>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 11.06.2012 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
G 7

garrincha

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Birmingham WTA
Data: 11.06.2012 16:30
Spotkanie: Melanie Oudin - Sorana Cirstea
Typ: 2:0 (Total Scores)
Kurs: 3.50
Bukmacher: williamhill
Analiza:
Po zmaganiach na kortach ziemnych, pora przyszła na korty trawiaste. Sorana w paru ostatnich swoich występach turniejowych nie zachwycała, jedynie z dobrej strony pokazała sie na turnieju w Romie gdzie odpadła z Kvitova 6-2 5-7 6-2 zabierając nawet seta rywalce . Ale dzis zmagania beda na kortach trawiastych, i tu nie widze optymistycznych dla niej prognoz. Ogólnie rzecz biorac Sorana nie należy do tenisistek dobrze grających na trawie, ona preferuje korty twarde jak i ziemne. Natomiast dla Oudin jest to juz drugi turniej z rzędu, w poprzednim tygodniu występowała w Nottingham mimo ze ranga ITF, ale zawsze obycie na kortach jest. Natomiast w obecnie trwającym turnieju, przeszła kwalifikacje ogrywajac dwie rywalki. I tutaj upatruje przewagi po stronie Oudin, w obyciu na trawie. Czego podejrzewam bedzie brakować Soranie w dzisiejszych zawodach. Dodatkowym smaczkiem jest, że obie panie rywalizowały juz dwukrotnie i w każdym ze spotkan zwyciesko wychodziła Melanii. Dzis licze na trzecie zwycięstwo, bo sa ku temu przesłanki.
0
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
EURO 2012
Spotkanie: Francja - Anglia
Typ: Strzelec gola - Andy Carroll
Kurs: 4.33
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Śmieszą mnie już naprawdę komentarze typu Carroll to drewno, jest słaby, nie potrafi kopnąć piłki itp. Każdy kto tak piszę jest weekendowym kibicem który widział Carrolla dwa razy na oczy, a trzy mecz PL i teraz jest wielkim ekspertem od angielskiego futbolu. Zgadzam się że po przyjściu do Liverpool&#39;u Carroll GRAŁ (czas przeszły) bardzo słabo, a wręcz do d***. Po przyjściu z Newcastle gdzie grał naprawdę dobrze, a w połowie sezonu był w czółowce ligi pod wględem goli i miał ich bodaj 12, po prostu nie potrafił się odnaleźć. Długo zajeło mu żeby odzyskąć formę kiedy grał jeszcze w Newcastle, cały czas ciążyła na nim presja tego że kosztował 35mln funtów i nic nie strzela, a chyba każdy piłkarz musi się zgrać z nowymi kolegami z drużyny, a przez tą presję ceny po prostu nie mógł grać normalnie w piłkę i grał jak grał. W końcówce sezonu wreszcie zaczął grać na naprawdę wysokim poziomie, a pokazał to wyraźnie finał FA CUP, gdzie Carroll wszedł z ławki i bez żadnego stresu zagrał świetny mecz strzelając gola, a do drugiego zabrakło mu dosłownie centymetrów. Nie można też zapominać o tym że Carroll ma dopiero 23 lata, a mimo to w pierwszym sezonie w PL miał już w połowie sezonu 12 goli, nie grając w topowej drużynie, a to wyraźnie pokazuję że Carroll to naprawdę dobry zawodnik. Odblokował się w Liverpoolu i gra naprawdę dobrze, w głosowaniu na najlepszego zawodnika maja, na LFC.pl miał 95% głosów co o czymś świadczy. W pierwszych dwóch meczach nie będzie grał Rooney, więc Carroll będzie musiał się w tych dóch meczach pokazać z jak najlepszej strony żeby utrzymać miejsce w pierwszym składzie. Myślę więc że po takim kursie warto zagrać że Andy strzeli gola bo jest to naprawdę dobry zawodnik i po cichu liczę że zostanie królem strzelców EURO.
0
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Europy 2012
Spotkanie: Francja - Anglia
Czy P Mexes otrzyma kartkę w regulaminowym czasie?
Typ: Tak
Kurs: 3.90
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Patrząc na poprzednie mecze uznawane za hity pierwszej serii gier Euro 2012 (mecze Portugalia - Niemcy oraz Włochy - Hiszpania) można było zauważyć, że nie były to mecze na najwyższym poziomie. Dominowała gra defensywna i zabezpieczanie się przed utratą bramki, w tym meczach sporo było również fauli i żółtych kartek. Myślę, że podobnie może być w kolejnym hicie czyli spotkaniu Francji z Anglią.
Postanowiłem więc zagrać zawodnika, który według mnie może dostać żółtą kartkę w tym spotkaniu, wybór padł na stopera &quot;Trójkolorowych&quot;. Francuz w poprzednim sezonie nie był zawodnikiem od którego ustalało się wybór składu w obronie Milanu (w lidze rozegrał 14 spotkań) może więc mieć braki w ograniu lub przygotowaniu. Mexes jest to zawodnik, który często gra faul w poprzednim sezonie w Milanie w meczach ligowych dostał 7 żółtych kartek w 25 meczach (licząc ligę, europejskie puchary i Coppa Italia) więc do notesów sędziów trafia dość często.
Jeśli chodzi o sędziego tego spotkania to będzie bardzo dobrze znany Francuzowi Włoch Nicola Rizzoli, patrząc na statystyki to we Włoskiej Serie A ten sędzia pokazuje prawie 5 żółtych kartek na mecz, więc dość dużo. W poprzednim sezonie do notesu tego sędziego Francuz trawił w meczu z Napoli, w sezonie 2009/10 Rizzoli dwa razy pokazywał żółtą kartkę Francuzowi.
Myślę, że dziś Mexes jaką żółtą kartkę również zarobi, bo ostatnio w reprezentacji zdarzało mu się to dość często. w tym roku rozegrał 4 mecze w kadrze &quot;Trójkolorowych&quot; i 3 razy trafiła do notesów sędziów. Mam nadzieje, że dzisiaj będzie podobnie.
⛔ 100
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Euro 2012
Spotkanie: Ukraina - Szwecja
Typ: Szwecja będzie prowadzić po pierwszej połowie
Kurs: 3,05
Bukmacher: Bet-at-home
Dzisiaj swój pierwszy mecz na Euro 2012 rozegra drugi współgospodarz turnieju. Zachwytów na pewno nie ma.. Największą bronią Ukrainy w tym turnieju jest fakt że gra u siebie. Szwedzi tymczasem od 5 spotkań przygotowawczych nie przegrali ani razu. Ostatni raz przegrali z Anglią 1:0 a potem Danią 2:0. Przyznać trzeba że przeciwnicy nawet jeżeli to tylko mecze towarzyskie to byli wymagający. Szwedzi rozgromili między innymi Chorwację 3:1 która wczoraj przecież pokonała pewnie Irlandię 3:1. Ukraina tymczasem ma problemy ze stabilizacją formy.. Porażka z Austrią czy Turcją ciężko nazwać jako zasłonę dymną przez Euro. Ostatnie dwa spotkania Ukraina przegrała przed Euro. Szwedzi tylko raz przegrali z Ukrainą i było to w meczu towarzyskim w 2008 roku.. wynik 1:0. Dawno temu więc składy dziś zupełnie inne. Spodziewam się po cichu tutaj remisu jednak sądzę że Szwedzi uderzą od początku ponieważ dobrze wiedzą że potem czeka ich Anglia i Francja więc ciężko tu mówić o kalkulacji punktów. Z Ukrainą trzeba po prostu wygrać strzelając jak najszybciej bramkę.
by scotratez
⛔ 100
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny
Spotkanie: Ormachea Paula vs Heather Watson
Typ: 1
Kurs: 4,50
Buk: Bet365
Data/godzina rozpoczęcia: 11-06-2012/15-30
Analiza:
Jeżeli pogoda dziś pozwoli to spotkanie zostanie rozegrane na korcie centralnym w Birmingham. Faworytką bukmacherów jest zawodniczka gospodarzy Watson, która jest sklasyfikowana na 110 miejscu w rankingu WTA. Za jej największy sukces można uznać zwycięstwo w juniorskim US Open w 2009r. Dotychczas w karierze zwyciężyła trzy turnieje rangi WTA. Ostatnio na turnieju w Nottingham odpadła w 1/8 finału. Zawodniczka ta jest jeszcze młoda, gdyż ma dopiero 20 lat. Nie posiada zbyt imponujących warunków fizycznych. Jej rywalka Argentynka to również ten sam rocznik. Ormaechea po odpadnięciu w pierwszej rudzie wielkoszlemowego Roland Garros miała sporo czasu na przygotowanie się do obecnie trwającego turnieju. Uległa nie byle komu, gdyż samej Venus Williams, jednak co należy podkreślić to fakt, że wygrała z Amerykanką jednego seta. W karierze ma 8 zwycięstw w ITF-ach. Zajmuje 120 miejsce w rankingu WTA. Umiejętności obu zawodniczek są zbliżone do siebie. Dziś dyspozycja dnia może zadecydować o ostatecznym wyniku. Liczę na to, iż w lepszej kondycji jest Ormaechea-powodzenia
0
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Dyscyplina: EURO 2012
Spotkanie: Francja - Anglia
Typ: obydwie druzyny zdobeda gola
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zaskakujaco wysoki kurs na takie rozwiazanie, bo 2,25.
Wedlug mnie Francja jest w tej chwili bardzo ciekawym, mlodym ofensywnym zespolem. Zespolem, ktory w RPA skompromitowal sie na calej lini.
W ataku krol strzelcow Ligue 1 Olivier Giroud oraz Benzema, ktory jest zawsze bardzo grozny. Graja ze swoim odwiecznym rywalem, z ktorym zwyciestwo to cos wiecej niz tylko 3pkt w grupie D.
Jestem w zasadzie pewny, ze Francja zdobedzie bramke.
Natomiast jesli chodzi o Anglie to zespol lekko rozbity( brak rooneya), ale z drugiej strony zawsze niebezpieczny. Historia pokazuje, ze w pierwszym meczu turniejowym praktycznie zawsze zdobywaja bramke.
✅ 125
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Dyscyplina: tenis, WTA, Birmingham
Spotkanie: Paula Ormaechea - Heather Watson
Typ: Ormaechea wygra pierwszego seta i wygra mecz
Kurs: 5,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dwie zawodniczki z roczniku 1992. Orma - 8 turniejów ITF na koncie, nieco wyżej rozstawiona Watson tylko 3. Wszystko za sprawą tego, że Brytyjka częściej próbuje swoich niedużych sił i możliwości na większych turniejach. Paula dopiero się przebija do tej sfery, od tego roku i jakby nie patrzeć, przynosi to efekty - każdy pewnie pamięta jej niedawno odbyty mecz z Venus Williams podczas RG, gdzie urwała seta. Ona ogólnie na kortach ziemnych od dawna prezentuje się wybornie. Na trawie za bardzo w życiu nie pograła, to dlatego buki wystawiły na nią tak wysoki kurs, ale serwis jest niewątpliwie jej mocną stroną, więc to może być tzw. wejście z buta. Reprezentantka gospodarzy jest wyraźną faworytką, niby ma jakieś małe osiągnięcia na nawierzchni trawiastej, ale to nie jest żadna światowa półka. Handicap +1,5 seta po kursie 2,60 - istne value. Czyste zwycięstwo Argentynki także chętnie spróbuję.
0
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Euro-2012
Spotkanie - Francja : Anglia
Typ - liczba goli 1 połowa ? 2 gole
Kurs - 4.70
Buk - Unibet
Analiza :
No i kolejny dzień emocji na Euro 2012 ja wybieram pierwsze spotkanie w którym zmierzą się Francuzi z Anglikami i nie ukrywam że spodziewam się sporych emocji no i pięknych bramek a nie ma co ukrywać że strzelców dosyć dobrych w tym spotkaniu nie brakuje . Francuzi zapowiadają walkę i zatarcie wrażenia jakie zrobili podczas mundialu w 2010 roku kiedy to odpadli już w fazie grupowej , po tym posypała się mocna fala krytyki na zespół a za obrazę ówczesnego trenera Raymonda Domenecha ze składu wyrzucony został Nicolas Anelka a Franck Riberyi koledzy ogłosiło w związku z tym strajk. No ale to już jest za nimi . Teraz podopieczni Laurenta Blanca do tegorocznego turnieju przystępują jako zwycięzcy swojej grupy kwalifikacyjnej , mało tego nie przegrali od 21 spotkań od 7 września 2010 roku. Francuzi już dwukrotnie zdobywali ME tak więc wiedzą jak tego dokonać . No ale w dzisiejszym meczu sprawa zwycięstwa jest niewiadomą bo naprzeciw Francuzów staną Anglicy którzy również nie przegrali żadnego ze swoich spotkań w eliminacjach do tegorocznych ME . Anglicy są niewygodnym rywalem Francuzów w 30 meczach pomiędzy obiema reprezentacjami aż 21 razy górą byli piłkarze z wysp . Anglicy w dzisiejszym spotkaniu wiadomo już będą osłabieni brakiem min. Franka Lamparda którego kontuzja wykluczyła z Euro oraz kolega jego klubowy partner z defensywy Gary Cahill. Wayne Rooney jest zawieszony na dwa pierwsze mecze za czerwoną kartkę, Jermainowi Defoe zmarł ojciec i do soboty nie uczestniczył w treningach. Jednak pomimo tych wszystkich osłabień trener Laurent Blanc powiada że &quot;Może i nie są w pełni sił, ale mają swój własny styl, na który musimy być świetnie przygotowani &quot; . Wczoraj mieliśmy okazję zobaczyć w akcji innych wyspiarzy no może nie tak sławnych piłkarzy Irlandii i od początku spotkania widać było uporczywe ataki na bramkę Chorwatów co zapewne zobaczymy i w dzisiejszym spotkaniu bo wyspiarze tak grają na pełnych obrotach , dlatego liczę że obie 11 zdołają zdobyć już w pierwszej połowie po jakiejś bramce . No i mój typ to 2 gole w pierwszej połowie . Jak będzie przekonamy się niebawem ! Pozdrawiam !
✅ 370
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EURO 2012
Spotkanie: Ukraina - Szwecja
Typ: Szwecja powyżej 1,5 goli
Kurs: 3,00
Buk: Bet365
Analiza: Ciekawy kurs, ciekawy... Nie powiem, że nie... Współgospodarz Euro2012 rozegra pierwszy mecz ze Szwecją. Tutaj stawiam zdecydowanie na Szwedów... Ukraina gra piach. Dosłownie - oglądałem ich ostatnie dwa spotkania z Austria i Turcja i niestety nie grali nic specjalnego. Nie biorę pod uwagę marnego spotkania z Estonia, które wygrali 4:0, bo Estonie pokonać to nie jest problem. Szwecja natomiast od czterech spotkań nie przegrała. Pokonując po kolei Bahrajn, Chorwacje, Islandie i Serbie. Strzelając przy tym 10 bramek. Średnio 2,5 bramki na mecz, no ale wcale mnie to nie dziwi... Bo skład mają na prawdę niezły. W Ataku wiadomo rozgrywający sezon życia - Zlatan Ibrahimović. W pomocy Toivonen, który strzela i asystuje jak na zawołanie. Jest także Sebastian Larsson - piłkarz Sunderlandu. Nie będę ukrywał, że bardzo go lubię - bo w &quot;Czarnych Kotach&quot; odwala kawał dobrej roboty. Nie mówię już o tym jak wzorowo bije rzuty wolne... Czapki z głów dla tego Pana! Ukraina hmmm... No niestety, ale z grupy to raczej wyjść nie powinna... Jest to przykre, ale cóż poradzić. Niby będą mieć za sobą tysiące kibiców, ale to nie wszystko. Szwedzcy piłkarze przerastają ich przynajmniej o klasę, a niektórzy nawet o kilka... Mecz będzie zacięty, ale wygrają goście na tegorocznych Mistrzostwach. Przy czym strzelą przynajmniej dwie bramki - kurs 3,00! Miód!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
arcadiusk 4

arcadiusk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EURO 2012, Grupa D
Spotkanie:
Francja - Anglia
Typ:
Połowa meczu (1X2):
1
Kurs:
3.45
Bukmacher:
Pinnacle
Analiza:
Dzisiaj kolejne zmagania w ramach Euro. Tym razem mecze na Ukrainie. Rywalizację w grupie D zaczynamy teoretycznie od rywalizacji dwóch faworytów tej grupy czyli spotania Francji i Anglii.
Nie będę ukrywał że moim cichym faworytem tych mistrzostw jest Francja. Wszystko debatują Hiszpania, Niemcy czy może Holadnia. A wg mnie to właśnie Francja ma obecnie najlepszy skład aby dzielić i rządzić w tych mistrzostwach. Po fatalnym występie na MŚ w RPA przyszedł nowy trener poukładał ten zlepek indywidualności w jedną zgraną drużynę. Ich wyniki są świetne a gra może się podobać. Przez eliminacje przeszli bez większych problemów pokazując się z bardzo dobrej strony.
Po przeciwnej stronie są Anglicy. Za każdym razem stawiani w roli mniejszych lub większych faworytów którzy zawsze zawodzą swoich kibiców. Myślę że nie inaczej będzie i tym razem. Jak wiadomo kilka miesięcy temu odszedł trener, a nowy został powołany dopiero w maju. Jego powołania względem obrońców wywołały mały szum. Do tego doszła kontuzja Lamparda, Cahilla oraz czerwona kartka wykluczająca Rooneya i to wszystko wg mnie spowoduje kompromitację Anglii w dzisiejszym meczu.
Sądzę że już od samego początku to Francuzi będą prowadzić grę i pokuszą się o strzelenie bramki już w pierwszej połowie tego meczu.
Jeśli Anglii nie dopisze szczęście i nie hukną jakiegoś przypadkowego gola z kontry to typ ma duże szanse wejścia.
⛔ 100
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka, TBL, Turcja
Spotkanie: Besiktas - Anadolu Efes (Game 6)
Typ: 1
Kurs: 1.47
Buk: Betfair
Analiza: Besiktas pewnie zmierza do mistrzostwa Turcji. W finale prowadzi 3:2 i liczę, że dzisiaj postawi kropkę nad i. W zespole kilka znakomitych graczy: Arroyo, Hawkins, Mensah-Bonsu, Erceg, Ersin, Cetin. Możliwości ofensywnych mnóstwo. W ostatnim meczu u siebie 81:55, ale to wynik głównie frustracji po przegranym meczu nr 3 u siebie 67:69. Ponadto pierwszopiątkowy gracz Efesu Cenk nie zagra z powodu kontuzji. Besiktas jako gość w ostatnim meczu finału w piątek przegrał po dogrywce 82:84 po akcji w ostatniej sekuncie i dzisiaj w końcu powinien rozstrzygnąć tę serię. Co więcej już dawno byłoby po finałach, gdyby w meczu nr 4 wygrali, a prowadzili po 1 kwarcie 13 pkt. i w przerwie 12 pkt. Besiktas ograł w drodze do finału m. in. Galatasaray, mistrza sezonu zasadniczego oraz ubiegłorocznego mistrza Ulker. Według mnie to mecz kończący rywalizację w tym sezonie.
Wyniki playoff:
Efes vs Besiktas 75:82
Efes vs Besiktas 71:76
Besiktas vs Efes 67:69
Besiktas vs Efes 81:55
Efes vs Besiktas 73:73 (84:82 overtime)
Regular season:
Besiktas vs Efes 83:76
Efes vs Besiktas 77:86
✅ 47
 
beb 95

beb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Euro 2012
Spotkanie: Francja - Anglia
Typ: Francja powyżej 40 pkt
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jest to zakład specjalny, dla szybkiego wtajemniczenia już tłumaczę:
Wygrana przez drużynę - 25 pkt
Remis - 10 pkt
Bramka - 15 pkt
Czyste konto - 10 pkt
Gol przed 20 minutą - 10 pkt ekstra (maks to 10 pkt)
Karta żółta - -5 pkt
Kartka czerwone - -10 pkt
I tak w skrócie wygląda punktacja, Jestem skłonny postawić powyżej 40 pkt dla drużyny ponieważ to pasuje do mojej teorii. Skład Anglików mocno rozbity, do kadry wzięci ludzie którzy nie powinni tam być (drewno Caroll), brak rooneya, świeży trener to wszystko powoduję że Francja wygra mecz. Już od bardzo dawna Francja nie była w takiej formie jak będzie w dzisiejszym meczu. Ribery + Benzema = bramki, dobra atmosfera brak przegranej od września 2010 roku, to wszystko powoduje, że według mnie Francja wygra dzisiaj 2:0 co daje wygrana (25 pkt), 2 bramki (2x15 pkt) i czyste konto (10 pkt). Grając spokojnie nie powinni nałapać kartek więc dużo też nie będzie im odjęte, myślę że to bardziej bezradni Anglicy będą kopać po nogach francuzów za co to oni będą otrzymywali kartki. Francja do boju
⛔ 100
 
e.dantes 330

e.dantes

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Euro 2012
Spotkanie - Ukraina : Szwecja
Typ - pierwsze 10 min wynik ? Szwecja
Kurs - 8.00
Buk - Bet365
Analiza :

Dzisiaj kolejne spotkania w Euro ja wybieram pojedynek pomiędzy Ukrainą a Szwecją i powiem że liczę na szybką bramkę w wykonaniu Szwedów którzy nie ma chyba wątpliwości są faworytem tego spotkania . Gospodarze jak wiemy tak jak Polacy nie musieli uczestniczyć w eliminacjach a rozgrywali tylko mecze towarzyskie a to jak przekonaliśmy się sami na własnej skórze nie daje nic i tak Ukraińcy nie zachwycali w sparingach przed turniejem , co prawda pokonali Estonię 4:0, ale potem ulegli Austrii 2:3 i Turcji 0:2. Co spowodowało że postawiłem na szybką bramkę w wykonaniu Trzech Koron a no to że Ukraińcy przed turniejem stracili z powodu kontuzji trzech podstawowych bramkarzy co zapewne Szwedzi z Ibrahimoviczem szybko wykorzystają . Podopieczni Erika Hamrena bez wątpienia lepiej prezentowali się przedturniejowych sparingach - wygrali z Islandią (3:2) i Serbią (2:1), a na początku tego roku pokonali także Chorwację (3:1) i Bahrajn (2:0).Obie drużyny grali ze sobą do tej pory trzy razy w 2008 roku w Sztokholmie Ukraińcy wygrali 1:0, jeden z powodów mojego dzisiejszego typu - mecz pomiędzy nimi w 2011 roku w towarzyskim turnieju na Cyprzeco prawda Ukraińcy wygrali po rzutach karnych bo w regulaminowym czasie padł wynik 1:1 ale już w 7 min gry J.Elmander zdobył bramkę dla Szwedów , na co dzisiaj też liczę no nie w wykonaniu J.Elmandera bo go nie ma ale Ibrahimovic jest i na niego liczę . Pozdrawiam !
⛔ 100
 
K 218

krystian95

Użytkownik
Dyscyplina:Piłka nożna,EURO 2012,grupa D
Francja-Anglia
Typ: Anglia over 2,5 żółtych kartek
Kurs: 2,25
Buk: bwin
Analiza:
Dziś szlagierowe starcie w grupie D,Francja w Doniecku zmierzy się z Anglią.Wpadł mi w oko typ na to,że Anglicy w tym spotkaniu otrzymają powyżej 2 żółtych kartek.Dlaczego?
Jak wiadomo spotkania Francuzów z Anglikami są bardzo prestiżowe.Oba narody nie darzą się szczególną sympatią,więc nie będzie tu odpuszczania.Jest to pierwsze starcie w tym turnieju,stąd obie drużyny będą grały z maksymalną determinacją.
Sędzią dzisiejszego starcia będzie Włoch,Nicola Rizzoli.Patrząc na statystyki spotkań,które prowadził widać,że lubi pokazywać kartki.W meczach,które prowadził w 2012 roku pokazywał średnio 5,22 kartki na mecz.
Anglicy ,jak wiadomo,grają wyspiarski futbol.Często nie przebierają w środkach,a co za tym idzie mogą przytrafiać im się żółte kartki.Dodatkowo,w składzie &quot;Synów Albionu&quot; w dzisiejszym meczu zagrają Scott Parker i John Terry,którzy preferują agresywną grę.Sądzę,że któryś z nich jeśli nie obaj otrzyma kartkę.
Dodatkowo,sędziowie często pokazują żółtek kartki za zagrania z łokciem.Przez to często jesteśmy świadkami dużej ilości kartek.
Francuzi mają w swoich szeregach szybkich i dobrze panujących nad piłką zawodników,jak Ribery,Nasri czy Benzema.Uważam,że stwarza to kolejne szansę na żółte kartki dla Anglików.
Jak dotąd najwięcej kartek na mistrzostwach otrzymali Włosi,bo aż 4.W dzisiejszym spotkaniu także powinniśmy być świadkami twardej gry.Dodatkowo,jak wspomniałem,sędzia,który lubi pokazywać kartki.Stąd typ,że Anglicy w tym spotkaniu obejrzą co najmniej 3 żółte kartki,po atrakcyjnym kursie.
⛔ 100
 
fab 48

fab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Norwegia - Division 2 - Group 4
Spotkanie: Ostsiden - Stabaek 2
Typ: powyżej 3.5g
Kurs: 2.35
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Różnica 1 punktu towarzyszy oby zespołom przed tym pojedynkiem. W prawdzie nie należą one do czołówki, ale będąc w sytuacji, gdzie każdy punkt jest na wagę złota i gwarantuje oddalenie się od strefy spadkowej, jest o co grać. Dobrze się składa, bo obie ekipy trzymają podobny poziom sportowy, nie powinno być też jakiejś konkretnej przewagi na boisku, co ważne w momencie, gdy ktoś strzela 2-3 gole i broni do końca wyniku. Tutaj tego mieć miejsce nie powinno. Ostsiden mieli ostatnio problemy ze strzeleniem gola(1 w 3 meczach), ale u siebie średnio te 2 minimum strzelają. Przy rywalu powinno to być formalnością. Stabaek 2 złapali formę, tylko 1 porażka w ostatnich 4 meczach, z wyżej notowanym Frigg strzelili 2 gole na wyjeździe. Tutaj przy obecnej dyspozycji, ta liczba powinna być formalnością.
✅ 135
 
buko111 12

buko111

Użytkownik
dyscyplina:piłka nożna Euro2012
spotkanie:Ukraina-Szwecja
typ:2/2
kurs:5,5
bukmacher:William Hill
witam
chyba nadszedł czas aby sie odkuć w te mistrzostwa i dlatego zagrałem na zwycięstwo Szwecji do przerwy i na koniec bo po pierwsze Ukraina tak jak zresztą Polska jest gospodarzem EURO i będzie miała splątane nogi pierwszym meczem na własnych stadionach
po drugie Szwedzi są zdecydowanie lepsi od współgospodarzy EURO i na papierze i na boisku
po trzecie mają lepszych piłkarzy
po czwarte lepiej grali w sparingach przed wielką imprezą
ostatni mecz pomiędzy obiema drużynami zakończył się wygraną Szwedów 0-1
ostatnie 2 mecze przed Euro towarzyskie to dla UKRAINY 2 porażki,a dla Szwecji to 2 wygrane i to nie byle z kim bo Islandia i Serbia
dlatego stawiam że po przerwie i na koniec Szwedzi będą lepsi
⛔ 100
 
L 32

lorakkk11

Użytkownik
dyscyplina: Piłka nożna - 1 liga
spotkanie: BI/Bolungarvik - Thor Akureyri
typ: powyżej 3.5 bramki
kurs:2.55
bukmacher: Betsafe
Witam. Na dzisiejszy wieczór wybrałem spotkanie 1 ligi islandzkiej. Mój typ to powyżej 3.5 bramki w w/w meczu. 1 liga islandzka obfituje w bramki. W ostatniej kolejce padały następujące wyniki:
Thór 2 - 1 Víkingur Ólafsvík
Tindastóll 2 - 4 ÍR
Höttur 0 - 0 BÍ / Bolungarvík
Fjölnir 3 - 1 KA
Víkingur Reykjavík 2 - 6 Fjölnir
ÍR 2 - 1 Höttur
Víkingur Ólafsvík 2 - 1 Thróttur Reykjavík
KA 2 - 2 Tindastóll
Haukar 2 - 1 Leiknir Reykjavík
Wybrany przezemnie mecz jest spotkaniem zaległym.
Średnia goli na mecz jak narazie w tych drużynach wygląda następująco:
BI/Bolungarvik - 2.75
Thor Akureyri - 2.50
Obie drużyny grają mocno w kratkę:
20/05/12 1DK Fjölnir 2 - 2 BÍ / Bolungarvík
26/05/12 1DK BÍ / Bolungarvík 2 - 5 Tindastóll
02/06/12 1DK Höttur 0 - 0 BÍ / Bolungarvík
08/06/12 VBK Breidablik 5 - 0 BÍ / Bolungarvík
19/05/12 1DK Thróttur Reykjavík 1 - 3 Thór
26/05/12 1DK Haukar 1 - 0 Thór
02/06/12 1DK Thór 2 - 1 Víkingur Ólafsvík
08/06/12 VBK Thór 1 - 4 Valur
Ale ich mecze obfitują w bramki. Myśle, że goście wygrają. 1:3, 2:3 może 1:4. Pozdrawiam.
⛔ 100
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Dyscyplina: EURO 2012
Spotkanie: Ukraina - Szwecja
Typ: Shevchenko strzeli
Kurs: 3,10
Bukmacher: Bet365

Analiza:
W składzie Ukrainy w ataku dzisiaj Shevchenko i Voronin, tak więc widać, że trener Blokhin stawia jednak na doświadczenie obu graczy. Szwedzi są tutaj wymieniani w gronie może nawet &quot;Czarnego Konia&quot; turnieju, ale ja jednak nie do końca tak sądzę. Ukraińcy po pierwsze grają u siebie. Po drugie mecz taki ze Szwedami powinien być dobrym meczem na przełamanie się naszych wschodnich sąsiadów. Ukraińska reprezentacja, podobnie jak i kluby z tego kraju u siebie zawsze są bardzo groźnie. Na początek Ukraińcy na pewno nie będą chcieli przegrać, tym bardziej że jeszcze mecze z Anglią i Francją, które będą bardzo trudne. Trochę nie spodziewałem się Shevchenki w pierwszym składzie, ale widocznie Blokhin widzi w nim jeszcze potencjał na grę na bardzo wysokim poziomie, bo piłkarz ten już ma 36 lat. Jednak jego doświadczenie na tym turnieju może się bardzo przydać. Dodatkowo zauważyłem, że w obronie Szwedów zagra od początku doświadczony, ale już także wiekowy Melberg, tak więc zapowiada nam się pojedynek starszych Panów. Wydaję mi się, że Shevchenko jest w stanie strzelić gola oczywiście w miarę możliwości całej drużyny. Dla niego to na pewno ostatnia taka wielka imreza, tak więc myślę, że da z siebie wszystko, tym bardziej, że ostatnio nie był w wysokiej formie i sporo czasu leczył kontuzję. Jeśli już Ukraina miałaby dzisiaj strzelić gola to obstawiam właśnie na Shevchenkę.
✅ 210
 
P 0

poohdini

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Argentyna - Primera B Nacional
Spotkanie: Gimnasia La Plata - Ferro Carril Oeste
Typ: Gimnasia czyste konto
Kurs: 1,91
Bukmacher: William Hill
Analiza: Wszyscy sa skupieni na spotkaniach Euro, ale za to ja znalazlem inny ciekawy mecz. Gimnasia zagra z Ferro na wlasnym stadionie i nie sadze, zeby goscie byli w stanie zdobyc tam bramke. Carril to typowa druzyna swojego stadionu, nie graja najlepiej na wyjazdach i co najwazniejsze - przeciwko klasowym druzynom nie strzelaja duzo goli. Oczekuje malo bramek w trakcie calego meczu, nie bedzie to raczej ofensywne wydarzenie. Gymnasia to znacznie lepsza druzyna od Ferro, ktora raczej nie pozwoli na strate. Ostatnio goscie trafiali dosc czesto do siatki, ale spojrzmy z kim grali - Huracanem czy Tucumanem czyli zespolami z bardzo slaba defensywa. Obrona Gimnasii prezentuje sie o wiele lepiej i mam nadzieje, ze potwierdza to dzis grajac wlasnie z ekipa Ferro Carril Oeste.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom