>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 11.09.2011 (niedziela)

Status
Zamknięty.
damian671 151

damian671

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Mistrzostwa Europy
Spotkanie: Polska- Bułgaria
Typ: Polska
Kurs: 2.00
Bukmacher: bet365
Analiza:

Już dzisiaj o godzinie 18:00 odbędzie się spotkanie pomiędzy reprezentacją Polski w siatkówce mężczyzn a reprezentacją Bułgarii. Obydwa zespoły rozegrały już po jednym meczu, w którym Bułgaria przegrała 3:2 ze Słowacją, natomiast Polska pokazała klasę wygrywając 3:1 z Niemcami. Polacy grali wczoraj wprost fenomenalnie. Jedna rzecz, która dla mnie jest pewna to to, że mecz będzie ciekawy i na pewno długi. Natomiast wybierając typ na wygraną Polski kieruję się tym, że po spotkaniu z Niemcami wyszło iż mają oni świetną formę i nie zapowiada się, aby mieli ją zaprzepaścić. Na koniec przywołam jeszcze pozycje obydwu drużyn w rankingu FIVB, mianowicie Polska znajduje się na pozycji 7 a Bułgaria na miejscu 39, co stanowi niesamowitą różnicę pomiędzy obydwoma zespołami. Zapraszam do kibicowania naszej reprezentacji; początek spotkania o godzinie 18:00.
⛔ 100
 
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
Data: 11.09.2011
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja, T-mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Cracovia - ŁKS
Typ: X2 ( ŁKS wygra lub zremisuje )
Kurs: 1,95
Bukmacher: Bwin
Godzina rozpoczęcia: 14:30
Analiza:
Witam,na dzisiaj postanowiłem zagrać po raz kolejny polską Ekstraklasę.Tym razem padło na mecz Cracovii z Łódzkim Klubem Sportowym.Mecz dla obu drużyn tak naprawdę jest o przysłowiowe 6 pkt.ŁKS z dorobkiem zaledwie 1 punktu podejmie gospodarzy z wcale nie większą zdobyczą bo 2 punktami.Patrząc na ostatnie dwa tygodnie jak rozwijały się sytuacje w klubie widać że dopiero teraz ŁKS ma nieco wartościowszy zespół po przyjściu takich graczy jak (Golański,Łukasiewicz,Szczot czy Kascelan),a przede wszystkim zatrudnieniem Michała Probierza to naprawdę można patrzeć optymistycznie w przyszłość zwłaszcza że zawodnicy których wymieniem wyżej i ci już grający to nie są młokosy,mają swój wiek a co za tym idzie doświadczenie.Co do Cracovii to widać że zespół nie wyciągnął żadnych wniosków z zeszłego sezonu.Mimo lepszych piłkarzy jakich teraz mają i teoretycznie lepszego trenera wyniki są słabiutkie a w dodatku nie zagra dzisiaj za kartki Suvorov i kontuzjowany od dłuższego czasu Suart.Tak więc myślę że X2 jest jak najbardziej godny polecenia.
✅ 95
 
pawkagalou 2

pawkagalou

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eredivisie
Spotkanie: VVV Venlo - PSV Eindhoven
Typ: handicap PSV Eindhoven (-2)
Kurs: 2,5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam,
na dziś liga holenderska, 15. VVV Venlo z 5. PSV Eindhoven, w którym liczę na sporą przewagę bramkową PSV. Dlaczego?
Otóż Venlo (0/2/2) zaczyna sezon słabo. Straciło 10 bramek, strzelając 3. Zeszły sezon to pasmo porażek. 17 miejsce w lidze, -42(!) gole bilansu. Transfery?
Powiedzmy optymistycznie, że się wzmocnili od ostatniego sezonu. W formie wolnych transferów doszło kilku zawodników: Marcel Meeuwis z Borussi M. (defensywny pomocnik) czy Wilko de Vogt z FC Twente (bramkarz). Jest paru młodziutkich napastników. A z ciekawszych roszad odeszli: Ruud Boymans do AZ (napastnik 51/16!) i Funso Ojo do PSV (defensywny).
Pora na PSV (3/0/1) które jest w formie. Gra dobrze, przegrana z AZ na wyjeździe 3:1 na nic nie wpłynęła, chociaż świadczy o tym, że PSV znacznie gorzej gra się na wyjazdach. Jak będzie dziś? Liczę na nowe nabytki.
W tym roku Rolnicy wydali na ofensywe 20,5 mln €. Sporo jak na 3 zawodników: Dries Mertens (napastnik, 86/21), Tim Matavz (napastnik 99/42), Georginio Wijnaldum (ofensywny pomocnik 133/25).
Nie jest pewne czy wystąpi dziś Atiba Hutchinson (pomocnik 52/2).
PSV 15.09 zagra z Legią w LE a 18.09 z Ajaxem w lidze ale sądzę, że motywacja do walki o miejsce w Eredivisie jest silna.
Siła zdecydowanie leży po stronie gości, mam nadzieję, że liga holenderska znów nie zawiedzie i zobaczymy wiele goli dla PSV w tym spotkaniu.
Powodzenia i pozdrawiam! ????
⛔ 100
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna
Spotkanie: Jagiellonia Białystok vs Polonia Warszawa
Typ: X2
Kurs: 1,43
Buk: Bwin

Analiza:
Mecz dla obu drużyn jest arcy ważny. Polonia po zwycięstwie nad drużyną z Białegostoku może wskoczyć na fotel lidera, zaś Jagiellonia może awansować, aż na drugie miejsce. Oglądając jednak poprzednie mecze obydwu drużyn zdecydowanie widać, że Jadze brakuje przebłysku w grze. Dwie porażki pod rząd to nie przypadek. Co do Polonii to rozegrali tylko jeden mecz wyjazdowy i była to porażka w Łodzi z Widzewem, myślę, że dziś zagrają zupełnie inaczej niż w tamtym spotkaniu. Pan prezes Wojciechowski z pewnością nie był by pocieszony, gdyby zmarnowali taką szansę na objęcie lidera ???? Obie drużyny bez większych osłabień. Myślę, że czas działa na korzyść drużyny z Warszawy i im dłużej sezon będzie trwać, tym lepiej będzie wyglądać ich gra. Póki co mój typ to zwycięstwo Polonii lub remis, gdyż uważam, że jakieś punkty drużyna Polonii do Warszawy zabierze ze sobą.

⛔ 100
 
tytka 122

tytka

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna POLSKA: T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie : Jagielonia Białystok - Polonia Warszawa
Typ : Polonia Warszawa ( -0.5 Hen azjan )
Kurs: 2.850
Bukmacher : Bet 365
Dziś o godzinie 17:00 Jagielonia zagra przed własną publicznością z Polonią Warszawa . Jagielonia po 5 rozegranych kolejkach znajduje się na 9 pozycji w tabeli ( 2 wygrane , 2 remisy , 1 porażka ) co daje im 8 punktów . Jagielonia nie bedzie mogłą skorzystaćz usług Roberta Arzumnyana, Marcina Burkhardta , Bartłomieja Grzelaka , po kontuzji wrócili Andriusa Skerl oraz Luka Pejović . Polonia po 5 rozegranych kolejkach zajmuje 4 pozycje w tabeli ( 3 wygrane , 1 remis , 1 porażka ) co daje im 10 punktów . Niżej zobaczmy po kilka ostatnich spotkań obu druzyn.
5 ostatnich spotkań Jagielonii
Ekstraklasa Ruch Ch. vs. Jagiellonia 1:0
Ekstraklasa Jagiellonia vs. Cracovia 2:1
Ekstraklasa Jagiellonia vs. Korona K. 1:1
Ekstraklasa Jagiellonia vs. Lechia G. 2:1
Ekstraklasa Podbeskidzie vs. Jagiellonia 2:2
5 ostatnich spotkań Polonii Warszawa
Ekstraklasa Polonia W. vs. Belchatow 2:1
Ekstraklasa Widzew L. vs. Polonia W. 1:0
Ekstraklasa Polonia W. vs. LKS Lodz 2:0
Ekstraklasa Polonia W. vs. Wisla K. 1:1
Ekstraklasa Polonia W. vs. Lechia G. 1:0
Polonia w tym sezonie na wyjeździe grała tylko raz z Widzewem i przegrała , Jaga to nie ta sama Jaga co sezon temu gdy Poloniści z gry wykluczą Frankowskiego to bez problemu powinni wygrać to spotkanie Polonia z taką kadra naprawde może namieszać w lidze ja po cichu obstawiam wygrana Polonii w tym spotkaniu 0-2
⛔ 100
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, 3LIGA Kuj-pom-Wielk
Spotkanie: Piast Kobylin-Lech Rypin
Typ: Handicap Lech Rypin -1
Kurs: 2.49
Buk:Betsafe
Analiza:
Do Kobylina przyjezdza ekipa Lecha Rypin wg mojej oceny jednego z glownych kandydatow do awansu.Wzmocniona przed sezonem takimi graczami jak Grube czy Bojas powinna sobie poradzic w Kobylinie.Na dodatek najlepszy strzelec zespolu Pieceluk na pewno zagra i powinien cos ukuc w tym spotkaniu ze slabą druzyną z Piasta.Kobylin w tamtym sezonie ledwo co sie utrzymal w szeregach 3 ligii w tym sezonie zaczeli niezle ale grali z rywalami co bedą sie bronili przed spadkiem szału powiem ze nie zrobili.Widzialem na zywo zespol z Kobylina nie wroze im przyszlosci z taką gra i ten zespol wg mojej oceny tez bedzie sie bronil przed spadkiem.
✅ 149
 
zfnp 15

zfnp

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Hiszpania
Spotkanie : Betis - Mallorca
Typ : Mallorca (+0.5)
Kurs : 2.10
Buk : Pinnacle
Analiza : Witam. Dziś w samo południe czasu Polskiego rozpocznie się spotkanie w ramach drugiej kolejki Hiszpańskiej La Liga. W meczu tym zmierzy się beniaminek czyli Betis Sevilla z Mallorcą. Faworytem w tym starciu są ... No właśnie kto jest ? Wg. bukmacherów są nimi gospodarze. Ja ich zdania nie podzielam i uważam że goście nie dadzą się w pojedynku z Betisem. Za równo Sevilla jak i Mallorca swoje pierwsze mecze w nowym sezonie wygrały po 1:0. Tyle że Betis wygrał z Granadą, a Mallorca z Espanyolem. Sami sobie oceńcie który z tych rywali jest bardziej wymagający. Kolejnym faktem dla którego postanowiłem podać ten mecz do konkursu jest to ... że wszyscy grają na gospodarzy. Kursy w każdym buku idą w dół. Ja z doświadczenia wiem że jeśli kursy idą w dół to ta drużyna zawodzi.
Zapraszam na mecz który rozpoczyna się już za 49 minut czyli o godzinie 12:00. Z innych dzisiejszych meczy wiedzę 4 remisy i polecam system : 2 mecze z Niemckiej oraz 1 z Polskiej Pierwszej i Jaga - Polonia ????
⛔ 100
 
heros1920 68

heros1920

Użytkownik
Piłka Nożna: Anglia
Spotkanie: Fulham FC - Blackburn Rovers
Typ: Ile padnie goli? mniej niz 1,5
Kurs:3.20
bwin
O godz 17 dojdzie dzis do spotkania Fulham FC - Blackburn Rovers bedzie to spotkanie 2 druzyn ktore zajmuja miejsce w strefie spatkowej a jak wiadomo siedzenie w niej od poczatku sezonu niewrozy udanego sezonu,kursy wsakzuja dzis na gospodarzy osobiscie jestem za remisem z mała iloscia bramek i taki typ na dzis obrałem ze mecz zakonczy sie max jedna bramka, obydwie druzyny maja na swoim koncie dwa strzelone gole w 3 meczach a straconch 5 Fulham i 6 blackburn.

Dolna połowa tabeli:
10. Everton 3 1 1 1 3:3 4
11. Arsenal 4 1 1 2 3:10 4
12. Bolton 4 1 0 3 7:11 3
13. Tottenham 3 1 0 2 3:8 3
14. QPR 3 1 0 2 1:6 3
15. Norwich 3 0 2 1 3:5 2
16. Sunderland 4 0 2 2 2:4 2
17. Swansea 4 0 2 2 0:5 2
18. Fulham 3 0 1 2 1:4 1
19. West Brom 3 0 0 3 2:5 0
20. Blackburn 3 0 0 3 2:6 0
Ostatnie mecze:
Fulham
Date Tournament Match FT Details
28/08/2011 Premier League Newcastle - Fulham 2:1
25/08/2011 UEFA Europa League Qualification Dnipropetrovsk - Fulham 1:0
21/08/2011 Premier League Wolves - Fulham 2:0
18/08/2011 UEFA Europa League Qualification Fulham - Dnipropetrovsk 3:0
13/08/2011 Premier League Fulham - Aston Villa 0:0
04/08/2011 UEFA Europa League Qualification Fulham - Split 2:0
Blackburn
27/08/2011 Premier League Blackburn - Everton 0:1
24/08/2011 Carling Cup Blackburn - Sheffield 3:1
20/08/2011 Premier League Aston Villa - Blackburn 3:1
13/08/2011 Premier League Blackburn - Wolves 1:2
06/08/2011 Club Friendly Games Kilmarnock - Blackburn 1:4
30/07/2011 Club Friendly Games Kitchee - Blackburn 0:3
Rok temu grajac ze soba było 3:2 w londynie jak bedzie dzis poczatek 17 !
Powodzenia.
⛔ 100
 
dynia00 34

dynia00

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna, Anglia
Spotkanie: Norwich v West Bromwich
Typ: Remis (Handicap 1:0)
Kurs: 4,5
Buk: Sportingbet


14:30 czasu polskiego rozpocznie się spotkanie Premier League pomiędzy drużyną Norwich City a West Bromwich Albion. Jak narazie oba zespoły nie zachwyacają. Patrząc na tabelę i punkty po 3 kolejkach Premier League, Norwich zajmuje 15 miejsce z 2 remisami i 1 porażką. West Bromwich natomiast przedostatnie 19 miejsce z 3 porażkami. Zespół WBA dwa mecze przegrał z pretendentami do tytułu Chesea i MU.
Chelsea - WBA 2:1
WBA - Manchester Utd. 1:2
Jak widać były to przegrane mecze jedną bramką a zespół West Bromwich całkiem nieźle się prezentował na boisku. Z kolei w 3 przegranym meczu ze Stoke City 1:0, drużyna WBA może mówić o dużym pechu tracąc gola w ostatniej minucie spotkania. Jeżeli chodzi o mecze pomiędzy tymi drużynami to West Bromwich wygrał od marca 2007 roku trzy potyczki z rzędu z zespołem Norwich. Z kolei Kanarki czekają na zwycięstwo z rywalem od listopada 2006 roku. Liczę na przełamanie drużyny WBA i zdobycie 3 punktów. Do składu wraca napastnik
P. Odemwingie i myślę że postraszy obronę Norwich. Mój typ to wygrana jedną bramką drużyny West Bromwich. Dla mniejszego ryzyka polecam 2 po dobrym kursie 2.65.
✅ 350
 
tomolej 13

tomolej

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, Polska Młoda Ekstraklasa
Spotkanie : Podbeskidzie B.B. - Legia Warszawa
Typ : Legia Warszawa
Kurs : 1,65
Bukmacher : bah
Analiza :
Dla mnie ten kurs jest jakiś śmieszny, spodziewałem się 1,01. Podbeskidzie obecnie zajmuje ostatnie miejsce w tabeli z jedno punktowym dorobkiem. W tamtym sezonie Podbeskidzie grało w I lidze i zespół juniorów plasował się raczej w środku tabeli. Legia obecnie zajmuje 5 miejsce w tabeli z dorobkiem 8 pkt. Spodziewam się wysokiej wygranej legii, dlatego żałuję że niema handicapów na to spotkanie...
⛔ 100
 
B 0

bartekwdz

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna, Holandia
Spotkanie: NAC Breda - Feyenord
Typ: 2
Kurs: 2.2
Buk: Unibet

W niedziele 11 września w meczu 5 kolejki Eredivisie spotkają się NAC Breda i Feyenord. Gospodarze zajmują jak na razie 17, przedostatnie miejsce i zdobyli tylko 1 punkt, remisując 2:2 z Groningen. W pozostałych meczach przegrywali kolejno z Twente 0:1, Heracles 1:2 i Waalwijk 1:2. Widać, że początek nie zależy do piłkarzy z Bredy. W innej sytuacji jest drużyna z Rotterdamu, która jeszcze nie przegrała. Dwa zwycięstwa i dwa remisy na koncie i 5 miejsce w tabeli. Po słabym poprzednim sezonie, teraz Feyenord chcę wrócić do walki o Lige Mistrzów i dlatego też nie może stracić punktów, ze słabym NAC.
✅ 120
 
przemo21 62

przemo21

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Spotkanie: AS Roma - Cagliari
Typ: 1
Kurs: 1,50
Bukmacher:Sts
Analiza: Dzisiaj o godzinie 15:00 AS Roma zmierzy się z Cagliari. Uważam, że Roma wygra to spotkanie, ponieważ będą chcieli od początku sezonu być w czołówce. W tym sezonie Roma będzie walczyć o miejsca 1-4 o czym świadczą transfery takich zawodników jak Bojan Krkic (FC Barcelona), Cicinho (Villarreal), Fernando Gago (Real Madryt), Gabriel Heinze (Ol.Marsylia), Miralem Pjanić (Ol. Lyon). AS Roma na pewno będzie zespołem lepszym, będą mięli więcej sytuacji bramkowych i uważam, że pewnie wygrają to spotkanie.
⛔ 100
 
N 1

nuevogusto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Wfl Wolfsburg - Schalke 04
Typ: Schalke +1.5 gola w meczu
Kurs: 2.1
Bukmacher: sportingbet
Analiza:
Na dziś proponuję zakład, że Schalke 04 w meczu wyjazdowym przecikwo Wolfsburgowi zdobędzie minimum 2 bramki w meczu. Gospodarze od początku sezonu zawodzą mimo, że w składzie nie brakuje klasowych zawodników. W ostatnich 2 meczach (co prawda wyjazdowych) stracili łącznie aż 7 bramek. W drużynie gości w ataku grają naprawdę klasowi zawodnicy, można nawet powiedzieć że gwiazdy (Raul, Huntelaal do tego Farfan), którzy uważam że pokonają dziś przynajmniej dwukrotnie golkipera gości. Ten typ wydaje mi się bezpieczniejszy niż czysta 2 gdyż gospodarze to jednak zespół nieprzewidywalny. W zeszłym roku mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się wynikiem 2-2 i myślę że tym razem może być podobnie.
✅ 110
 
biscan 153

biscan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna ⚽ , Premier League
Spotkanie: Norwich City vs West Brom Typ: West Brom -1 AH Kurs: 4,15
Bukmacher:


Wynik: ⚽⚽⚽

Transmisja:
Obydwie drużyną są kandydatami do spadki w obecnym sezonie angielskiej Premiership, aczkolwiek ja uważam, że West Brom ma o wiele większy potencjał i po kiepskim początku sezonu spokojnie się utrzymają. W meczu z Chelsea, Norwich miało wiele szczęścia, że skończyło się tylko na 3-1, mimo, że mieli swoje okazje. Grant Holt to nie jest już ten sam napastnik z poprzedniego sezonu, a w pomocy brakuje typowego playmakera, który by rozprowadzał piłki. Z kolei West Brom ma silny skład, a w szczególności pomoc oraz atak w porównaniu z Kanarkami. Do tego dochodzi rewelacyjny atak w postaci Odemwingie i Long, którzy dzisiaj według mnie będą różnicą pomiędzy dwoma drużynami. Obydwaj szybcy i ruchliwi w ofensywie, a w porównaniu z powolnym i opierającym się na silę i warunkach fizycznym Holtem, to ten duet zapewni nam ciekawe widowisko w dzisiejsze popołudnie. Spodziewam się kilku goli w tym meczu na pewno i wierzę, że to West Brom, które już w poprzednich latach pokazywało na co ich stać, dzisiaj upora się z Kanarkami.
zwrot
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej I liga Norwegia
Spotkanie: Rosenborg - Vaalerenga
Typ: 1
Kurs: 5.00
Bukmacher: Sportingbet

Analiza:



Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek hokejowy 1 kolejki Norweskiej Elitserien w którym to zmierzą się Rosenborg z Vaalerenga. Gospodarze tego spotkania rozegrali przed rozpoczęciem nowego sezonu 3 kontrole pojedynki kolejno 12 sierpnia przegrali na wyjeździe 3:2 z Norweskim Fresk Asker następnie wygrali na wyjeździe 14 sierpnia 0:4 z Norweskim Manglerud Star i ostatnio 3 września przegrali 2:1 na wyjeździe z Duńskim Frederikshavn. Goście natomiast rozegrali 5 pojedynków i tak kolejno 20 sierpnia przegrali u siebie z Norweskim Stavanger 2:3 następnie 25 sierpnia wygrali u siebie z Norweskim Fresk Asker 5:2 potem 28 sierpnia przegrali na wyjeździe 5:3 z Norweskim Manglerud Star poczym 3 września zremisowali na wyjeździe 2:2 z Stavanger i ostatnio 6 września przegrali u siebie 4:5 z Norweskim Manglerud Star. Sumując w/w spotkania obydwu drużyn wydaje mi się, że to gospodarze są aktualnie w troszkę lepszej sytuacji a kurs na ich wygraną jest moim zdaniem warty zaryzykowania stąd mój typ tutaj to 1 po bardzo dobrym kursie.
⛔ 100
 
majkel02 42

majkel02

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eredivisie
Spotkanie: VVV Venlo - PSV Eindhoven
Typ: Suma goli Over 2,5
Kurs: 1,4
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Kurs nie zachwyca, ale ten typ można traktować niemal jak lokatę. W ostatnich ośmiu pojedynkach między tymi drużynami tylko raz padł wynik underowy, wielokrotnie za to można było oglądać mecze z 3 bramkami lub więcej.
PSV strzela ostatnio dużo bramek, potknięcie z AZ nie wpłynęło zbytnio na ich postawę. VVV za to w szczytowej formie nie jest, mimo ugrania remisu z Ajaxem, na dodatek traci sporo bramek. Sądzę więc, że over 2,5 jest chyba najlepszym typem na to spotkanie.
✅ 40
 
S 131

strojes666

Użytkownik
Dyscyplina : F1
Spotkanie : D&#39;Ambrosio nie będzie sklasyfikowany
Kurs : 4,25
Buk : bwin
Godzina : 14.00
Analiza :
D&#39;Ambrosio jeździ w jednym z najsłabszych jeśli nie w najsłabszym zespole w calej stawce.
Dzisiaj będzie bardzo trudny wyścig, bardzo szybki, w dużej temperaturze i kiepskie bolidy nie wytrzymają tego i będą jeden po drugim łapać awarie.
D&#39; Ambrosio w tym sezonie jeździ regularnie, tylko raz nie dojechał do mety, ale myślę że dzisiaj w tym bardzo trudnym wyścigu polegnie, albo z racji własnego błędu, albo po prostu wysiądzie mu bolid.
Poza tym on startuje prawie że z samego końca bo za nim tylko HRT, a więc jeśli będzie chciał się przeciskać to też może na tym ucierpieć bo tor nie jest łatwy, trudno tu wyprzedzać, prędkości są wielkie, a na pewno będzie się chciał wcisnąć przynajmniej przed Glocka.
Nie wytrzyma i gdzieś wyleci, albo odmówi bolid.
Kurs jest genialny jak na taką ewentualność.
Polecam
✅ 325
 
barnaba 44

barnaba

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Jagiellonia Białystok - Polonia Warszawa
Typ: 2
Kurs: 3,10
Buk: bet-at-home
Widzę po powyższych postach, że nie tylko ja nie ufam Jagiellonii z tego sezonu. Typ dośc ryzykowny, ale skoro w tym meczu może paśc każdy wynik to i zwycięstwo Polonii nie jest jakimś sci-fi. Zresztą po wczorajszym meczu na Pepsi Arena nie ma się co rozdrabniac tylko korzystac z wysokiego kursu na gości.
Polonia zawiodła w tym sezonie tylko raz w Łodzi. Ufam, że rozsądny trener Zieliński potrafi wyciągac wnioski i tym razem na wyjeździe nie dojdzie do powtórki. Polonia nie gra skutecznie, ale dosyc ciekawie rozgrywa i konstruuje akcje. Myślę, że Jagiellonia będzie miała spore problemy w tym meczu.
Jeśli chodzi o gospodarzy to nie przekonuje mnie ich gra. Coś tam grają no i mają Frankowskiego. Ale myślę, że Polonia skutecznie odetnie go od podań a to może byc kluczem do sukcesu.
⛔ 100
 
soulmate 48

soulmate

Użytkownik
Walia - Premier
Afan Lido - Airbus
Airbus
2.65
Betsson
Airbus w przeciwieństwie do Afan dobrze weszli w sezon i urwali punkty mocnym przeciwnikom, ostatnie 2 porażki wkalkulowane w siłę rywali. Gospodarze całym składem nie powinni zagościć na długo na tym poziomie rozgrywek. Nie dość, że nie mają nazbyt wartościowych grajków, nie grzeszą skutecznością - tylko 3 gole w 6 meczach, to jeszcze dziś nie zagrają Howard(2.0) def, James(2.0) def, Thomas (1.0) def, Finselbach(3.2) mdf, Nalborski(2.0) mdf. Moim zdaniem silniejszy kadrowo Airbus okaże się lepszy w końcowym rozrachunku. Czas na ich pierwszą wygraną w sezonie i tutaj jest to doskonała okazja, by pokonać osłabionych gospodarzy.
⛔ 100
 
walkatrwa 10

walkatrwa

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Serie A
Spotkanie : Palermo - Inter (Diego Forlan - strzelec pierwszego gola)
Kurs : 5,5 =&gt; 5
Buk : bet365
Godzina : 20:45
Analiza :
W pierwszej kolejce ligi włoskiej dojdzie do ciekawego pojedynku między Palermo, a Interem Mediolan, faworytem jest drużyna gości, której celem w tym sezonie jest mistrzostwo Włoch. Goście natomiast mają inny cel - utrzymanie, dlatego na rynku transferowym jedni wyprzedawali najlepszych zawodników inni prowadzili bardziej racjonalną politykę transferową i tak do zespoły Interu w miejsce Eto trafił znakomity snajper Diego Forlan. W moim typie upatruję go jako strzelca pierwszego gola w meczu, Inter od początku meczu powinien zaatakować by strzelić gola i grać na luzie. Niestety w lidze mistrzów Forlan nie będzie mógł na razie wystąpić dlatego cały swój kunszt piłkarki musi pokazać w ligowych rozgrywkach i udowodnić wszystkim kibcom, że jest godnym następcą kameruńskiego napastnika. Uważam, że Forlan otworzy wynik tego spotkania jest niesamowicie skuteczny w klubach, ale też w reprezentacji Urugwaju. Forma jest optymalna, więc przy szybkich atakach Interu lub też stałych fragmentach gry Forlan będzie najgroźniejszym zawodnikiem na boisku. Pozdrawiam
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom