>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 11.05.2013 (sobota)

Status
Zamknięty.
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie,NHL - Play Off
Spotkanie: Detroit Red Wings - Anaheim Ducks
Typ: Anaheim Ducks
Kurs: 2.89
Bukmacher: bet365

Analiza:
W Tym meczu zmierzą się dwie równe drużyny lecz drużyna &quot;Kaczorów&quot; ma troche większy potencjał i Tym meczem będą chcieli już awansować do kolejnej rundy Play Off. Detroit grało juz u siebie dwa mecze z Kaczorami w Play Offach i jeden wysoko przegrali a drugi po lekkim szczęściu wygrali. Moim zdaniem ten mecz jest warty zaryzykowania
kiepska analiza
 
sokol27je 27

sokol27je

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Spotkanie: Chicago Bulls - Miami Heat
Typ: Chicago Bulls
Kurs: 4,10
Bukmacher: pinnacle
Analiza: o 2 polskiego czasu zapowiada się ciekawy pojedynek do Chicago przyjedzie Heat które w ostatnim meczu dość wyraźnie zdominowało i właściwie nie dając szans na zwycięzco, pogrom heat i właściwie na tym pochwały dla Miami się kończą. Według mnie dla Miami byki to najniewygodniejszy przeciwnik w całym NBA o czym świadczą statystyki z tego sezonu 3-3 (play off 1-1) ale jak widać tego najważniejszego czynnika nie biorą buki pod uwagę wystawiając taki kurs, Miami będzie miało mego ciężka przeprawę do następnej rundy fazy play off, wszystko będzie zależeć od dyspozycji zawodników dzisiejszej nocy
⛔ 100
 
A 16

aktywacja

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
Typ: 2
Kurs: 1.75
Bukmacher: bah
Analiza:
Wnikliwie analizując ostatnie poczynania obu drużyn, wyjazdy Legii z teoretycznie słabszymi rywalami (Wisła, Polonia, Podbeskidzie) kończyły się wynikami 1:2 dla Legii. Gdy natomiast zagrała z rewelacją sezonu - Piastem. Padł wynik bezbramkowy. Ostatnio pokonała Śląsk 0:2. Ważnym warunkiem jest niewątpliwie strzelenie pierwszej bramki przez drużynę z Warszawy, która ustawi mecz. Jednak ich najlepszy strzelec - Ljuboja został odsunięty od drużyny. Strzelanie przejmie na siebie Kosecki bądź Dwaliszwili.
Legia to nieobliczalna drużyna, dobre mecze przekłada słabymi występami. Do Białegostoku nie pojechali: Astiz, Vdroljak i Furman. Obecność w pierwszym składzie Radovicia stoi pod wielkim znakiem zapytania(balety z Danielem). Legia będzie atakować, jednak zostanie porozbijana przez defensywe Jagi.
Kilka wyjazdowych statystyk Legii:
22 zdobyte bramki
średnia 1,83 na mecz
13 straconych bramek
średnia 1.08 na mecz
Forma: ZRZRZ
Jagiellonia natomiast zagra mecz w komplecie, oprócz jednego zawodnika który nie gra od początku sezonu. W Białymstoku mają ten problem, że nie ma kto strzelać bramek. Nie oszukujmy się 6 bramek(najwięcej w drużynie) Franka w tym kilka z karnych to nie za dobry wyczyn.
Kilka domowych statystyk Jagi:
12 zdobyte bramki
średnia 1,00 na mecz
13 straconych bramek
średnia 1.08 na mecz
Forma: PRZZP
Podsumowanie:
Jak widać Jaga u siebie strzela bardzo mało bramek, ale też traci średnio lekko ponad 1 na mecz. Legia strzela średnio ok 2 bramek, przy czym mało traci. Zamieszajmy w to drużynę Lecha, która jest porównywalna z Legią(moim zdaniem trochę lepsza). Lech traci na wyjazdach niewiele bramek, bo na 13 wyjazdów stracił ich 5 co daje 0.38 średniej na mecz. Strzela porównywalnie często jak L - 21 bramek co daje 1.62 bramki na mecz. Ostatnio wygrał w Białymstoku 1:0. Ostatnio lekko porozbijana Legia powinna osiągnąć taki sam rezultat. Więc dla bardziej lubiących ryzyko graczy polecam jeszcze zakład na wynik (0:1) kurs 5,00 i/lub under 2.5 za 1.6. Moim zdaniem można ładnie przyciąć kaskę. Polecam
typ powtórzony
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
black_hawk 139

black_hawk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia i Oceania : OFC Liga Mistrzów -Play Offy
Spotkanie: Ba vs Auckland City , godzina rozpoczęcia 04:00
Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 1.60
Bukmacher: bet365
Analiza:
Przed nami mecz Ligi Mistrzów rozgrywany w Australii i Oceanii i wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują ,że padnie w tym meczu więcej niż 2,5 gola , w analizie podeprę się bardzo mocnymi statystykami przemawiającymi za naszym typem ,a więc:
-obie drużyny są bardzo bramkostrzelne , tracą i strzelają dużo bramek
-drużyna Ba w ostatnich 16 meczach aż 12 razy zanotowała wynik powyżej 2.5 gola w meczu
-Auckland City nie są wcale gorsi, w ostatnich 16 meczach identycznie jak Ba też 12 razy zanotowali wynik przekraczający 2.5 gola w meczu , to bardzo dobre statystyki jeśli chodzi o nasz typ
-jest to mecz rewanżowy , w pierwszym meczu obu drużyn padł wynik 6:1 !
Podsumowując , uważam ,że kurs jest zdecydowanie warty grania przy takich statystykach obu drużyn. Polecam.
⛔ 100
 
G 277

geryx

Użytkownik
Jagiellonia -Legia (-1) 2@ 3,55 Expekt

Ostatnio sporo zawirowań wokół Legii. Odsunięty do Młodej Ekstraklasy Daniel Ljuboja ukarany finansowo Radovic. Kiepski środowy występ w finale Pucharu Polski. Ja jednak uważam że te trudności tylko zmotywują piłkarzy warszawskiego klubu. Radovic wie że po całym zamieszaniu z Enklawą po prostu musi dać 200 %. Meczem środowym się w ogóle nie przejmuje. Wraca Wawrzyniak i Bereszyński co znacznie poprawi grę skrzydłami. W ataku Sagan i Gruzin, a wystarczy spojrzeć na skuteczność tych napastników żeby zauważyć że strzelają praktycznie w każdym meczu. Kosecki po kontuzji wraca do pełnej formy. Legia po dzisiejszym meczu Lecha musi zagrać na maxa i myślę że tak będzie. Jagiellonia bez Ukaha co jest wg mnie bardzo duzym osłabieniem bo tylko on ma warunki fizyczne do przypychania się z Dwaliszwilim. Myślę że w sobotę legioniści wyjdą bardzo zdeterminowani i spokojnie wygrają z grającą o pietruszkę Jagą.
✅ 255
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja, Premier League
Spotkanie: Inverness - Dundee Utd
Typ: 1
Kurs: 1.95
Bukmacher: bet365
Analiza:
Typ wpadł mi w oko wyłącznie z wyliczeń i tabeli. Zostały 2 kolejki do końca. Tabela wygląda następująco:
3. 36 63:57 54 Inverness
4. 36 43:40 53 St. Johnstone
5. 36 46:46 50 Ross County
Te 3 drużyny walczą jeszcze o występ w przyszłorocznej edycji LE. Oto pozostałe mecze w lidze tych zespołów 37. i 38. kolejki i krótkie analizy jak mniej więcej to widzę (oczywiście na papierze). Zakładam że drużyny chcą grać w LE. ;)
37. kolejka
Inverness - Dundee Utd =&gt; Właśnie wygrana w tym meczu daje im spokój przed ostatnio kolejką i nie muszą się martwić o wyniki innych zespołów. Dundee sezon zakończyło na 6. miejscu.
Celtic Glasgow - St. Johnstone =&gt; Trudno będzie wywieźć punkty ekipie gości. Mam nadzieję, że powalczą. Mają jeszcze 2. &quot;łatwiejszy&quot; mecz.
Motherwell FC - Ross County =&gt; M. ma już wszystko wyjaśniane. W przyszłym roku LE.
38. kolejka
Ross County - Inverness =&gt; Bezpośredni pojedynek, być może o LE, jeżeli Inverness nie wygra z Dundee.
St. Johnstone - Motherwell FC =&gt; Tak jak wspomniałem wyżej, M. już spokojnie dogrywa sezon.
Tak więc jest o co grać i myślę że się nie zawiodę ;) Na wszystkie te 3 zespoły kursiki spadają i myślę aby pograć również w stronę Ross Country.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Czechy - Gambrinus Liga
Spotkanie: Victoria Pilzno - Slavia Praga
Typ: 1 (handicap 0:1)
Kurs: 1.8
Bukmacher: Expekt

Dzisiaj wybrałem spotkanie w lidze czeskiej. Faworyt tego meczu jest tylko jeden i są nim dzisiejsi gospodarze tego meczu - Victoria Pilzno. Kurs na zwycięstwo wynosi @1.33 więc postanowiłem zagrać odważniej i myślę, że bez problemu powinno wejść.
Mistrzowie Czech z zeszłego sezonu zajmują 1 miejsce w tabeli z dorobkiem 59pkt. Bilans meczów u siebie wynosi natomiast 9-3-1 (26:9). Chciałbym zwrócić uwagę tylko na jedną rzecz. Po przegranym spotkaniu z zespołem Sparty Pragi, która również walczy o miano najlepszego zespołu w kraju, w Victorie wstąpiły nowe siły i wygrali swoje kolejne 5 spotkań.
Jeśli chodzi o gości, Slavię, to za dużo napisać o niej nie można. Bezpieczne miejsce w środku tabeli, ani nie grozi spadek, do pucharów też tylko teoretycznie mają szansę się załapać. Ich bilans w meczach wyjazdowych w tym sezonie wynosi 1-5-7 (9:19) w tym 2 ostatnie mecze zakończone przynajmniej z 2 golami straty, co pokrywało by ten typ.
Na końcu jeszcze chciałbym zwrócić uwagę na jedną rzecz. Od razu mówię, że to są tylko moje domysły i nie daje gwarancji, że to może mieć jakikolwiek wpływ, ale:
Slavia Praga/Sparta Praga - wiadomo jak to jest, stolica, 2 kluby, jedni nie lubią drugich i na odwrót. Przy bezpiecznym miejscu w tabeli Slavii, uważam, że nie będą dawali z siebie wszystkiego, żeby tylko gospodarze mieli szanse odskoczyć ich lokalnemu rywalowi.

Jeśli pomogłem, kliknij dzięki!
⛔ 100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia, Liga Zon Sagres ⚽
Spotkanie: FC Porto - Benfica Lizbona
Typ: Powyżej (3.5) goli
Kurs: 3.25
Bukmacher: William Hill
Analiza:

Po tym jak w poniedziałek Benfica nie potrafiła wykorzystać atutu własnego boiska i tylko zremisowała z Estoril, losy mistrzostwa Portugalii wciąż są otwarte. FC Porto traci już tylko 2 oczka do Benfiki i jeżeli dziś uda im się wykorzystać atut własnego boiska to wyprzedzą najgroźniejszego rywala w tabeli przed ostatnią kolejką.
Można więc spodziewać się, że Porto będzie od początku szukało swojej bramki, Benfica natomiast nie jest drużyną, która ma w zwyczaju chować się za podwójną gardą i się bronić. Dlatego wątpię by ekipa Benfiki grała dziś na remis, to drużyna, która lubi i potrafi grać w ataku pozycyjnym zresztą podobnie jak Porto, co tylko zapowiada nam wielkie emocje i według mnie również bramki.
W pierwszym meczu tych ekip w tym sezonie na stadionie Benfiki padł remis 2:2, również w poprzednim sezonie kibice mogli podziwiać sporo bramek w starciach Porto z Benficą, w lidze Porto u siebie zremisowało 2:2, na wyjeździe natomiast wygrało 3:2, oprócz tego obie ekipy spotkały się w pucharze gdzie również bramek nie zabrakło (3-2 wygrała Benfica).
Według mnie również dziś możemy spodziewać się sporej ilości bramek, wszak jest to najważniejszy mecz w sezonie, mecz w którym zdecydują się losy mistrzowskie. Jestem pewny, że szybko strzelona pierwsza bramka jeszcze bardziej sprawi, że będzie to emocjonujące starcie. Wtedy rywal nie będzie miał już nic do stracenia i będzie musiał jeszcze bardziej się otworzyć i zaatakować. Nie sądzę również żebyśmy byli w tym spotkaniu światkami jakiś piłkarskich szachów, obie ekipy pokazały już przecież, że preferują ładną dla oka ofensywną piłkę i mam nadzieje, że dziś będzie podobnie.
⛔ 100
 
maverick46 17

maverick46

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Spotkanie: Pogoń szczecin -GKS Bełchatów
Typ:2
Kurs:3,3
Bukmacher:Expekt
Analiza:
Dzisiejsze Spotkanie jest mega ważne dla obu drużyn -obie potrzebują na gwałt punktów. W przypadku zwycięstwa Pogoni Bełchatowa już nic nie uratuje przed spadkiem! Pogoń słabo się spisuje w ostatnich meczach jeden z najgorszych zespołów na wiosnę.Bełchatów zalicza wzrost formy zwycięstwo z Polonia Warszawa i z Górnikiem Zabrze morale rośnie i myślę że dziś Bełchatowianie przedłużą swoją nadzieje na utrzymanie wygrywając na wyjeździe z Pogonią Szczecin. Ja w każdym razie zaryzykuję kurs warty obstawienia
✅ 230
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
Dyscyplina. TENIS ATP Madryt
Spotkanie. Wawrinka. S. - Berdych T.
Typ. Wawrinka. S wygra
Kurs. 2.08
Bukmacher. PinnacleSports
Staszka opisałem dośc dokładnie wczoraj w tym typie i się nic nie zmieniło. Staszek jak i Jo dali bardzo dobry tenis dla oka o którym będę pewnie przypominał przy ich kolejnym spotkaniu. Teraz zdanie o Tomaszu, oglądałem go trochę z Janowiczem, całego z Andersonem i Murrayem i dla mnie ktoś kto gra na wstecznym, a przyśpiesza dopiero przy stanie 0:40 nie może mieć wiecznie szczęścia. Jęgo grę (dla siebie) nazwałem już dawno na cegle &#39;płaskim slijsem&#39;, bez specjalnej energii, bez przyśpieszeń czyste statyczne kalkurowanie - przebijanie piłek na drugą stronę i czekanie na błędy przeciwnika. To jest już półfinał jeżeli Berdych nic nie zmieni to widzę szybkie (2setowe) zwycięstwo Staszka, ale że jest to półfinnał i moje oczy widziały nie raz jak ktoś grał cały turniej dziadostwo przechodząc ledwo co, a w finale zagrał jakby grał swój tenis życia tak gram tylko zwycięstwo.
✅ 108
 
mk21 233

mk21

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Madryt (Hiszpania), ziemna
Spotkanie: Rafael Nadal - Pablo Andujar
Typ: Andujar +1.5 seta (handicap)
Kurs: 5.00
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Dziś na godzinę 15:30 czasu polskiego zaplanowane jest rozpoczęcie pierwszego meczu półfinałowego turnieju na kortach ziemnych w Madrycie. Na korcie zmierzą się dwaj Hiszpanie: Rafael Nadal i Pablo Andujar. Zdecydowanym faworytem tego meczu według bukmacherów jest Nadal, ale ja jednak uważam inaczej. Andujar to naprawdę dobry tenisista i potwierdził to właśnie dochodząc do tego etapu Madryckiego turnieju i przypomnę, że po drodze wyeliminował takich graczy jak: Cilic (2:1), Isner (2:0), Gimeno-Traver (krecz) oraz Nishikori (2:0), który sprawił, że z turniejem dość wcześnie pożegnał się sam Roger Federer. Natomiast Rafa wygrał z Paire (2:0, Youzhnym (2:0) i Ferrerem (2:0). Obaj Panowie mierzyli się ze sobą na Roland Garrosie - 26.05.2011 roku i ten mecz wygrał Rafael 3:0 (7:5, 6:3, 7:6). Podsumowując Nadal to zupełnie inny tenisista po kontuzji i myślę, że potrzebuje jeszcze troche czasu, aby dojść do swojej najlepszej dyspozycji, dlatego typuję, że dziś Pablo, który tak jak wspomniałem świetnie gra na tym turnieju urwie choć jednego seta, a kurs zachęca. Polecam i powodzenia! ;)
⛔ 100
 
avothez 37

avothez

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ekstraklasa
Spotkanie: Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
Typ: under 2.5
Kurs: 1,76
Bukmacher: Pinnacle

Analiza:
Nie dość, że Legia fatalnie zaprezentowała się w rewanżowym meczu Pucharu Polski ze Śląskiem, to jeszcze w stolicy Podlasia gra zazwyczaj wybitnie jej nie idzie. Jaga od czasu do czasu potrafi zagrać u siebie bardzo dobre spotkanie. Porażka u siebie z Lechem zdaniem wielu obserwatorów niezasłużona. Legia ostatnio wygrywa, zdobyła Puchar Polski ale nie zachwyca. Jeśli brać pod uwagę tabelę to faworytem są goście jednak statystyki nie są w ostatnim czasie łaskawe dla Legii. W Białymstoku Legia ostatni raz wygrała w maju 2008 rok. Myślę że ten mecz będzie underowy, patrząc na formę obu drużyn.
H2H :
10.11.12 EKS Legia Warszawa Jagiellonia Białystok 1 : 2
29.04.12 EKS Legia Warszawa Jagiellonia Białystok 1 : 1
07.11.11 EKS Jagiellonia Białystok Legia Warszawa 0 : 0
03.09.11 MIE Jagiellonia Białystok Legia Warszawa 0 : 1
13.05.11 EKS Jagiellonia Białystok Legia Warszawa 0 : 0
⛔ 100
 
korbian 25

korbian

Użytkownik
Dyscyplina: Bundesliga
Spotkanie: Bayern Munchen - Augsburg
Typ: Bayern München - FC Augsburg Liczba goli w 1-ej połowie: over 1,5
Kurs: 1,95
Bukmacher: eXpekt
Do dyspozycji Don Juppa nie będą jutro Jérôme Boateng (pięć żółtych kartek), Rafinha (czerwona kartka), a także wracający do pełni sprawności Toni Kroos oraz Holger Badstuber. Dante wyleczył juz gnębiące go w ostatnich tygodniach przeziębienie i prawdopodobnie wyjdzie w pierwszym składzie.

Markus Weinzierl nie będzie mógł skorzystać z usług Jana-Ingwera Callsen-Brackera (pięć żółtych kartek) oraz kontuzjowanych Sebastiana Langkampa, a także Stephana Haina. Wątpliwy jest również występ Paula Verhaegha, który narzeka na problemy z szyją.
*bayern.munchen.pl
Panowie, tej drużyny nie musze przedstawiać !
- w dzisiejszym spotkaniu pełny komplet kibiców, na loży vipowskiej takie osobistości
jak m.in Oliver Kahn ! Wiem że mają już tytuł Mistrza Niemiec, a Augsburg jeszcze
próbuje tam swoich sił u dołu tabeli, ale ten mecz jest dla FCB !! H2H :

- Co tu moge jeszcze dodać ? - hmmmm wiem !
- nie ma sensu grać po tak niskim kursie na Bawarczyków, dlatego wybrałem bet :
Bayern München - FC Augsburg Liczba goli w 1-ej połowie: over 1,5
Bayern przed własną publicznością ostatnie spotkania :
BAYERN MÜNCHEN VS. NÜRNBERG &lt;- 3 bramki w pierwszej połowie
BAYERN MÜNCHEN VS. HAMBURGER SV &lt;- 5 bramek w pierwszej połowie
BAYERN MÜNCHEN VS. FORTUNA DÜSSELDORF &lt;- 2 bramki w pierwszej połowie
BAYERN MÜNCHEN VS. WERDER BREMEN &lt;- 2 bramki w pierwzej połowie
BAYERN MÜNCHEN VS. SCHALKE &lt;- 2 bramki w pierwszej połowie
Jeśli mój typ ci pomogł, kliknij poniżej ????
⛔ 100​
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Jagiellonia - Legia
Typ: Jaga powyżej 1,5 gola
Kurs: 4,5
Buk: Sportingbet
Analiza: Legia jest po słabym meczu pucharowym ze Śląskiem. Mieli dużo szczęścia, Śląsk przeważał na ich boisku. W formie wybitnej na pewno Legia nie jest. Nie tak dawno męczyli się z Pogonią u siebie. Jeśli nie są w formie, co pokazuje ich gra, zdaje mi się, że zaledwie 3 dni odpoczynku też będą negatywnie wpływać na nich. Jaga miała sporo czasu na przygotowanie się do meczu i oziębły prysznic w postaci porażki 3-0 na Widzewie. Jaga ma świetnych, technicznych piłkarzy, którzy w takim meczu mogą błysnąć. Ten Hiszpan, Koreańczyk czy nawet Frankowski, który nie wyobrażam sobie zeby nie dostał szansy. Szybcy Plizga i Kupisz mogą wchodzić w defensywę Legii jak w masło. Puchar Polski mógł ponadto wnieść rozluźnienie w szyki Legii i choć na pewno będą chcieli się skoncentrowąc, bo wiedzą, że walczą o mistrza po fecie może im być ciężko tego dokonać. Legia jest pod presją, bo musi wygrywać by nie dac się Lechowi prześcignąć. Skandal z dwoma Serbami też dobrze raczej nie wpłynie na ich podejscie do meczu. Obaj dla mnie stanowią o jakości Legii. Dlatego dzisiaj jestem zdania, że Jaga sięgnie po komplet punktów.
⛔ 100
 
felippe25 1

felippe25

Użytkownik
Dyscyplina: Liga BBVA
Spotkanie: Osasuna - Getafe
Typ: 2
Kurs: 4.39
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Getafe bardzo potrzebuje punktów, żeby bić się o lige Europy, więc na wyjazdach również muszą wygrywać. Mimo iż przegrali dwa ostatnie wyjazdy, liczę na to że się przełamią, pójdą po rozum do głowy i wygrają ze słabą osasuną, która u siebie nie wygrała od czterech meczy (2 remisy, 2 porażki). Obstawiam 0-1 dla gości.

kiepska analiza
 
przemo21 62

przemo21

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Premier League
Spotkanie: Aston Villa - Chelsea
Typ: Handicap Remis -1 Chelsea (Chelsea wygra 1 bramką) np. 0-1, 1-2
Kurs: 3,75
Buk: bet365
Chelsea wygra 1 bramką. Chelsea chce zająć 3 miejsce w tabeli i grać w przyszłym sezonie w Lidze Mistrzów. Jeśli chcą to osiągnąć muszą dzisiaj zwyciężyć. Mecz na pewno nie będzie łatwy, Aston Villa ostatnio dobrze sobie radzi m.in wygrali 6:1, co jest wielkim sukcesem. Będą walczyć przed własną publicznością jak potrafią i to będzie problemem gości. Jednakże Chelsea to jedna z lepszych drużyn w Europie i powinni sobie poradzić, jeśli już mają wygrać to taki typ jak wyżej jest najrozsądniejszy, bo wygrać 2 czy 3 bramkami będzie im bardzo ciężko. Przewiduję tutaj wynik 0-1, ewentualnie 1-2. Kurs jest bardzo ciekawy to też mialo znaczenie przy wyborze meczu.
✅ 275
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
icetea00 36

icetea00

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, WĘGRY: NB I
Spotkanie : Kecskemeti - Siofok
Typ : Kecskemeti
Kurs : 1.70
Bukmacher : Betsafe
Analiza:
Do końca sezonu zostało 4 kolejki.Kecskemeti zajmuje 7 miejsce w tabeli bilans bramek 36:34 u siebie 20:16.Forma na ostatnie sześć spotkań cztery wygrane,dwa remisy.Remis z Haladas 1-1,wygrana z Egri 3-1,wygrana z Győr 5-2,remis z Honved 0-0,wygrana z Lombard Papa 2-0.Bilans bramek na sześć spotkań 12:4.
Siofok zajmuje 15 miejsce w tabeli bilans bramek 28:57 na wyjeździe 12:37.Forma na ostatnie sześć spotkań trzy wygrane,jeden remis,dwa przegrane.Wygrana z Kaposvar 2-1,przegrana z Debrecen 4-1,wygrana z MTK Budapest 2-1,wygrana z DVTK 3-0,przegrana z Ferencvaros 4-2,remis z Paks 1-1.Bilans bramek na sześć spotkań 11:11.
Kecskemeti już o nic nie walczy,jedynie może awansować o kilka miejsc w góre.Siofok traci do 14 Lombard Papa aż 5 punktów a dziś lombard papa gra z egri ostatnia drużyna w tabeli i powinna wygrać.Siofok tragicznie gra na wyjazdach na 13 spotkań,2 remisy i 11 przegranych.W lidze ostatni raz zremisowała na wyjazdach 28.09.12 z MTK Budapest 1-1.I dlatego gram ten typ z tego powodu i już o nic nie walczą.
Ostatnie wyniki tych drużyn między sobą to 0:2,0:2,3:2 dla Kecskemeti.Dziś liczę na powtórkę i wygraną gospodarzy,siofok nie umie grać na wyjazdach i już raczej powinni spaść z ligi bo nie odrobią tej straty punktowej dzisiaj.
✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
optimusmt06 66

optimusmt06

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ekstraklasa
Spotkanie: Jagiellonia - Legia
Typ: BTS
Kurs: 1,9
Buk: Betclic
Analiza:
Chyba najbardziej pod względem sportowym jak i kibicowskim mecz kolejki!
Jaga po 2 porażkach nie strzelając przy tym żadnych goli będzie chciała pokazać się z dobrej strony przed własną publicznością, ten mecz również ze względu na ostatnie &quot;wojaże&quot; Legii w Białymstoku, gdzie mocno godność kibiców Jagi została zachwiana (utrata flag), właśnie uważam że dla nich jest to najważniejsze spotkanie, będą chcieli wybić Legii mistrzostwo z głowy! Legia ostatnio lidze punktuje jednak nie zachwyca grą, przeplata dobre spotkanie b.słabymi.
Byłbym w stanie zagrać na Jage z remisem jak już ktoś pisał, wybrałem jednak &quot;niby&quot; bezpieczniejszy typ, myślę że bramki w tym meczu paść muszą.Kurs również ładny na to spotkanie,powodzenia!
⛔ 100
 
F 0

floro

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Niemcy, Bundesliga
Spotkanie:
Hannover-Burgdorf - Magdeburg
Typ:
2
Kurs:
3,20
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Drużyna z Hannover&#39;u w ostatnich tygodniach prezentuje formę w kratkę, wygrywa ze słabszymi, lepszym ulega bez walki, zupelnie inaczej prezentuje się drużyna Magdeburga, która w drugiej rundzie złapała wiatr w żagle. Dużym atutem Magdeburga jest szkoleniowiec, ktorego poprzednim klubem był właśnie Hannover-Burgdorf, tak że przeciwnicy są mu bardzo dobrze znani. Można również spojrzeć na ostatnie bezpośrednie spotkania miedzy tymi drużynami gdzie górą zawsze był Magdeburg. Atutami graczy Hannoveru są: własna hala, oraz wciąż realna sznasa na gre w pucharze EHF. Uważam jednak, że po zaciętym pojedynku górą będą goście z Magdeburga.
⛔ 100
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Angielska, godz 13:45
Aston Villa - Chelsea
TYP: 2
KURS: 1,85
BUK: Pinnacle Sports
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 13:45 rozpocznie się bardzo interesujące spotkanie pomiędzy zespołem Aston Villi a zespołem Chelsea. Bardziej na zwycięstwie zależy gościom ponieważ oni muszą się bronić przed Arsenalem a są jeszcze 2 kolejki.
Gospodarze tego meczu dzięki dobrej formie w ostatnim okresie czasu znaleźli się w środkowej części tabeli i są dość bezpieczni chociaż strefa spadkowa ma 5 oczek do nich lecz przed nimi jest sporo zespołów więc nawet jak przegrają dwa ostatnie mecze nie powinni spaść z ligi. Znajdują się na 13 pozycji z dorobkiem 40 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie 18 meczy w których to 5 meczy wygrali i zremisowali oraz 8 meczy przegrali. Strzelili oni w tych meczach 22 gole i stracili 26 bramek. A więc jak widać w kratkę u siebie grają. W ostatnich 5 meczach zdołali oni 3 mecze wygrać, 1 zremisować i 1 przegrać. A więc jak wcześniej mówiłem dzięki dobrej dyspozycji znaleźli się wyżej w tabeli i są już prawie pewni że nie spadną z ligi.
Natomiast goście tego meczu w lidze znajdują się na 3 pozycji z dorobkiem 69 oczek i muszą wygrać ten mecz bo Arsenal za nimi ma tylko dwa oczka mniej a więc nie mogą stracić punktów z takimi zespołami. Na wyjeździe rozegrali oni w tym sezonie 18 meczy w których to 9 meczy wygrali, 4 zremisowali i 5 meczy przegrali. Strzelili oni w tych meczach 32 gole a stracili o 10 bramek mniej. W ostatnich 5 meczach zdołali oni 4 mecze wygrać i ostatni mecz ligowy zremisować z Tottenhamem. Chociaż wygrywali oni 1:0 a potem 2:1 to i tak zremisowali.
Gospodarze tego meczu zagrają dzisiaj bez:
Ciaran Clark OB M:29 G:1 (zawodnik kontuzjowany) – kluczowy gracz zespołu
Karim El Ahmadi PO M:20 G:1 (zawodnik kontuzjowany) – kluczowy gracz zespołu
Mark Albrighton PO M:9 G:0 (zawodnik kontuzjowany) – rezerwowy gracz zespołu
Chris Herd PO M:9 G:0 (zawodnik kontuzjowany) – rezerwowy gracz zespołu
Matthew Lowton OB M:36 G:2 (niepewny występ lecz prawdopodobnie wystąpi) – kluczowy gracz zespołu
Natomiast goście zagrają bez:
Ryan Bertrand OB M:19 G:0 (zawodnik kontuzjowany) – kluczowy gracz zespołu
Eden Hazard PO M:32 G:9 (niepewny występ lecz prawdopodobnie wystąpi) – kluczowy gracz zespołu
Victor Moses PO M:21 G:1(niepewny występ) – kluczowy gracz zespołu
Moim zdaniem goście tego meczu powinni sobie spokojnie poradzić a do tego może paść over 2.5 gola.
✅ 85​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom