>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 11.03.2016 (piątek)

Status
Zamknięty.
ejojojo 257

ejojojo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Polska I Liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec
Typ: over 2,5 gola
Kurs: 2.00
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Frekwencja dzisiaj będzie na trybunach wysoka to na pewno. Pierwszy mecz ligowy po zimowej przerwie w Gdyni i to z nielubianym przez kibiców Zagłębiem. Wszyscy liczą na dobre widowisko takie jak było poprzednio (4:2 dla Zagłębia). 60% meczów Zagłębia kończyło się overem 2,5. W sumie to nie jest jakiś zaskakujący wynik, Arka ma ciut mniej. Ale myślę jak te drużyny się dzisiaj spotkają to zobaczymy co najmniej 4 bramki. Smaczku dodaje fakt, że to mecz o sporą stawkę i awans do Ekstraklasy chociaż ciężko o tym mówić w marcu już, to mimo wszystko piłkarze mają świadomość że to mecz na szczycie.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
psotnick 940K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - World Grand Prix 2016
Godzina: 21:00 CET
Spotkanie: Ryan Day v Stuart Bingham
Typ: Ryan Day powyżej 0.5 Centuries
Kurs: 5,00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Widzę dzisiaj szansę przed Dayem w starciu z mistrzem świata, a już na pewno na wyższego brejka. Przede wszystkim ja nie widzę jakiejś wielkiej poprawy gry u Binghama, z pierwszej rundzie z Gilbertem nie miał z kim przegrać (4-1), wczoraj z Trumpem (4-2) rywal był kompletnie nieobecny, a i tak do końca miał szansę na wygraną, bo Stuart nie potrafił zamknąć meczu mimo chyba 5-6 dobrych szans. Day gra dobry turniej, wykorzystuje to co ma, czyli smykałę do punktowania, z Seltem wbił 80, wczoraj z Higginsem 2 setki (104, 103), w końcówce Szkot trochę pomógł, ale te szanse też trzeba umieć podnieść ze stołu. Z Binghamem kilka dobrych szans na punktowanie na pewno dostanie, mistrz świata w tym sezonie i również w tym tygodniu jest bardzo hojny pod tym względem. Krótki dystans meczu, ale i tak Day jest w stanie w tym czasie m zmieścić jakiś wysoki brejk, może nawet setkę. Warto przypomnieć, że Day jest ostatnim przedstawicielem gospodarzy, więc wsparcie z publiki ma gwarantowane, a to daje jakieś ekstra 5-10% do poziomu pewności siebie gracza. Dla mnie kurs na setkę Daya przesadzony i zdecydowanie wart ryzyka.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
⛔ 100
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Piast G- Podbeskidzie BB
Typ: Piast powyżej 1,5 gola
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Kurs może nie powala, ale myślę że dobry do zagrania lub dołączenia do kuponu AKO. Piast nadal jest poważnym kandydatem do mistrzostwa( tu się nasuwa określenie, jaka liga taki MISTRZ) choć myślę że Legia nie odpuści. Podbeskidzie BB natomiast zajmuje 11 pozycję w tabeli i od strefy spadkowej dzieli ich tylko 5 pkt ( po podziale to naprawdę mało) a zostały cztery kolejki więc trzeba walczyć. Myślę że overek 2,5 w tym meczu też spokojnie powinien wejść bo obie drużyny ostatnio sporo strzelają. A skoro Piast myśli o mistrzostwie a PBB o utrzymaniu to wiąże się z golami, więc Piast 2 PBB 1..........powodzenia
✅ 83
 
rob91 92

rob91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Korona Kielce - Śląsk Wrocław
Typ: Czerwona kartka - TAK
Kurs: 4.00
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Do końca fazy zasadniczej 4 kolejki. Co prawda mamy jeszcze dogrywkę, ale niektórzy mają gorąco już teraz. Mecz na dole tabeli to idealna okazja, by zagrać o 6 pkt i powalczyć na noże. I tak, Śląsk jest przedostatni. Cięcia kosztów i z ekipy, która kiedyś grała w pucharach zostały zgliszcza. Jeśli tam ważnymi aktorami są kopiący się po czole: Hołota, Pawelec czy Hateley to nie dziwię się, że są na 1. miejscu w lidze, jak chodzi o żółte kartki. A stąd niedaleko droga do czerwieni.
Piłkarze z Wrocławia mają na pieńku z kibicami, którzy nakazali oddawać im koszulki po derbach. Jeśli ma się problem z prostym kopnięciem to jak pokazać fanom, że na ekstraklasie zależy, jak nie twardą grą?
Korona ma 3 pkt więcej, jest zatem do złapania. W klasyfikacji kartkowej również zostawia w tyle niejedną ekipę.
Oni mają choć kilku kreatywnych z przodu jak Pawłowski, Cabrera czy Sierpina. I dobrze - jest kogo faulować.
W ostatnich kilku H2H było i 5, 6 i nawet 7 żółtych oraz czerwona też się przytrafiła. Jak na rodzimą ligę jest to sporo. Na Arenie poprawki w zakresie murawy, po ostatnio odwołanym meczu co może spowodować i u miejscowych niepewność.
Sędzią Paweł Gil, który należy do tych bardziej pobłażliwych, lecz wierzę, że dzięki sytuacji zastanej na murawie nie będzie miał wiele namysłu, tylko zacznie wyciągać kartki.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 18:30
Spotkanie: Bielefeld vs Nurnberg II bundesliga
Typ: BTS (obie drużyny strzelą)
Kurs: 1,75
Bukmacher: Betano
Analiza:
Witam, zaczynamy weekend a jak weekend to najlepsze ligi europy. Każdy znajdzie coś dla siebie, ja postanowiłem przyjrzeć się spotkaniom na zapleczu bundesligi. Typ oparty głównie na statystykach i moich obserwacji- kiedyś często grałem over 2,5 i bts na tą ligę, teraz jednak trochę się pozmieniało i coraz częściej w II bundeslidze są niskie wyniki. Dzisiaj jednak idę w stronę bramek, a mianowicie, że każda z drużyn zdobędzie minimum po jednej bramce.
Zacznijmy od gospodarzy. Arminia Bielefeld zajmuje obecnie 13 miejsce. po 25 kolejkach mają bilans bramkowy 25-28, spoglądając jednak na mecze na swoim stadionie to po 12 meczach mają bilans 8-12. Niby tutaj można kręcić nosem, bo mało tych bramek, ale forma ostatnich 5 spotkań w Bielefeld jest już lepsza. Ostatnie 5 meczy dzisiejszych gospodarzy na ich obiekcie to: 1-4,1-1, 2-1, 0-0, 2-1, więc tylko w jednym spotkaniu jak widać nie było BTS- był to bezbramkowy remis z St. Pauli z 14 lutego.
Nurenberg ma natomiast bilans bardziej korzystny, a i miejsce, które zajmują jest wysokie, bo przed 26 kolejką mają III miejsce i 3 pkt straty do vice i 6 punktów straty do lidera. Na 25 meczy mają bilans 47-31 i są na drugim miejscu pod względem liczby bramek na mecz. Biorąc pod uwagę wyjazdy to na 12 spotkań bilans wygląda tak: 25-18. Ostatnie 5 spotkań wyjazdowych to 4 zwycięstwa i remis. 0-2, 1-1, 0-1,0-3, 0-4. Widać więc, że goście grają rewelacyjnie w delegacjach i dzisiaj też pewnie be problemu zdobędą bramkę.
Moją pierwszą opcją było over 2,5, ale widziałem, że ktoś już podał taki typ, dlatego idę w BTS, tak jak na over myślę, że jest duże prawdopodobieństwo tego typu. Patrząc na liczby, to obie drużyny powinny coś strzelić. Jednak zawsze jest jakieś ALE. Gospodarze mogą zagrać bardzo defensywnie, by powstrzymać napór gości, mimo to jednak liczę na bramki bo taka gra może zaowocować kontrami gospodarzy, a i goście powinni mimo dużego naporu pokonać chociaż raz defensywę Bielefeld. również ciekawym typem jest zwycięstwo gości (@2,55) i wcześniej wspomniany over 2,5 (@2,00), a dla zabawy można zagrać DW 1-2
⛔ 100
 
koczek11 524

koczek11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Korona Kielce - Śląsk Wrocław
Typ: Korona i BTS
Kurs: 5,40
Bukmacher: unibet
Analiza:
Inauguracja 27 kolejki EKSTRAklasy. W tym spotkaniu spodziewam się kilku bramek i wygranej Korony. A wiec tak, sytuacja w zespole z Wrocławia jest nieciekawa jednakże wrocławianie mają już nowego trenera. To jeszcze za szybko aby liczyć na jakąś mega porpawe, ale wiadomo jak działa nowa miotła. Do tego kibice wjeżdżają piłkarzom na ambicje, a wiec jestem pewien, że w tym spotkaniu Śląsk powalczy i stać ich chociaż na jedna bramkę. W ostatnim spotkaniu z Piastem Śląsk miał swoje sytuacje do zdobycia bramki i przy odrobinie szczęścia mógł wywieźć jakakolwiek zdobycz punktowa z Gliwic. Natomiast jeśli chodzi o Korone to w ostatnim meczu z Wisła w drugiej połowa gra gospodarzy mogła się podobać. Bardzo dobrze prezentował się Cabrera, który również strzelił gola. Podobała mi się również gra Sierpiny. Do tego po wznowieniu rozgrywek w meczach Korony pada dużo bramek. W 5 meczach kielczanie zdobyli ich aż 10 i również 10 stracili co daje średnią 4 gole na mecz. Jeśli gospodarze zagrają przez większą częsc meczu tak jak kilka dni temu zagrali drugą połowę to myślę ze są w stanie dziś wygrać.
⛔ 100
 
rafalinho 536

rafalinho

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 20.30
Spotkanie: Piast - Podbeskidzie
Typ: Podbeskidzie
Kurs: 4.05
Bukmacher: Otobet
Analiza:
O godzinie 20.30 na stadionie piast zagra o fotel lidera ekstraklasy. Zadanie bardzo trudne, ponieważ Piast ostatnio jest bardzo słabo dysponowany, nie zaznał jeszcze smaku zwycięstwa na wiosnę. Oglądałem jego 2 ostatnie mecze i nie można było zazdrościć ich sympatykom. Szczególnie mecz z Wisłą bardzo słaby, krakowska drużyna mogła strzelić przynajmniej 5 bramek, piast natomiast stworzył jedną okazję którą wykorzystał, dlatego wywiózł remis. Podbeskidzie natomiast notuje bardzo dobre wyniki, ograli Lecha 4:1 Wisłę 2:1. Zespół jest na fali i na pewno nie przestraszy się gospodarza dzisiejszego meczu, zwłaszcza że w ataku króluje Szczepaniak (co mecz to bramka ) Swój typ opieram na aktualnej formie obu drużyn a nie na miejscu w tabeli czy też oczekiwaniu aż Piast wróci do dawnej gry, moim zdaniem nie wróci, a Podbeskidzie potwierdzi swoją grą że zasługuje na miejsce w pierwszej 8. Bezpieczniejszą opcją jest typ 2DNB. Gorąco polecam!!
⛔ 100
 
nesh 107

nesh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy 2.Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Bielefeld-Nurnberg
Typ: Nurnberg handi -1
Kurs: 5.10
Bukmacher: expekt
Analiza:
Już w piątkowy wieczór zaczynamy 26 serie spotkań na zapleczu Bundesligi.Gospodarze 13 zespól w tabeli kontra drużyna z dużymi nadziejami na awans na wyższy szczebel rozgrywkowy zajmująca obecnie 3 lokatę.Ekipa gospodarzy obecnie znajduje się na miejscu który daje prawo w barażach o Bundesligę do 2 miejsca traci 3 punkty , natomiast do lidera z Lipska 6 oczek , w przypadku zwycięstwa Nurnberg nie wskoczy na 2 pozycje gdyż ma zdecydowanie gorszy bilans bramkowy.Przyjezdni również maja zapas w postaci 5 punktów nad 4 zespołem w tabeli.Gospodarze ostatnio fatalnie się spisują , poprzednie 5 spotkań to aż 3 porażki i 2 remisy , dwie kolejki wstecz Bielefeld mierzył się na swoim stadionie z obecnym wiceliderem rozgrywek zespołem Freiburga spotkanie przegrał aż 1:4 , to pokazuje obecny poziom ekipy gospodarzy.Dzisiejsze spotkanie na SchucöArena jest bardzo ważne zarówno dla gości jaki i gospodarzy , Bielefeld ma 5 punktów przewagi nad strefa spadkowa lecz to przyjezdni zdecydowanie sa w lepszej formie i maja lepszy zespól , takie mecze jak dzisiaj Nurnberga musi wygrywać jeżeli chce walczyć o awans dlatego stawiam na drużynę gości.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Dyscyplina: WTA
Godzina: 21:40
Spotkanie: Pavlyuchenkova A. - Bondarenko K.
Typ: Pavlyuchenkova A.
Kurs: 1,93
Bukmacher: PINNACLE
Analiza:
Rosjanko na IW prezentuje się przyzwoicie, w poprzednim roku po zaciętym meczu uległa Suarez. Wiadomo jak gra Anastasia, mocne,płaskie uderzenia. Z takim stylem kompletnie nie radzi sobie Bondarenko, co świadczy h2h gdzie w dwóch meczach ugrała 3 gemy (rok temu krecz przy stanie 0:3). W 1r bardzo zacięty mecz z Van Uytvanc, 2r to najlepszy wynik tutaj Ukrainki. Bondarenko w tym roku wygrywa z kim ma wygrać, jednak jeśli przychodzi mocniejsza rywalka przegrywa. Dzisiaj Rosjanka powinna rozrzucić Ukrainkę swoimi płaskimi uderzeniami.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
typertv 144

typertv

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkowka Plusliga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Rzeszów-Czarni Radom
Typ: 2 Handicap 0-1,5
Kurs: 3.30
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Siemka wczoraj wszedł mi typ po niezłym kursie ponad 4.Dzisiaj także polece w agresywny typ.A wiec przejde do analizy.Dziś w Rzeszowie mecz na szczycie.Według buka murowanym faworytem jest drużyna gospodarzy ale czy na pewno_Ostatni mecz między nimi na korzyść drużyny z Radomia.Mecz bardzo ważny dla obu drużyn.Obecnie drużyna z Rzeszowa zajmuje 3 miejsce i ma tyle samo punktów co 2 Skra.Z kolei drużyna z Radomia jest 6 i po zwycięskim meczu może wskoczyć na 4 pozycję.Patrząc na ostatnie mecze to wydaje mi się ze jednak w lepszej dyspozycji jest drużyna gości i pokaże to dziś na boisku.Według mnie bardzo prawdopodobny jest tie-break dlatego zabezpieczam się handicapem.Typ ryzykowny i godny zagrania dla odważnych ???? .Serdecznie polecam!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mazi27 112

mazi27

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Holandia - Eredivisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Graafschap - Roda
Typ: x
Kurs: 3,50
Bukmacher: Bet365
Analiza: Graafschap zajmuje ostatnią (18. lokatę) w ligowej tabeli z zdobytymi czternastoma oczkami, po przerwie zimowej zdobyli już dziewięć punktów. W 2016 roku na własnym boisku przegrali tylko raz (z Heerenveen 0:1), ponadto zanotowali dwa remisy i dwa zwycięstwa. Gospodarze mają jeszcze szansę utrzymać się na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Holandii (na osiem meczy przed końcem do bezpiecznego miejsca brakuje 11 oczek, jednak do miejsca dającego baraże już dwa), a więc jest o co walczyć. Roda na wyjeździe nie spisuje się przyzwoicie (dwa zwycięstwa i dwa remisy). Goście zajmują czternastą lokatę i raczej spadek (a nawet gra w barażach) zdaje się, że im nie grozi, bowiem mają sześć punktów przewagi nad Excelsior`em (16. lokata), a zatem każda zdobycz punktowa będzie satysfakcjonowała.
⛔ 100
 
kontra1994 15

kontra1994

Użytkownik
Dyscyplina: Polska-Ekstraklasa
Godzina: 18.00
Spotkanie: Korona Kielce-Śląsk Wrocław
Typ: Over 10.5 rzutów rożnych
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam, to moja pierwsza analiza na tym forum i mam nadzieje, że będzie trafna. Biorę pod lupę spotkanie drużyn zajmujących kolejno 13 ( Korona) i 15(Śląsk) miejsce w naszej rodzimej lidze. Będzie to mecz o 6 punktów,każda drużyna będzie chciała wygrać. Teraz trochę statystyk w ostatnich 3 meczach między tymi drużynami padały kolejno : 17, 15, 15 rzuty rożne. Myślę, że dzisiaj będzie podobnie. Kolejnym argumentem przemawiającym za tym typem jest obsadzenie skrzydeł w kieleckim zespole.
Zarówno Pawłowski jak i Sierpina to gwarancja kilku cornerów w meczu. Powodzenia !!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
marcinmotyl 4,9K

marcinmotyl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 20.30
Spotkanie: Piast - Podbeskidzie
Typ: over 2,5
Kurs: 1,81
Bukmacher: BaH
Analiza:
Witam, moja analiza jest czysto statystyczna, gdyż w naszej rodzimej lidze cokolwiek przewidzieć to może jedynie chyba wróżbita Maciej ???? Na ostatnie pięć spotkań, gdy Piast podejmował Górali u siebie tylko raz drużyny te nie przekroczyły overu (trzy razy padały wyniki 2:1, 3:0 i 1:2 (wyniki z tamtego roku) oraz dwa razy rok wcześniej wynki 2:2 i właśnie 0:0 ) Myślę że dzisiaj również podołają temu zadaniu i przynajmniej trzy bramki w meczu wpadnie. Typuje 3:1 dla Piasta
✅ 81
 
starydab 0

starydab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 18.00
Spotkanie: Korona Kielce - Śląsk Wrocław
Typ: Zespół 1 zwycięży, a w meczu padnie mniej niż 2,5 gola
Kurs: 5.25
Bukmacher: bwin
Analiza:
Spotykają się dwie drużyny z zaplecza Ekstraklasy. W ostatnim czasie żadnej z drużyn dobrze się nie wiodło, pod kątem punktowym (Korona - ost.3 kolejki to 2pkt.; Śląsk - ost.3 kolejki to 1pkt.) jak i personalnym. W każdej z ekip nie ma osoby, która mogła by wziąć ciężar gry z przodu na siebie dlatego też obstawiam under 2,5 (jeśli nie przytrafi się jakaś czerwień przy okazji - jak w meczu z Lechią) ze wskazaniem na Koronę, która u siebie powinna przynajmniej raz wyprowadzić składną akcje by zdobyć 3pkt. i oderwać się o grupy spadkowej.
⛔ 100
 
silwo1948 88

silwo1948

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 2
Godzina: 20:00
Spotkanie:
Bourg Peronnas - Nancy
Typ: 2
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam dziś pod analizę biorę spotkanie 30 kolejki zaplecza francuskiej ekstraklasy pomiędzy 13-tym Bourg Peronnas a 2-im aspirującym do awansu Nancy. Goście mają 21 pkt przewagi nad dzisiejszymi rywalami oraz 7 pkt nad 4 miejscem nie dającym awansu (do końca sezonu zostało 9 kolejek). Gospodarze mają 9 pkt nad 18 miejscem spadkowym.Spójrzmy na ostatnie 5 spotkań obu drużyn:
Bourg 0-3-2
Nancy 2-2-1
Goście w tabeli wyjazdowej zajmują 3 miejsce w lidze, gospodarze zaś w tabeli gospodarzy miejsce 10. Pierwsze spotkanie Nancy wygrało na własnym stadionie 3:1. Dziś także nie powinni mieć problemów z pokonaniem rywala. Nancy powinno czuć się pewniej po ostatniej wygranej z 3-m Red Star 2:0. Dziś goście powinni to spotkanie wygrać i wzmocnić się na pozycji vice-lidera oraz wykonać kolejny krok w kierunku awansu.
⛔ 100
 
czeslavv 56

czeslavv

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Hertha Berlin - Schalke 04 Gelsenkirchen
Typ: obie strzelą : Tak
Kurs: 1.8
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Typ swój motywuje tym, że ostatnimi czasy w BL co weekend wysypuje sie worek z bramkami i może nie dokońca jestem przekonany o tym, że akurat tu bedzie ich wiele to niemniej jednak po jednej z każdej strony powinno wpaść.
Braki kadrowe niezbyt znaczące.
2 ostatnie mecze w wykonaniu Schalke dają nadzieje, że i ten mecz bedzie emocjonujący i da sie na nim zarobić co chyba najbardziej istotne.
⛔ 100
 
rolandnole 182

rolandnole

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - puchar Anglii
Godzina:
20:55
Spotkanie:
Reading - Crystal Palace
Typ:
ilość goli strzelona przez Reading - powyżej 1,5
Kurs:
3.3
Bukmacher:
Unibet
Analiza:

Dla Reading jest to najważniejsze spotkanie w tym sezonie jak dotąd. Cały klub nie może się doczekać tego spotkania. Piłkarz Danny Williams mówi, że dla takich meczów gra się w piłkę nożną, przypomina, że w Pucharze Anglii liczy się każdy detal i trzeba być skoncentrowanym od początku do końca. Trener McDermott również uważa że to spotkanie na które czekali od dawna, chwali przeciwnika mówiąc że ma światowej klasy piłkarzy (tu może trochę przesadził, ale warto doceniać rywali), ale zaznacza, że Reading będzie skupione na sobie i własnym występie - nie patrząc na to kto stoi na przeciwko nich. W tygodniu odbył się mecz w ramach Championship i tam było widać, że Reading jest skupione tylko na dzisiejszym spotkaniu - wyszli w połowie rezerwowym składzie i bez zbytniej walki przegrali z Huddersfield. Dzisiaj jako, że jest to dla nich spotkanie numer jeden, uważam że może być parę goli, bo wiadomo, że będą chcieli wykorzystać przewagę własnego boiska i ruszą do ataku, bo jak wiadomo w przypadku remisu będzie rewanż, ale już na stadione Crystal Palace.
⛔ 100
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 20:30
Spotkanie: Monaco - Reims
Typ: Monaco AH -1
Kurs: 2,20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Gospodarze u siebie naprawdę nie przegrywają meczy, a jak już to jest to bardzo, ale to bardzo rzadko. Obecnie zajmują 2. miejsce w tabeli ligowej - PSG jest już poza zasięgiem, ale obecna lokata Monaco nie jest bezpieczna, bo za nimi czai się Lyon, który traci zaledwie 6 punktów, co jest do odrobienia. Gospodarze jeżeli myślą o utrzymaniu pozycji muszą takie mecze jak dzisiaj wygrywać, bo tracąc punkty z takimi przeciwnikami nie wróży niczego dobrego na koniec sezonu. Bilans bramek Czerwono-białych na Stadionie Ludwika II to 20 strzelonych bramek przy 12 straconych w 14 meczach, co pokazuje, że jest im ciężko strzelić gola, a stracić jest znacznie łatwiej. Reims to aktualnie 16-nasta drużyna Ligue 1, ma zaledwie 2 punkty zapasu nad strefą spadkową. W meczach wyjazdowych jest na odwrót niż u Monaco w meczach u siebie, a więc praktycznie wszystko przegrywają, a czasem dorzucą jakiś remis czy też zwycięstwo. Ich bilans bramkowy w delegacjach to 12 strzelonych, przy 24 straconych golach, co też pokazuje jacy są nieskuteczni pod bramką przeciwnika. W ubiegłym roku oba zespoły spotkały się dwa razy ze sobą na stadionie Reims, gdzie dwukrotnie triumfowało Monaco (wyniki 1:3, oraz 0:1). Myślę, że gospodarzy nie stać na to, aby przegrywać takie mecze, i go po prostu zwyciężą.
⛔ 100
 
kudel 300,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: TENIS
Godzina: 23:45
Spotkanie: Strycova - Petkovic
Typ: PETKOVIC
Kurs: 1,72
Bukmacher: bet365
Analiza:
Ciekawy mecz nam sie zapowiada. Dwie dobre zawodniczki stana na przeciw siebie i beda walczyly o kolejna runde. Decyduje sie zagrac na Petkovic, ktora ostatnie mecze zagrala na prawde bardzo dobrze. Pokonywala Muguruze czy Makarova. H2H tez jest za Petkovic zdecydowanie. Obie zawodniczki grali na siebie 4 razy i az 3 razy zwyciesko wychodzila Niemka wygrywajac wszystkie mecze bez straty seta. Dzisiaj sadze ze bedzie tak samo i to Petkovic zamelduje sie w nastepnej rundzie. Powodzenia
⛔ 100
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Dyscyplina: TENIS
Godzina: 23:45
Spotkanie: WATSON - NICULESCU
Typ: ponad 2,5 seta
Kurs: 2.09
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Zapowiada się wyrównany i zacięty mecz 53 zawodniczki rankingu WTA Heather Watson z Monicą Niculescu zajmującą 34 pozycję. H2H tych zawodniczek wynosi 1-0 dla Watson ze stycznia 2016 w turnieju Hobart w Australii, wynik meczu to 2-1, warto odnotować, iż w meczu były dwa taibreki w 1 i w 3 secie. Dziś również spodziewam się, że żadna zawodniczka nie rozstrzygnie tego meczu w dwóch setach. W ostatnim turnieju Niculescu w Doha rozegrała 3 mecze, gdzie w I i II rundzie stoczyła boje 3 setowe, natomiast w III rundzie przegrała z Radwańską 2-0, gdzie można zrozumieć brak 3 setów. Jeśli chodzi o ostatnie mecze Watson to na Indian Weels pokonała 2-1 Voskoboeva, a wcześniej w Finale wygrała z Filipkens również 2-1. Jak widać często te zawodniczki rozgrywają mecze 3 setowe, stawiam, że również dziś zobaczymy 3 sety.
✅ 109
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom