>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 11.08.2013 (niedziela)

Status
Zamknięty.
T 35

toshihiko-koga

Użytkownik
Dyscyplina: tenis, ATP Cincinnati
Spotkanie: Benneteau J. - Baghdatis M.
Typ: 1
Kurs: 1.98
Bukmacher: Pinnacle Sports
godz: 22:00
Analiza:
przed nami spotkanie pierwszej rundy dość dobrze obsadzonego turnieju na twardej nawierzchni w Cincinnati pomiędzy nierozstawionymi Francuzem Julienem Benneteau, a Cypryjczykiem Marcosem Baghdatisem. Julien obecnie w rankingu ATP sklasyfikowany jest na 34. pozycji dorobkiem 1140 punktów, natomiast Marcos zajmuje w tym rankingu 45 . miejsce dzięki zgromadzonym 935 punktom. Benneteau w tym sezonie spisuje się tak jak w kilku poprzednich czyli utrzymuje się w rankingu około czwartej dziesiątki, w większości turniejów w zależności od losowania wygrywa 1-3 spotkań. Jednak w ostatnim spotkaniu z JJ pokazał się z dobrej strony i w związku z tym można mieć nadzieję, że jego forma zwyżkuje. Baghdatis natomiast to od kilku lat równia pochyła, przegrywa większość swoich spotkań, a wygrane zdarzają mu się sporadycznie. Patrząc na tego sezonowe dokonania obu tenisistów faworytem wydaje się być Francuz, na jego korzyść działa również bilans ich starć gdzie prowadzi Julien 4:2. Dlatego sądzę, że dziś tez zwycięży.
✅98
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
turi13 39

turi13

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka Nożna, Peru, Primera Division
Spotkanie - Pacifico FC - Universitario Lima
Typ - Pacifico Lub Remis
Kurs - 1.55
Bukmacher - Expekt
Analiza:
Dzisiejszy mecz rozegra drużyna Pacifico FC plasująca się na 12 pozycji po 27 rozegranych meczach z dorobkiem 32 pkt. Drużyna gości z kolei plasuje się na 3 lokacie przy takiej samej ilości rozegranych meczów z ilością 44 pkt.
Gospodarze meczach u siebie: 7-5-1
Goście w meczach wyjazdowych: 4-4-5
Jak widac - Pacifico wg statystyk grając na własnym podwórku jest drużyną groźną, w czym upatruję szanse tego typu.
Forma Gospodarzy - przeciętna : 2 zwyciestwa, 2 remisy oraz 2 porazki, w tym remis w domu z mocnym Sportingiem Cristal.
Forma gości - troszkę gorzej : 1 zwyciestwo, 3 remisy oraz 1 porazka.
Liczę na pełną mobilizację Gospodarzy oraz zdobycie jakiegokolwiek punktu w tym meczu - co urealni ich utrzymanie się w lidze.
Pozdrawiam !
⛔100
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny - ATP Montreal
Spotkanie: Rafael Nadal - Milos Raonic
Typ: Dokładny wynik 2:0
Kurs: 1,57
Bukmacher: Unibet
Analiza:
No i mamy wreszcie finał turnieju w Montrealu na nawierzchni twardej. Stawiałem wczoraj w kierunku Nadala na zdobycie seta w pojedynku z Djoko i dzisiaj jeszcze pewniej stawiam na wygranie tego finału przez niego bez straty seta. Spotkanie rozpocznie się za moment więc do rzeczy.
Wszyscy dobrze wiedzą, że Raonić to serwis, serwis i jeszcze raz serwis. Ale dzisiaj spotyka chyba najlepszy return świata więc ta opcja odpada. Jeśli Rafa zagra tak dobrze jak wczoraj z Novakiem będzie rozrzucał Kanadyjczyka jak tylko będzie chciał. Do tego dojdzie świetny forehand z rotacją, ta jego regularność i zajeżdżanie każdego przeciwnika i mamy szybkie 2:0. Różnica klas jest tutaj za duża aby było inaczej.
Dodam, że panowie do tej pory spotkali się ze sobą 3 razy, wszystkie spotkania wygrał Rafa nie tracąc nawet seta.
Dla mnie lekkie, łatwe i przyjemne 2:0 w setach. Powodzenia !
✅57
 
iluminati 60

iluminati

Użytkownik
Data: 11.08.2013 godzina: 22:30
Dyscyplina: Piłka nożna, Peru
Spotkanie: Pacifico - U. de Deportes
Typ: Powyżej 2,5 bramek
Kurs: 2,40
Bukmacher: Bet365
Mecz ligi peruwiańskiej 12 w tabeli Pacifico z 3 U. de Deportes zwrócił moją uwagę wysokimi kursami na tzw. overy, czyli liczbę bramek powyżej przyjętej w zakładzie linii. Na linie powyżej 2,5 kursy są przeważnie po 1,80 zależy od ligi, a tutaj aż 2,40 (b365) a w niektórych ofertach bukmacherów sięga nawet 2,50... Liga peruwiańska jak wszystkie południowoamerykańskie jest trochę nieobliczalna i w meczach pod jej egidą często padają albo bardzo wysokie, albo bardzo niskie, bezbramkowe wyniki. Nie można do końca przewidzieć jak może być w danym konkretnym spotkaniu a skoro nie można przewidzieć również w meczu Pacifico z Deportes to kurs 2,40 uznaję za wart podjęcia ryzyka. Ostatnie 3 mecze Pacifico to wyniki 0:2, 2:1, 1:2 czyli 2/3 zakończyły się overami. Ostatnie 3 mecze Deportes to wyniki 3:0, 2:2, 0:0 czyli też 2/3 zakończyły się overami. Łącznie daje to 6 meczów gdzie 4 zakończyły się overami czyli 66,6%. Dla mnie jest to wystarczająco duży procent żeby zaryzykować typ na over również w meczu dzisiejszym. Co mnie jeszcze przekonuje do takiego typu to to, że kursy na taki typ rosną, a to znaczy, że większość grających typuje raczej under. Czasem warto zagrać przeciwko ogólnej tendencji i iść pod prąd bo masówki zazwyczaj kończą się źle, dla grających nie dla bukmachera. 3 bramki jak na nieobliczalną ligę peruwiańską to nie jest dużo, zdarzają się mecze, że tyle pada po pierwszej połowie. Jednak najważniejszym czynnikiem, który przekonuje mnie do tego typu jest kurs, według mnie na tyle wysoki, że warty podjęcia ryzyka. Czy to się opłaci przekonamy się po zakończeniu spotkania.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom