>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 11.04.2012 (środa)

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na środę - 11 Kwietnia


Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Typ LeVaReK

Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: New Jersey Nets - Philadelphia 76ers
Typ: New Jersey Nets
Kurs: 2.88
Bukmacher: Pinnacle
Witam dzisiaj w nocy New Jersey podejmie na własnym parkiecie drużynę 76ers. Netsi po rynku transferowym zaczęli grać lepiej, może nie wygrywają z najlepszymi drużynami ale grają przyzwoicie. w ostatnich pięciu spotkaniach przegrali z Portland i Lakers ale wygrali z Sacramento, wszystkie te mecze to były wyjazdy. U siebie natomiast wygrali gładko z Waszyngtonem oraz z cleveland chociaż po dogrywce. Philadelphia ostatnio jest w dołku przegrała u siebie z Toronto i Orlando w których to meczach nie pokazali niczego ciekawego a w ostatnim swoim meczu zostali po prostu rozgromieni przez boston aż 24-oma punktami. W jedynym meczu w tym sezonie pomiędzy tymi drużynami wygrało New Jersey i to w dodatku na parkiecie rywala. Dzisiaj zwycięzca w tym pojedynek może być tylko jeden i jestem pewny że będzie to drużyna Nets.
⛔100
 
halam 4

halam

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja - Ligue 1
Spotkanie: Olympique Marseille - Montpellier
Typ: 2 (w przypadku remisu - zwrot pieniędzy)
Kurs: 1.67
Bukmacher: Expekt

Analiza:
Montpellier w obecnym sezonie prezentuje się nadspodziewanie dobrze. Są liderem Ligue 1 z taką samą ilością punktów co drugie PSG jednak z jednym meczem zaległym w stosunku do ekipy z Paryża. Jutro będzie szansa na odskoczenie od vice-lidera na 3 oczka. W drużynie gości wystąpi m.in. lider klasyfikacji strzelców Ligue 1 - Olivier Giroud. Ekipa Marsylii kompletnie bez formy. Swoje ostatnie zwycięstwo ligowe odnotowała w styczniu. Od tamtej pory zaliczyła trzy remisy i aż sześć porażek. Marsylczycy okupują środek tabeli i szansy na awans do pucharów będą raczej upatrywać w finale Pucharu Ligi, który rozegrają 14 kwietnia.
Biorąc pod uwagę tak katastrofalne wyniki Marsylii w lidze, nadchodzący finał Pucharu Ligi z Lyonem i niezłą formę Montpellier w tym sezonie myślę, że mało prawdopodobne jest zwycięstwo gospodarzy i warto spróbować zaproponowanego przeze mnie typu. Dodam jeszcze, że w pierwszym meczu w tym sezonie Montpellier wygrało 1-0, mimo że wtedy Marsylia osiągała o wiele lepsze wyniki niż teraz.
✅67
 
T 68

twm

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Hiszpania, Primera Division
Spotkanie: Atletico Madryt - Real Madryt
Typ: 2
Kurs: 1,61
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Dzisiejszego wieczoru odbedzie sie niewatpliwie pilkarski spektakl, hit 32 kolejki Primera Division czyli spotkanie odwiecznych rywali Realu i Atletico.Real coraz bardziej czuje oddech na plecach Barcelony,nad ktora mieli przewage 10 pnkt.Po ostatnich ciezkich wyjazdach i niespodziankach u siebie to Real traci tylko 4 pnkt do Barcy na 7 kolejek przed zakonczeniem sezonu.Dodam tylko ze jeszcze zostanie rozegrane spotkanie pomiedzy tymi dwoma zespolami i w przypadku zwyciestwa Barcy zostanie tylko 1 pnkt przewagi nad nia, co oznacza ze dla Realu skonczyl sie margines bledow jakie ostatnio popelniali i czas wziasc sie ostro do pracy jezeli chca siegnac po tytul mistrzowski.Mecze derbowe Realu z Atletico zdecydowanie sa po stronie krolewskich chocby dlatego ze ostatnie 6 spotkan jakie te druzyny rozegraly konczyly sie zwyciestwem Realu.Oczywiscie trener Jose Mourinho na to spotkanie napewno wystawi swoj najmocniejszy sklad.Jesli chodzi o druzyne Atletico to mozna powiedziec ze to solidna druzyna, ktora do dnia dzisiejszego gra jeszcze w Europa League, a w lidze walczy o kolejny awans do Europejskich pucharow na przyszly sezon.Atletico na 5 ostatnich spotkan zlapalo zadyszki bo tylko 2 razy wygrali z Getafe, Atletic Bilbao , reszta 3 meczy to zas porazki z ostatnio z Levante,Saragossa,Mallorca.Jezeli glebiej siegniemy po statystyki to wyjdzie nam ze Atletico w 5 meczach zdobylo 6 bramek, tracac rowniez 6.Przed tym spotkaniem derbowym niewatpliwie atutem Atletico bedzie wlasny stadion, a takze stale fragmenty gry gdzie Falcao moze dolozyc glowe i zrobi nam sie mecz

✅61
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 29

mufanek

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Premier League
Spotkanie: Wigan - Manchester United
Typ: Manchester United(-1)
Kurs: 1,95
Bukmacher: betclic
Analiza:
Wigan to jedna z ulubionych drużyn Manchesteru. 5-0, 4-0? Jasne. Czerwone Diabły wygrały 10 ostatnich spotkań z Wigan, a aż 8 z nich było co najmniej dwoma bramkami. Manchester zaciekle walczy o mistrzostwo i bilans bramkowy na pewno się przyda. Choć Wigan walczy o utrzymanie to po prostu może nie być w stanie przeciwstawić się mistrzom Anglii, którzy są w formie i w każdym meczu dominują pod każdym względem. Jedynym problemem może być krótki czas odpoczynku i eksperymenty Fergusona, ale nawet rezerwowi United powinni sobie poradzić z zespołem Wigan.
⛔100
 
dj_arti 185

dj_arti

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia
Spotkanie: Heerenveen - Ajax Amsterdam
Typ: 2
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spotkanie w najciekawszej chyba lidze na tą chwile jak chodzi o walke o mistrzostwo kraju, tutaj nic jeszcze nie jest pewne i aż 6 zespołów ma jeszcze szanse na zdobycie mistrzostwa. Jednak zdecydowanym faworytem jest dzisiejsza drużyna gości która będzie walczyć o komplet punktów a mianowicie drużyna Ajaxu Amsterdam, ich dzisiejszym rywalem będzie mocna ekipa Heerenveen, gospodarze zajmują obecnie 6 pozycje w tabeli mając na koncie 54 punkty, i też mają jeszcze swoją szanse w tej pogoni o tytuł, jednak moje odczucia są takie że nie wytrzymają presji i nie podołają temu zadaniu, zakończą sezon w tym przedziale w którym znajdują sie dzisiaj. Ajax jest głodny tytułu i wykorzystał znakomicie potknięcia drużyny AZ Alkmaar i przegonili ich o 1 pkt będąc w tej chwili liderem w tabeli, Ajax 58 pkt, Alkmaar 57 pkt, jest &quot;ciasno&quot; co dokładnie widać patrząc w tabele. Ajax nie może sobie pozwolić na jakikolwiek błąd jeśli chcą zachować tą przewage dającą w tej chwili mistrza kraju. Będzie to trudne spotkanie ponieważ gospodarze spisują się świetnie w ostatnich sezonach i są bardzo dobrą ekipą która gra przyjemny dla oka futbol. Kolejnym faktem popierającym Ajax jest wygranie (uwaga) 8-miu ostatnich kolejek z rzędu, wraz z meczami wyjazdowymi. Myśle że tutaj nie będzie przerwania tej świetnej passy i walki o tytuł i że Ajax wygra poraz 9-ty pokonując ekipe Heerenveen. Mój typ to czyste 2 na drużyne gości.
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa Libertadores
Spotkanie: Zamora-Arsenal Sarandi
Typ: Under 2
Kurs: 2,075
Buk: Bet365
Analiza:
W Wenezueli mecz ostatniej szansy dla Arsenalu, chociaż nawet wygrana w tym meczu może i najprawdopodobniej nic im nie da. Arsenal po dwóch porażkach z Boca Juniors jest w naprawdę cienkiej sytuacji, bo do awansu potrzebuje dwóch wygranych, co niby jest możliwe, chociaż wygrana z Flu będzie ciężka, to jednak Boca w tym wypadku mogłaby maksymalnie zdobyć 2pkt ale chyba nikt nie wierzy, że Los Bosteros mogliby stracić u siebie jakiekolwiek punkty w ostatniej kolejce z Zamorą... Dlatego, też trener Arsenalu Gustavo Alfaro zdecydował się wystawić dość rezerwowy skład, bo nie ma w nim takich graczy jak: Leguizamón, López, Zelaya, Burdisso, López, Ortiz i Carbonero. Jak więc widać straty ogromne i co by nie mówić goście tutaj odpuszczają. To szansa dla Zamory na zdobycie pierwszych i jedynych ich punktów, bo jak już pisałem szansę na punkty na La Bombonera będą bliskie zeru. Jednak łatwo wygrać tu nie będzie, bo Arsenal mocny jest w obronie, co widać w lidze, gdzie w 9 meczach stracili jedynie 6 goli, z czego połowę z mocnym Velezem. W CL w 4 meczach stracili 5 bramek ale jednak tacy rywale jak Boca czy Fluminense im strzelali więc wstydu nie ma. W bramce jest Campestrini, który raczej błędów nie popełnia. Zamora w CL póki co nie tylko bez punktów, bo nawet i bez gola. W lidze ich atak też szału nie robi, bo 15 goli w 12 spotkaniach cienkiej ligi wenezuelskiej na nikim wrażenia nie robi. Obrona u siebie całkiem całkiem, bo w CL Boca i Flu razem strzelili im tylko jednego gola i to z rzutu wolnego.

Dlatego jedyna rzecz jaka tutaj jest do postawienia to chyba under, a tak poza tym można rozważyć zagranie braku gola ze strony gospodarzy, bo mi się wydaję, że mogą zostać w tej edycji CL jedyną ekipą, która w fazie grupowej nie strzeli gola. Kurs naprawdę ciekawy więc warto spróbować.

Zamora: Álvaro Forero; Dollbyz Rodríguez, Moisés Galezo, Nelson Semperena, Jaime Bustamante, Layneker Zafra; Oscar Noriega, Luis Vargas, César González, Darío Figueroa; Luilly García o John Córdoba

Arsenal de Sarandí: Cristian Campestrini; Adrián González, Cuesta, Nervo y Pérez; Sergio Sena, Iván Marcone, Gonzalo Espinoza y Nicolás Aguirre; Jorge Córdoba y Gustavo Blanco
✅108
 
billi 207

billi

Użytkownik
Bundesliga,Piłka Nożna

Hannover-Wolfsburg
typ:Hannover http://serve.williamhill.com/promoRedirect?member=deluge&amp;campaign=DEFAULT&amp;channel=DEFAULT&amp;zone=1471630137&amp;lp=1468866194
kurs: 2.14
bukmacher: Pinnacle

analiza:
Jak dla mnie to chyba najciekawszy typ tej kolejki ( nie licząc Hoff-HSV DW:1-1 ???? :grin: ). Mecz o tzw. 6 punktów, zmierzą się dwaj potencjalni rywale o miejsce w europejskich pucharach. Hannover to mistrz na AWD Arena,ostatnią porażkę na własnym boisku (liga) odnotowali 30 kwietnia 2011 roku,czyli niemalże rok temu. Hannover nawet grając słabiej od przeciwnika swoim zaangażowaniem potrafi wywalczyć punkty, w świetnej formie znajduje się Diouf, w obronie Wilków zabraknie kapitana-Madlunga,który ostatnio zgarnął czerwo, a obrona Wolfsburga nawet w optymalnym zestawieniu często popełnia kardynalne błędy ,tym bardziej na wyjeździe gdzie Wolfsburg sobie zupełnie nie radzi. Wolfsburg na wyjeździe przegrał aż 9 razy na 14 meczy !! Spotykają się 2 drużyny własnego boiska z tym,że to Hannover gra u siebie,nie rozumiem tak wysokiego kursu na gospodarzy,ale może o czymś nie wiem (?) ,ale to tylko albo aż sport i boisko wszystko zweryfikuje :wink:
✅114
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
smietanka 52

smietanka

Użytkownik
Data: 11.04.2012
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy - Bundesliga
Spotkanie: Borussia Dortmund - Bayern Monachium
Typ: 1
Kurs: 2,55
Bukmacher: Pinnacle
Godzina rozpoczęcia: 20:00
To będzie wielki hit. Lider Bundesligi Borussia Dortmund zmierzy się z drugą drużyną tabeli, a więc Bayernem Monachium. Oba kluby dzieli tylko trzy punkty. W przypadku wygrania tego meczu przez drużynę gospodarzy, tytuł mistrza może być już na wyciągnięcie ręki.
To iż podopieczni Kloppa są w fenomenalnej formie potwierdza fakt, że nie przegrali już od 23 spotkań. W tym czasie wygrali aż 18 i zanotowali 5 remisów. Jeśli byśmy brali pod uwagę minione 13 gier to Borussia triumfowała aż 11 krotnie. Przy tylko 2 remisach to wynik bardzo dobry. Ostatnie cztery spotkania Dortmundczyków to 3 wygrane oraz remis. U siebie Borussia nie przegrała kolejnych 11 meczy, wygrywając 9 z nich. Ostatnie 6 domowych starć to 5 zwycięstw: z Hoffenheim 3:1, z Bayerem 1:0, z Hannoverem 3:1, z Mainz 2:1 i z Werderem 1:0 oraz remis po szalonym spotkaniu 4:4 ze Stuttgartem. Jednak ten remis to wypadek przy pracy, a poprzednie niełatwe konfrontacje to potwierdzenie dobrej dyspozycji Borussii.
Bayern to na pewno wielka firma. Ostatnie 6 gier w lidze to komplet ich zwycięstw, lecz wcześniej przegrali dwukrotnie, zanotowali 2 remisy oraz odnieśli 3 zwycięstwa. Jeśli chodzi o spotkania wyjazdowe piłkarze z Monachium wygrali 7 meczy, 3 razy remisowali i przegrali czterokrotnie. Ostatnie 6 wyjazdów to po 2 wygrane: 6:0 z Herthą i 1:0 z Nurnbergią, 2 remisy: 1:1 z Hamburgiem i 0:0 z Freiburgiem oraz 2 przegrane: 1:3 z Borussią M&#39;gladbach i Bayerem 0:2. Tak więc ich gra nie jest rewelacyjna. Jak widać mecze z lepszymi, wyżej notowanymi rywalami kończyły się ich porażkami lub w najlepszym wypadku remisami. Nawet wysoka wygrana z bardzo słabą Herthą nie zamazuje niezbyt dobrej dyspozycji Bawarczyków poza własnym obiektem.
Mam wielką nadzieje że drużyna Lewandowskiego, Piszczka i Błaszczykowskiego poradzi sobie z Bayernem, gdyż bardzo lubię grę Borussii. Grają oni ładnie dla oka i do tego skutecznie. Według mnie jest to najlepsza ekipa w Niemczech i jakby nie słaby start w obecnym sezonie, już teraz mogli by mieć tak wielką przewagę nad resztą stawki, że już praktycznie świętowali by mistrzostwo. Lecz myślę, iż udowodnią wyższość w lidze nad pozostałymi teamami i także nad Bayernem i zwyciężą po ładnym i zaciętym spotkaniu.
✅155
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
heros1920 68

heros1920

Użytkownik
Dyscypina Tenis ATP - Houston (USA), ziemne, Świat
Spotkanie: Ryan Sweeting (USA) - Ricardo Mello (BRA)
Typ:1
Kurs: 1.83
Sportingbet
Typ Środa 11 kwietnia.
Na godz 1 w nocy naszego czasu zaplanowane jest spotkanie 1/16 w Houston, wybrałem ciezkie spotkanie Ryan Sweeting (USA) vs Ricardo Mello (BRA).
Czemu taki typ ! wybrałem gospodarza na ktorego ostatnio stawiałem z powodzenia, licze ze to spotknie roztrzygnie sie w 3 setach na korzysc Amerykanina,chodz 0-2 mnie tu jakos niezaskoczy jednak rysykuje gre na niego i wierze ze dzis wygra z niepozornym Brazylijczykiem ktory czasami moze zaskoczyc.
Rankinogo zawodnicy sa tej samej ligi wiec kazdy moze tu wygrac Ja osobiscie czuje wygrane Ryana wydaje mi ze ten zawodnik mogłby osiagnac 1 setke rankignu i grajac teraz lepiej wejdzie do niej !
Sweeting, Ryan Mello, Ricardo
0 : 0
143 Ranking 130
377 Points 424
USA Country Brazil
Ich pierwsze spotkanie,
Powodzenia Ryan !
✅83
 
R 3

rondo-9

Użytkownik
koszykowka, NBA
Miami Heat vs Boston Celtics
typ: 2
kurs: 3.80
BWIN

Faworytem sa gospodarze. Ostatnie spotkanie miedzy tymi druzynami mialo miejsce 1 kwietnia, kiedy to Celtics pewnie pokonali u siebie pokonali Heat. Celtics z bilansem 32-24 zaliczyli run 7-2 i dzieki temu wskoczyli na pierwsze miejsce w Atlantic Division. W Bostonskim zespole swietna forma dysponuje Rajon Rondo ktory prowadzi Celtow do wygranych, w wyzej wspomnianym meczu zaliczyl triple double. LeBron James wypowiedzial sie dzis &quot;ze byli lepsi, zdominowali nas na calym boisku. Dzis my bedziemy lepsi.znacznie lepsi&quot;.Goscie graja druga noc z rzedu, wczoraj ograli u siebie 76ers. Jesli chodzi o ekipe z Miami to zagraja dzis zapewne bez Wade&#39;a. Ich forma jest ostatnio w kratke bo zlaiczyli porazke z Indiana, ktora obnazyla slaba forme Heat. Dzis sa faworytem ale w takim meczu moze zdarzyc sie wszystko, a kurs na boston jest dosyc wysoki i warto sie pokusic.
✅280
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dyscyplina: Kolarstwo - De Brabantse Pijl - La Flčche Brabançonne 2012
Spotkanie: Phillipe Gilbert - Peter Sagan
Typ: Peter Sagan
Kurs: 1,40
Bukmacher: Pinnacle
Brabancka Strzała to trudny wyścig do typowania. Oferta na kolana nie powala, jednak kto nie szuka ten nie znajdzie, to i ja poszukałem i wybrałem dwa typy które według mnie warto zagrać. Kurs co prawda niski, ale typ wydaje się być bardzo pewny, chociaż z drugiej strony mówić że w kolarstwie coś jest pewne to strzał w stopę. Ale po kolei. Gilbert to ubiegłoroczny zwycięzca tego wyścigu, ale po ubiegłorocznej dyspozycji pozostały już tylko wspomnienia. Zawodnik BMC zawodzi na całej linii, w każdym wyścigu w którym się pojawia na starcie albo go nie kończy, albo przyjeżdża w ogonie. Nie wiem co się z nim stało ale &quot;strażak&quot; z Belgii jest cieniem zawodnika z ubiegłego roku. Sagan z kolei odwrotnie ten sezon jest przełomowy w jego karierze. Zawodnik kompletny, dobry po małych górach, dobry po bruku, dobry po piachu, dobry na finiszu. Jutro jest kilkanaście hopek gdzie Peter może uciekać. A jeśli nie ucieknie to na mecie, przy finiszu z jednej grupy, Gilberta wciągnie nosem. Typ pewny ale kurs, żenada, ale i tak zagram.
Po więcej typów zapraszam do działu kolarstwo ;)
✅40
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
earnfari 88

earnfari

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy - Bundesliga
Spotkanie: Borussia Dortmund - Bayern Monachium
Typ: Bayern München wygra, a liczba goli zdobytych łącznie w meczu wyniesie powyżej 2,5
Kurs: 3,60
Bukmacher: Gamebookers
Godzina rozpoczęcia: 20:00
Witam, na dzisiaj wybrałem chyba najwazniejszy mecz sezonu bundesligi. Prawdopodobnie ten mecz
wyloni mistrza Niemiec. Jezeli to goscie wygraja to zrownaja sie pkt z druzyna w ktorej wystepuje
3 naszych reprezentantow. Zakladajac ze tak sie stanie to nawet gdy oba zespoly wygraja wszystkie swoje mecze do
konca sezonu to Bayer i tak dzieki ultraofensywie zostanie mistrzem (wygraja roznica bramek)
Oba te zespoly moga sie pochwalic wspanialym sezonem. Bayer obecnie vice lider bundesligi
z ogromnymi szansami na mistrzostwo. Polfinalista Ligi Mistrzow. Druzyna gospodarzy nie przegrala
od 23 spotkan ! Dlaczego goscie. Druzyna przyjezdnych to zespol ktoremu mecze
o tak wysoka stawke nie sa obce. Od paru ladnych lat jest jednym z czolowych w Europie. Jezeli chodzi
przed sezonem nikt nie spodziewal sie ze stawia oni az taki opor Bayernowi w walce o mistrzostwo
faktem jest ze ich wygrana w zeszlym sezonem byla zaskoczeniem . Troche statystyk. Jezeli chodzi o druzyne Borussi to w ostatnich
5 mezcach az 2x nie ptorafili wygrac na swoim stadionie ze Stuttgarem i Furth. Jezeli chodzi o
druzyne Bayernu to ostatnio to na 5 ostatnich spotkan wszystkie wygrala w tym na wyjezdzie w lidze mistrzow.
Mysle ze gospodarze nie wytrzymaja presji. Jest to dobra ale mloda druzyna ktora w przyszlosci bedzie mogla liczyc sie
w Europie ale mysle ze jej czas dopeiro nadejdzie. Dlatego stawiam na Bayer. Dlaczego powyzej 2.5 bramki ? poniewaz w spotkaniach ktorych uczestnicza
te zespoly pada bardzo duzo bramek. na 5 bezposrednich spotkan az 3 krotnie padal over . Rowniez 3 ostatnie spotkania Borussi to overy. Stawiam 1-2
⛔100
 
V 13

virtual_king

Użytkownik
Belgia pierwsz liga
Genk - Kortrijk
typ 2
kurs 4.9
buk pinnacle
Witam, dzisiaj bet na value, i moją uwagę przykuł w tamtym tygodniu mecz w którym Club Brudge przegrał z Kortrijkem. Kortijk ma na swoim koncie remis na wyjeździe z Adnerlechtem, plus wygrana z Brudge. Genk natomiast przegrał z Brudge i wygrał z Gent u siebie w sobotę. Belgijska liga jest pełną niespodzianek i liczę na takę w Genk. Jescze do tego oto taka sytuacja:
Anderlecht: +34 punkty (Decyzja Związku)
Club Brugge: +31 punkty (Decyzja Związku)
Gent: +28 punkty (Decyzja Związku)
Kortrijk: +23 punkty (Decyzja Związku)
St. Liege: +26 punkty (Decyzja Związku)
Genk: +23 punkty (Decyzja Związku)

nie wiem czy to ta sama afera korupcyjna z 2010 r , gdzie Lierse awansował do pierwszej ligi , wtedy o udział w korupcji został oskarżony aż 31 piłkarzy.
⛔100
 
supbit2 80

supbit2

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Chicago Bulls - New York Knicks
Typ: Over powyzej 194,5
Kurs: 2.65
Bukmacher: Bet365


Gracze New York Knicks z pewnością przyjadą do United Center podbudowani ostatnim spektakularnym zwycięstwem. Ponadto mają świadomość, że walczą z Philadelphia 76ers o siódme miejsce w konferencji, a z tyłu za plecami chowają się Milwaukee Bucks. Koniec sezonu regularnego powinien być dla każdego fana basketu zza oceanu bardzo emocjonujący. Over 194,5 wydaje mi sie bardzo mozliwy patrzac na ostatnie spotkanie tych druzyn. Mecz w MSG pokazał, wymiana punktow miedzy druzynami i bardzo szybkie tempo gry faworyzuja wysoki over. Sadze, ze bedzie to mecz rozgrywany w bardzo szybkim tempie i wynik bedzie bardzo podobny do poprzedniego miedzy tymi druzynami. Ostatnie wyniki druzyn druzyn pokazuja, ze maja wielki potencjal w ataku. Chodz Rose&#39;a pewnie nie zobaczymy z powodu urazu kostki to zapewne Watson pewnie go zastapi.
Mecz zaczyna sie o 3:30 czasu polskiego. Zachecam do zabaczenia tego meczu poniewaz bedzie to bardzo dobre widowisko z duza iloscia punktow.
Powodzenia!
⛔100
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
PIŁKA NOŻNA ANGLIA
Wolves - Arsenal
typ: 2
kurs: 1,42
bwin
Na jutro wybrałem chyba najpewniejszy typ z całego dnia. Mianowicie spotkanie Wolves z Arsenalem. Statystyki i forma obydwu drużyn dają jasno do zrozumienia, że każdy inny wynik niż wysoka wygrana Arsenalu będą mega niespodzianką. Zacznijmy od sytuacji w tabeli obu drużyn. Wolves jest na ostatnim 20 miejscu z dorobkiem 22 pkt i bilansem bramkowym 34-70. Do miejsca gwarantującego utrzymanie brakuje im 7 oczek, a do końca tylko 6 kolejek. Natomiast Arsenal jest na 3 miejscu z dorobkiem 61 pkt i bilansem bramek 63-41. Walczą oni o Ligę Mistrzów na przyszły sezon i mają niewielką przewagę, mianowicie 2 pkt nad Tottenhamem i Newcastle oraz 4 nad Chelsea. Jedni i drudzy potrzebują więc punktów. Jednak forma obu drużyn jest bardzo odmienna. Wolves przegrało 10 z ostatnich 13 meczy ligowych. A ich ostatnie mecze u siebie? Odopowiednio 2:3, 0:5, 0:2, 1:5, 0:3, 2:3, 1:2. Ich kibice już nie pamiętają pewnie kiedy ostatnio ich drużyna zdobyła jakieś pkt u siebie. Było to w grudniu ubiegłego roku!! A Arsenal? Niesamowity gaz. Wygrali 8 z ostatnich 9 meczy ligowych. Największe wrażenie zrobiło na mnie zwłaszcza ostatnie z City. Wygrali co prawda tylko 1:0, ale gdyby mieli lepszą skuteczność to mógł być tam pogrom. 3 słupki, poprzeczka, sytuacja sam na sam w ostatniej minucie. Poziom i forma obu drużyn dzieli przepaść. Nie widzę innej możliwości jutro niż wygrana Arsenalu.
✅42
 
Y 4

yellowe

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ligue 1, Francja
Spotkanie: Olimipiqe Marsylia - Montpellier
Typ: 1
Kurs: 3,10
Bukmacher: Bwin

To fakt że Olimpique Marsylia w lidze spisuje się beznadziejnie i notuje fatalną serię bo sumując wszystkie rozgrywki nie wygrali od 11 spotkań. Jak na taką klasową drużyne to jest wręcz bardzo nie przyzwoite. A że w piłkę grać potrafią i mają w drużynie klasowych piłkarzy udowodnili w rozgrywkach Ligi Europejskiej. Całkiem możliwe że w głowach mieli tylko te rozgrywki i na nich szczególnie się skupiali dlatego też ciężko im grało się w rozgrywkach krajowych. Teraz po odpadnięciu uważam po całkiem niezłych meczach z Bayernem Monachium cisnienie napewno z nich spadło i zostało im walczyć o honor w lidze mimo iż napewno wysokiego miejsca już nie zajmą. Przyjdzie im zmierzyć się z liderem z Montpellier.Fakt 63 pkty które zdobyli dotychczas napewno nie są przypadkowo zdobyte i na pewno jest to bardzo solidna drużyna ale chcę zaznaczyć że z tych 63 pktów aż 43 zdobyli na własnym stadionie także jak widać na wyjazdach aż tak dobrze nie jest a Marsylia skoro na własnym stadionie pokonała Borussie Dortmund 3:0 to i z pewnością jest wstanie wygrać z Montpellier które nie wierzę że zdobędzie w tym roku mistrzostwo Francji nie ujmując nic tej drużynie. Jadą na (mimo bardzo słabych ostatnich wyników Olimpique) bardzo trudny teren - bo słabe drużyny nie dochodzą do ćwierćfinału Ligi Europejskiej a pozycja w tabeli wcale nie odzwierciedla ich potencjału. Na koniec dodam że na Stade Velodrome drużyna Montpellier jeszcze nigdy nie wygrała notując 10 remisów i 10 porażek. Acha i w ostatnim meczu z PSG na wyjeździe zaprezentowali się calkiem przyzwoicie a przegrali dość przypadkowo 2:1 będąc drużyną grającą lepiej o czym świadczą sytuacje podbramkowe gdzie mieli ich 13 przy 6 PSG. Uważam że kurs jest naprawdę atrakcyjny i polecam !!!! Pozdrawiam
⛔100
 
R 6

redgandalf

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Casablanca
Mecz: Paul-Henri Mathieu - Gillermo Garcia-Lopez
Typ: 2
Kurs: 1.83
Bukmacher: bet365
Analiza:
W tym meczu faworytow wg bukow nie ma, sa identycznie rowne szanse na zwyciestwo. Dla mnie natomiast faworytemm i to sporym jest wlasnie Hiszpan. Francuz Mathieu niegdys dobry tenisista teraz po serii kontuzji gra slabo a przede wszystkim co zawazy na pewno o wyniku tego spotkanie jest brak przygotowania kondycyjnego. Ostatnie 3 porazki Mathieu wygladaly identycznie, wygrany latwo 1 set, przegrany 2 w tie breaku badz po walce, i 3 gdzie oddychal juz tylko rekawami i czekal na egzekucje, zazwyczaj dajac sie przelamac juz w gemie serwisowym 3 seta. Natomaist Hiszpan to gracz przecietny ale reguralny. W nim upatruje zwyciezcy meczu.
✅83
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, 1.Bundesliga
Spotkanie: 1. FC Nürnberg - FC Schalke 04
Typ: 2
Kurs: 2.31
Bukmacher: Betsson
Analiza:
W cieniu rywalizacji Borussii Dortmund z Bayernem Monachium w Bundeslidze zostaną rozegrane inne spotkania. Na Easy-Credit-Stadion w Norymberdze przeżywający ostatnio słabszy okres FC Nürnberg podejmie FC Schalke 04, które ma okazję umocnić się na trzecim miejscu w ligowej tabeli po tym jak wczoraj Moenchengladbach znów straciło punkty tym razem z Werderem Bremą.
Jak wspomniałem FC Nürnberg ostatnio spisuje się kiepsko, w 5 ostatnich kolejkach potrafili tylko raz zapunktować (remis z Freiburgiem). To wszystko sprawiło, że drużyna Dietera Heckinga niebezpiecznie zbliżyła się do strefy spadkowej. Obecnie ich przewaga nad 16 w tabeli FC Köln to 3 oczka,a nad 17 Herthą Berlin to 5 oczek. Słabsza forma jest spowodowana między innymi tym, że w drużynie jest kilka kontuzji i również dzisiaj kilku zawodników m.in. poprzez kontuzje czy kartki nie może być branych pod uwagę jeśli chodzi o ustawianie składu na mecz z Schalke. Dieter Hecking nie może więc skorzystać z usług Patricka Rakovsky&#39;ego (2/0), Juri Judt (2/0),Marvina Plattenhardta (9/0),Markusa Feulnera (24/1), Adama Hlouseka (11/0), Wilsona Kamavuaka (5/0), Christiana Eiglera (23/1) czy Alexandera Essweina (26/4). Dla porównania w ekipie z Gelsenkirchen nieobecni są jedynie Ralf Fährmann (9/0) i Timo Hildebrand (6/0).
Warto też zauważyć, że Schalke ma dość korzystne statystyki bezpośrednich spotkań z FC Nürnberg otóż wygrali z nimi 23 razy, 13 razy remisując i tyle samo meczów przegrywając, przy bilansie bramkowym 73-47 na korzyść oczywiście Schalke.
Wspominałem już o tym, że Nürnberg ostatnio nie gra najlepiej i głównie swoje mecze przegrywa, Schalke natomiast w ostatnich 5 meczach ligowych wygrało 4 razy i tylko raz zremisowało. Będzie więc to spotkanie ekip gdzie jednak ostatnio gra słabo natomiast druga bardzo dobrze, liczę, że w tym spotkaniu obędzie się bez niespodzianek i Schalke potwierdzi swoją dobrą dyspozycję i zgarnie komplet punktów.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
magpiee 18

magpiee

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Bundesliga
Spotkanie: Borussia Dortmund - Bayern Monachium
Typ:
Czy Lukasz Piszczek otrzyma kartkę w regulaminowym czasie? Tak
Kurs: 4.05
Bukmacher: Expekt

Co tu dużo mówić dzisiejszy mecz pomiędzy Borussią, a Bayernem zadecyduje kto w tym roku podniesie mistrzowską patere w Niemczech. Do końca sezonu po tym spotkaniu pozostaną tylko 4 kolejki i bez wątpienia jeśli BVB dziś wygra i powiększy swoją przewagę do 6 pkt tytuł będzie już niemalże ich. Bayern musi ten mecz wygrać innej opcji nie ma jeśli chce marzyć o mistrzostwie. Obie drużyny będą gryzły trawę i walczyły o każdy centymetr boiska, dlatego myślę że zobaczymy dzisiaj dużo żółtych kartek, a jedną z nich dostanie nasz reprezentant Łukasz Piszczek. Ktoś może mi powiedzieć &quot;oszalałeś przecież w tym sezonie Piszczek nie złapał ani jednej kartki&quot;. Mogę się zgodzić, ale stawka dzisiejszego meczu jak i zarówno diabelsko mocne skrzydła Bayernu mogą tą statystykę zmienić. Jak wiemy Łukasz gra bardzo ofensywnie i pomimo tego że jest wyśmienity kondycyjnie dzisiaj pod koniec meczu może mu tych sił braknąć, gdy na jego stronie co rusz będzie toczył pojedynki z Riberym czy Robbenem, których gdy są w formie nie jest łatwo powstrzymać bez faulu.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom