>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 11.04.2016 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Tutaj p odajem y typy
na poniedziałek - 11. Kwietnia



Swoje typy mogą zamieszczać tylko osoby z minimum 10 postami.

Każdy uczestnik konkursu, musi posiadać ustawiony Avatar.

Typy podajemy z wykorzystaniem poniższego szablonu:

Dyscyplina:
Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:

Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – USA, MLS
Godzinna: 01:00
Spotkanie: New York City – Chicago Fire
Typ: over 3.5
Kurs: 2.65
Bukmacher: unibet
Analiza:
MLS dopiero nam się rozkręca ale już mamy pierwszy rewanż, po raz drugi w tym sezonie zmierzą się ze sobą ekipy New York City oraz Chicago ze zmianą gospodarza. Pierwszy mecz był taki jaki się spodziewałem czyli nikt tam nie myślał o defensywie i skończyło się na 3:4 dla NYC, na takie sam spektakl liczę i dziś. Gospodarze to jedna najbardziej overowych ekip w poprzednim sezonie ze świetnym atakiem i beznadzieją defensywą, u siebie statystyki bramkowe wyśmienite 32:31 w 17 spotkaniach czyli średnia 3.7 bramki na mecz tutaj kibice mogli oglądać. Zmienili trenera ale nie zmienili stylu nadal będą słabi w obronie i świetni w ataku ale z takimi nazwiskami jak Villa, Pirlo oraz Lampard to nic dziwnego. Sezon rozpoczęli właśnie od starcia z Chicago, następnie kolejny mecz z ekipą grająca otwartą piłkę czyli Toronto i znowu wysoko 2:2. Dwa ostatnie mecze już zamknięte, ale po takich spotkaniach w poprzednim roku gospodarze odpowiadali festiwalem bramkowym, zresztą im dalej w sezon tych ich gra była jeszcze bardziej otwarta. Rywal świetny do wymiany ciosów Chicago co prawda tylko ten mecz z NYC zagrali overowy pozostałe bardzo spokojne ale to też ekipa z bardzo słabą grę w defensywie razem z dzisiejszym rywalem byli najgorsi w aspekcie straconych bramek rok temu i tu też dobra informacja bo zdecydowanie więcej bramek oglądaliśmy z ich 0udziałem gdy grali w delegacji. Pierwszy mecz pokazał na co stać obie ekipy, przed rokiem na tym stadionie też było ciekawie a ostatecznie zakończyło się na wyniku 2:2 dziś też będą bramki.
⛔ 100
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Roma - Bologna
Typ: Roma Handicap 0:1
Kurs: 1.90
Bukmacher: Betsson
Analiza:
A więc kolejny dzień z piłką. Mam nadzieję, kontynuując dobrą passę zapodam coś z większym kursem do pogrania nawet na solo. Dlaczego akurat handi na Rzymian? Ano z prostego powodu - lubią dużo strzelać, a to nie sprawia im problemu. Co im zostało... LM już dla nich sie skończyło, teraz tylko pogoń za Napoli. Fakt, mogą sobie wygrać 1:0, ale po co im nerwówka z przeciwnikiem, jakim jest Bolonia? Ano goście... musze sobie przypomnieć, a że nie dam rady, to zajrzę w statystyki, kiedy to po raz ostatni wygrali w lidze... A było to 16. lutego z potęgą - Udinese w stosunku 0:1. Ostatnie spotkanie zmusza do refleksji - jest to bowiem potyczka z najsłabszą drużyną w lidze i wciry 1:0 z Veroną... śmiech na sali. Roma bodajze za 3 albo 4 kolejki mierzyć się będzie u siebie bezpośrednio z Napoli, a jeśli chcą myśleć o wyprzedzeniu głównych rywali - nie mają prawa tracić punktów na takich przeszkodach, jakimi są piłkarze z Bolonii. Jutro zawieszony za kartki jest tylko Nainggolan, poza tym - sama najmocniejsza paczka.
⛔ 100
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej, Fin
Godzina: 17:30
Spotkanie: Tappara-Karpat
Typ:.over 2,5 gola Karpat
Kurs: 2.7
Bukmacher: unibet
Analiza:

Gorąca sytuacja z wejściem do finału jednego z głównych faworytów do tytułu, Karpat po 5 przewrotnych spotkaniach przegrywa z Tappara 2-3 i teraz jedzie na wyjazd walczyć o życie.Pierwsze dwa spotkania pomiędzy tymi ekipami to 2 wygrane Tappara pierwsze w Oulu 1-3 i u siebie 4-1, Karpat zdołał się jednak pozbierać podobnie traktując rywala, najpierw 4-1 u siebie i po dogrywce 2-3 wyrównując tym samym stan rywalizacji.Kiedy wydawało się że Karpat przejmuję kontrole nad drogą do finału niespodziewanie polegli u siebie po zaciętym boju po dogrywce.Myślę że jutrzejsze spotkanie nie będzie ostatnim pojedynkiem między tymi ekipami, a jednak Karpat mimo nieciekawej sytuacji po raz kolejny pokaże charakter i awansuje dalej.Tak czy inaczej jeśli nie wszystko potoczy się po myśli, sądzę że te dwie bramki w meczu powinni zdobyć.
✅ 170
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
drughi 430

drughi

Użytkownik
Dyscyplina:Koszykówka,NBA
Godzina: 1:00
Spotkanie: San Antonio Spurs - Golden State Warriors
Typ: Warriors
Kurs: 2.73
Bukmacher: BAH
Analiza:
Mecz sezonu!Co tu dużo pisać-Warriors stoją przed historyczną szansą na pobicie rekordu Byków(tak jest jeszcze mecz u siebie z Grizzlies ale to mecz w Teksasie jest decydujący).Myślę że ani b2b ani zmęczenie sezonem,ani poprzednie mecze nie będą mieć tu znaczenia-to jest szansa raz w życiu na nieśmiertelność-i drużyna z Oakland dobrze o tym wie.Można przytaczać różne statystyki,ale dla mnie w tym wypadku sprawa jest prosta-Golden State zrobią wszystko żeby to wygrać,Spurs zrobią wszystko żeby tez to wygrać.Dwie najlepsze drużyny w lidze,absencji-brak,możliwe że nie zagra Diaw z SAS ale narazie jest questionable więc równie dobrze może zagrać.Ja idę w stronę obecnych mistrzów i ich up tempo,mam nadzieje że dadzą rade.Powodzenia!
✅ 173
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Roma - Bologna
Typ: Over 2.5
Kurs: 1,78
Bukmacher:
Kolejny dzień zostanę przy włoskich Serie A, bo oferta na poniedziałek nie jest zbyt obfita. Ten mecz to pojedynek drużyny która walczy o awans do Ligi Mistrzów i trzeba przyznać, że całkiem nieźle jej to idzie, a drużyną która tuła się gdzieś w środku tabeli i w zasadzie to nie walczy już w tym sezonie o nic. Roma gra dobrą piłkę w obecnych rozgrywkach dzięki czemu znajdują się na 3 pozycji, z czego walka o wicemistrzostwo dalej jest nierozstrzygnięta. Istnieje również realna możliwość gry tylko w LE zamiast LM, więc myślę że sam ten fakt jest sporą motywacją dla Rzymian, którzy u siebie strzelają masę bramek i często również przy tym tracąc 1, czasem więcej. H2H jasno mówi, że na ostatnich 5 spotkań obu drużyn padło aż 21 goli, co daje średnio nieco ponad 4 na mecz. Jednak w obecnym sezonie mecze z udziałem Bolognii w formie gości to mecze zdecydowanie underowe (4 na 15 spotkań zaledwie to over 2.5). Mimo wszystko uważam, że końcówka sezonu zawsze jest najbardziej motywująca, bo przecież 1, 2, czy 3 miejsca w górę lub dół tabeli to mimo wszystko kwestia kasy, dzięki której w następnym sezonie zespoły mogą się znacznie wzmocnić na rynku transferowym, a co za tym idzie - rozpocząć sezon z wyżej postawioną poprzeczką i walczyć o wyższe cele.
Myślę zatem że w tym meczu padnie zarówno mój typ - over 2.5, jak i BTS, czy czyste zwycięstwo Romy, być może nawet z pokrytym jedno, lub dwu bramkowym handicapem.
Pozdro hazardziści
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Orlen Liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Wrocław - Sopot
Typ: Sopot
Kurs: 2.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Drugi mecz półfinałowy Mistrzostw Polski, zwycięstwo Sopotu da im finał z Chemikiem i wydaję się to ciekawe zdarzenie na jutrzejszy dzień, w tym sezonie obie ekipy mierzyły się trzy razy, za każdym razem górą były tzw. Atomówki, wygrywając przy tym wszystkie trzy mecze tracąc max jednego seta, widać różnicę klas i zespół budowany od minimum dwóch sezonów, czego nie można powiedzieć o Wrocławiu, który powstał tak naprawdę przed tym sezonem, i raczej w tym pozostanie im tylko walka o brąz. Czemu taki kurs na Sopot? Nie wiem szczerze, szkoda nie skorzystać, 3 na 3 mecze wygrały z nimi w tym sezonie więc czemu nagle miały by przegrać mając lepszy skład?
04.11.15 Wrocław - Sopot 1:3
30.01.16 Sopot - Wrocław 3:0
23.03.16 Sopot - Wrocław 3:1
11.04.16 ???
Ja myślę, że wygrają spokojnie, można też popróbować handi ale to dla odważnych, bo czy będzie 2:3 czy 1:3 to awans i tak będą mieć bo to nie mecze w sezonie zasadniczym, że liczone są punkty za zwycięstwo tylko samo zwycięstwo suche w jedną lub drugą stronę.
Na wczoraj podałem tutaj typ Cassmagiore w finale żeńskiej Ligi Mistrzyń z Vakifbankiem kurs 4.0, i trafiłem dość gładko, bo włoszki wygrały 3:0, powodzenia!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna Włochy
Godz: 20:45
Spotkanie Roma-Bologna
Typ: Roma over 1.5 gola
Kurs 1.50
Buk bet 365
Analiza:
Witam bardzo serdecznie.Na jutro wybrałem typ z meczu 32 kolejki włoskiej Serie A. Roma podejmować u siebie będzie 13 w tabeli Bologne. Gospodarze to 3 zespół w tabeli. Jutro zobaczymy bardzo ciekawe starcie . Roma jest w dobrej formie co udowadnia w ostatnich meczach zaś Bologna przeżywa kryzys. Faworyt jest tylko jeden i jest nim Roma która dzięki wygranej może zbliżyć się do Napoli na 4pkt. Ja na ten mecz proponuję zagrać typ na to , że gospodarze zdobędą co najmniej dwa gole. Kurs na to całkiem spory a i historia ostatnich meczy w lidze jak i starć head to head pokazuję , że szansa na taki over jest dość spora. Jak dla mnie jest to bardzo realny zakład. Życzę powodzenia.
⛔ 100
 
galaktycznyy 47

galaktycznyy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Turcja Super Lig
Godzinna: 19:00
Spotkanie: Besiktas - Bursaspor
Typ: Handicap -1 bramka Besiktas
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
28 kolejka super ligi w Turcji! Lider ekstraklasy z Istambułu mający 63 pkt i 3 pkt przewagi nad drugim zespołem rywalem za miedzy a mianowicie Fenerbahce podejmie gości z Brsasporu który ma 38 pkt i zajmuje 9 miejsce. Uważam że gospodarze wygrają ten mecz aby nie dać się wyprzedzić lokalnemu rywalowi i wygrają to spotkanie więcej niż jedna brameczką! Mając tak dobrego napastnika jakim jest Mario Gomez pokażą gdzie jest miejsce rywala w tabeli, a jeśli chcą wygrać mistrza kraju i z automatu zagrać w grupie ligi mistrzów w kolejnym sezonie nie mogą sobie pozwolić na jakieś rozstrojenie i utrata pkt w lidze! Powodzenia!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Monte-Carlo 2016
Godzina: 11:00
Spotkanie: Bellucci T. - Garcia-Lopez G.
Typ: Garcia-Lopez G.
Kurs: 1.75
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
H2H 3:2 z lat 2008-2013, wiele ich meczów było bardzo zaciętych. Do tego w rankingu dzieli ich zaledwie jedno miejsce. Pamiętam jak ostatnio grałem na GGL z Pouille i ten młody Francuz go wciągnąłem nosem, a obok typu sobie zaznaczyłem &quot;GGL BEZ FORMY&quot;, uważam to za jeden z najgorszych moich typów w tym roku. Pouille później pokonał Davida Ferrera który co roku w Miami gra świetnie, obronił nawet piłkę meczową z Hiszpanem, a później niezwykły mecz... 6:1 6:0 Pouille przegrywa z Simonem Gillesem. Przyznacie chyba sami, że tenis to czasami niekiedy bardzo dziwna dyscyplina.
Wracając już do meczu to na początku chciałem grać na Bellucciego, bo leworęczny, bo coś tam, ale tak naprawdę po dłuższym zastanowieniu ten facet kompletnie nie ma formy w tym roku. Oprócz finału w Quito który o mały włos by wygrał, od tego czasu notuje 4 porażki z rzędu, a do tego w Miami jeszcze musiał skreczować w 3 secie z Kukushkinem. Więc jego forma to jeden wielki znak zapytania.
GGL jak już Wam nie raz pisałem, rok temu miał bodajże najlepszy sezon w karierze, w tym roku wypada niezwykle kiepsko, ale często bywa tak, że zawodnicy raz grają cały sezon świetnie, później przychodzi sezon gorszy. Garcia-Lopez jednak ostatnio pokonał Almagro w Casablance i przegrał po bardzo zaciętym meczu z Veselyem który również odpalił po serii kompromitujących meczach.
Wiele osób typuje na Bellucciego, ale coś czuję, że wiele osób się przejedzie na nim. Overa gemowego w tym meczu nie gram bo kiepsko je czuję, ale wydaje mi się że to powinien też być zacięty mecz. Niewykluczone, że 3 setowy.
✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
maldini-nh 37

maldini-nh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Roma - Bologna
Typ: Roma wygra i w meczu wpadnie +2,5 bramki
Kurs: 1.98
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Mój typ jest prosty , ponieważ Roma odzyskała formę i zaczęła dużo strzelać bramek. Roma jak by jutro wygrała to zbliży się do Napoli i będzie walczyć o 2 miejsce w lidze czyli o bezpośrednia grę w Lidze Mistrzów , wiec to jest drugi powód dlaczego Roma jutro wygra. W tamtej kolejce Bologna przegrała u siebie 1:0 z słabo grająca w tym sezonie Hellas Verona to , dlaczego z Roma by mieli wyciągnąć korzystny rezultat jeśli grają na wyjeździe z Roma , która strzela dużo bramek u siebie. Moim zdaniem Roma wygra to spotkanie 3-1.
⛔ 100
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 20:30
Spotkanie: La Coruna - Las Palmas
Typ: 2
Kurs: 3,7
Bukmacher: sportingbet
Analiza:
Dwie różne formy! Jeszcze 6 kolejek temu Depor i Las Palmas dzieliła przepaść! Z 11 punktów różnicy zrobił się nagle...1!
To jest moment drużyny z Wysp Kanaryjskich. Nie odpuszczą, nie zmarnują tej serii by przypieczętować sobie utrzymanie w lidze.
Nie oznacza to absolutnie, że mam nadzieję, iż Depor odpuści mecz. Walka o utrzymanie trwa. Pod uwagę biorę jednak formy, które są odmienne.
OStatni 10 meczów Deportivo: 1 wygrana; 5 remisów;4 porażki. Terminarz nie był jakiś super ciężki. Atletico, Athletic, Celta. Reszta to dolna połowa tabeli.
3 punkty zgarnęli tylko z Levante, ostatnią drużyną w tabeli. I to u siebie.
Las Palmas 6 meczów - 5 wygranych. Porażka z Realem Madryt po naprawdę bardzo dobrej grze.
Chwilami dominowali nad Sevillą, zasłużenie ograli Real Sociedd na wyjeździe 0-1 (mogli wyżej, ale niewykorzystali karnego). Ograli też mocny Villarreal. Też na wyjeździe! No i złoili Getafe 4-0.
✅ 270
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina:koszykówka NBA
Mecz:Spurs-Warriors
Godzina:eek:ne:05
Typ:Spurs -4
Kurs 1.95
Buk:bwin
Analiza: Wielki mecz! Tak jak kolega pisał Warriors grają dziś o wyrównanie rekordu Bills z 1996.Moim zdaniem właśnie to że Warriors grają b2b będzie miało ogromne znaczenie w końcówce meczu gdzis Spurs powinni odskoczyc na bezpieczną odległość jednak Curry będzie dwoil się i troil jednak wiemy jak będą Spurs go niszczyć podwajac itd znów Curry musi wznieść się na wyżyny by myśleć o wygranej w Teksasie.Curry ma ich w głowie i mówi ze to drużyna idealna.Właśnie tutaj psychika zawazy mysle na zwycięstwie gospodarzy.A jak nie to bedziemy mieli nowy rekord myślę...oby nie!
⛔ 100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Chile Primera
Godzina: 1:00
Spotkanie: Arica - Catolica
Typ: X/2
Kurs: 5
Bukmacher: gamebookers
Analiza:
Spotkanie Arica San Marcos z Universidad Catolica w ramach 12 kolejki chilijskiej Primera Division. Faworytem beda goscie czyli wicemistrz Clausury w roku 2015 i aktualny lider Apertury. Na jego wyniki skladaja sie 7 zwyciestw w 11 spotkaniach i az 27 strzelonych bramek - najwiecej z ligi. Straconych 19, wiec moze dzis mozna by bylo tez zagrac btts. Na wyjazdach Universidad aktualnei bilans 3-0-2, ostatnie 2 zwyciestwa po 1:0 wiec chyba nie ebdziemy sie juz spodziewali pogromu. Gospodarze to ostatnia druzyna ligi z 8pktami na koncie, wygrali tylko raz i strzelili tylko 5 bramek - u siebie JEDNĄ. Takze najbardziej prawdopodobnie beda chcieli dlugo przetrzymac 0:0. Ostatnio nie przegrali 4 z 5 ostatnich meczow, ale lwia czesc z nich to remisy 1:1. Dlatego gra defensywna sprzyja X do przerwy, a potem faworyt zgarnie 3 pkt.
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna Włochy
Godz: 20:45
Spotkanie Roma-Bologna
Typ: Gospodarze dokładnie 2 golami
Kurs 4.20
Buk Unibet
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie w którym drużyna As Romy przed swoja publicznością podejmowała będzie ekipę Bologny, goście na chwilę obecną są na 12 pozycji z dorobkiem 36 punktów na swoim koncie, raczej nie są zagrożeni w obecnym sezonie spadkiem bowiem mają już kilka punktów przewagi nad najgorszymi zespołami Serie A, ale ostatnie ich ligowe spotkania to 6 meczów bez chociażby jednej wygranej 3 remisy oraz 3 porazki , ekipa gospodarzy natomiast do drugiego w lidze Napoli tracą tylko 4 punkty , drugie miejsce zapewnia udział w przyszło rocznej Lidze Mistrzów bez potrzeby rozgrywania kwalifikacji i według mnie to gospodarze tutaj muszą zagrać o komplet punktów, goście raczej zagrają na luzie,ale myślę że stać ich będzie na strzelenie w tym meczu chociażby jednej honorowej bramki, Gospodarze na swoim stadionie w obecnym sezonie rzadko traca punkty, do tej pory zagrali przed swoją publiką 15- krotnie notując w tym czasie 10 zwycięstw, 4 remisy oraz jedną porażke, liczę iż w dniu jutrzejszym dopiszą 11 wygraną w obecnym sezonie, mój typ na to spotkanie to wynik 3:1 dla zespołu ze Stolicy kraju.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mzuza 93

mzuza

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Earste Divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Sparta Rotterdam - Jong Ajax
Typ: X2
Kurs: 3,50
Bukmacher: Bet365
Analiza: Coś słabo pracuje ostatnio strona forum i miałem sobie odpuścić analizy w tym miesiącu i zacząć dopiero od następnego, jednak zdecydowałem się coś Wam opisać. W dzisiejszym meczu zaplecza ligi holenderskiej obecny lider rozgrywek podejmie u siebie rezerwy Ajaxu. Kursy na ten mecz prezentują się następująco 1,20/5/10, dla osób, które lubią ryzykować kuszący może być czysty remisik, już opisuję dlaczego.
Sparta mimo tego, że jest liderem i pewnym krokiem zmierza do awansu, to niestety ostatnio nie zachwyca i nie potrafi wygrać od pięciu spotkań. Nawet gdy w dzisiejszym spotkaniu przegra, to jej przewaga nad drugą drużyną i tak będzie wynosić 7pkt, co jest bardzo bezpieczną przewagą na trzy mecze do końca! Oczywiście za kursem może nie przemawiać to, że Sparta już dzisiaj na własnym stadionie będzie chciała przyklepać awans, co da im tylko zwycięstwo, jednak po kursie 1,20 nie warto grać takiego spotkania.
Jong Ajax zajmuje obecnie 8.miejsce i w dwóch ostatnich spotkaniach zdobyło komplet punktów, więc dlaczego miałoby nie zremisować przynajmniej ze Spartą, która traciła ostatnio punkty z drużynami z miejsc: 14,4,15,11. Warto zwrócić uwagę, że rezerwy Ajaxu zremisowały nie tak dawno z wiceliderem rozgrywek z Venlo 2:2, mimo tego, że całą drugą połowę grali w dziesięciu.
W pięciu meczach między tymi dwoma drużynami bilans lepszy ma Ajax, który wygrał aż trzy spotkania, jedno przegrał i jedno zremisował. Co więcej remis miał miejsce w obecnych rozgrywkach, w listopadzie, kiedy to padło 1:1. Więc X2 powinno wejść spokojnie, a jak ktoś potrzebuje mocniejszego kursu, to proponuję X. Pozdrawiam
⛔ 100
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis???? - ATP Monte-Carlo 2016
Godzina: 11:00
Spotkanie: Ramos-Vinolas Albert - Bautista-Agut Roberto
Typ: 0:2
Kurs: 2.09
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Mniej więcej o godzinie 11:00 Polskiego czasu w Monte Carlo zagrają między sobą dwóch Hiszpanów także na pierwszy rzut oka powinien to być zacięty bój tym bardziej że Panowie grali ze sobą 7 razy. Tylko że wszystkie mecze były rozgrywane bardzo dawno temu, bo w latach 2004-2009 grali ze sobą w futuresach, a w 2010-2011 w challengerach. Prowadzi 4:3 Albert, lecz taką statykę teraz można wyrzucić do kosza, ponieważ minęło sporo lat i ich kariery potoczyły się znacznie inaczej.
Faworytem w tym spotkaniu będzie młodszy o 3 miesiące Bautista-Agut z 17 miejsca ATP gdzie jego najlepszym rankingiem była 14 pozycja. Roberto w obecnym roku wygrał 18 meczów i 6 przegrał, jest to dobre osiągnięcie. Wygrał na początku roku w Auckland, doszedł do 4 rundy Australian Open, wygrał turniej w Sofi, zaliczył ćwierćfinały w Rotterdamie i W Dubaju (gdzie niespodziewanie dość odpadał). Ostatnio mu nie idzie za bardzo, ponieważ w Indian Wells przegrał z Lopezem w trzeciej rundzie, a w Miami pożegnał się w czwartej, ale już z Nishikorim.
Roberto to bardzo uniwersalny tenisista, który ma wiele osiągnięć na twardych kortach, pod dachem czy na swojej ulubionej mączce. Roberto ma w sobie ogromny potencjał i moim zdaniem za jakiś czas wejdzie do TOP 10. To tenisista, który potrafi napsuć nerwów najlepszym tenisistom, a następnego dnia może przegrać z o wiele słabszym rywalem w dwóch setach. Brakuje mu co jakiś czas zimnej krwi, ponieważ jeśli chodzi o wyszkolenie techniczne to praktycznie nie ma braków. Świetnie czuje się w obronie, jego firmowym zagraniem chyba jest kontra z forhendu gdzie ma błyskawiczne przyśpieszenie coś w stylu Socka albo Del Potro. Może przebijać &quot;godzinami&quot;, ma uderzenie kończące.
Jego rywalem będzie Albert z 50 miejsca ATP, a najwyżej był na 38 miejscu. Ramos-Vinolas ma sezon znacznie gorszy od swojego kolegi z reprezentacji, ponieważ wygrał tylko 8 meczów przy 10 przegranych. Starszy z Hiszpanów czuje się najlepiej na mączce, bo na hardzie czy pod dachem to nie ma wiele do powiedzenia. Czuje się najlepiej w długich wymianach, czeka na błędy przeciwników, jest bardzo reguralnym tenisistą, gra lewą ręką, dzięki czemu wielu rywali nie wie jak rozgryźć jego taktykę. Albert poza ćwierćfinałem w Quito nie może się niczym więcej pochwalić, ponieważ kończył zazwyczaj swoje przygody w tym roku na pierwszych czy drugich rundach. Porażki z Cilicem, Ferrerem, Monfilsem czy Gasquetem można mu wybaczyć, ale porażki z De Bakkerem, Estrellą, czy ostatnio z Mathieu 7:5, 6:3 (na mączce) dają do myślenia.
Ogólnie bardzo cenę tenis Alberta, ponieważ jest bardzo regularny i często dzięki temu wygrywa z rywalami, w tamtym roku pokonał samego Federera na twardym korcie no ale nie ma się co oszukiwać, bo takie mecze są raz na pół roku, rok czy dwa lata. Moim zdaniem w tym meczu wygra Bautista-Agut, ponieważ jest w lepszej formie, jego styl jest bardziej niebezpieczny, ma większy wachlarz zagrań no i potrafi skończyć punkt bezpośrednio przez wygrywające uderzenie czego rywalowi nieco brakuje. Stawiam na wygraną Roberto w dwóch setach, mecz już niedługo! ;)
✅ 109
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
stanley-63 831K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna Szwecja Allsvenskan
Godz : 19:00
Spotkanie : AIK : Goteborg
Typ : czas pierwszego gola drużyny / Goteborg gol przed 61 min gry
Kurs : 1,83
Bukmacher : Bet365
Analiza :

Spotkanie pomiędzy 3 zespołem ubiegłego sezonu a 2 zespołem , w tym sezonie dopiero co rozpoczętym bo to 3 kolejka obie ekipy radzą sobie nie żle chociaż odrobinę lepiej gości którzy mają 6 pkt a w bramkach 3:0 , co do gospodarzy czyli AIK to ci z dorobkiem 4 pkt są na miejscu 5 , zaglądając do historii to na gole chyba dziś możemy liczyć a ja konkretnie na gola w wykonaniu gości a całoroczny daje nam czas na gola z ich strony aż do 60 min gry tak więc biorę ten typ , Goteborg patrząc na dwa mecze z tego sezonu to : z Falkenbergs wygrywa na wyjeżdzie 2:0 a bramki padły w 39 i 58 min gry , dalej mecz u siebie z Hacken i skromna wygrana 1:0 za to bramka już w 8 min gry , co do ich H2H to tu także dosyć szybko padały gole ... ostatni mecz także tutaj na boisku AIK wygrał Gotegorg 2:1 a bramki padły w 21 i 59 min gry stąd też myślę że do 60 min gry goście zdołają ukąsić rywala przynajmniej jednym golem !
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ???? ATP Monte Carlo
Godzina: 13:30
Spotkanie: Richard Gasquet - Nicolas Almagro
Typ: Dokładny wynik 2:0
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jeżeli do rankingu będą liczyć się analiz z początku miesiąca to mamy 3/3 i dziś mam nadzieje podtrzymać 100% skuteczności.
Pod lupę biorę spotkanie I rundy turnieju rangi ATP w Monte Carlo, pomiędzy w pewnym sensie gospodarzem turnieju (Monaco jest w unii celnej z Francją) Richardem Gasquetem a zawodnikiem rodem z Hiszpanii - Nicolasem Almagro.
29 latek z Francji ma ostatnio bardzo dobry okres kariery. Kończył ubiegły sezon w bardzo dobrej formie i w tym roku utrzymuje ją na wysokim poziomie. W tym sezonie uległ tylko 3 razy: z Nickiem Kyrgiosem (ATP Marsylia), z Martinem Ciliciem (3 runda Indiana Wells) oraz z Tomasem Berdychem w 3 rundzie w Miami.
Natomiast Almagro po dobrym początku sezonu ostatnio gra wybitnie słabo. Od ponad 2 miesięcy ani razy nie przeszedł drugiej rundy żadnego turnieju.
Patrząc na bezpośrednie pojedynki pomiędzy tymi zawodnikami tak na prawdę możemy brać pod uwagę ich dwa poprzednie mecze, (bilans ogólny 4-2 dla Gasqueta) w których dość pewnie wygrywał Gasquet.
Ostatnim czynnikiem wartym uwagi przy wyborze tego typu jest kraj gdzie odbędzie się turniej. Richard Gasquet znakomicie gra na kortach we Francji. Dodatkowa motywacja jaką jest własna publicznosć i znajomość kortów pozwoliła Francuzowi na wygranie aż 8 turniejów rangi ATP we własnym kraju. W samym Monte Carlo Gasquet 4-ro krotnie dochodził do półfinału.
Reasumując, moim zdaniem bez większych problemów Richard powinien sobie poradzić z doświadczonym Hiszpanem w nie najlepszej formie. Powodzenia!
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
sakiel 311

sakiel

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Challenger ATP - Sarasota
Godzina: 21:00
Spotkanie: Dennys Kudla - Noah Rubin
Typ: 1
Kurs: 1,50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W dzisiejszym spotkaniu na kortach Sarasoty, zmierzą się dwaj Amerykanie:
Dennys Kudla(59 ATP) zmierzy się z Noah Rubinem(190 ATP). Obaj tenisiści preferują szybkie nawierzchnie. Jednak o ile Dennis prezentuje na mączce w miarę przyzwoity poziom, to Noah radzi sobie naprawdę słabo. Dennis na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy, ograł na mączce m. in.: Olivo, Donaldsona, Golubeva, Ymera oraz na poprzednim turnieju w Houston Mische Zvereva. Natomiast Rubin na przestrzeni 3 ostatnich lat, wygrał tylko jedno spotkanie z tenisista prezentującym przynajmniej poziom challengerowca, ograł Pavlaska. Co prawda nieźle radził w sobie w ITF-ach, jednak już w challengerach przegrywał niemal wszystko, rzadko ugrywając seta. W dzisiejszym spotkaniu jednak, naprzeciwko nie będzie stał zawodnik rodem z ITF-u, a naprawdę solidny Dennis Kudla. Dodatkowo Kudla wydaję się być ostatnio w lepszej formie(przyzwoite występy w ATP Tour- Miami i Houston).
Podsumowując Dennis powinien to spokojnie wygrać.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom