>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 11.09.2015 (piątek)

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Primera Division
Godzina: 20:30
Spotkanie: Levante-Sevilla
Typ: Levante +0,75
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Ja bez zastanowienia kieruję się w stronę Levante. Kurs bardzo atrakcyjny, wynik na pewno będzie krążył w okolicach remisu. Sevilla ma problem z ustawieniem obrony na ten mecz - Rami, Pareja i Carrico są kontuzjowani. Do tego wolne dostał Banega, bo niedawno grał ciężki mecz reprezentacyjny. Może to i dobrze, bo mając w pamięci jego występ z Atletico... nie pamiętam już tak słabego meczu tego zawodnika. Chyba musiałbym sięgnąć pamięcią do jego występów w Valencii. Nie chcę jakoś szczególnie wracać do tamtego starcia, bo Atletico to dużo wyższa półka niż Levante, ale wtedy w ekipie Emerego nie funkcjonowało nic. Mieli pecha kilka razy, ale błędy w obronie i bezproduktywna gra z przodu przyniosła swoje. Teraz niewykluczone, że Llorente zostanie przesunięty do tyłu, a na szpicy wystąpi Gameiro. Może to dobry ruch, bo Bask potrafi walczyć o piłkę i charakterystyką czasami przypomina Negredo, który swojego czasu fajnie współpracować z Navasem.
Levante co prawda do tej pory remis z Las Palmas i porażką z Celtą u siebie, ale nie można ich lekceważyć szczególnie u siebie. Powiem tak - jeśli zagrają wariantem superofensywnym z dwójką z przodu to może im to przynieść dużo dobrego. Sevilla wystąpi w zestawieniu bardzo eksperymentalnym jeśli chodzi o defensywę i podejrzewam, że pierwsze minuty mogą zaskoczyć wielu z Was.
Gole mogą paść, więc nie sugerujcie się statystykami poprzednich spotkań.
Po więcej zapraszam do działu ;)
✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
delpierro 56

delpierro

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Francja, Ligue 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Tours - Bourg Peronnas
Typ: poniżej 2,5/obydwie drużyny nie strzelą gola
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Analiza: Spotkanie w ramach francuskiej Ligue 2 pomiędzy Tours a Bourg Peronnas. Gospodarze aktualnie są na 6 miejscu z dorobkiem 9 punktów po 5 kolejkach. Tours jeszcze nie przegrało meczu w tym sezonie. Ich dzisiejszy rywal zajmuje 11 miejsce mając 7 punktów. W każdym rozegranym spotkaniu Bourg Peronnas zawsze oba zespoły zdobywały bramki. W przypadku Tours w pierwszych dwóch kolejkach zanotowali dwa bezbramkowe remisy. Tours to zespół, który w poprzednim sezonie zajął 15 pozycję. Bourg Peronnas jest beniaminkiem ligi. Sądzę, że podany przeze mnie typ ma szansę powodzenia. W końcu musi zdarzyć się mecz, w którym oba zespoły nie strzelą bramek.
✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
L 61

luksik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPolska - Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Legia – Zagłębie
Typ: 1/Obie strzelą
Kurs: 4.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Legia to na pewno lepsza drużyna. CO do tego nie mam żadnych wątpliwości. Dlatego sądzę, że wygrają dzisiejsze spotkanie. Koniec kropka. Ale dorzucam jeszcze typ BTTS, gdyż:
-Zagłębie dobrze radzi sobie z lepszymi przeciwnikami (Lech, Jaga)
-Legia pozwoli sobie na chwilę rozluźnienia ze względu na to, że piłkarze chwilami mogą być myślami przy kolejnym meczu LE.
- Legia zagra bez kontuzjowanych: Pazdan, Vrdoljak, Żyro, Masłowski, a za kartki pauzuje Rzeźniczak.
Chyba nie muszę mówić co znaczy dla drużyny wypadnięcie ze składu dwóch podstawowych graczy.
Pozdrawiam
⛔ 100
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna; NORWEGIA: Tippeligaen - Kolejka 23
Spotkanie: Strömsgodset - Haugesund
11.09.2015 19:00
Typ: X2
Kurs: 3.0
Bukmacher: bet 365
Analiza: Dzisiaj o godzinie 19.00 odbędzie się spotkanie w norweskiej lidze pomiędzy drużynami Strömsgodset i Haugesund.Gospdoarze z dorobkiem 36 punktów plasuje się na 5 pozycji w ligowej tabeli, natomiast goście z dorobkiem 27 punktów zajmują 11 pozycje.Eipa gospdoarzy w ostatnich pięciu spotkaniach zanotowała 3 zwycięstwa i dwie porażki . Zawodnicy Haugesund natomiast zdołali uzyskać 3 zwycięstwa, i diwe porażki. W dotychczasowej historii spotkań pomiędzy tymi zespołami 9 zwycięstw odnieśli dzisiejsi gospdoarze, cztery razy padł remis i siedem razy wygrali dzisiejsi goście , W moejej opinii dzisiejsze spotkanie będzie bardzo wyrównane i nie zabraknie w nim wielu pozytywnych emocji. Jak pokazuje historia oby dwa zespoły toczą ze sobą wyrównane pojedynki. Moim zdaniem dzisiejszy mój typ X2 jest wart zaryzykowania, tym bardziej, że kurs jest zaskakująco wysoki na takie zdarzenie. Mój typ na to spotkanie to 2:2
⛔ 100
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - US Open 2015
Godzina: 23:00(może się zmienić)
Spotkanie: Djokovic N. - Cilic M.
Typ: ponad 23,5 asów serwisowych
Kurs: 1.87
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Polfinaly panow! Numer 1.Novak vs broniący tytułu z ub.roku Marin Cilic.Chorwat znany ze swietnego serwisu,choc Djoki tez potrafi przylozyc,wszyscy wiemy,wiec coc gramy?
Oto statystyki asow w tym turnieju obu panow:
Cilic
vs Guido Pella: 13asow w 3 setach
vs Evgeny Donskoy: 19 asow en 3 setach
vs Mikhail Kukushkin: 27 asow w 5 setach
vs Jeremy Chardy: 23 w 4 setach
vs Jo-Wilfred Tsonga: 29 asow w 5 setach
Djokovic
vs Joao Souza: 8 w 3 setach
vs Andreas Haider-Maurer: 6 asow w 3 setach
vs Andreas Seppi: 11 asow w 3 setach
vs Roberto Bautista-Agut: 8 asow w 3 setach
vs Feliciano López: 9 asow w 4 setach
Przy dobrym wietrze(dlugim spotkaniu)taka linie powinien pokryć sam Cilic. Licze na conajmniej 4 sety dzis,Djoki już tracił sety z Lopezem z Bautista,tym bardziej Cilic coś ugra(może nawet wygra???-nie zdziwiłbym się)Im dłużej będą grac,tym mamy większe szanse,czego sobie życzymy-Typ czysto statystyczny,jednak widzę spore szanse na powodzenie
⛔ 100
 
krzychugks 21

krzychugks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Legia – Zagłębie
Typ: x2
Kurs: 2.25
Bukmacher: bet365

Widzę,że nikt niebierze pod uwagę ewentualnej wpadko Legii,więc ja pójdę w tę stronę,a to dlatego bo jak pisali poprzednicy gospodarze grają osłabieni, a po drugie bo za czystą 1 się średnio opłaca,(dziś już jeden faworyt tj.Lechia zawiodła, nie było trudne to do przewidzenia,co zresztą stawiałem),a w ramach konkursu za drobne można zagrać na przekór.
✅ 125
 
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Dyscyplina: PERU: Primera División - Clausura
Godzina: 22:30
Spotkanie: Huancayo - Melgar
Typ: obie strzelą
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza :
Ciekawe starcie w lidze Peru . Obydwie druzyny sa blisko siebie w tabeli i na pewno bedzie ostra walka . Gospodarze sa faworytem spotkania . Maja punkt wiecej w tabeli i bilans bramek po dwoch kolejkach 3-2. Ich rywale z 3 punktami w tabeli i stosunkiem goli 5-1 depcza gospodarzom po pietach i zapowiada sie ciekawe starcie . Obydwa kluby graja niezly sezon i sa bramkostrzelne i obstawiam ze obydwie strzela w tym meczu . Kurs fajny i w meczach tych klubow bardzo czesto obie trafialy do siatki . JAk dla mnie bardzo pewny typ i super kurs . Życzę powodzenia.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Tenis US Open (ATP)
Godzina: 23:00
Spotkanie: Novak Djokovic - Marin Cilić
Typ: dokładny wynik pierwszego seta : 6:4 dla Novaka Djokovica
Kurs: 4,33
Bukmacher: Bet365
Analiza: W półfinałach kobiet działy się cuda i tych cudów na dzień dzisiejszy już chyba wystarczy. Zupełnie nie widzę w tym meczu Marina Cilica. On już nie gra tak dobrze jak rok temu, kiedy wygrał cały turniej. Jego forma jest teraz przyzwoita, ale przyswoitość to za mało, by pokonać geniusza jakim jest Novak Djokovic. Novak Djokovic miewa czasem gorsze momenty, ale potrafi też grać rewelacyjny tenis i zazwyczaj tak gra. Cilić zupełnie nie potrafi grać z Novakiem Djokovicem, zawsze z nim przegrywa. W całej karierze Marinowi Cilicowi nie udało się jeszcze pokonać Novaka Djokovica i bardzo możliwe, że nigdy tego nie dokona. Ostatni ich mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla Novaka Djokovica. Wszystkie sety wygrał wtedy Djokovic wynikiem 6:4. Taki wynik pierwszego seta jest według mnie najbardziej możliwy. Wątpię, by Cilić dociągnął do tiebreaku, ale pogromu typu 6:2 też być nie powinno. Raczej będzie jedno przełamanie i wynik 6:4 lub 6:3 dla Djokovica. Ta pierwsza opcja, czyli 6:4 jest dla mnie bardziej prawdopodobna.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom