>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Typy Dnia - 11.03.2011 (piątek)

Status
Zamknięty.
Z 2

zizzi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Niemcy Bundesliga, Główny zakład
Spotkanie: 1. FC Köln - Hannover 96
Typ: 1
Kurs: 2,30
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
W rundzie &#39;wiosennej&#39;, FC Koeln spisuje się nadzwyczaj dobrze. Potrafili wygrać u siebie z Bayernem i Mainz. Widać, że ta drużyna odbudowała się po fatalnej pierwszej części sezonu i jeszcze sporo zamiesza w bundeslidze. W ostatnim czasie Hannover strzela mało bramek na wyjeździe (2 w 3 ostatnich meczach). Koeln z kolei na ostatnie 3 mecze w roli gospodarza, strzelił aż 8 bramek. Do składu wraca Sławek Peszko, więc będzie to dodatkowy motor napędowy, który potrafi zrobić &#39;różnicę&#39; na skrzydle. Uważam, że padną przynajmniej 3 bramki, a zwycięsko z tego meczu wyjdą piłkarze FC Koeln
✅ 130
 
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
dyscyplina:biathlon
spotkanie:Norwegia wygra?
typ:tak
kurs:1,80
buk:bwin
Analiza: kolejny dzień mistrzostw świata w biathlonie dziś nas czeka bieg rostawny mężczyzn na dystansie 4x 7,5 km do grona faworytów dziś napewno mozna zaliczyć takie zespoły jak Rosja,niemcy,Francja,Austria i równiez szwedów ja dziś stawiam na Norwegów którzy mają bardzo silna sztafete w której znalezli sie odpowiednio na pierwszej zmianie zobaczymy największa legendę Biathlonu Ole Einara Bjoerndalena zmieni on sie z najmniej pewnym zawodnikiem ekipy norwegi z Aleksandrem Osem który jest bardzo nie przewidywalnym zawodnikiem na trzeciej zmianie zobaczymy zwycięzce pucharu swiata z ubiegłego roku i wice lidera w obecnym sezoniehttp://services.biathlonresults.com/athletes.aspx?IbuId=BTNOR11207198501 Emila Hegle Svendsena a na ostatniej zmianie sztafety Norweskiej pobiegnie lider pucharu swiata Tarjei Boe mysle ze Norwegia ma tak silną trójke zawodników ze nawet słabszy os nie jest wstanie tyle stracić żeby Norwegia tego biegu nie wygrała

✅ 80
 
stach_14 19

stach_14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy - Serie A
Spotkanie: Brescia - Inter (handicap 1:0)
Typ: 2
Kurs: 2.65
Bukmacher: Bwin
Analiza:
20:45 to godzina rozpoczęcia się spotkania pomiędzy zajmującą 19 pozycję (przedostatnią) drużyną - Brescia, a drugim zespołem Serie A - Inter-em. Dla mnie faworyt tego spotkania jest jeden i jest to Inter. Odnośnie gospodarzy 19 miejsce na 20 jak już wspomniałem, 25 punktów na 28 kolejek (6 zwycięstw 15 porażek i 7 remisów), bilans wynoszący &quot;-13&quot;. Jeżeli chodzi o dzisiejszych gości to świetna pozycja, 56 punktów (17 zwycięstw 6 porażek i 5 remisów). Co ważne 8 razy zachowywali czyste konto (3-krotnie na boisku domowym i 5 razy na wyjeździe) mam nadzieje, iż będzie tak i dziś. Bilans bramkowy &quot;+23&quot;. Dochodzi do tego świetna forma Eto`o który strzelił w tym sezonie aż 30 bramek. Dzisiejsi przeciwnicy spotykali się ze sobą już 15 razy, Inter przegrał jedynie 2 z tych spotkań. Dziś trzymam kciuki za całą formację Interu - powodzenia.
⛔ 100
 
kkazz 9

kkazz

Użytkownik
dyscyplina: p.nozna
spotkanie: FC Köln - Hannover 96
typ: strzelec gola - Milivoje Novakovic
kurs: 2,75
buk: Tobet
analiza:
Witam.Dzis w Bundeslidze dojdzie do ciekawego spotkania pomiedzy FC Köln - Hannover 96.Moj typ to gol Novakovica w tym spotkaniu,dlaczego on??? Obydwa zespoly potrzebuja punktow dla gospodarzy by sie utrzymac,a dla gosci by zagrac w LM.Hannover w pieciu ostatnich spotkaniach az 4 razy wygrywał tylko raz remisujac!Koln polegl na wyjedzie z liderem 1:0.Dzis spodziewam sie duzo goli,gospodarze u siebie graja nadzwyczajnie dobrze ???? zas goscie na wyjazdach nie traca punktow.Najczesciej dla zespolu Koln strzelacami goli sa Novakovic i Podolski.Dzis wieksze szanse na strzelenie daje Novakovicowi jest to typ napastnika ktory potrafi znalesc sie w polu karnym,ale rowniez nie wykruczam opcji ze Podolski cos dzis ustrzeli mozliwe ze obydwaj dzis strzela ????
✅ 175
 
Z 0

zebeede

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Francja - National
Spotkanie: FC Gap - Guingamp (handicap 1:0)
Typ: 2
Kurs: 4,45
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Gospodarze to drużyna zajmująca 7 pozycje od końca w tabeli 3 ligi francuskiej. Goście natomiast to drużyna z czuba tabeli - 3miejsce!!
Drużyna FC GAP strzeliła w 28 ligowych potyczkach 30goli tracąc 45. Mają zatem bilans ujemny -15.
Drużyna Guingamp strzeliła w 27 meczach 52 gole tracąc 26. Co daje im 26goli na plusie. Zajmują drugie miejsce w lidze pod kątem strzelonych goli.
Ostatnio obstawiałem mecz właśnie przeciwko FC GAP i mi weszło. Było to spotkanie przeciwko Amiens. Wtedy FC Gap również grali u siebie. Mecz zakończył się wynikiem 0:1.
Ostatnie a zarazem jedyne spotkanie tych drużyn FC Gap - Guingamp odbyło się 29 września ubiegłego roku. Gospodarze - drużyna Guingamp rozgromiła swoich rywali 5:0. Nie liczę na powtórkę z tamtego meczu, jednak wynik 0:2, 1:3 byłby jaknajbardziej prawdopodobny. Powodzenia
⛔ 100
 
S 2

sts1x2

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Francja II liga
Spotkanie: Evian Thonon Gaillard - Clermont
Typ: 1
Kurs: 2,14
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Proponuje na dzisiaj dosyć egzotyczną ligę jeżeli chodzi o wyniki; drugą francuską ???? . Gospodarze pomimo zajmowanego pierwszego miejsca nie są wyraźnymi faworytami u bukmacherów, bo jak to bywa w lidze francuskiej remisy są bardzo często. Jednak porównując możliwość wygarnia w stosunku do ryzyka jest tu ciekawy kurs. Evian ma szanse zaistnieć w pierwszej lidze a drużyny mające po tyle samo punktów Le Mans oraz Ajaccio mają teraz mecze wyjazdowe. Gospodarze przed własną publicznością z pewnością powalczą o korzystny wynik. Drużynę Clermont napędza napastnik Sloan Privat który ma na swoim koncie już 14 goli (co trzeci zdobyty gol przypada na tego napastnika), mam nadzieję że dzisiaj nie będzie w dobrej dyspozycji. W wcześniejszym meczu na Stade Gabriel Montpied padł remis 3:3 a przypuszczam że gdyby nie głupi faul Angoula i czerwona kartka Evian zdobyłoby 3 punkty, więc na własnym stadionie tym bardziej powinni wygrać.
⛔ 100
 
L 125

lemrak29

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Turcja - Superliga
Spotkanie: Vestel Manisaspor - Besiktas Stambuł
Typ: Obydwie drużyny strzelą gola
Kurs: 1,61
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj o godz. 19 czasu polskiego rozpocznie się mecz 25. kolejki tureckiej Superligi pomiędzy Vestel Manisaspor a Besiktasem Stambuł. Oba zespoły zajmują miejsca w górnej połowie tabeli Super League (Besiktas 6 z 35 pkt., Manisaspor 9 z 34 pkt. na koncie), oba mają jeszcze teoretyczne szanse na miejsce premiowane udziałem w europejskich pucharach (4 w tabeli Kayserispor zgromadził do tej pory 43 pkt. a do końca sezonu pozostało jeszcze 10 kolejek). Gospodarze dzisiejszej potyczki w poprzedniej kolejce pokonali na wyjeździe wspomniany Kayserispor 2:1, natomiast goście przed własną publicznością polegli 1:2 z drugim w tabeli Trabzonspor BK (oba zespoły kończyły ten mecz w dziesiątkę). Moim zdaniem trudno wytypować wynik końcowy tego spotkania, ponieważ z jednej strony Manisaspor z pewnością jest podbudowany psychicznie po ostatnim zwycięstwie z mocnym rywalem, z drugiej strony jednak Besiktas jest silniejszy kadrowo (nazwiska takie jak Ricardo Quaresma, Simao Sabrosa, Hugo Almeida, Nihat Kahveci czy Guti robią wrażenie). Za gospodarzami przemawia również chęć odegrania się na gościach za porażkę 2:3 u siebie w Pucharze Turcji. Co ciekawe, Manisaspor po raz ostatni nie strzelił bramki w lidze 20.11.2010 r. w meczu z Bursaspor (0:2) a Besiktas 13.02.2011 r. w spotkaniu z Ankaragucu (0:1), poza tym jeżeli chodzi o H2H to w ostatnich 4 potyczkach oba zespoły strzelały, dlatego też w moim przekonaniu bramkarze obu ekip zostaną również w dzisiejszym meczu pokonani.
⛔ 100
 
isenor 7

isenor

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie-Szwecja
Spotkanie: HV 71-AIK Sztokholm
Typ: 2
Kurs: 5,5
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Dziś o 19 zostanie rozegrany 3 mecz play-offów w lidze szwedzkiej w hokeju na lodzie.Bukmacherzy faworyzują HV 71 czyli gospodarzy mecz.Wystawiając kursy od 1.46 do 1,55.Widząc jednak formę HV 71,wydaje mi się że bukmacherzy przesadzili wystawiając tak niski kurs.Dla faworytem do wygrania tego jest drużyna gości AIK Sztokholm a dlaczego to już pokazuje.Forma HV 71 w ostatnich 6 meczach jest słaba ponieważ wygrali 2 razy i 4 razy przegrali.Natomiast AIK 5 razy wygrało i tylko raz przegrało.Przypominam że AIK prowadzi w play-offie z HV 71 2:0.Bezpośrednie spotkania wyglądają tak:
07/03-11 1. liga Szwecja, playoff HV 71 vs. AIK Sztokholm 2:4
19/02-11 1. liga Szwecja HV 71 vs. AIK Sztokholm 2:1
28/12-10 1. liga Szwecja HV 71 vs. AIK Sztokholm 8:2
09/10-10 1. liga Szwecja HV 71 vs. AIK Sztokholm 2:2
2:2 (d.)
3:2 (k.)
2 zwycięstwa HV 71,remis i 1 zwycięstwo AIK.Cóż z tego że HV 71 ma nieco lepszy bilans,ja myślę że AIK dziś wygra to spotkanie.
✅ 400
 
B 33

bodziorex

Użytkownik
hokej na lodzie KHL
spotkanie: Omsk-MAgnitogorsk
typ: X/1/1
kurs 7
gamebookers
analiza:
przed nami spotkanie playoff rosyjskiej ligi hokeja na lodzie. Naprzeciwko siebie stana- Avangard Omsk oraz Metalurg Magnitogorsk. Jest to juz drugie spotkanie pomiedzy tymi druzynami w fazie playoff. Pierwsze wygrali goscie 4-2.Dzis Omska nei moze sobie pozwolic na kolejna porazke. Pokrzyzowalo by to bardzo plany awansu do kolejnej rundy rozgrywek. Warto wspokmniec jeszcze ze gospodarze to przecie najlepsza ekipa fazie zasadniczej- zgromadzili bowiem najwiecej bo az 118 oczek.Dzis typuje wygrana gospodarzy aczkolwiek po 1 tercji typuje remis, w kolejnej uwazam ze Omsk wyjdzie na prowadzenie i dotrwa w nim do konca
⛔ 100
 
freedy-k 0

freedy-k

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna-Holandia-Jupiler league
Spotkanie: FC Volendam-RKC Waalwijk
Typ: under 2.5 gola
Kurs:2.10
Bukmacher:Bwin
Analiza:
Dzisiaj o godz.18:45 na Kras Stadion miejscowy FC Volendam podejmie RKC Waalwijk.Gospodarze zajmują obecnie 5 miejsce w tabeli z 41pkt.(37-33).Ostatnie 5 meczy to 3 porażki i 2 remisy w ich wykonaniu a goście bardzo dobre 2 miejsce z 51 pkt.(57-32).Ostatnie 5 meczy to 4 zwycięstwa i 1 porażka.Druga liga holenderska przyzwyczaiła już nas do tego,że pada tam bardzo dużo goli.Także te dwa zespoły potrafią sobie postrzelać,zwłaszcza Waalwijk który wbił już przeciwnikom 57 goli.W meczach FC Volendam u siebie aż 7 razy padał wynik over 2.5.Zaś w meczach Waalwijk na wyjeździe aż 10razy over 2.5 bramki.Lecz ja stawiam w tym meczu jednak na under 2.5goli.Dlaczego?Otóż w meczach Volendam grając u siebie z drużynami z czołówki nie padało więcej niż 2.5 gola.(Z Zwolle 0:2,z Helmond 0:1).Widać,że na takie mecze nastawiają się tylko na obronę.I teraz pewnie będzie podobnie.Myślę jednak,że wicelider wygra to spotkanie ale na to ,że sobie postrzelają się nie zanosi.
⛔ 100
 
ockham 0

ockham

Użytkownik
Dyscyolina Bundesliga Pilka nozna
Spotkanie Fc koeln Hannover 96
Typ 02
Kurs 1,55
Bukmacher Expekt
Analiza Dzisiaj spotkaja sie druzyny Fc Koeln i Hanover 96 w ramach kolejnej kolejki bundesligi.W spotkaniu tym jest bardzo trudno wskazac faworyta.Druzyna gospodarzy u siebie gra znakomicie wygrala 5 kolejnych spotkan.Ostatni u siebie wygrala z Freibourgiem 1 0 , z Mainz 4 2 i z Bayernem 3 2, ostatnie dwa mecze wyjazdowe to remis z Hoffenheim 1 1.W wczesniejszej kolejce FC koeln przegral z liderem Borussia 1 0.Druzyna gosci takze ma bardzo dobra passe wygrala 3 kolejne spotkania z Bayernem, FC st pauli,Kaiserlautern.Nastepne dwa spotkania to remis z Werderem 1 1 i skromne zwyciestwo z Wolfsburgiem 1 0 .Oba zespoly do tej pory graly ze soba 18 razy az 10 razy triumfowai gospodarze, zas Hannover wygral 6 razy , remisujac dwa.Mysle ze w tym meczu statystyki gosci moga sie polepszyc, stawiam na remis ze wskazaniam na zwyciestwo Hannoveru 96, ktore niesione pieknym zwyciestwem z Bayernem, nie przegra tego meczu.Moj typ to 1 1 lub 1 2 ????
⛔ 100
 
F 0

fbfanstennis

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis Challenger Sarajevo
Spotkanie: Tursunov Dmitry - Basic Mirza
Typ: over 20,5 gema
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Tak przeglądałem dzisiejszą ofertę tenisową i moją uwagę przykuł turniej Challenger w Sarajevie, który rozgrywany jest na kortach halowych.Dzisiaj czekają nas spotkania ćwierćfinałowe.Pod lupę postanowiłem wziąść spotkanie Dmitry Tursunova oraz Mirzy Basicia.Rosjanin Tursunov powoli wraca do formy po licznych kontuzjach.W tym sezonie wygrał Challenger w Singapurze oraz był w drugiej rundzie w Rotterdamie oraz w półfinale w Marsyli.Teraz gra w Sarajevie, gdzie jak do tej pory nie prezentuję się najlepiej.Na obecną chwilę ma za sobą dwa spotkania w których po trzech setach pokonał Sijslinga oraz Martina.Głównie w pierwszym secie wyglądał na rozluznionego i popełniał sporo błędów stąd stracone sety.Jego rywal młody Bośniak Mirza Basic jak narazie na własnej ziemi gra rewelacyjnie.Ma za sobą dwa spotkania w których był dogiem.Pokonał łatwo Karanusicia oraz w trzech setach Zemlję.Myślę, że dobry typem na ten mecz jest over gemowy wystawiony przez bet365.Dzisiaj zobaczymy dwóch zawodników, którzy są wysocy dzięki czemu dysponują bardzo dobrym serwisem, a wiemy że na hali to właśnie serwis odgrywa ważną rolę.Ponadto Tursunov gra jak narazie nie najlepiej w tym turnieju z koleji Basic to objawienie tego turnieju.Liczę na wyrównane spotkanie oraz na over gemowy.
✅ 100
 
O 0

olejolej

Użytkownik
tenis, indiana wells ATP, pierwsza runda
kukuszkin - kubot
typ:2
kurs: 1,90
bukmacher; betclic
data: 11.03.2011 godz 22.30
analiza; dzis w pierwszej rundzie turnieju na twardych kortach indiana wells o godzinie 22.30 zmierzą sie Kukuszkin i Kubot. w rankingu zawodnik z kazachstanu jest przed naszym tenisistą, zajmuje 62 miejsce, podczas gdy łukasz jest dopiero 127. Jednak w bezposrednich pojedynkach jest 1:0 dla polaka, który pokonał kukuszkina 2:0 na twardych kortach we włoszech w 2008r. od tego czasu troche minęło, polak spadł w rankingu, a kazach poszedł w górę, jednak w ostatnim turnieju kubot w singlu, w acapulco dotarł do cwiercfianłu, w którym przegrał 2:1 (7-6 3-6 4-6) z Belluccim, wczesniej pokonał dosc pewnie Remireza 2:0 i schwanka 2:1. Kukuszkin natomiast uległ Berdychowi 3:0, dulgopolovi 3:0 i przegrał w zagrzebiu z clementem 2:0. Kubot jest zawodniekiem praworęcznym, tak samo jak i kukuszkin który ma obureczny backhand.
zła data
 
L 0

lowca4

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Niemcy Bundesliga, Główny zakład
Spotkanie: 1. FC Köln - Hannover 96
Typ: 2
Kurs: 3,07
Bukmacher: Pinnacle
Dzisiaj postanowiłem zagrać na Hannover w meczu z Koln na wyjeździe. Jest to pojedynek 11 zespołu z 3-cim Niemieckiej ligi. Kolonia u siebie ma bardzo dobry wynik 7-2-3, jednak Hannover wyjazd ma również niczego sobie, bo 6-1-5.
Hannover ma serię trzech zwycięstw z rzędu, wydają się być na fali. Ostatnie zwycięstwo z Bayernem 3-1 bardzo mnie przekonuje do tego typu. Zespół Hannoveru uważam, że rozegrał ten mecz bardzo dobrze taktycznie, dlatego Bayern nie mial nic do powiedzenia.
Koln przeplata dobre mecze ze słabymi, mają bezpieczną sytuację jeśli chodzi o spadek a na puchary raczej bez szans. Hannover po ograniu Bayernu może poczuć szanse na LM i powinni na tej motywacji ten mecz wygrać.
⛔ 100
 
258piter 6

258piter

Użytkownik
Almtuna IS - Leksands IF
HokejSzwecja
TYP : X
KURS: 5,00
BUKMACHER: betsson
GODZINA ROZPOCZĘCIA: 19:00
ANALIZA:
Witam Wszystkich
Chciałem dziś polecić spotkanie dwóch szwedzkich drużyn w którym to faworytem według bukmacherów jest drużyna gości Leksands IF ale ja sądzę, że Almtuna nie podda się tak łatwo i spotkanie zakończy się remisem.
Obie drużyny są bardzo dobre ale we wspólnie rozegranych meczach wiać już że na przemian ze sobą wygrywają i ciężko jest wskazać faworyta :
09/02-11 Hockey Allsvenskan Almtuna vs. Leksand 4:2
07/11-10 Hockey Allsvenskan Almtuna vs. Leksand 0:3
21/03-10 Kwalifikacje do Elitserien Almtuna vs. Leksand 4:2
05/01-10 Hockey Allsvenskan Almtuna vs. Leksand 3:1
02/10-09 Hockey Allsvenskan Almtuna vs. Leksand 5:0
25/02-09 Hockey Allsvenskan Almtuna vs. Leksand 1:5
29/10-08 Hockey Allsvenskan Almtuna vs. Leksand 2:5
21/11-07 Hockey Allsvenskan Almtuna vs. Leksand 2:3
06/10-06 Hockey Allsvenskan Almtuna vs. Leksand 5:2
Almtuna 5

Kursy LIVE 0

Leksand 4


Patrząc na powyższe zestwienie widać że wielceprawdopodobny jest remis w dzisiejszym spotkaniu, ale przytocze jeszcze kilka spotkań obu drużyn aby wszystkich przekonać o wyrównanym poziomie gry obu drużyn:
Almtuna vs. Vasteraas 3:3
Vasteraas vs. Leksand 2:2
Rogle vs. Almtuna 1:1
Leksand vs. Rogle 0:1
Almtuna vs. Orebro 0:5
Orebro vs. Leksand 4:1
Na podstawie powyższych spotkań też widać, że spotkania przedmiotowych drużyn z tymi samymi przeciwnikami konczyły się podobnymi wynikami.

Sądzę, iż wszystkich przekonałem jakim wynikiem zakończy się dzisiejsze spotkanie.
Kurs na remis w dzisiejszym spotkaniu jest też bardzo zachęcający.
Nic nie pozostaje tylko stawiać na remis a wynik końcowy to 2:2.
⛔ 100
 
S 1

szymek11

Użytkownik
Dyscyplina: Biatlon- Sztafeta 4x 7,5km
Spotkanie; Kto wygra?
Typ: Niemcy
Kurs: 3,50
Bukmacher: Bet365

Analiza: Dzisiaj o godzinie 14.00 w Rosji odbędzie się bieg o Mistrzostwo Świata w sztafecie mężczyzn 4 x 7,5km. Faworytami bukmacherów są Norwegowie w skladzie: Bjoerndalen, Os, Svendsen i Boe. Ja upatrywał bym zwycięstwa w ekipe Niemiec, która zawsze bardzo dobrze spisuje się w biegach sztafetowych. Niemcy są w rewelacyjnej formie na pierwsze zjamianie pobiegnie Stephan, który w sprincie zajoł 7 miejsce, na 2 zmianie Birnbacher 6 miejsce w sprincie, na 3 zmianie pobiegnie rewelacyjny Arnd Peiffer, który wygrał sprint pokonując norwegów i wszystkich innych rywali oraz na ostatniej zmianie pobiegnie doświadczony Greis 9 miejsce. Miejsca jakie zajeli reprezentanci niemiec w sprincie świadczą o tym że są piekielnie mocni i dzisiaj mają ogromne szanse na wygraną, ktorzy w sztafetach dodatkowo prezentują sie jeszcze lepiej. Pozostałe ekipy: Francja,Szwecja,Austria,Ukraina,Włochy itp nie maja szans walczyc o złoto z Norwegami i Niemcami.
⛔ 100
 
zzaq 2

zzaq

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Rosja KHL
Spotkanie: Barys Kazan - Salavat UFA
Typ: 1
Kurs: 2.40
Bukmacher: Betsafe


Analiza:
Play-offy w Rosji dotarly juz do fazy cwiercfinalowej. Obie ekipy w poprzedniej fazie rozgrywek pewnie pokonaly swoich rywali nie przegrywajac nawet jednego meczu. Pojedynki miedzy tymi zespolami to prawdziwe hity w Rosji. Czterokrotni mistrzowie Rosji w pierwszym meczu po zacietym boju przegrali po dogrywce 2-3 tak wiec stan rywalizacji wynosi 0-1 na ich niekorzysc. Jezeli najlepszy zespol w Rosji przez ostatnie dwa lata chce po raz trzeci z rzedu dzierzyc ten tytul - a na pewno tak jest - w dzisiejszym staciu musza byc gora bo nie sadze zeby tak klasowy zespol jak UFA po wygranych dwoch meczach wyjazdowych nie byl w stanie dokonczyc dziela na wlasnej tafli. O niewielka zdobycz bramkowa rywali mozna byc spokojny, Petri Vehanen to jeden z najbardziej cenionych bramkarzy w KHL (dwukrotnie wybierany w stym sezonie bramkarzem miesiaca). O bramki dla swojej druzyny kibice szczegolnie licza na kapitana Aleksieja Morozowa, który wydaje sie byc w dobrej dyspozycji, z pomoca powinni mu przyjsc Nikulin, Immonen czy Zaripov i koncyw wynik bedzie na korzysc druzyny z Kazania.
⛔ 100
 
T 215

tyczner

Użytkownik
SPOTKANIE: BRNO - SIGMA 0.
TYP: X 1POŁOWA
KURS:2.20
BUK: B365
ANALIZA:
W tym tygodniu wiatr wieje mi w oczy, ciężko coś trafić, a więc wrócę do remisowych 1 poł.
dziś wieczorem o 20.15 w lidze czeskiej Brno 15 miejsce i 16pkt. podejmuje drużynę z Olomunca 3m i 37pkt Jak widać drużyny te dzieli przepaść w tabeli, Brno walczy o utrzymanie i traci 3pkt do bezpiecznej strefy, natomiast goście walczą o puchary .
Remis do przerwy dlaczego: - drużyna gospodarzy łatwo skóry nie sprzeda musi szukać w każdym meczu punktów, grając u siebie do przerwy notuje bilans 3-4-2 i bramki 8-7., Goście często remisują 1 połowę na wyjazdach 2-5-2 i bilans bramek
3-3.
Liczę na wyrównany pojedynek ,szczególnie przez pierwsze 45min, a zwycięstwo gosci w drugiej odsłonie.
KLIK THX KLIK
⛔ 100
 
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Ligue 1 FRancja
Spotkanie: Rennes - Marseille
Typ: Over 3,5
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365
Analiza: W spotkanie 27 kolejki Francuskiej Ligue 1 spotykaja sie Rennes i Marseille. Goapodarze tego spotkanie maja 49 punktow i sa na czele tabelii tracac prowadzenie tylko roznica bramkowa. Goscie maja 4 punktow mniej i zajmuja dobra 4 pozycja. Rennes w tym sezonie u siebie ma najlepsze bilans w lidze 9-3-1 gole 20-6. Marseille na wyjedzie ma drugi bilans w lidze 5-5- 3. Widac wiec jak bedzie dzis trudno pilkarzom z poludnia Francji wywalczyc dobry wynik na boisku Rennes. Gospodarze w 5 ostanich spotkan wygrali i zapewnie dzis zrobia wszystko zeby ta dobra seria przedluzyc i pokonac rywala w walke o tytul mistrza kraju. Pilkarze OM nie przegrali na wyjedzie od 5 spotkan i rownierz dzis sprubuja ta dobra seria przedluzyc. Moim zdanem dzis zeby to spotkanie wygrac jeden gol bedzie za malo. Dlatego mysle ze oba zespole zagraja ofensywnego futbolu zeby nie raz pokonac bramkarza rywale. Pilkarze OM beda dzis chcieli wywalczyc dobry wynik zeby w dobrych nastrojach pojechac do Anglii i zagrac przeciwko MU w lidze mistrzow. Pierwsze spotkanie zakonczylo sie remisem 0-0, dzis uwazam ze bedzie innaczej i zadna z tych druzyn nie zadowoli sie takim wynikiem. W 4 z ostanich 6 spotkan pomiedzy ba zespolami padalo wynik powyzej 3,5 goli. Dlatego stawiam ze dzis w spotkanie pomiedzy Rennes i Marseille rownierz padnie wynik powyzej 3,5 goli.
⛔ 100
 
keimil 0

keimil

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska 1. liga
Spotkanie: KSZO Ostrowiec - Pogoń Szczecin
Typ:1.5 poniżej
Kurs: 2,7
Bukmacher:Tobet
Analiza:
Dziś o godzinie 17 odbędzie się spotkanie pomiędzy zespołem z Ostrowca a zespołem ze Szczecina. Wg mnie w tym spotkaniu nie padnie dużo bramek ponieważ zespół gospodarzy musi zbierać punkty z każdym przeciwnikiem i uważam ze KSZO zagra dziś bardziej z tylu nie chcąc stracić bramki.Natomiast zespół gości jest strasznym rozczarowaniem tego sezonu mieli walczyć o awans a jak widać grozi im spadek. I zapewne przebywając tyle kilometrów praktycznie na drugi koniec polski myślę ze będą chcieli pokusić się o zdobycie pełnej puli ale będzie im bardzo trudno przebić się przez zespół który gra defensywna piłkę KSZO na 9 meczy stracili 9 bramek a strzelili zaledwie 8. Patrząc w statystyki to samo-tyczy się gości zespół pogoni na wyjeździe strzelił tylko 6 bramek tracąc 14. I uważam że w tym spotkaniu padnie jak najwięcej jedna bramka która zadecyduje o zwycięstwie jednej ze stron, bądź bezbramkowy remis.W ostatnim spotkaniach zespół pogoni uratował punkt po kontrowersyjnym rzucie karnym w 95 minucie natomiast KSZO uległo 2:1 zespołowi Floty. Dziś spodziewamy się bardzo zaciętego spotkania ????
Mecze pomiędzy sobą w Ostrowcu:
KSZO Ostrowiec - MKS Pogon Szczecin 0:1
KSZO Ostrowiec - MKS Pogon Szczecin 0:1


✅ 170
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom