>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Typy Dnia - 11.08.2012 (sobota)

Status
Zamknięty.
nara88 2

nara88

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, Estonia
Spotkanie : Tammeka - Levadia
Typ : Obie drużyny zdobędą gola ? Nie
Kurs : 1,70
Bukmacher : unibet
Analiza :
Z ciekawością będę śledził wieczorny mecz w estońskiej Meistriliidze pomiędzy &quot;czerwoną latarnią&quot; ligi - Tammeką a bijącą się o mistrzostwo Levadią Tallin. Kurs na gości oscyluje w granicach 1,10-1,15 więc nie nadaje się do Typów Dnia ale już zagłębiając się w ofertę buków na to spotkanie- można znaleźć interesujący kurs. Proponuję zagrać, że któraś z drużyn nie zdobędzie gola i tą drużyną - nie odkryję Ameryki - mają być gospodarze chociaż oczywiście np. 1:0 dla Tammeki też biorę z pocałowaniem ręki... Levadia jako jedyna gra w tym sezonie bez porażki a w 22 meczach dała sobie strzelić tylko 6 bramek (3 w domu i 3 na wyjezdzie). Ogolny bilans Levadii wygląda tak : 16-6-0 bramki : 54:6. Tammeka owszem zdobywa ostatnio gole ale raz ,że czyni to w meczach z drużynami z dolnej połówki (Kuressaare -9. miejsce, Kalev - 7., Paide - 6., Viljandi - 8., Trans - 5.) a dwa, że i tak przegrywa te mecze co pewnie też nie pomaga przed kolejnym trudnym pojedynkiem. Prześledźmy jeszcze H2H jeśli chodzi o mecze rozegrane na boisku Tammeki :
31.03.12 Tammeka vs Levadia 0:1
30.07.11 Tammeka vs Levadia 0:4
09.04.11 Tammeka vs Levadia 0:5
03.07.10 Tammeka vs Levadia 0:0
24.04.10 Tammeka vs Levadia 0:0
24.10.09 Tammeka vs Levadia 0:2
20.10.09 Tammeka vs Levadia 0:2
04.10.08 Tammeka vs Levadia 1:3
Marnie wyglądają zatem szane gospodarzy w tym meczu a ja liczę, że Levadia, która zapewne mecz wygra - będzie skoncentrowana do ostatniej minuty i nie dadzą sobie wbić jakiejś przypadkowej bramki. Pozdrawiam.
✅ 70
 
psotnick 935,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Londyn 2012 - Siatkówka - Kobiety
Spotkanie: BrazyliaUSA (Suma setów)
Typ: Over 3.5
Kurs: 1.505
Bukmacher:
Pinnacle

Finał olimpijski w Londynie będzie powtórką finału w Pekinie, kiedy to Brazylijki zdobyły złoto. Czy tym razem dojdzie do rewanżu? Wydaje się, że tak, Amerykanki grają kapitalnie, mają bardzo wyrównany skład, a co najważniejsze na ławce siedzą równorzędne zawodniczki do podstawowych. W Londynie idą jak burza, wygrały wszystkie mecze, straciły ledwie 2 sety w dwóch pierwszych meczach, po czym nastąpiło 5 kolejnych zwycięstw na sucho i zameldowały się w finale. Są wielkimi faworytkami do wygranej.. Ale jestem przekonany, że będzie to bardziej wyrównany mecz niż się wydaje. Przeciwniczkami Amerykanek będą przecież broniące tytułu Brazylijki, a jak mówił słynny trener koszykarski Rudy Tomjanovich: „never underestimate the heart of a champion”. Ale najwiarygodniejszym argumentem za powyższymi typami jest po prostu historia spotkań obu reprezentacji (http://www.score24.com/stats/statistics2.jsp?partner=betsafe.com&amp;amp;lang=pol&amp;amp;tz=-1&amp;amp;eventId=551841&amp;amp;participantId1=138117&amp;amp;participantId2=138121&amp;amp;stylesheet=../styles/betsafe.dk.css) Obie drużyny w obecnym roku zdążyły się spotkać 4 razy w World Grand Prix, Igrzyskach Panamerykańskich i już w fazie grupowej turnieju w Londynie. Wszystkie TE mecze wygrały Amerykanki, ale za każdym razem tracąc przynajmniej jednego seta : dwa razy po tie-breakach i dwa razy 3-1 przy wyrównanych setach. Zresztą od 2006 na 13 spotkań tylko 2 kończyły się wynikiem 3-0, przy czym jedna taka wygrana to zasługa Brazylijek. Jak widać trudno spodziewać się tutaj jakiegoś pogromu, przy odrobinie szczęścia i dobrej energii, ograniczeniu błędów Brazylijki mogą nawet powalczyć o tytuł. Smaczkowi temu finałowi dodaje fakt, że Brazylijki znalazły się w QF tylko dzięki sportowej postawie Amerykanek, które będą pewne awansu z 1 miejsca w ostatnim meczu wygrały z Turczynkami, które walczyły z Brazylijkami o awans. Brazylijki w grupie grały bardzo przeciętnie, ale wydaje mi się, że w tej chwili prezentują o klasę wyższy poziom. Wszystko zmienił kapitalny mecz z Rosjankami w QF, który wygrały po pasjonującym TB, w półfinale już nie miały problemów z Japonkami. Myślę, że tutaj możemy być świadkami wyrównanego meczu, być może nawet z tie-breakiem na deser.
✅ 50.5
 
przemasso 38

przemasso

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel, GP Włoch
Typ: Hans Andersen Under 7 points
Kurs: 2.10
Bukmacher: bet365

Ostatnie wyniki Hansa w GP:
Gorican 8,
Gorzów 7,
Copenhagen 4,
Gothenburg 3,
Prague 6,
Leszno 5,
New Zeland 6,
Średnia punktów podczas GP: 5.57
Mediana punktów podczas GP: 6
Mimo zwyżkowej formy podczas dwóch ostatnich GP (jedynych gdzie zdobył 7 i więcej) zazwyczaj jego dorobek jest marny. Na poziomie ligowym także oscyluje wokół 7-8 punktów mimo iż łatwiej się je tam zdobywa.
Przewidywana zdobycz punktowa w poszczególnych biegach:
1. Jonsson Lindgren Lindbaeck Andersen - 0-1pkt
8. Andersen Hancock Vaculik Covatti - 1-2pkt
12. Harris Andersen Ljung N.Pedersen - 1-2pkt
16. B. Pedersen Sajfutdinow Andersen Bjerre - 0-2pkt
20. Crump Gollob Holder Andersen - 0-1pkt
Jedynie w bardzo optymistycznym wariancie ma szanse mieć 7 i więcej pkt.
✅ 110
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Kortrijk vs Charleroi
o2.5,
1.72
Pinnacle
Pójdę dalej tą samą ścieżką co na początku sezonu. Póki co 3/3 overy, więc kontynuujemy serię. W tym meczu zapowiada się czysta wygrana gospodarzy, z resztą tak też typuje ArQuisek, ja jednak wciąż uważam na 1x2 i wolę zagrać w mojej opinii bezpieczną opcję i poszaleję znowu z overem. Kurs na ten bet jest znowu bardzo fajny, osobiście spodziewałem się coś ok. 1.50-55, stąd 1.72 w Pinnku to już value. Kortrijk jak wspominałem w ubiegłym tygodniu to ekipa defensywna licząca na kontry. W meczu przeciwko Cercle zagrali słabiutką pierwszą część co odzwierciedla rezultat (1:0). W drugiej natomiast po 55 minucie ruszyli do gry. Zdobyli dwa gole i wygrali. Jeśli dzisiaj od początku tak zagrają to rozniosą Charleroi w pył. Gospodarze dzisiaj w pełnym składzie. Cherleroi to będą prawdopodobnie chłopaki do bicia. Choć w ostatniej kolejce bliscy byli remisu, to wciąż widzę w nich ekipę słabą i walczącą w tym roku o utrzymanie. H2H na korzyść dzisiejszych gospodarzy. Moim zdaniem over wpadnie na spokojnie, już po połowie będą 2 gole strzelone. Charleroi na pewno się odsłoni i przy którymś z ataków również powinni coś ustrzelić. Wynik, który ja przewiduję to 3/4:0/1.
Powodzenia.
⛔ 100
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Dyscyplina: 800m kobiet
Spotkanie: Arzhakova-Poistogova
Typ: 1
Kurs: 3,20
Bukmacher:
unibet
Nie kumam kursow wystawionych przez buka..Pojedynek dwoch mlodych Rosjanek ktorym daje takie same szanse na zajecie wyzszej pozycji od rodaczki a nawet pokusilbym sie o stwierdzenie ze to Arzhakova jest nieco szybsza.
Obie zrobily zyciowki w tym roku i tu wygrywa Arzhakova.
Arzhakova 1:57:67
Poistogova 1:57:93
W polfinalach Arzhakova miala 2 czas ze wszystkich i ulegla tylko Semenya. Poistogova biegla w najwolniejszym SF i byla za Jelimo ale z bardzo mizernym czasem.
Poistogova z 1 toru, Arzhakova z 8 ale to na takim dystansie raczej mala przewaga ktorejkolwiek. Wiadomo ze dystans 800metrowy to spora loteria wiec tym bardziej warto pobrac 3,20 jesli wszystko wskazuje na wyrownany pojedynek. Jak dla mnie ogromne value na nieco starsza z Rosjanek.
⛔ 100
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: TenisATP Cincinnati
Spotkanie: Vasek Pospisil – Fabio Fognini
Typ: 1
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek tenisowy mężczyzn w ramach eliminacji do turnieju ATP Cincinnati w którym to zmierzą się Włoch Fabio Fognini z Kanadyjczykiem Vaskiem Pospisilem. Włoch w ostatnim czasie występował na kortach twardych podczas turnieju ATP Toronto gdzie po przejściu eliminacji dotarł do 2 rundy przegrywająć z Niemcem Kohlschreiberem. Kanadyjczyk natomiast wygrał w lipcu turniej challenger Granby pokonując w finale Holendra Igora Sijslinga 7:6, 6:4 po czym wziął jeszcze udział w turnieju ATP Toronto gdzie dotarł do II runy przegrywając z Argentyńczykiem Juan Monaco 5:7, 4:6. Powracając do dzisiejszego pojedynku wydaje mi się, że Włoch może mieć problemy z ogranym w ostatnim czasie Kanadyjczykiem stąd też pobieram tutaj wygraną Pospisila.
data
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom