>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 11.02.2014 (wtorek)

Status
Zamknięty.
lyb 20

lyb

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Finlandia
Spotkanie:Lukko-KalPa
Typ: 1 (Handi 0)
Kurs: 1,45
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Lukko podejmie u siebie KalPa- rywali którzy nie wygrali na wyjeździe w ostatnich 5 meczach, odnotowali same porażki z bilansem bramek 4 do 19 !!???? dla ofensywy KalPa i co najmniej żółta kartka dla defensywy. Gospodarze jutrzejszego meczu to władcy swojego lodowiska nie są gościnni na ostatnich 5 meczy u siebie tryumfowali 4 krotne raz ulegli wysoko notowanym Jyväskylä ostatnie spotkanie w którym to KalPa grała jako gospodarze gracze Lukko wygrali lekko 0 do 2 co będzie teraz gdy dostaną handicap swojego lodu? easy win! kurs nie rzuca na kolana ale wart gry
✅ 45
 
kutanga 208

kutanga

Użytkownik
Minnesota Timberwolves - Houston Rockets
Houston -4,5
1.90
bet365
Minnesota nie jest druzyna, ktora slynie z gry w defensywie. To bardzo ofensywna druzyna. W dniu dzisiejszym jest jednak pozbawiona kregoslupa, ktory stanowia z pewnoscia Nikola Pekovic i Kevin Martin. Niepewny jest takze wystep Kevina Love&#39;a. Kto wiec mialby zagrozic ekipie z Houston? Goscie z pewnoscia beda mieli przewage pod tablicami, jest tam przeciez potezny Dwight Howard. Rockets maja do dyspozycji wszystkich najlepszych graczy. Nie widze innego rozwiazania niz pewne zwyciestwo Rockets.
Powodzenia!
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
homel 918

homel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna KOLUMBIA: Liga Postobon - Apertura
Spotkanie: Fortaleza - Junior
Data:11.02.2014 02:00
Typ: over 2,25
Kurs: 1,78
Bukmacher: http://www.pinnaclesports.com/
Analiza:
Pod koniec stycznia wystartowala kolubmijska ekstraklasa, rozegrano juz cztery kolejki, uwieńczeniem tej kolejki bedzie spotkania Fortaleza - Junior . Fortaleza bardzo słabo wystartowała przegrywając wszystkie spotkania 25.01.14 LIG Once Caldas Fortaleza 3 : 1 01.02.14 LIG Fortaleza Santa Fe 1 : 2 07.02.14 LIG Huila Fortaleza 3 : 1 , w 3 spotkaniach straciła az 8 goli a strzeliła tylko 3. Jak widac 3 spotkania 3 overy 2,5 w tym 2 overy 3,5 , w kazdym meczu potrafili strzelic gola. Gospodarze zajmuja ostatnia pozycje w tabeli. Goscie natomiast FC Junior zajmuje piata pozycje w tabeli z bilansem 6 goli strzelonych 3 stracone , jesli dzisiaj wygraja wskoczą na pozycje wicelidera z 10 pkt. Na te 3 mecze 1 over na wyjezdzie 26.01.14 z Huila 2 : 3 Junior pozniej dwa mecze z dwoma golami, czas na przelamanie. U gosci w swietnej formie na poczatku sezonu jest doswiadczony 32 letni napastnik Martín Arzuaga strzelil juz 3 gole dla Junior. Zapowiada sie swietne widowisko i grad goli.
⛔ 100
 
charlson 226

charlson

Użytkownik
Tenis, 11.02.2014, 13:35
ATP Rotterdam
Youzhny M. - Sijsling I.
Typ: Youzhny 2:0
Kurs: 2.26
William Hill
Pora żeby Youzhny się otrząsnął po Australian Open i zaczął coś wygrywać, jutro, a właściwie już dzisiaj zjawia się dobra ku temu okazja. Sijsling to człowiek, który gra głównie serwisem, gra u siebie, ale za przeciwnika ma kogoś kto potrafi zagrać kapitalny mecz i postawić się najlepszym. Panowie już grali ze sobą rok temu, wtedy rosjanin wygrał gładko 6:2/6:3 nie pozostawiając złudzeń kto jest lepszy. W tym roku może być podobnie. Holender nie notuje zwyżki formy, gra przeciętnie. Myślę, że Youzhny pokaże na co go stać i wygra ten mecz 2:0, a taki kurs to grzech nie spróbować.
⛔ 100
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: ZIO Soczi 2014, Biathlon, Bieg na dochodzenie 10km
Typ: Weronika Nowakowska - Ziemniak (TOP 5)
Kurs: 9,0
bwin
Dzisiaj o szesnastej wystartują do biegu na dziesięć kilometrów biatlonistki. Pierwsza na trasę wyruszy Słowaczka Anastazja Kuzmina która to wygrała sobotni sprint z przewagą dwudziestu sekund nad Rosjanką Olgą Vilukhiną. Anastazja jest moim zdaniem faworytką do zwycięstwa ale ja liczę na dobry występ naszej zawodniczki Weroniki Nowakowskiej-Ziemniak. W niedziele zajęła one siódme miejsce. Biegła bardzo dobrze i gdyby nie jeden niecelny strzał w pierwszej serii to mogło by być nawet podium. W grupie której wybiegnie Weronika straty sa niewielkie. Myślę że nasza rodaczkę stać na dobry bieg co już pokazała aby tylko spokojnie podeszła na strzelnicy i trafiła wszystkie strzały to wtedy pierwsza piątka jest moim zdaniem osiągalna.
⛔ 100
 
R 19

rudas

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Puchar Francji

Spotkanie: Cannes – Montpellier
Typ: under 2,5 gola w meczu
Kurs: 1,78
Bukmacher: Bwin


Analiza: Dziś do grania polecam mecz pucharu Francji pomiędzy Cannes i Montpellier . Typ czysto statystyczny, a także nawiązujący do specyfiki pucharów, tzn. bardzo często padają wyniki underowe. Zespół gospodarzy jak na razie sprawił niespodziankę dochodząc do tego szczebla rozgrywek, eliminując po drodze w pucharze m.in.
St. Etienne. Goście nie pozostają dłużni, gdyż wyeliminowali PSG ! ! ! Uważam że oba zespoły będą bardzo uważnie grały, tak aby nie stracić przypadkowej bramki. Będą zdeterminowani do tego aby przejść do następnej rundy, stąd uważam, że będzie to spokojny mecz, który może się skończyć dogrywką bądź karnymi.. Dodatkowo gospodarze tracą bardzo mało bramek u siebie. Zważywszy na to że Cannes dał mi już trochę zarobić w poprzednich rundach Pucharu, życzę im wygranej 1:0 J Życzę powodzenia !!
✅ 78
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Anglia League Two
Spotkanie: Newport-Wimbledon
Typ: wygra Newport ( AH -1)
Kurs: 3,0
Bukmacher: bet365

Newport 8 miejsce, Wimbledon miejsce 12 i tylko jeden punkt różnicy dzieli te zespoły. Lecz aktualny układ zespołów w tabeli może mocno zmylić gdyż różnica punktowa jest mała ale Newport ma na kącie o cztery mnie rozegrane mecze od dzisiejszego rywala i przyjmując że we wszystkich tych spotkaniach Newport zainkasował by po 3 pkt był by nawet na 3 miejsce. Następnym faktem wartym odnotowania jest ich dobra postawa przed własną publicznością gdzie na 10 spotkań 7 razy zwyciężali 1 raz zremisowali i 2 razy przegrali. I co ciekawe to właśnie w ostatnim meczu u siebie doznali nie spodziewanej porażki z Northampton ostatnią ekipa ligi, co uważam za wypadek przy pracy a przy okazji traktuje jako dodatkowy motywator dla piłkarzy Newport którzy będą chcieli zrekompensować swoim kibicom tą porażkę. Wimbledon typowy średniak 10 zwycięstw 8 remisów i 12 porażek i jaki to często bywa z średniakami wyjazdy kiepsko 3 zwycięstwa 4 remisy i 7 porażek. Dzisiaj Wimbledon spore zamieszanie kadrowe gdyż zabraknie Fuller ( obrona 30/0),Antwi ( obrona 8/0) Kennedy ( obrona 22/1), Frampton (obrona 24/4)plus do tego Moore ( pomocnik 27/3) i od dłuższego czasu nie gra Sweeney ( pomoc 15/0) . I jak widać głównym problemem będzie defensywa gdzie trener będzie musiał skorzystać z usług Jones i Morris którzy jak dotąd spędzili po około 300 min na boisku. Musze zaznaczyć że gospodarze dzisiaj zagrają bez podstawowego bramkarza Pidgeley ( 24/0) ale nie martwi mnie to bo w ekipie Wimbledon brak solidnego napastnika co by potrafił to wykorzystać najwięcej bramek w drużynie ma obrońca Frampton który jak już pisałem dzisiaj nie zagra.
ZWROT
 
R 31

redman21

Użytkownik
Dyscyplina: Anglia Premier League
Spotkanie:West Bromwich Albion- Chelsea Londyn
Typ: przedział bramek 2-3 gole
Kurs: 1,95
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Na dziś wybrałem typ, który swoją wysokością i &#39;pewnością&#39; wydaję się być na zrównoważonym poziomie. Chelsea jako goście w tym sezonie tracą naprawdę mało bramek( najmniej w lidze bo 20 na 25 meczów co daję średnio 0.8 bramki na mecz) i wątpliwe jest to by dziś coś stracili. Sami też nie strzelają gradu bramek. Dowodem może być ostatni mecz u siebie z Newcastle gdzie zaaplikowali Srokom 3 bramki i mój przedział został trafiony. W dzisiejszym meczu przewiduje spokojne zwycięstwo Gości około 0:2 no maksymalnie 1:2. Myślę, że kurs na to zdarzenie w wysokości 1.95 Wart jest grzechu i nawet większego ryzyka!! Polecam!
✅ 95
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Dyscyplina: Biegi narciarskie kobiet
ZIO Soczi - Sprint stylem dowolnym
Spotkanie:H2H Bjoergen - Randall
Typ: Bjoergen
Kurs: 1,95
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Co ciekawe jeszcze wczoraj Betsson miał identyczne kursy na zwycięstwo Bjoergen w całym biegu i w H2H z Randall,teraz jest już trochę bardziej logicznie,ja się jednak długo zastanawiałem nad tym typem( a w zasadzie nad szukaniem lepszego).
Cóż można napisać o tym typie poza tym co kolega typujący czysty win Marit już wspomniał,no chyba tylko tyle,że normalnie typowałbym Amerykankę,na co zresztą od dawna się czaiłem,ale zawsze przed wielką imprezą Bjoergen nabiera niewyobrażalnej mocy wobec której przytaczanie wyników z całego sezonu traci sens.
W obliczu kontuzji Kowalczyk,Norweżka zdaje się zwąchała szanse na niesamowitą ilość 6 złotych medali i wpisanie się do kronik nie tylko jako największa gwiazda w Soczi,ale w ogóle jako największa gwiazda w historii ZIO od początku ich rozgrywania.
W czwartek Kowalczyk nie powinna stanowić zbyt wielkiej przeszkody,więc dziś nie trzeba się będzie aż tak bardzo oszczędzać i skoro największa rywalka ostatnich lat nie stanie jej na drodze do podbicia historii igrzysk nie sądzę aby Marit pozwoliła uczynić to Amerykance - świetnej w sprincie łyżwą,ale jednak bezsilnej wobec tego czegoś co niektórzy nazywają lekiem na astmę a co tak bardzo podnosi poziom Bjoergen w najważniejszych zawodach,a co doskonale było widać tydzień temu w Toblach - cały finałowy bieg Marit schowana - przed ostatnią finiszową prostą wychodzi zza pleców rywalek jakby biegła z jakimiś juniorkami z Jamajki.
Opcja H2H jest o tyle bezpieczniejsza,że zawiera możliwość wyprzedzenia obu zawodniczek przez inną biegaczkę (ciekawe jaką),oraz wcześniejszego rozstrzygnięcia ,np jeśli Kikkan odpadnie w półfinale.
Początek kwalifikacji o 11 czasu polskiego.
✅ 95
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
N 4

nawl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Spotkanie:
West Brom - Chelsea
Typ:
Eden Hazard strzeli pierwszy i Chelsea wygra
Kurs:
7,0 ~ 5
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dziś we wtorek o 21 na The Hawthorns odbędzie się spotkanie między WBA a Chelsea. Mój typ głownie opieram na aktualnej formie Hazarda, który niemal jest niczym burza. W ostatnim spotkaniu zaliczył hattricka, teraz myślę że jedną bramkę na pewno strzeli. W dodatku, że WBA traci bardzo dużo bramek i jakby nie było drużyna Chelsea to zupełnie inny poziom. Nie ma co dużo pisać, każdy kto ogląda mecze Chelsea wie na co stać Edena Hazarda. Jak dla mnie typ warty zagrania również na ako. Myślę ze 80% to dużo. Pozdrawiam

⛔ 100
 
roozikk 88

roozikk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Spotkanie: West Ham - Norwich
Typ:
goście nie strzelą
Kurs:
2,50
Bukmacher:
unibet
Pojedynek drużyn z dolnej części tabeli, jednak imponuje mi zespół gospodarzy patrząc na ich ostatnią formę. W trzech ostatnich spotkaniach odnieśli dwa zwycięstwa oraz zremisowali na Stamford Bridge z Chelsea. Warto zaznaczyć, że we wszystkich tych trzech spotkaniach drużyna West Hamu nie straciła ani jednej bramki. Liczę, że dziś ta seria nie zostanie przerwana bowiem przyjeżdża zespół któremu zdobywanie bramek raczej nie przychodzi z łatwością. Drużyna Norwich w ostatnich pięciu spotkaniach ligowych strzeliła zaledwie dwie bramki. W dwunastu spotkaniach wyjazdowych strzelili zaledwie osiem bramek. Ich forma wyjazdowa również zostawia wiele do życzenia. Jak dla mnie typ do grania, powodzenia.

✅ 150
 
psotnick 891,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Curling - So cz i 2014 - Mężczyźni Spotkanie: Kanada - Szwecja
Typ: Szwecja +1,5
Kurs: 1.75
Bukmacher: bwin
Pierwsze mecze Kanadyjczyków w Soczi dużo poniżej oczekiwań. Najpierw zupełnie nieprzekonujące zwycięstwo z Niemcami (11-8), a później wtopa ze Szwajcarami (4-5) i to raczej niezagrożona. Na razie forma przeciętna pod każdym względem i skiper Brad Jacobs też nie wychyla się z tego schematu (81%). Obawiam się, że na rutynowanych Szwedów to może być za mało na tym etapie turnieju. Edin i spółka wprawdzie też bez fajerwerków, ale jednak dużo solidniej (87%), no i przede wszystkim na koncie już 2 zwycięstwa z mocnymi rywalami, czyli Szwajcarami (7-5) i Brytyjczykami (8-4). Na tym etapie turnieju to Szwedzi są dla mnie faworytem, więc każdy dodatni handicap wydaje się niezasłużonym prezentem, moim zdaniem warto z niego skorzystać.

✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
czolg-94425 17

czolg-94425

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Turcja Superliga
Spotkanie: Kasimpasa - Besiktas
Typ:2
Kurs:2,25
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 19.00 rozpocznie sie zalegly mecz 20 kolejki pomiedzy Kasimpasa - Besiktas.Druzyna gospodarzy zajmuje przyzwoite miesjce w lidze [7] z dorobkiem 30 punktow z 8 zwyciestwami , 6 remisami i 5 porazkami i bilansem bramkowym 31:23.A druzyna gosci zajmuje 3 miejsce w lidze z dorobkiem 36 punktow z 10 zwyciestwami , 6 remisami i 3 porazkami i bilansem bramkowym 35:21.Moim zdaniem ten mecz wygra druzyna gosci.
ostatnie 5 meczy gospodarzy:
Kasimpasa Konyaspor 1 : 3
Kayserispor Kasimpasa 0 : 0
Kasimpasa Karabukspor 0 : 0
Hoffenheim Kasimpasa 4 : 1
Kasimpasa Akhisar Belediye 2 : 4
ostatnie 5 meczy gosci
Gaziantepspor Besiktas 1 : 2
Besiktas Erciyesspor 3 : 2
Trabzonspor Besiktas 1 : 1
Besiktas Gyeongnam 0 : 1
Besiktas Moenchengladbach 1 : 1
✅ 125
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Puchar Hiszpanii
Spotkanie: Atletico Madryt - Real Madryt
Typ: Ilość kartek: Powyżej 6.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: bet365
Analiza:
W pierwszym meczu Real Madryt wygrał 3-0, a na boisku było sporo niezdrowych emocji (w sumie sędzia tego spotkania pokazał 5 żółtych kartek, choć mógł ich pokazać zdecydowanie więcej). Zresztą spotkania Realu z Atletico to mecze derbowe w których nikt nogi nie wstrzymuje i dość często nie tylko pokazywane są w nich żółte kartki ale również czerwonych.
W meczu ligowym na Santiago Bernabeu sędzia tamtego spotkania (Atletico wygrało 1-0) pokazał 8 żółtych kartek, w finale Pucharu Króla natomiast sędzi pokazał 13 żółtych kartek oraz 2 czerwone (mecz oczywiście kończył się dogrywką), w rozgrywkach ligowych natomiast w poprzednim sezonie sędziowie pokazali w dwóch meczach ligowych 14 żółtych kartek.
Dzisiejsze spotkanie derbowe będzie sędziował Alberto Undiano Mallenco, arbiter ten nie należy do czołówki jeśli chodzi o pokazywanie żółtych kartek (średnio 4,91 na mecz) jedna w meczach tych naprawdę wielkich raczej nie wzbrania się przed pokazywaniem kartek zawodnikom. Wystarczy wspomnieć mecz z tego sezonu na Camp Nou Barcelony z Realem Madryt w którym ten arbiter pokazał 7 żółtych kartek, natomiast w meczu o Superpuchar Hiszpanii Atletico Madryt - Barcelona pokazał ich 6. W poprzednim sezonie miał okazję sędziować jedne derby Madrytu na Calderon wtedy pokazał 6 żółtych kartek. Myślę, że dziś również kilka razy sędzia meczu będzie zmuszony do pokazania kartek i myślę, że choć granica 6.5 jest dość wysoka ale myślę, że warto spróbować i zagrać tu over żółtych kartek.
⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Gulbis E. - Istomin D.
Istomin D. ::: 2,45 ::: Pinnacle ::: 3/10

Mecz z cyklu 50% na 50% szans, ale ja osobiście daję większe szanse Denisowi Istominowi. Od początku sezonu imponuje mi swoją formę. Do tego miał już przetarcie na hali w turnieju Montpellier gdzie odpadł ze zwycięzcą turnieju Gaelem Monfilsem. Widziałem jego dwa mecze z Tursunovem i Marselem Ilhanem, zaprezentował się całkiem solidnie.
Gulbis rok temu wystrzelił z formą i w końcu pokazał na co go stać. Jak będzie w tym roku? Trudno powiedzieć. Na Australian Open szybko odpadł i to by było na tyle. Od tego czasu nie wziął udziału w żadnym turnieju. Kurs kusi by zagrać na Istomina, na pewno w tym meczu nie jest bez szans. H2H 1:1 na clayu.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis Challenger Quimpier
Spotkanie: Olivetti - Ouahab
Typ: Olivetti 2-0
Kurs: 1,66
Bukmacher: Bet 365
Analiza: No tego to nie rozumiem skąd buk wziął ten kurs bo dla mnie to 1,3 max. Ouahab nie grał w tym roku jeszcze żadnego meczu a do tego w hali czy na hardzie to jest totalny leszcz. Zero atutów tu każdy sobie przeczyta co on nim &quot;warto&quot; wiedzieć http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-15-07-2013-poniedzialek-94088.html#post3742874. A co można rzec o Albano po super występie w ub tygodniu. Tylko tyle, że takiego leszcza jak &quot;ochłap&quot; powinien obowiązkowo poskładać i to szybko 2-0. Francuz ma serwis, który ciężko przełamać i do tego jest w doskonałej formie. O ile nie wydarzy się tu jakiś wałek to śmiało można powiedzieć, że ten kurs to ze strony buków jakiś ukłon w naszą stronę, z którego nie sposób nie skorzystać.

✅ 66

 
Otrzymane punkty reputacji: +7
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
ATP singiel Buenos Aires
Fognini - Reister @6,10 Pinnacle
Włoch grał w niedziele finał w Chile z Argentyńczykiem Mayerem, był to jeden z najgorszych finałów jaki widziałem, nie wiem jakim cudem Leonardo znalazł się w finale tego turnieju ale widocznie ATP250 do czegoś zobowiązuje ;) mniejsza z tym. Fobio miał do pokonania 1500km do Buenos, jeśli podróżował samochodem to męcząca podróż. Nie broni za ten tydzień żadnych pktów do rankingu i w tym przede wszystkim upatruje jego porażki. Za tydzień rusza nowy prestiżowy turniej ATP500 w Rio w Brazylii więc moim zdaniem kilka dni odpoczynku już w Rio przydadzą się Włochowi i tam powalczy. Teraz kilka słów o Niemcu, jego ulubiona nawierzchnia to właśnie clay, rok temu w Buenos doszedł do 1/4, ten rok rozpoczął od 3 porażek ale w pierwszych tygodniach roku i na AO był chory i kreczował w połowie pojedynków. Tydzień temu w Chile już zdrowy powalczył z dobrym na mączce Garcia-Lopezem.
W tych okolicznościach zdecydowane value i tym na Niemca.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stanley-63 906,8K

stanley-63

Typer
Niemcy / Puchar
Eintracht Frankfurt : B. Dortmund
Ł. Piszczek strzeli gola / kurs 5.75 / Unibet
Dziś na Commerzbank Arena mecz 1/4 Pucharu Niemiec Eintracht podejmować będzie Borussie Dortmund na pewno ważne spotkanie dla obu ekip no bo w lidze ani Eintracht a Borussia na tytuł nie ma co liczyć a zespół gospodarzy nawet nie ma chyba szans na miejsce gwarantujące puchary co do Dortmundu to te puchary raczej będą ale Borussia na pewno będzie dążyć do bezpośredniego miejsca w LM tak więc emocji nie zabraknie . Klopp zapowiada że na pucharze im bardzo zależy no bo coś w tym sezonie trzeba ugrać jednak ostatnio zespół nawiedziła fala kontuzji , ostatnio Marco Reus ale mnie interesuje inny zawodnik Borussii nasz Łukasz Piszczek który ostatnio zaczął grać po bardzo długiej przerwie , najpierw wchodził na końcówki spotkań ale ostatni pojedynek ligowy z Werderem zagrał przez całe 90 minut . Łukasz w tym sezonie rozegrał tylko 7 meczy i zdobył 1 gola w meczu z Hoffemheim ale ogólnie w swoich występach na boiskach Niemieckich zdobył 10 goli , dziś na pewno pod nieobecność wielkich z Dortmundu zapewne będzie się chciał pokazać a że lubi wędrówki pod bramkę przeciwnika to wiemy dlatego liczę że może jakaś akcja Piszczek Lewandowski wejdzie a że Roberta będą więcej pilnować to Łukasz znajdzie drogę do bramki a kurs fantastyczny !
⛔ 100
 
defect 65

defect

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Spotkanie: Cardiff - Aston Villa
Typ: 2DNB
Kurs: 2.12
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ktoś tu mocno przesadził z kursami na AV. Jak dla mnie to oni są faworytem tego spotkania. Ostatnie wyniki obu drużyn są słabe, ale to co gra Cardiff to jakieś nieporozumienie. Solskjaer zbyt szybko moim zdaniem zabrał się za prowadzenie drużyny z Premier League. Nie ma on jeszcze doświadczenia. Nie cieszyłbym się nie tak dawnym zwycięstwem z Norwich. Wynik nie odzwierciedlał przebiegu meczu. Jak dla mnie Cardiff jest pewniakiem co do spadku z ligi. W mojej ocenie styczniowe transfery również średnio udane w wykonaniu The Bluebirds. Jakoś Zaha i Jones mnie nie przekonują. W tym meczu bardziej gram przeciw Cardiff niż na AV. Kurs jest zachęcający więc warto spróbować. Dodam jeszcze, że do składu The Villans powinien wrócić środkowy obrońca, kapitan drużyny Ron Vlaar. Jest to na pewno duże wzmocnienie zwłaszcza, że AV ostatnio traciła sporo bramek.
ZWROT
 
corey7 4

corey7

Użytkownik
DFB Pokal
Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund
Typ: BTS - tak
Kurs: 1,61
Buk: Bet365
Dziś o 20.45 w ćwierćfinale Pucharu Niemiec zobaczymy spotkanie Eintrachtu z Borussią. Goście mają ogromne problemy kadrowe i bardzo dziurawą defensywę i w tym upatruje szanse na to, że typ siądzie. W spotkaniu z Werderem na własne życzenie stracili bramke w końcówce z beznadziejnie prezentującym się zespołem z Bremy. Dortmund tracił bramkę w ostatnich 7 meczach na wyjazdach. Eintracht w ataku wygląda dobrze. Ostatni raz nie strzelili bramki na własnym stadionie w meczu o stawkę w ramach 2 kolejki Bundesligi, kiedy ulegli Bayernowi 0:1! Wszystko wskazuje na to, że Eintracht bedzie pierwszą drużyną, która pokona bramkarza Dortmundu w tej edycji Pucharu Niemiec.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom