>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 11.01.2021 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
Rising Star 7,6K

Rising Star

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Grecja Basket League
Godzina: 19:00
Spotkanie: Larisa- Lavrio
Typ:
Over 157,5
Kurs: 1.99
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Na dziś wybrałem ciekawe otwarte spotkanie. Larisa praktycznie dziś bez defensorów. Wiele kontuzji w ekipie gospodarzy w tej formacji spowoduje otwarty i szybki mecz.
Jeśli tylko skuteczność dopisze linia spokojnie powinna zostać pokryta. Przewiduje około 165 punktów.
Obie ekipy mają znakomitych podkoszowych, dodatkowo Larisa u siebie w ostatnich 12 meczach rzuciła 10 razy ponad 80 punktów.
Przegrywa wiele meczy ale są to szybkie i otwarte pojedynki.
Jak dla mnie 80-85 całkiem realny wynik a i może pokuszą się o zwycięstwo.
Wszystko zależeć będzie od dyspozycji dnia obu ekip niemniej punktów powinno być sporo w tym spotkaniu.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Chile, Primera Division
Godzina: 23:15
Spotkanie: Santiago Wanderers - Cobresal
Typ: poniżej 3,5 gola
Kurs: 1,48
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Obie ekipy w dolnej części tabeli. Gospodarze trochę wyżej bo na 10 lokacie a goście na 13 miejscu w 18-zespołowej tabeli. Wanderers wu siebie w 14 meczach z bilansem 23:19co daje średni 3 bramki w meczu, ogółem w 28 spotkaniach 37:45 co daleko od tej średniej nie odbiega. Goście w 13 meczach wyjazdowych 13:20, a ogółem 32:32 w 29 meczach i tu średnia bliżej 2 goli. Do tego jak spojrzymy na H2H to overowy rezultat tylko raz w 2108 a poza tym same mecze poniżej 3,5 gola, aż do 2106 i 10 meczy wstecz. Dzisiaj też liczę na niski rezultat, zwłaszcza, ze w ostatnich meczach ligowych nie strzelali zbyt dużo.

48
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
gamen0 162,4K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, LaLiga
Spotkanie: Huesca - Real Betis
Typ: X2
Kurs:
1,46
Godz: 21:00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Dzisiaj o godzinie 21:00 odbędzie się spotkanie w Lidze Hiszpanskiej pomiędzy zespolami Huesca i Betis. Drużyna gosci jest bardzo zdeterminowana i dlatego będą chcieli zdobyć komplet punktów w dzisiejszym spotkaniu. Uważam że gracze Betis będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i sprobuja zdobyc bramki ktore dadza im zwyciestwo i awans w ligowej tabeli. Przeprowadzenie spokojnych treningów może miec odzwierciedlenie w grze obu zespolow.W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie bardzo ciekawe i zobaczymy w nim wiele sytuacji bramkowych. Uwazam że oby dwie drużyny powalczą w tym meczu i mozemy spodziewać sie bardzo dobrej gry obu ekip. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie bardzo zacięte a o wyniku może zdecydować dyspozycja dnia. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to zwyciestwo gosci w stosunku 1:2

46
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +40
pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Spezia Calcio - Sampdoria Genua
Typ: Ilość goli powyżej 3,5 bramki
Kurs: 2,76
Bukmacher: Fortuna

Analiza:


Mecz, w którym nie ma zdecydowanego faworyta, choć wyżej w tabeli znajduje się drużyna Sampdorii. Dodatkowym czynnikiem przemawiającym za zwycięstwem gości jest fakt, że Spezia jako jedna z dwóch ekip (obok Torino) w Serie A nie zdołała jeszcze wygrać meczu na własnym boisku. Sampdoria w meczach na wyjeździe zanotowała bilans 3-1-4.
Do typu na ilość bramek zachęciły mnie poprzednie spotkania między obiema drużynami, w których padały wyniki: 3:5, 2:1, 2:4. Liczę, że jedni i drudzy będą grali otwarty futbol i padnie tu sporo bramek.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom