>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 11.05.2011 (środa)

Status
Zamknięty.
D 5,8K

davccio

Użytkownik
dyscyplina Pn
Spotkanie Widzew : GKS Belchatow
typ x
kurs 3.40
tobet
Widzew to najczesciej remisujaca druzyna ekstraklasy. Dzisiejsze spotkanie to derby a derby najczesciej wychodza na remis. Goscie na pewno będą zmobilizowani aby dobrze zaprezentowac sie na boisku Widzewa. Obu druzynow nie grozi ani spadek ani nie włączą sie do walki o europejskie puchary. Pare dni temu Widzew efektownie rozbił na wyjezdzie Jage, ale bylo to raczej wynikiem szczesliwie strzelonej pierwszej bramki ktora zmusiła Jage do odsłoniecia sie co w konsekwencji spowodowało strate kolejnych bramek. Dzisiaj nie spodziewam sie szalenstwa z obu stron
✅240
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Spotkanie : FC Lugano - Servette Genewa
Typ : over 2,5
Kurs : 1,81
Bukmacher : Pinnacle
Wszystko już postawione na jedną kartę. Lugano jeszcze kilka kolejek temu było pewne awansu. Przyszedł kryzys i znowu trzeba zacząć grać przyzwoicie. Sytuacja gości odwrotna - średnio na początku i w środku rozgrywek, a teraz masakrują każdego, na kogo trafią. Jeśli uda się awansować, będzie to prawdziwy powrót z martwych. Oba team&#39;y wiedzą, że nie ma na co czekać. Gospodarze muszą przerwać długo trwający kryzys, a goście po prostu podtrzymać dobrą passę, a przy okazji liczyć na potknięcie graczy Vaduz, których czeka równie trudne zadanie. Szykuje się niezłe widowisko i sporo bramek - bez nich goście mogą zapomnieć o awansie.

__________
jeśli udało mi się pomóc, w prawym dolnym rogu czai się taki mały napis &quot;dzięki&quot;. Nie wahaj się - kliknij.


✅81
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Basket, Łotwa
VEF - Ventspils
VEF Rīga -6 - Ventspils 1.952
Pinnacle
4/10
Cztery mecze w RS:
VEF Rīga - Ventspils 76:66
Ventspils - VEF Rīga 79:71
VEF Rīga - Ventspils 93:65
Ventspils - VEF Rīga 77:79
W Ventspils brak już niektórych zawodników, którzy grali dobrze w 1 i 2 meczu i pomogli zapewnić to jedno zwycięstwo. Nie grają już:
Mason - w 1 meczu 15 pkt, 9 zbiór i 8 asyst,
Bankevics - 12, 10 i 9 punktów,
Stimac - w 1 meczu 8 punktów, ale niszczył na desce.
W VEF z mocniejszych brakuje tylko Jahovicsa, grał tylko w 1 meczu.
VEF personalnie mocniejsze. Pierwszy mecz wygrali już ostatnio wyjazd 79:70. Dziś u siebie. W PO obie ekipy sobie dobrze radzą, VEF przegrało co prawda jeden wyjazd, ale z Liepajas, które jest mocniejsze niż Barons co pokazali wczoraj.
Myślę, że dziś u siebie będzie jeszcze wyższa wygrana niż ostatnio. Pokazali już, że u siebie kozaczą, w tym sezonie tylko 2 mecze przegrane, ostatni w lutym. Od tego czasu 7 wygranych, średnie zdobycze to 95.7 punktu, a straty 68. Widać więc jaka jest moc.
Ventspils wyjazdy takie sobie. W RS 5 porażek, w PO już jedna po jednym meczu z VEF. Także myślę, że dziś czas na kolejną i to nie taką niską.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 6

betholic

Użytkownik
Spotkanie : Levante - Barcelona
Typ: 1
Kurs : 16,50
Bukmacher : PinnacleSports
Analiza : Jak dla mnie wystarczyłoby napisać spójrzcie na kurs . Zrozumiałbym te 16,50 , gdyby mieli nóż na gardle i po prostu musieli ten mecz wygrać , rywal byłby dostarczycielem punktów , lub o nic już w tym sezonie nie walczył ,bądź nie mieli ważniejszych spraw na głowie niż ugranie tego jednego punkciku , brakującego do zdobycia mistrzostwa , koniecznie w tym meczu . Wszyscy wiemy , że jest jednak zupełnie inaczej . W razie niepowodzenia , załatwią sprawę w następnej kolejce , podejmując na Nou Camp słabe Depor . W tym samym czasie tytuł może im zapewnić wpadka Realu na El Madigal . A w razie totalnego pecha w rezerwie pozostaje mecz z drużyną z Malagi , która już o nic nie gra .
Barca ma przed sobą do rozegrania finał Ligi Mistrzów , a tam czeka na nich rozpędzone United . Podświadomie właśnie ten mecz siedzi w ich głowach , a nie dzisiejszy rywal z przedmieść Walencji .
Messi trofeum Pichichi , też pewnie ma głęboko gdzieś . Wie , że to on jest uznawany za najlepszego na świecie i nikomu już nic nie musi udowadniać . Zresztą nie powiedziane , że Guardiola wystawi go dzisiaj do składu , ryzykując jego zdrowie .
Levante jest dobrze dysponowane na swoim stadionie i niewykluczone , że zapewnią sobie dziś utrzymanie , pokonując mistrza kraju .
Można obawiać się , czy czasem oba zespoły nie zagrają na , satysfakcjonujący obie strony , remis . Jestem jednak zdania , że to nie byłoby zupełnie w stylu ekipy z Katalonii.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kolti 103

kolti

Użytkownik
Piłka Nożna, Polska - 1 liga, godz. 19:00
Spotkanie: Sandecja Nowy Sącz - Odra Wodzisław
Typ: Drużyna gospodarzy, dwiema bramkami lub więcej
Kurs: 2.60
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Dziś o godzinie 19:00, odbędzie się w lidze 1 polskiej, ciekawy mecz pomiędzy Sandecją Nowy Sącz, a Odrą Wodzisław. Gospodarze to 5 zespół ligi, mający na swoim koncie 44 punkty oraz stosunek bramkowy wynoszący 39:26. W 5 ostatnich spotkaniach ligowych zespół ten zdobył 10 punktów: 3 zwycięstwa, 1 remis oraz 1 porażka. Kolejno: 2:1 zwycięstwo w Ząbkach, 3:0 w Nowym Sączu z Górnikiem Polkowice, remis 1:1 w Wodzisławiu z Piastem, 4:0 w Nowym Sączu z Niecieczą, oraz porażka 1:2 w Poznaniu z Wartą Poznań. Widzimy tutaj, że Sandecja gra świetnie w roli gospodarza, nie dość że wygrywa to strzela dużo bramek. Ogólnie drużyna z Nowego Sącza spisuje się bardzo dobrze na własnym terenie: 8 zwycięstw, 3 remisy i tylko 2 porażki, stosunek na własnym boisku to 25-8, widzimy że dużo bramek strzelonych, a mało straconych, 6 razy utrzymali czyste konto. W ostatnich 5 domowych spotkaniach: 3 zwycięstwa, 1 remis oraz 1 porażka, stosunek przy tym wynosi 14:4, prawie 3 gole na mecz, ale prawie jeden stracony. Goście to Odra Wodzisław, zespół ten znany wszystkim po wielu sezonach w ekstraklasie, spadł do 1 ligi, brakuje pieniędzy i od razu widać wyniki, drużyna walczy o utrzymanie. Odra Wodzisław w ligowej tabeli znajduje się na pozycji 12 mając na swoim koncie 32 punkty oraz stosunek bramkowy wynoszący 25:37. W ostatnich 5 spotkaniach zespół ten zdobył 7 punktów: 2 zwycięstwa, 1 remis oraz 2 porażki. Na wyjeździe Odra zazwyczaj przegrywa: 3 zwycięstwa, 3 remisy oraz 7 porażek. W ostatnich 5 wyjazdach: 1 zwycięstwo, 2 remisy oraz 2 porażki, 3 bramki zdobyte przy 6 straconych. Ostatnio 2 zwycięstwa Odry ale przeciwnicy słabi, Górnik Polkowice oraz Niecieza. W trzech ostatnich spotkaniach na własnym boisku Sandecja wygrywała różnicą co najmniej trzech bramek, teraz myślę że ten warunek również będzie spełniony.
⛔100
 
L 125

lemrak29

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Wisła Kraków - Lech Poznań
Typ: 1
Kurs: 2,03
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Na dziś wybrałem mecz polskiej Ekstraklasy pomiędzy &quot;Białą Gwiazdą&quot; a &quot;Kolejorzem&quot;. Lider tabeli z Krakowa ma 6 pkt. przewagi nad drugą Jagiellonią, więc jest coraz bliżej tytułu mistrzowskiego. Lech znajduje się w trudniejszej sytuacji, 8 pozycja w tabeli z 4 pkt. straty do trzeciego Śląska z pewnością nie jest zadowalająca dla kibiców i działaczy klubu z Poznania. Aktualni mistrzowie Polski zagrają dziś pod większą presją niż gospodarze, jeżeli chcą grać w przyszłym sezonie w rozgrywkach Ligi Europejskiej powinni dzisiejsze spotkanie wygrać. Warto zauważyć, że Wisła nie pokonała Lecha na stadionie przy ul. Reymonta od 01.09.2007 r. Wierzę, że dziś narzucą Lechitom swój styl gry i zwyciężą przy okazji zmazując plamę po porażce z Górnikiem Zabrze. Niedzielne zwycięstwo z Lechią w Gdańsku (pierwsze na wyjeździe wiosną tego roku) na pewno poprawiło morale krakowian. Lech przegrał 3 ostatnie mecze wyjazdowe, w moim przekonaniu dziś presja wyniku nie pozwoli im rozwinąć skrzydeł, więc przegrają po raz kolejny. Początek meczu o godz. 20.
✅103
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Marseille - Brest
Typ: over 2.5
Kurs: 1.7
Buk: Expekt
Analiza: Dzis dokładnie o godzinie 21:00 Olympic Marsylia podejmie średniaka ligi drużynę Brest.
Gospodarze myśląc o mistrzostwie Ligue 1. muszą ten mecz koniecznie wygrać. Mają rozegrany jeden mecz mniej i na dzień dzisiejszy tracą do lidera z Lille(69 pkt.) 7 punktów. Brest, które zajmuję dopiero 14 lokatę w tabeli, nie grają o nic, o żadne puchary tylko o utrzymanie, które już sobie i tak niemalże zapewnili. Po dzisiejsze wygranej Olymipicu nad rywalem zniwelują oni swoją stratę do lidera na 4 punkty. To także spora przewaga, więc dzisiaj w swoich głowach powinni mieć zakodowane, że liczy się tylko zwycięstwo, remis bądź przegrana wyklucza ich całkowicie z walki o mistrzostwo ponieważ zostały już tylko 2 mecze do rozegrania dla nich. Typuję co prawda nie zwycięstwo Marsylii lecz over 2.5 gdyż zachęcił mnie do tego kurs, a na wygraną kurs wynosił około 1.3. Według mnie wpadną tu z 3 bramki spokojnie.
✅70
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna
Spotkanie - Wisła - Lech
Typ - ile goli padnie w pierwszej połowie ? więcej niż 1,5
Kurs - 2,95
Buk - Bwin
Analiza -
Niewątpliwie hit 26 kolejki naszej ekstraklasy ! Wydaje mi się że możemy oczekiwać w tym meczu dużo emocji . Wisła będzie chciała zmazać ostatni mecz który rozegrała u siebie z Gornikiem Zabrze gdzie niespodziewanie przegrała 0:2 to pierwszy powód tych emocji no a drugi to rewanż za pierwszy mecz w tym sezonie na boisku Lecha gdzie doznali sromej porażki przegrywając aż 4:1 . W ostatniej kolejce Biała Gwiazda pewnie wygrała na Lechii 3:0 .Lech natomiasst ciągle bez trofeum w tym sezonie miał być puchar lecz przeszedł kołonosa no i teraz trzeba walczyć o miejsce dające udział w przyszłym sezonie w pucharach , jak na razie 6 pozycja z dorobkiem 36 punktów i 4 punkty straty do 4 miejsca które zajmuje Sląsk . Tak więc myslę że mecz będzie bardzo otwarty no a zawodnicy będą skuteczni , po paru sezonach w których między nimi padało mało bramek to ten pierwszy mecz na Lechu pokazał że teraz przyszedł czas na większą ilosc bramek jak w latach poprzednich kiedy to wyniki 4:2 , 3:3 , 5:1 dlatego czuję iż w pierwszej połowie te dwie bramki możemy zobaczyć ! No ale jak ędzie za chwilę się przekonamy !
⛔100
 
S 131

strojes666

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis
Spotkanie : M. Cilic : D. Ferrer
Typ : 1
Kurs : 5,00
Buk : bet365
Godzina : 21.30
Analiza :
Niby typ szalony bo przecież Ferrer dużo lepszy na clayu od Cilica, ale z drugiej strony w tenisie nie takie rzeczy się zdarzają a Cilic to przecież świetny zawodnik i przy odrobinie szczęścia i przy dobrym dniu Chorwat może wygrać to najciekawsze dzisiejsze spotkanie. Cilic jest w rankingu 23 zaś Ferrer jest 6 rakietą świata. Na clayu tak jak już napisałem Ferrer jest lepszy ale czy aż o tyle żeby wystawiać taki kurs na Marina? Cilic zagrał w karierze 130 spotkań na clayu z których wygrał 81, zaś Ferrer (z tym że on gra dużo dużo dłużej w tenisa niż Marin) ma na koncie tych spotkań aż 358 a wygrał aż 242 z nich. W tym sezonie Cilic ma 6:3 na clayu a jego rywal aż 15:3. Gra świetnie, wygrał jeden turniej, potem w dwóch był w finale ale przegrywał ze swoim rodakiem Nadalem. W Madrycie jednak skończyło się na ćwierćfinale z Djokiem i moim zdaniem powoli przychodzi zmęczenie tymi wygranymi, poza tym nie można wygrywać cały czas i dzisiaj to Cilic będzie lepszy. W historii panowie grali cztery razy, raz wygrał Cilic, na clayu grali raz i wtedy Ferrer wygrał dość gładko. Dzisiaj jednak będzie wielka niespodzianka i Ferrer odpadnie z turnieju i pojedzie spokojnie przygotowywać się do najważniejszego dla niego turnieju w tym roku czyli Roland Garros w którym moim zdaniem półfinał ma na wyciągnięcie ręki. Tak więc dzisiaj nie będzie się forsował bo po co. Polecam
0
 
arapaczo 1,1K

arapaczo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Szkocja, I Dywizja Playofss
Spotkanie: Forfar vs Ayr
Typ : Forfar lub remis
Kurs: 1,5
Bukmacher: bet365
Analiza
Mecz 11.05.2011 godz. 20.45


Pora na walkę o awans do wyższej klasy. Gospodarze w sezonie zajeli 3 miejsce, ale 2 w tabeli właśnie Ayr Utd miał identyczna liczbę punktów. Tylko bilans bramek dał wyższa pozycję Ayr. W tym sezonie 4 potyczki, bilans 3-1 dla Forfar, co ważne obywa mecze wygrane u siebie:
Sat 09/04/11 SED Ayr United 3 - 1 Forfar Athletic
Tue 05/04/11 SED Forfar Athletic 3 - 2 Ayr United
Wed 23/03/11 SED Ayr United 0 - 1 Forfar Athletic
Sat 16/10/10 SED Forfar Athletic 4 - 1 Ayr United

Historia spotkań: 21 meczy - bilans 9-3-9. Bilans na boisku Forfar: 6 razy gospodarz wygrał - 1 remis - 4 razy goście
Jako, iż jest to pierwsze ze spotkań o awans myślę, że gospodarze nie pozwolą sobie na porażkę, ramis w najgorszym razie jest w ich zasięgu.
Forma w ostatnich 5 meczach:
Forfar: R-W-W-W-W
Ayr: P-W-W-P-R
⛔100
 
C 11

cbool

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - WŁOCHY: Puchar Włoch
Spotkanie: Inter - AS Roma
Typ: Więcej niż 4,5 gola
Kurs: 5,75 ~ 5,00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dziś o 20:45 kolejne spotkanie pucharu Włoch pomiędzy sobą zagrają
rewanżowe spotkanie Inter i AS Roma. Poprzednie spotkanie zakończyło się
wygraną Interu 1-0 , myślę że w tym meczy padnie sporo bramek dlaczego?
Roma ma jeszcze szanse na wygraną ponieważ traci narazie tylko jednego
gola 2 gole strzelone dziś i czyste konto Interu daje im wygraną .
Myślę jednak że Inter też nie pozostanie dłużny , strzeli około 3 bramek
resztę myślę że wbije Roma mój osobisty typ na wynik to 3-2 lub 3-3 .
Wczesniejsze spotkanie Interu i Romy miało miejsce w lutym tego roku
wtedy zakończyło się ono wynikiem 5-3 na korzyść Interu .
Myślę że w dzisiejszym meczu padnie over 4,5 , Inter nie ma już praktycznie
szans na mistrzostwo Włoch więc pozostaje im już zaledwie wygranie pucharu
Włoch czego im życzę Powodzenia! ;)
⛔100
 
kuku 147

kuku

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, Primera Division
Spotkanie: Osasuna vs. Sevilla
Bukmacher: Bet365
Typ: x2
Kurs: 1.80
Czas rozpoczęcia: 22:00
Analiza:
Spotkanie w ramach 36. kolejki hiszpańskiej Primera Division pomiędzy drużynami Osasuna i Sevilla zostanie rozegrane dziś o godzinie 21:00 na stadionie Estadio Reyno de Navarra (Pamplona (Iruñea)). Myślę, że w tym spotkaniu Sevilla może wygrać, a w najgorszym wypadku zremisować z Osasuną. Typu uważam za dość pewny a kurs jest naprawdę kuszący. Ostatnie spotkania pomiędzy tymi zespołami przedstawiają się następująco:
02/01/11 Sevilla 1 - 0 Osasuna
14/02/10 Sevilla 1 - 0 Osasuna
19/09/09 Osasuna 0 - 2 Sevilla
16/05/09 Osasuna 0 - 0 Sevilla
04/01/09 Sevilla 1 - 1 Osasuna
26/01/08 Sevilla 2 - 1 Osasuna
05/12/07 Osasuna 1 - 1 Sevilla
03/05/07 Sevilla 2 - 0 Osasuna
26/04/07 Osasuna 1 - 0 Sevilla
01/04/07 Osasuna 0 - 0 Sevilla
Jak widać powyżej na ostatnie 10 spotkań Osasuna była w stanie tylko raz zwyciężyć z Sevillą, co napewno dobrze rokuje jeśli chodzi o mój typ. Sevilla ciągle walczy z Atletico Madryt i Athletic Bilbao o Ligę Europejską i wygrana w tym meczu napewno znacznie ich do tych rozgrywek przybliży, ale nawet jeśli padnie dziś remis to spowoduje to ze miną Atletico Madryt i znajdą się na miejscu premiowanym grą w LE. Osasuna także ciągle o coś walczy, bo o utrzymanie w Primera Division, więc napewno oba zespoły będą chciały tu wygrać, ale myślę, że obie drużyny remis także powinien za dowalić. Osasuna jeśli zremisuje dziś to i tak jeszcze nie będzie w strefie spadkowej, a jak już pisałem wcześniej remis daje Sevilli 6 miejsce przed Atletico Madryt. Osasuna w tym sezonie przed własną publicznością większość meczy zremisowała lub przegrała i to czasem z niezbyt wymagającymi przeciwnikami, natomiast Sevilla na wyjazdach większość spotkań wygrała lub zremisowała. Także biorąc pod uwagę mecze H2H pomiędzy tymi zespołami, stawkę i to jak się obie drużyny prezentują w tym sezonie to myślę, że wygrana gości lub remis jest w tym spotkaniu całkiem prawdopodobny.
⛔100
 
A 15

adrian_cfc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Peru, Primera Division
Spotkanie: Unión Comercio v FBC Melgar
Typ: 1
Bukmacher: Bet365
Kurs: 1.50
Czas rozpoczęcia: 23:00
Analiza:
Spotkanie 12 kolejki peruwiańskiej Primiera Division, starcie pomiędzy zespołem z miejsca 9 (Union) i 16, czyli ostatniego (Melgar). Już to daje powody do tego by postawić na zwycięstwo gospodarzy. Tym bardziej, że jest to zespół własnego boiska. W 11 spotkaniach odniósł tylko 4 zwycięstwa - wszystkie jednak przed własną publicznością, na dodatek tylko właśnie czterokrotnie kibice Unionu mogli oglądać swoich zawodników w akcji u siebie. Pozostałe 6 meczów to 2 remisy i 5 porażek na wyjazdach. Melgar w tabeli uwzględniającej tylko mecze poza domem jest na 6. miejscu, ale bilans jest dość słaby - 1 zwycięstwo, 2 remisy, 3 porażki, co pokazuje, że w Peru żywiołowi fani odgrywają dużą rolę w spotkaniach, a więc to gospodarze częściej zgarniają komplet punktów. Wydaje mi się, że taka rekomendacja wystarczy by postawić na Union mimo niezbyt wysokiego, acz dość pewnego, kursu.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom