>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 11.09.2014 (czwartek)

Status
Zamknięty.
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 11. Września


Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
maer 270K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Kostaryka ( Primera Division - Torneo de Invierno )
Spotkanie: LD Alajuelense - CF Universidad de Costa Rica
Typ: 1
Kurs: 2.05
Data: 11.09.2014
Godzina: 04.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam do Kostaryki na rozgrywki tamtejszej Primera Division - Torneo de Invierno.
W mieście Alajuela liczącym ponad czterdzieści osiem tysięcy mieszkańców na Estadio Alejandro Morera Soto mogącym pomieścić prawie osiemnaście tysięcy widzów odbędzie się spotkanie o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Liga Deportiva Alajuelense założonym w 1919 roku o barwach czerwono-czarnych a w gości z miasta San José liczącego ponad dwieście osiemdziesiąt osiem tysięcy mieszkańców przyjedzie drużyna założona w roku 1941 o barwach biało-błękitno-niebieskich a mianowicie Club de Fútbol de la Universidad de Costa Rica.
LD Alajuelense rozegrało w tym sezonie ligowym 2 spotkania w których zdobyło komplet 6 punktów po 2 zwycięstwach co daje obecnie 5 pozycję w tabeli kostarykańskiej Primera Division - Torneo de Invierno, bilans bramkowy 3-0.
CF Universidad de Costa Rica zdobyło 13 oczek w swoich 5 meczach ligowych rozegranych w tym sezonie po 4 zwycięstwach oraz 1 remisie i zajmuje obecnie miejsce lidera w tabeli ligowej z bilansem bramek 9-3.
Gospodazre zagrali w tym sezonie u siebie tylko 1 mecz i pokonali w nim Santos De Guapiles w stosunku 1:0.
Goście zdobyli 4 oczka w swoich 2 spotkaniach rozegranych w tym sezonie ligowym na wyjazdach po zwycięstwie oraz remisie, bilans bramkowy w delegacjach 3-2.
Mecz zapowiada się ciekawie gdyż do tej pory obie drużyny są w formie a w ostatnich 7 spotkaniach pomiędzy tymi zespołami o ligowe punkty w mieście Alajuela to LD Alajuelense wygrywało 4 razy i padły 3 remisy, bilans bramek w tamtych meczach 17-8 na korzyść zespołu ze stadionu Estadio Alejandro Morera Soto.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy, Liga Deportiva Alajuelense chociaż zagrało w tym sezonie ligowym dopiero 2 spotkania to zawsze ta drużyna mierzy wysoko i takie mecze jak ten z rywalem z którym im idzie i to na swoim terenie powinni wygrywać a Club de Fútbol de la Universidad de Costa Rica owszem bardzo dobrze zaczęli ten sezon lecz to u siebie raczej ta drużyna jest groźniejsza i moim zdaniem gospodarze z miasta Alajuela pokażą studentom ich miejsce w szeregu.
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
engelos 352

engelos

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Mistrzostwa Świata, Półfinał
Spotkanie: USA - Litwa
Typ: 2 Handicap - 20,5 pkt.
Kurs: 3.15
Godzina: 21.00
Bukmacher:bet365
Analiza:
Reprezentacja USA dzięki swojej lidze jest uznawana za najlepszą reprezentację na świecie. I nie ma się co dziwić patrząc na statystyki z ostatnich lat. Same zwycięstwa i ostatnie potknięcie gdzieś tam w 2010 z Meksykiem. A więc nieźle idą. Drużyna naszych północno-wschodnich sąsiadów czyli Litwa też ma nawet można stwierdzić znakomite statystyki z ostatnich lat. I myślę, że w tym meczu mogą postraszyć Amerykanów. O ile zwycięstwo Litwy w tym spotkaniu jest mało prawdopodobne, o tyle wyrównana walka jak najbardziej. Uważam, że Litwa powalczy a przynajmniej nie przegra 20 punktami. Nie po tym co pokazali na tych mistrzostwach. Jeżeli chodzi o H2H to te reprezentacje grały ze sobą jak dotąd trzy razy. Raz wygrali nasi sąsiedzi dwoma punktami w 98 roku, a dwa razy górą byli Amerykanie, w 2010 roku 12 punktami i w 2012 już tylko pięcioma punktami. Więc może przyszła pora na zwycięstwo Litwy. Tak czy inaczej według mnie Litwa nie ma prawa przerać tutaj więcej niż 20 punktami a kursy na to są znakomite. ponad trójeczkę oferuje bet365 co uważam za lekki absurd. Dlatego właśnie taki handicap na ten mecz wybrałem.
⛔100
 
lipton28 333

lipton28

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball,MLB
Spotkanie: Texas Rangers - Los Angeles Angels
Typ: Angels -1.5
Kurs: 1.86
Bukmacher: Bet365
Godzina: 02:05
Witam ponownie.
Ten kto śledził ostatnie mecze Major League Baseball na pewno nie jest zdziwiony propozycja grania na Angels.A jaka można być inna?
Jedno wiem na pewno.Gracze Texasu będą mieli dzisiaj poważny ból głowy w starciu z rozpalonymi do czerwoności Angels którzy wczoraj do 46 runnow zdobytych w poprzednich 5 spotkaniach(!) dołożyli 9 w wygranym meczu 3-9!
Zeby była jasność jeśli ktoś nie jest na bieżąco.Ten mecz to nic innego jak spotkanie najlepszej obecnie drużyny MLB Angels 89-55 z najgorsza Rangers 54-90 w zasadzie w każdym aspekcie wiec nie ma co tutaj za dużo analizować.Jednak zeby sprawiedliwości stało się zadość to:
Anioły będą chciały dziś zwyciężyć po raz 7-my z rzędu.
Utrzymują wciąż przewagę 8 gier nad Oakland.
Pierwsze miejsce w tabeli.
Miotacze:
Angels RH Matt Shoemaker (14-4, 3.25 ERA) vs. Rangers RH Nick Tepesch (4-9, 4.41)
1.Shoemaker wygrał 7 z 8 swoich ostatnich spotkań na wyjeździe.
2.Wygrał z Rangersami 16 sierpnia 5-4.
3.W tym sezonie w 2 spotkaniach z nimi notuje mocne 2.03 ERA.
1.Tepesch na 10 spotkań u siebie wygrał zaledwie 5 z czego przegrał 3 ostatnie starty.
2.W 3 spotkaniach vs Angels notuje dobre 3.86 ERA.
3.W 10 ostatnich zaś notuje nie za dobre 4.98 ERA.
Czy może stać się jakaś krzywda dzisiaj tak rozpędzonej ofensywie Angels?Odpowiedz brzmi NIE!
Gramy na Angels -1.5! ✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa Sudamerica
Godzina: 2:15
Spotkanie: Atl-Nacional-Diaz
Typ: Atletico wygra 2 bramkami
Kurs: 4.00
Bukmacher: Bet 365
Analiza: Witam , już dziś w nocy Atletico Nacional reprezentujący Kolumbię podejmię na własnym stadionie ekipę Diaz, która reprezentuję Paragwaj, zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w 1/16 finału w tym pierwszym spotkaniu jest drużyna gospodarzy, która w poprzednim spotkaniu w 1/32 finału wyeliminowała ekipę La Guiara , gdzie w spotkaniu wyjazdowym padł remis a na własnym stadionie Atletico Nacional wygrało 1:0 pomimo tego że już w pierwszej połowie grało w osłabieniu jednego zawodnika. Ekipa Diaz natomiast w poprzedniej rundzie okazała się zespołem lepszym od Chilijskiego Cobresal, gdzie w pierwszym meczu padł wynik 2:1 , natomiast w rewanżu remis po 2, który dał awans drużynie z Paragwaju. Tutaj nie sądzę że dojdzie do jakiejś niespodzianki , poniewaz Kolumbijczycy są piłkarsko lepszym zespołem, tym bardziej gdy graja przed własna publicznością. ja postanowiłem zagrać tutaj na wygraną zespołu gospodarzy dokładnie różnicą dwóch bramek, myślę że padnie wynik 2:0.
⛔100
 
bouchard 118

bouchard

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA - SINGIEL: Tashkent (Uzbekistan), twarda - Ćwierćfinał
Godzina: 9:30
Spotkanie: Jovanovski B.-Radwanska U.
Typ: Jovanovski B
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mecz ćwierćfinałowy pomiędzy Serbką Bojaną Jovanovski i Polką Urszulą Radwańską. W tym spotkaniu po kursie 1,83 Bet365 gram w stonę Serbskiej tenisistki. Ostatnie turnieje w jej wykonaniu nie wyglądały najlepiej. Zaczynając od turniejów w Montrealu, Cincinnati, New Haven i US Open Serbka odpadała w 1 rundach. Czego nie można powiedzieć o naszej Uli to ona również formą nie grzeszy. Montrealu, Cincinnati -&gt; nie przeszła nawet kwalifikacji do turnieju głównego. W US Open również nie przeszła kwalifikacji. Zarówno Bojana jak i Ula zaczęły coś grać po tych fatalnych meczach dla nich. H2H spotkań po stronie Serbki. Dotychczas mierzyły się 3 razy. Dwa razy wygrała Serbka raz Polka.
Podsumowując: Mimo to że Ula w tym turnieju nie straciła nawet seta, wcale nie przekonuje mnie to że to właśnie ona wygra spotkanie. Ten rok ma na prawdę tragiczny. Myślę że to był po prostu mały przebłysk w tym turnieju. Jeżeli Bojana zagra na swoim optymalnym poziomie to spokojnie wygra to spotkanie ;)
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
bezstronny 2K

bezstronny

Użytkownik
Dyscyplina: WTA Hong Kong ????
Godzina: 9:00
Spotkanie: Puig - Pliskova
Typ: 2:0 Pliskova
Kurs: 3,00
Bukmacher: William Hill
Pojedynek dwóch młodych tenisistek bo Pliskova ma dopiero 22 lata a Puig 20. Bardziej utytułowana i doświadczona jest Czeszka i to właśnie jej postanowiłem zaufać w tym meczu. Puig to typowa strzelba jak Lisicki czy Bencic, jak jej wchodzi to może wygrać z topem, ale zdarza się to stosunkowo rzadko i częściej oglądamy ją psującą i tracącą głowę. Pliskova ma bardziej urozmaicony tenisowy asortyment, jest to zawodniczka dobrze radząca sobie w deblu, a to dość często pomaga w bataliach singlowych i co najważniejsze ma silną psychikę, piszę to bo oglądałem jej spotkanie z Kerber pod koniec maja i na początku pierwszego seta Niemka robiła z nią co chciała, jednak Pliskova cały czas grała swoje, nie było tam żadnych wyzwisk, rzucania rakietami i zdołała wygrać 2:0 przegrywając już bodajże 4-1 w pierwszym secie, inna sprawa że Kerber to mentalne przedszkole no ale jednak Pliskova tam zaimponowała, to samo w jakichś dwóch innych wygranych spotkaniach które oglądałem, niemrawy początek jednak stała poprawa i szczęśliwe zakończenie, bardzo mi się ta zawodniczka podoba, jeszcze nie zdarzyło mi się oglądać jej przegranego meczu, mam szczęscie do spotkań z jej udziałem, tak więc próbuję ponownie postawić na jej zwycięstwo. Forma Czeszki jest moim zdaniem dobra, wyeliminowanie Ivanovic na US Open, która wcześniej dobrze spisywała się w turniejach w Ameryce (wygrała z wyjcem syberyjskim w Cincinatti) i odpadnięcie w trzech setach po zaciętej walce to potwierdza, sądzę że jeśli Puig nie wejdzie dobrze w to spotkanie i nie będzie jej &quot;siedzieć&quot; to zobaczymy szybkie 2:0 dla Pliskovej, kursy na Czeszkę idą w górę, można poczekać do rana, może jeszcze coś urośnie ale ja podaję już teraz.
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
L 25

lexter

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Mistrzostwa Świata, Półfinał
Spotkanie: USA - Litwa
Typ: under 177.5
Kurs: 1.54
Godzina: 21.00
Bukmacher: bet365
Analiza:

Dobry wieczór, kolejny mój typ to typ na underek w półfinale Mistrzostw Świata w koszykówce a dokładniej w meczu pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a Litwą.Nie wydaje mi się by USA zagrała tak bardzo ofensywnie jak w meczu ze Słowenią kiedy to robili ze Słoweńcami co chcieli i roznieśli ich aż 119 do 76.Litwa to nie Słowenia, a na dodatek mecz meczowi nie równy.Decyduje się na taki under ponieważ wbrew temu co proponują nam firmy bukmacherskie nie będzie to mecz &quot;do jednego kosza&quot;.Wydaje mi się że Litwa będzie w stanie powalczyć i tak jak kolega engelos zaznaczył kursy są mocno przesadzone.Litwa do półfinału awansowała dzięki wygranej w ćwierćfinale z reprezentacją Turcji 73:61.Jak widać w h2h (na trzy mecze dwie wygrane Amerykanów oraz jedna wygrana Litwy) Litwini potrafią się choć w pewnym stopniu przeciwstawić Amerykanom a nawet i z nimi wygrać, liczę w dniu dzisiejszym na wyrównany i ciekawy mecz oraz na wynik poniżej 178 pkt który jest jak najbardziej realny.Pozdrawiam
✅54
 
stanley-63 909,8K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna / Finlandia 2 liga /
Godz. 17:30
Spotkanie - KTP : JJK Jyvaskyla
Typ - suma goli 2 zespołu / powyżej 0.5 gola /
Kurs - 1.72
Buk - Sportingbet
Lider 2 ligi w Finlandii na 4 kolejki przed zakończeniem sezonu ma 7 punktów przewagi nad drugim w tabeli PK-35 Vanta i teoretycznie chłopaki mogą powoli przyjmować gratulacje za awans po 6 latach do Veikkausliiga , w ostatniej kolejce KTP wygrało u siebie pewnie 3:0 z Haką natomiast PK straciło punkty po remisie u siebie z HIFK i ta kolejka chyba była kluczowa dla tych drużyn no ale jest jak jest i lider powoli myśli już o następnym sezonie . Dziś podejmuje spadkowicza z poprzedniego sezonu z Veikkausliiga drużynę JJK Jyvaskyla która jest na dalekim 7 miejscu jednak nie zagrażającym spadkiem tak więc jedynie co im pozostaje to rozegrać ten sezon do końca , ostatnie goście mocno spuścili z tonu i 3 ostatnie pojedynki to 3 porażki z AC Oulu , HIFK i Jazz Pori jednak przed tymi porażkami mieli bardzo dobry okres w którym przez 9 kolejek nie zaznali porażki a wygrane między innymi z Ilves 3 drużyną w tabeli i to na ich terenie czy też remis na HAKA 2:2 no i zwycięstwo u siebie z dzisiejszym rywalem KTP 2:1 tak więc chłopaki jak chcą to potrafią zagrać dobre mecze , dziś uważam że także nie będą stali i patrzyli jak gospodarze strzelają im gole ale spodziewam się walki z ich strony no bo już nie raz pokazali że z liczącymi się drużynami potrafią zagrać dobre mecze , w tym sezonie spotykają się po raz trzeci i jak już wspomniałem ostatni ich mecz to wygrana u siebie 2:1 natomiast w pierwszym spotkaniu 28.05.2014 tu na KTP wynik 3:1 dla aktualnego lidera tak więc widzimy że w dwóch pojedynkach z KTP goście strzeli 3 gole to dlaczego by nie i dziś a kurs na jednego gola z ich strony aż 1.72 to chyba warto spróbować tym bardziej że KTP na ostatnie 5 kolejek ma bilans 2-1-2 tak więc liczę na jednego gola ze strony gości !
✅72
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: TENIS WTA HONGKONG DOUBLES
Godzina: 11:30
Spotkanie: Chan/Chan - Chuang/Namigata
Typ: Chan/Chan
Kurs: 1.44
Bukmacher: Bet 365
Analiza: Właściwie to nie wiem od czego zacząć. Kurs wydaje się, że &quot;szału nie robi&quot;, do tego to debel WTA, a więc już z tego powodu istnieje ryzyko cytując &quot;klasyka&quot; Bolca &quot;jasne kurw..., że wszystko się może zdarzyć&quot;. Jednak patrząc na ten mecz obiektywnie, czyli biorąc pod uwagę umiejętności obu par to ten kurs i tak jest za wysoki. Chan/Chan w ciągu ostatniego roku tylko raz przegrały z kimś &quot;przypadkowym&quot; (A. Friedsam/A. Van Uytvanck). Pozostałe porażki to niemal wszystko z najściślejszym topem WTA. Jednak prawdziwą miarą ich umiejętności jest zestaw par, które ograły w tym czasie obie Tajki a robi on naprawdę duże wrażenie - Peschke/Safarova, Peschke/Srebotnik, Errani/Vinci !!!, Black/Mirza !!!, Hingis/Pennetta !!!, Georges/Groenfeld to tylko niektóre przykłady. Ich rywalki wygrały co prawda w tym roku 2 turnieje rangi challengerowej, ale rywalki jakie tam pokonały to poza 2 parami (Doi/Hsieh i Minella/Beygelzimer), totalny &quot;szrot&quot; tenisowy większości rodem z ITF. 2-0 nie dam tylko dlatego bo to jednak WTA a poza tym te zasady z &quot;decider point&quot; sprawiają, że czasem najzwyczajniej w świecie potrzeba do umiejętności dodać nieco szczęścia a wiadomo jak chimeryczne na korcie potrafią być kobiety ;).
✅44
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
E 68

ewiszon26

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Iran
Spotkanie: Padideh Mashhad - Sepahan
Typ: 2
Kurs: 2.25
Godzina: 14.15
Bukmacher: bet365
Witam! Dzisiaj liga irańska i spotykają się sąsiedzi w tabeli zespół 3 z 4. Gospodarze to chyba rewelacja rozgrywek po 7 kolejkach 13 pkt. i 3 miejsce to bardzo dobry wynik a co najważniejsze jeszcze nie zeszli z boiska pokonani. Goście po dobrym początku w ostatnich 4 meczach tylko 3 pkt, a to tej drużynie nie przystoi. Typ na gości po pierwsze na przełamanie złej serii, po drugie na pierwszą porażkę gospodarzy. Poza tym myślę, że beniaminek w końcu polegnie, a Sepahan to uznana marka w ostatnich sezonach zawsze w pierwszej czwórce kończyli i zdobywali mistrzostwo. Myślę, że warto próbować bo kurs spada ja zagrałem po takim a jeszcze rano był bodajże 2.56. Łapcie puki wysoki. Powodzenia
✅125
 
I 7

intertiamo

Użytkownik
Dyscyplina: siatkówka, mistrzostwa świata
Spotkanie: Serbia - USA (h: 0 - 1,5 seta)
Typ: 1
Kurs: 4,50
Godzina: 16:40
Bukmacher: Betsafe
Oglądałem wczoraj zarówno mecz Serbów z Italią, jak i spotkanie Polaków z USA. Nie widzę różnicy w poziomie obu drużyn, która jest obecna w kursach na ten mecz. USA jest według mnie bardziej zależne od Andersona niż Serbia od Anatasijevica. Pierwsza szóstka USA zdaje się być nieco mocniejsza, jednak USA ma słabych rezerwowych, i liczę, że Lotman będzie dzisiaj gorzej przyjmował, a z ławki nie ma kto wejść. Serbowie mają mają szerszy skład i jeżeli będą popełniali mniej błędów własnych niż USA, to uważam, że w obecnej formie pokonają Amerykanów Ponadto według mnie Polska wczoraj przegrała mecz przez słabą grę środkowych bloku, Serbia ma lepszych środkowych i jeżeli zagrywka zafunkcjonuje i Serbowie się nakręcą, to wynik 3-0 lub 3-1 jest jak najbardziej w ich zasięgu, a kurs wart zagrania.
⛔100
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Dyscyplina: Kolarstwo Vuelta a Espana - Etap 18
Godzina: 13:35
Spotkanie: Amets Txurruka vs Pello Bilbao
Typ: Amets Txurruka
Kurs: 1.86
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Pojedynek dwóch kolarzy z ekipy Caja Rural. Amets jest zdecydowanie lepszym góralem i potwierdza to na tegorocznym wyścigu. Niemal na wszystkim trudnych odcinkach przyjeżdża przed swoim kolegą z drużyny.
Wyjątkiem jest tylko etap 9 kiedy to Bilbao był w uciecze i dlatego był wyżej na mecie. Na pozostałych:

11 etap - 39-144
14 etap - 61-97
15 etap - 52-56 3min różnicy
16 etap - 68-69

Widać,że jak tylko Txurruka jedzie do końca i nie odpuszcza zdecydowanie ostatniego podjazdu to jest wyżej od rodaka. Bilbao często próbuję zabrać się do ucieczki,bo już był w niej 2 razy,ostatnio na 16 etapie. Myślę,że zmęczenie spowodowane takimi próbami jest sporo i dzisiaj może nie liczyć się w walce do samego końca. Odpuszczając ostatni finałowy podjazd.
⛔100
 
misieklemur 418

misieklemur

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, KHL
Godzina: 17 00
Spotkanie: Neftahimk Niznekamsk - Łada Toggatti
Typ: 1
Kurs: 1.75
Bukmacher: bet365
Analiza:
Neftahimk to drużyna ze sporym potencjałem ofensywnym. Takie nazwiska jak: Sexston, Stapleton, Hennessey czy Stepanov, sprawiają, że bramkarze oponentów nie mogą czuć się spokojnie. Jeżeli chodzi o bramkarzy i obronę to wygląda to już nieco gorzej... Jednakże grają przeciwko drużynie w której jedynie Glass (bramkarz), prezentuje się bardzo dobrze. Reszta nazwisk to dla mnie głównie ludzie z &quot;łapanki&quot;. &quot;Nafciarze&quot; będą u siebie bardzo groźni co pokazali rozbijając Traktor Chelabińsk 4:1. Drużyna gości dzisiejszego meczu zwyczajnie moim zdaniem musi się jeszcze ograć, a także zgrać ze sobą. Myślę, że Neftahimk powinien to spotkanie wygrać, szczególnie, że gra u siebie. Pozdrawiam typerów. Ciao.
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
muffin5510 7,5K

muffin5510

Użytkownik
Dyscyplina: Mistrzostwa Świata Siatkówka
Godzina: 16:45
Spotkanie: Brazylia - Chiny
Typ: Chiny poniżej 56,5
Kurs: 2,05
Bukmacher: bet365
Analiza:
Brazylia leci jak burzy w tych mistrzostwach, patrząc na statystyki Chiny nie mają szans na urwanie choćby seta, nie mówiąc już o punkcie. Analiza nie będzie długa, sprawdziłem jak radziły sobie Chiny w innych spotkaniach i co najbardziej mnie przekonujeto spotkanie Rosja - Chiny w którym kolejno sety kończyły się 25:22, 25:11, 25:21 - Chiny zdobyły 54 punkty. Uważam, że Rosja i Brazylia w tym momencie jest pół klasy wyżej od takich drużyn jak Niemcy Kanada czy Bułgaria dlatego uważam, że Brazylia zmiażdży Chiny tak jak zrobiła to Rosja - czyli nie da im więcej punktów niż 56. A kurs smaczny, sam gram ????
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Czechy liga U21
Spotkanie: FK Teplice U21 - SC Znojmo U21
Typ: over3.5
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Godzina: 17:00
Machete bał się słabego kursu na ten mecz, a tu nawet znośnie, można grać.
Znojmo trzecie od końca miejsce w lidze, tylko 5 punktów (1-2-4).
Obserwuje od początku sezonu jak sobie radzą na wyjazdach:
01.09.14 Pribram U21 - Znojmo U21 7 : 0
21.08.14 Jihlava U21 - Znojmo U21 2 : 2
11.08.14 Ostrava U21 - Znojmo U21 2 : 2
28.07.14 Brno U21 - Znojmo U21 6 : 0
Nieprzewidywalni są, 2 punkty wywiezione z trudnych terenów, drużyn środka tabeli, przeplecione oczywiście pogromami, jak ten w ostatniej kolejce z Pribram które jest dopiero na 12 miejscu w lidze.
Teplice ostatnio spadek formy, nie potrafią wygrać już od 5 kolejek, mecze u siebie:
01.09.14 Teplice U21 - Bohemians 1905 U21 2 : 2
28.08.14 Teplice U21 - Sparta Praga U21 1 : 4
21.08.14 Teplice U21 - Mlada Boleslav U21 0 : 1
28.07.14 Teplice U21 - Mas Taborsko U21 6 : 0
Taborsko rozwalili wysoko, z mocniejszymi ekipami 2 porażki i remis, tylko jeden wynik underowy, ale Mlada (lider rozgrywek) nie należy do drużyn które na wyjazdach mają wysokie wyniki w lidze.
Teplice maja najwięcej strzelonych goli w lidze 21 (w 8 meczach). Goście to najgorsza defensywa 22 stracone (jak na 7 spotkań to całkiem sporo).
Rok temu:
19.09.13 Teplice U21 - Znojmo U21 2 : 2
Najlepszy atak z najgorszą obroną... liczę na minimum 4 gole.
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: :hokej: - HOKEJ NA LODZIE - Szwecja, SHL
Godzina: 19:00
Spotkanie: Frolunda - Brynas
Typ: 1
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
Analiza: Pierwszy mecz sezonu dla obu ekip. H2H na lodzie drużyny Frolundy w ostatnich 5 meczach to 3:2 dla gospodarzy.
Gospodarze radzą sobie dobrze na własnym lodzie. Przed tym spotkaniem rozegrali u siebie 4 spotkania towarzyskie z czego 3 wygrali i 1 przegrali (pierwszy mecz presezonu), oraz rozegrali 2 spotkania w Lidze Mistrzów, które również wygrali. Bilans bramek to 25 strzelonych oraz 9 straconych.
Goście w presezonie rozegrali 5 meczy wyjazdowych z czego 2 wygrali, 1 wygrali po dogrywce, 1 przegrali po dogrywce oraz 1 przegrali w regulaminowym czasie gry. Bilans bramek to 14 strzelonych oraz 13 straconych.
Ubiegły sezon pokazał, że gospodarze są naprawdę silni grając u siebie, bowiem rozegrali 28 spotkań, z czego 13 razy wygrali w regulaminowym czasie gry, 3 razy wygrali po dogrywce, 4 razy przegrali po dogrywce oraz 8 razy przegrali przed własną publicznością w regulaminowym czasie gry. Bilans bramek to 69 strzelonych oraz 58 straconych.
Drużyna Brynas na wyjazdach w sezonie 13/14 nie radziła sobie zbyt dobrze, ale też nie najgorzej - rozegrali 28 spotkań, w których 10 razy schodzili wygranymi po regulaminowym czasie gry, 5 razy wygrywali spotkanie po dogrywce, 3 razy przegrali po dogrywce oraz 10 razy przegrywali w regulaminowym czasie. Bilans ich bramek wyjazdowych to 87 strzelonych oraz 82 stracone (goście to ofensywna drużyna co widać, ale także dużo tracą bramek).
Moim zdaniem dzisiaj w tym meczu zwycięży drużyna gospodarzy. Presezon pokazał, że umieją strzelać dużo bramek na własnym stadionie oraz mało ich tracić, to na pewno pomoże w uzyskaniu korzystnego rezultatu w dzisiejszym meczu, o czym nie można powiedzieć o drużynie gości, ponieważ ich bilans jest słaby. Jak dla mnie pewniak.
✅72
 
T 28

tomi3kh

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA - SINGIEL
Godzina: 13:30
Spotkanie: Van Uytvanck - Daniela Hantuchova
Typ: 2
Kurs: 1.66
Bukmacher: ComeOn
Analiza:
Na dzisiaj wg mnie pewniaczek. Van Uytvanck to tenisistka na dorobku, która dopiero zbiera szlify w turniejach i niestety przeważnie odpada z drugą przeciwniczką w turnieju, liczę więc, że tendencja zostanie podtrzymana również i dzisiaj. Ostatnio miała serię porażek w pierwszych meczach, którą to zakończyła zwycięstwem z Katarzyną Piter co jak dla mnie jest żadnym osiągnięciem bo wg mnie Polki to tylko &quot;Isia&quot; a potem długo dluuuuugo nic.. Z kolei Daniela przeważnie zwycięża nieco słabsze tenisistki bez problemu i odpada dopiero z rywalkami typu: Wozniacki, Bouchard czy Kerber także wynik spotkania wydaje się być oczywisty, pomimo tego, że Hantuchova ma najlepsze lata swojej kariery już za sobą, ale mimo wszystko to dalej solidna tenisistka.
⛔100
 
B 7

bziancio102

Użytkownik
Dyscyplina : Siatkówka
Spotkanie Polska- Włochy
TYP -1
Kurs:1.28
Bukmacher: Fortuna
Mistrzostwa świata w siatkówkę wchodzą w decydującą fazę , każde spotkanie jest teraz niezwykle ważne dla każdej z drużyn liczących się w walce o czołowe miejsca . Polacy wczoraj niestety nie dali rady i przegrali ze Stanami Zjednoczonymi, dziś kolejny mecz..mecz .. którego nie można już przegrać.Podopieczni trenera Stephane’a Antigi są faworytami w rywalizacji z Włochami ,którzy przegrali ostatnie trzy spotkania na tych mistrzostwach 3-0 z Serbią , 3-1 z USA i 3-1 z Portoryko .Wyniki jak i gra naszych dzisiejszych przeciwników wyraźnie świadczą że nie trafili z formą i praktycznie stracili już szanse o walkę o najwyższe cele.Włosi psychicznie są rozbici ,rudo naszych zawodników którzy pomimo pierwszej porażki są mocno zmotywowani do dalszej gry i zwycięstw .Wszystko wskazuje na pewne zwycięstwo biało -czerwonych , pomimo niewysokiego kursu na zwycięstwo Polskiej reprezentacji, w połączeniu z innymi spotkaniami warto postawić na dość pewny typ .
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
yaszura 55

yaszura

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Godzina: 16:30
Spotkanie:
Brazylia - Chiny
TYP: Brazylia -2,5
Kurs: 1,33
Bukmacher: bet365
Dzisiaj 16:30 zaczyna się spotkanie Brazylii z Chinami. Jak dla mnie typ do podbicia AKO. Chiny we wszystkich meczach na MŚ wygrali tylko z Meksykiem oddając im jednego seta. Gdy przyszła gra z mocnymi zespołami 3:0 i brak nawiązania jakiejkolwiek walki. Z kolei Brazylia jest w gazie, poza &quot;wpadką&quot; i wygraniem w 5 secie z Koreą Południową wszystkie mecze za 3 pkt. Wczorajsze rozbicie Bułgarów 3:0 też działa na ich korzyść.
Nieregulaminowy kurs
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom