>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 11.04.2014 (piątek)

Status
Zamknięty.
C 22

cieslik199

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Węgry - NB1
Godzina: 19:00
Spotkanie: Pecs ₋ Ujpest
Typ: Rezultat meczu i obie drużyny strzelą --&gt; Ujpest
Kurs: 4.5
Bukmacher: WilliamHill
Analiza: Dziś wybrałem jedną z moich ulubionych lig, ligę węgierską. Dlaczego ulubione ?? Bo im bliżej końca rozgrywek tym strzela się tam więcej bramek. Dostają szanse młodzi i głodni gry i goli zawodnicy. Nie inaczej było tydzień temu gdzie trochę można było zarobić przy over 2.5 , ale przejdźmy już do analizy.
Drużyna gospodarzy Pesci nie najlepiej gra na wyjazdach stad na ostatnie 5 spotkań 4 porażki i jeden bezbramkowy remis. Inaczej trochę jest gdy graja u siebie bo potrafią strzelać bramki (jedną bramkę przeważnie) ale i dużo trafić.
Drużyna gości - Ujpest ostatnie 2 mecze przegrali ale sądzę , iż było to przemęczenie po 5 zwycięstwach i meczach co 3/4 dni. Ujpest potrafi strzelać bramki co pokazują statystyki:
5 meczy , 3 wygrane , 2 porażki , 11 strzelonych goli i 3 stracone.
Statystyka H2H też przemawia za moim typem ponieważ na 5 ostatnich spotkań Ujpest wygrał 4 i w 3 był wynik ,że obie strzeliły a Ujpest wygrał i jeden remis który skończył się 1-1.
Tak na koniec moje zdanie wygląda tak:
Pesci nie jest w formie ale sądzę ,że jako gospodarz uda im się ustrzelić bramkę . Ujpest jest w dobrej dyspozycji tylko mecze co 3/4 musiały przemęczyć zawodników i stąd te 2 ostatnie spotkania zakończone przegrana. Czuje ,że dzisiaj wrócą na właściwe tory
⛔100
 
soulmate 48

soulmate

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Spain, Primera Division
Godzina: 21:00
Spotkanie: Osasuna - Valladolid
Typ: Valladolid + X
Kurs: 1.88
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Osasuna to była kiedyś ekipa własnego boiska, ale wszystko się zmienia. Ten sezon to tylko pięć wygranych w piętnastu spotkaniach u siebie. Słabo. Obie ekipy balansują na cienkiej czerwonej linii oznaczającej spadek. Jeżeli już ktoś z tej dwójki poleci, to właśnie Osa. Goście trzymają dość, przeciętną, acz równą formę i punkty zdobywają. Osasuna dopiero w meczu poprzedzającym ten pojedynek zgarnęła na Almerii 3 oczka, wcześniej pięć meczy przegrywając i jeden remisując. Historia spotkań też zacięta, od 2001r gospodarz meczu nie wygrał, sporo remisów. Te mecz zapowiada się podobnie, raczej nie będą chcieli stracić gola, niż za wszelką cenę go strzelić. Może zadecydować jeden gol, a jeśli już, to w stronę gości.
✅88
 
Z 46

zaiebiaszczy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska I liga
Godzina:
19:00
Spotkanie: Energetyk ROW czy jak go tam zwał Rybnik - Okocimski Brzesko
Typ: 1 (handicap 0:1)
Kurs: 4,40
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Nie rozumiem takiej analizy gdzie ktoś sugeruje się tym, że we wrześniu (tu uwaga w Brzesku!) padł bezbramkowy remis. Mecz ten będzie rozgrywany z tego co mi wiadomo w Rybniku a zespół gospodarzy moim zdaniem jest zdecydowanie lepszą drużyną niż goście. Gościom to się udało nie przegrać meczu u siebie, ale być może wtedy ROW nie miał takiej presji na wyniki by zwyciężać na wyjazdach. Aczkolwiek sytuacja potoczyła się, tak że ROW zajmuje obecnie ostatnie miejsce w lidze i potrzebuje teraz zwycięstw. Ostatnie zwycięstwo Rybnika u siebie to pokonanie już bardzo dawno temu bo we wrześniu Górnika Łęczna, który jak aktualnie tabela wykazuje jest liderem i ma pierwsze miejsce, a co do Okocimskiego to jak by tu przegrali nawet bardzo wysoko bramkami to nie byłaby ich taka pierwsza wpadka w tym sezonie. Tu nie które ich mecze wyjazdowe:
Puszcza Niepołomice - Okocimski 4:0
Stomil Olsztyn - Okocimski 2:0
ROW Rybnik - Okocimski ??
nieregulaminowy bukmacher ⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
yeah_bunny 34

yeah_bunny

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel
Godzina: 20:30
Spotkanie: Coventry Bees - King&#39;s Lynn Stars
Typ: Chris Harris over 7 points
Kurs: 2,37
Bukmacher: Bet365
Analiza: Trochę nie rozumiem tak wysokiego kursu na punkty Brytyjczyka. Tym bardziej, że &quot;Bomber&quot; wystąpi przed własną publicznością na torze w Coventry. Bukmacherzy chyba sugerują się przedwczorajszym meczem wyjazdowym z Birmingham, w którym Chris ustukał 6 punktów z bonusem. Warto zwrócić uwagę, że Anglik praktycznie przez całą swoją karierę na Wyspach Brytyjskich występował w barwach &quot;Pszczół&quot;. Od sezonu 2004 do 2010 nieprzerwanie zdobywał punkty dla Coventry i po dwuletniej przerwie wraca na Brandon Stadium.
✅137
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - KML, Estonia
Spotkanie: TTÜ - Tallinna Kalev
Typ: under 137
Kurs.1,85
Bukmacher: Betsson
Data.11.04.2014 g. 17.30
Analiza: Drugie pierwszej rundy fazy playoff w estonskiej Alexela KML. Tak więc jest to ćwierćfinał. W sezonie regularnych gospodarze zajęli 4 miejsce, a goście 5 miejsce. W estońskiej lidze jest dość dziwny system rozgrywek, bo gramy w playoffach spotkania 1-2-1-1, czyli najpierw u słabszego zespołu, a potem 2 na parkiecie lepszego i potem na zmianę jeśli potrzeba. Tak czy inaczej liga w Estonii nie należy do bardzo overowych. Pada tam mało punktów, a suma punktów oscyluje czasem ok. 110pkt. Zresztą już w pierwszym meczu 2 dni wcześniej mieliśmy 131 pkt. To spotkanie naprawdę trudno rozstrzygnąć. Obie ekipy grały bardzo podobnie, bo TTU zanotował bilans 16-16, a Tallinna 14-18. W pierwszej grze wygrali zawodnicy Tallinny 72-59, a wszystko ustawiła pierwsza kwarta z wynikiem 22-8. Jeśli chodzi o wyniki under over to gospodarze tylko w tym roku zanotowali bilans 6u/16o, więc statystyka dość niesprzyjająca underowi. Goście w tym samym czasie, licząc tylko rok 2014 notują 8u/10o. Ale w meczach między tymi zespołami było już ciekawiej, bo na 4 gry między Tallinna i TTU w tym sezonie mamy tylko 1 over, TTU wygrało u siebie 75:67, w pozostałych 120, 117 i 120 i w pierwszym ćwierćfinale 131pkt. Widać więc, że warto zastanowić się w tym meczu nad underem. Dodatkowo trzeba pamiętać, że są to już playoffy, więc każdy mecz bardzo ważny, bo może decydować o awansie lub odpadnięciu z rywalizacji. W obu zespołach grają młodzi Estończycy wspomagani Amerykanami. Z tym, że w TTU gra jeden Andrew na centrze, a w Tallinnie kilku, ale jedni przychodzą drudzy odchodzą. Tak czy inaczej overu punktowego dla granicy 137pkt. się nie spodziewam.
⛔100
 
A 11

adrews

Użytkownik
dyscyplina: pilka nożna
spotkanie: Steaua-Vaslui
zdarzenie: obie strzelą tak/nie
typ: NIE
stawka: 1,60
Bukmacher: bet365
Witam na dzisiaj znalezlem perelke ,może stawka nie powala ale za to można dorzucić do ako.a tutaj taki cytat,który dostrzeglem w jednym z portali (zawodnicy Vaslui są w rozsypce nie dostają wyplad od kilku miesięcy dodatkowo wlasciciel klubu ma odejść) do tego statystyka w dwóch ostatnich meczech miedzy sobą oba wygrali gospodarze dzisiejszego spotkania i oba w stosunku 1:0 u siebie i na wyjeździe
✅60
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jessie 58

jessie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Holandia, 1 liga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Groningen - Breda
Typ: remis lub Breda
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Myślę, że po takim kursie na prawdę warto spróbować. Niby Groningen ostatnie 3 mecze wygrał, a Breda 2 przegrała, ale widzę w tym typie potencjał. A czemu? Temu, że Groningen bez pierwszego bramkarza, drugiego najlepszego strzelca i pierwszego obrońcy. Gospodarze myślę, że spokojnie podejdą do tego spotkania, gdyż mają ustabilizowaną sytuacje w tabeli. Po drugiej stronie Breda zajmująca miejsce o jedno wyżej od strefy spadkowej. W sezonie zostały 3 mecze i jeśli wszystkie z nich przegrają to prawdopodobnie znajdą się w tej strefie, czego by nie chcieli. Goście dużo remisują i również w tym meczu widzę remis, ale zagram trochę bezpieczniej.
H2H też korzystne:
Od stycznia ubiegłego roku na 4 rozegrane mecze pomiędzy tymi drużynami Breda wygrała 2 z nich i 2 zakończyły się remisem. Kolejny fajny argument przemawiający za moim typem.
Podsumowanie:
Uważam, że Breda wykorzysta braki w składzie gospodarzy (aż 8 zawodników) i na spokojnie chociażby zremisuje ten mecz. Groningen nie jest jakimś tam świetnym klubem, ostatnio strasznie słaba forma (teraz ostatnie 3 wygrane możliwe, że o czymś świadczą, ale jakoś nie widzę tutaj kolejnej wygranej). Do boju NAC, trzymam kciuki! Pozdrawiam Jessie ????
⛔100
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Bogota
Godzina: 19:30
Spotkanie: Jankovic J. - Arruabarrena-V. L.
Typ: 2 ( +1,5 seta )
Kurs: 3.26
Bukmacher: ComeOn
Analiza: Myślę że po takim kursie warto, a nawet trzeba zaryzykować i zagrać w stronę Hiszpanki, póki co gra świetnie. Oglądałem jej ostatnie spotkanie z Ormaechea i muszę przyznać że grała bardzo pewnie, Jankovic ocenić nie mogę, odprawiła rywalki gorsze od Arruabarreny, więc nie do końca wiem jaka jest jej forma. Jankovic jest faworytką i to poważną, ale nie raz miewa przestoje, a młodą Hiszpankę stać aby co najmniej ugrać seta. Myślę, że Jankovic łatwo mieć nie będzie, a jak będzie naprawdę okaże się za kilka godzin.
⛔100
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Cork City - Sligo Rovers
Typ: 1
Kurs: 2,45
Bukmacher: Bet365
Czytałem że Silgo ma złą atmosferę w szatni i także kibice najeżdżają na nich po brakach w drużynach narazie nic mi nie mówi ale chyba ciężko będzie wygrać to spotknie drużynie gości można pograć z podpórką kurs 1.4 już był 1.6 albo dnb kurs 1.65 na Cork City do ako się nada
Cork bez: Danny Morrissey (pomoc 5/0), Michael Rafter(atak 0/0), Anthony Elding(atak 1/0), Colin Healy(pomoc 5/0)
Silgo bez Raffaele Cretaro (atak 1/0), Gavin Peers (obrona 0/0), Seamus Conneely (obrona 3/0) and Danny North (atak 3/0).
Poprzedni sezon Cork zakończył na 6 pozycji, a Sligo na 3.
W tym sezonie Cork jest liderem z 13 punktami (na 15 możliwych) i 11 bramkami zdobytymi, a 2 straconymi. Grali w 1 kolejce z mistrzem Irlandii - St. Patrick i zremisowali 1-1 co jest dobrym wynikiem, tym bardziej, że od 66 minuty grali w dziesiątkę. Cork w tym sezonie gromi rywali. Teraz na ich drodze staje słabe w tym sezonie Sligo.
Oto jakie kursy można było ugrać w tym sezonie na Cork: 4,0 / 3,2 / 1,55 / 1,55. Teraz kurs 2,5. Sądzę, że to &quot;value&quot;
⛔100
 
1 0

19adii21

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis
Godzina:21:00
Spotkanie:Magdalena Rybarikova ₋Carla Suarez Navarro
Typ:1
Kurs:2.00
Bukmacher: WilliamHill
Szczerze mówiąc jestem zdzwiony tak wystawionymi kursami. W Katowicach Navarro pokonała Van Uytvanck z którą nie miała większych problem , następnie wymęczyła zwycięstwo nad Cadantu. Rybarikova bez większych problemów pokonała Feuerstein a także Solar-Espinose. Rybarikova dysponuje bardzo dobrym uderzeniem co sprawi , że Navarro będzie musiała grać w defensywie.Dotychczas grały ze sobą 2 razy. 1 mecz wygrała Navarro , drugi Rybarikova , która jest ostatnio w dobrej formie tak więc nie powinna dzisiaj przegrać z hiszpanką.
⛔100
 
bartek122 159

bartek122

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna Primera División - Torneo Final
Godzina:
23:00
Spotkanie: Tiger - All Boys
Typ: remis HT
Kurs: 2
Bukmacher: ComeOn
Analiza: Z racji tego ze oferta dla mnie już uboga została wybrałem ostatnie spotkanie który rozpoczyna sie o godzinie 23 z ligi Argentyńskiej. Co skłoniło mnie do tego typu? zwróciłem uwage glownie na ostatnie spotkania gospodarzy tego meczu ostatnie 5 spotkań u siebie to 4 remisy z wynikiem 0:0! oraz remis 2:2. W dodatku ostatnie 10 spotkań to 7 remisów HT. Jak widać drużyna ta bardzo dobrze broni się jak i po woli rozkręca się ofensywie. Na przeciwko siebie staną dwie underowe drużyny co daje dla mnie możliwośc wygrania tego typu. Tiger w ostatnich 12 spotkaniach zaliczył aż 10 underów 2,5 co lepsze byly w tym 12 spotkaniach tylko 3 overy 1,5. Myślę że w tym spotkaniu pierwsza połowa zakończy się wynikiem 0:0 a spotkanie przesadzi dopiero jedna bramka w drugiej połowie. Powodzenia!

⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom