>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 11.05.2017 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 855,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na czwartek - 11. Maja

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 599,3K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna , Meksyk , Clausura - Ćwierćfinał
Godzina: 02:30
Spotkanie: Tigres - Monterrey
Typ: BTTS / over 2.5
Kurs: 2.20
Bukmacher: forBet
Analiza:
http://www.flashscore.pl/mecz/hpWIaCMo/#szczegoly-meczu

Wkraczamy do fazy Play - Off i na początek bardzo ciekawa para , według mnie najbardziej wyrównana z pośród wszystkich czterech. Gospodarze po udanej końcówce I rundy rozgrywek ( 2 zwycięstwa ) ostatecznie zajęli 7 - e miejsce ( 25 pkt. ) i w &quot; nagrodę&quot; zmierzą się z bardzo wymagającym rywalem , ubiegłorocznym finalistą drużyną Monterrey.
Goście po dosyć &quot; podejrzanej &quot; domowej porażce w ostatnim meczu z drużyną Monarcas skończyli rozgrywki tej fazy na 2 -m miejscu ( 27 pkt.) , aczkolwiek nawet zwycięstwo w tym spotkaniu nie pozwoliłoby przesunąć się oczko wyżej ( lider wygrał swój mecz ) , natomiast ta wyjątkowa &quot; gościnność &quot; pozwoliła rywalom zając ostatnie 8-e miejsce premiowane grą w Play - Off....
Przechodząc do dzisiejszego meczu należy wspomnieć że jest to powtórka ubiegłorocznego bardzo wyrównanego ćwierćfinału w którym ostatecznie lepszą okazała się ekipa Monterrey ( Tigres - Monterrey 1:3 , Monterrey - Tigres 1:2 )....
Nie podejmę się wskazania zwycięzcy w dzisiejszym spotkaniu jak i całym dwumeczu , tym bardziej że jak widać własne boisko nie koniecznie musi być atutem , na dodatek gospodarze z pewnymi problemami kadrowymi . Dobrym rozwiązaniem w tym spotkaniu wydaje się być typ na BTTS @ 1.7 , ja jednak zachęcony lepszym kursem zagram powyższy bet biorąc pod uwagę ubiegłoroczne zmagania obydwu ekip i specyfikę ligi.
✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LE
Godz: 21:05
Spotkanie Lyon-Ajax
Typ: Lyon wygra dokładnie 2 golami
Kurs 5.20
Buk

Analiza: Rewanżowe spotkanie półfinałowe pomiędzy ekipami Lyonu oraz Ajaxu. Goście w pierwszym spotkaniu swój stadion wykorzystali na maxa wygrywając 4:1 , czym praktycznie zapewnili sobie udział w finale, jednak nie takie wyniki już były w europejskich pucharach w ostatnich latach odrabiane. Lyon na własnym stadionie jest zespołem nieprzewidywalnym i niezwykle silnym w tym meczu na pewno również jest zdecydowanym faworytem do wygranej, bowiem u siebie moim zdaniem jest w spokojnie w stanie pokonać ekipę z Amsterdamu, który na wyjazdach gra znacznie słabiej niż u siebie na stadionie. Ostatnie 5 meczy wyjazdowe zespołu przyjezdnych to 3 porażki, remis oraz zwyciestwo, jest to raczej średni wynik jak na ekipę , która walczy o finał Ligi Europy, dlatego moim zdaniem zagranie jutro na Francuzów oraz na over w bramkach to po prostu mus ponieważ Lyon jest zespołem, w którego spotkaniach wpada mnóstwo bramek i tak na swoim stadionie jak i na wyjazdach spokojnie można na nich w tej kwestii liczyć, na jutro mam kilka typów, moim zdaniem gospodarze wygrają 2:1, może 3:1 , do awansu im może coś braknąć, goście bramkę tutaj zdobyć powinni ,ale można pograć 3-4 bramki w spotkaniu na co jest niezły kurs.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
1 461

123pro123

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LE
Godz: 21:05
Spotkanie Lyon-Ajax
Typ: Olympique Lyon wygra mecz i w całym meczu padnie więcej bramek niż 3,5.
Kurs 2.90
Buk bet-at-home
Analiza:
Spotkanie Ligi Europy, w którym wydaje się być pozamiatane, ale... No właśnie. Bramka na wyjeździe, którą udało się Francuzom zdobyć, może mieć olbrzymie znaczenie. Na pewno morale zespołu z Lyon dzięki temu jednemu trafieniu są o wiele wyższe, niż mogłyby być.
Z tego też względu uważam, że Lyon od początku pójdzie do ataku niemal całą 10 zawodników z pola. Liczę również na to, że szybko uda im się zdobyć 1 bramkę, co da im szansę na złapanie kontaktu i jeszcze intensywniejsze ataki. Z tego też względu będą napierać coraz mocniej, zapominając nieco o defensywie i tutaj również upatruję szans na over. Któraś z kontr Ajaxu może zakończyć się bramką.
Francuskie drużyny ogólnie grają futbol bogaty w bramki, a Lyon tutaj nie ma nic do stracenia. Myślę, że nie będą tak bardzo uważać by nie stracić bramki, bo nawet z czystym kontem muszą strzelić 3. Aby tego dokonać muszą od samego początku rzucić się na rywala i to zapewne zrobią. Liczę na to, że ponad połowa bramek wymaganych do pokrycia tego overu padnie już przed przerwą. Sam awans Lyonu również nie jest wcale tak abstrakcyjny jak wygląda to na papierze. Dodatkowo Lyon jest już poza możliwością gry o LM w swojej lidze, więc na pewno będzie zależeć im na tym, aby przynajmniej do finału LE taką możliwość sobie przedłużyć.
Na pewno szybki mecz z dużą ilością bramek i kartek. Bezpieczniejszy i niemal stuprocentowy do zagrania jest zakład na wygraną gospodarzy i over 2,5 tym razem jednak coś podpowiada mi, że warto zaryzykować i zagrać ostrzej na over wyższy o 1 bramkę.
pozdrawiam i powodzenia
✅ 190
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Dyscyplina: :hokej: Mistrzostwa Świata
Godzina: 16:15
Spotkanie: Czechy - Norwegia
Typ: Norwegia over 1,5
Kurs: 2.05
Bukmacher: unibet
Myśl na ten typ przyszła mi już w trakcie meczu Czechy - Finlandia. Obrona Czechów pozostawiała sporo do życzenia.Były też ku temu powody,bo stracili w pierwszej tercji kapitana Voracka i Simek był jakiś taki rozkojarzony.Spodziewałem się więcej na tle takiego przeciwnika jak finowie.Niestety wkradły proste błędy,brak koncentracji.Momentami wyglądało to bardzo słabo.Finowie stworzyli sobie sporo szans i obrońcy powinni dziękować Mrazkovi,że po 2 tercji było tylko 0-3. Potem piękne odrodzenie Czechów i ostateczna wygrana ???? po karnych :;/:
Moją myśl potwierdziła wczorajsza postawa Norwegów i wynik 5-1 ze Słowenią. Nie rozstrzygam wygranej,kibicuję Czechą,ale myślę,że nie będzie dla nich łatwy mecz. Norwedzy w 3 meczach strzelili 8 bramek.Mają dobrą pozycję w grupie. Liczę,że jutro strzelą Czechą 2 gole :wink:
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
drughi 430

drughi

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,NHL
Godzina: 01:30
Spotkanie: Washington Capitals-Pittsburgh Penguins
Typ: Penguins zwycięstwo(z dogrywką)
Kurs: 2.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Wracam do NHL bo może to być ostatnia szansa napisania kilku słów o Pingwinach w tym sezonie,czego oczywiście im nie życzę ;) Przecierałem oczy co oni zagrali w ostatnim meczu u siebie,czyli meczu nr 6 tej rywalizacji.Kłopoty z wyjechaniem z własnej połowy,w przewagach praktycznie zero strzałów na bramkę Holtby&#39;ego,po 2 tercjach 8 strzałów!(WTF),Crosby ciągle mocno atakowany,pozostałe gwiazdy jak Malkin,Guentzel,Sheary,Kessell praktycznie nie obecni na lodzie.Caps naprawdę ich w tym meczu zmiażdżyli pod każdym względem.Uważam natomiast że Pens nagle nie zapomnieli jak się gra w hokeja i formy też z dnia na dzień chyba nie stracili.Dziś jest mecz o być albo nie być,na terenie przeciwnika.Czas pokazać swój najlepszy hokej,otrząsnąć się z poprzedniej klęski i zagrać jak na mistrzów ligi przystało.Penguins nie raz pokazali że potrafią wygrać z Capitals na ich terenie.To będzie napewno świetny pojedynek i wierzę że gracze z Pittsburgha nie zagrają już tak złego meczu jak ten 2 dni temu,coach Sullivan musi wyciągnąć ze swojej ekipy to co najlepsze i ja się tego trzymam na dzisiejszą noc.Pens są bardziej doświadczeni w fazie play-off i oby to zaprocentowało w Waszyngtonie.
✅ 150
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: około 20:00
Spotkanie: Nick Kyrgios - Rafael Nadal
Typ: Nick Kyrgios +1.5 seta (Nick Kyrgios wygra 1 seta)
Kurs: 1.81
Bukmacher: unibet
Analiza: To że Australijczyk w tenisa grać potrafi każdy wie, ale każdy też wie, że jest on graczem nieprzewidywalnym tzn. potrafi przegrać mecz z słabym rywalem by po chwili walczyć z Federerem i przegrać po 3 seta i 3 tie-breaikach. Dziś mierzyć się będzie z mistrzem cegły Rafaelem Nadalem, który w tym roku ma wynik 11-0 na clayu, lecz oglądałem pare jego meczy i często męczy się w 1 secie. Kyrgios na clayu gra rzadko, ale każdy wie jaki ten gracz ma potencjał. Dodatkowo dziś oglądałem mecze i widzę, że kort jest szybki, co sprzyja mocnym serwisom Kyrgiosa. Jest typem gracza, który nie wystraszy się Nadala i będzie chciał sprawić niespodziankę. Kurs 1.80 na seta jest według mnie przesadzony i Kyrgios spokojnie powinien urwać 1 seta Nadalowi, a odważni mogą zagrać zwycięstwo kangura po kursie 3,30. Rok temu na clayu kangur przegrał z Nadalem 1-2, lecz od tego czasu stał się on lepszym i zdecydowanie bardziej dojrzalszym graczem. Wczoraj Nadal grał prawie 3 godzinną batalie z Fogninim gdy Kyrgios wygrał w niecałą godzine swój mecz. Dodatkowo ostatnio Nadal miał zapalenie ucha co również może wpłynąć na jego forme. Nadala będzie niosła publika, lecz Kyrgios potrafi sobie radzić grając pod presją. Powodzenia
⛔ 100
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Godzina: 02;00
Spotkanie: Boston Celtics - Was Wizards
Typ: over 29.5pts Isaiah Thomas
Kurs: 1.82
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Game 5 w Bostonie, niezależnie kto wygra nie widzę opcji bez overa u Thomasa. PG Bostonu zaliczył 2 mocne występy, grając od razu po tym jak zidentyfikowano, że jego siostra zginęła w wypadku,a Tomasz strzelił 30kilka w game1 i 53 w game2. Jak dla mnie nie istotne są gry rozegrane wyjazdowo, bo wygrana u siebie daje im co najmniej game 7, ale na wyjazd też pojadą bez presji. Ze cztery trójki i spokojnie nasz zawodnik wyrobi linię, tym bardziej że Wizards zaczynali od szalonych startów robiąc dwucyfrowe przewagi po 1 kwarcie, więc możliwe że znowu będą gonić, co tym bardziej powinno uruchomić Izajasza. Jak dla mnie typ to jest niemalże pewniak.
⛔ 100
 
L 168,1K

lukos-140307

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Włochy, Serie A1, Kobiety
Godzina: 20:45
Spotkanie: Modena - Novara
Typ: Modena
Kurs: 1.64
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W finale włoskiej Serie A1 Modena mierzy się z Novarą. Dziś kolejny mecz tych ekip. Po trzech rozegranych spotkaniach Novara prowadzi 2-1. Myślę, że dziś to Modena będzie górą. Oba wygrane spotkania Novary to mecze wygrane u siebie, natomiast w pojedynku w Modenie ekipa z tego miasta była górą i wygrała 3:1.
Modena wygrała dwa ostatnie mecze u siebie. Grała z mocnymi rywalami, więc świadczy to o wysokiej formie tej ekipy. Poza wygranym finałowym pojedynkiem z Novarą wcześniej pokonała u siebie Conegliano, lidera po rundzie zasadniczej. Wygrała także mecz wyjazdowy i dość sensacyjnie zawodniczki tej drużyny znalazły się w finale.
Za Modeną przemawiają także spotkania bezpośrednie, które rozgrywała w roli gospodarza. Oto pięć ostatnich wyników meczów Modena - Novara:
Modena - Novara 3:1
Modena - Novara 3:2
Modena - Novara 3:0
Modena - Novara 3:0
Modena - Novara 3:1
Jak widać ostatnie spotkania w Modenie kończyły się zwycięstwami tej drużyny. Novara ostatni raz zwyciężyła w Modenie 13 kwietnia 2014 roku. Myślę, że dzisiaj również górą będą gospodynie tego spotkania.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna -Dania , 2 liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Nykobing - Roskilde
Typ: Roskilde
Kurs: 2,28
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Zaplecze duńskiej ekstraklasy. Ciekawie zapowiadający się mecz pomiędzy Nykobing a Roskilde.
Na 4 mecze przed końcem drużyna gospodarzy ma 5 punktów zapasu w bezpiecznej strefie, a drużyna która ma szansę jeszcze powalczyć o wyjście ze spadku (Naestved), ma przed sobą trudne mecze ( m.in. z Hobro i Helsingor). Tak więc Nykobing na tym etapie ma już spore szanse na zakończenie tego sezonu na bezpiecznym miejscu..
Ten mecz ma całkowicie inne znaczenie dla drużyny przyjezdnych. Roskilde, choć zajmuję 5 miejsce, to różnica punktowa pomiędzy miejscem drugim a piątym wynosi tylko 2 oczka! Mimo, iż Hobro wypracowało sobie 5 oczek przewagi zajmując fotel lidera, to miejsca 2-3 (dające szansę na awans) leżą w zasięgu każdej z pozostałych czterech drużyn.
Wchodzimy w ten etap sezonu kiedy trzeba dać z siebie 200 % by zawalczyć o wymarzony cel. Roskilde chcą wspinać się w tabeli, co widać w 2 ostatnich meczach. Wygrali bowiem na wyjeździe z Hobro i zremisowali bezbramkowo u siebie z Vendsyssel, czyli rywalem w walce o awans.
Sądzę, że w tym meczu będziemy świadkami zwycięstwa gości.
Powodzenia i pozdrawiam.
⛔ 100
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Madryt
Godzina: 12:00
Spotkanie: Nishikori - Ferrer
Typ: Nishikori WYGRA 1 set i WYGRA cały mecz (Nishikori 1/1)
Kurs: 1.49
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

1/8 finału w Madrycie, wczoraj miałem typ na Japońca, po genialnym kursie ze Schwartzmanem (1.60), dziś trochę mniejszy, a i typ bardziej ryzykowny, ale żołnierz Ferrer to już nie to samo co kiedyś, przypomnijmy, że Nishikori dochodził tutaj w Madrycie w trzech ostatnich latach: półfinał 2016, półfinał 2015, finał 2014..., ten turniej pasuje mi jak żaden inny, i to jak już przegrywał to odpowiednio z: Djokoviciem, Murrayem i Nadalem... Tutaj ponoć przyjechał bez formy, a raczej jego forma była zagadką, szła masówka na Argentyńczyka, a ja się cieszyłem bo mnie kurs szedł w górę, pierwszy set ok, wczoraj nie był rewelacyjny, przegrał go ale nie grał prawie 3 tygodnie, wszedł w mecz, w następnym, zdemolował, Diego wygrywając 6:0, w trzecim grał lepiej, od samego początku prowadził. Ferrer? Już wczoraj nie był faworytem i myślę, że nie awansował by z Tsongą... Wygrał bo Tsonga poddał przez kontuzję, dla przypomnienia , turniej w Madrycie ma również swoje smaczki i 2 lata temu Ci dwaj Panowie spotkali się tutaj w ćwierćfinale, gdzie Japończyk wygrał bez trudu 6:4, 6:2. Teraz już wiekowy, Hiszpan i widoczne jest to jak powoli schodzi ze sceny najlepszych (pamiętam te lata gdzie rok w rok kończył w pierwszej 10-tce...), to dwa lata temu Nishikori pokonał go tu bez trudu, teraz też nie powinien mieć problemów, nie tutaj, gdzie gra mu się tak dobrze.
✅ 49
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy
Godz: 21:05
Spotkanie: Manchester United - Celta Vigo
Typ: Manchester powyżej 1,5 gola
Kurs: 1,63
Buk: Fortuna
Analiza: Rewanżowe spotkanie 1/2 finału Ligi Europy, do Manchesteru przyjeżdża drużyna Celty, pierwszy mecz zakończył się wygraną anglików 1:0 co stawia ich w roli faworytów do zagrania w finale. Dodatkowo Manchester Utd przegrywając ostatnio w lidze z Arsenalem praktycznie stracił szansę na Top 4 i szansę gry w Lidze Mistrzów, jedyna furtka jaka im została to wygranie Ligi Europy, raz, że da im to bezpośredni awans do rozgrywek grupowych LM w przyszłym sezonie, a dwa, że jest to jedyny puchar jakiego klub nie ma jeszcze w swojej bogatej kolekcji. Więc motywacja jest podwójna. We wspomnianym spotkaniu z Arsenalem trener dał odpocząć takim zawodnikom jak Antonio Valencia, Erik Bailly, Daley Blind i Paul Pogba, a Marcus Rashford zagrał tylko pół godziny, więc to też świadczy o tym jak Czerwone Diabły poważnie traktują Ligę Europy, w United nie zagrają kontuzjowani Zlatan Ibrahimovic, Marcos Rojo, Luke Shaw i Ashley Young. Manchester na swoim stadionie w rozgrywkach europejskich jest nie pokonany od 17 spotkań, a razem we wszystkich rozgrywkach nie przegrał na Old Trafford od 27 meczy i na pewno będzie chciał podtrzymać tą serię. Celta jest jedną z rewelacji obecnej edycji Ligi Europy, ale w ostatnich tygodniach coś się zacięło i przegrała ostatnie 5 meczy, w hiszpanii nie gra już praktycznie o nic, tu na pewno powalczy, ale United nie dadzą sobie wydrzeć niemal pewnego miejsca w finale. W Celcie nie zagra tylko Giuseppe Rossi. Do upragnionego awansu Czerwonym Diabłom starczy remis, chyba najczęstszy ostatnio rezultat jaki pojawiał się w ich meczach na własnym stadionie, ale myślę, że nie będę ryzykować i strzelą już w pierwszej połowie, a gdy Celta zaatakuje to podwyższą wynik, Vigo uważam, że max stać na strzelenie honorowej bramki, chociaż bardziej skłaniam się do tego, że mecz zakończy się wynikiem 2:0.
Inne typy jakie widzę na ten mecz to:
handicap 0:1, 1 @2,43
1.druzyna strz.gola w obu pol. Tak @2,44
DW 2:0 @6,5
⛔ 100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Singapur, S-League
Godzina: 13:30
Spotkanie: FC Warriors - FC Hougang United
Typ: 1
Kurs: 1,55
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Dziś egzotycznie, jako typ dnia wybieram to spotkanie piłkarskie z ligi Singapuru. Tabela na początek:

Warriors u siebie ma na koncie 1 zwycięstwo i 2 remisy, natomiast goście na wyjazdach 3 porażki. Stawiam w tym spotkaniu na zwycięstwo gospodarzy, bo Hougang póki co na wyjazdach sobie wogóle nie radzi a kadrowo zespołem mocniejszym wydaje mi się być zespół Warriors. U gospodarzy liczę dziś bardzo na tych najlepszych graczy czyli Webba, Ishaka, Fakudę i gracza, który występował u nas w Ekstraklasie Joela Tshibambę. Wszyscy Ci gracze dzisiaj są w kadrze meczowej i myślę, że z nimi w składzie gospodarze sobie poradzą z tym rywalem. Jedynym nieobecnym na ten mecz jest obrońca Khaizan (7 występów w tym sezonie) ale jak powiedział trener nei jest to wielki problem, bo ma w drużynie kim go zastąpić. Jak pisałem wyżej zespołem mocniejszym kadrowo jest dla mnie FC Warriors, który w każdej formacji na papierze wygląda lepiej, zarówno w obronie, pomocy jak i ataku i próbuję tutaj pograć w stronę ich wygranej. W bezpośrednich pojedynkach tych drużyn lepiej wypadają również gospodarze, co można zobaczyć poniżej:

Poniżej podaję również link, w którym można poczytać co przed tym meczem mówi trener gospodarzy:
http://www.sleague.com/match-preview/s-league/2017/may/2017-05-11/warriors-fc/
⛔ 100
 
I 122

igipigiel

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Madryt WTA
Godz: 14:05
Spotkanie: Bertens-Sevastova
Typ: 2
Kurs: 2,16
Buk: Fortuna
Analiza:
Wygra Sevastova. Dlaczego? Bo jest w formie. Wygrała już trzy rundy i to dość przekonująco. Kolejno: chińka Zhang 2:0, Pliskova 2:0, i wczoaj z gospodynią turnieju Arruabarrena 2:0. Mecz leciał w tv i miałem ze beda trzy sety ale już po pierwszych paru gemach widziałem ze może być cięzko bo naprawde gra bardzo dobrze. Mocno i pewnie serwuje, a przjęcie też niczego sobie. Psychicznie też jest bardzo dobrze tzn. nie denerwuje sie jak przegra pare pkt podrząd tylko chłodna głowa i gra dalej. Tak się złożyło ze pomimo bliskeigo rankingu Sevastova 22,Bertens 19, nigdy ze sobą jeszcze nie grały.
Dlaczego nie Bertens? Bo co prawda wygrywa ale nie gra przekonuwująco. Po za tym gra jeszcze dzisiaj debla i wydaje mi sie ze skupi się raczej tam bo mają tam powiedzmy &quot;łatwą&quot; droge do finału.
Dałbym dokładny wynik 2:1 do Sevastovej bo może wkońcu stracić gema ale bezpieczniej dać poprostu że wygra.
✅ 116
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina Piłka nożna LE
Godz: 21:05
Spotkanie Lyon-Ajax
Typ: Lyon awans
Kurs:5.0
Bukmacher: Unibet
Wynik pierwszego meczu bardzo mnie zaskoczył, brałem pod uwagę że Ajax może osiągnąć korzystny rezultat, jednak nie takich rozmiarów, teraz Lyon musi wygrać minimum 3-0 by awansować do kolejnej rundy, czy jest to możliwe?Moim zdaniem Tak, Lyon to ekipa która już pokazała swój ogromny potencjał, i jest w stanie odrobić tą stratę jakby nie patrzeć z solidnym ale europejskim średniakiem.Lyon wyeliminował Romę strzelając u siebie 4 gole, potem Besiktas, Ajax ograł u siebie Schalke 2-0, jednak w rewanżu mieli mały horror + dogrywka, Holendrzy mieli zdecydowanie łatwiejsze zadania w drodze do półfinału, byli i zawsze są groźni na swoim terenie, w gościach jedno sporo tracą, zresztą jak większość ,pomarańczowych, zespołów, (polecam zerknąć na historię ostatnich meczów Ajaxu) tak więc uważam że Lyon tu może jeszcze awansować, oczywiście pod warunkiem że zagrają dobry mecz.Jeśli Francuzi zaprezentują piłkę podobną do tej w meczu z AZ czy AS Roma, która jest przecież wiceliderem seria A to te straty będą mogli odrobić.
⛔ 100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga europejska
Spotkanie: Lyon - Ajax
Godzina: 21:05
Typ: 1/obie strzelą
Kurs: 2,53
Bukmacher: eFortuna

Wczoraj poznaliśmy drugiego finalistę w lidze mistrzów Juventus - Real dziś czas poznać finalistów w lidze europejskiej. Ajax ma już praktycznie zapewniony finał, pokonali Oni w pierwszym meczu aż 4:1 Lyon, ale ten 1 strzelony gol przez Lyon może dawać jeszcze jakieś nadzieje, że odwrócą losy dwumeczu na swoją korzyść.

Lyon u siebie gra naprawdę bardzo dobrze, Ajax na wyjazdach gra gorzej.

Pierwszy mecz pomiędzy obiema drużynami to istny festiwal sytuacji podbramkowych, tam mogło być spokojnie 8:5 a nie 4:1, tylu sytuacji w jednym meczu dawno nie widziałem. Bardzo fajnie oglądało się tamto spotkanie.

Dziś to Lyon będzie prowadził grę jak to przeważnie robią grając na swoim boisku. U siebie potrafili pokonać Besiktas 2:1 czy Romę 4:2 to z Ajaxem również mogą sobie poradzić, natomiast Ajax potrafił tylko zremisować na wyjeździe z Legią 0:0, przegrać 0:2 z Schalke czy przegrać 1:2 z Kopenhagą.

Wydaje mi się, że dziś również obejrzymy wiele bramek dlatego do zwycięstwa Lyonu dodaję obie drużyny strzelą gola.

Dziś u gospodarzy nie zobaczymy: M. Yanga-Mbiwa, M. Diakhaby i C. Tolliso natomiast w Ajaxie nie zagra tylko D. Sinkgraven.

Moim zdaniem to spotkanie będzie dużo ciekawsze aniżeli drugi półfinał gdzie Manchester zmierzy się u siebie z Celtą Vigo, pierwszy mecz wygrał Manchester 1:0 i będzie bronił przewagi 1 bramki.



Powodzenia.

✅ 153
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 362

sztaba

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester United - Celta Vigo
Typ: 2
Kurs: 6,34
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Oczywiście Manchester jest faworytem, ale ma problemy ze składem i problemy z wygrywaniem u siebie (często X). Po drugiej stronie Celta, która gra najlepiej gdy nikt w nią nie wierzy. Pokazali klasę z Shahtarem, a w tym sezonie zwyciężyli na wyjeździe nawet z Realem Madryt. Mój scenariusz na ten mecz to 0:1 dla gości i dogrywka. W doliczonym czasie Celta, a jak będzie bez bramek to Manchester w karnych przechodzi dalej.
⛔ 100
 
stanley-63 801,6K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Finlandia VEIKKAUSLIIGA
Godzina : 17:30
Spotkanie : HJK : Ilves
Typ : over 2.5 gola
Kurs : 1.90
Bukmacher : Unibet
Spotkanie zapowiada się całkiem ciekawie bowiem spotyka się lider z wiceliderem na dodatek Ilves ma o jeden mecz mniej rozegrany a traci do lidera zaledwie 1 pkt , HJK wiadomo znana firma , w poprzednim sezonie zajęli 2 miejsce a w meczach u siebie 11-4-2 i br. 35:19 , co do tego sezonu to w zaledwie 3 spotkaniach 2-1-0 no i te bramki 8:1 i zapewne dziś ten dorobek powinien być o parę bramek lepszy , goście natomiast w meczach wyjazdowych także spisują się na medal 2 mecze dwie wygrane i br 3:1 i powiem że z ich strony również powinno coś wpaść do bramki rywala zresztą w meczach przeciwko HJK potrafią umieścić piłkę w bramce co wskazuje H2H stąd u mnie over 2.5 gola .
⛔ 100
 
kuczko1997 314

kuczko1997

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP
Godzina: 16:15
Spotkanie:Murray-Coric
Typ: Murray -5,5 gema
Kurs: 2.32
Bukmacher: unibet
Analiza:
Dziś biorę tenis i dość ryzykowny typ.Ostatnio wszystko wchodzi i liczę ze dziś typ pójdzie na +.Murray narazie widać ze wraca powoli do swojej optymalnej formy.W tym roku na maczce Murray 5 razy wygrał i 2 razy schodził pokonany z kortu.W poprzedniej rundzie wyeliminował Rumuna Copila wygrywając 2:0.Co do przeciwnika Chorwata Corica w Madrycie wyeliminował starszego brata Zvereva i Francuza Herberta.Dziś na korcie spotka się z obecnym nr 1 rankingu ATP czyli Brytyjczkiem Murrayem.Panowie spotkali się dotychczas 3-krotnie 2 razy góra był Murray spotkania odbyły się dawno.Za moim typem przemawia powrót do dobrej formy i chęć pokazania się jak najlepiej przed French Open i chłodna głowa Murraya.Coric przeplata dobre mecze ze słabymi.Po dwoch dobrych meczach w Madrycie to bedzie jego koniec.Dla mniej odwaznych polecam zagrac under 20.5 gema po kursie 1.85.Liczę na szybkie 2:0 i pokrycie beta.Życzę wysokich wygranych.Powodzenia
⛔ 100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:15
Spotkanie: Kanada - Francja
Typ: Francja +3,0
Kurs: 3,70
Bukmacher: Unibet
W dniu dzisiejszym zdecydowałem się hokej na lodzie, a konkretnie obecnie trwające Mistrzostwa Świata. Zdecydowanym faworytem do wygrania tego pojedynku jak i całej imprezy są niesamowici Kanadyjczycy, którzy prezentują zawsze wysoki poziom, a dodatkowo są przy tym niezwykle skuteczni. Dzisiaj przyjdzie im się zmierzyć z współgospodarzem reprezentacją trójkolorowych którzy na obecnych mistrzostwach pokazują niezła grę i nie uważam abyśmy dzisiaj zobaczyli tutaj wysoki wynik i znacząca przewagę kraju klonowego liścia. Jesteśmy już po trzech spotkaniach w grupie B i na ich podstawie można wysunąć wiele informacji, Kanadyjczycy oczywiście są liderem grupy i na pewno to nikogo nie dziwi, na rozpoczęcie wygrali z Czechami 1:4, następnie wysoko ograli Słowenię 2:7 oraz ostatnie spotkanie z Białorusią wygrane 0:6. Teraz spójrzmy jak to wyglądało po stronie francuskiej, w pierwszym meczu z Norwegią przegrali po bardzo wyrównanym i emocjonującym meczu 3:2, kolejnym meczem była potyczka z jednogłośnym faworytem tego starcia Finlandią, a kursy na Francję wachały się od dwunastu do piętnastu, mimo to trójkolorowi sprawili ogromną sensację pokonując aż 1:5 fińska potęgę co pokazuje tylko ich siłę i jak się rozwinęli w perspektywie kilkunastu lat, ostatni mecz również pokazuje że stawiani na straconej pozycji Francuzi ze Szwajcarami też wygrali, najpierw zremisowali cały mecz po 3:3 następnie pokonali po rzutach karnych. Dlatego uważam, że linia w handicapie trzy na to spotkanie może w zupełności wystarczyć, a kurs jest niezwykle zachęcający na to zdarzenie i warty zagrania. Dla osób którę nie lubią ryzyka proponuję zagrać wyższą linię 4,5 a kurs obecnie wynosi 1,75 oczywiście w stronę Francji. Żeby nie być gołosłownym, warto przypomnieć kilka ostatnich bezpośrednich meczy tych reprezentacji, ostatni mecz zakończył się wynikiem 4:0 dla Kanady, wcześniej 3:4 dla Kanadyjczyków oraz 3:2 po karnych. Jak wspomniałem Francja ogromnie się rozwinęła i nie jest już chłopcem do bicia, a licząca się reorezebtacją w tej dyscyplinie.
✅ 270
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom