza top3 od 11 lat. Forma Djokovica jest teraz najwyższa w całym roku, w Beijing prócz słabych 2 pierwszych spotkań gra genialnie, wchodzi mu serwis i przełamuje na zawołanie. Federer również jest w formie, niby wygrywa te spotkania i ma bardzo ładny bilans w tym roku, ale nie robi tego zbyt przekonywująca, z Mayerem mocno ryzykował i jeśli byłby to lepszy przeciwnik to ten nie zrobiłby takiego błędu nie wykorzystując okazji do skończenia meczu, często popełnia głupie błędy, na tym turnieju tak samo jak wcześniej na US Open. Myślę że jednak rozpędzony Novak przedłuży swoją dominacje w Azji do 30 meczów, wszystko jest po jego stronie, forma, momentum, widownia również go tu wielbi, nawet umiejętnościami już przewyższa Rogera. Roger wygrywa dopóki nie spotyka przeciwnika, który jest od niego lepszy, jutro spotka.
⛔100
 
nanathar 17

nanathar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - El. ME 2016
Godzina: 18:00
Spotkanie: Szkocja - Gruzja
Typ: 1
Kurs: 1.73
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dziwi mnie taki wysoki kurs na Szkotów. Już pierwsza kolejka świadczy o tym, Szkoci grali w niej na wyjezdzie z Niemcami i pozostawili po sobie dobre wrażenie. To był dobry mecz i o mały włos a doszło by do małej sensacji.
Za to Gruzini mierzyli się u siebie z Irlandią i przegrali 2:1.
Szkoci dysponują o wiele lepszym składem, większość podstawowych graczy gra w zespołach z PL, o czym już świadczy ich poziom. Zawodnicy z Gruzji grają w słabych klubach i tam ciężko im się wybić do składu. Największą ich gwiazdą jest Tornike Okriashvili, młody 22-letni pomocnik. Ale wydaje mi się że jutro nie będzie miał wiele do powiedzenia, bo goście powinni zagrać mocno defensywnie.
Szkoci to drużyna która ma o co walczyć, w tej grupie będą głównie z naszą reprezentacją walczyć o 2 miejsce, a w poprzednim meczu wygrali z Polską 1:0, dlatego tak ważne jest żeby nie gubić punktów u siebie z słabszymi drużynami, bo o ile ta 1 porażka - myślę że w tej grupie nikomu nie uda się wygrać z Niemcami na ich boisku i ta strata punktowa aż tak nie była bolesna.
Więc jutro myślę spokojnie 1:0 bądz 2:0 Szkoci powinni sobie poradzic
✅73
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
E 68

ewiszon26

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - El. ME 2016
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Niemcy
Typ: 1DNB
Kurs: 4.50
Bukmacher: Bet365
Witam! kolega wyżej skradł mój typ więc gram po równie dobrym kursie i z mała asekuracją, bo jak to z naszymi wszystko jest możliwe. Podpisuje się pod wszystkim co napisał mój przedmówca, bo przecież Niemcy są faktycznie &quot;delikatnie&quot; rozsypani, zagra kilku niedoświadczonych graczy, a wypowiedzi w prasie, że szanują Polaków nie są na przekór i oni faktycznie czuja respekt, tym bardziej, że graja na wyjeździe. A wracajac do naszych to przecież nie tylko Robert Lewandowski ma coś do udowodnienia. Krychowiak, na którego bardzo liczę też bedzie chciał udowodnić, że pochlebstwa jakimi jest obsypywany nie sa na wyrost. Również Kamil Grosicki czy Arek Milik beda chcieli sie pokazać z jak najlepszej strony. Jednym słowem każdemu nie powinno zabraknąc motywacji w tym starciu. Gramy u siebie, rywal osłabiony, pełny stadion więc jak nie teraz to kiedy. W razie remisu zwrot. Powodzenia
✅350
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
neuropunks 292

neuropunks

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej (NHL)
Spotkanie: Carolina Hurricanes - NY Islanders
Typ: 1 (Moneyline)
Kurs: 2.00
Godzina: 01:00
Bukmacher: Betsafe
Analiza:

Dzisiejszej nocy w PNC Arena zmierzą się zespoły, które jako ostatnie zadebiutują w nowym sezonie NHL. Carolina niewątpliwe chce bardzo mocno wejść w sezon wygrywając z NY Islanders przed własną publicznością a mają ku temu podstawy, ponieważ Wyspiarze leżą im jak mało kto. Aż 6 z ostatnich 7 spotkań pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwami Huraganów. Kluczem do zatrzymania Wyspiarzy będzie na pewno wyeliminowanie z gry ich lidera, Johna Tavaresa, który w preseason jednak nie błyszczał. Wyróżniał się natomiast 26-letni Kyle Okposo i myślę, że to właśnie on będzie najgroźniejszym zawodnikiem NY Islanders w najbliższych konfrontacjach. W drużynie gospodarzy zabraknie kanadyjskiej gwiazdy Jeffa Skinnera, który narzeka na uraz głowy. Jego brak będzie na pewno sporym osłabieniem. Spotkanie zapowiada się bardzo interesująco a bukmacherzy po informacji o absencji Skinnera zaczęli lekko faworyzować Wyspiarzy. Ja jednak sądzę, że nawet i bez niego Huragany odniosą zwycięstwo na inauguracje a pomoże im w tym na pewno domowa tafla. Dla niezdecydowanych polecam inny ciekawy typ a mianowicie over 5.5 wliczając ewentualny OT.
⛔ 100
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna / Szkocja Championship /
Godz. 16:00
Spotkanie - Alloa : Hearts
Typ - Hearts handicap ( -2.5 )
Kurs - 3.55
Buk - Bet365

Lider Scottish Championship Hearts wybiera się na Alloa i chyba nie ma wątpliwości kto zgarnie tutaj komplet pkt , Hearts po 7 kolejkach ma na koncie 22 pkt i aż o 6 pkt wyprzedza głównego kandydata do awansu Rangersów i myślę że po tej kolejce ta przewaga nie zmaleje , Hearts jeszcze w tym sezonie nie zaznali porażki no a ze zdobywaniem goli także nie mają problemów ich stosunek bramkowy to 25:4 i jak dotąd to najlepszy atak jak i obrona główny rywal Rangersi mają 5-1-2 i br. 18:9 ale piszę o Rangersach a Hearts gra z Alloa które po 7 kolejkach miejsce przed ostatnie 9 a bilans to 2-1-5 i br. 8:14 tak więc różnicę widać gołym okiem , buki zresztą na zwycięstwo gości też dają odpowiedni kurs 1.36 , ja pójdę w tym spotkaniu na handi w stronę gości i myślę że różnicą 3 powinni wygrać a wyniki jakie ostatnio goście osiągają to ostatni mecz wyjazdowy z Queen of South i wygrana 3:0 , u siebie dwa zwycięstwa 5:0 z Livingston i 5:1 z Cowdenbeath dlatego zaryzykuję i liczę na handi 2.5 , do tej pory raz mieli okazję się spotkać te dwa zespoły w meczu pucharowym ale było to dawno bo sezon 2006/7 wtedy Hearts także tu na stadionie Alloa wygrał 4:0 i na coś podobnego liczę i dziś !
⛔100
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis
Spotkanie : Djokovic - Federer
Godzina : 14:00
Typ : Federer
Kurs : 3,40
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Kolejne, po finale Wimbledonu, spotkanie obu tenisistów.
Górą na londyńskiej trawie był Novak, ale wtedy jego forma znacznie odstawała od tej, którą prezentuje w tym turnieju. Serb popełnia wiele prostych błędów, wychodzi na to, że miewa problemy z koncentracją, a wiadomo jak ważna w sporcie jest psychika. Według mnie bukmacherzy pominęli ten aspekt. Djokovic niedługo zostanie ojcem i choć ciałem jest na korcie to jego umysł nie do końca skupia się na dokładnym odbijaniu piłek.
Na pewno martwi się o ukochaną i przyszłego potomka, bo każdy rodzic chce aby jego dziecko urodziło się zdrowe.
Novak w tych okolicznościach nie jest w stanie grać na 100 % umiejętności, a Federer tylko na to czeka.
Szwajcar kapitalnie serwuje, jest aktywny przy siatce i ostatnio często zagrywa gasnące slajsy po linii.
Nie widać po nim śladów zmęczenia, a to, że od poniedziałku będzie wiceliderem rankingu na pewno pozwala na komfort psychiczny i walkę na 100 %.
✅240
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Eliminację euro2016
Spotkanie: Polska Niemcy
Typ: Niemcy wygrają jednym golem
Kurs 3.75
buk William Hill
Godz:20:45
Analiza:​
Witam, na jutro patriotycznie wybrałem spotkanie naszej reprezentacji z Niemcami, mało kto wierzy w dobry wynik Polaków w starciu z mistrzami świata sprzed zaledwie kilku miesięcy, ja jednak myślę że mamy tutaj szanse na korzystny rezultat bowiem chociaż z Niemcami nigdy nie udało nam się wygrać to ostatnie spotkania pokazują że reprezentacji naszych zachodnich sąsiadów wcale az tak łatwo sie nie gra, praktycznie zawsze po zdobyciu trofeum przychodzi moment rozluźnienia i myślę że właśnie w tej chwili tak jest w ekipie Niemieckiej , która na dodatek nie stawi się u nas w najsilniejszym składzie, ostatnio wypadł Mesut Ozil , który jak jest w formie potrafi dać na prawdę dużo swojej reprezentacji , wiadomo że Niemcy maja tak wyrównaną i poukładaną drużynę i Mesut ma zastępstwo na tej pozycji. Polacy muszą tutaj zagrać defensywnie i ograniczyć się do kontr, wiadomo jak gra Neuer jak czasami popełnia wpadki , za daleko wychodzi z bramki, według mnie tutaj też możemy poszukać szansy. Wygraliśmy z Gibraltarem, ale prawdziwy sprawdzian i skuteczność naszych zawodników muszą pokazać właśnie w spotkaniu z Niemcami, mam tylko nadzieję że nie zagramy ofensywnie bowiem w takiej sytuacji nie ma co liczyć że mój typ, ponieważ dobrze pamiętamy jak się to skończyło dla reprezentacji Brazylii w mistrzostwach. Według mojej oceny możemy w tym spotkaniu powalczyć o remis , tym bardziej że mamy za sobą 12 zawodnika jakim jest publicznosć. Uważam że w tym spotkaniu nawet jeśli goscie wygrają to bedzie to wygrana jednym golem.
⛔100
 
macio106 131,5K

macio106

Znawca - MMA
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, Orlen liga
Godzina: 16:00
Spotkanie: Atom Trefl Sopot - GCB Centrostal Bydgoszcz
Typ: Powyżej 130.5 punktów
Kurs: 1.53
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
W pierwszej kolejce KSZO napsuło trochę krwi Atomowi w pierwszym secie i została złamana bariera 130 puntów w meczu. Z drugiej strony siatkarki z Bydgoszczy urwały seta faworyzowany Wrocławiankom. Tutaj nie wątpliwie faworyt jest jeden i jest nim Atom Trefl Sopot, do Bydgoszczy dzisiaj wyjechał w 100% najmocniejszy skład. Do klubu dotarły Jana Matiasovska oraz Charlotte Leys. Natomiast do Bydgoszczy nie pojechała MVP ostatniego meczu Magdalena Damaske, gdyż jest tylko rezerwową i zastępowała nieobecne i moim zdaniem jest to duży błąd bo to młoda siatkarka pociągnęła ten zespół w Ostrowcu do wygranej. Nie mniej Sopocianki są bardzo mocne, ale nie są jeszcze zgrane nowy trener jeszcze musi poznać zawodniczki. Co prawda już widać postęp i dobrą grę, jednak widać też i błędy i przestoje. Moim zdaniem ekipa z Bydgoszczy urwie jednego seta i over 130 punktów wejdzie bez problemu, a nawet jak Atom wygra 3:0 to przecież da się złamać 130 punktów w trzech setach.
✅53
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
makaveli23 151,4K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Brazylia Serie B
Godz.: 0:30
Spotkanie: Oeste vs. Atlético GO
Typ: X
Kurs: 3.3
Buk: WH
Fajnie wyglada tutaj h2h, Atletico Go wygrali z Oeste ostatnie 3 spotkania strzelajac w kazdym z nich po 4 bramki, a dwa ostatnie to wyniki po 4-2. Ten przedostatni mecz mial miejsce w przedostatniej kolejce poprzedniego sezonu, gdzie Atletico GO potrzebowalo 3 punktow by sie utrzymac, natomiast Oeste moglo juz sobie odpuscic. Co innego przegrana 2-4 w tym sezonie gdzie odbylo sie to na poczatku sezonu. To moze do 3 razy sztuka? Mi wydaje sie ze obie druzyny tutaj zadowoli remis. W ostatnich 5 meczach Oeste jest lepsze od gosci o 2 punkty, jednak osiaga podobne wyniki. Atletico Go 2 remisy z rzedu i widac ze gra na remisy ich zadowala. Oeste w ostatnim meczu rowniez zremisowalo na trudnym terenie w Parana 0-0, wczesniej u siebie dwie wygrane z rzedu choc jedna z nich z ABC 1-0, byla bardzo szczesliwa. U siebie Oeste ma 6-7-1, a goscie na wyjazdach 3-3-8. Nie widze tutaj ktora druzyna miala by robic krzywdę innej remis nikogo nie skrzywdzi. Zostalo 9 kolejek wiec kazdy punkt sie liczy, a jal icze ze zadna z druzyn nie bedzie ryzykowac, choc watpie by goscie gdy straca bramke beda zbyt mocno zaangazowani w odrabianie strat, wiec rownie dobrze jak 0-0 czy 1-1 moze sie tutaj skonczyc na 1-0, wkoncu bilans gospodarzy moze miec swoje potwierdzenie w wyniku, ktory napewno bedzie sie krecil kolo remisu a jedynki, ja wybieram to pierwsze.
⛔ 100
 
Y 118

yasiu1

Użytkownik
Dyscyplina: Formuła 1, kwalifikacje GP Rosji
Godzina: 13:00
Spotkanie: Nico Hulkenberg - Sergio Perez
Typ: Nico Hulkenberg
Kurs: 1.55
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Na niedawno wybudowanym torze w Sochi rozegrana zostanie 15 sesja kwalifikacyjna w tym sezonie. W pojedynku Nico Hulkenberga z Sergio Perezem typuje, że ten pierwszy osiągnie lepszy rezultat. Za Niemcem przemawiają statystyki kwalifikacji, które odbyły się w tym sezonie. W nich 10-krotnie lepszy lepszy okazywał się Hulkenberg, zwykle notując dużo lepsze czasy od swojego kolegi zespołowego (przeciętnie o 0.589s). Dodatkowo Niemiec częściej kwalifikuje się do Q3 niż Perez (odpowiednio 7 i 5 razy). Ponad to Hulkenberg powinien być dodatkowo zmotywowany do osiągnięcia jak najlepszego wyniku ponieważ zostanie cofnięty na starcie o 5 pozycji za wymianę skrzyni biegów w bolidzie.
✅55
 
F 428

fudyn

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia ,Serie B
Godzina: 0:30
Spotkanie: Vila Nova- Joinville
Typ: 2
Kurs: 2,1
Bukmacher: expekt
Analiza:
Przegłądając ofertę na sobotę, skupiłem się na eliminacjach do euro, ale jak zobaczyłem to spotkanie i ten kurs na drużynę gości postanowiłem odpuścic sobie głębsze analizowanie &quot;euraków&quot;
Po raz drugi w tym tygodniu idę w kierunku Joinville. Jest to drużyna, która sprawia wrażenie dobrze poukładanej i chyba z wyznaczonym celem jakim jest serie A.
Po awansie z serie C dwukrotnie zajmowali 6 lokatę, a w zeszłym roku zabrakło im tylko 2 punktów do pierwszej czwórki.
W ostatnim meczu z Santa Cruz stawiałem na przełamanie dzisiejszych gości, ale się nie udało i osiągneli tylko remis.
Kurs jaki jest wystawiony na Joinville, zapewne zawdzięczamy temu, że grają na wyjeździe, gdzie nie grają tak dobrze jak u siebie.
Wierzę, że tym razem mnie nie zawiodą i zdobędą komplet punktów pierwszy raz od 4 spotkań. Muszą wkońcu nadrobic straconą pozycję, jeśli myślą o awansie.
Gospodarze zajmują dopiero przedostatnie miejsce i mają najgorszy stosunek bramek w lidze. Na dodatek, na własnym terenie im kompletnie nie idzie gra, ledwie 8 punktów na 14 rozegranych spotkań.
Tak więc czysta &quot;2&quot; bo tylko taki rezultat tutaj widzę, obym miał nosa.
Powodzenia!!
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 3

bagsik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - El. Euro 2016
Godzina: 18:00
Spotkanie: Armenia-Serbia
Typ: 1X
Kurs: 2.1
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam, jest to moja pierwsza analiza, więc wybaczcie ewentualne błędy. Armenia gra u siebie i z każdym rokiem poprawia poziom swojej gry. W swoim składzie mają solidnych graczy i po porażce w 1 meczu z Danią będą walczyć o zwycięstwo. Natomiast Serbia to typowy średniak, który niczego poważnego nie powinien ugrać w tych eliminacjach. Można zagrać dnb po kursie 3.5, ale prawdopodobny wynik to remis więc typ 1X jest najbardziej optymalny.
Drugi mecz, który chciałem dodać to Szkocja-Gruzja. Gospodarze wygraja po kursie 1.7, ale ten mecz juz jest wyżej na liście
Powodzenia
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
J 0

john-terry

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje Euro 2016
Godzina: 18:00
Spotkanie: Rumunia vs Węgry
Typ: 1 AH -1
Kurs: 2.46
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Witam, jestem nowy na forum, mam nadzieję, że żadnego &quot;technicznego&quot; błędu nie popełnię ???? Po dzisiejszych meczach patrzę sobie co tu ciekawego na jutro można wybrać i moją uwagę przykuł mecz Rumunii z Węgrami i kurs 2.46 na azjatycki handicap. Rumunii mają naprawdę mocną ekipę opartą na graczach Steauy, Węgrzy według mnie dysponują kopaczami o klasę słabszymi. Niby ekipa Węgier pod ścianą po sensacyjnej porażce z Irlandią. Ale tak do końca czy to była sensacja ? Dzsudzsak sam im meczów wygrywać nie będzie, a umówmy się że reszta nazwisk mówi nam tyle co chiński alfabet. Ostatnie pojedynki rozgrywane w Rumunii na korzyść gospodarzy ( 5 spotkań z czego 4 zwycięstwa 2 lub 3 golami ), ostatni mecz rok temu, wynik 3:0. Według mnie jutro Rumunia spokojnie powinna ten mecz wygrać, dla odważnych polecam zwykły handicap z kursem 3.30, natomiast ja zagram na spokojnie z ewentualnym zwrotem po kursie 2.46. Kto lubi duble, polecam do tego mecz Irlandii Północnej z Wyspami Owczymi, tu proponuje handi -1 na Wyspiarzy po kursie 1.82.
⛔100
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
PN - A-League
08:00
CCM vs. Newcastle Jets
o2.5,
2.12
Pinnacle
Mecz, który powinien być obfity w bramki jak ten na inaugurację sezonu pomiędzy Victory, a Wanderers (4:1). CCM to od kilku sezonów bardzo solidna ekipa, bijąca się o czołowe miejsca. I w tym sezonie mogą należeć do takich drużyn. Bukmacherzy szczęśliwie nie doceniają tej drużyny. Kadra co prawda nieco się zmieniła. Z drużyny odszedł Flores, solidny pomocnik oraz McGlinchey. Ten drugi nie był jednak postacią szczególną. Do zespołu dołączył Mane, który reprezentował wcześniej barwy IFK Goteborgu. Zawodnicy z Europy są niezwykle mile widziani. Mają doświadczenie, które przydaje się właśnie w A-League. Przed dzisiejszym meczem nie mają poważniejszych absencji. Kadra solidna z Fitzgeraldem i Hutchinsonem na czele. Jetsi w poprzednim sezonie byli niezwykle szaloną, chimeryczną ekipą. W obecnych rozgrywkach ma się to zmienić. Niemniej będzie to trudne. Przed sezonem dokonano mnóstwa roszad kadrowych. Z zespołu odeszli tacy zawodnicy jak: Zadkovich (pomocnik), Taggart (napad, 16 goli w poprzednim sezonie), Brillante (pomocnik) czy Goodwin (defensor). Zespół ma jednak inne oblicze teraz. Nowych zawodników jest wielu i to oni mają pociągnąć grę. Sporym wzmocnieniem będzie były gracz Adelaide United, Neumann (napad, 9 goli w poprzednim sezonie). Ciekawym nabytkiem powinien być Jonny Steele, który całe życie występował w USA. Doświadczony obrońca, Madeschi i Flores, który opuścił właśnie CCM powinni dać nową siłę Jetsom. Niemniej to potrwa zanim ten zespół się zgra. Stąd głównym betem jest wygrana gospodarzy. Szczególnie, że lista absencji w ekipie gości jest dość długa. Newcastle ma jednak silny napad stąd też drugi bet na sporą liczbę goli. Kto co woli, kursy są lekko przesadzone na overa. Czysta jedynka natomiast, powinna również wejść. Niemniej to też początek sezonu, zatem bez mega szaleństw. H2H bardzo korzystne dla obu betów.
⛔100
 
maer 216,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia ( League Two )
Spotkanie: Portsmouth F.C. - Mansfield Town F.C.
Typ: 1
Kurs: 2.15
Data: 11.10.2014
Godzina: 16.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam do League Two czyli czwarty poziom rozgrywkowy w Anglii gdzie odbędzie się 12 seria spotkań.
W mieście Portsmouth liczącym ponad dwieście pięć tysięcy mieszkańców na Fratton Park mogącym pomieścić ponad dwadzieścia tysięcy widzów odbędzie się mecz o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Portsmouth Football Club założonym w 1898 roku o barwach niebiesko-białych a w gości z miasta Mansfield liczącego niacałe sto tysięcy mieszkańców przyjedzie drużyna założona w roku 1897 o barwach złocisto-niebieskich a mianowicie Mansfield Town Football Club.
Portsmouth F.C. rozegrało w tym sezonie ligowym 11 spotkań w których zdobyło 16 punktów po 4 zwycięstwach, 4 remisach oraz 3 porażkach i zajmuje obecnie 9 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 10-8.
Mansfield Town F.C. zdobyło 15 oczek w swoich 11 meczach rozegranych w tym sezonie ligowym po 5 zwycięstwach oraz 6 porażkach co daje obecnie 15 lokatę w tabeli angielskiej League Two, bilans bramek 11-15.
Gospodarze zagrali u siebie w tym sezonie ligowym 5 razy zdobywając 10 oczek po 3 wygranych, 1 remisie oraz 1 porażce, bilans bramek na swoim Fratton Park 8-3.
Goście zdobyli 3 punkty w swoich 5 spotkaniach rozegranytch w tym sezonie ligowym na wyjazdach po 1 zwycięstwei oraz 4 przegranych, bilans bramkowy w delegacjach 3-9.
Mecz zapowiada się ciekawie gdyz oba zespoły dzieli w tabeli ligowej 1 punkcik a w ostatnim ich meczu w mieście Portsmouth padł remis 1-1.
Moim typem w tym spotkaniu jest zwycięstwo gospodarzy, Portsmouth Football Club u siebie w tym sezonie ligowym gra dobrze i jest drużyną która więcej punktów zdobyła na swoim terenie i ten mecz grają z bardzo słabym wyjazdowiczem i powinni to wykorzystać a Mansfield Town Football Club w tym sezonie ligowym na wyjazdach bardzo słabo i raczej punkty zbierają na swoim stadionie co powinni wykorzystać zawodnicy Portsmouth F.C. i wygrać to spotkanie na swoim Fratton Park.
⛔100
 
K 72

k.a.m.e.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje Mistrzostw Europy
Spotkanie: Polska - Niemcy
Typ: Polska lub remis
Kurs: 2.26
Bukmacher: Bet-at-home
Na dziś wybrałem mecz naszych. Kiedy jak nie dziś ma polska wygrać z Niemcami. Mamy teoretycznie najlepszy skład a Niemcy najsłabszy jaki mógłby być. Nasi rywale borykają się z kontuzjami i to wieloma z pierwszego składu. W ekipie gości na pewno nie zagra Mesut Özil, z powodu kontuzji nie będzie on dostępny w kadrze przez dłuższy czas. Z podu kontuzji nie zagrają również: Shweini, Khedira, Reus, Gomez, Hoewedes. Przypominam że z gry w reprezentacji podziękowało 3 zawodników: Lahm, Merte, Klose. Do kadry Niemiec powraca Julian Draxler i to z nim kadra gości liczy 16 zawodników. Dużym plusem jest fakt że Polska gra u siebie w kraju i to na stadionie narodowym. Kibice dopingujący będą 12 zawodnikiem i to właśnie ten fakt miejmy nadzieje doprowadzi Polskę do pozytywnego wyniku w tym spotkaniu. Gospodarze będą musieli pokazać walkę oraz determinacje w grze i w dążeniu do wyniku dającego im punkty jakże ważne do awansu z grupy.
Polska wyjdzie w następującym składzie: Wojciech Szczęsny – Łukasz Piszczek, Kamil Glik, Łukasz Szukała, Artur Jędrzejczyk – Kamil Grosicki, Tomasz Jodłowiec, Grzegorz Krychowiak, Maciej Rybus – Arkadiusz Milik, Robert Lewandowski.
Przypuszczalny skład Niemców: Manuel Neuer – Antonio Rüdiger, Mats Hummels, Jerome Boateng, Erik Durm – Christoph Kramer, Toni Kroos – Andre Shürrle, Thomas Müller, Lukas Podolski – Mario Götze.
Mam nadzieje że Polska w końcu pokaże swoim kibicom że warto w nich wierzyć i wspierać w każdym meczu. Gospodarze poniesieni przez &quot;12&quot; zawodnika są w stanie zdobyć pozytywny wyniki tzn. zwycięstwo lub w ostateczności remis.
✅126
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Stany Zjednoczone, MLS
Godzina: 02.30
Spotkanie: Sporting Kansas City - Chicago Fire
Typ: X
Kurs: 4.20
Bukmacher: Bet365
Jest to mój trzeci typ na remis drużyny z Chicago, jeśli chodzi o rozgrywki MLS. Poprzednio dwa razy dobrze wytypowałem remisy Strażaków, co nie było aż tak trudne do przewidzenia. Wytłumaczę dlaczego i napiszę to samo, co poprzednio, a więc Ameryki nie odkryję. Chicago Fire to drużyna, która najczęściej w całych rozgrywkach remisuje mecze. Z 31 rozegranych do tej pory spotkań, Fire dzielili się punktami ze swoimi rywalami aż 18 razy. Tym razem udają się do Kansas, gdzie tamtejszy Sporting podejmie ich na własnym stadionie. Drużyna gospodarzy to trzecia drużyna Konferencji Wschodniej, lecz w tabeli meczów u siebie zajmują przedostatnie miejsce. To także skłoniło mnie do zagrania remisu. Patrząc na tabelę, obie drużyny dzieli przepaść, ale nie sądzę, żeby to było widoczne na boisku. Mogę się mylić, bo przecież nie każdy mecz drużyny z Chicago kończy się remisem, ale szanse na to są bardzo prawdopodobnie, z meczu na mecz coraz większe. Kursy, które bukmacherzy oferują na podział punktami w meczach Chicago są zdumiewające, biorąc pod uwagę fakt, jak często owe remisy padają. Ponadto obie drużyny ostatnimi czasy spisują się fatalnie, tracąc punkty. O ile w przypadku gości nie jest to niespodzianką, tak patrząc na Kansas i ich pozycję w lidze, jest to dosyć zaskakujące. Nie uważam, aby Sporting przełamał się w tym meczu, gdyż Chicago to rywal niewygodny, który nawet w meczach u siebie gra z kontry. Zdarza się także, że większość czasu w danych meczach Chicago gra na tzw. aferę, niekiedy wygląda to naprawdę, tak jakby oglądało się jakąś mało poważną ligę, a przecież MLS z roku na rok rozwija się coraz bardziej. Szkoda, że w tym nie uczestniczą wszystkie drużyny, bo wtedy liga byłaby na pewno atrakcyjniejsza. Odbiegłem nieco od tematu, którym jest ten mecz. Po prostu spodziewam się remisu i będę zdziwiony nawet tym, jeśli Kansas zapewni sobie trzy punkty.
⛔ 100
 
Z 1,4K

zdzichu_ropa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje ME
Godzina: 18:00
Spotkanie: Rumunia - Węgry
Typ: Suma goli drużyny - Rumunia powyżej 1.5
Kurs: 2
Bukmacher: Bet365
Ciężko wybrać jakiś mecz do obstawienia z dzisiejszej oferty. Jak ognia unikałem typowania meczu Polaków, bo wiadomo że przy obstawianiu kierujemy się sercem a nie rozumem, to zazwyczaj można się na tym boleśnie przejechać. ;) Wybrałem inny &quot;sąsiedzki&quot; pojedynek w eliminacjach, jednak bardziej na południu Europy. Grupa F jest wręcz żenująca (Finlandia, Rumunia, Węgry, Grecja, Irlandia Północna i Wyspy Owcze), a po wygraniu w Grecji, Rumuni są zdecydowanym faworytem do zajęcia pierwszego miejsca. Po tak dobrym początku eliminacji nie mogą pozwolić sobie na wpadkę ze słabymi Węgrami i myślę że pójdą za ciosem i pokonają Madziarów, strzelając przy tym przynajmniej dwie bramki. Fakt że ani w jednej, ani w drugiej drużynie nie grają żadne gwiazdy, jednak to Rumunia jest faworytem, bo ma ona po prostu lepszą drużynę. Węgrzy od dawna pogrążeni są w kryzysie i ugranie przez nich chociaż punktu będzie niespodzianką. W eliminacjach do mundialu te dwie drużyny również mierzyły się ze sobą i Rumunia strzeliła w dwumeczu aż 5 goli (3 u siebie i 2 na wyjeździe). Liczę że dziś powtórzą zeszłoroczny wyczyn i przynajmniej dwa razy strzelą gola.
Myślałem również o meczu Finlandia - Grecja i under 1.5, jednak undery nigdy mnie nie przekonują więc wybrałem inny mecz grupy F. Liczę na kontynuację stuprocentowej skuteczności w tym miesiącu. Pozdrawiam. ;)
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom