>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 11.07.2016 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 859K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na poniedziałek - 11. Lipca


Typy podajemy z wykorzystaniem poniższego szablonu:

Dyscyplina:
Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:

Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – USA, MLS
Godzinna: 0:00
Spotkanie: New York Red Bulls – Portland Timbers
Typ: over 3 azjan
Kurs: 2.00
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Ubogo z bramkami w tej kolejce MLS, ale mam nadzieję że nadrobią to dwa poniedziałkowe mecze, a najbardziej interesuje mnie pierwsze starcie w którym New York Red Bulls będzie podejmować przed własną publicznością Portland.
Gospodarze czwarte miejsce w swojej konferencji, po fantastycznej serii w której min. roznieśli New York City 0:7!, oraz Toronto, przyszedł słabszy okres, wynikający z gry na wyjeździe. Dziś wracają do siebie gdzie są bardzo skuteczni w ośmiu spotkaniach 17 bramek przy 9 straconych. Potrafią tutaj grać bardzo otwarte spotkania, szczególnie mocny jest duet napastników Grella i gwiazda zespołu Bradley Wright-Phillips autor już 9 trafień. Potrafią sporo tracić a dziś dodatkowo wielkie straty w defensywie zawieszeni dwa podstawowi defensorzy Collin oraz Duvall, kolejni dwaj leczą kontuzje Lawrence, Perrinelle tak więc posypała się trochę ta formacja na dziś.
Goście mistrz z poprzedniego sezonu, z trochę zmienionym składzie nie idzie im teraz tak dobrze, jednak taki stan rzeczy mnie nie martwi bo grają bardzo otwartą piłkę. Są zespołem zdecydowanie skuteczniejszym oraz znacznie słabszym w defensywie te liczby z zeszłego roku będą znacznie wyższe. W ataku mają naprawdę dużo szybkości i techniki a problemy defensywne gospodarzy ułatwią im sprawę bo na pewno nie będą dziś tylko bronić, tym bardziej jak wspomniałem sami w tej formacji dobrze sobie nie radzą i też mają problemy wypadł bramkarz numer jeden Kwarasey oraz doświadczony defensor Ridgewell. Jeśli chodzi o wyjazdy to dopiero w spotkaniu numer 9 w tym sezonie nie strzelili i nie stracili bramki.
Moc w ataku, osłabienia w defensywie, historia spotkań to przemawia dla mnie za bramkami.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna - Szwecja
Godzina: 19:00
Spotkanie Malmo-Orebro
Typ: Gospodarze wygrają dokładnie 1 golem w 1 połowie
Kurs 3.20
Buk Unibet
Analiza: Na poniedziałkowy wieczór postanowiłem zagrać spotkanie z Ligi Szwedzkiej w którym to ekipa Malmo na swoim stadionie podejmowała będzie drużyne Orebro. Na Chwilę obecną ekipa gospodarzy z dorobkiem 27 punktów na swoim koncie przewodzi w Szwedzkiej ekstraklasie piłkarskiej, Bilans gospodarzy jest ciekawy bowiem w 12 meczach zanotowali oni 9 wygranych oraz 3 porażki, ani razu nie dzielili się w tym sezonie punktami, na swoim stadionie ich bilans wygląda również dobrze 5 zwycięstw oraz 1 porażką bramki 13:3. Goście natomiast są na pozycji numer 3 i mają tych punktów o 4 mniej na wyjazdach grają raczej w kratkę i nie sądzę żeby z zespołem lidera w tej kolejce miał się cokolwiek zmienić, według mnie niekwestionowanym faworytem do zwycięstwa jest ekipa gospodarzy , która o czym wspominałem już wcześniej na swoim stadionie zagrać dobrze potrafi, bilans spotkań pomiędzy tymi dwiema ekipami jest zdecydowanie korzystniejszy dla zespołu gospodarzy ,którzy na tym stadionie spotykali się z Orebro już od 1998 roku aż 16 krotnie, zanotowali w tym czasie 10 wygranych 3 porażki oraz 3 remisy, jutro stawiam na wynik 2:0 na koniec spotkania , oraz 1:0 już do połowy.
⛔ 100
 
D 0

dutra

Gość
Dyscyplina: Baseball - MLB
Godzina:
02:00
Spotkanie:
San Francisco Giants - Arizona Diamondbacks
Typ:
San Francisco Giants -1.5
Kurs:
1.86
Bukmacher:
Bet365
Analiza:

San Francisco Giants
Madison Bumgarner (9-4, 2.09 ERA)
Arizona Diamondbacks
Archie Bradley (3-4, 4.81 ERA)

Wczoraj Giantsi spokojnie wygrali game 2 z serii (4-2), poprzedni 6-2.
Dzisiaj ogromna różnica w miotaczach, dla gospodarzy kozak Bumgarner notujący rewelacyjne 2.09 ERA. Ten wynik daje mu drugie miejsce w lidze! Arizona przegrała cztery z ostatnich pięciu spotkań i zrobiło się z tego 10 z ostatnich 12 także tutaj forma cieniutka a na górce facet który nie da im poodbijać.
Bradley w meczu z Giants w kwietniu 7 hits + 5 runów. Giantsi zaczynają wygrywać seryjnie na swoim stadionie i z taką przewagą Pitchera wszystko wskazuje na to że dopiszą kolejny win.


Wybrane trendy:

Arizona is 0-4 in their last four game threes of a series.
Arizona is 2-5 in Bradley’s last seven starts.
Giants, are 4-0 in their last four Sunday games.
Giants are 16-5 in their last 21 game threes of a series.
San Francisco is also 19-7 in Bumgarner’s last 26 Sunday starts, and 7-3 in Bumgarner’s last 10 starts in game three of a series.
✅86
 
S 1,1K

szatar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Peru, Primera División - Clausura
Godzina: 20:15
Spotkanie: Defensor La Bocana - Comerciades Unidos
Typ: pow. 2,5 gola
Kurs: 1.90
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Witam wszystkich! Po 2 dniach przerwy wracam do typowania. Chciałem bardzo podziękować za miłe słowa i punkty reputacji za mój ostatni typ dnia. Cieszę się, że analiza pomogła i wiele osób wygrało. Oby tak dalej! Na dzisiaj zdecydowałem się na wybór jednego ze spotkań ligi peruwiańskiej. Dlaczego proponuję stawianie na liczbę goli, a nie na zwycięstwo jednej z drużyn lub z jakiego powodu nie sugeruję połączenie tych wariantów? Zapraszam do dalszej części! Po pierwsze, w niniejszym spotkaniu biorą udział drużyny, które w ostatnich meczach wykazują się dużą skutecznością pod bramką przeciwnika, ale także nie zachowują czystego konta zbyt często. Świadczą o tym rezultaty tych spotkań. W związku z tym wyniki dzisiejszych gospodarzy w poprzednich 10 meczach u siebie przedstawiają się następująco: 3-3, 1-2, 4-1, 5-0, 1-2, 4-2, 2-1, 1-1, 2-2, 2-2. Jak widzimy, tylko raz zdarzyło się by w domowym meczu zespołu Defensor La Bocana padły mniej jak 2 bramki. W pozostałych dziewięciu spotkaniach było ich chociaż 3. Z kolei 10 ostatnich spotkań dzisiejszych gości kończyło się następującymi wynikami: 1-1, 1-0, 2-0, 2-1, 1-0, 3-2, 2-1, 1-1, 2-0, 1-1. Jak możemy zauważyć, ekipa Comerciades Unidos strzela mniej i traci mniej, jednak żaden mecz nie kończył się wynikiem bezbramkowym. To oznacza, że gole w dzisiejszym meczu są bardzo prawdopodobne, gdyż gospodarze zazwyczaj nie zawodzą swoich fanów i strzelają przynajmniej 2 gole, a goście rzadko kiedy przegrywają do zera. Po drugie, warto zwrócić uwagę na jedyne dotychczas rozegrane bezpośrednie spotkanie. Odbyło się ono całkiem niedawno, bo 10.03.16 i zakończyło rezultatem 4-1 dla Comerciades Unidos na boisku dzisiejszych gości. Co ciekawe, w meczu tym faworytem byli dzisiejsi goście, dzisiaj natomiast faworytem są gospodarze. Można zatem stwierdzić, że obydwa zespoły są bardzo mocne w meczach domowych, a na wyjazdach grają poniżej oczekiwań. Po trzecie, w niniejszej analizie nie może zabraknąć wzmianki o bilansach bramkowych. Ekipa Defensor La Bocana do tej pory rozegrała tylko 3 mecze u siebie i wszystkie zakończyły się remisami. Bilans bramkowy to 5 goli strzelonych i tyle samo straconych. To daje średnią ponad 3 goli na 1 mecz. Z kolei drużyna Comerciades Unidos dwa razy zremisowała i raz przegrała jeśli chodzi o mecze wyjazdowe bieżących rozgrywek. Bilans bramkowy to tylko 2 strzelone gole i 4 stracone. To daje średnią 2 goli na 1 mecz. Mając na uwadze podane przeze mnie dane można stwierdzić, że obie ekipy są overowe. Po czwarte, dzisiejsi gospodarze zajmują obecnie ostatnie miejsce w tabeli (16), goście natomiast są na 11. Choć zespół Defensor La Bocana na 7 rozegranych spotkań ani razu nie wygrał (aż 5 razy zremisował), to jest zdecydowanym faworytem według bukmacherów. Jest to tym bardziej zaskakujące, gdyż dzisiejszy rywal jest nieznacznie wyżej w tabeli, a w swoim składzie posiada doświadczonego i bramkostrzelnego napastnika (32-letni Paragwajczyk Carlos Perez), który w 7 rozegranych spotkaniach strzelił aż 4 bramki. Te porównanie pozwala nam na wyciągnięcie następującego wniosku: gole z obydwu stron są możliwe, a jeśli nie padną, to będziemy musieli rozpatrywać to w kategoriach niespodzianki. Podsumowując, jeśli weźmiemy pod uwagę zobrazowane przeze mnie argumenty uświadomimy sobie, że mecz może zakończyć się wysokim wynikiem, jednak tak naprawdę może być to remis lub wygrana którejś z drużyn. Trudno bowiem jednoznacznie stwierdzić czy wygrają dzisiejsi gospodarze czy goście. Reasumując, proponuję stawianie na pow. 2,5 gola w całym meczu i uważam, że jest to względnie bezpieczny typ. Dla bardziej odważnych polecam typ na pow. 3,5 gola w meczu (na Betclic kurs wynosi aktualnie @2.85). Równie ciekawe wydaje się rozwiązanie na to, że obie drużyny strzelą choć po jednej bramce, a w całym meczu padną przynajmniej 3 gole. Kurs na taki typ na Betano wynosi aktualnie @2.25. Życzę wszystkim powodzenia i satysfakcji!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
majekx 764,4K

majekx

Znawca A-League
Dyscyplina: piłka nożna - liga islandzka
Godzina: 21:15
Spotkanie: Breidablik - Akranes
Typ: Breidablik wygra a w mecz u padnie powyżej 2,5 gola
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Spotkanie najwyższej klasy rozgrywkowej w Islandii. Jest to 10 kolejka. Gospodarze zajmują 4 pozycję w lidze - 5-1-3, bramki 10:7. Mają rozegrane jedno spotkanie mniej niż 3 zespół a tracą do niego 2 pkt. Czyli wychodzi jasno, że muszą się postarać i aby nie stracić dystansu do czołówki tabeli wygrać spotkanie. Breidablik dodatkowo musi się zrehabilitować za odpadnięcie w eLE po przegranym w dwumeczy z Łotewską Jeglawą 4:5 oraz porażce u siebie w ostatniej kolejce ligowej 2:3 z Vestmannaeyjar. Jak widać mimo niekorzystnych wyników gole w tych spotkaniach padały. Goście natomiast zajmują w lidze 10 pozycję z 10 pkt. - 3-1-5, bramki 11:17. W ostatnich 5 wyjazdach w lidze w 3 meczach Akranes strzelało gola oraz we wszystkich tych meczach padł ov 2,5 - 1-0-4. Patrząc na to wszystko z szerszej perspektywy liczę, na overowy mecz - bo dla Breidabik to bardzo dobra okazja do przełamania złej passy z ostatnich kilku meczy. A skoro Akranes potrafi strzelać gole na wyjazdach to i ov może być ładnie pokryty.
⛔ 100
 
czaro82 424,3K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Tenis ziemny ATP Hamburg
Godzina. 13:00
Spotkanie. P. Cuevas - F. Mayer
Typ. over 9.5 gema w pierwszym secie
Kurs. 1.75
Bukmacher. Betano
Analiza.
Witam wszystkich, w koncu dobra passa zostala przerwana,po siedmiu trafionych typach z rzedu wczoraj przyszedl czas na pudlo... (ale glowa do gory gramy dalej)
Na dzisiaj wypatrzylem spotkanie w meskim tourze tenisa ziemnego pomiedzy urugwajczykiem Pablo Cuevasem numer 24 rankingu ATP oraz gospodarzem Florianem Mayerem kory obecnie w rankingu zajmuje 77 pozycje. Panowie grali ze soba dwukrotnie i co ciekawe obydwa pojedynki wygral Niemiec lecz byly to odlegle czasy bo w 2009 i 2010 roku rowniez oba spotkania byly rozgrywane na kortach u naszych zachodnich sasiadow.
Od tego czasu Cuevas zrobil nieco wiekszy progres a co za tym idzie jest na znacznie wyzszej pozycji w rankingu niz jego obecny rywal, lecz ja mimo wszystko nieskreslalbym Floriana tak szybko poniewaz nie raz pokazal ze u siebie potrafi byc grozny.
W poprzednich ich starciach linia overu gemowego zostala pokryta odpowiednio 2x po 6:4 dla Mayera, po jednym przelamaniu w pierwszym secie,licze wiec na to iz oboje dzisiaj wyjda skoncentrowani i nie oddadza latwo swojego podania tym samym pokryja proponowany przeze mnie over gemowy w otwierajacym secie ...
jesli skorzystales z moich wypocin kliknij &quot;dzieki&quot; to palucha nieurywa...
✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
dyscyplina/tenis
godz/20,00
spotkanie/A.Sarkissian/USA/-C.Norrie/G.B./
typ/ 1
kurs/ 1,85
buk/Winmasters
analiza
Winnipeg,Kanada,beton
216ty zawodnik z USA spotyka się z urodzonym w RPA ,Brytyjczykiem 640tym w rankingu.
Norrie jeszcze w październiku ub roku był sklasyfikowany na 1112miejscu.Taki skok w rankingu to efekt wygranego turnieju w Mansfield/suma nagród 15tys S/Wygrał w finale z Halebianem/782/
W tym roku wygrał również 2 turnieje,ale grał ze słabszymi zawodnikami i nie przyniosło to efektów w drabince rankingowej.
Sarkissian ostatnio spadek formy,ale nie jest tragicznie
W maju przegrał w 1/2finału z Duckworthem/216/późniejszym zwycięzcą w Bangkoku.W ostatnim turnieju również przegrał z późniejszym zwycięzcą w Winnetka Nishioką/122/.
Przeciwnicy Amerykanina to inna półka tenisowa,uważam,ze powinien sobie spokojnie poradzić z młodym Brytyjczykiem.
✅ 85
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina:
Tenis - ATP Newport 2016
Godzina: 17:00
Spotkanie:
Sela D. - Lacko L.
Typ: Sela -1 gem
Kurs: 1.79
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

H2H 5:1 z lat 2010-2015, grali rok temu na trawie w Nottingham i kolejny raz wygrał Sela, teraz zagrają na &quot;starym US Open&quot;. Martwić może jedynie fakt, że kursy się odwróciły, więc fakt faktem jest, że poszła niezła kasa na Izraelczyka, a z nim różnie bywa. Pomimo to bilans wyraźnie mówi, że nieźle gra mu się z Lacko.
Obaj tak naprawdę zbliżeni są do siebie poziomem, Lukas na Wimbledonie zagrał świetny turniej grając od kwalifikacji doszedł aż do 3 rundy, łącznie 5 zwycięstw. Po takim sukcesie zawodnicy pokroju Lacko w mojej opinii później nie grają już tak wybornie. Liczę na Selę, bo on na Amerykańskiej ziemi gra jeszcze lepiej niż na pozostałych kontynentach, a przynajmniej tak myślę. Do tego w Newport startował wiele razy więc gra tutaj nie jest mu obca.
✅ 79
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
tipman 353

tipman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja, Allsvenskan
Godzina: 19.00
Spotkanie: Malmo FF - Orebro
Typ: BTS+over 2.5
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365

Na dzisiejszy wieczór wybrałem spotkanie szwedzkiej ligi Allsvenskan.

Ja wiemy Allsvenskan jest bramkostrzelna. Średnia to 3,17 bramek na mecz i aż 63% meczy zakończonych over 2.5. Nasze dzisiejsze drużyny mają jeszcze lepszą średnią - obie mają po 75% meczy over 2.5.

Mało tego, Malmo(1) we wszystkich swoich 12 meczach strzeliło co najmniej 1 bramkę, natomiast Orebro(4) na 12 rozegranych spotkań w 10 strzelało co najmniej 1 bramkę.

Malmo na 6 meczy u siebie traciło bramkę tylko w 2 meczach, ale to dlatego, że tylko te 2 mecze były z mocnymi drużynami z pierwszej 10 - pozostałe wygrali do zera z dołem tabeli. Dziś mecz z 4 drużyną w tabeli.

Ostatnie 4 ligowe spotkania między tymi drużynami kończył się wynikami: 2:2, 3:2, 2:1 i 2:1.

Oprócz tego można jeszcze postawić:
HT over 1 1.54
BTS 1.67
over 3 1.86
azjatyckie rzuty rożne, over 11 1.88

Powodzenia
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna - Szwecja
Godzina: 19:00
Spotkanie : Malmo-Orebro
Typ: Gospodarze wygrają a w meczu over 3.5 gola
Kurs : 3.00
Buk : Bet365

Ostatni mecz 13 kolejki w Allsvenskan a grają lider z 4 drużyną czyli możemy powiedzieć mecz na szczycie , Malmo w tym sezonie dosyć skuteczne bo stosunek bramek 27:11 natomiast goście za wiele nie ustępują bo ich bilans 25:18 i uważam że na gole z obu stron możemy liczyć , Malmo u siebie z bilansem 5-0-1 i 13:3 goście wyjazdy 3-1-2 i br 14:9 jednak najlepsza statystyka to H2H i tak 15-6-6 i br. 52:29 co daje średnią 3.00 a na terenie Malmo 9-3-2 i br 31:15 i tu ta średnia odrobinę lepsza bo 3.29 stąd też liczę że i dziś powinno być sporo bramek ale ostatecznie Malmo powinno dopisać do swoje konta 3 pkt bo goniące Norrkoping wygrało swój mecz na wyjezdie z Djurgarden 1:0 a ogólnie zaglądając na mecze 13 kolejki to dosyć obfitowały w bramki ( 4:1 , 2:4 )
⛔100
 
R 0

rafal0019

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Norwegia, 1. Division
Godzina: 19:00
Spotkanie: Ranheim IL - Sandefjord Fotball
Typ: Sandefjord Fotball
Kurs: 2,45
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Witam, na dziś wybrałem mecz 1 ligi Norweskiej, Gospodarze 10 miejsce w tabeli podejmują drużynę z 2 miejsca, gospodarze grają w kratkę słaby bilans bo 6-3-7 na ostatnie 5 spotkań zwyciężyli tylko 1, goście grają bardzo solidnie dużo strzelonych goli przy czym mało ich tracą, imponująca jest ich forma właśnie na wyjazdach, ostatnie spotkanie pomiędzy tymi ekipami zakończyło się wynikiem 3-1 dla mojego faworyta, miejmy nadzieje że podtrzymają dobrą grę na wyjazdach i potwierdzą poprawność mojego typu
.
⛔ 100
 
vic_tips 21

vic_tips

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Islandia, Pepsideild
Godzina: 19:30
Spotkanie: Valur - Vestmannaeyjar
Typ: Vestmannaeyjar +1
Kurs: 1.70
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dziś wybrałem spotkanie z najwyższej ligi islandzkiej pomiędzy drużyną Valur i Vestmannaeyjar. Drużyna gospodarzy w dość spektakularny sposób pożegnała się z uczestnictwem w Lidze Europy przegrywając w dwumeczu z Brondby aż 10-1. W dobrym stylu zaprezentowali się natomiast w pucharze Islandii wygrywając aż 5-0 w spotkaniu z ostatnią drużyną ligi. Drużyna gospodarzy zdobyła w ostatnich 9 meczach 11 punktów co klasyfikuje ich na 8 pozycji w tabeli. Ja dziś postanowiłem jednak zagrać na drużynę Vestmannaeyjar, która radzi sobie nieco lepiej od gospodarzy zdobywając w ostatnich 9 spotkaniach 2 punkty więcej od drużyny Valur. Drużyna gości w tym sezonie radzi sobie bardzo dobrze zarówno w lidze jak i pucharach, zważywszy na to, że ostatni sezon zakończyli dopiero na 10 miejscu. Uważam, że Vestmannaeyjar ma dziś szansę na coś więcej niż jeden punkt, zważywszy na to, że drużyna gospodarzy nie jest w najlepszej formie oraz jest zdecydowanie zmęczona potyczkami w lidze europy i ostatnim wyjazdem do Danii na mecz z Brondby.
✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
nupakabra 5,2K

nupakabra

Nupakabra
Dyscyplina: Piłka Nożna - ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie
Godzina: 18:00
Spotkanie: NK Junak Sinj (Cro) - Hajduk Split (Cro)
Typ: 2
Kurs: 2.0
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Witam! Na dzisiaj znowu wracam do typowania spotkań towarzyskich. Na pierwszy rzut oka od razu rzucił mi się ten kurs w oczy gdyż goście dzisiejszego spotkania w ubiegłym sezonie zajęli 3 miejsce w najwyższej Lidze Chorwackiej a będą się dzisiaj mierzyć z drużyną występującą w zaledwie 3 lidzie. Kursy strasznie skoczyły w górę z 1.4 na 2.0 co jest dla mnie śmieszne gdyż nawet jakby Hajduk wyszedł dzisiaj mocno rezerwowym składem spokojnie powinien odprawić z kwitkiem drużynę gospodarzy
Różnica klas jest zbyt duża a zawodnicy gości będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony gdyż każdy kto dzisiaj dostanie szansę gry będzie walczył o pierwszy skład! Powodzenia!

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom