>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 11.05.2012 (piątek)

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na piątek - 11 Maja


Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Dyscyplina: tenis, WTA, Madryt
Spotkanie: Serena Williams - Maria Sharapova
Typ: 1 (-3 gemy)
Kurs: 1,91
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Serena to moja faworytka do wygrania tego turnieju o czym pisałem przed drugimi rundami tutaj, no i właśnie nas czeka wspomniane spotkanie z Sharapovą czyli jedną z tych, które mają z nią tutaj jakieś szanse. Jakie? Moim zdaniem i tak małe. Na jakieś 70% jestem przekonany co do zwycięstwa Sereny, nawet jeśli w trzech setach. Dzisiaj niemrawo weszła w mecz z Wozniacki, ale potem jak serwis wrócił do normy to nie było co zbierać przy jej podaniu - w drugim i trzecim secie Karolina nie miała ani jednego bp. Ba, wygrała tylko parę piłek (dokładniej mówiąc 2 w drugim secie, 4 w trzecim), więc nie było mowy o przełamaniu. Williams mimo wszystko popełnia trochę błędów w wymianach, przede wszystkim dlatego, że szybko przymierza się do ataku, nie ma ochoty na dłuższe bieganie, a ostre piłki czasami nie wchodzą w kort, to normalne. Mam też trochę wątpliwości co do jej zdrowia, kondycyjnie ma się dobrze, przygotowywała się do tego sezonu, ale to jednak nie ten wiek i nie tak intensywne treningi jak dawniej. Dzisiaj można było widzieć parę razy jak mocno dyszała, czego kiedyś nie można było uświadczyć. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze + nie będzie gadać i marudzić tylko robić swoje konsekwentnie od początku do końca.
Sharapova jest strasznie nieprzewidywalna. Wygrała turniej w Stuttgarcie, finał w świetnym stylu z Azarenką (oby tak nie zagrała jutro ???? ), ale wcześniej wcale tak nie błyszczała - już z Cornet miała problemy, broniła meczową ze Stosur, niegładko z Kvitovą... Tutaj pokonała słabą Begu, a w drugiej rundzie Zakopalovą - też imo grała nieciekawie, żeby nie powiedzieć SŁABO. Ma przebłyski, ale rzadko trwa to dłuższy czas. Potem miała rundę wolną, bo Safarova zrezygnowała. Jakoś jej nie ufam. Nie neguję jej możliwości, ale po prostu uważam, że nie musi zagrać tutaj dobrze i skłaniam się bardziej ku temu, że szału nie zrobi. Liczę na bezradność z jej strony - masę błędów i oczywiście, że Serena ją zmiecie piłkami wygrywającymi.
Mecz w którym praktycznie wszystko może się zdarzyć, ale ja zdecydowanie spodziewam się wygranej mocnej Amerykanki. Przekonała mnie do siebie swoją grą w jej tegorocznych spotkaniach na ziemi. Na 2-0 się chyba nie odważę (po dzisiejszym początku z Dunką), ale jeśli miałbym typować dokładny wynik, to na pewno ten. Tak więc polecam ~1,65 na Serenę (może urośnie), a jeśli - broń Boże, jeśli istniejesz - źle wejdzie w mecz, to dorzucić do pieca w zakładach na żywo (dzisiaj po pierwszej partii z Caro można było złapać już kurs ponad 3).
✅ 91
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
roni9 1

roni9

Użytkownik
Dyscyplina: tenis, WTA, Madryt
Spotkanie: Victoria Azarenka (BLR) - Na Li (CHN)
Typ: DW 2:0
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Mecz w którym spotka się pierwsza rakieta kobiecego tenisa Viktoria Azarenka z chinką Na Li. Białorusinka na 5 swoich ostatnich meczy 4 wygrała bez straty seta, jedynym meczem w którym rezultat był inny był finał turniej w Stuttgarcie w którym to Azarenka poległa z Marią Sharapową 0:2. Chinka ostatnimi czasy również nie zawodzi, ale nie jest to ten sam tenis, który jeszcze nie tak dawno prezentowała Na Li. Moim zdaniem na korzyść Azarenki przemawiają jeszcze korzystniejsze warunki fizyczne zawodniczki z Białorusi, a także doświadczenie, które zdobyła w swoich ostatnich świetnych występach na kortach całego świata.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 11

pawelb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa Libertadores
Spotkanie: Santos SP - Bolivar La Paz
Typ: wygra Santos a w meczu będzie poniżej 2.5 goli
Kurs: 4.00
Bukmacher: bwin
W spotkaniu które rozpocznie się 0:30 czasu polskiego odbędzie się mecz rewanżowy rozgrywek Copa Libertadores gdzie główny faworyt do wygrania całych rozgrywek brazylijski Santos ze swoją największą gwiazdą Neymarem zmierzy się z boliwijskim zespołem Bolivar La Paz. W spotkaniu na wyjeździe Santos niespodziewanie uległ rywalowi 2-1. Dlatego dzisiaj na pewno od początku meczu dojdzie do zmasowanego ataku na bramkę rywali którzy raczej przegrają to spotkanie nie zdobywając żadnej bramki, dlatego typ under 2.5 także jest na miejscu. W ostatnich dwóch meczach Santosu zwyciężali oni spotkanie pokonując rywala z underem 2.5 były to 2 mecze po 2-0 z Mogi Mirim i The Strongest.
⛔ 100
 
wilku141 190

wilku141

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Federer-Ferrer
Typ: Ferrer wygra pierwszego seta
Kurs: 3,40
Bukmacher: Bet365
Postanowiłem zagrać ten typ ponieważ uważam że Federerowi gra się cięzko z zawodnikami którzy sa teraz w formie. Federer męczył się niemiłosiernie z Raoniciem żeby dzis gładko pokonać Gasqueta. Ferrer pokonał Almagro i Stepanka. Uważam po prostu że Ferrer może sprawić niespodziankę i nawet wygrać ze Szwajcarem. Podobna sytuacje mieliśmy dzis w tenisie kobiet gdzie Woźniacka pierwszego seta gładko wygrała z Sereną natomiast w nastepnych partiach stało się co się stało. Sądzę że Ferrer przyciśnie od pierwszych minut i wygra pierwszą partię, a gra jeszcze u siebie więc motywacja tym większa.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bzimu 62

bzimu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Boliwia
Spotkanie: Real Potosi - Aurora
Typ: Real Potosi
Kurs: 1,75
Buk: Bwin
Dziś o 2 czasu polskiego 4 w tabeli zespół Real Potosi podejmuje 6 w tabeli zespół Aurora.Według mnie zdecydowanym faworytem jest drużyna gospodarzy po ostatnich spotkaniach widać że są w formie.Ostatnie 5 spotkań to 4 wygrane i 1 remis natomiast w spotkaniach u siebie 5 ostatnich spotkań to 5 wygranych ogólnie w 10 spotkaniach rozegranych na własnym stadionie zanotowali 7 wygranych i 3 przegrane. Drużyna dzisiejszych gości natomiast ostatnio zanotowali spadek formy ostatnie 5 spotkań to 2 wygrane 1 remis i 2 przegrane natomiast w ostatnich 5 spotkaniach wyjazdowych zdobyli 7 punktów czyli całkiem dobry wynik.Ja jednak uważam że dzisiejsi gospodarze dobrze wykorzystają atut własnego boiska i pewnie wygrają to spotkanie a kurs dość wysoki na wygraną gospodarzy jak najbardziej polecam ten typ
✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dyscyplina: Kolarstwo - Giro d&#39;Italia
Spotkanie: Filippo Pozzato - Giovanni Visconti
Typ: Filippo Pozzato
Kurs: 1,556
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Etap w którym trzeba sobie zadać kilka pytań. Podstawowe to czy dojadą sprinterzy do mety, drugie jaka drużyna będzie nadawała tempo na podjazdach, bo jeśli jutro Liquigas albo ktoś inny narzuci takie tempo jak dzisiaj to żaden sprinter nie dojedzie w pierwszej grupie :grin: Kolejne pytanie czy jest to etap w którym liderzy zespołów którzy walczą o generalkę spróbują wraz z partnerami coś ugrać. Fajnie na ten etap wygląda Movistar, Visconti i Lastras na atak z pomniejszonej grupy, Ventoso na atak z trochę większej. Ucieczka? niewykluczona tylko aby dojechała do mety musi być w niej ktoś z Vacansoleil. Może jakiś Polak zaatakuje, Gołaś, Huzar :razz: Wyczuwam aktywnie jadącą Farnese Vini - Pozzatto i Gatto do tego Guardinii mogą wygrać etap. Bo mają kim. Hushovd także, tylko jeśli on ma wygrać to wszyscy sprinterzy muszą odpaść, bo on przejedzie te górki a na finiszu poza 8 sprinterami jest najszybszy. Liczyłem na błędy w ofertach bo buki nie wiedzą kogo faworyzować, jednak sprytnie pary powystawiane.
Pozzato dla mnie jeden z głównych faworytów, Farnese jedzie bardzo aktywnie także liczę że jutro znowu pokażą się z dobrzej strony. Na Vlaanderen podczas przygotowań do Giro pokazał się z dobrej strony, na Milan-San Remo także. To taki nietypowy sprinter, bardziej klasyk, górki przejedzie na luźno a na finiszu może rozdawać karty. Visconti niby go wymieniłem w gronie faworytów, ale Giovanni w tym roku nie szaleje. Czegoś brakuje by jechać tak jak rok temu. Jeśli zafiniszują z jednej grupy to Filippo powinien go łatwo objechać.

Za przysłowiowe 2 zł gram wygraną Hushovda po @25 oraz Tiralongo po @65 w Unibecie :cool::razz:

Zachęcam do udzielania się w dziale kolarstwo :grin:
✅ 55.6
 
matias22 16

matias22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Austria 1. Division
Spotkanie: SC Austria Lustenau - FC Lustenau
Typ: połowa/koniec X/X
Kurs: 5.00
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Jutro o godz. 20.30 zostanie rozegrane spotkanie 2 ligi austriackiej pomiędzy 3 zespołem w tabeli (gospodarze) a przedostatnią drużyną lig drużyną Fc. Lustenau. Gospodarze tracą zaledwie 2 pkt do drugiego zespołu w tabeli i z pewnością będzie chcieli to spotkanie wygrać. Jednak patrząc na bilans ostatnich 10 meczy to zdecydowanym faworytem tego spotkania jest drużyna gospodarzy, która może się pochwalić bilansem 6 zwycięstw 2 remisów i 2 porażek. Drużyna gości bardzo dużo spotkań remisuje w ostatnim czasie, a ich bilans to: 2-6-2 i ta statystyka skłania mnie do postawienia, że w jutrzejszym meczu będzie remis zarówno do połowy jak i w całym meczu. Typ ryzykowny, ale kurs wysoki więc warto spróbować.
⛔ 100
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa Libertadores
Spotkanie: Universidad de Chile - Deportivo Quito
Typ: Universidad de Chile awans(Pierwszy mecz 4:1 dla Deportivo)
Kurs: 4,30
Buk: Sportingbet
Analiza:
Na Estadio Nacional w Santiago dojdzie do bardzo ciekawie zapowiadającego się meczu. Universidad de Chile podejmować będzie Deportivo Quito. Przed tygodniem w stolicy Ekwadoru było 4:1 dla Deportivo. Wydawać by się mogło, że to wynik, który nie pozostawia złudzeń, kto będzie w 1/4 finału rywalem Libertadu ale w mojej ocenie dalej awans jest sprawą otwartą. Universidad de Chile zagrał chyba swój najgorszy mecz od kilku miesięcy i akurat to przyszło w fazie pucharowej na ich nieszczęście. W Quito wszystko się złożyło na taką wysoką porażkę La U. Chociaż akurat zwalać wszystkiego na słabą murawę stadionu Atahualpa to też byłaby przesada, gdyż grali sporo czasu w przewadze 11 na 10, a mimo to tracili gole po kontrach. W dzisiejszym meczu nie zagra Osvaldo Gonzalez, który właśnie przed tygodniem dostał czerwoną kartkę. Do tego z urazami zmagają się Acevedo i Lichnovsky tak więc linia defensywna to największy problem trenera Sampaoliego. Do tego stopnia są problemy, że na pozycji obrońcy próbowany był Sebastian Martinez, a więc nominalny pomocnik. Jednak tutaj najważniejszymi formacjami dla La U powinny być pomoc i atak. Dlatego, że w tym meczu od początku muszą zaatakować i to z największą siłą jaką mają. Można się spodziewać huraganowych ataków od 1 minuty oraz wielkiej determinacji mistrzów Chile. To może wyglądać naprawdę ciekawie, bo Deportivo pokazało jak groźne jest w kontrach. To co Matias Alustiza czy Fidel Martinez robili w Quito to po prostu mistrzostwo. Dzisiaj jednak spodziewam się, że goście będą bardziej schowani na własnej połowie i mogą sobie trochę odpuścić te kontry, ze strachu wyjścia do przodu większą ilością graczy. Dlatego spodziewać się można obrony Częstochowy ze strony gości i pewnie obejrzymy w tym spotkaniu wiele momentów, w których Deportivo będzie się bronić całą drużyną na własnej połowie. Ciężko będzie przechodzić środkiem, dlatego niezwykle ważną rolę będą tutaj mieć Eugenio Mena czy Matias Rodriguez, którzy muszą poszaleć trochę na skrzydłach. Do tego Junior Fernandes znany jest ze swojej gry na całej szerokości boiska. Obok niego w ataku zagra Angelo Henriquez ale pamiętajmy, że obwodzie zostają Felipe Gallegos, Francisco Castro czy Raul Ruidiaz, tak więc wybór ogromny.

Ja uważam, że dzisiaj La U stać nawet na awans, a pobrać ich zwycięstwo to jest już święty obowiązek, gdyż są drużyną lepszą od Deportivo, a dzisiaj dochodzi własny teren oraz fakt że muszą gonić wynik. Do tego chyba nie muszę wspominać jak drużyny z Ekwadoru radzą sobię poza swoim krajem... W tej edycji CL na 8 spotkań na wyjazdach ekipy z Ekwadoru zanotowały bilans 1-1-6. Dlatego uważam, że warto tutaj pobrać typ na awans drużyny z Chile, gdyż kursy mamy naprawdę świetne.
✅ 330
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
weroncia2003 175

weroncia2003

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Austria Erste Liga
Spotkanie - First Vienna : Andra
Typ - uda się obydwu drużynom strzelic gola ? TAK
Kurs - 1.50
Buk - Bwin
Analiza :
Na dzisiaj wybrałem spotkanie w Austriackiej 1 lidze pomiędzy First Vienna a liderem Andra . W/g mnie jedne z ciekawszych spotkań 35 kolejki , gospodarze piłkarze First zajmują obecnie 8 miejsce w lidze i jest to ostatnie gwarantujące miejsce pozostania w lidze , na swoim koncie jak dotąd mają 36 pkt i tylko 2 pkt nad grupą spadkową a dokładnie nad FC.Lustenau który ma 34 oczka bo ostatni w tabeli Hartberg już się nie liczy i ma na swoim koncie zaledwie 24.pkt.
Dlatego każdy zdobyty pkt. dzisiaj przez gospodarzy jest na wagę złota , w ostatnim swoim wyjazdowym spotkaniu First pokonał Polten 2:0 .
First Vienna w spotkaniach na swoim terenie spisuje się całkiem przyzwoicie na 17 spotkań ich bilans to 7-4-6 i 24:17 w bramkach a w ostatnich 5 meczach u siebie nie zaznali porażki ( 3 wygrane i 2 remisy ) . Natomiast drużyna Andry jak już wspomniałem lideruje w lidze na swoim koncie mają 62 pkt. i zaledwie 2 punktową przewagę nad drugim w tabeli zespołem LASK Linz . Andra ostatnio jednak pogubiła parę cennych punktów w 4 ostatnich spotkaniach 1 zwycięstwo 1 remis i 2 porażki no a w ostatnim swoim spotkaniu u siebie to blamaż na całej linii bo porażka i to z ostatnim w tabeli Hartberg aż 1:4 , dlatego jeżeli piłkarze Andry myslą o awansie do najwyższej klasy rozgrywek to muszą sie wziąć ostro do pracy . Jak do tej pory w spotkaniach pomiędzy nimi w tym sezonie każdy mecz był zacięty a przede wszystkim obfitował w gole i tak :
Andra : First 2:2
First : Andra 2:3
Andra : First 2:2
Dlatego uważam że dzis obie drużyny powinny strzelic gola , jak będzie czas pokaże . Pozdrawiam !
✅ 50
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
luqash 38

luqash

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 2
Spotkanie: Bastia - Nantes
Typ: 1
Kurs: 1,57
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Jest to moja pierwsza analiza, więc proszę o wyrozumiałość ???? . Dzisiaj o godzinie 20:30 na własnym stadionie Bastia stanie na przeciw Nantes. Bastia to klub, który właściwie ma już zapewniony awans do Ligue 1, ale mimo wszystko, klub Bastia po ostatniej porażce na wyjeździe ze średnio grającym w tym sezonie La Mans, będzie chciał udowodnić, swoim kibicom i całej lidze, komu należy się 1 miejsce w 2 lidze francuskiej. Goście, na wyjeździe grają całkiem ładnie, ale Bastia od początku tego sezonu nie przegrała u siebie. Myślę, że warto postawić na gospodarzy parę groszy ???? .
✅ 57
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP - Madryt - MD
Spotkanie: Aisam-ul-Haq Qureshi &amp; Jean-Julien Rojer vs. Rohan Bopanna &amp; Mahesh Bhupathi
Typ: Aisam-ul-Haq Qureshi &amp; Jean-Julien Rojer +1,5 seta
Bukmacher: Expket
Analiza:
Deble, czyli to co w wielkim tenisie lubię najbardziej. ???? Tym razem postanowiłem dać szansę parze... pakistańsko-holenderskiej, którą tworzą Aisam-ul-Haq Qureshi oraz Jean-Julien Rojer. Zmierzą się oni dziś z indyjskim deblem Rohan Bopanna i Mahesh Bhupathi.
Nazwiska nie są mi zbyt znane, bo tenisem interesuję się od nie dawna. Jednak z tego co wyczytałem w sieci to obaj specjalizują się w grze podwójnej, każdy z nich wygrał 6 turniejów deblowych rangi ATP. W zeszłym tygodniu para ta sięgnęła po trofeum w portugalskim Estoril. Nie był to turniej wysoko obstawiony i dlatego wygrany w miarę pewnie przez moich faworytów w dzisiejszym meczu. Wczoraj sensacyjne zwycięstwo nad bliźniakami 6:4 4:6 16:18. Skoro są oni w stanie wygrać z jedną z najlepszych par świata to dlaczego nie mieliby pokonać dziś indyjskich grajków, którzy w ostatnim czasie zawodzą. Dodatkowym atutem jest to, że pary dobrze się znają. W końcu Qureshi grał przez kilka lat w parze z Bopanną odnosząc wtedy spore sukcesu jak choćby nawet finał US Open.
Moim zdaniem będzie to mecz wyrównany i wielce prawdopodobne, że zakończy się on w trzech setach, jednak uważam również, że będący w bardzo dobrej formie Qureshi i Rojer są wstanie powalczyć tutaj o zwycięstwo. Dlatego decyduję się na typ: Qureshi i Rojer wygrają przynajmniej 1 seta.
???? Aisam-ul-Haq Qureshi &amp; Jean-Julien Rojer vs. Rohan Bopanna &amp; Mahesh Bhupathi ▶ Aisam-ul-Haq Qureshi &amp; Jean-Julien Rojer +1,5 seta @ 1,50
2/10
Expekt
⛔ 100
 
S 0

szynx

Użytkownik
Dyscyplina: tenis, WTA, Madryt
Spotkanie: Serena Williams - Maria Sharapova
Typ: over 21,5 gems
Kurs: 2,05
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Dzisiaj około godziny 13 w Madrycie ma się odbyć spotkanie między Amerykanką Sereną Williams a Rosjanką Marią Sharapową.
Według mnie będzie to bardzo wyrównane spotkanie w którym ,chyba lekką przewagę ma Serena. Jednak pokazała ona w ostatnim meczu z Woźniacką, że przytrafiają się jej przestoje w grze. I dzisiaj również na to liczę. Jak na to nie spojrzę wydaje mi się bardzo prawdopodobne że będzie to 3 setówka. Jedyne czego się obawiam to słabej dyspozycji serwisowej Marii, której przydarzają się czasem takie mecze.
⛔ 100
 
prof 11,7K

prof

Użytkownik
Dyscyplina: tenis, ATP, Madryt
Spotkanie: Juan Martin Del Potro - Alexandr Dolgopolov
Typ: Alexandr Dolgopolov
Kurs: 5.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
O 13 godzinie rozpocznie sie pierwszy z 4 cwiercfinalowych meczy w ATP Madryt. Zdecydowany faworyt Juan Martin Del Potro zagra o polfinal z Alexandrem Dolgopolovem. Argentynczyk jest w formie , wygrywa mecz za meczem jednak w koncu przyjdzie takie spotkanie gdzie ktos zagra na wysokim levelu i ktos go powaznie postraszy badz pokona Delpo. Youzhny troszke postraszyl Latynosa jednak to nie wystarczylo bo i tak przegral w 2 setach. Dolgopolov moim zdaniem ma wieksze szanse poniewaz panowie grali ze soba 2 razy i Ukrainiec za kazdym razem przegrywal na styku. Dolgopolov dobrze sie tutaj czuje i po dobrym meczu z Tsonga wcale nie musi byc skazany na porazke. Ukrainiec to bardzo techniczny tenisista z dobrym czuciem w reku wiec napewno nie bedzie gral sila na sile bo Delpo lubi kontrowac uderzenai rywali co mu bardzo dobrze wychodzi. Dolgopolov lubi sprawiac niespodzianki i jesli uzyje swojego sprytu to moze wygrac.
⛔ 100
 
S 318

soren

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nozna Chiny
11.05.2012 13:00
Dalian Shide - Guangzhou
typ: Dalian -1,5
kurs: 4.65
buk: bet365
Nie ma czasu na zbytnie rozpisywanie się, gdyż mecz już za niecałe 20 minut. Patrząc na tabelę to zdecydowanym faworytem tego spotkania wydaje się ekipa gości. Mają oni na swoim koncie 22 punkty w 9 meczach i są zdecydowanym liderem. Do tej pory wygrali aż 7-krotnie i tylko po jednym spotkaniu remisowali i przegrali. Gospodarze natomiast zajmują odległe 13 miejsce z 9 punktami i bilansem 2 zwycięstw, 3 remisów i 4 porażek, a u siebie 2-1-2. Dlaczego więc stawiam na nich? W zespole z tego co wyczytałem ogromne braki kadrowe. Nie wystąpią: Li Shuai(keeper 5), Sun (def.7+1), Xiaoting (def.5+1), Zheng (midf.6+1), Linpeng (def.7), Cho (8/0) ,Zhao (midf.7+1), Conca (midf.4+2 5goals), Muriqui (striker 7+2 6goals), Jiang (striker 2), Junyan (5) ,Lin (striker 6+1) and Cleo (striker 6+3 3goals). Widać więc, że naprawdę warto postawić na gospodarzy. Polecam nawet z handicapem.
✅ 365
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
psotnick 891,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - WTA - Madrid Open, Madrid - Doubles
Spotkanie:
Errani S / Vinci R - Kirilenko M / Petrova N
Typ: Kirilenko M / Petrova N wygra 2-1
Kurs:
4.33
Bukmacher: Bet365

Spotkanie dwóch topowych par. W ostatnim okresie wygrywają jak chcą, napotykając opór właściwie tylko wtedy, kiedy wpadają na siebie. Errani / Vinci mają świetny bilans w ostatnich 2 miesiącach: 16 wygranych na 18 meczy, 4 turnieje rozegrane, 2 tytuły i 1 finał (Miami, przegrany właśnie z Kirilenko i Petrową). Rosjanki z kolei nie grają tak często jak Włoszki (głównie przez urazy). Odrodziły się właśnie we wspomnianym Miami, gdzie idąc przez drabinkę jak burza, pokonały w finale swoje dzisiejsze przeciwniczki. Wprawdzie Włoszki mają w tym roku perfekcyjny bilans na mączce (11-0), ale umówmy się, ta madrycka niebieska mączka zbyt wiele wspólnego z prawdziwą nie ma. Jak powiedziała Radwańska, jest to właściwie „hard z posypką”. A na twardszych nawierzchniach Errani i Vinci już nie są takimi dominatorkami (15/4). I właśnie tutaj upatruję większych szans dla Rosjanek, bazujących na mocnym serwie i płaskich uderzeniach. Widać, że gra im się tutaj bardzo dobrze, straciły tylko 8 gemów w 2 meczach i pokazały, że są w formie. Dodatkowo mają lekką psychiczną przewagę, bo przecież wygrały ostatnio z Włoszkami po bardzo zaciętym meczu w finale turnieju w Miami. Dzisiaj również prawdopodobna jest 3-setówka, stąd mój typ na ten mecz. Jeśli mecz rozegra się w super tie-breaku to o wygranej decydować będą detale np. takie jak przewaga psychiczna wynikająca faktu , że Rosjanki już były w takiej sytuacji i wyszły z niej zwycięsko. Przyznaję, typ ryzykowny, ale w moim odczuciu całkiem prawdopodobny.
⛔ 100
 
L 26

lotnik1981

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Singapur - SLeague
Spotkanie:Woodlands - Tanjong
Typ: 2
Kurs:3.00
Bukmacher:Betfair
Data:11.05.2012
Godzina Rozpoczęcia: 13:45
Analiza:
12 kolejka sinapurskiej SLeague pomiędzy sąsiadami w tabeli 12 Woodlands a 11 Tanjong, niby trudno powiedzieć kto jest faworytem tego meczu, ale wydaje mi się że to goście osiągają ostatnio dużo lepsze wyniki.Widać w tym wszystkich że transfery które Tanyong zrobił przed sezonem powoli zaczynają skutkować dobrymi wynikami.
Wygrane z Home(3 miejsce) i Ballestier(4) nie były przypadkowe, po za tym nie stracili w tych meczach gola.Te dwa zwycięstwa podniosły morale zespołu, wychodzi że można wygrywać, pokazują to ostatnio Young Lions, z którym Tanjong jeszcze nie dawno wysoko przegrał 0:5, zawodnicy twierdzą że to przez trenera Terry&#39;ego Pathmanathan po upokorzeniu przez Young Lions, powiedział po meczu kilka ważnych zdań, Wszyscy zaczęli grać dla zespołu i zaczeli ciężko pracować. Oba mecze wygrali dzięki trafieniom Japończyka Kawanabe,który strzelił już w tym sezonie w 11 meczach 6 goli na 9 całej ekipy.&quot;Jestem pewien, że możemy zdobyć trzy punkty, ale musimy wykonać jak naszych ostatnich dwóch meczach -. walczyć i bronić&quot;.
Wygrana dzisiaj gości może wywindować ich nawet na 8 miejsce.W poprzednim sezonie Tanjong 2 razy u siebie zremisował z Woodlands, a na wyjeździe wygrał 1:0.
Do zespołu gości wraca po kontuzji obrońca Lewis 8/0(bez gry przez miesiąc).A dziś zabraknie:
Pomocnik Basri 10/0
W ekipie gości wszyscy są dostępni, do zespołu wraca po zawieszeniu za kartki obrońca Jung 10/0.
To bardzo interesująca liga w tym roku,jeden błąd może spowodować że zespół może spaść na dno tabeli.Dlatego tak ważne jest, aby zdobyć maksymalną ilość punktów.
✅ 200
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej
Spotkanie: Finlandia - Kanada
Typ: Finlandia ML
Kurs: 2.10
Bukmacher: Gamebookers
Analiza:
Dziś piękny dzień na MŚ dwa bardzo dobrze zapowiadające się mecze, a także dwa mecze gigantów z malutkimi. Zacznę od spotkania Finlandia - Kanada i tego że jestem lekko zdziwiony iż buki faworyzują Kanadę, Finowie na tym turnieju grają bardzo dobry hokej, praktyczniej od pierwszego meczu są jak walec, nie dając zbyt wielkich szans żadnej z drużyn, oczywiście ktoś może powiedzieć że spotkania z Kanadą i USA dopiero przed nimi, ale myślę że to w jaki sposób do tej pory funkcjonowała ta drużyna nie może pozostawiać wątpliwości że to jednak gospodarze mają dziś o wiele większe szansę na triumf. Kanada oczywiście super skład, wiele gwiazd ale w ich grze nie widać takiej pewności i skuteczności jak u Finów, przede wszystkim w defensywie Kanada nie gra tak skutecznie jak Suomi. Co do potencjału obu drużyn to według mnie jest on zbliżony do siebie, u Finów niektórzy nie muszą grać w NHL by prezentować się wyśmienicie, jak choćby Granlund, Immonen czy Niskala. Myślę że swobodnie można dziś próbować typu na win Suomi.
⛔ 100
 
karamazow 110

karamazow

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja National
Spotkanie: US Orleans - Bayonne FC
Typ: 1
Kurs: 1,80
Bukmacher: bet365
Analiza:
W meczu 36 kolejki 3 poziomu rozgrywek we Francji - National Ligi zajmująca bezpieczne miejsce w środku tabeli drużyna US Orleans podejmie ostatnią w tabeli ekipę Bayonne. Drużyna Orleans gdyby przez cały sezon grała tak jak w ostatnich spotkaniach biła by się o awans do Ligue 2 a nie zajmowała 7 miejsce w tabeli. Szczególnie godne odnotowania jest zwycięstwo wyjazdowe w ostatniej kolejce nad drużyną Chamoisa, które po tej porażce zostało zepchnięte z pozycji lidera. Dzisiejszy rywal ekipy z Orleanu już praktycznie nie ma możliwości utrzymania się w lidze: strata 7 punktów do bezpiecznego miejsca w ciągu 3 spotkań jest nie do odrobienia. Największym problemem czerwonej latarni National ligi są mecze wyjazdowe: w 17 spotkaniach zdobyła ta drużyna tylko 9 punktów co złożyło się na bilans: 1-6-10. W tym spotkaniu stawiam na gospodarzy, którzy są w dobrej dyspozycji i sądzę, że będą chcieli potwierdzić w tym spotkaniu swoje umiejętności. Zagubione na wyjazdach Bayonne odniesie klęskę która ją definitywnie zepchnie do niższej klasy rozgrywkowej.
⛔ 100
 
vego91 2

vego91

Użytkownik
Dyscyplina: Francja - Ligue 2
Spotkanie: Amiens - Reims
Typ: 2
Kurs: 1,75
Bukmacher: Expekt
Analiz a :
Faworytem tego spotkania są zdecydowanie goście , którzy plasują się na 2 miejscu ze stratą 7 punktów do lidera. Inny wynik jak zwycięstwo gości w tym meczu będzie mega sensacją ,bo nawet nie wypada drużynie Reims przegrać tej konfrontacji, ze względu na zajmowaną pozycję. Niestety goście nie grają najlepiej na wyjazdach , wygrali tylko 4 spotkania , myślę jednak że w dzisiejszym meczu poprawią ten bilans, bo ich przeciwnik Amiens SC na własnym obiekcie wygrało tylko 3 spotkania i w tabeli zajmuje bezpieczne ostatnie miejsce. Reims ma w swoim składzie Cedrica Faure oraz Kamela Ghilasa ,którzy są liderami strzelców Ligue 2 mając na koncie po 13 strzelonych bramek .Więc mają okazję aby poprawić te statystyki ,bo gospodarze stracili 53 bramki i raczej po dzisiejszym spotkaniu będzie ich więcej. Ze statystyk wygląda że mecz powinien być wyrównany ,gdyż w dotychczasowych spotkaniach pomiędzy tymi zespołami bilans wygląda 3-2-2 na korzyść gospodarzy,ale na dzień dzisiejszy to nie możliwe .Goście wygrają to spotkanie różnicą kilku bramek.I dziś zapewnią sobie 100 procentowy awans.
✅ 75
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom