>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 11.08.2020 (wtorek)

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: Piłka Nożna LE TEREN NEUTRALNY
godzina: 21:00
Spotkanie: Szachtar - Basel
Typ: 1 Połowa Basel minimum 2 bramkami (czyli wynik 0:2, 1:3, 2:4...)
Kurs: 14:00
Bukmacher: Etoto

Także w totolotku Eh na Basel - 1 wynosi 14 na 1 ht.
Dziś coś czuję że będzie łamak w Lidze Europy. Ale czy ten mecz czy Sewilli to nie wiem- > ;-) A kto to wie - pewnie niewielu z typujących.

Ale nie próbuję wstrzelić się w łamaka tylko typuję europejski handikap do przerwy w kierunku Basel. Tak przedstawiają się ruchy kursów na ten typ https://www.oddsportal.com/soccer/europe/europa-league/shakhtar-basel-ptWfDJvM/#eh;3;1.00;0

Czuję że Basel zwycięży 1 połowę - kurs 4,35 w etoto a czy 2 bramkami to się okaże :)

Pozdrawiam

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
R 614,6K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Maroko
Godzina: 21:00
Spotkanie: Agadir – Raja Casablanca
Typ: Raja Casablanca DNB
Kurs: 1,43
Bukmacher: efortuna
Analiza:

Raja to ekipa , która wicelideruje w tabeli po 20 kolejkach. Ma 39 punktów i mając jedno spotkanie mniej rozegrane tracą do lidera 1 punkt. W dzisiejszym meczu chcąc wskoczyć na pierwsze miejsce pewnie sięgną po 3 punkty, ale graja na wyjeździe i pewien margines trzeba zostawić. Ich rywalem jest Agadir, który mimo że zajmuje 14 lokatę od 3 meczy nie ddoznał porażki. A w 9 mczach u siebie ma bilans 4-2-3 i 10:9 w bramkach. W meczach H2H ostatnio dwa zwycięstwa Raja , ale oba grali u siebie. W meczach wyjazdowych były remisy. Ja dziś będę ostrożny i gram gości z DNB.

43
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +49
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Spotkanie: Wolves - Sevilla
Typ:
awans Wolves
Kurs: 2,40
Godz: 21:00
Bukmacher: fortuna

Analiza: Dzisiaj o godzinie 21:00 odbędzie się kolejnce ćwierćfinałowe spotkanie w Lidze Europy pomiędzy zespołami Wolverhampton i Sevillą. Delikatnym faworytem dzisiejszego spotkania wydają się być gracze z Hiszpanii, jednak gracze Wolves z pewnością nie są bez szans. Biorąc pod uwagę fakt, że jest to tylko jedno spotkanie obie drużyny dadzą z pewnością z siebie wszystko. Za drużyną Wilków przemawia fakt, że potrafili w tym sezonie wygrać dwa razy z zespołem Manchesteru City, pokonali raz Tottenham, zremisowali z Manchetserm United i Leciester, toczyli wyrównane boje z Liverpoolem, co sprawia, że potrafią grać z mocnymi zespołami i mogą być czarnym koniem turnieju Ligi Europy. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to zwycięstwo graczy Wolverhampton w stosunku 2:1 po bardzo ciekawym spotkaniu.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
roshi 186K

roshi

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL - playoffs
Godzina: 23:30
Spotkanie: Dallas Stars - Calgary Flames
Typ: Calgary Flames over 2.5 bramki (bez dogrywki)
Kurs: 2.1
Bukmacher: eTOTO
Analiza:
Ciężko jest cokolwiek napisać po tegorocznej 1/16 play-offów szczególnie kiedy jedna z drużyn faktycznie gra w tej 1/16 a druga ma gwarantowany awans do 1/8 i może wyjść na lodowisko w celach rozgrzewkowych. Dallas, którzy mieli zagwarantowany awans i grali jedynie o to na kogo trafią w 1/8 play-off nie zaprezentowali nic konkretnego przegrywając 2 spotkania (3:5 vs VGK i 0:4 vs Colorado) oraz remisując a później zwyciężając (1:1;2:1 rzuty karne vs St. Louis). Tego samego nie mogę napisać o ich przeciwnikach, którzy raczej spokojnie przeszli pierwszą fazę wygrywając ją 3:1 (4:1, 2:3, 4:0, 6:2) przeciwko Winnipeg Jets. Moim zdaniem Flames pójdą za ciosem i zwycięską passą pokrywając podany przeze mnie over 2.5 bramek na swoim koncie, którego nie udało im się osiągnąć w jednym z czterech spotkań przeciwko Jets.

110
Zdaję sobie sprawę, że moja analiza może należeć do tych kiepskich ale naprawdę ciężko jest napisać coś konkretnego po tegorocznej 1 fazie.

 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Wolverhampton - Sevilla
Typ: Wolverhampton strzeli więcej niż 1,5 gola w meczu
Kurs: 4,85
Bukmacher: eTOTO
Analiza:

Bukmacherzy widzą to spotkanie underowo i kurs na overy bramkowe poszły do góry, zwłaszcza jeśli chodzi o Wolves. Wedlug mnie Wolverhampton stać na zdobycie dwóch bramek w tym spotkaniu. Angielska drużyna może nie popiała się w swoim ostatnim występie przeciwko Olympiakosowi, ale ta ekipa ma spory potencjał. W tym sezonie sprawili kilka dużych niespodzianek. Najbardziej w pamięć zapadły te dwa zwycięstwa z Manchesterem City: 2:0 na wyjeździe i 3:2 u siebie lub też wyjazdowa wygrana z Tottenhamem 3:2. Jak widać Wolves potrafią się sprężyć na najlepszych. Według mnie potencjał obu drużyn jest mniej więcej porównywalny, stąd po takich kursach idę w stronę angielskiej drużyny. Moim zdaniem stać ich na zdobycie dwóch goli w tym spotkaniu.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom