>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 11.08.2016 (czwartek)

Status
Zamknięty.
T 17

toptyp7

Użytkownik
Dyscyplina: TENIS WTA IO
Godzina: 17:30
Spotkanie: Elina Svitolina - Petra Kvitova
Typ: 3 Sety
Kurs: 2.2
Bukmacher: betcilic.com
Proponuje tenis IO RIO, Svitolina chodź w rankingach gorzej od Kvitovej pokonała kogo jak koga ale nr 1 Serenę Williams i to 2:0 - dlatego też myśle ,żę mimo średniogo bilansu z Kvitovą może sprawić znowu niespodziankę. H2H jest 2:1 dla Kvitovej. Kvit:eek:va pokonała ostatnio Makarovą 2:1 doś wyrównane spotkanie :4:6 6:4 6:4 - spodziewałem się że odpadnie już z Makarovą ,ale Kvitova widać jest w dobrej dyspozycji. Oczekuję tu ,że będzie zacięte spotkanie oby Svitolina wytrzymałą fizycznie to będzie ok. Doby typ też myślę + 1.5 SEt Svitolina. Zachęcam do typowania.
Więcej niż jeden typ w tym samym dniu
⛔100
 
psotnick 893,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka plażowa - Igrzyska Olimpijskie Rio 2016 - mężczyźni
Godzina: 18:00 CET
Spotkanie: Nummerdor/Varenhorst (NED) - Semenov/Krasilnikov (RUS)
Typ: Semenov/Krasilnikov (RUS) wygra 2-0
Kurs: 4,50
Bukmacher: bwin
Analiza: Mecz o pierwsze miejsce w grupie i wydaje się, że przesadzone te kursy na Rosjan. Przede wszystkim w Rio wyglądają bardzo dobrze, najpierw zdemolowali Fijałków (do 14 i 13), potem Grimaltów (do 17 i 14). Oczywiście Holendrzy też 2 wygrane na koncie, ale już z Polakami pojawiły się małe problemy i musieli się ciąć w tiebreaku. Po drugie, overowy bilans bezpośredni: w ubiegłym sezonie 2 razy na pełnym dystansie w tym raz wygrali Rosjanie. W tym tygodniu Semenov i Krasilnikov grają wystarczająco dobrze, żeby znowu urwać Holendrom przynajmniej seta, a nie zdziwię się jeśli wygrają grupę z kompletem zwycięstw. A że kurs na dwusetówkę @4.5 to warto zaryzykować, że Rosjanie wygrają grupę bez straty seta.

ZAPRASZAM DO DZIAŁU IGRZYSKA OLIMPIJSKIE
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
typertv 144

typertv

Użytkownik
Dyscyplina:Siatkówka IO M
Godzina:14:30
Spotkanie:Iran-Kuba
Typ:Gospodarze wygrają pierwszego seta i mecz:NIE
Kurs:5.00
Bukmacher:Unibet
Analiza:
Iran murowany faworyt buków na ich zwycięstwo dostaniemy kurs 1,02.W unibecie znalazłem fajne zdarzenie że Iran nie wygra meczu lub 1 seta to wtedy typ wchodzi.Irańczycy ogólnie słabo wchodzą w mecz było to widać w meczu z Polakami.Co do Kubańczyków to przegrali na tym turnieju 3:0 z Egiptem ale potrafili ugrać seta z Rosjanami.Irańczycy od czasu LŚ jakoś nie błyszczą i stawiam tu na kolejną niespodziankę ze strony Kubańczyków.Myśle,że wygrają 1 set i moj typ bedzie na ✅.Polecam także zagrać Kuba +2,5 seta w meczu po kursie 2,50.Powodzenia!!!
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina- Piłka ręczna IO
Godzina- 16.30
Spotkanie- Polska-Egipt
Typ: Polska handi -3.5
Kurs: 2.70
Bukmacher: bet365
analiza:
Polska zagra dziś mecz o wszystko. Liczę, że w końcu biało-czerwoni odpalą i zagrają mecz do jakich nas przyzwyczaili. Nie raz pokazali, że potrafią wytrzymać presję rangi spotkania. Egipt nie jest żadną potęgą w świecie piłki ręcznej więc z kim jak nie z nimi wygrać pierwszy mecz na Olimpiadzie.
Dwie pierwsze porażki nie skreśliły naszej reprezentacji z możliwości awansu, ale do końca trzeba wygrać wszystko co się da. Musimy liczyć także na dobre układy w innych spotkaniach, ale najpierw musimy sami zwyciężać.
Wbrew opinii Egipt spisuje się nieźle. Wygrał spotkanie ze Szwedami, a wcześniej ulegli Słowenii i to tylko jednym golem.
Jestem pewny, że jeśli nasi szczypiorniści zagrają na swoim optymalnym poziomie, to zgniotą Egipcjan.
Polacy dotychczas grali dwa razy z Egiptem i dwa razy wygrali. Rok temu w meczu towarzyskim 27-20, a 3 lata temu także w sparingu 24-21.
Pozdrawiam
✅ 170
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Szwajcaria Super League
Godzina : 19:45
Spotkanie : Thun : Grassshoppers
Typ : over 4.5 gola
Kurs : 4.90
Bukmacher : Unibet
Analiza :
Wczoraj się nie powiodło na over 4.5 zabrakło jednego gola , spróbuję jeszcze raz dziś w Szwajcarskiej Super League , Grasshoppers nie zbyt udanie wszedł w nowy sezon i po 3 kolejkach ma zaledwie 3 pkt ale myślę że to było związane z meczami w LE gdzie chłopaki przeszli do ostatniej rundy kwalifikacyjnej a za rywala mają Fenerbahce ale mecz dopiero 18 sierpnia tak więc można się skupić na lidze , dziś graja wyjazd z Thun który zajmuje ostatnią pozycję z 2 pkt i liczę na 3 pkt Grasshoppers ale w tym meczu liczę na sporo bramek , Thun ostatnie dwa mecze to wręcz hokejowe wyniki i tak z Lausanne wynik 4:4 a ostatni pojedynek to porażka Young Boys 4:1 , co do Grasshopers to ci też już w tym sezonie z wysokim overem porażka 4:3 z Luzern tak więc jest szansa i dziś na over 4.5 tym bardziej że wyniki pomiędzy nimi też pokazują iz takie mecze miały miejsce , w poprzednim sezonie pierwszy mecz pomiędzy nimi też tu w Thun i wynik 3:5 tak więc liczę że Grasshoppers powinien parę tych goli nastrzelać i wygrać to spotkanie no ale gospodarze także powinni coś ustrzelić , liczę na cos szalonego może dzis wejdzie !
⛔ 100
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina- Piłka ręczna IO
Spotkanie- Polska-Egipt
Typ- Jurecki ponad 4,5
Godzina- 16.30
Kurs- 2,1
Bukmacher- unibet
Analiza:
Polska musi wygrać ten mecz aby zawojować coś na tej olimpiadzie i wydaję się, że to dobry mecz aby się przełamać. W pierwszym meczu Brazylia nas rozniosła swoim polotem i szybkością na co nasza obrona nie mogła znaleźć sposobu, drugi mecz z Niemcami mistrzami europy wg mnie już było znacznie lepiej i nie wiele brakowało żebyśśmy ten mecz zremisowali a obrona już dwała radę. Póki co naszym liderem jest Karol Bielecki który rzuca karne na natomiast Dzidziuś jest przeważnie kryty indywidualnie do tej pory. W tym meczu wydaję mi się, że Egipt nie zastosuje tego manewru i Michał Jurecki będzie miał więcej swobody i będzie wchodził w obronę przeciwnika i rzucał te bramki.
⛔ 100
 
andie 333

andie

Użytkownik
Dyscyplina: TENIS WTA IO
Godzina: 16:00
Spotkanie: Madison Keys - Darya Kasatkina
Typ: 2
Kurs: 3,25
Bukmacher: bet365
Kurs 3,25 na zwyciestwo Kasatkiny jest wrecz wysmienity. Mam wrazenie jednak, ze na LIVE bedzie mozna pobrac duzo wiekszy kurs, gdy Keys uda sie przelamac Darye.
Zawodniczki dzieli tylko 2 lata roznicy i to Keys poki co jest wyzej w rankingu. Potezny serwis i wykonczenie akcji to jej glowny atut. Bilans w tym roku rowniez swietny na hardzie 14 wygranych i tylko 4 porazki.
Kasatkina z kolei to mloda niesamowicie wschodzaca gwiazda. Wedlug mnie bedzie w krotkim czasie top 10 a nie zdziwie sie jak wejdzie do top 3. Mloda ma potencjal. Gra swietny i roznorodny tenis i ma zapal do tego sportu. Minus jest taki, ze nie ma tak ogromnego doswiadczenia ale wlasnie teraz go nabywa. Bilans w tym roku na hardzie tez bardzo dobry 16 wygranych do 7 przegranych.
Obie zawodniczki wygraly swoje 3 mecze na igrzyskach
Keys - wygrala 2-1 z Suarez Navarro i Mladenovic i 2-0 z Kovinic
Kasatkina wygrala 2-0 z Jaebur, Zheng i Errani.
Wedlug mnie mecz trudny do wytypowania i w zyciu nie postawilbym bo tak marnym kursie na Keys. Przewiduje ze Kasatkina moze przegrac 1 set, poniewaz ciezko bedzie jej dobrac sie do serwisu Keys ale w konsewkencji czasu ja rozpracuje z drugiej strony ona jest nieprzewidywalna wiec daje czyste zwyciestwo.
Powodzenia.
⛔ 100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej – Towarzyski
Godzinna: 15:00
Spotkanie: Barys Astana – Valdivostok
Typ: over 5.5
Kurs: 2.10
Bukmacher: bet365
Analiza:
Powoli będziemy wkraczać w nowy sezon ligowy hokeja, dziś otwarcie w moim wykonaniu a zaczniemy od towarzyskich starć z udziałem jednej z moich ulubionych ekip od kilku sezonów jeśli chodzi o typy bramkowe a więc Barys Astana. Gospodarze poprzedni sezon bardzo słaby a nawet jeszcze gorzej bo bez play-offów, wielkiej rewolucji nie było. Mamy nowych bramkarzy na pewno lepszych niż w tamtym roku, defensywa też wzmocniona. Jednak to jest ekipa przystosowana do ataku i nawet te wzmocnienia patrząc na dotychczasowe gry towarzyskie nic nie zmieniły potrafią znowu mnóstwo strzelać i mnóstwo tracić. Na początek dwie wygrane z Davos 5:3, 3:4, porażka z Podolskiem 5:4, dwumecz z Red Star Kunlun porażka 1:3 i rewanż który trwał 3 minuty po których doszło do bijatyki jednego zawodnika Damir Ryspajew z Astany – chłop słynący z zamiłowania do bójek uderzył w twarz zaskoczonego gracza rywali Tomáša Marcinko który trafił do szpitali po czym chciał się bić z wszystkimi na tafli. Po tym incydencie rywale nie chcieli już grać. W ostatnim sprawdzianie ograli Novokuznetsk 5:2, myślę że ten incydent sprawił że mają coś kibicom do oddani którzy będą chcieli zobaczyć widowisko z bramkami. Vladivostok beż jakiej rewolucji kadrowej, w poprzednim roku był to ekipa w spotkaniach której bramek nie brakowało, ze wszystkich ekip było to czołówka jeśli chodzi o średnią bramek w lidze, oczywiście w tym aspekcie najlepsza była ekipa Astany. Za nimi cztery mecze towarzyskie i jeszcze bez overa z jednym zwycięstwem Red Star Kunlun 0:4. Ja to widzę tak każdy wie jaki hokej gra Astana i tego stylu nikt nie zmieni, dla gości będzie to dobra gra towarzyskie na poćwiczenie ofensywne i defensywny, wiele ekip przyjmuje warunki gry Kazachów dlatego mamy po prostu hokej z wieloma bramkami, tak też będzie dzisiaj. W rozgrywkach ligowych poprzedni rok wszystko bardzo overowe powinni to przenieś na dzisiejsze starcie.
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
marcins92 142

marcins92

Użytkownik
Dyscyplina- Żużel, Ekstraliga
Spotkanie- Unia Leszno - Zielona Góra
Typ- Piotr Pawlicki powyżej 9 punktów
Godzina- 19:30
Kurs- 2.00
Bukmacher- Bet365
Analiza:
Piotrek Pawlicki na swoim torze jest bardzo mocnym ogniwem, mecz nie będzie należał do łatwych bo w szeregach przeciwników bardzo dobrzy jeźdźcy. Mimo to Piotrek ma dobre pola i bez większych problemów powinien przywieźć te 10pkt. Średnia w domu to 2,08 lecz to wina słabego początku sezonu, teraz Piotr jeździ bardzo dobrze a w ostatnich meczach u siebie zrobił odpowiednio 10 i 12pkt. Uważam, że warto grać, sam na miejscu buka ustawiłbym linie o punkt wyżej.
⛔ 100
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel - PGE Ekstraliga
Godzina: 19:30
Spotkanie: Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra
Typ: Piotr Protasiewicz powyżej 9
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Fogo Unia Leszno podejmuje na własnym torze Falubaz Zielona Góra. Dla tych, którzy nie za bardzo siedzą w żużlu napiszę, że Leszno jest napakowane gwiazdami, aczkolwiek coś tam kompletnie nie trybi, zamiast walki o play-offy, jak do tej pory są w dole tabeli. Falubaz natomiast ma już pewne miejsce w walce o medale, teraz jedynie muszą się martwić o to, z kim przyjdzie im rywalizować o ten medal i o to właśnie jadą ten mecz. Piotr Protasiewicz, kapitan Falubazu, na wyjazdach ma średnią 2.107, a więc na mecz wychodzi około 10 punktów. Dziś, to właśnie na barkach Protasiewicza, Dudka i Doyle&#39;a spoczywa ciężar zdobywania punktów. W przypadku straty 6-punktowej, bardzo prawdopodobne, że Protasiewicz pojawi się jako rezerwa taktyczna, a w tym przypadku miałbym już sporą pewność, że zakład będzie na plus, ale nawet i w przypadku 5 startów jestem pozytywnie nastawiony. Ważnym faktem jest też to, że Protasiewicz jest w parze z juniorem, który &quot;raczej&quot; punktów zabierać mu nie będzie (w przypadku Pieszczka 50/50), stąd te 1-2 &quot;oczka&quot; na bieg są według mnie pewnikiem. Podsumowując, jeżeli Falubaz chce w tym meczu powalczyć, to dwucyfrówka Protasiewicza jest tutaj obowiązkowa, kapitan Falubazu jest doświadczonym zawodnikiem, stąd uważam, że udźwignie ciężar i przywiezie co najmniej 10 punktów.
✅ 95
 
D 706

don1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis challenger Fano
Godzina: 18:00
Spotkanie:pellegrino-Caruso
Typ: 2-0
Kurs: 4,00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Włoski challenger wita Państwa bardzo serdecznie. Tutaj zdecydowałem się postawić dosyć ryzykownie na młodego Włocha. Który jest w bardzo dobrej dyspozycji. Fajny mecz z Hiszpanem w pierwszej rundzie. Gładko go ograł 2-0. Caruso to dla mnie zawodnik ITF. Brakuje mu regularności. NIe umie grać na wysokim poziomie przez cały mecz. Moim zdaniem Pellegrino to wygra. Tylko pytanie czy 2-0 czy 2-1. Z racji tego że to konkurs stawiam na 2-0 dla młodego Włocha.
⛔ 100
 
aaandrzej 210

aaandrzej

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis IO mikst
Godzina: 20:00
Spotkanie: Vinci/Fognini - Mladenovic/Herbert
Typ: 0-2
Kurs: 1.83
Bukmacher: bet365
Analiza:
No wyszło tak że taki mały kurs idzie w TYP DNIA ale to i tak sporo jak na takie spotkanie :)
Para francuska już pokazała się w tym roku z bardzo dobrej strony na French Open. Co prawda inna nawierzchnia i gra &quot;u siebie&quot; ale pokonanie w tym turnieju takiej pary jak Vandeweghe/Bryan czy porażka po zaciętym meczu z parą Mirza/Dodig na mnie przynajmniej robią wrażenie. Herbert w parze z Mahutem był tu dla mnie faworytem do zdobycia złota ale coś nie zadziałało i odpadli w pierwszej rundzie. Fogniniego czeka z kolei dzisiaj niełatwy mecz z Andy Murrayem i zapewne jego ostatni w rywalizacji singlowej. Zmęczenie mimo wszystko chyba jednak przewyższy ambicje walki w pojedynku deblowym. Mladenovic i Vinci też do wygrania została tylko rywalizacja w miksie. Tutaj moim skromnym zdaniem jest na plus dla Włoszki ale nie na tyle żeby mogła zdecydować o wyniku tego spotkania. Jej serwis i wysoka gra przez siatkę będzie karcona przez przeciwników. Ja osobiście nie widzę tutaj argumentów po stronie włoskiego teamu żeby mogli wygrać tutaj chociażby seta
⛔ 100
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: piłka ręczna
Spotkanie: Polska vsEgipt (IO)
Typ: Polska/ Polska (do przerwy/koniec meczu)
Kurs: 1,95
Bukmacher: bet365
godz. 16.30
ANALIZA.
Witam, na dzisiaj dużo typów na to spotkanie, każdy zakłada nasze zwycięstwo lub over bramkowy poszczególnych zawodników, ja popieram przedmówców i typuję, że będziemy prowadzić do przerwy i wygramy cały mecz. Egipt zaskoczył ze Szwecją, ale my też zaskoczyliśmy z Brazylią (tylko negatywnie). Mecz ten dla naszych to ostatnia szansa, mecz z gospodarzami totalnie Nam nie wyszedł, z mistrzami Europy było już lepiej, lecz również ulegliśmy. Dzisiaj nie ma już miejsca na pomyłkę i Nasi muszą zacząć ostro, by od samego początku narzucać tempo gry i pokazać Egipcjanom, że nic tutaj nie ugrają, być może nie ma życiowej formy, ale ta drużyna ma charakter i to trzeba będzie pokazać. Liczę na Bieleckiego, może Syprzak więcej minut i coś nawrzuca z koła, może Szyba. Liczę również na dobry występ Wyszomirskiego i Szmala. Mam nadzieję, że zwycięstwo będzie obiecujące i nastawi nas do walki o awans w następnych meczach. Powodzenia i pozdrawiam
✅ 95
 
gabka92 2,6K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: piłka ręczna
Spotkanie: Polska vs Egipt (IO)
Typ: Polska -3.5
Kurs: 2.80
Bukmacher: Unibet
godz. 16.30
Analiza:
Krótko ale treściwie bo mecz praktycznie się już rozpoczyna. Polska była typowana przed turniejem do medalu. Po dwóch porażkach w grupie w pierwszych meczach stoi pod ogromną ścianą, bo niby zagrają z egzotyczną drużyna, ale ten egzotyczny Egipt, wygrał ze Szwecja i jedną bramką tylko przegrał ze Słowenią. Dla mnie jednak Polacy w końcu się obudzą i wygrają pewnie, tak jak na brązowych medalistów przystało. A dodam tylko, że ostatni mecz między tymi drużynami miał miejsce w maju ubiegłego roku i Polacy wygrali wysoko 27:20. Pozdrawiam!
Powtórzony typ ⛔ 100
 
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis K, IO Rio
Godz: 17,55
Spotkanie: Puig - Siegemund
Typ: Siegemund
Kurs: 2,67
Bukmacher: unibet
Analiza:Tak szybciutko bo za moment startują.Obie w tym roku sezon życia , w dodatku
są to dosyć podobne zawodniczki jesli chodzi o styl i warunki fizyczne .Puig sensacyjnie odprawiła Mugurudzę 6:1 6:1 i licze że dzisiaj zagra słabszy mecz.Oczywiście Puig jest faworytką ale chyba nie aż taką jak sugerują to kursy.Jak dla mnie ten mecz powinien być na styku i idę w stronę wyższego kursu bo szanse blisko 50/50.
⛔ 100
 
gokusiek 914

gokusiek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Capital One Cup
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bristol Rovers - Cardiff
Typ: over 2.5
Kurs: 2,02
Bukmacher: Unibet
Mecz pomiędzy beniaminkiem League One a drużyną z Championship. Bristol to dość overowa ekipa, w poprzednim sezonie w meczach na własnym stadionie przewaga overów nad underami w stosunku 2:1. Mają serie 19 meczy z przynajmniej jednym golem u siebie. Rozegrali 7 sparingów - 5 overów, 2 undery. Na start sezonu przegrali na wyjeździe 1:3. Cardiff na start sezonu zremisowało bezbramkowo na wyjeździe z underowym Birmingham. Podobnie jak Bristol rozegrali 7 meczów towarzyskich przed sezonem, notując 5 overów i 2 undery. Nikt w tym meczu na pewno nie będzie się murował, na pewno rezerwowi zawodnicy otrzymają swoje szanse i będą chcieli się pokazać. W mojej ocenie kurs powinien być nieco niższy, dlatego też proponuję zakład powyżej 2,5 bramek w tym meczu.
⛔ 100
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina siatkowka IO
godzina 20
mecz Argentyna-Polska
typ Argentyna
kurs 2.25
buk bet365
analiza Polacy w siatkowke as mocni I to bardzo.Argentyna jednak hrs takze swietnie tym bardziej na tych IO.Obie druzyny maja po dwa zwyciestwa z rzedu jednak bukmacher faworyzuje nasza ekipe pewnie glownie dlatego ze Argentyne zesmy pokonywali przynajmniej z 14 meczow pod rzad! I stad moj typ przeciwko naszym bo w koncu musimy przegrac.Kolejnym argumentem jest to ze Argentyna pokonala np Iran 3:0 a my meczylismy sie niemilosiernie z Iranem I wygralismy dopiero w tiebreaku 18:16.Kursy na Polske troche zawyzone ale musi cos byc na rzeczy.Polacy lubia przegrac gdy sa faworytem sa moj typ na konkurs dzis na Argentyne.
⛔ 100
 
krzychugks 21

krzychugks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Norwegia, Tippeligaen
Godzina: 19.00
Spotkanie: Viking FK - Rosenborg BK
Typ: Późny Gol po 76:59 -Tak
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam dzisiaj po paru dniach przerwy związanej z chybionymi typami,tak to jest jak coś sie robi na siłę, wracam z takim oto typem.Osobiście ma on dla mnie dużą szansę powodzenia,gram tego typu zdarzenia nie od dziś,sami wiecie ile bramek pada w końcówkach,oczywiście zakłady te stawiam na livie wtedy w razie niepowodzenia oddaje się mniejsze pieniążki,tu z racji braku możliwości wystawiam zakład przed meczem.W takich ligach jak norweska zdarza się dużo meczy over&#39;owych,statystyki mówią same za siebie zresztą,na ostatnie pięć meczy Rosenborg(gdyż to na nich bardziej liczę) tylko w jednym meczu przeciwko Bodo/Glimt drużyna nic nie wpakowała do siatki przeciwników,w pozostałych jak Sarpsborg 08 2!! gole w doliczonym czasie,z Aalesund to znowu gospodarze wyrównali w 90 min.,z Haugesund gole 76 i z Lillestrom także gospodarze także w 89 min.,także jak sami widzicie nic tylko stawiać oczywiście za drobne .
Nic tak nie sprzyja mądrej i rzeczowej dyskusji, jak atmosfera pieniądza.Mario Puzo
✅ 83
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom