>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy Dnia - 11.02.2015 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 953,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na środę - 11. Lutego


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 01.00
Spotkanie: Charlotte Hornets - Detroit Pistons
Typ: CHA - 2pkt ( HA )
Kurs: 2.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dzisiejszej nocy w Charlotte dojdzie do rywalizacji siódmej z dziesiątą siła konferencji wschodniej. Miejscowi Hornets zagrają z Pistons. Mój typ na to spotkanie to wygrana gospodarzy co najmniej dwoma punktami ( w przypadku wygranej idealnie dwoam - zwrot ). Hornets wygrali ostatnie cztery z pięciu spotkań we własnej hali ulegając jedynie w ostatni spotkaniu Indianie Pacers i to zaledwie jednym punktem. Mają oni tylko jedno zwycięstwo więcej od będąych obecnie po za Play-Offami Brooklynem więc zwycięstwa są im potrzebne jak rybie woda. Ich rywale z Detroit po świetnym występach, które miały miejsce po odejściu z drużyny J.Smitha grają teraz słabiej i przegrali ostatnie pięć wyjazdowych spotkań, w tym nawet 20pkt z mającą najgorszy bilans w całej lidze Philadelphią. Ostatnie bezpośrednie spotkanie wygrali Detroit więc Charlotte będzie chciało się odegrać. Słaba forma gości, dobra gospodarzy + przewaga własnego parkietu przemawiają na korzyść Hornets dlatego typuje ich wygraną.
⛔ 100
 
P 12

prezesiho

Użytkownik
Piłka Nożna-Puchar Hiszpanii
godz.20:00
Spotkanie: Barcelona _ Villareal
Typ: over 3.5
Kurs:2.0
Bukmacher: bet365
Analiza:
Na Camp Nou w środowy wieczór zmierzy się faworyt do końcowego sukcesu FC Barcelona i Villareal który napsuł sporo krwi Katalończykom w tym sezonie w La Liga.Potyczka ligowa tych drużyn ponad tydzień temu dowiodła, że pucharowy dwumecz może być fantastyczny. Villarreal postraszył Barceloną, dwukrotnie wychodząc na prowadzenie, ale ostatecznie przegrał 2:3. W pierwszym meczu na El Madrigal przez bardzo długi czas utrzymywał się bezbramkowy remis, by w końcówce do siatki na wagę zwycięstwa trafił Ramirez. Barca w drodze do półfinału, wyeliminowała Huescę (12:1), Elche (9:0) i Atletico Madryt (4:2). Villarreal kolejno ogrywał Cadiz (5:1), Real Sociedad (3:2) i w ostatniej rundzie Getafe (2:0). Obydwie ekipy nastawione ofensywnie
i dlatego liczę że over zostanie pokryty.
✅ 100
 
mario_pl 1,2K

mario_pl

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Rotterdam (R32)
Godzina: 13:30
Spotkanie: Guillermo Garcia-Lopez - Denis Istomin
Typ: 1
Kurs: 1,781
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Nie widzę w tym meczu zbyt wielkich szans dla miałkiego przebijacza z Uzbekistanu (z góry przepraszam jego ewentualnych fanów ;) ) i szczerze mówiąc jestem zdziwiony podejściem oddsmakerów. Nie przekonuje mnie gra tenisisty, który melduje się ostatnio w turniejach żeby zaliczyć książkowe baty we wczesnych fazach. Nie wiem czy to coś poważnego ale na początku sezonu w Doha Uzbek miał jakieś problemy z nogą (a chociażby miał 4 nogi to i tak z Berdychem zaliczyłby bęcki). Jak dla mnie oglądanie meczów Istomina może być dobrym substytutem tabletek nasennych - i nie jestem z góry uprzedzony, miałem okazje oglądać Istomina z Berdychem, Selą i Gasquetem i d**y nie urywało. A meczu z Selą w ogóle by nie było, gdyby Malik Jaziri nie był Świętym Mikołajem. Trzeba jednak Denisowi oddać, że ma w miarę skuteczny serwis i z głebi kortu gra zadowalająco.

Hiszpan z kolei jest ostatnio w zaskakująco dobrej formie, zgarnął tytuł w Zagrzebiu pokonując Troickiego w trzysetowym maratonie (jego największy sprawdzian podczas tego turnieju), gładko w dwóch setach Baghdatisa i Seppiego w finale. Do tego 4. runda Australian Open po odprawieniu Gojowczyka i młodego obiecującego Kanadyjczyka Pospisila. Na korcie Hiszpan jest wytrwały i regularny, nie psuje dużo piłek i świetnie konstruuje wymiany, troszkę gorzej z serwisem, ale nadrabia w polu ;) Garcia-Lopez powinien poradzić sobie z serwisem Istomina i zbierać punkty za grę przy siatce (doświadczenie deblowe będzie tu miało znaczenie) i za babole Istomina, których nie powinno zabraknąć ;) Jeśli zmęczenie nie zaważy, to Hiszpan powinien ten mecz gładko wygrać.
Nagrodą dla zwycięzcy tego spotkania będą oczywiście pieniążki, 45 punktów do rankingu i na 99% pojedynek ze Staśkiem w R16. Biorąc pod uwagę wszystkie przytoczone argumenty, jutro według mnie !Vamos!, a nie uzbecki odpowiednik &quot;come on!&quot; ;)
✅ 78
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
H 221

heksan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Premier League
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Southampton vs West Ham
Typ:
West Ham nie przegra
Kurs:
2.15
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Ten mecz będzie bardziej wyrównany niż wskazują na to kursy. Jak dla mnie typowy mecz 50/50 i tak wysoki kurs na to, że West Ham nie przegra trzeba zagrać. Obie drużyny jak na razie mają bardzo dobry sezon. West Ham jak dla mnie jest miłą niespodzianką tego sezonu. Drużyna krytykowana za prostą, łopatologiczną grę teraz wykazuje duży potencjał i polot w grze. West Ham na prawdę przyjemnie się ogląda i triumfować może Sam Allardyce bo to on był najbardziej krytykowany za słabą grę Młotów w tamtym sezonie. Ten rok układa się zupełnie inaczej i West Ham cały czas trzyma dystans do pierwszej czwórki. Natomiast święci są chyba jeszcze większym objawieniem tego sezonu. Drużyna, z której odchodzi większość podstawowych zawodników w tym sezonie walczy jak równy z równym z mocarzami ligi i pewnie trzyma miejsce w pierwszej trójce. Jednakże według mnie wszystko co najlepsze Święci już pokazali i teraz czeka ich tendencja zniżkowa. West Ham ostatnio pokazał się z bardzo dobrej strony w meczu z Diabłami i pechowo zremisował. Święci męczyli się z QPR i wyciągnęli skromną wygraną. Southampton u siebie nie potrafi wygrać od 3 spotkań i na pewno będzie robił wszystko, żeby mecz z Młotami wygrać. Patrząc jednak na formę obydwu drużyn skłaniam się raczej w stronę West Hamu i po zaciętym meczu typuje ich wygraną lub remis.


✅ 115
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
F 428

fudyn

Użytkownik
Dyscyplina- piłka nożna, Copa Libertadores
Godzina- 1:45
Spotkanie- The Strongest- Monarcas
Typ- 1 handi -1
Kurs- 2,25
Bukmacher- expekt
Analiza:
Tydzień temu bukmacherzy faworyzowali Monarcas, z czego próbowałem skorzystać stawiając 2DNB z kursem 5,00!! Skończyło się niestety remisem 1:1.
Dzisiaj Boliwijczycy są stawiani juz w roli faworytów, i to jakich?! 1,42 na czysta jedynkę
Więc, żeby ugrać coś sensownego idę w zdecydowane zwycięstwo The Strongest.
Gospodarze w zeszłym roku odpadli w 1/8 finału przegrywając z późniejszym półfinalistą. Na ligowym podwórku radzą sobie naprawdę dobrze. Czołówka tabeli i dobre wyniki.
W odróżnieniu od Meksykanów mieli wolne i odpoczywali po ostatnim meczu pucharowym.
Monarcas natomiast w rozgrywkach międzynarodowych nie znaczą nic. Żadnych sukcesów w ostatnich latach.
Forma jaką prezentują jest naprawdę słaba. Porażki przeplatane remisami, od czasu do czasu jakas wygrana. Dolne rejony tabeli, na tyle stać zespół Monarcas.
Liczę na pewna wygrana gospodarzy i odzwierciedlenie różnicy klas obu ekip. To jest mecz rewanżowy, nie powinno być kalkulacji.
Powodzenia!!
✅ 125
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
jack13 418,3K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaWłochy, Seria A
Spotkanie: Parma – Chievo
Typ: over 3 azjan
Kurs: 3.55
Buk: bet365
Godz. 18:00
Analiza:
O wielu spotkaniach ekip z dolnych rejonów tabeli mówi się że są to rywalizację o „sześć” punktów jednak zaległe spotkanie w ramach 22-ej kolejki Włoskiej Seria A pomiędzy Parmą a Chievo to dla mnie konfrontacja o 12 punktów a nawet może i więcej szczególnie dla ekipy gospodarzy.
Na wszystkich płaszczyznach sytuacja ekipa gospodarzy, którzy przed rokiem rozegrali świetny sezon jest tragiczna. Wszystko wiąże się z kasą które tutaj nie ma, a więc w styczniu kilku zawodników dało sobie już spokój i już ich tu niema. Udało się jeszcze zatrzymać wartościowych graczy ale zobaczymy na jak długo. Najgorsze jest jednak to że wszystkie problemy natury organizacyjne przekładają się od początku na postawę zawodników na boisku. Do tej pory uciułali zaledwie 9 punktów to naprawdę tragiczny bilans do bezpiecznej strefy tracą już 10 oczek i nie ukrywajmy potrzebują jakiejś świetnie serii punktowej by jeszcze o czymś myśleć w tej walce.
Sytuacja Chievo też nie jest ciekawa bo również zajmują miejsce w strefie spadkowej ale nie z taką stratą i jeśli dziś wygrają przeskoczą Cagliarii i będą na chwilę bezpieczni. Ostatnio nie mają dobrej serii trzy porażki z rzędu ale jest duże ale w postaci Napoli, Fiorentina, Juve to rywale z którymi grali i naprawdę były to solidne zawody. Dobrze punktują na wyjazdach a już na pewno lepiej niż w domu.a
Tak wiec czy Parma ma co tutaj bronić no nie od początku powinni zaatakować ale czy mają jeszcze trochę chęci na pewno coś tak jest tym bardziej że gdzieś przeczytałem ze znalazł się jakiś kupiec. Nic jak zwycięstwo dla nich się nie liczy i w ataku w cale tak blado nie wyglądają. Chievo wie gdzie są problemy gości i oni również takiego spotkania nie mogą przegrać tym bardziej po ostatnie serii też postawia na atak. Dla mnie będzie to wymiana ciosów która zakończy się równie na pokaźnej ilości bramek jak w pierwszym spotkaniu w tym sezonie kiedy to Parma wygrała na wyjeździe 2:3.
⛔ 100
 
azok 17,3K

azok

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Eurocup Top32
Godzina: 20:15
Spotkanie: Bayern - Brose Baskets
Typ: Bayern wygra 1 kwartę
Kurs: 1.62
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Środa, wczorajszy typ pewnie wszedł, a wiec dzisiaj coś z koszykówki, Eurocup w pełni rozgrywek. Do analizy wziąłem mecz aktualnego lidera niemieckiej ligi z wiceliderem. Drużyny ze sobą jeszcze nie grały w tym sezonie. Jeżeli chodzi o grę Bayernu w pierwszej kwarcie to dla mnie częsty pewniaczek. Od kilku spotkań, gdy grają na swojej hali gram na nich i zawiedli mnie tylko raz. W ostatnich czterech meczach, gospodarze w pierwszej kwarcie rzucają średnio 27 punktów, natomiast goście którzy są mniej ofensywną drużyną rzucają 23 oczka. Jeżeli o h2h to w hali w Monachium, Bayern w ostatnich 4 meczach wygrywał pierwsze 10 minut. Typ według mnie pewny, wiec polecam. Pomogłem? Podziękuj !
✅ 62
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
chlorowodorowy 0

chlorowodorowy

Użytkownik
Dyscyplina:Piłka Nożna-Hiszpania: Puchar Króla
Godzina: 22:00
Spotkanie: Athletic Bilbao-Espanyol Barcelona
Typ:Over 2,5 bramek
Kurs: 2.35
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Puchar Króla w Hiszpanii rządzi się swoimi prawami.Każdy może wygrać z każdym niezależnie które miejsce zajmuje w tabeli Hiszpańskiej Ekstraklasy.
Dziś pod lupę bierzemy spotkanie bardzo ofensywnych drużyn.Baskowie zapewnili sobie półfinał dzięki wygranej z Malagą,lecz ich rywale z Katalonii pokonali uważanego za faworyta tamtego spotkania,drużynę Valencii.Obie drużyny w ostatniej kolejce La Liga poniosły klęskę 2:5 w przypadku Bilbao oraz 1:2 Espanyol.Stuani,Caicedo oraz filar Katalończyków Sergio Garcia ostatnio są w bardzo wysokiej formie co może skutkować chęcią zdobywania kolejnych bramek.
Ostatnie 5 meczy tych klubów.
Bilbao-Espanyol 3:1
Bilbao-Espanyol 1:2
Espanyol-Bilbao 3:2
Bilbao-Espanyol 0:4
Powodzenia!
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Anglia
Spotkanie Stoke-Man City
Typ: city 1 golem
Kurs 3.70
Buk : UNIBET
Godz: 20:45
Analiza: Na środę kolejna dawka Angielskiej Premier League gdzie Stoke, podejmował będzie drużynę Manchesteru City , który coraz bardziej swoją grą oddala się od tytułu mistrza kraju w obecnym sezonie. City w poprzednim spotkaniu zanotowało tylko remis z zespołem z dolnej częsci ligi czyli Hull City, teraz stracone punkty trzeba będzie odrobić, ponieważ kolejna strata punktów już praktycznie zakończy rywalizację, Chelsea w tym momencie ma juz 7 punktów przewagi, moim zdaniem w tym spotkaniu goście są zdecydowanym faworytem ponieważ jest to ekipa która potrafi sie zebrać gdy już na prawdę są tylko resztki nadziej do czego nas przyzwyczaili między innymi w rozgrywkach Ligi Mistrzów, gdzie już praktycznie byli jedną nogą poza rozgrywkami, tutaj o punkty łatwo nie bedzie,ale Manchester lepiej radzi sobie w spotkaniach rozgrywanych na wyjeździe niż w meczach przed własną publicznością, tak też było w meczu wyjazdowym do Chelsey w poprzedniej kolejce gdzie City było zespołem lepszym, według mnie tutaj bedzie podobnie i gospodarze którzy też nie potrafią ustabilizować swojej formy tutaj poniosą porażkę, postawię na wygraną gości.
⛔ 100
 
desperopb 129

desperopb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Puchar Króla
Godzina: 20:00
Spotkanie: FC Barcelona - Villarreal
Typ: FC Barcelona i Obie strzelą bramkę
Kurs: 2.50
Bukmacher: Expekt
Analiza:
W środowy wieczór na słynnym Camp Nou, w pierwszym półfinałowym spotkaniu o Puchar Króla zmierzą się FC Barcelona z Villarreal. Uważam, że spotkanie wygrają gospodarze oraz, że obie drużyny strzelą w tym meczu gola. Ostatnie spotkanie tych drużyn odbyło się nie tak dawno bo 1 lutego na Camp Nou górą byli gospodarze 3:2. Argumenty jakie skłaniają mnie do zagrania to, że ostatnio obrona Barcelony traci sporo bramek, w ostatnich 3 spotkaniach, Barcelona straciła aż 6 goli. Co ciekawe Villarreal ostatni raz zakończył mecz nie zdobywając żadnej bramki 27 września 2014r. w meczu u siebie z Realem Madryt, od tamtej pory zdobywają gola w każdym meczu(!). Myślę, że kurs ten warty jest zagrania. Polecam!
✅ 150
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
K 21

kanonier1106

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Anglia Premiership
Spotkanie: Stoke City - Manchester City
Typ: Manchester City -1
Kurs: 2,75
Buk : Bet365
Godz: 20:45

Analiza:



W środę na Britannia Stadium Stoke podejmie ekipę Manchesteru City. Gospodarze na tą chwilę zajmują 10. pozycje w tabeli z dorobkiem 33. punktów i bilansem meczowym 9 zwycięstw - 6 remisów i 9 porażek. Natomiast drużyna przyjezdna zajmuje 2. pozycję z dorobkiem 49. punktów i bilansem 14 zwycięstw - 7 remisów i 3 porażek. Drużyna Stoke w ostatnich tygodniach zremisowała z Newcastle, wygrała z QPR i Leicester oraz przegrała z Arsenalem Londyn. Manchester przeżywa lekki kryzys, ponieważ nie odnieśli zwycięstwa od czterech spotkań, a mianowicie zremisowali z Hull, Evertonem i Chelsea oraz przegrali z Arsenalem. Jednak poróznując trudność tych spotkań i jakość prezentowaną przez przeciwników widać, że Man City miał dużo cięższe zadanie. Gospodarze w tym sezonie na własnym stadionie odnieśli 5 zwycięstw - 2 remisy i aż 4 porażki. Natomiast Manchester City jest najlepiej spisującą się druzyną na wyjazdach. Na 12. spotkań wygrali siedmiokrotnie, 4 razy remisowali i tylko raz uznali wyższość rywali. Jest to istotny fakt, jeśli chodzi o drużynę Manchesteru. Trener gospodarzy nie będzie mógł skorzystać z Odemwinge, Pietersa, Shawcrossa, Krkicia oraz niepewny jest występ Irelanda. W ekipie gości nie zagrają Toure i Bony którzy wrócili dopiero z Pucharu Narodów Afryki i pewnie dostaną wolne. Podsumowując, jeśli Manchester City chce myśleć o mistrzowskim tytule nie może już sobie pozwolić na zgubienie punktów. Patrząc na to jak radzą sobie na wyjazdach zawodnicy Manchesteru jest to najbardziej odpowiedni moment na zażegnanie małego kryzysu. Mają naprawdę bardzo duża siłę rażenia w ataku jak i solidną obronę. Uważam, że w tym spotkaniu zawodnicy gości zrobią wszystko by wygrać to spotkanie, a Milner z Aguero z przodu przy pomocy kolegów strzelą niejedną bramkę. Można dodać jeszcze fakt, że Stoke u siebie nie radzi sobie z presją z drużynami z górnej części tabeli co może świadczyć porażka z Arsenalem 0-2 i Chelsea 0-2.
✅ 175
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
homel 918

homel

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - USA, NHL
Godzina: 11.02.2015 01:30
Spotkanie: Florida Panthers - Anaheim Ducks
Typ: over 7,5
Kurs: 5,30
Bukmacher: UNIBET
Analiza:
Juz za pare godzin wicelider Konferencji Zachodniej Anaheim Ducks zagra na wyjezdzie z 9 druzyna Konferencji Wschodniej Florida Panthers. Obydwie ekipy raczej w slabej formie ostatnio - goscie 2 porazki z rzedu - minimalna 3-2 po dogrywce z Washington Capitals i 3 dni temu rozbici kompletnie przez Tampa Bay 5-3. Gospodarze Florida Panthers minimalnie ulegli w ostatnim spotkaniu u siebie z Nashville Predators po dogrywce 2-3. Zapewne zblizone forma obydwie ekipy, a gospodarze rozloszczeni porazka po dogrywce natomiast goscie chca przelamac niecodzienna jak dla nich passe porazek . Mysle ze dzisiaj dobry rywal dla gosci by to przelamac, zwlaszcza, ze gdy ostatnim razem mieli serie 2 porazek to trzeci mecz przelomowy zrobili z Carolina Hurricanes gdzie zaprezentowali piekniie swoje umiejetnosci i rozbili Karolina az 5-4 ! Nie ukrywam ze dzisiaj spodziewam sie podobnych fajerwerkow, obydwie ekipy spotkaly sie w zeszlym roku w listopadzie i bylo bardzo fajne spotkanie ofenswyne , skonczylo sie wynikiem 2-6 dla Floridy na wyjezdzie, takze szykuja sie emocje i duzo bramek. Zacny kurs, wartto sprobowac.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
kuba3237 0

kuba3237

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHL
Godzina:
01:05
Spotkanie:
Boston Bruins - Dallas Stars
Typ:
Seguin scored
Kurs:
2.85
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Dla mnie spotkanie bardzo ciekawe , zawsze lubie takie mecze gdy jeden z klubów powinien płakać z powodu pozbycia się zawodnika. Mowa o Seguinie ktory do 2012 r reprezentował Bruinsów. Ostatnio hmm , ciekawi mnie fakt że bawi się troche w asystenta lecz gra na naprawdę dobrym poziomie ,a Voracek Kane i Crosby gonią oj gonią. Ostatnia bramka strzelona między nimi ? 2012 rok w barwach BRUINS ! , nie licząc karnego w barwach Dallas . Liczę na odblokowanie wymuszenie kolejnej łzy w oczach działaczy z Bostonu. GO GO TYLER ????


⛔ 100
 
deepred 887,5K

deepred

Moderator
Członek Załogi
???? NBA
02:05
Memphis Grizzlies - Brooklyn Nets
Brook Lopez under 15,5 punktów
1.83 / bet365

Dzisiaj wchodzę w under Brooka Lopeza. Facet jest dobrym centrem i nie mogę mu tego odmówić. Skuteczność również fajna, ale dzisiaj spotkanie z Gasolem. Ciężka walka przed nim, bądź przed Plumlee. Ogólnie, gdybym miał pewność, że zagra około 30 minut w tym meczu, to raczej bym tego nie dotykał, ale kolejny raz zapowiada się spotkanie raczej underowe. Nets grają dodatkowo b2b, ale mimo, że wczoraj Brook zagrał ledwie 20 minut wydaje mi się, że dzisiaj może mieć ciężko z Gasolem.

Wiadomo, że Lopez najlepiej czuje się w &#39;restricted area&#39;, ale Grizzlies bardzo dobrze kryją trumnę i okolicę pomalowanego. Rzuty z półdystansu w wypadku Brooka wyglądają różnie, generalnie całkiem przyzwoity procent - 42. Ciężko jednak przypuszczać, żeby w meczu z takim rywalem Nets często budowali grę izolacyjną pod Lopeza, no ale jak będzie to się okaże.

Linia strasznie niewygodna, ale dzisiaj zaufam swojemu przeczuciu. Kurs do luźnego zagrania raczej zachęcający, więc rekreacyjnie pyknę underek Brooka. :wink:
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
dejwid87 72

dejwid87

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna - Anglia - Premier League
Spotkanie: Crystal Palace - Newcastle United
Typ: X
Kurs: 3,30
Buk: Bet365
Godzina: 21:00
Analiza:
24 kolejka Angielskiej Premier League.Spotkanie pomiedzy Crystal Palace a Newcastle United.Jest to specyficzne spotkanie gdyz trenerem Crystal Palace jest byly trener druzyny gosci Alan Pardew.Druzyna gospodarzy po objeciu posady przez pana &quot;DePardew&quot; mozna ujac odżyła.W ostatnich szesciu meczach odniosla az piec zwyciestw w tym w FA Cup z Southampton.Pan Alan Pardew z pewnoscia bedzie chcial zagrac na nosie swojemu bylem pracodawcy i wygrac srodowe spotkanie z swoim poprzednim klubem.Sztuka ta moze byc trudna gdyz wedlug mnie Newcastle dysponuje o wiele wiekszym potencjalem a nizeli Crystal Palace.Niestety liczne kontuzje oraz inne przeciwnosci losu( czyt. &quot;wlasciciel&quot;) nie pozwalaja tej druzynie rozwinac skrzydel.Pardew doskonale zna pilkarzy Newcastle i z pewnoscia bedzie chcial to wykarzystac ich slabe strony itp niestety jest to dosc toporny szkoleniowiec preferujacy tak zwany styl gry &quot;laga i do przodu&quot; ktory dosc czesto zawodzil.Najwieksza bolonczka druzyny gosci jest formacja obronna ktora w obecnym sezonie spisuje sie ponizej krytyki.Jednak wydaje mi sie ze po odejsciu Pardew gra Newcastle ulegla nieznacznej poprawie.Bardzo dobra pierwsza polowa z Chelsea Londyn, solidny mecz z Hull City i pechowy remis z Stoke.Powoli wracaja kontuzjowani gracze.Newcastle moze i na wyjazdach nie zachwyca ale przy topornej taktyce pana Pardew ma szanse wywiesc jeden punkt z Selhurst Park. Crystal Palace bez Mile Jedinaka natomiast Newcastle bez Stevena Taylora i Rolando Aaronsa ktory przed kontuzja znakomicie sie spisywal w obecnym sezonie.(Napisalem tylko o znaczacych oslabieniach)Moj typ Remis!
✅ 230
 
P 57

przemekmaty

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna - Anglia - Premier League
Spotkanie: West Bromwich Albion- Swansea City
Typ: 1
Kurs: 2,50
Buk: Bet365
Godzina: 21:00
Analiza:
Moim faworytem w tym spotkaniu są gospodarze W ostatnim spotkaniu pokazali niezły charakter, gdyż przegrywali już z Burnley 2-0 a potrafili wyrównać i zdobyć cenny punkt. Sytuacja Bromwich w lidze nie jest dobra bo po 24 kolejkach zajmują 16 pozycje a ich przewaga nad strefą spadkową jest minimalna. Mają tylko punkt przewagi nad osiemnastą Aston Villa. Ich bilans u siebie nie wygląda imponująco bo tylko wgrali 3 z 12 spotkań Potrafili pokonać: Burnley, Aston Ville i Hull. Są to wszystkie zespoły, które znajdują się w drugiej dolnej części tabeli. Myślę, że dziś na The Hawthorns przy pomocy swoich kibiców dopiszą sobie kolejne trzy oczka i oddalą się od strefy spadkowej. Bardzo ciekawie wygląda też H2H pomiędzy tymi drużynami. Sprawdziłem trzy ostatnie sezony gdzie oba zespoły spotykały się po dwa razy. Wynika z tego, że The Baggies i Łabędzie dwukrotnie podzieliły się punktami. Swansea po stracie Bony-ego gra straszny piach ostatnio w ostatnich 11 spotkaniach potrafili komplet punktów zdobyć tylko trzykrotnie.
✅ 150
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny ???? Memphis 2015 (USA)
Godzina: 02:00
Spotkanie: Querrey Sam-Becker Benjamin
Typ: 1 handicap -1.5 seta
Kurs: 2.42
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Amerykanin sezon 2015 zaczął fatalnie ponieważ na 3 mecze nie wygrał ani jednego. Lecz obronić go można ponieważ przeciwiników nie miał byle jakich. W Brisbane odpadł z Tomicem, w Sydney z Chardym i podczas Australian Open z Pospisilem w pięciu setach. Sam, czuje się najlepiej na nawierzchni strice twardej ale pod dachem radzi sobie również nieźle. Tutaj w Memphis będzie występował 9 raz i najlepszym jego osiągnięciem było wygranie tego turnieju w 2010 roku. Ma rozłożonych takich graczy pod dachem jak: Janowicz, Karlovic, Hewwit, Ronic, Djokovic (ale wiadomo,że to był &quot;dziwny mecz&quot;), Anderson, Tsonga, Gulbis, Isner, Roddick także potrafi grać na tak szybkiej nawierzchni. Querrey gra u siebie także wiadomo,że publika jest zawsze drobnym handicapem.
Jego przeciwnikiem będzie Niemiec, &quot;piekarz&quot;. Benjamin na hali zjadł swoje zęby nie raz ponieważ ma rozegranych ponad 200 spotkań z czego wygrał 140. Doświadczenie, doświadczeniem ale tutaj różnica jest taka iż w większości przypadków były to challengery a nie turnieje ATP...bo wiadomo jaka przepaść dzieli te dwa rankingi. Becker ma zaledwie 177 cm wzrostu ale warunki halowe odpowiadają mu jak najbardziej. Mimo słabych warunków fizycznych ma uderzenie kończące oraz serwis którym robi wiele łatwych punktów a wiadomo,że pod dachem to najważniejsze. Niemiec sezon może zaliczyć do udanych ponieważ III runda Australian Open jak na jego talent to jest sporo. W Doha oraz Sydney nie miał wiele szczęścia ponieważ odpadał w pierwszych rundach.
Styl Amerykanina bardzo mi się podoba. Jest to typowy Amerykański tenis, użycie wiele siły która demoluje przeciwników. Dodatkowo przy 198 cm wzrostu to wiadomo, że serwis ma konkretny. Podoba mi się również u reprezentanta USA uderzenie kończące. Querrey dysponuje ogromnym przyśpieszeniem z nadgarstka także taka układanka często sprawia,że przeciwnicy odprowadzają tylko wzrokiem piłki. Uważam,że Amerykanin wygra ten mecz mimo,że nie będzie łatwo z profesorem Beckerem. Jeśli zagra swój najlepszy tenis to powinien zdominować małego Niemca. Ponownie ryzykuję i stawiam na wygraną w dwóch setach mojego faworyta.
⛔ 100
 
maxti 234

maxti

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 01.00
Spotkanie: Charlotte Hornets - Detroit Pistons
Typ: Powyżej 205.5 pkt.
Kurs: 4.10
Bukmacher: Unibet
Mega niska linia wystawiona na ten mecz, OK- wszyscy dobrze wiemy jak gra i broni Charlotte ale dziś wystąpią w nieco okrojonym składzie ze względu na transfer,
Detroit w kratkę ale czas nagli a miejsce w pierwszej 8 samo nie przyjdzie dziś jest okazja na zdobycie punktów z jednym z rywali w walce o awans do play-off,
Charlotte ostatnio w małym dołku bo tak można określić porażkę z Philadelphia i pechową jednopunktową z Indiana Pacers. Właśnie w tym ostatnim meczu pokaz dał gwiazdor Charlotte Jefferson A. 30 pkt.
Po tak wysokim kursie można spróbować, Powodzenia ????
⛔ 100
 
maer 305,1K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - RPA ( Premier League )
Spotkanie: Ajax Cape Town F.C. - Polokwane City F.C.
Typ: 1
Kurs: 2.10
Godzina: 18.30
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam do Republiki Południowej Afryki na rozgrywki tamtejszej Premier League.
Ajax Cape Town F.C. rozegrał w tym sezonie ligowym 18 spotkań w których zdobył 24 punkty po 6 zwycięstwach, 6 remisach oraz 6 porażkach i zajmuje obecnie 5 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 17-22.
Polokwane City F.C. zdobyło 24 oczka w swoich 17 rozegranych meczach w tym sezonie ligowym po 7 zwycięstwach, 3 remisach oraz 7 porażkach co daje obecnie 6 pozycję w tabeli Premier League w RPA, bilans bramek 26-32.
Gospodarze zagrali w tym sezonie ligowym u siebie 9 razy zdobywając 18 oczek po 5 wygranych, 3 remisach oraz 1 porażce, bilans bramek na swoim Cape Town Stadium 10-5.
Goście zdobyli 13 punktów w swoich 8 spotkaniach rozegranych w tym sezonie ligowym na wyjazdach po 4 zwycięstwach, 1 remisie oraz 3 przegranych, bilans bramkowy w delegacjach 15-14.
Mecz ten zapowiada się bardzo ciekawie gdyz oba zespoły maja w tabeli ligowej taką samą ilość punktów a w ostatnich 2 spotkaniach pomiedzy nimi o ligowe oczka w mieście Cape Town to gospodarze wygrywali w stosunku 4:1 oraz 2:0.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy, Ajax Cape Town Football Club w tymn sezonie ligowym zdobywa punkty praktycznie tylko na swoim terenie i ma patent na drużynę gości którą ostatnio dwukrotnie bez problemów ogrywał a Polokwane City Football Club na wyjazdach gra nieźle lecz na terenie w Cape Town im po prostu nie idzie i moim zdaniem 3 oczka pozostaną jednak na Cape Town Stadium.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom