>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 11.06.2021 (piątek)

Status
Zamknięty.
stanley-63 775,6K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Białoruś
Godzina 17:00
Spotkanie : Slavia Mozyr - FC Mińsk
Typ: FC Mińsk over 1,5 gola
Kurs : 2.65
Bukmacher : ETOTO

Rok temu fascynowaliśmy się jedynie tą ligą , pomimo że dziś zaczynamy ME i wszystkie ligi praktycznie zakończyli swoje rozgrywki to w Białorusi grają , dziś spotkanie drużyn które nie za bardzo błyszczą i bliżej im jest dołu tabeli niż walka o czołówkę , gospodarze tuż nad przepaścią bo zajmują 13 miejsce z dorobkiem 8 punktów po 11 kolejkach a bilans 2-2-7 i bramki 11:20 , na swoim terenie 1-2-3 i bramki 7:10 i nie wygląda to najlepiej , goście odrobinę wyżej w tabeli bo 10 miejsce i 13 punktów 3-4-4 i br 15:20 , wyjazdy 2-1-3 i bramki 6:10 , w tej parze jednak odrobinę lepiej wypadają goście , w poprzednim sezonie w dwumeczu pomiędzy nimi dwa razy lepsi piłkarze z Mińska , pierwszy mecze również odbył się tutaj na boisku Slavii a wynik 3:1 dla Mińska , u siebie w rewanżu 2:1 , w sezonie 2019 tutaj na Slavii wynik 4:3 u siebie lepszy Mińsk 1:0 , widać sporo bramek pada kiedy grają tutaj na Slavii stąd też liczę że i dziś sporo tych bramek możemy zobaczyć a stawiam że przynajmniej dwie będą ze strony gości !

165
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +161
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Narodów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Polska - Brazylia
Typ: powyżej 184,5
Kurs:
1,90
Bukmacher: STS
Analiza:


Przed nami wielki Hit w siatkówce. Mistrzowie świata zmierzą się z vice mistrzami. Obie drużyny prowadzą w Lidze Narodów z takim samym dorobkiem punktowym ale dziś jedna z drużyn już będzie prowadzić samodzielnie.
Faworytem wydają się Polacy jednak znając Heynena do końca nie wiadomo kto wyjdzie dziś, z poprzednich meczy wydawać by się mogło, że wyjdą Kurek, Kubiak i Semeniuk - w takim razie bez Leona?
Brazylia w Lidze Narodów gra często najmocniejszym składem więc na pewno nie będzie to lekkie spotkanie dla Nas.
Wydaje mi się, że najlepszą opcją to wejść w ten mecz po prostu overem.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP - Rolland Garros
Godzina: 17:30
Spotkanie: Djokovic - Nadal
Typ: Nadal
Kurs: 1.42
Bukmacher: etoto


Kurs marny, ale idę w to mimo wszystko. Król RG dziś przed szansą aby 14 raz stanąć przed szansą podniesienia najważniejszego dla niego pucharu. Nie ma co się rozpisywać o pojedynkach tych dwóch panów, tych nazwisk nie trzeba przedstawiać, mecz legend. To będzie ich 58 spotkanie, na ten moment 29-28 dla Serba, ale pamiętajmy że bilans ten zawiera mecze na wszystkich nawierzchniach. Bilans meczów Nadala na French Open to 105:2. Wynik niesamowity, który ciężko jakkolwiek podważać analizą w stronę przeciwną. Szokiem jest dla mnie to, że zgubił seta z Diego w poprzedniej rundzie, ale myślę, że wpłynie to na niego tylko motywująco. Myślę, że Nadal nie będzie chciał grać tu drugiego spotkania, ze zmęczeniem mogą się pojawić przestoje co zwiększy szanse dla Djoko, tu od początku będą grane pełne obroty. Djoko już z resztą pokazał przestoje na mączce w ostatnim czasie, męczarnie z Musettim, który ugrał 2 pierwsze sety a potem nie wytrzymał presji, zgubiony set z Beretem i momentami śliskie sety w poprzednich rundach. Nawet u siebie w Belgradzie zgubił seta z marnym Martinem czy dawał się łamać Molcanowi. To był turniej sparingowy dla niego oczywiście, ale jednak. W finale turnieju w Rzymie przegrał z Nadalem właśnie 2-1. To był jednak Rzym, gdzie Nadal królem nie jest. Tu Nadal gra jak u siebie, Roland Garros to jego królestwo i on tego finału nie odpuści. Oglądając jego mecze na tym turnieju uważam, że Nadal jeszcze trochę pogra mimo tego wieku, a odebranie mu miana króla ziemnej we Francji zajmie jego rywalom jeszcze trochę czasu. Dla odważniejszych polecam Nadal(-1.5) seta w meczu po kursach w okolicach 1.7, ja idę w czysty win, bo nie wyobrażam sobie nie zobaczyć król w wielkim finale. Co ciekawe przed turniejem typowałem finał Nadal-Tsitsipas, więc trzymam się tego co wywróżyłem i gram dzisiaj takiego właśnie dubelka.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
SolarisPL 111,9K

SolarisPL

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - French Open
Godzina: 15:00
Spotkanie: Tsitsipas - Zverev
Typ: Zverev
Kurs: 3.10
Bukmacher: Fortuna

Analiza:

Niezwykle wyrównane starcie na papierze i wydaje mi się, że będzie również tak w rzeczywistości. Zverev ma wszystko żeby ten mecz wygrać, według mnie trochę za małe szanse mu dają bukmacherzy. Obaj potrafią być killerami i obaj jeśli są w swojej optymalnej dyspozycji potrafią zalatwic każdego i pokazać wielkie widowisko. Nie widzę tutaj zwycięstwa jednego albo drugiego w trzech setach bez walki, bardziej prawdopodobna jest tutaj 4 bądź 5 setówka. Według mnie tylko Niemiec z tej dwójki jest w stanie zagrozić na poważnie Nadalowi i po takim kursie kusi mnie żeby spróbować gry na Sashe.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Narodów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Polska - Brazylia
Typ: 4. set zostanie rozegrany
Kurs: 1.43
Bukmacher: ETOTO
Analiza:
Pojedynek, który chyba od zawsze elektryzuje całą siatkarską społeczność. Ileż to już meczy pomiędzy obydwoma ekipami zostało rozegranych, które przeszły do historii. Ileż niepowtarzalnych emocji, zwrotów akcji, powstawania z kolan jednej albo drugiej drużyny. Dziś zapowiada się kolejne świetne widowisko. Napewno żadna z drużyn nie odpuści takiego spotkania i obie reprezentację wyjdą w swoich najmocniejszych składach. Polska obecnie zajmuje pierwsze miejsce w Lidze Narodów i wyprzedza Brazylię tylko lepszym stosunkiem setów, ponieważ obydwa teamy zdobyły po 21 punktów i mają po 7 zwycięstw na koncie. Przy tak dobrze dysponowanych siatkarzach jednej i drugiej reprezentacji, stawiam, że żadna z drużyn nie zakończy tego spotkania w trzech setach.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Mistrzostwa Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Turcja - Włochy
Typ: Turcja strzeli przynajmniej 1 gola i wykona powyżej 2 rzutów rożnych
Kurs:
2,55
Bukmacher: ForBet
Analiza:
Widzę, że tylko ja w dzisiejszy wieczór wierzę w siłę ofensywną ekipy znad Bosforu. Turcy wywarli na mnie wrażenie w eliminacjach Euro gdzie wygrali 7 z 10 meczy, notując bilans bramkowy 18:3 i robiąc przy okazji 4 punkty na Francji. Podopieczni Roberto Manciniego wymieniani są wśród kandydatów do końcowego triumfu w tej imprezie. Ja jednak nie widzę tej ekipy nawet w półfinale tych rozgrywek. Wiadomo atut własnego boiska, bo już na pewno nie kibiców, bo znając charakter tureckich kibiców to będą w stanie przekrzyczeć rywali nawet w dużo mniejszej grupie. Goście nie mają nic do stracenia, poza tym oni nie umieją grać defensywnie, więc każdą nadarzającą się okazję będą chcieli zamienić na gola. Ponadto coś mi mówi że grając mądrze w tyłach, a potrafią to robić podopieczni Gunesa będą uprzykrzać życie graczom Squadra Azzurra, którzy grając pod presją zaczną popełniać błędy. Różnicę w ataku może zrobić również Burak Yilmaz, który ma kapitalny sezon za sobą we Francji, gdzie zdobył 16 bramek i tytuł z OSC Lille. Stawiam na to, że Turcy postawią się mocno "makaroniarzom" i zdobędą co najmniej jednego gola. Dla bardziej odważnych Yilmaz strzeli gola - 5,10.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +52
G 9,9K

glosuuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Mistrzostwa Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Turcja - Włochy
Typ: Turcja lub remis i obie strzelą
Kurs:
4.10
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Pierwszy mecz mistrzostw to wielka niewiadoma. Myślę, że Turcy są bardzo mocno co pokazały mecze eliminacji ostatnio. Zespół ten nie odpuści i będzie gryzł trawę. Włochy są bardzo mocne i mają świetną obronę. Myślę jednak, że Turcy strzelą dziś i będą skuteczni w obronie. Ogólnie uważam, że w meczu tym padnie sporo goli i będziemy mieli fajne otwarcie. Ja liczę dziś na walecznych Turków!!!

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP - Rolland Garros
Godzina: 18:10
Spotkanie: Djokovic - Nadal
Typ:
Tiebreak w 1.secieTak
Kurs:4.9
Bukmacher: Fortuna

Nadal pmimo tego z nie jest w szczytowej formie po prostu nie ma z kim przegrac. Zverec z tsitsipaem najchetniej by zremisowali, bo nie ma komu wygrac tego polfinalu, a dystans miedzy Rafa a Djokovicem sie poowiekszyl na clayu.


Djoko ludzi sie, ze pokona rafe, buhahhaah, jego sprzymierzencemma niby byc, ze starcie bedzie juz w polfinale a nie finale. Problem w tym ze Rafael jest soba i odbija pileczke niczym lokomotywa, systematycznie, bezblednie, mocno, po prostu nie ma na niego sily.

djokovic sie meczyl juz conajmniej dwa mecze i na dobra sprawe powinien byc za burta, to rywal sie spultal lbo sie umowili panowie na podbicie kursu.

Nie ma co porownywac poziomu tych dwoch panow, Serb jest bez szans, ale zeby myslal ze cokolwiek jest w stanie ugrac, to bedzie to pierwszy ste, ewentualnie taj, gdzie bedzie uwazny. Potem Rafa wlaczy trzeci, czwarty i piaty mecz i wygra, ale poczatek moze byc wyrownany iHiszpan pozwoli mu odniesc mylne wrazenie, ze Djoko ma jakies szanse. Taj to max dla Djokovica

Djokovic - Nadal 1-3 (7-6 4-6 3-6 2-6)

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, EURO 2020
Godzina: 21:00
Spotkanie: Turcja - Włochy
Typ: ponad 4,5 kartek
Kurs: 2,6
Bukmacher: Etoto
Analiza:

Mecz otwarcia, Włosi faworytem bukmacherów ale Turcy tanio skóry nie sprzedadzą. Nikt nie będzie chciał zacząć Mistrzostw od porażki czym skomplikuje sobie sprawę więc może być trochę nerwowo i ostro w niektórych momentach. To dopiero pierwsze spotkanie więc na razie nikt nie będzie kalkulował czy kartka może go ewentualnie w wykluczyć z następnego meczu. Liczę tutaj głównie na temperament Turków, którzy będą mieli głośny doping swoich kibiców i że zobaczą oni sami parę kartek chociażby za niesportowe zachowanie albo ostre zagranie. Włosi też są charakterni i jak tylko przeciwnik zacznie ostro grać odpowiedzą tym samym. Może też przytrafi się jakaś kartkę za symulkę bo to akurat zawodnicy włoscy potrafią robić.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
U 0

Usunięty użytkownik 172463

Gość
Dyscyplina: Piłka Nożna - ME
Godzina: 21:00
Spotkanie: Turcja - Włochy
Typ: Turcja strzeli gola - TAK
Kurs: 1.95
Bukmacher: forbet
Analiza:

ME czas zacząć - na dobry początek typuje gola Turków w meczu otwarcia. Po pierwsze wcale nie widzę tutaj Turków na pozycji straconej w czysto sportowym aspekcie. Po drugie mecze otwarcia to dzikuny, może być 4:1 jak i 0:2 dla Turków, jeśli coś powpada to w dwie strony - takie mam po prostu przeczucie. Widzę tutaj gola Turcji z typ warty z 1.70, na zielonym 2.0 do gry, forbet 1.95 i to gram. Jak będzie, się okaże - goooooooool

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Narodów
Spotkanie: Polska - Brazylia
Typ: handicap -6.5 punktu w całym meczu, typ: Polska
Kurs: 2,24
Godz: 21:00
Bukmacher: efortuna
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 21 odbędzie się arcywazne i ciekawe spotkanie w Lidze Narodow pomiędzy zespolami Polski i Brazylii. Jest to spotkanie lidera i vice lidera tych zmagań. Polska to aktualni Mistrzowie Świata i jak na taką range prezentują się bardzo dobrze po wznowieniu rozgrywek. Dla zawodników będących na boisku każde zagranie, każdy punkt jest ważny ponieważ trener na Igrzyska Olimpijskie zabierze tylko 12 zawodników. W mojej opinii w dzisiejszym meczu będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony a spotkanie takie jak to z Brazylia z pewnością przybliży tych zawodników którzy wystąpią do Igrzysk. Warunek jest tylko jeden, w dzisiejszym spotkaniu zagrać najlepsza siatkówkę. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to zwyciestwo Polski 2 stosunku 3:1 po bardzo ciekawym spotkaniu. Spodziewam się dzisiaj składu który może stanowić siłę na Igrzyskach i będzie walczył o złoto.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom