>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 11.06.2013 (wtorek)

Status
Zamknięty.
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Dania-Armenia
Typ: Wygra do zera - DANIA
Kurs: 1,91
Bukmacher: williamhill

Już dziś o godzinie 20:15 dojdzie do arcyważnego meczu dla Duńczyków. Po bardzo słabym początku eliminacji ,drużyna Danii znajduje się na czwartym miejscu w tabeli tracąc do drugiej w tabeli Bułgarii cztery punkty. Założenie więc proste - dziś wygrywamy i zbliżamy się na 1 punkt do miejsca dającego baraże. Zadanie realne? Tak bo Armenia to drużyna spokojnie w zasięgu gospodarzy. Do meczu Duńczycy przystąpią bez większych absencji. Z szerokiej kadry jaką powołał trener Morten Olsen wypadli jedynie Kris Stadsgaard (København), Anders Christiansen (Nordsjælland), Jens Stryger Larsen (Brøndby), Casper Sloth (AGF) i Nicklas Helenius (AaB). Tak więc dziś na boisku zobaczymy zatem Christiana Eriksena oraz Dennisa Rommedhala, którzy powinni poprowadzić Danie do pewnego zwycięstwa.
Jeszcze słówko o Armeni. Rywal może i z najwyższej półki nie jest ,ale skóry na pewno łatwo nie sprzeda. Już niejednokrotnie mogliśmy się przekonać ,że gracze z Kaukazu byli niewygodnymi rywalami dla ich przeciwników.
⛔ 100
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis WTA Birmigham 12:05
Spotkanie:Yulia Putintseva-Yanina Wickmayer
Typ:Yanina Wickmayer wygra 2-0
Kurs:2,50
Bukmacher:William Hill
Pierwsza runda turnieju w Birmingham i pojedynek Yulii Putintsevej z Yaniną Wickmayer czyli z mojego punktu widzenia mecz ze zdecydowaną faworytką czyli tenisistą z Belgii.Patrząc na poczynania młodej reprezentantki Kazachstan [rocznik 1995] jak na razie jest to po prostu zbieranie doświadczenia a nie gra o cokolwiek zwłaszcza że Yulia w swojej karierze nie grała jeszcze na trawie więc tym bardziej dziś w swoim pierwszym meczu na tej nawierzchni może mieć problemy.Dorzućmy do tego fakt że jej serwis do najpewniejszych nie należy i tutaj Wickmayer może się wykazać.Co do belgijki to jej statystyki na trawie nie powalają ale patrząc na rywalkę jak i styl gry Wickmayer ma znacznie więcej atutów a głównym jest po prostu doświadczenie.Uważam że kursy na 2:0 w meczu dla Yaniny są trochę przesadzone i warto dziś spróbować tego typu bo młoda reprezentantka Kazachstanu jest na tak zwanym dorobku i jeszcze daleko droga przed nią a fakt że jest to jej pierwszy mecz na trawie na pewno nie pomaga.Polecam
✅ 150
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
sumik09 8

sumik09

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis
Spotkanie: Mahut vs Williams
Wynik: Mahut
Kurs: 1,40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
No ktos moze powiedziec, ale mi to kurs, takich to ja uzywam na podbitke. Jak dla mnie ( moze to sie wyda dziwne, ale w tym kursie jest jeszcze duze value ). Mahut to cel nie osiagalny dla Williams&#39;a, nawet to ze gral nie dawno w RG, oraz w deblu RG, i moze byc zmeczony nie przesadzi o wygranej. Typu jestem pewny, dlatego wrzucam dla nie ktorych niski kurs. Statystyki sobie daruje, bo one na boisku nie graja, przynajmniej nie zawsze, ale wiem w jakiej formie jest jeden i drugi.
✅ 40
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 5

dzodzo68

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Europy u21
Spotkanie: Hiszpania U21 - Holandia U21
Typ: Remis lub Holandia u21
Kurs:1,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spotkanie drużyn, które zapewniły już sobie awans do fazy pucharowej, a więc mecz rozstrzygnie kto wyjdzie z jakiego miejsca. Oba zespoły mają wielki potencjał ale na tych mistrzostwach lepsze wrażenie sprawia jednak Holandia, która bardzo pewnie rozprawiła się z reprezentacją Rosji (5:1), a Niemcom wpakowali aż 3 bramki. Hiszpanie oba swoje mecze wygrali minimalną różnicą bramkową (oba 1:0). W H2H obu zespołów jest 1:1 i jeśli miałbym dziś stawiać dokładny scenariusz meczu to wybrałbym overowy remis (np. 2:2). W kursie jaki proponuje bukmacher jest jednak spory value, bo Holandia wydaje się być aktualnie bardzo mocna, a przy tym bramkostrzelna. Polecam też typ 2 DNB po kursie 2,50! Jestem przekonany, że Hiszpania tego meczu nie wygra. Powodzenia!
mecz rozgrywany 12 czerwca
 
S 26

shithead

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje do MŚ 2014
Spotkanie: Dania - Armenia
Typ: Dania (-2,5) AH
Kurs: 3,22
Bukmacher: Betgun
Analiza: Półmetek eliminacji w tej grupie i Dania ma dopiero 6 punktów przy bilansie 1-3-1. OStatnio odnieśli pierwsze zwycięstwo z gruzją, jednak styl dalej nie przekonywał. Dzisiaj wg mnie wygrają już pewnie. Bo z kim jeśli nie z Armenią? Ormianie mają co prawda jedynie jedno oczko mniej i w tabeli są tuż za Danią, ale chyba każdy średnio ogarnięty kibic piłki nożnej, przyzna mi rację, że są zespołem o klasę gorszym. Dani będzie zależało, aby powalczyć jeszcze o baraż, bo pierwsze miejsce chyba już zarezerwowane dla Włochów. Takie mecze powinni wygrywać w cuglach i liczę, że dziś zagrają u siebie na 100% ze słabą Armenią. Typuję dość ryzykownie, że Dania wygra co najmniej 3 bramkami, ale tak jak napisałem - liczę na przełamanie &quot;duńskiego dynamitu&quot;, a kurs na pewno godny uwagi. Pozdrawiam.
⛔ 100
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis ATP Quenns 17:00 11.06
Nicolas Mahut - Rhyne Williams
typ: -1.5 seta Mahut
2.23
Pinnacle
Analiza
Dzis w spotkaniu pierwszej rundy na kortach Quenns Clubu Francuz Nicolas Mahut zagra z Rhyne Williamsem. Francuz to byly finalista tego turnieju. Mahut na trawie czuje sie swietnie, a ponadto zlapal chyba forme. W deblu w ostatnim czasie radzi sobie swietnie. Wraz z Llodra byli w finale Rollanda Garrosa, dla Mahuta ziemia natomiast nie jest ulubiona nawierzchnia. Francuz zawsze najlepsze wyniki osiagal na trawie. Rhyne gral juz w tym sezonie na trawie z innym Francuzem, De Schepperem przegral w dwoch setach. Dzis przyjdzie mu sie zmierzyc z o wiele wymagajacym rywalem, wiec nie wymagajmy cudow. Mahut powinien wygrac bez wiekszych problemow.
⛔ 100
typ powtórzony
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
omlygoryl88 121

omlygoryl88

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis-Londyn
Spotkanie: Malisse-Del Potro
Typ: 0:2
Kurs:1.85
Bukmacher: Bwin
Analiza: Del Potro to klasa wyżej niż Malisse. Jego styl jest idealny pod trawe. Ma mocne serwy oraz mocne uderzenia. Nie grał od miesiąca. Teraz powraca i z pewnością będzie bardzo zmotywowany. Argentyńczyk z pewnością pokaże bardzo dobry tenis. Tych dwóch tenisistów dzieli około 40 miejsc w rankingu. Del Potro dysponuję bardzo mocnymi uderzeniami i serwisem. Będzie go bardzo ciężko przełamać zwłaszcza na trawie. Myślę że kurs na 0:2 jest warty pogrania. Żadne argumenty nie przemawiają za Belgiem chyba że przerwa Del Potro ale myślę że to wyjdzie Argentyńczykowi na plus a nie minus.
⛔ 100
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: WTA - SINGIEL: Birmingham (Wielka Brytania), trawiasta
Spotkanie: Hampton J. (Usa)(-2.5 gema) - Keys M. (Usa)
typ: 1
kurs: 1.86
buk: Pinnacle
11.06.2013 17:45
Analiza:
Kolejna runda na kortach trawiastych rozgrywanych w Birmingham.Pierwsze mecze Hampton przeszła bez żadnych problemow pokonując rywalkę do zera.Keys trochę się natrudziła ale ostatecznie pokonała rywalkę dwa do jednego.Dziś kolejna runda w ktorej uważam że to Hampton ma większe szanse i wygra nawet różnicą końcową trzema gemami.Kurs jest ciekawy i warty zaryzykowania.Obie zawodniczki jeszcze nie grały ze sobą chociaż że są amerykankami.Dziś będzie ich pierwszy raz na kortach trawiastych i myślę że to Hampton wyjdzie z tego spotkania zwycięsko.Na to stawiam i licze na nią.
⛔ 100
 
makaveli23 322,3K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Norwegia U21 - Włochy U21
tYP: Norwegia win by one goal
Kurs: 5.00
Buk: bet365
Analiza: Duo w ataku które rozgrywa świetne zawody jak do tej pory we Włoszech Mattia Destro i Alberto Paloschi, będzie pauzować. Jest to istotna informacja, która moim zdaniem zaważy na wygranej świetnego objawienia tych młodzieżowych rozgrywek - Norwegi. Chociaz sądze ze bedzie to close game, dlatego typ na to ze Norwegia wygra jedną bramką. Włochy grają, dobry futbol i nawet bez tego zestawienia w ataku, nadal są stabilni w obronie i ciężko będzie Norwegom ich złamać. Jednak sądze rowniez ze ciezko jest powstrzymac mlodych, szybkich atakujących Norwegów, dlatego sytuacja się wyrównuję, a wręcz szalę przechyla na druzyne która zagra ofensywnie i przy odrobinie szcześcia sądze ze sie powiedzie Norwegom. ;)
⛔ 100
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Piłka nożna, Kw. MŚ Am.Pld, godzina 23:00
Ekwador-Argentyna
Argentyna zdobędzie Powyżej 1.5 gola
2.75
Bet365
Argentyna przodująca w swojej grupie z dorobkiem 25pkt wybiera się na spotkanie do Ekwadoru który z dorobkiem 20pkt dzielnie walczy o awans do nadchodzącego Mundialu.Argentyna zremisowała w dwóch ostatnich meczach, w trudnej Boliwii gdzie każdy ma problem grając na wysokości położonej ponad 3,5k m npm jak i kilka dni temu z Kolumbią gdzie Argentyna miała wyraźną przewagę, sporo niewykorzystanych sytuacji jak i nieuznaną bramkę po katastrofalnym błędzie sędziego (obie drużyny przez większość spotkania grały w 10-ciu)
Ekwador to drużyna własnego boiska i do końca eliminacji prócz Argentyną zmierzą się u siebie z Urugwajem, pojadą za to do Kolumbii, Ekwadoru i Chile, więc uważam że muszą zacząć grać o pełne pule jeśli marzy im się podróż na Mundial.
Wenezuela przy potencjalnej wygranej w dzisiejszym spotkaniu zacznie im poważnie zagrażać.
Uważam że Argentyna da dziś pograć Ekwadorowi i zada im cios w odpowiednim momencie, jak i kolejny gdy gospodarze rzucą wszystko na jedną szalę.Dla zabawy typuje wynik 0-2 lub 1-3
⛔ 100
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, liga hiszpańska
Spotkanie: Real-Barcelona
Typ: 2
Kurs: 2,75
Bukmacher: bet365
Analiza:
Drugi mecz finałowy. Barcelona grała lepiej w pierwszym meczu niż RM, ale przegrali w ostatniej chwili. Barca ma lepszych graczy niż RM.Barcelona jest naprawdę zła na sędziów w pierwszym meczu, więc myślę, dadzą wszystko, aby dziaj wygrać
kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
seboes 507

seboes

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Becker B. (Ger) - Tomic B. (Aus)
Typ: powyżej 24.5 gem
Kurs: 2.03
Bukmacher: Pinnacle
19:00
Analiza:
Jak to zwykle bywa w Londynie pogoda płata figle, ale myślę, że uda się to spotkanie chociażby rozpocząć bo panowie wchodzą po meczu Lopeza, który jest od wygrania meczu 2 piłki. W powyższym spotkaniu niewielkim faworytem bukmacherzy przewidują Tomicia. Im bliżej do rozpoczęcia tego spotkania tym kurs na niego leci i powoli idzie masówka. Nie wiem czym to jest spowodowane, ale chyba każdy liczy że Tomic potrenował i buduję formę na Wimbledon. W młodym Australijczyku oczywiście drzemie duży potencjał. Świetne warunki, duża siła uderzeń to gwarantuje utrzymywanie podania. Ćwierfinał Wimbledonu to napewno potwierdza. Po drugiej stronie siatki jednak za przeciwnika będzie miał niezwykle doświadczonego Beckera. W ostatnim tygodniu bardzo dobrze się prezentował na trawie w Nottingham więc forma dopisuję. Niemiec na tej nawierzchni to kozak dlatego też możliwe są tutaj 3 sety a dobrym typem wydaje się over gemowy.
✅ 103
 
psotnick 893,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: World Cup Qualifiers - European Zone - Group B
Spotkanie: Dania – Armenia
Typ: Gospodarze zdobędą bramki w obydwu połowach
Kurs: 2.10
Bukmacher: unibet

Dzięki remisowi Czechów z Włochami tabela Grupy B staje się dla Duńczyków otwarta, ale do tego potrzebne jest dzisiejsze zwycięstwo z praktycznie wyeliminowanymi Ormianami. Od Euro 2012 forma Duńczyków mocno faluje, co dobrze ilustruje bilans ich ostatnich 11 meczy (3-5-3), trzeba jednak powiedzieć, że potykali się zwykle z mocnymi rywalami. Reprezentacja Danii zawsze była dobrym przykładem dobrej synergii w zespole, gdzie zespół był lepszy niż suma umiejętności poszczególnych zawodników. Nie inaczej jest i dzisiaj. Wprawdzie nie uświadczy tam żadnego gracza klasy światowej, za to wzorowy team spirit, a do tego sporo talentu w ofensywie i jakości w defensywie. Liderzy zespołu w osobach Michaela Krohn-Dehli (Celta Vigo), Christiana Eriksena (Ajax), którzy wraz z weteranem Dennisem Rommedahlem powinni kierować ofensywą to w moim odczuciu wystarczający zestaw na wbicie rywalom kilku goli. Z kolei obronę powinien już wzmocnić Simon Kjaer (Wolfsburg), by zadbać o czyste konto . W Grupie B Duńczycy tracą 3 punkty do Czechów i 4 do Bułgarów, ale mając w perspektywie jeszcze dzisiejszy mecz i dwa z najsłabszą Maltą ich sytuacja w walce o drugie miejsce (Włosi są już chyba poza zasięgiem) jest bardzo obiecująca. Jak więc widać mecz z Armenią to must win game dla Skandynawów i trzeba przyznać, że nie mógł im się trafić lepszy rywal. Armenia jest zdruzgotana po sobotniej porażce z Maltańczykami na własnym stadionie (0-1) mimo ogromnej przewagi gospodarzy. Mecz który miał być formalnością stał się dla nich praktycznie gwoździem do trumny nadziei na awans. Goście mają w składzie kilku młodych i obiecujących graczy na czele Henrikhem Mkhitaryanem, który robi furorę w Szachtarze Donieck, a także naturalizowanym Brazylijczykiem Marcosem Pizzelli. Niemniej jednak po takim ciosie jak porażka z outsiderem morale drużyny musi szorować po dnie i ciężko będzie im stawić czoła zmotywowanym gospodarzom. Duńczycy naprawdę potrzebują tego zwycięstwa, bo dzięki niemu ich sytuacja może się bardzo korzystnie wyklarować w bardzo wyrównanej stawce Grupy B, zwłaszcza mając w perspektywie dwa mecze z Maltą. Dlatego spodziewam się ponadprzeciętnego zaangażowania gospodarzy od pierwszej minuty i ciągłych ataków na bramkę rywali. Ormianie zawiedli w weekend na całej linii i nie łatwo będzie to wyrzucić z głowy, a skoro nie potrafili ograć na własnym stadionie Malty, to Duńczykom na ich terenie tym bardziej krzywdy nie powinni zrobić. Z wielu możliwych typów wybrałem gole gospodarzy w obu połowach po zaskakująco dobrym kursie. ⛔ 100
 
el-sheer 1

el-sheer

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ameryka Połudionowa, Eliminacje do Mistrzostw Świata
Spotkanie:
Ekwador - Argentyna
Typ: 2
Kurs: 3.00
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza: Kolejne spotkania kwalifikacyjne na kontynencie, którym futbol jest religią. Mój wybór pada na mecz między Ekwadorem, a Argentyną. Dokładną tabele rozgrywek zamieszczam poniżej ;)

Obserwując tabele to oczywistym faworytem zdaje się Argentyna, lecz nie do końca... Zostało jeszcze kilka meczy, więc każda drużyna da się z siebie wszystko aby wziąć udział w brazylijskim mundialu. Straty punktowe są możliwe do odrobienie, więc nie wykluczone, że mogą paść niespodziewane rezultaty.
Patrząc na kursy na dzisiejsze spotkanie. To niższy kurs jest na gospodarzy, ponieważ Ekwadorczycy radzą sobie świetnie na własny boisku, z 6 zwycięstwami i 0 remisami oraz porażkami nie mają sobie równych, zaś najwięksi wrogowie Canarinhos na wyjeździe prezentują się przeciętnie z dorobkiem 2 zwycięstw, 2 remisów oraz 1 porażką.
Więc dlaczego gram na Argentynę? Po pierwsze zespoły takiej klasy lubią wcześnie zapewniać sobie awans do takich turniejów. Po drugie Ekwador nie może znaleźć na nich recepty, co pokazuje porażka 3 czerwca na wyjeździe 4:0. Logika mi podpowiada, że możliwym rezultatem jest 1:2, więc nie ważne jaki wynik padnie, ważne by mój typ się sprawdził ????
⛔ 100
 
maer 270K

maer

Typer A-League
Dyscyplina:piłka nożna - PARAGWAJ(Primera División)
Spotkanie: Sportivo Luqueno ₋ Cerro Porteno
Typ: 2
Kurs: 1.73
Godz:22.00
Bukmacher:williamhill
Analiza:
Zapraszam do Paragwaju na mecz tamtejszej Primera División.
W meczu tym zmierzą się Sportivo Luqueno oraz Cerro Porteno.
Gospodarze dzisiejszego meczu rozegrali do tej pory siedemnaście meczów i zdobyli w nich czternaście punktów co daje im ostatnia dwunastą pozycję w tabeli.
Sportivo Luqueno u siebie rozegrało osiem meczy i zdobyło w nich sześc punktów co daje im ostatnie dwunaste miejsce w tabeli meczów u siebie.
Gospodarze wygrali ostatnio u siebie z Rubio Nu 1:0 oraz na wyjeździe z Nacional Asuncion 0:1.
Goście dzisiejszego meczu rozegrali do tej pory siedemnaście meczów zdobywając w nich trzydzieści punktów co daje im trzecie miejsce w tabeli.
Cerro Porteno na wyjeździe rozegrali 8 meczy i zdobyli trzynaście punktów co daje im czwarte miejsce w tabeli wyjazdowej .
Goście w ostatnich swoich meczach wygrali z Libertad 3:1, pokonali również Deportivo Capiata 0:2 oraz zremisowali z Olimpia Asuncion 1:1.
Mój typ to dwójka, Cerro Porteno jest dużo lepszą drużyną niż Sportivo Luqueno, goście przerwą serię tych dwóch wygranych gospodarzy i wrócą do siebie z trzema punktami.
⛔ 100
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ameryka Południowa, Eliminacje
Spotkanie: Ekwador - Argentyna
Typ: x2
Kurs: 1,60
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Koledzy idą w stronę gości i wcale im się nie dziwię. Takie kursy na drużynę Argentyny to rzadkość a już możliwość podparcia typu po kursie 1,56 to naprawdę fajna sprawa.
Oczywiście kurs nie jest przypadkowy, Ekwador bowiem wygrał bardzo pewnie 8 ostatnich meczy u siebie biorąc pod uwagę prócz meczy eliminacyjnych również towarzyskie. Wysoko położony nad poziomem morza stadion robi swoje, a raczej ciśnienie atmosferyczne, które jest tam niższe a co za tym idzie powietrze staje się rzadsze i ciężej się oddycha (szczególnie zawodnikom nie przyzwyczajonym).
Jednak mimo wszystko Argentyna to Argentyna i 1 porażka na 11 ostatnich meczy wyjazdowych to dobry wynik. W tabeli gospodarze zajmują 3 miejsce, goście 1. Argentyna w 12-stu meczach straciła tylko 8 goli i pod względem defensywy zajmuje 2 miejsce. Jeśli chodzi zaś o strzelanie bramek bezsprzecznie prowadzą z 24 zdobytymi bramkami.
Argentyna ostatnio zremisowała 0:0 u siebie z Kolumbią, Ekwador niespodziewanie uległ na wyjeździe Peru 1:0. Dzisiejsi goście nie strzelili ostatnio bramki więc nie chce mi się wierzyć, że dziś tego nie zrobią. Messi, Aguero, Higuain , Lavezzi czy Di Maria - te nazwiska mówią same za siebie. Ok Messi nie daje Argentynie tyle co daje Barcelonie ale od czasu do czasu też ma świetne mecze w barwach narodowych i na to liczę dziś. Myślę, że o tyły spokojnie zadbają tacy zawodnicy jak Macherano, Garay, Zabaleta czy Coloccini.
Jeśli ktoś boi się jednak, że Argentyna to przegra to polecam BTS, gdzie na WH można złapać go po 1,91 już i kursy cały czas rosną. Ja osobiście w x2 wchodzę stawką 10/10. Powodzenia !
✅ 60
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
adrianodgie 26

adrianodgie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Mistrzostwa Świata-kwalifikacje
Spotkanie: Ekwador - Argentyna
Typ: over 2.5
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet-At-Home
Analiza:
Zacznę od gospodarzy. Na 5 ostatnich meczy na swoim stadionie over 2.5 padł aż 4 razy. Argentyna zaś na wyjazdach też potrafi strzelać. Na 5 meczy padł 3 razy over 2.5. Drużyn nie trzeba nikomu przybliżać. Dodam jeszcze, że na 3 ostatnie spotkania tych drużyn, over padł 2 razy. Buki obniżyły kursy na under, ale czy takie zagranie nie jest celowe? ???? Kurs soczysty, bo 1.95. Polecam!!
kiepska analiza
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom