>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 11.02.2017 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 872K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na sobotę - 11. Lutego


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
lukas1958 412

lukas1958

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie, Japonia, Sapporo
Godzina: 08:30
Typ: Peter Prevc wygra
Kurs: 4,50
Bukmacher: betsson
Analiza:
Zapraszam na pierwszy konkurs w ramach Pucharu Świata, w japońskim Sapporo, który zostanie rozegrany na legendarnej Okurayamie (HS134). No i betsson po raz kolejny daje łatwo zarobić. Po sesjach treningowych oraz kwalifikacjach, w moim uznaniu faworytem do wygranej jest nie kto inny jak Peter Prevc. Wprawdzie pierwszy skok treningowy wypadł w jego wykonaniu dosyć słabo bo tylko 122 metry, to już w kolejnej serii treningowej znacznie się poprawił bowiem zanotował skok na odległość 131,5 metra co w rezultacie dało mu wygraną w drugim treningu. Jednakże prawdziwy pokaz siły dał nam dopiero w kwalifikacjach, które bezkonkurencyjnie wygrał lądując aż na 138 metrze i to w niesprzyjających warunkach atmosferycznych. De facto Prevc skacze lepiej jak ma wiatr w plecy (II trening), niż pod narty (I trening). Tak na dobrą sprawę jedynymi którzy mogą powalczyć jutro z Peterem o wygraną są Norweg - Daniel Andre Tande, który w pierwszym treningu zajął drugie miejsce a w drugim treningu trzecie, w kwalifikacjach skoczył ledwie 124,5 metra jednakże miał aż 10,1 dodanych punktów za wiatr a więc skakał w najgorszych warunkach jeśli chodzi o czołówkę Pucharu Świata. Drugim, który może powalczyć o wygraną ze Słoweńcem jest nie kto inny jak obecny lider Pucharu Świata - Kamil Stoch. Polak w pierwszym treningu wypadł przeciętnie przy sprzyjającym wietrze skoczył na odległość 129 metrów, w drugim treningu przy niekorzystnych warunkach skoczył pół metra dalej zajmując drugie miejsce, natomiast w kwalifikacjach poszybował po raz kolejny na 129 metr a więc jego skoki są bardzo powtarzalne. Co ciekawe smaczku w jutrzejszym konkursie dodaje to, iż Peter Prevc wygrywał tu pierwsze zawody kolejno w 2014, 2015 oraz 2016 roku, a w drugich dniach zajmował drugie, trzecie oraz szóste miejsce. To tylko dobitnie pokazuje, że Słoweniec lubi Okurayamę i na prawdę dobrze mu się tu skacze, a, że historia lubi się powtarzać to nie miałbym nic przeciwko jego wygranej. Tym bardziej, że przed zbliżającymi się Mistrzostwami Świata w Lahti Peter wyraźnie zaczyna łapać formę. Ogólnie rzecz biorąc ostatnimi laty Słoweńcom dobrze się tu startowało, jednakże tym razem nie widzę nikogo prócz Petera kto może zająć miejsce w top3. Jest tylko jedna rzecz, która może zniweczyć mój typ jak i cały konkurs a mianowicie kiepskie warunki wietrzne oraz śnieżne a niestety meteorolodzy przewidują taką właśnie pogodę na weekend, miejmy nadzieję, iż jednak pierwszy konkurs odbędzie się bez problemów. Konkurs rozpocznie się o godzinie 8:30.
✅350
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
kid7 485

kid7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Amglia, League Two
Godzina:
16:00
Spotkanie:
Plymouth - Exeter
Typ:
Exeter
Kurs:
2.62
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Czwartej klasy rozgrywkowej na Wyspach nie oglądałem nigdy i nie planuję, ale lubię obserwować serię zwycięstw tudzież brak porażek. Exeter od 19.11.16 r. nie wie co to znaczy przegrać mecz, tj. spośród ostatnich 12 spotkań wygrali 10, a dwa bezbramkowo zremisowali i mają ochotę na więcej. Aby być bardziej dosadnym i przekonywującym w argumentach, dołączę informację o tym, że dzisiejsi goście na przestrzeni tych prawie trzech miesięcy dali sobie strzelić gole tylko trzem drużynom i ich bilans bramkowy w tym okresie to 29:4! Co ich może motywować do dalszych sukcesów? Hmm, poprzez ww. passę są w tabeli tuż za miejscem gwarantującym im awans do League One - mają stratę 4pkt do zajmujących trzecią pozycję Carlisle. Oczko wyżej są zawodnicy... Plymouth, mający nad Exeter przewagę aż 9 pkt, więc mają spokój, który to może ich za bardzo &quot;zluzować&quot;, na co nie ukrywam, liczę. Gospodarze w tym sezonie na swoim stadionie mają bilans 8-3-3, a więc przyzwoicie, ale nie świetnie. Szansa na kolejną porażkę jest realna, co widzą buki znacznie obniżając kurs na zwycięstwo Exeter... Może wejść!
Kurs na gości drastycznie spada, więc już jestem stratny, ale łapię póki jest &quot;przecena&quot;.
Kurs na gości drastycznie spada, więc już jestem stratny, ale łapię póki jest &quot;przecena&quot;.Kurs na gości drastycznie spada, więc już jestem stratny, ale łapię póki jest &quot;przecena&quot;.
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Niemcy
Godz: 15:30
Spotkanie Darmstadt-Dortmund
Typ: Dortmund wygra dokladnie 2 bramkami
Kurs 4.50
Buk

Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie w którym ekipa Borussi Dortmund pojedzie na wyjazd do zespołu Darmstadt. Ekipa gospodarzy na chwilę obecną po rozegranych 19 kolejkach zajmuję ostatnie miejsce z dorobkiem zaledwie 9 punktów na swoim koncie , jest to chyba na ten moment najpoważniejszy kandydat do spadku z Bundesligi w obecnym sezonie, bowiem do bezpiecznej pozycji w tym momencie traci już aż 7 punktów. Gospodarze wszystkie dotychczasowe punkty zdobyli właśnie na swoim stadionie,ale ostatnio widać iż ich gra uległa sporemu pogorszeniu bowiem przegrana z Koeln na swoim stadionie i strata aż 6 bramek w meczu nie może napawać optymizmem, do tego gospodarze spotkania ligowe nie potrafią wygrać od października roku ubiegłego , gdzie na swoim boisku pokonali Wolfsburg. Tutaj faworytem do zdobycia kompletu punktów pomimo iż nie będzie grała na swoim stadionie jest ekipa przyjezdnych , która ostatnio jest w dobrej formie, wygrana w pucharze z Herthą , do tego ostatnia porażka w listopadzie poprzedniego roku dobrze wpływają na zespół Borussi. Tutaj stawiam na wygraną goście do połowy jak i na koniec spotkania bowiem myślę że Borussia zaatakuję od pierwszych minut, goście jak i gospodarze potrzebują tutaj punktów,ale biorąc pod uwagę dyspozycję obu ekip w tym momencie, to nie sądzę żeby goście tutaj stracili chociażby jeden punkt, liczę na sporo bramek , myślę że przedział 3-4 goli jest w tym meczu bardzo realny.

⛔100
 
filipcz 15,9K

filipcz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 18:30
Spotkanie: Liverpool - Tottenham Hotspur
Typ: Tottenham Hotspur
Kurs: 3.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Bardzo ciekawie zapowiadający się mecz, który bez wątpienia jest sobotnim hitem. Stawiam na gości, typ ryzykowny, ale warto spróbować ! Tym razem analiza bez szczegółowych statystyk, bo w takich meczach wszystko się może wydarzyć.
Forma Liverpoolu jest tragiczna, remis z Chelsea na plus, ale porażki z Hull City oraz Swansea - nie do zaakceptowania.
Klopp zbudował naprawdę dobrze i ładnie grający zespół, który do Świąt prezentował się wprost idealnie i tylko zastanawiałem się kiedy to się skończy i czy utrzymają wysoką formę i szybkie tempo gry, które sami sobie narzucili. I stało się.. Premier League jest pod tym względem bezlitosna, a niemiecki trener wraz ze swoim zespołem na własnej skórze odczuli brak przerwy zimowej w Anglii. Liverpool pod wodzą Kloppa to bez wątpienia zespół z przyszłością, który prawdopodobnie już niebawem podniesie się z kolan i znowu zacznie zachwycać. Podejrzewam jednak, że nie stanie się to w najbliższym meczu z Tottenhamem. Drużyna z Londynu w przeciewieństwie do rywala gra wybitnie. Ich ostatnie 10 meczów to aż 8 zwycięstw i zaledwie 2 remisy - jeden z City na wyjeździe i drugi - mała wpadka z Sunderlandem. Spurs ostatni raz wygrali na Anfield w maju 2011.. dawno, dawno temu.. Myślę, że już czas przełamać zła passę, jeśli nie jutro to kiedy ?? ???? Powodzenia !
⛔100
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 18:30
Spotkanie: Liverpool - Tottenham Hotspur
Typ: Liverpool
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Liverpool w końcu od ponad miesiąca ma równy tydzień przerwy. Nie ma się co oszukiwać jest to przerwa dla nich w tej sytuacji niezbędna. Dlaczego gram taki typ? Tylko i wyłącznie dlatego że tam jest Klopp. Gdyby był inny trener to odpuściłbym ten mecz. Klopp przez ten tydzień na pewno popracował głównie nad sferą mentalną u zawodników. I właśnie dlatego że to jest Klopp, myślę że mu się to powiedzie. Nikt tak nie potrafi wpłynąć na swoich podopiecznych. Tylko jest jeden warunek. O ile jeszcze mu ufają zawodnicy ale myślę, że tutaj jeszcze na razie nie ma problemu. Także w końcu będzie miał pełny skład do dyspozycji – najważniejsze że z Mane, Coutinho. Spodziewam się kilka męskich słów w szatni, wyjścia na murawę i gryzienie trawy przez całe 90 minut.
Od 27 grudnia grając tylko co 3, 4 dni rozegrali dokładnie 12 meczów. W tym czasie Tottenham rozegrał tych meczów dokładnie 9. Tottenham miał tygodniowe przerwy między meczami (grali 8.01, 14.01, 21.01 i 28.01).
Trener w końcu po za treningami wyrównawczymi po meczach i treningami taktycznymi przed kolejnym meczem, kolejnymi godzinami spędzonymi w podróży, ma w końcu tydzień spokoju. Oczywiście ten sam czas na odpoczynek ma Tottenham. Myślę, ze umiejętności jedna i druga drużyna mają podobne. Jednak zdecydują morale i motywacja. Mam nadzieje, że kibice dadzą jeszcze ta jedną szansę trenerowi i będą tym 12-stym zawodnikiem. Także reasumując mam nadzieje że Liverpool zagra tak jak z Borussią Dortmund w ćwierćfinale LE w poprzednim roku gdzie do przerwy przegrywali 0-2 a w drugiej połowie wyprowadzili wynik na 4-3 i awansowali dalej. Wtedy kibice go pokochali, taką drużynę chcą oglądać i taką zobaczą!
✅125
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 18:30
Spotkanie: Liverpool - Tottenham Hotspur
Typ: Tottenham Hotspur wygra dowolną połowę
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bet365
Witam. Najpierw wyjaśnię smrodkowi o co mi chodzilo wczoraj, nie boli mnie dupa tylko chodzi o to że PZPN powinien traktować wszystkie drużyny jednakowo a nie jedną lepiej inną gorzej.
Gram na sobotę że koguty wygrają dowolną połowę bo Liverpool jest ostatnio w dołku i może nawet to dobry moment aby się przełamać Ale patrząc na wyniki Tottenhamu to oni łatwo skóry nie oddadzą, a warto zauważyć że Liverpool ma zawsze jedną połowę bardzo widocznie słabszą i w tym właśnie widzę przynajmniej jedną połowę na korzyść piłkarzy z Londynu.....powodzenia
Ps. Mrokol nie odpisuj już bo szkoda naszego czasu
⛔100
 
maziq44 36

maziq44

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy,Bundesliga
Godzina:
15:30
Spotkanie:
RB Lipsk- Hamburger SV
Typ:
1
Kurs:
1.45
Bukmacher:
Betclic
Analiza:
Na jutrzejszy dzień wybrałem sobie spotkanie absolutnej rewelacji tego sezonu i jednocześnie wicelidera jednej z najlepszych lig świata pomiędzy miejscem bijącym się o utrzymanie w lidze. RB Lipsk jak już wspomniałem jest rewelacją tego sezonu, gdybym rok temu powiedział , że w tym sezonie wiceliderem do tej pory będzie Lipsk to by mnie wyśmiali.Zespół z Lipska zajmuję 2 miejsce z dorobkiem 13 zwycięstw 3 remisów i 3 porażek co daje łącznie 42 pkt i tylko 4 punkty straty do wielkiego Bayernu Monachium. Gospodarze u siebie jeszcze nie przegrali w tym sezonie żadnego meczu co czyni obiekt RB Lipsk trudnym do zdobycia.U siebie na 9 meczy rozegranych wygrali 8 i zremisowali jeden co daje im 25pkt. Nawet sam Bayern ma do tej pory gorszy bilans u siebie wynoszący 7 wygranych i 3 remisy. Hamburger SV na 19 meczy ma tylko 16 pkt z dorobkiem 4 wygranych 4 remisów i 11 porażek co klasyfikuje ich na 16 miejscu, czyli na tym, które musi się bić w barażach o utrzymanie w lidze. Zespół z Hamburga posiada bilans na wyjeździe wynoszący 1 wygraną z drużyna , która obecnie zajmuję ostatnią lokatę w lidze, 2 remisy i 7 porażek co daje im tylko 5pkt zdobytych na wyjazdach.Moim zdaniem w tym meczu nie będzie żadnej niespodzianki i Lipsk ogra słaby w tym sezonie Hamburger SV, który ma tragiczny bilans na wyjeździe a stadion RB Lipsk to istna twierdza.Śmiało można dostawiać zespół z Lipska do kuponu.

⛔100
 
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia,Championschip
Godzina: 16:00
Spotkanie: Brighton - Burton Albion
Typ: 1 (ah-1)
Kurs: 1.92
Bukmacher: Bet365

Brighton to rewelacja rozgrywek Championschip obecnie zajmują drugie miejsce 18-7-4 ze stratą tylko jednego punktu do lidera Newcastle ! Są najlepszą drużyna własnego boiska w całej lidze ze świetnym bilansem 11-2-1 !! Obecnie wracają na swój stadion po dwóch meczach wyjazdowych gdzie zdobyli zaledwie 1 punkcik i stracili fotel lidera !! Do składu po kontuzji wracają Stephens(m22/2/1) i Baldock(f21/6/4) . W sobotę doskonała okazja na zdobycie 3 pkt do Brighton zawita dopiero 21 w tabeli drużyna Burton 8-7-15 która nad strefą spadkową ma zaledwie 3 punkty przewagi . Drużyna Burton na wyjazdach 2-5-8 co jest 19 bilansem ligi w ostatnich 11 meczach ligowych 8 porażek !! W dodatku do kontuzjowanych już Dyer (M29/5), O&#39;Grady (A25/1), McFadzean (D 20/1), Brayford (D21/0) dołączył jeszcze McCrery (D13/0)
✅92
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Polska, Ekstraklasa
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Wisła Kraków – Korona Kielce
Typ: over 3.5
Kurs: 3.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Wisła strasznie aktywa w tym okienku transferowym przyszło już siedmiu graczy, większość to gracze drugiej linii, ta formacja jest naprawdę bardzo mocno obsadzona. Dla mnie trochę zapomniano o defensywie która była już problemem w pierwszej części i będzie również w tej, nie ukrywa tego sam nowy opiekun Wiślaków który potwierdził że najwięcej pracy czeka ich w grze destrukcyjne, mecz ze Steaua Bucharest pokazał te problemy bo ekipa straciła trzy bramki ale w ofensywie widać już nową rękę trener i ekipa z Krakowa potrafiła odpowiedzieć czterema trafieniami. Tutaj raczej dużego zmartwienia atakiem nie ma, bo z każdym dniem nowi gracze będą się lepiej rozumieć a trzeba przyznać że te nazwiska mogą być solidnymi wzmocnieniami w tej formacji. Zresztą już jesienią tylko dwie ekipy w domu były skuteczniejsze. Wracając do defensywy to te problemy będą tym większe że problem jest po bokach obrony gdzie zagrają najprawdopodobniej Cywka oraz Jakub Bartkowski, jest też nowy partner Głowy czyli Gonzalez. Dużo problemów mieli w stałych fragmentach gry co trener tez zauważył a to mocny atut Korony. Korona to dwie rożne ekipy jeśli chodzi o grę w domu to wygląda to świetnie, jeśli chodzi o wyjazdy to jest tragicznie szczególnie w defensywie gdzie średnia bramek traconych wynosi prawie trzy na mecz. Zresztą ekipa z Kielc nie jest zespołem defensywnym, oni szukają ofensywy no i w swych szeregach mają naprawdę solidne nazwiska szczególnie groźni dziś będą Kiełb oraz Palanca na bokach ze względu na problemy w tych sektorach gospodarzy. Korona do każdego meczu podchodzi odważnie w ofensywie i myślę że tak samo dziś wyjdą dzisiaj a nastawieniem na szukanie bramek a nie bronieniu dostępu do własnej bramki co im na wyjazdach po prostu nie wychodzi. Spotkanie dwóch ekipy które w pierwszej rundzie dobrze w defensywie nie wyglądały i nie przewiduje jakiej wielkiej poprawy w tym starciu, te ekipy najlepiej się czują atakując a w tych formacjach obaj trenerzy maja cały arsenał do dyspozycji.
⛔100
 
smuzzz 76

smuzzz

Użytkownik
Dyscyplina: tenis ATP Quito
Godzina: 0:30
Spotkanie: Victor Estrella - Federico Gaio
Typ: DW 2:0
Kurs: 2.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Eksploatujemy żyłę złota w dalszym ciągu - Victor po trzech tiebreakach i po 39 asach (!) ogrywa Karlovica. To już kolejne 12 zwycięstwo w Quito - czy będzie 13-stka szczęśliwa? Nie jesteśmy przesądni bo Victor jest w dobrej formie. Nic nie ujmując Federico - bo to też specjalista od &quot;mączki&quot; i odnosił liczne sukcesy w challengerach - jednakowoż przewiduję zwycięstwo starego mistrza w dwóch setach 6:3 6:4 ;)
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania - La Liga
Godz: 20-45
Spotkanie: Osasuna Pampeluna - Real Madryt
Typ: Real -2,5
Kurs: 2.55
Bukmacher: unibet
Real jedzie do ostatniej w tabeli osasuny po trzy punkty i cel zapewne zostanie powinien osiągnąć bez wiekszych problemów. Osasuna bowiem gra bowiem fatalnie i pewnie zmierzają do Segunda Division. Wygląda to fatalnie - zaledwie dziesięć punktów, jedna wygrana w dwudziestu jeden meczach to musi budzic wielki strach przed degradacją, bo do zajmujacych bezpieczne miejsce Leganas tracą osiem punktów. Real natomiast gra swoje, konsekwentnie gromadzi punkty i utrzymuje bezpieczny dystans nad Barca, ktory powinien wynosić 5-7 pkt po rozegraniu przez nich zaległych spotkań. Mecz w Pampelunie powinien być formalnością, nawet w przypadku nieobecności takich graczy jak Bale czy Modric, bo swoje szanse wykorzystują tacy gracze jak Kovacic czy Vazquez. Do tego Real miał sporo wolnego czasu, więc nie tylko są wypoczęci po dwutygodniowej przerwie (mecz z Celtą w zeszłą niedziele został przełożony z powodu złego stanu murawy), ale też na pewno sa głodni gry. Pampeluna to dość trudny teren dla Realu, ale w obecnej dyspozycji pewna wygrana Realu wydaje sie formalnością
⛔100
 
kamasutra10 638,1K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna , Australia , A - League
Godzina : 9:50
Spotkanie : Melbourne City - Brisbane Roar
Typ : Melbourne City over 1.5 gola
Kurs : 2.60
Bukmacher : WilliamHill
Analiza :

Idąc tropem Antypodów po raz kolejny skupiam sie nad meczem A- League , tym razem pomiędzy dwoma bardzo wyrównanymi ekipami , walczącymi w dalszym ciągu o prawo gry w wielkim Grand Final tamtejszych rozgrywek .
Gospodarze ( 5m - 26 pkt. ) , z ostatnich dwóch wyjazdowych meczy wrócili na tarczy ulegając w identycznym stosunku ( 1:2 ) lokalnemu rywalowi Melbourne Victory , oraz ekipie Newcastle Jets. Na własnym gruncie prezentują się jednak całkiem nieźle ( 5-2-2 ) co klasyfikuje ich pod tym względem na 4 m. w lidze . W bezpośredniej domowej rywalizacji z jutrzejszym rywalem ( H2H ) też wyglądają całkiem dobrze ( 6-2-1 ) a ostatniej porażki doznali jesienią 2010 r.
Motorem napędowym drużyny i jej liderem jest Urugwajczyk Bruno Fornaroli , który z 12-oma golami zajmuje pozycję wicelidera w ogólnej klasyfikacji strzelców. W sukurs przychodzi mu znany z boisk Premier League Tim Cahil ( 7 goli ) , uzupełniający niejako całość snajperskich dokonań drużyny ( 68 % zdobytych bramek ) . Śmiało można stwierdzić , że od dyspozycji tej dwójki w głównej mierze uzależniony jest końcowy sukces zespołu .
Drużyna gości ( 3m - 28 pkt. ) na wyjazdach prezentuje bardzo regularną formę dzieląc wygrane na równi z remisami i przegranymi ( 3-3-3 ). Od 5- ciu spotkań są niepokonani ( 4-1-0) , z tym że dwa zwycięstwa zostały odniesione w spotkaniach azjatyckiej LM ( ostatnie w ub. środę w Chinach ). Wspominając ten wątek należy zauważyć , że w związku z tym Brisbane Roar mają w nogach 180 min. więcej od jutrzejszych rywali w tym samym okresie nieco ponad 2 tygodni. Być może jest to bez znaczenia , niemniej jednak może mieć to jakiś wpływ na przygotowanie fizyczne i samopoczucie.
Za dobywanie bramek w drużynie odpowiedzialny w głównej mierze jest 23 letni Australijczyk Jamie Maclaren ( 8 bramek ) , wspomagany przez grającego w linii pomocy Thomasa Kristensena ( 4 gole ) , dwaj inni z linii napadu Holman ( 2 gole ) i Borello ( 2 gole ) dopełniają dzieła. Jak widać jest to nieco bardziej rozłożone niż w przypadku rywali .
Biorąc pod uwagę niezły bilans bezpośrednich spotkań , zdecydowałem się zagrać z pewną dozą zaufania do drużyny gospodarzy i liczę na to że co najmniej dwukrotnie znajdą drogę do siatki swych rywali.

Powodzenia w typowaniu......
✅160
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
tsafack 243

tsafack

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania - La Liga
Godzina: 13:00
Spotkanie: Betis vs Valencia
Typ: over 2.5
Kurs:2.04
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Pierwszym sobotnim meczem w hiszpańskiej La Lidze będzie starcie pomiędzy Realem Betis oraz Valencią. Będzie to mecz pomiędzy drużynami, które znajdują się w dolnej części tabeli. Zwłaszcza dla ekipy gości nie jest to wygodna sytuacja. Valencia jako utytułowany klub nie jest zadowolona z pozycji, którą zajmuje w lidze. Przed sezonem były szumne zapowiedzi. Niestety, Nietoperze znajdują się 2. pozycje nad strefą spadkową. Ja w tym meczu typuję over 2,5 goli. Myślę, że obejrzymy minimum 3 gole.
Po pierwsze, średnia ilość goli w meczach z udziałem tych ekip. W przypadku gospodarzy wynosi ona 2.6, a wprzypadku przyjezdnych 3.5. Widzimy zatem, że obie średnie są powyżej typowanej przeze mnie linii.
Po drugie, ilość padania overów 2,5 w meczach z udziałem Valencii. Ekipa ta rozegrała 20 kolejek w lidze hiszpańskiej. Aż 15 z nich zakończyło się overem. To daje, jak łatwo obliczyć, 75% spotkań z minimum 3 bramkami.
Kolejnym argumentem przemawiającym za tym typem jest ostatnie bezpośrednie starcie pomiędzy tymi zespołami. Obie ekipy mierzyły się ze sobą na jesieni. Wtedy to na obiekcie &quot;Nietoerzy&quot; ówcześni gospodarze polegli 2:3. Przebieg meczu był bardzo emocjonujący. Najpierw do 75 minuty 2:0 wygrywał Betis. Valencia zdołała wyrównać. W doliczonym czasie gry bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Castro.
Miejmy nadzieję, że sobotnie starcie będzie równie emocjonujące jak ostatnie starcie pomiędzy tymi ekipami. Liczę na minimum 3 gole.
⛔100
 
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godz: 02:05
Spotkanie: Indiana Pacers - Washington Wizards
Typ: Indiana Pacers -3.50 pkt
Kurs: 4.40
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Jak ja podaję takie cudenio, to coś to musi znaczyć. Nie po to grałem Pacersow w konfrontacji z Cavaliers, aby wymieknac w starciu z Wizards. Skąd ten kurs @ 1.40 na Washington Wizards ? No pewnie ze tylko i wyłącznie po tkzw rankingu. Bukmacherzy nie myślą o jakiś seriach, formach itp. Oni wystawiają kursy jak pod maszyny, a rolą typera jest znaleźć punkt zaczepienia i wyczucie danej rywalizacji. Trzeba być w środku, trzeba znać ligę, drużynę i każdego gracza jak i za nimi podążać. Więc przejdę do konkretów. Kurs na Wizards &quot;trochie&quot; spadł bo dziś wraca do skladu Morris. Może i dobrze i trzeba mieć nadzieję że ręka mu zerdzewiala, albo chociaż nie zagra spotkania +30 pkt. Zastępował go w ostatnim meczu na Brooklynie Kelly Oubre Jr i tak się przejął swoją rolą że w ciągu 30 minut zdobył 0 pkt. Jak wszyscy wiemy ostatni mecz Wizards wygrali po wielkich męczarniach z Brooklyn Nets, a poziom spotkania był &quot;nędzny&quot;. Oczywiste jest że podeszli do tego rywala bez koncentracji i na 50% zaangażowania, ale to jest mały znak że oni muszą zacząć grać przysłowiową kiszke. W starciu z Cavaliers drużyna Gortata zagrała perfekcyjnie mimo porażki i właśnie ten mecz może być punktem kulminacyjnym i momentem w którym zapoczatkuja zjazd formy w dół. To jest nie uniknione, a dzisiejszy mecz z Pacers jest dobrą okazją do zagrania pewnej &quot;niespodzianki&quot; na kursie 3.00 bądź w ujemnym handicapie z kursem od 3.50 do 4.40. Indiana Pacers ma papiery aby zdominować dzisiejszą rywalizację. Tez grali ostatnio z Cavs no i dwie pierwsze kwarty z nastawieniem na pierwszą były bardzo mocne. W drugiej części spotkania ta drużyna całkowicie się pogubila, a piłka zaczęła ich parzyć. W efekcie zaczęli grać każdą akcję na hura, aby pozbyć się galy z rąk i to dosłownie. Łatwo jest krytykować, ponieważ Cavaliers mocno ruszyli do przodu i stlamsili swoich rywali. Wizards maja dziś mocnego rywala przeciw sobie. Potrzebują duzo szczęścia i skutecznej gry na dystansie. Ja dziś tego nie dostrzegam. Gortat ma przeciwko sobie mobilnego, dobrze broniącego Turnera, którego nie zgubi tak łatwo stawiając zasłonę do Pick &amp; Rolla przy ewentualnej zmianie krycia. Całą grę muszą ponownie zrobić Wall z Beal&#39;em i tego także dziś nie widzę. Indiana gra dobra, twardą obronę która jest skuteczna przy wolnym tempie gry i niskim wyniku (a taką grę przewiduje). Wall nie jest naturalnym strzelcem dystansowym, a grał ostatnio na dużym farcie. To już powoli przestaje działac, więc będzie zmuszony głównie do szukania kolegów, bo jak nie będzie łatwych punktów z kontry to nie ma innego wyboru. Beal jaki on jest pewny, jaki z niego drugi Reggie Miller. Ale dziś nie będzie tak dobrej zasłony i dużo miejsca na rzut. Beal ma dziś dobrych obrońców na sobie, czyl CJ Milesa i Robinsona III. Należy pamiętać że duzet niskich z Wizards musi tez zagrać w obronie! Pacers mają przewagę rotacji tj długości ławki i muszą wykorzystać te atuty. Ich gwiazdor Paul George powinien być bardzo widoczny i efektywny. On preferuje mocną obronę i twardą grę w ataku. Świetnie gubi obrońców na zaslonach, dobra gra na koźlę, fenomenalny rzut, izolacje, podania. Jest to gracz kompletny i to on zrobi dziś wielką różnicę. Jest to seryjny strzelec, a gdy złapie swój rytm to przejmuje mecz. Jeff Teague zagrał ostatnio dobrze dwie kwarty, a później tylko złe decyzję i pasywna gra. Dziś ma wielką szansę na zdominowanie rywalizacji z Wallem, a napewno może to zrobić swobodnie w ofensywie. Wspomniany Miles, Robinson i Ellis zrobią dużo dobrego w rywalizacji z Beal&#39;em i nie tylko. Indiana ma dużą szansę rozstrzelać dzisiejszego rywala. Oni mają dużą siłę rażenia, a ich talent i potencjał nie jest w pełni wykorzystywany. Widać tam wielką głód i pozytywną złość. Bez problemu mogą dziś dyktować warunki. Turner, Teague, Miles i George swoim potencjałem mogą przyćmić każdego rywala. Wizards będą dziś bezradni w rywalizacji z tak zdeterminowanym rywalem. Ich gra nie będzie już tak płynna jak to miało miejsce wcześniej.
⛔100
 
kubanczykow 0

kubanczykow

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina:
15:30
Spotkanie:
FC Ingolstadt 04 - Bayern Monachium
Typ:
BTS - NIE
Kurs:
1.76
Bukmacher:
Unibet
Po trzech nietrafionych typach z rzędu czas w końcu się odkuć i tym razem już celuje w zdarzenie z niemieckiej piłki nożnej. W spotkaniu tym zdecydowanym faworytem jest ekipa Carlo Ancelottiego i chyba nikt nie celuje tu w zwycięstwo drużyny Ingolstadt.
Po zimowej przerwie drużyna Bayernu jeszcze ani razu nie zachowała czystego konta w spotkaniach ligowych. Po dość niespodziewanym remisie z Schalke przeczucie podpowiada mi, że w dzisiejszym meczu w końcu przyszedł czas na przysłowiowe &quot;zero z tyłu&quot;.
Bayern w ostatnich meczach dość wyraźnie zaskakuje skromnymi wynikami, więc w pewien sposób może zmusić to Bawarczyków do ostrożniejszej gry w obronie i pełnego skupienia.
✅76
 
kapsel10 3,5K

kapsel10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, National League.
Godz: 16:00.
Spotkanie: Lincoln - Woking.
Typ: Zwycięstwo Lincoln.
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bet365.
Analiza:
Na dziś pod lupę bierzemy spotkanie z jednego z niższych poziomów rozgrywkowych w Anglii. Gospodarz, który jest liderem i może pochwalić się zdobytymi 61 oczkami w ligowej tabeli podejmie drużynę Woking zajmującą 19 lokatę gromadząc do tej pory 30 punktów na swoim koncie. Skrzaty to bezkonkurencyjnie najlepsza drużyna kadrowo w National League, w dodatku na swoim podwórku radzą sobie bardzo dobrze, notując bilans 10-3-2. Co innego prezentują na wyjazdach goście, których statystyki w spotkaniach w delegacji wynosi 3-2-10.
Tylko jedno miejsce w lidze gwarantuje bezpośredni awans do wyższego poziomu rozgrywkowego i uniknięcie baraży. Za nimi w tabeli robi się ciasno, bowiem Red Imps mają tylko 3 oczka przewagi nad ekipą Dagenham&amp;Redbridge, a kolejne zespoły są tuż tuż.
O drużynie gości niewiele mogę powiedzieć, jedynie tyle, że jest to zespół z mniejszymi aspiracjami i jeśli utrzymają się w tej lidze, to będą usatysfakcjonowani.
5-ligowy team The Cardinals to mniej klasowa drużyna od Lincolna i myślę, że nie łudzą się o punkty w tym spotkaniu, i ich opór, jaki stawią nie będzie ciężką przeszkodą dla gospodarzy.
Życzę powodzenia!
✅50
 
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
Dyscyplina: NHL
Godzina: 02:00
Spotkanie: Winnipeg Jets v Chicago Blackhawks
Typ: over 5.5
Kurs: 1.86
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiejszej nocy a dokładnie o 2:00 Winnipeg Jets na własnej tafli będą podejmować Chicago Blackhawks. Jets to drużyna z dołu tabeli która nie wygląda najlepiej natomiast Chicago 2 miejsce w konferencji zachodniej. Gospodarze mimo wszystko strzelają bardzo dużo bramek natomiast tracą ich najwięcej aż 176. Na ostatnie 10 spotkań u siebie Jets przegrało aż 6 natomiast Chicago wygrało 6 razy na obcym terenie.Goście chcą wskoczyć na pozycje lidera i na pewno nie pozwolą sobie stracić punktów z tak prostym rywalem. Oczekuję tutaj wygranej Chicago oraz pogromu bramek.
✅86
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Tenis, Montpellier, semifinal, indoors
Godzina: 16:30,
Spotkanie: Zverev A. - Tsonga J.W.
Typ: Tsonga J.W.
Kurs: 1.66
Bukmacher: bet 365
Śledziłem oba ćwierćfinały. Zverev nie miał łatwej przeprawy z Jeremym. Chardy momentami zachwycał serwisem.Alex rozproszony,ale jego przebłyski dobrej gry wystarczyły na Francuza. Chardy mentalnie spalił mecz bo miał swoje szanse..W półfinale Tsonga wykorzysta już te słabsze momenty gry Zvereva,bo jest zdecydowanie bardziej doświadczony i skoncentrowany w tym turnieju.Mecz Tsongi z Medviedievem zrobił na mnie większe wrażenie i uważam,że był na wyższym poziomie tenisowym.Motywacja w grze i radość po wygranej J.W. pozwalają twierdzić,że zwycięży z młodym Zverevem i zagra dalej.W końcu gra u siebie i jest najwyżej rozstawiony z francuzów.W Montpellier Tsonge widzę w finale ;)
Rank 21-14. H2H 0-1. Stat hard W/L (4/2-8/3).Indoors (2/0-2/0)
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 01:30
New York Knicks - Denver Nuggets
Typ: New York Knicks
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Poczynania Knicks w tym sezonie to seria niepowodzeń, u siebie we własnej hali przychodzi im ostatnimi czasy wstydzić się za swoje wyniki. Dziś jestem pewny, że ta passa się odwróci i zaczną zwycięski marsz do fazy play off, która zdecydowanie im uciekła w tym momencie.
Denver dzisiaj osłabione brakiem kluczowych graczy, Faried (Kontuzja kostki),
Gallinari (Kontuzja pachwiny) i Mudiay.
Otwarty mecz to coś co Knicks lubią, a Anthony dziś pokaże klasę.
Zrobił się dość duży public na Denver, jedynie z tego powodu iż mają zdecydowanie większe szanse na play off. Natomiast dlaczego Knicks mieliby dzisiaj zostać pokonani u siebie ? Jakoś tego nie widzę i wchodzę w dość łatwą wygraną Knicks 7-10 punktami.
GL.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom