>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 11.05.2017 (czwartek)

Status
Zamknięty.
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Kyrgios vs Nadal
Typ: Kto wygra 1st set? Kyrgios
Kurs: 2,60
Bukmacher: Unibet
Data/godzina rozpoczęcia: 11.05.2017/20:00
Link do wyniku: http://www.flashscore.pl/mecz/pns8WRVq/#szczegoly-meczu
Analiza:
Za kilka chwil na korcie centralnym, korcie Manolo Santany dojdzie do mega ciekawego spotkania w 1/8 finału turnieju w Madrycie. Zagrają bowiem Australijczyk Nick Kyrgios z Hiszpanem Nadalem. Rafael jest niepodważalnym królem mączki, jednak Kyrgios umiejętności również nie odstaje. To na co należy zwrócić uwagę jeśli chodzi o Nicka to głowa, psychika. Rafa zmagania z nawierzchnią ziemną rozpoczął w Monte Carlo gdzie wygrał turniej, następnie startował w Barcelonie, i również zwyciężył. Ma świetną serię. Licząc wygraną z Fogninim 2-1 ma jedenaście wygranych, w tym tylko 2 stracone sety. Mecz z Włochem trwał długo, trzysetowe spotkanie, pierwszy set niezwykle długi, zacięty, zakończony tie-breakiem w którym górą była Nadal. Kyrgios w Madrycie ograł Baghdatisa, oraz Harrisona, również bez straty seta. Kyrgios jest jeszcze młody, skończył 22 lata, ale obecnie zajmuje 20 miejsce w rankignu ATP. Wygrał w karierze trzy turnieje, a z pewnością jeszcze wiele przed nim. Kyrgios ma doskonałe warunki fizyczne, mocny serwis. Obaj zawodnicy grali ze sobą dwukrotnie, jest remis 1-1. Dziś tak jak wspominałem na początku: jeśli głowa będzie dobrze pracować Nickowi jest w stanie powalczyć-powodzenia
⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Tenis ziemny - ATP Madrid 2017
20:00
Kyrgios N. - Nadal R.
Nadal R. -1,5 seta
2,20 w Unibet

H2H 1:1, na trawie to wiadomo, że Nadal dużo słabszy. Rok temu spotkali się w Rzymie, Kyrgios wziął 1 seta po tie-breaku, jednak liczę na Rafę. Pomimo tam prawdopodobnych kłopotów wcześniejszych bodajże z uchem po 3 godzinnym meczu ograł Fogniniego który gra płaskie i jako jeden z nielicznych potrafi powalczyć z Rafą.
Kyrgiosa tutaj nie miał jeszcze kto sprawdzić, od Miami grał tylko na Davis Cup dwa mecze. Mecz wieczoru, myślę, że Nadal nie pozostawi złudzeń i weźmie ten mecz spokojnie. Gdzie jak gdzie, ale na mączce u siebie to mało mu kto może zagrozić.
✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Pilka Nozna; LE
Godzina; 21.05
Spotkanie; Lyon-Ajax
Typ; Lyon 1 pol HE -1
Kurs; 5.00
bukmacher; unibet
Analiza;
Zapowiada nam sie swietny spektakl w Lyonie. Momo porazki gospodarzy w pierwszym meczu 1-4 jestem przekonany ze emocji nie zabraknie. Lyon potrafi grac swietna agresywna ofensywna pilke, porownalbym ich do Monaco. Nie kalecza futbolu, na to chce sie patrzec, a ze rywal rowniez grajacy w pilke to ujrzymy dzis SPEKTAKL. Czy Francuzi moga dzis odrobic straty? Oczywiscie, ze tak. zaatakuja z pasja, a maja kim, Lacazette, Cornet, Fekir, Valbuena, to sa gracze baaaardzo kreatywni, Tolisso tez zagra dzis wyzej, Morel i Rafael beda dzis skrzydlowymi. Trzeba grac na ryzyku, a wiadomo iz Ajax bedzie przy takim wyniku szukal tylko sporadycznych kontr, i oczywiscie beda mieli swoje okazje, ale czy bedzie wpadac. Przy odrobinie szczescia Francuzi moga wyjsc obronna reka. Kolega wyzej juz podal typ na awans , wiec zagram dwoma bramkami do przerwy LYON. Meczyk na szczescie na TVP Sport. Milego ogladania.
⛔ 100
 
czaro82 424,3K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna Liga Europy
Godzina. 21:05
Spotkanie. Olympique Lyon - Ajax Amsterdam
Typ. Lyon strzeli w obu połowach
Kurs. 2.06
Bukmacher. Unibet
Analiza:
Witam was wszystkich ponownie na szybko i na skróty bo dopiero co wróciłem z pracy a więc do rzeczy. Ekipa Lyonu o NIC w lidze już nie powalczy obecna pozycja daje im gwarancję w kwal do LE.
Lecz jeśli spojrzymy co może ich ewentualnie spotkać przy wysokiej wygranej w dzisiejszym rewanżu np. finał w obecnych rozgrywkach LE lub nawet puchar i występ w Champions League?
Wiem wiem wiem będzie mega ciężko lecz nie takie rzeczy działy się w piłce nożnej w tym sezonie na nieco wyższych szczeblach
( patrz Barca - Psg ). W pierwszym spotkaniu wynik mocno niekorzystny dla dzisiejszych gospodarzy lecz zapewne nie złożą broni i powalczą przed własną publicznością o jak najlepszy rezultat w tym meczu. Goście mimo wysokiej wygranej przed tygodniem będą musieli się mieć na baczności ponieważ podobnie jak oni na wyjazdach tak i Lyon u siebie to dwa zgoła odmienne zespoły które potrafią narzucić ofensywny styl gry.
Wierzę że w dzisiejszym od pierwszych minut zagra asa napadu którym bez wątpienia jest niejaki Lacazette i wraz z Valbueną wprowadzą sporo zamieszania w szykach obronnych piłkarzy holenderskiego klubu. Mimo iż średnio chce mi się wierzyć w sam awans podopiecznych Bruno Genesio to i tak wydaje miś się że zobaczymy w nim sporo bramek z jednej jak o drugiej strony.
Z racji tego iż sam bts po @ 1.40 a gol w obu połowach po 1.35 wybieram iż to zespół z Francji trafi do sieci w obu odsłonach.
&quot; jeśli moja analiza pomogła ci podwoić drobne-kliknij dzięki &quot;
✅ 106
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina:
21:05
Spotkanie:
Lyon - Ajax
Typ:
kornery over 11,5
Kurs:
1.85
Bukmacher:
LVBet
Analiza:
Krótko i na temat... bo mecz za parę chwil. Dzisiaj rewanż półfinałowego spotkania LE pomiędzy Lyonem a Ajaxem. Pierwsze spotkanie prawdopodobnie rozstrzygnęło sprawę awansu. 4 do 1 dla Ajaxu to spora zaliczka. Uważam jednak, że zawodnicy z Francji nie podniosą od razu rak do góry i postarają się wygrać to spotkanie. Kto wie może nawet powalczyć o awans. Podaje typ na kornery gdyż wydaję się bardzo prawdopodobny. Lyon najprawdopodobniej zaatakuje co może przynieść klika rożnych. Ajax może i ma świetna zaliczkę jednak nie wierzę w to aby zaczęli się bronić. Młodość rządzi się swoimi sprawami i pewnie również będą atakować. W pierwszym pojedynku było 6 do 8 dla Lyonu w kornerach. Bardzo ciekawie wygląda również statystyka kornerów Lyonu:
9 kornerów z Nantes,
8 z Ajaxem,
8 z Angers,
7 z Monaco,
9 z Besiktasem,
Lyon swoją grę głównie opiera na skrzydłach co w połączeniu z wynikiem pierwszego spotkania, które zmusza gospodarzy do ataku powinno pokryć podany przeze mnie over. Pozdrawiam


⛔ 100
 
alvado 571

alvado

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy
Godz: 21:05
Spotkanie: Manchester United - Celta Vigo
Typ: Posiadanie piłki (%) powyżej 53.5% drużyna gospodarzy
Kurs: 1.90
Buk: Unibet

Szybka analiza, bo zaraz meczyk, a więc do rzeczy. Dzisiaj wieczorem odbywają się mecze półfinałowe Ligi Europejskiej, ja postanowiłem się przyjrzeć starciu Manchesteru United z Celtą Vigo. Znalazłem ciekawy kurs na posiadanie piłki gospodarzy, które musi wynosić minimum 54%, aby typ wszedł i dokładnie przeanalizowałem ostatnie 10 meczy Manu u siebie i aż w 9 ten typ się pokrył, tylko w jednym Czerwone diabły miały mniejsze posiadanie jednakże było to spotkanie z Chelsea Londyn, która jest w znakomitej formie więc nie ma co się dziwić i nie umniejszając nic drużynie z Hiszpanii to nie można jej porównywać z The Blues. Myślę, że typ jest jak najbardziej warty zagrania, a czy wejdzie przekonamy się za 2 godzinki, powodzenia i miłego oglądania.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom