>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 11.10.2013 (piątek)

Status
Zamknięty.
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Brazylia
Spotkanie: Flamengo-Internacional
Typ: 2/2
Kurs: 5.50
Bukmacher: William Hill
Analiza: Jutro o godzinie 2:00 czasu polskiego staną na przeciwko siebie drużyny Flamengo, oraz Internacional, delikatnym faworytem wybranym przez bukmacherów przed rozpoczęciem tego spotkania wydaje się być ekipa gospodarzy, która na własnym stadionie nie przegrała 2 ostatnich spotkań, w tej chwili Flamengo zajmuje 13 pozycję w ligowej klasyfikacji i zgromadziło do tej pory 34 punkty na swoim koncie po rozegraniu 26 kolejek, goście jutrzejszego spotkania maja rozegrane tyle samo spotkań i są o 3 oczka lepsi co daje im w tej chwili 7 pozycję, na ostatnie 5 spotkan goscie przegrywali aż 4-krotnie co zepchnęło ich w dół tabeli, na wyjeździe przegrali ostatnie 2 spotkania chociaż w obu byli zespołem znacznie lepszym stwarzającym sobie więcej okazji do strzelenia gola, niestety razili nieskutecznością. Gospodarze na pewno są w lepszej formie,ale trzeba pamiętać że Internacional jest mocną ekipą i jest w stanie wygrać z każdym w tej lidze . Ja na to spotkanie wybrałem typ 2 do przerwy oraz 2 na koniec spotkania, uważam że po kilku takich meczach zaczna w końcu wykorzystywać stwarzane przez siebie sytuację.
http://adserver.itsfogo.com/click.aspx?zoneid=141401

⛔ 100
 
czarny_2pzr 117

czarny_2pzr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna MS Kwalifikacje Europa
Spotkanie: Ukraina- Polska
Typ: Remis zwrot DNB Polska
Kurs: 3.20
Bukmacher: bwin

Analiza:
Mecz Ukraina Polska czyli kolejny mecz o wszystko naszej reprezentacji.
Może nasza kadra nie zachwyca grą i wynikami wciąż ma szanse na awans do Mistrzostw Świata.
Ostatnie mecze z Danią i Czarnogórą pokazały, że gra naszego zespołu może wyglądać naprawdę dobrze. Ostatnią porażkę nasze Orły zaliczyły właśnie z Ukrainą 3:1 myślę że nasi piłkarze będą chcieli pokazać że stać ich na wygrywanie ważnych spotkań i wygrają to spotkanie. Przecież 13 lat temu w Kijowie wygraliśmy 3:1 i jestem przekonany, że stać tą drużynę na powtórzenie takiego wyniku.
Nasza reprezentacja wcale nie jest gorsza od ukraińskiej w ataku nie wygląda to źle, trzeba tylko dobrze uszczelnić obronę i ten mecz można wygrać. W naszej grupie o awans walczą jeszcze 4 zespoły Anglia, Polska,Ukraina i Czarnogóra. Polska po wygranej z Ukrainą będzie grała mecz o wszystko w Anglii co myślę że motywuje naszych piłkarzy żeby zagrali na miarę swoich możliwości i wyszli zwycięsko z tego spotkania.
Wierzę że jutro wygramy jednak gram spotkanie bez remisu dlatego że za dużo razy zawiodła mnie nasza reprezentacja i wolę zagrać bezpiecznie a kurs na takie rozwiązanie wysoki 3.20.

⛔ 100
 
master.mk1988 77

master.mk1988

Użytkownik
11.10.13 / 20:45
Piłka nożna, el. MŚ
Szwecja - Austria
Typ: Szwecja
Kurs: 1.65
buk: Bwin
Witam serdecznie, po krótkiej przerwie. Dzisiejszego wieczoru spotkają się dwie drużyny z grupy C, w którym to druga Szwecja (17pkt), podejmie w domu trzecią (14 pkt) Austrię. Uważam, że w tej rywalizacji Szwedzi pokażą swoją dominację i odegrają się za pierwszy mecz przegrany, w stolicy Austrii 2-1. Wspaniała dyspozycja Zlatana Ibrahimovica pomoże odnieść jakże ważne zwycięstwo w tym pojedynku. Wygrana pozwoli Szwedą awansować do baraży do MŚ w Brazylii. W domu Szwecja 2-1-0, Austria wyjazd 0-2-1, remis 0-0 z Kazachstanem, 2-2 z Irlandią nie napawają optymizmem. Szwecja musi wygrać i zrobi to zapewne w swoim stylu, wygrywając minimalistycznie, czyli jedną bramką (kurs 3.6). Pamiętać musimy, że do końca
baraży pozostały dwa mecze, a ostatni Szwecja gra z Niemcami, aby uniknąć nie potrzebnych stresów trzeba zgarnąć 3 pkt dzisiaj i awansować do dalszej części rozgrywek po bilet do Brazylii.
Piłkarze Szwecji powołani na ten mecz:
Andreas Isaksson (Kasimpasa SK), Christopher Nordfeldt (SC Heerenveen), Johan Wiland (DC Copenhagen), Mikael Antonsson (Bologna), Pierre Bengtsson (FC Copenhagen), Rasmussen Bengtsson (FC Twente), Andrea Granqvist (FC Krasnodar), Adam Johansson (IFK Gothenburg), Mikael Lustig (Celtic), Per Nilsson (FC Nuremberg), Jonas Olsson (West Brom), Martin Olsson (Norwich), Jimmy Durmaz (Genclerbirligi SK), Albin Ekdalsvagen (Cagliari), Johan Elmander (Norwich), Tobias Hysen (IFK Gothenburg), Zlatan Ibrahimovic (PSG), Alexander Kacaniklic (Fulham), Kim Kallstrom (Spartak Moscow), Sebastian Larsson (Sunderland), Anders Svensson (Elfsborg), Ola Toivonen (PSV Eindhoven), Pontus Wernbloom (CSKA Moscow), Erkan Zengin (Eskisehirspor).
Jak wiele osób stawia na Szwecję, widać po kursie. Tydzień temu udało mi się zagrać za 1.8, dzisiaj już 1.65. Nie jestem zwolennikiem grania masówek, ale ten mecz ma tylko jednego zwycięzce i będzie to Szwecja.

✅ 65
 
avril-100592 76

avril-100592

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna MS Kwalifikacje Europa
Spotkanie: Ukraina - Polska
Typ: BTS
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bah
Analiza:
Ukraina jest bardzo przekonujaca na swoim obiekcie i raczej jak kazdemu z was tak samo i mi wydaje sie ze jutro gospodarze pokonaja naszego Boruca ale nasze Orly na pewno beda mialy tez cos do powiedzenia w tym meczu nie wierze w to ze nie. Polska niejednokrotnie w meczu o stawke udowadniali ze umieja wywalczyc chociaz ten jeden punkt ale potrafia tez zawiesc co ten udowdnili~~ mysle ze optymalna opcja przy dobrym kursie jest tu BTS i wg mnie mecz do 2 bramek max poniewaz obie strony na pewno przeanalizowaly swoje wpadki z ostatniego meczu i nie beda chcialy powtorzyc bledu a wiedzac ze jestesmy dobrzy w kontrze to pewnie bedziemy tylko na to czekac a w miedzyczasie sie murowac

⛔ 100
POWTÓRZONY TYP !!!
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
dyscyplina: hokej na lodzie, NHL
spotkanie: Detroit RW - Phoenix C.
typ: Detroit over 2,5 gola
kurs: 1,7
bukmacher: unibet
analiza:
Dzis na pierwszą stronę biorę spotkanie Detroit z Phoenix. Oba zespoły średnio zaczęły sezon z lekką przewagą dzisiejszych gospodarzy. ( 2 wygrane i porażka), natomiast Kojoty jedna wygrana przy dwóch porażkach. Kojoty Przed wczoraj uległy aż 1-6 NY Islanders, co na pewno zadziała motywująco na Czerwone SKrzydła, gdyż Nowojorczycy obnażyli wszystkie słabości Phoenix.
Detroit mają 4 dni przerwy, ostatnie spotkanie co prawda ulegli 4-1 Boston Bruins, lecz uważam, że Niedzwiadki wiecznie niedoceniani przez buków są poważnymi kandydatami do wygrania konferencji, a moze i calego PO. Gospodarze pewnie spragnieni gry dziś wbiją przynajmniej 3 gole gościom. Pozdrawiam

⛔ 100
 
sixjune 7

sixjune

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej -USA-Nhl
Spotkanie:Boston Bruins - Colorado Avalanche
Typ:Boston -0,5AH
Kurs:1,81
Bukmacher:pinnacle
Analiza:
Boston i Colorado sa niepokonani od 3 spotkan,ale
Bruins u siebie sa poprostu nie do przejscia!Colorado
najprawdopodobniej wystapi bez pierwszego bramkarza
,ktory zaczal bardzo dobrze ten sezon.Dla Bostonu to ostatni
mecz przed seria meczy wyjazdowych ,wiec tym bardziej
jest motywacja do wygrana dzisiaj przeciwko przecietnemu Colorado !
Wspolczyniki leca w dol n&#39;a Boston,jak zawsze bede je follow bo szkoda
1,81 zeby przeszlo kolo nosa! Powodzenia!

⛔ 100
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Spotkanie: Phoenix Coyotes @ Detroit Red Wings
Typ: Detroit Red Wings (wlacznie z dogrywka i rzutami karnymi)
Kurs: 1,63
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Delikatnie przeceniłem sprawność Kojotów i naciąłem się na ostatniej porażce w NY. Co prawda to dopiero początek sezonu i można jeszcze czerpać limit z taryfy ulgowej. Mimo wszystko nie widać jeszcze w tej ekipie solidnego zgrania i twardej postawy.
Wings wręcz przeciwnie - nieźle weszli w sezon, czują swój game i przede wszystkim funkconują na pełnych obrotach wszystkie linie w ofensywie. Ponadto od początku sezonu jasno pokazują , że penalty kill w ich wykonaniu to bardzo mocny i liczący się atut, który na pewno wpłynie na korzyść w dzisiejszym match&#39;upie biorąc pod uwagę dobre rozgrywanie krążka z udziałem Kojotów w PP.
Bez zbędnych dywagacji uważam ,że warto dziś pójść w strone gospodarzy, którzy aktualnie są zespołem po prostu lepszym i bardziej poukładanym.

⛔ 100
 
kosmo70 130

kosmo70

Użytkownik
bets by kosmo70
Piłka nożna - elim. MŚ grupa F - godz. 18.00
Mecz: Azerbejdżan - Irlandia Płn.
Typ: BTS
Kurs: 2.20
Buk: bet365
Witajcie. Pozostały dwie kolejki do końca podstawowej fazy eliminacji MŚ strefy europejskiej i mecze można podzielić na te najważniejsze i bez znaczenia, czyli o pietruszkę. Zajmę się dziś meczem &quot;warzywnym&quot; w grupie F, gdzie w zasadzie wszystko już jest wiadome. O bezpośredni awans walczą Rosja i Portugalia, pozostałe drużyny będą zmagać się tylko o prestiż, punkty w klasyfikacji FIFA oraz miłość swoich kibiców. Między innymi dlatego uważam, że ten mecz będzie obfitował w bramki po ubu stronach. Dla Azerów to ostatni mecz domowy w tych eliminacjach, który są w stanie wygrać. Kolejny bowiem grają z Rosją, o zwycięstwo będzie dość ciężko. Swoje mecze Azerowie dwukrotnie remisowali 1:1, tylko z Portugalią nie strzelili bramki (0:2). Irlandczycy z północy mają przed sobą dwa wyjazdowe spotkania, kolejne z Izraelem. Będą chcieli zmazać plamę po przegranym na wyjeździe meczu z outsiderami z Luxemburga (2:3), choć nikogo w Europie nie powinno się już tak nazywać. Drużynę w ciągu paru dni czeka bardzo męczące podróżowanie, ale w tym meczu powinni jeszcze pokazać, na co stać Wyspiarzy. Skoro potrafili strzelić Portugalii na wyjeździe, jeżeli tylko obie drużyny podejdą do meczu z ambicją, bramek nie powinno zabraknąć. Powodzenia.

⛔ 100
 
W 146

wojtek360

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Eliminacje Mistrzostw Świata
Spotkanie: Estonia - Turcja
Typ: 2
Kurs: 1,44
Bukmacher: bet365
Analiza: Jutro o 20:30 rozegrane zostanie spotkanie pomiędzy reprezentacją Estoni a Turcji. Będę konsektwentny i postawię na faworyta czyli Turcję ponieważ mają oni drużynę zdolną pokonać Estończyków i to nie jedną bramką lecz nie spodziewam sie gradu goli w tym meczu. Turcy wielokrotnie pokazali że są drużyną dobrze poukładaną lecz zdarzają się im słabsze momenty jak choćby porażka ze Słowenią w tym roku. Jednak są na tyle dobrą drużyną aby pokonać Estonię która nie bedzie dla nich zbyt wymagającym przeciwnikiem. Estończycy mogą jedynie liczyć na zwycięstwa z drużynami słabszymi od siebie choć remis z Holandią 2:2 pozwala patrzeć na nich jako małe zagrożenie dla reprezentacji Turcji. Warto postawić w tym meczu na faworyta i to nawet z handicapem ale ja nie bede ryzykował bo Estonia może jednak postawić opór w tym meczu.

✅ 44
 
K 17

klajdi

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Challenger Sao Jose
Spotkanie: Thiago Alves - Andre Ghem
Typ: Andre Ghem wygra 2:1
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Patrząc na ostatnią formę Alvesa, można by śmiało przypuszczać,że dzisiejszy mecz gładko powinien wygrać jego przeciwnik. Otóż Alves na ostatnie 10 pojedynków wygrał tylko raz i to dopiero w tym turnieju. Można więc spodziewać się, że powoli odzyskuje formę, gdyż pokonał solidnego Salamancę. Z drugiej strony Ghem, który przeważnie dobrze radzi sobie w początkowych fazach turniejów, lecz na jego ostatnich 10 pojedynków aż 7 kończyło się w 3 setach. Widać więc, że Ghem lubi sobie trochę przedłużyć mecz, być może wynika to ze spadku koncentracji. Ogólnie rzecz biorąc zdecydowanym faworytem tego meczu jest dla mnie Andre, jednak biorąc pod uwagę jego &quot;zamiłowanie&quot; do 3-setówek oraz fakt, że w h2h 4:2 prowadzi Alves, to myślę że to będzie spotkanie 3-setowe, z którego zwycięsko wyjdzie Ghem.

⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Shanghai
???? Mayer F. - Tsonga J-W.
Mayer F. +4 gemy ::: 1,87 ::: Pinnacle ::: 3/10

Mayer dwa lata temu w 2011 roku pokonał tutaj Rafaela Nadala. Ten wynik budzi podziw, choć uważam, że w Szanghaju czy na Mastersie w Paryżu takie pseudo sensacje to nic nadzwyczajnego. Już na US Open Niemiec zrobił na mnie dobre wrażenie w meczu przeciwko Murrayowi. Każdy z nas dobrze wie, że top 4 w tenisie męskim (Nadal, Djokovic, Murray, Federer) to inny poziom więc porażka Niemca nie dziwi. Od tego czasu Florian zrobił dobre wyniki i przegrał między innymi z Tsongą we Francji w Metz po 3 setach. Ale warto dodać do tego wyniku, że hala i własna publiczność to żywioł Francuza. W Chinach tak nie będzie, Mayer to nie Japończyk by drugi set oddać do zera. Doceniam klasę Tsongi, ale nie mam jeszcze do niego przekonania po tym powrocie z kontuzji, a taki handicap jaki oferuje mi Pinnacle jest całkiem do zaakceptowania i gram to.

⛔ 100
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna MS Kwalifikacje Europa
Spotkanie: Ukraina - Polska
Typ: 2/2
Kurs: 9,00
Bukmacher: bet365
Analiza:
A co zabawa to zabawa .
Jest masówka na stawianie ukrainy a jak wiadomo nie od dziś źle to się moze skonczyć . Mecz meczowi nie równy i nie będę nic przypominał i porazce w polsce .
Ukraina jak i Polska nie są potęgami w piłke kopaną , pisze kopaną bo w naszej grupie sa kopacze i jak widać po tabeli to 4 zespoły mają szanse na awans bezpośrednie .
Teraz nasuwa się pytanie :
czy nasza grupa jest mocna czy aż tak słaba ?
Fornalik gdyby miał stabilną obronę to i tabela napewno wyglądała by inaczej .
Wawrzyniak dno , Boenisch zawiódł w każdym meczu , w każdym .
Na reprezentacje padło ostatnio powiedzenie :
Polacy grają zawsze 3 mecze otwarcia , o wszystko i o honor .
Zgadza sie , tylko że jutro Ukraina faworyzowany gospodarz może zgubić pkt na słabej Polsce .
Myśle ze trener Fornalik i zespół wyciągneli jakieś wnioski z tych meczy eliminacyjnych . Większość uwaza ze Lewandowski Robert gra lepiej w klubie bo tam płacą w euro ..
Jak ma grać w reprezentacji skoro nie ma zadnej , zadnej pomocy ! Do kadry wrócił Lewandowski MAriusz i sądze że wyjdzie w pierwszym składzie .
Takiego chłopa z jajami który zna ukrainska pilke od podszewki nam trzeba .
Sądze ze polacy ugrają skromne 0-1(to mnie bardzo by usatysfakcjonowało ) ale jak i wazne , i pojde krok dalej , mysle ze teraz to polacy strzelą bramkę juz w pierwszych minutach tego meczu - moze sie i myle ale scenariusz fajny a miny osóbktorzy mają ukraine na kuponie bezcenne i myśl przewodnia --&gt; gdy stawiam na naszych przegrywają ????
Jest nagonka na nasszych ze srednio traca ponad bramke ne mecz , i co z tego ? zła passa kiedys przechodzi . Nie lubie trenera Fornalika ale chlop niech cos zrobi zeby chlopcy dziś wyszli spod tego bagiennego mułu w pełnej gotowości bo potencjał kadra ma tylko trzeba teraz wjechać na odpowiedni tor .
Na koniec posłuze sie przewidywalnym składem :
Polska: Boruc - Jędrzejczyk, Szukała, Glik, Wojtkowiak - M. Lewandowski, Krychowiak - Błaszczykowski, Klich, Sobota - R. Lewandowski

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wojtaseklp 84

wojtaseklp

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna Europa Eliminacje
Spotkanie: Szwecja - Austria
Typ: powyzej 2,5 goli
Kurs: 1,9
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na jutrzejsze spotkania eliminacyjne do mundialu w Brazylii wybralem wlasnie to spotkanie. Swoj typ opieram na tym iż oba zespoly maja szanse na udzial w mistrzostwach ( po 8 kolejkach Szwedzi maja 17pkt co daje 2 miejsce w grupie natomiast Austriacy maja 3 pkt mniej i sa tuz za Szwedami) Pierwsze spotkanie zakonczylo sie niespodziewanym zwyciestem gospodarzy 2:1. Mysle ze Szwedzi na wlasnym terenie na pewno beda chcieli okazale pokonac Austriakow i pokazac ze tamta porazka byla tylko wypadkiem przy pracy. Wiadomo sa zdecydowanym faworytem, dodatkowo mobilizuje ich fakt ze zwyciestwo nad jutrzejszym rywalem zagwarantuje im 2 miejsce w grupie a wiec udzial w barazach bede mieli zapewniony. Co do ekipy gosci.... na pewno nie przekreslalbym ich szans i stawial z gory na przegranej pozycji, pokazali juz niejednokrotnie ze potrafia grac na rowni z teoretycznie silniejszymi zespolami (np. przytaczane juz zwyciestwo nad szwecja, czy strzelajac bramke takim zespola jak Anglia,Francja czy Niemcy ). Goscie w tym spotkaniu na pewno nie maja nic do stracenia i zagraja odwaznie natomiast Ibrahimovic i spolka beda chcieli zmazac plame z ostatniego spotkania. Typ na bramki po takim kursie mysle ze wart ryzyka! ???? Mam nadzieje ze zobaczymy jutro ciekawe,emocjonujace i obfite w bramki spotkanie.
Powodzenia!

✅ 90
 
sebabocian 9

sebabocian

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej. Szwajcaria 1
Spotkanie: Kloten-Zug
Typ: 1
Kurs: 2
Bukmacher-efortuna
Analiza:
Witam dzisiaj mam dla was typ z hokeja liga Szwajcarska,Kloten-Zug oczywiście stawiam na gospodarzy tego spotkania,jest to aktualnie 2 drużyna w tabeli 19pkt z bilansem 5-2-3 dwa remisy ale po dogrywce wygrali,bramki 34-26 ogólnie jest to w tym sezonie bardzo dobra solidna drużyna teraz mieli lekki dołek ale chyba już z niego wychodzą i mam nadzieje że dzisiaj nam to pokarzą bo mieli ostatnio 2 porażki w końcu nadeszła pora wygrać coś u siebie! natomiast ich przeciwnik drużyna Zug to typowy średniak zajmujący aktualnie 9 miejsce w tabeli z dorobkiem 13pkt bilans to 3-3-4 w tym ze dwa mecze po dogrywce przegrali! czyli nie grają rewelacyjnie ogólnie słabo 2 wygrane na ostatnie 9 spotkań natomiast Kloten odwrotnie 5 wygranych 2 porażki w ostatnich 7 spotkaniach,ich wspólne ostatnie 5 spotkań to 4 wygrane Kloten wiec mój tym jest jeden wygrana Kloten

⛔ 100
NIEREGULAMINOWY BUKMACHER !!!
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Spotkanie: Sydney- Newcastle
Typ: over 2,5
Kurs: 1,7
Bukmacher: Sportingbet
ANALIZA. Witam, na dzisiaj gdy każdy podaje typy na el. MŚ (też miałem przesiedzieć i przeanalizować jakieś spotkanie z eliminacji ale dałem sobie spokój) ja zaglądam za ocean, gdzie rusza liga australijska. Inauguracją tych rozgrywek jest pojedynek drużyn, które poprzedni sezon zakończyli w dolnej części rozgrywek. Na początek podam średnią ilość bramek na mecz obu drużyn (aha, typ ten jest oparty głównie na statystykach, jak i na specyfice ligi- liga australijska przez wielu uznawana jest za overową). Sydney w poprzednim sezonie średnio 3,4 gola w meczu, a Newcastle 2,7. (SĄ TO ŚREDNIE BRAMEK STRZELONYCH I STRACONYCH, CZYLI ŚREDNI WYNIK NA MECZ). Teraz przeskocze do h2h a tam overowo bardzo. ostatnie 5 pojedynków między tymi ekipami to 2-2; 2-1; 2-3; 3-2; 2-5;więc te ekipy lubią wysokie ekipy. Wszystko wygląda ładnie,tylko wiadomo, że pierwszy mecz i nie wiadomo jak z formą strzelecką u obu ekip, ale skoro może nie być formy strzeleckiej to defensorzy też mogą nie mieć formy- taka sytuacja. ???? Miejmy nadzieję, że ranek zacznie się dobrze a dzień skończy się jeszcze lepiej (bo jakoś nie wierzę w triumf ukrainy, raczej remis ze wskazaniem na naszych).
Powodzenia i pozdrawiam.

⛔ 100
 
przemkowsky 52

przemkowsky

Użytkownik
Dyscyplina: ???? CHALLENGER - SINGIEL: Rennes (Francja), twarda (w hali)
Spotkanie: Gicquel M. (Fra) - Berrer M. (Ger)
Typ: 1
Kurs: 1.70
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na dziś wypatrzyłem spotkanie gospodarza turnieju w Rennes oraz przyjezdnego z dość bliska Berrer&#39;a. Moim faworytem w tym spotkaniu jest Gicquel. Miałem przyjemność oglądać wczoraj jego spotkanie z Matteo Violą, które zakończył szybko w dwóch setach. Dziś ma trochę trudniejszego rywala niż Włoch, ale myśle, że bez problemu sobie poradzi - dodatkowo przed własną publicznością.
Na 5 ostatnich spotkań na kortach twardych Francuz wygrał 4 razy, a raz przegrał z Stepankiem (nie ma co się dziwić, gracz znacznie lepszy). W przeciwieństwie Berrer na 5 ostatnich spotkań 3 wygrał, a 2 przegrał z czego jeden z słabym Lacko. Śmiało dziś można postawić na gospodarza dzisiejszego spotkania. Liczę, że mnie nie zawiedzie. Oby Marc pokazał dziś na co go stać.

✅ 70
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna Europa Eliminacje
Spotkanie: Walia-Macedonia
Typ: wygra Macedonia w przypadku remisu zwrot ( 2 DNB)
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bet365

Eliminacje do MŚ 2014 dla Walijczyków są kompletnie nie udane w swojej grupie zajmują 6 czyli ostatnie miejsce z 2 zwycięstwami i 6 porażkami na kącie. Macedończycy z 1 pkt przewagi są na 5 miejscu. Dla obu ekip droga do MŚ dawno została zamknięta. Dzisiaj mecz o honor i ratowanie twarzy przed piłkarskim światem. Nie dawno bo 06,09,2013 Macedończycy u siebie pokonali Walijczyków 2-1 myślę że i dzisiaj są w stanie wygrać w najgorszym przypadku zremisować. Walijczycy spore problemy kadrowe jak donosi Sky Sports &quot; Shaun MacDonald z powodu kontuzji nie będzie mógł zagrać w meczach Walii w ramach eliminacji do MŚ z Macedonią i Belgią.
Pomocnik Bournemouth jest dziesiątym zawodnikiem, który z powodu kontuzji wypadł z listy powołanych przez Chrisa Colemana &quot; . Oczywiście największym brakiem na dzisiejszy mecz w zespole Wali jest brak Garetha Bale. Myślę że waleczni Macedończycy wykorzystają zamieszanie jakie powstało w wyniku kontuzji w i tak słabo grającej reprezentacji Wali i zainkasują 3 pkt.

⛔ 100
 
S 25

szaryzuczek

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna Europa Eliminacje
Spotkanie: Grecja-Slowacja
Typ: Grecja wygra 1:0
Kurs: 5:00
Bukmacher: bet365
Analiza:
W walce o punkty Grecja gra mega asekuracyjnie. Ostatnie ich wyniki w grupie:
Grecja - Lotwa 1:0
Liechtenstein - Grecja 0:1
Litwa - Grecja 0:1
Bosnia&amp;Hercegowina - Grecja 3:1
Slowacja - Grecja 0:1
Na 5 ostatnich meczow w grupie 4 wygrali 1:0. W 8 meczach strzelili 9 bramek. Strzelaja pierwsi bramke, a pozniej na spokojnie kontroluja przebieg meczu. Typowo &#39;niemiecka&#39; maszyna.
Slowacja z kolei traci stosunkowo malo bramek w 8 meczach stracili 7, prawie bramke na mecz. Wg mnie dzis straca kolejna a Grecja strzeli tylko jedna i wygra 1:0. Kurs bardzo zachecajacy!
Pozdrawiam

✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
saxo 4

saxo

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna Europa Eliminacje
Spotkanie: Ukraina-Polska
Typ: 1 bramka-minuta (16-30)
Kurs: 3.7
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dzisiaj kolejny mecz z serii o wszystko. Mecz odbywa się na stadionie w Charkowie gdzie nie będzie polskich kibiców. Każdy pamięta pierwszy mecz gdzie Ukraińcy strzelili szybko 2 bramki i kontrolowali przebieg meczu. Trener Fornalik zapowiadał wyciągnięcie wniosków z tej porażki. Moim zdaniem Ukraina będzie prowadzić grę. W świetnej formie są ich czołowi gracze, a nasza obrona jest dziurawa jak Szwajcarski ser. Jedynym plusem jest nasz bramkarz który w ostatnim czasie broni świetnie, ale moim zdaniem i to nie uchroni nas od utraty bramki w początkowej fazie tego spotkania. Polska ostatnio (w tych minutach) traciła bramkę z San Marino -_- i Danią. Bramki tracone z Czarnogórą i Mołdawią tylko trochę odbiegały od tych minut spotkania. Wykluczam raczej to ,ze polacy od początku przycisną rywali, choć bardzo w to wierzę. Dlatego myślę ,że pierwszy gol w tym spotkaniu padnie nieco później niż miało to miejsce podczas pierwszego spotkania polaków i ukraińców w ramach eliminacji.

⛔ 100
NIEREGULAMINOWY BUKMACHER !!!
 
G 1

goldgoody

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Australia A-League
Spotkanie: Sydney - Newcastle
Typ: BTS
Kurs: 1,60
Bukmacher: expekt
Godzina: 10:30
ANALIZA. Langus 1986 opisał już spotkanie, które też wybrałem na dzisiaj. Moje propozycje to over 2,5 (czyli to co już jest wyżej opisane), ale też BTS. Kurs jest troszkę niższy, ale wydaje się, że pewniejszy. Jeśli Newcastle pierwszy strzeli gola, to over 2,5 może nie wejść, bo mogą zacząć się bronić i Sydney będzie się męczyć i strzeli tylko jedną bramkę. Z kolei jeśli pierwsi trafią gracze Sydney, powinien wejść zarówno BTS, jak i over 2,5. Ostatnie spotkania tych drużyn w Sydney to:
13.10.12 Sydney - Newcastle 2:3
25.03.12 Sydney - Newcastle 3:2
05.02.12 Sydney - Newcastle 2:5
Poza tym w przypadku takich typów zawsze patrzę na to, jak często gospodarz traci bramkę u siebie, a gość strzela na wyjeździe. I tak oto:
- na 10 ostatnich spotkań Sydney grając u siebie w 7 meczach traciło przynajmniej jedną bramkę (w 2 meczach 2 bramki)
- na 10 ostatnich spotkań Newcastle grając na wyjeździe w 6 meczach strzelało co najmniej jedną bramkę (w 2 meczach 2).
Pozdrawiam i powodzenia

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom