>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 11.07.2021 (niedziela)

Status
Zamknięty.
psotnick 854,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na niedzielę - 11. Lipca


typy_dnia_-_logo.jpg

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ 100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- eTOTO
- STS
- Betclic
- Betfan
- TOTALbet
- eWinner
- superbet


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
typerskoki 416,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Europy - Finał
Godzina: 21:00
Spotkanie: Anglia - Włochy
Typ: 2
Kurs: 2,95
Bukmacher: Betclic
Analiza:


Na wstępie podkreślę, że już przed startem Euro typowałem Włochów jako zwycięzców całego turnieju, więc mogę być nieobiektywny. Teraz kiedy w końcu pojawiła się szansa na realizację celu po dramatycznych meczach z Belgami i Hiszpanią, ciężko mi zmienić to zdanie. Mimo, że są powody by to zrobić. Po grupie pisałem o Anglikach, że grają super minimalizm, oszczędzają siły i w dodatku mają łatwy terminarz do rywali i miejsc rozegrania, więc jak im ta taktyka wypali to w finale będą wypoczęci Anglicy u siebie vs zmordowana drużyna po przejściach. No i stało się. Na papierze też personalnie lepiej wygląda Anglia. Moim zdaniem kopiują pomysł Francji, która odnosiła sukcesy w ostatnich latach. Mając szalony wręcz potencjał, trzymają go na ławce, a zawodników na boisku też temperują, żeby nie szarżowali a grali na czas i liczy się przede wszystkim obrona. Wiele na to wskazuje, że tak jak w przypadku Francji przyniosło to rezultaty, tak może być też w przypadku Anglii. No i Anglicy są minimalnym faworytem. I choć dopuszczam do swojej głowy, że faktycznie tak będzie to uważam jednak INACZEJ!
Chciałbym, żeby wygrał tutaj ten niesamowity charakter Włoski reprezentowany przez parę Chiellini - Bonucci. Pozytywny wariat i profesor Chiellini i zimny i pewny jak skała Bonucci, wierze że ustawią tą obronę tak że będzie równie silna jak Angielska. Przecież już w meczu z Hiszpanią to Hiszpania dominowała, a miała w sumie jedną taką typową setkę, kiedy prześlizgnął się Morata i strzelił bramkę. Włosi potrafili, że są w stanie mocno zacząć i objąć prowadzenie a potem skutecznie tego bronić. I pokazali to na tle takich drużyn jak Belgia i Hiszpania. Na tle słabszych, np. w grupie pokazali jaką siłę rażenia mają w ataku. A z Austrią pokazali, że mimo że się nie układa po ich myśli to i tak ostatecznie są w stanie pewnie wygrać. Owszem są zmęczeni, ale wydaje mi się, że charakterem tutaj wycisną jeszcze lepszy futbol niż dotychczas prezentowali. Od wtorku do niedzieli sporo dni odpoczynku, więc można zregenerować całe trudy turniejowe.
Anglicy póki co mieli dwóch poważnych rywali, ale to też nie półka Belgii czy Hiszpanii. Niemcy do 75 min nie wyglądali gorzej od Włochów i też mogli to wygrać. Ten mecz może wyglądać podobnie, tylko że jak Włosi strzelą szybko jak np. z Belgią, to potem cały mecz ANglia w końcu będzie musiała się otworzyć i może dostać bolesne kontry, które już Włosi potrafią zamienić na bramki. Z Danią jak były równe siły też Dania nie wyglądała wcale gorzej, więc nie taka mocarna ta Anglia jaką ją malują.
Po stronie taktyczniej również przewaga Manciniego nad Southgate. Włoch świetnie zna Angielski futbol i potrafi rozpracować taktykę rywala. Hiszpanie nieco zaskoczyli najlepszym meczem w półfinale. Ich pressing i odbiór był wręcz zaskakująco doskonały co mogło trochę rozbić taktykę Włochów. Tutaj nie widzę argumentów by Anglia była w stanie coś zaskoczyć. Raczej będą grali to samo co całe Euro.
I jak sędziowie nie pomogą to Włosi mi się wydają tutaj lepszą drużyną patrząc całościową. A po wczorajszym skandalu już chyba nie powinno być powtórki z rozrywki bo była by to totalna kompromitacja.
FORZA ITALIA!

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
pawelallmighty 29,9K

pawelallmighty

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa America
Godzina: 2:00
Spotkanie: Argentyna v Brazylia
Typ: Argentyna over 1.5
Kurs: 3.80

Bukmacher: fortuna
Analiza:W niedziele final zarowno Euro jak i copa America.Ciezko jest mi wskazac faworyta o dobrym kursie w obu meczach.Na moje w Euro moze sie zdarzyc wszystko w copa America jest podobnie Brazylia jest faworytem w meczu z naszpikowana w gwiazdy Argentyna.Najrozsadniejsze moim zdaniem jest stawic na bramki o wysokim kursie .Moj typ na ten mecz to ,ze Argentyna strzeli over 1.5 bramki o kursie 3.80.Licze ,ze Argentyna sprawi niespodzianke albo bedzie wysoki wyniku 2-2 lub Brazylia wygra jakies 3-2.Brazylia w turnieju wyglada na zespol z lepsza defensywa lecz dla Messiego I spolki strzelenie 2 bramek jest bardzo prawdopodobne przeciwko kazdemu rywalowi.Za strzelenie 1 bramki przez Argentyne placi zaledwie 1.56 czyli wie ,ze jest to bardzo prawdopodobne.Wystarczy tylko 1 bramka wiecej i kurs z 1.56 wzrasta n.a. 3.80.Mysle ze zaklad napewno jest warty Gry.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
krzysiek74 111,7K

krzysiek74

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna EURO
Godzina: 21:00
Spotkanie: Anglia-Włochy
Typ: połowa/mecz X/2
Kurs: 6,0

Bukmacher: superbet
Analiza:

Ostatni akcent bardzo ciekawego (poza liczbą krajów i miast ) turnieju EURO 2020
Finał dla mnie nie jest zaskoczeniem.
Włosi to mój faworyt od dawna na wygranie tych Mistrzostw.
Drużyna budowana przez mozolnie przez Manciniego osiągnęła apogeum formy właśnie na teraz pozostając zespołem nie pokonanym od 33 spotkań czego dawno nie było udziałem żadnej ekipy.
Co do Angoli to jak się mówi "własne ściany " i nie tylko pomagały a i drabinka lżejsza od Italiańców.
Finał to mecz o wszystko ,dyspozycja dnia i wiele innych czynników zadecyduje.
Myślę,iż Southgate ma mniej atutów po swojej stronie i Mancini będzie triumfował ze Squadra Azzurra
Ja skłaniam się do typu remis do przerwy (trochę piłkarskich szachów się spodziewam,gry "nie stracić pierwszym gola")
zaś po przerwie piłkarską wyższość według mnie pokażą Włosi.
Dla odważniejszych typ dokładny na wynik 0:2
Niech wygra lepszy i niech będą to reprezentanci Półwyspu Apenińskiego!

Forza Italia per sempre !

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
kamasutra10 597,6K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Europy - Finał
Godzina: 21:00
Spotkanie: Anglia - Włochy
Typ: remis
Kurs: 3.05
Bukmacher: STS
Analiza:




Zdecydowanie kibicuję w tym meczu Włochom , choć nie byli ani nie są moją ulubioną drużyną. Jednak to co zobaczyłem w meczu półfinałowym Anglików i sposób w jaki przed milionami widzów w białych rękawiczkach oszukano Danię sprawiło że bardziej gram przeciwko wyspiarzom niż wspieram "Azzurrich". Tak czy inaczej liczę że Włosi przeciwstawią się w sposób zdecydowany gospodarzom na Wembley i być może sięgną po tytuł.


Sądzę że jakości typowo piłkarskiej mają Włosi więcej , każda formacja stwarza wrażenie mocniejszej i lepiej poukładanej . Pozostaje kwestia przełożenia tego na boisku i udokumentowania skuteczną grą. Oczywiście również Anglicy grając u siebie liczą na wsparcie trybun i końcowy sukces. Sądzę że dosyć ostrożnie podejdą obie ekipy do spotkania ze względu na jego rangę.
Szukam tutaj remisu a finalnie liczę na podniesienie pucharu w górę przez Włochów.

205
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +622
Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik
Dyscyplina: UFC
Godzina: 06:00
Spotkanie: Dustin Poirier - Connor McGregor
Typ: Dustin Poirier przed czasem
Kurs: 2.55
Bukmacher: Forbet


Diament już jakiś czas temu był u mnie grany po trochę lepszych kursach, w ich drugim starciu też ładowałem w Poiriera, teraz nie będzie inaczej. Connor już jednak nie ten sam zawodnik, po porażce z Khabibem forma i chyba sama motywacja zaczęły spadać, szybka wygrana z Cowboyem to żaden wyczyn, obecnie chyba grałbym przeciwko Connorowi w walce z każdym Top5 w lightweight. Dla Dustina to świetna okazja do drogi na szczyt, raczej oczywistym była trylogia, ponieważ po pierwsze zarobi pewnie dużo więcej niż w ewentualnej walce o pas, teraz kasa, a później można ruszać po Oliveire i tak pewnie będzie o ile jutro wygra walkę. McGregor ma tutaj oczywiście swoje szansę i może znokautować Poiriera ale to jak dla mnie najmniej prawdopodobny scenariusz, nie od dziś wiadomo, że rudzielcowi z cardio nie jest po drodze i najgroźniejszy będzie na początku walki i tutaj właśnie Poirier musi próbować go zmęczyć, szukać lowkiów, iść po jakieś sprowadzenia bo w tych elementach będzie miał znaczną przewagę. Podobnie wyglądała właśnie ich druga walka, pierwsza runda była minimalnie po stronie McGregora, kilka lepiej wymierzonych ciosów Irlandczyka ale szybki klincz i próba zmęczenia rywala, natomiast druga runda to była już dominacja, Diament wyprowadził 2x więcej ciosów, zasypał Connora, ruszył do przodu i skończył walkę w 2 rundzie.

Przed ich starciem niecałe pół roku temu McGregor zapewniał, że jest świetnie przygotowany fizycznie, a jak było każdy widział, teraz jest podobna narracja i kolejne zaczepki ze strony Irlandczyka, jakieś śmieszne prowokację w stronę żony Dustina etc., jednak ten jego trash talk nie robi już na nikim wrażenia. Connor zawsze przyciągnie więcej ludzi, Dana pewnie liczy tutaj na wygraną swojego pupilka jednak trzeba spojrzeć na to obiektywnie Poirier przez ostatnie 3 lata walczył z samym topem dywizji, przegrał tylko z Khabibem,
toczył 5 rundowe wojny z Hookerem i Hollowayem, gdzie w mistrzowskich rundach wyglądał dość dobrze, natomiast McGregorowi w tym czasie daleko było do takiej formy, ciągły progres Dustina i obniżka formy Connora, jak dla mnie ta walką będzie wyglądać podobnie do ich styczniowego starcia.

Dustin nie może dać się zbyt często trafiać na początku walki i starać się robić wszystko żeby zneutralizować McGregora w 1-2 rundach, w styczniu w pierwszej rundzie udało się obalić i kontrolować Irlandczyka w klinczu, tutaj też trzeba będzie tego szukać, gram dodatkowo Poiriera przed czasem bo jak dla mnie niewyobrażalnym jest żeby Connor mógł tutaj wygrać jeśli ta walka dojdzie do rund mistrzowskich, a liczę na rozsądną grę ze strony Dustina i kontrolowanie tej walki od początku wraz z nieustannym męczeniem rywala. Decyzja sędziowska w tej walce jest bardzo mało prawdopodobna ale kurs na to, że walka zakończy się przed czasem to tylko 1.25 niestety.

155
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1091
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: Wimbledon ATP
Godzina: 15-00
Spotkanie: Djokovic - Berrettini
Typ: Berrettini +1.5 seta
Kurs: 2.8

Bukmacher: ewinner
Analiza:

Jest to dość ryzykowny typ, bo wiadomo ograć Novaka w finale szlema, to nie to samo co ograć Novaka na innym etapie, innej imprezy, a samo ogranie Djoka jest już ciężkie. Ja jednak liczę na solidną grę Włocha i wierzę, że jest w stanie napsuć sporo krwi Novakowi. Przede wszystkim na serwisie jest on bardzo ciężki do skubnięcia - mocny i powtarzalny serwis to jego plan B, kiedy przegrywa wymiany i to pokazywał nie raz. Gra przez backhand Włocha z pewnością przynosi punkty, ale jego atomowy forehand jest można powiedzieć na poziomie Del Potro, więc co on wystrzeli pod linie czy po crossie to niemalże gwarancja punktu. Novak wiadomo specjalista od defensywy, ale ciężko się bronić dostająć płaską bombę na około 200kilometrowej prędkości, a nawet kontrowanie piłki nie jest wielce efektywne. Novak nawet w półfinale pokazał, że jego gra wcale nie jest jakaś nie do przejścia - o ile się nie mylę to Denis miał go przełamanego w każdym secie, a z Berrettinim będzie to o tyle ważyć więcej, że Włoch nie odda przełamania. Kanadyjczyk miał możliwość nawet i wygrać ale za bardzo się podpalał i przeżywał punkty, Włoch natomiast mentalnie stoi zdecydowanie lepiej i nie wydaje się wybitnie frustrować i rozpamiętywać coś co miało miejsce np 15min wcześniej, a to powinno sprzyjać w grze z takim mistrzem. Koniec końców uważam, że Djok zwycięży w 5 setach, już podobne przekonanie miałem o półfinałowym meczu, ale wtedy może zabrakło szczęścia Shapovalovowi, może umiejętności jednak jutro stawiam za Włochem i liczę, że w końcu spełni się mój prognostyk z 2019 roku, że ktoś z dwójki Tsitsipas/Berrettini musi w końcu wygrać szlema.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Copa America
Godzina: 2:00
Spotkanie: Argentyna vs Brazylia
Typ: Casemiro otrzyma żółtą bądź czerwoną kartkę
Kurs: 2.75
Bukmacher: TOTALBET
Analiza:


Długo zastanawiałem się co zagrać w tym hicie i zdecydowałem się na kartę Casemiro. Patrząc na skład Brazylii, będzie potrzebny plaster dla Messiego, który rozgrywa turniej życia i śmiało możemy powiedzieć, że to Copa America jest dla niego bardzo udane. Pojawi się sporo fauli na Leo i uważam, że kilka z nich dokona właśnie nasz bohater. Pomocnik Realu Madryt doskonale zna smak rywalizacji z Messim w El Classico i co ciekawe regularnie w tych pojedynkach otrzymuje żółtą, bądź czerwona kartkę. Casemiro jak na swoją pozycję nie łapie wiele upomnień w zwykłych spotkaniach, ale w tych prestiżowych już tak, jak np. derby Madrytu, czy wcześniej wspomniane mecze z Barceloną. Jako, że liczę na wiele nerwów na boisku i dodatkowo mamy mocno overowego arbitra Estebana Ostojicha jestem zdania, że reprezentant Brazylii ujrzy dzisiaj karę indywidualną.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +19
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Brazylia
Godzina00:00
Spotkanie :
Sao Paulo - Bahia
Typ : Bahia
Kurs : 4.6
Bukmacher : Fortuna

O to widze ze Anglia wygra ;)

Ale nie idzmy na latwizne i w koncu trafmy cos z Brzazylii. Nautico wczorja kolejny przypadek wygrywa na wyjezdzie majac wspanialy bilans po niesamowitym kursie i trzeba bedzie oddawac kase dzentelmenom. Ja sie dziwie tacy bogaci a nie potrafia upilnowac.

Sao Paulo. Najlepszy zespol wszechzasow w Brazylii sprowadzony do roli chlopca do bicia. Ale juz kroi sie kolejny przyklad koolejnego 'genialnego' trenera. Oto w Crystal Palace nadchodzi czas Patricka Vieiry, trenerskeigo geniusza wszechczasow, przy ktorym Albert Einstein czy Stephen Hawking to leszcze. On wszystkim pokaze.

Dobra wiadomo ze zartuje, ale dopoki Hernan Crespo bedzie s Sao Paulo to beda kiblowac na pograniczu strefy spadkowej i jedna wygrana z Internacionalem nic nie zmienia. To bylo wyrownanie rachunkow po meczu z Bragantino, gdzie niespodziewanie przegrali i w nastepnej kolejce Bragantino remis u iebie z beniaminkiem a Sao Paulo zdecydowana wygrana z jakby nie bylo Internacionalem.

Hernan Crespo ma urodziny 5 lipca, dlatego nie wylecial po meczu z Bragantino, wygral z Internacionalem ale on i zespol pod jego batuta nie bylby soba gdyby sie zaraz nie skompromitowal ponownie. Moze nie przegraja, przyznaje, gram dwojke optymistycznie ale trenerka i Hernan Crespo nie idzie w parze, co bedzie kolejnym szczytem plugawienia tego zawodu Adrian Mutu na lawce? Moz ebyc jesli zaoszczedzil kilka baniek ewentualnie jakis agent go wylansuje i beda krecic lody na transferach.

Po prostu dajcie Hernanowi Crespo druzyne Avengers to dostana lanie jak Marcin Najman na MMA. Ten koles sie nie nadaje na trenera, a ze ktos go zrobil takie sa tam uklady. Podejrzewam ze nie tyle glupi prezes co polecial na naziwko jak Levy w tottenhamie, ale albo zaplacil za posade, albo jest pionkiem w reku agenta, ktory ma polowe kart zawodniczych w duzynie. Nawet mi sie nie chce wnikac, co jets na rzeczy, ale pewne jest ze sportowo beda cierpiec.

Kolejna okazja do kompromitacji juz dzis. Czy w koncu Hernan wyleci? Wszyscy maja go dosc, kibice i oby zawodnicy tez go pograzyli bo na to nie da sie patrzec.

Sao Paulo - Bahia 1-3

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
SolarisPL 111,9K

SolarisPL

Użytkownik
Dyscyplina: Sporty Walki - UFC
Godzina: 06:00
Spotkanie: Poirier - McGregor
Typ: McGregor
Kurs: 2.12
Bukmacher: Betfan

Analiza:

Co poniektórzy mają bardzo słabą pamięć, albo śledzą UFC „od przedwczoraj”, bo ewidentnie dużo osób zapomniało, kim jest Conor McGregor. Od pierwszej minuty jego debiutanckiej walki w oktagonie UFC wiedziałem, że ten gość jest kimś specjalnym, ale nie przewidziałbym takiego rozwoju sportowego oraz wybuchu gwiazdy takiego formatu. Oczywiście ważnym aspektem, o którym nie zapominam, będąc wielkim fanem Conora jako fightera oraz biznesmena, jest to, że wielokrotnie już mógł / tracił motywacje. Postawcie się w miejscu, gdzie zdobywacie dwa pasy mistrzowskie, zarabiacie 100 milionów dolarów za walkę z Floydem Mayweatherem, tworzycie globalną markę whisky wartą krocie i jestescie największą gwiazdą w historii tego sportu. Tym razem widzę jednak Conora, który jest zmotywowany i żądny krwi oraz rewanżu. A taki Irlandczyk jest najbardziej niebezpieczny. Pokazał dokładnie to samo w drugim starciu z Diazem, gdzie krok po kroku rozbijał Nate’a, a w momencie głębokich kłopotów, znalazł determinację i przetrwał wygrywając walkę.
Trzecią walkę z Poirierem widzę podobnie jak początek ich zeszłego starcia. McGregor będzie trafiał piekielnie mocnymi i skutecznymi ciosami, przez co naruszy Amerykanina. Być może, zgodnie z gameplanem, nie będzie chciał iść na hura, tylko sukcesywnie będzie obijał Dustina, aż do decyzji bądź, jeśli ten nie wytrzyma presji, zakończy walkę przed czasem. The King is back.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +175
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP - Wimbledon - FINAŁ
Godzina: 15:00
Spotkanie: Novak Djokovic - Matteo Berrettini
Typ: powyżej 35,5 gema
Kurs: 1.74
Bukmacher: ETOTO
Analiza:
Obydwaj Panowie mierzyli się już w tym roku podczas ćwierćfinału na French Open i górą był oczywiście Serb, wygrywając 3:1, lecz pojedynek był naprawdę zacięty i Panowie rozegrali aż 42 gemy. Teraz znów się spotykają podczas turnieju Wielkiego Szlema, lecz na innej nawierzchni i to w wielkim finale. Berrettini znakomicie spisuje się w tym roku na trawie. Moim zdaniem zdecydowanie lepiej niż na kortach ziemnych. Włoch wygrał turniej ATP w Londynie na trawie przed rozpoczęciem Wimbledonu. Notuje on obecnie serię 11-tu kolejnych wygranych pojedynków na trawie! W tym czasie stracił tylko 4 sety. Djokovica nie trzeba nikomu przedstawiać. Czy uda mu się zgarnąć 3-ciego Wielkiego Szlema w tym sezonie? Wszystko zależy od tego jak Włoch podejdzie do tego spotkania i jak poradzi sobie z emocjami. Jeśli zagra swój najlepszy tenis oraz będzie serwował takie bomby jak w pojedynku z Hurkaczem to Djokovic może mieć naprawdę spore problemy aby odnieść tu zwycięstwo. Wcale się nie zdziwię jak zobaczymy tu 5-setowy pojedynek, lecz dla bezpieczeństwa gram tutaj małego overa gemowego, który patrząc na dyspozycję obydwu Panów powinien być pokryty bez problemu.

74
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +545
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro
Godzina: 21:00
Spotkanie: Włochy - Anglia
Typ: spotkanie zakończy się w serii rzutów karnych
Kurs: 6,00
Bukmacher: Fortuna

Będzie to ostatnie spotkanie tego pasjonującego turnieju. Te mistrzostwa są szczególne pod kilkoma względami. Było mnóstwo goli, wiele szalonych spotkań czy nawet cały szalony dzień, mowa tu oczywiście o 28.06 kiedy to obydwa mecze 1/8 finału zakończyły się remisami 3:3 w regulaminowym czasie gry, a w przypadku meczu Hiszpanii z Chorwacją w dogrywce padły jeszcze dwa gole. To Euro jest też szczególne jeśli chodzi o liczbę remisów w fazie playoff. W czternastu dotychczas rozegranych meczach było aż siedem remisów, czyli średnio w co drugim meczu potrzebna była dogrywka lub karne. W 1/8 finału na osiem rozegranych spotkań były cztery remisy przy czym raz potrzebna była seria rzutów karnych, a było to w meczu Francji ze Szwajcarią. W ćwierćfinale na cztery rozegrane mecze jeden z nich zakończył się remisem i tam były rzuty karne. W półfinale obydwa spotkania zakończyły się remisem i w jednym z nich była seria jedenastek. Karne były potrzebne w meczu Włochy-Hiszpania. Ogólnie na czternaście rozegranych spotkań w trzech z nich były rzuty karne, czyli statystycznie wygląda to całkiem przyzwoicie.

W wielkim finale bukmacherzy jako minimalnego faworyta widzą Anglię. Jest tak ze względu na miejsce rozegrania finału, gdyż Anglicy zagrają u siebie na Wembley. W przeciwnym razie to Włochy byłyby faworytem. Biorąc pod uwagę cały turniej to Włochy prezentowały się lepiej od Anglii. Włosi grają szybko, pomysłowo, są dobrze zgrani i skuteczni. Gra Anglików średnio mi się podobała, jedynie z niezbyt mocną Ukrainą błyszczeli. W półfinale z Danią pierwsza połowa w ich wykonaniu była średnia. Potem Anglicy byli już zdecydowanie lepsi, ale widać było, że Duńczycy nie wytrzymali trudów tego spotkania, nie mieli już dostatecznie dużo siły, by toczyć równy bój ze swoim rywalem. W każdym razie Anglicy byli do ugryzienia w półfinale i gdyby Duńczycy byli świeżsi, to kto wie jakby to się skończyło.

Finały wielkich imprez rządzą się swoimi prawami i często reprezentacje dbają głównie o to, by nie stracić gola, nie podejmują dużego ryzyka. Tutaj mamy reprezentacje którym bukmacherzy dają zbliżone szanse, jedni i drudzy mają do siebie duży respekt, więc remis po 90 minutach nikogo tutaj nie zdziwi. Ja czuję, że tutaj mogą być rzuty karne. Mówi się, że konkurs rzutów karnych to jest loteria, ale w tym przypadku dla mnie faworytem będą Włochy. Jest tak z kilku powodów. Jednym z nich jest to, że oni już mieli karne na tym turnieju i było to w ich ostatnim meczu z Hiszpanią. Włosi wykorzystali cztery z pięciu jedenastek i wygrali 4:2. Według mnie jest to ich przewaga nad Anglią, że już mieli rzuty karne. Nie bez znaczenia może być fakt, że Harry Kane nie wykorzystał rzutu karnego z Danią. Fakt, że później zdobył bramkę z dobitki, ale jednak niewykorzystany karny może mu siedzieć w głowie, a on z pewnością będzie jednym z wykonawców jeśli dojdzie do konkursu jedenastek i kto wie czy znowu się nie pomyli.
Jak wiadomo własny stadion to jest duży handicap, ale czy w karnych jest tak samo? Tutaj ma wątpliwości. Mam wrażenie, że presja na Anglikach jest większa, żeby w końcu wygrać wielki turniej, a presja przy strzelaniu karnych z pewnością nie pomaga.

Do konkursu z racji kursu maksymalnego daję typ na to, że będzie tutaj seria rzutów karnych i w tym przypadku nie jest ważne kto ją wygra.

400
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +696
patryk7 577,7K

patryk7

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna - Szwecja, Division 1 - Norra
Godzina: 16.00
Spotkanie : Pitea - Sylvia
Typ : Pitea
Kurs : 2.85
Bukmacher : Fortuna

Ważny mecz dla gospodarzy przed wakacyjna przerwą w rozgrywkach.
Pitea po ostatnich dwóch porażkach z dala od domu (Hudiksvalls 1:2 i Umea 0:4) ma już tylko dwa punkty nad strefą spadkową i beniaminka ligi czeka trudna walka o utrzymanie. Punktów gospodarze musza szukać głównie w domu, bowiem tutaj tylko raz jak dotąd przegrali (a obecnie notują trzy zwycięstwa z rzędu). Dla rywali nie jest to łatwy teren, tym bardziej, ze z reguły czeka ich długa podróż na północ Szwecji.
Sylvia to zespół silniejszy kadrowo, niż Pitea. Na wyjazdach gra "w kratkę" i bezkompromisowo (3-0-3). Dwa zwycięstwa w ostatnich pięciu meczach jednak nie świadczą o dobrej formie, a porażki wyjazdowe przeciwko walczącemu o utrzymanie IFK Lulea 1:3 i przeciętnemu Karlstad 1:2 tylko ten fakt potwierdzają. Kadrowo to bardzo młody zespół, oparty na współpracy z IFK Norrkoping. Ale jednocześnie "Norki" nie są zainteresowane by Sylvia awansowała do Superettan (bardziej zależy na tym, by Sylvia była stabilną drużyną w Ettan, gdzie mogą dużo łatwiej rozwijać się utalentowani młodzi zawodnicy).
Pitea potrzebuje punktów i dzisiaj u siebie może wygrać z wyżej notowanym rywalem.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
M 62,4K

maciekfansport

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel - II liga
Godzina:12:00
Spotkanie: Opole - Landshut
Typ: Landshut AH+16.5
Kurs: 1,90
Bukmacher: STS
Analiza:


Na dziś zaplanowano 2 spotkania w 2 lidze żużlowej.
Na analizę wybrałem to spotkanie,które rozpocznie się już o godzinie 12:00.
Opole raczej już pewne bonusa bo w Niemczech wygrało aż 54:36,ale goście napewno nie odpuszczą bo walczą o PO w dodatku wtedy co jechali z Opolem to jeszcze bez Berge,który jak na 2 ligę okazał się poważnym wzmocnieniem. W awizowanym nie ma Haertela a Skorja,ale to może się zmienić bo nieżle sobie radzi ten zawodnik w 2 lidze. W awizowanym też T.Busch,ale on raczej będzie w dalszej fazie meczu zastępowany przez liderów Landshut. Opole poza meczem z Wittstock to aż tak nie gromiło rywali bo z Poznaniem wygrało 55:35, z Loko 51:38, ale tam zawalił mecz H.Andersen a ostatnio z Rawiczem wygrali 51:39.. choć jechali bez Thorsella to za niego było stosowane Z/Z.
Wg mnie stać gości z Niemiec na zdobycie w tym meczu 37pkt przy dobrej jeżdzie Berge,Smolińskiego oraz Huckenbecka. Jak jechali ten 1 mecz to Smoliński dopiero wracał po kontuzji a Huckenbeck zmagał się z urazem.
Też junior z Niemiec młody talent Bloedorn może pojedzie tak dobrze jak na Łotwie.
Jak menedżer Landshut będzie stosował RT a Smoliński,Berge czy Huckenbeck pojadą 6 razy to wg mnie jest duża szansa na 37pkt. Opole mocne,ale Brzozowskiemu zdarzają się słabsze mecze, mają słabego juniora Krzykowski no i Polisowi zdarzają się słabsze biegi jak i Kurdsiaszovowi.
Landshut nie jest tak słabe z Berge i paradoksalnie Opolu powinno być ciężej niż na wyjeżdzie.
W Daugavpils Landshut zdobyło 42pkt! a to jeden z faworytów rozgrywek.

90
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +456
A 144

askania

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP - Wimbledon - FINAŁ
Godzina: 15:00
Spotkanie: Novak Djokovic - Matteo Berrettini
Typ: 2
Kurs: 5.2
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Bardzo rzadko udzielam tutaj swoje typy. Finał wimbledonu wg mnie kursy zbyt mocno faworyzują Novaka. W półfinale było widać że jest on daleki od swojej najlepszej dyspozycji i tylko słabe nerwy Denisa pozwoliły mu wygrać ten mecz. Bezsprzecznie Novak jest faworytem ale Mateo to przede wszystkim serwis. Jeśli będzie w takiej dyspozycji serwisowej jak z Hurkaczem to w tiebrekach wszystko jest możliwe. Z jednej strony stres u Mateo związany z jego pierwszym finałem w szlemie z drugiej strony myślę że szansa wyrównania wygranych w szlemach przez Novaka mimo wszystko też nie będzie bez znaczenia. Zawsze piszę typy które sam gram dzisiaj zainwestowałem w zwycięstwo Mateo trochę grosza - mam nadzieje że się uda :)

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro
Godzina: 21:00
Spotkanie: Włochy - Anglia
Typ: over 3 gole w meczu (3 bramki zwrot)
Kurs:
4,85
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Czas na finał Euro 2020, moim zdaniem spotykają się w nim dwie najlepsze drużyny tego turnieju. Pomimo ciągle roztrząsanego meczu Anglików z Danią, ja uważam, że "angole" zasłużyli na ten finał. Moim faworytem do zwycięstwa są "makarony" jednak po kontrowersjach z półfinału wolę postawić tutaj na gole. Obie drużyny zaprezentowały już na tym turnieju swoje ofensywne oblicze i mam nadzieję że stawka dzisiejszej rywalizacji nie sparaliżuje graczy. Liczę na otwarte spotkanie z szansami oraz bramkami po obu stronach. W obu "kapelach" są gracze, którzy potrafią trafić do bramki, tak więc czekam na wieczór.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro
Godzina: 21:00
Spotkanie: Włochy - Anglia
Typ: Powyżej 3.5 żółtej kartki
Kurs: 2.07
Bukmacher: lvbet
Doczekaliśmy się finału Euro, turnieju pięknego ale również bardzo dziwnego. Próbowałem znaleźć jakiś sensowny zakład na ten mecz, miałem kilka propozycji ale zdecydowałem się pójść w stronę kartek bo uważam że dziś ich kilka możemy zobaczyc. Finały rządzą się swoimi prawami, wielkie emocje, walka do końca a co za tym idzie szansa na wiele fauli. Obie drużyny nie dostawały przez cały turniej zbyt wiele kartek przez co można wylapać stosunkowo niska linie po fajnym kursie. Piłkarze obu drużyn dziś rozegrają ostatni mecz na Euro, tutaj nie będą musieli kalkulować i martwić się o absencję w następnym spotkaniu. Będzie trzeba grac do końca i jeśli będzie to mogło uratować drużynę, faulować w trudnych sytuacjach.

107
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +471
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - japonia l2
Godzina: 12:00
Spotkanie: Kanazawa - Okayama
Typ: Bts
Kurs: 2
Bukmacher: STS

Zawody miedzy sasiadami w tabeli 13 i 14 miejsce, gospodarze maja cala passe meczow z bts, goscie to jedna z lepiej wypadajacych ekip na wyjazdach wiekszosc meczow wygrali, oba zespoly wychodza 4-4-2,dwoma napastnikami jak zobaczylem ten kurs chetnie obstawie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
G 19,3K

Gradaj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Brazylia - Serie A
Godzina: 16:00
Spotkanie: Juventude - Atletico Goianiense
Typ: powyżej 1,5 gola
Kurs: 1,72
Bukmacher: Superbet
Analiza:

W jedenastej kolejce brazylijskiej Serie A trzynaste w tabeli Juventude będące beniaminkiem i gospodarzem dzisiejszego meczu podejmie zajmujące dziewiąte miejsce Atletico Goianiense. Wartością wydaje się zaproponowany przez oddsmakerów kurs na przynajmniej dwa gole w meczu. W pięciu meczach domowych Juventude padło dziesięć goli tyleż samo trafień było w czterech spotkaniach wyjazdowych Atletico. Zespoły te mierzyły się dotychczas czterokrotnie w Serie B. W konfrontacjach tych padło czternaście bramek. Znaczna większość z tych trafień, bo aż osiem miała miejsce na boisku dzisiejszego gospodarza. Uważam, że są to wystarczające argumenty przemawiające za trafnością tego zdarzenia.

72
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +217
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, EURO 2020
Godzina: 21:00
Spotkanie: Włochy - Anglia
Typ: ponad 22,5 fauli
Kurs: 1,75
Bukmacher: Etoto
Analiza:

Wielki finał przed nami, sporo już o tym spotkaniu napisano i ciężko jeszcze coś mądrego dodać. Całe te mistrzostwa były dosyć ubogie jeżeli chodzi o przewinienia i kartki chociaż w fazie pucharowej wyglądało to troszkę lepiej. Nie inaczej powinno być w wielkim finale, który zadecyduje kto sięgnie po trofeum.
Anglicy grając u siebie z mocnym dopingiem będą chcieli stłamsić Włochów od początku spotkania ale Ci akurat takiej gry i atmosfery nie powinni się przestraszyć wszak mają sporo doświadczonych graczy. Spotkanie powinno być zacięte i dosyć twarde co przełoży się na przewinienia i kartki. Kto pierwszy straci bramkę będzie miał bardzo ciężko aby stratę odrobić bowiem obie ekipy grają solidnie w defensywie. Każda strata pozwalająca przeciwnikowi wyjść z kontrą będzie od razu kasowana faulem także kartki powinni się pojawić.
Sędziuje Holender Kuipers B., trochę dziwne dla mnie, półfinał Anglikom z Duńczykami też sędziował Holender i wszyscy wiemy jakie kontrowersje były przy okazji tamtego spotkania. Wracając do Kuipersa to prowadził dotychczas 3 spotkania, 2 w fazie grupowej i 1 ćwierćfinałowe: Dania - Belgia (odgwizdał 22 fauli i pokazał 4 żółte kartki), Słowacja - Hiszpania (21 fauli i 4 żółte) i Czechy - Dania (19 fauli i 2 żółte).
Jak widać jest jednym z nielicznych arbitrów, który sięgał po kartki, co prawda w tym ostatnim pokazał zaledwie 2 ale ten mecz był dosyć czysty. Jako, że dzisiaj jest finał okazji do pokazania kartek powinien mieć kilka, faul taktyczny, ostry faul, niesportowe zachowania czy jakaś symulka np. Sterlinga w polu karnym. Na pewno Kuipers będzie miał go na oku i nie popełni błędu swojego rodaka.
Liczby fauli popełnionych przez Włochów (reg. czas gry): 8, 10, 14, 8, 13 i 10,
Faule Anglików (reg. czas gry): 9, 13, 11, 11, 4 i 9.

75
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +356
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom