>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 11.01.2015 (niedziela)

Status
Zamknięty.
stefan-padlo 84

stefan-padlo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 17:00
Spotkanie: Manchester United - Southampton
Typ: 1
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wszyscy podniecają się mecze Barcelony z Atletico. Dajcie spokój... Jutro dwa wielkie mecze Premier League. Na śniadanie Arsenal - Stoke. Na obiadek wielki spektakl United - Southampton. W tym meczu upatruję zwycięstwa gospodarzy. Fatum zostało zażegnane i kontuzjowany jest tylko Ashley Young. Louis van Gaal będzie miał do dyspozycji prawie najsilniejszy skład (prawie, bo Young grał ostatnio przepięknie). Wiadomo jakich piłkarzy ma Manchester United, wiadomo jaka magia jest na Old Trafford gdy rozgrywane są wielkie meczi i wiadomo, że jeśli United wygra, odskoczy właśnie jutrzejszym rywalom i Tottenhamowi, który przegrał z Crystal Palace, a także przybliży się nieco do rywali zza miedzy, którzy zremisowali z Evertonem oraz zniweluje stratę do Chelsea. Ależ długo zdanie :O. Także jest o co walczyć, a potencjał ta drużyna ma przeogromny.
⛔ 100
 
hitman-47 0

hitman-47

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna (CHILE: Primera División - Clausura)
Godzina: 20:30
Spotkanie: Deportes Iquique VS Colo Colo
Typ: 2
Kurs: 1.62
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Kiedy zobaczyłem kurs na colo colo szczęka mi opadła colo colo to top 3 chilijskiej ligi. Przegrali ostatni mecz ,ale on był ustawiony na dokładny wynik 1:0 jeżeli ktoś miał info wcześniej mógł nieźle zarobić dobra przechodzę teraz do Analizy Patrząc na statystyki w lidze opiewają się następujące na 17 meczy drużyna Deportes Iquique uplasowała sie na 16 miejscu na 18 drużyn Wygrała 3 mecze zremisowała 7 przegrała 8 można powiedzieć ,że uciekła z przed topora i 2 ligą za to Colo Colo 3 ekipa tej ligi 13 Wygranych ,2 Remisy ,1 porażka Drużynie Colo Colo grało się lepiej na Wyjazdach 7W 1R 1P Moim zdaniem jeżeli drużyna dalej chcę grac o najwyższe cele musi wygrać ten mecz tym bardziej ,że ostatni mecz był ustawiony na dokładny wynik 1:0 co było widać w meczu. Jutro nie widzę innego wyniku jak Wygrana Colo Colo

Wiem ,że analiza może słaba ,ale jestem już zmęczony a chciałem podzielić się typem

Jeśli Grasz zostaw Dzięki to bardzo motywuje do dalszej pracy nad typami
⛔ 100
 
helenagomez 50

helenagomez

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Włochy
Godzina: 15:00
Spotkanie: Roma - Lazio
Typ: W meczu zostanie przyznana czerwona kartka?- Tak
Kurs: 2.10
Bukmacher: Unibet
Mecz trudny do wytypowania. Lazio ostatnio w dobrej formie, Roma u siebie zawsze groźna, ale ja sie skupie na czerwonej kartce w tym spotkaniu.Na ostatnie 6 pojedynków derbowych 5 razy któryś z graczy dostał czerwoną kartke. Jeszcze lepiej wygląda statystyka gdzie Roma jest gospodarzem to sędzia ukarał zawodnika czerwoną kartką w 5 ostanich spotkaniach. I na koniec sędzia Daniele Orsato który prowadził 8 spotkań Serie A w tym sezonie i pokazywał czerwony kartonik aż 4 razy. Na dodatek to są derby nie będzie odstawiania nogi więc szanse oceniam wysoko
⛔ 100
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie
Spotkanie: Zawody w KULM HS200
Typ: N.Kasai TOP 4-TAK! (Zwrot gdy zawodnik nie weźmie udziału w konkursie)
Kurs: 1,65
Data: 11.01.2015
Godzina: 14.15
Bukmacher: bwin
Analiza:
Dziś Japończyk w zawodach skoczyl 176,5m i 213,5m za co otrzymał łącznie 368,4pkt i zajal 5.miejsce.W klasyfikacji generalnej PS zajmuje 8.pozycje,ze strata do lidera M.Hayboecka 219pkt.Tak sobie gdybam,ze Kasai&#39;emu marzy się kryształowa kula na zakończenie kariery...hmm...Myślę ze podczas niedzielnych zawodów pierwsza piątka będzie wyglądać podobnie jak sobotnia:Freund,Kraft,Tepes,Prevc,Kasai.Slowency jak zawsze groźni jeśli chodzi o loty,ktorys z nich pewnie zaliczy podium,ale mam przeczucie ze miejsce dla poczciwego Noriakiego w czołówce się również znajdzie,może być tuz za podium ;)
ZWROT
 
wczorajsza-noc 21

wczorajsza-noc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Primera Division
Godzina: 19:00
Spotkanie: Granada CF - Real Sociedad
Typ: Handicap Granada CF - Real Sociedad (1:0) 2
Kurs: 5,41
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Witam
pierwszy typ w tym roku, wiec z przytupem. Typ podany pod typy dnia, bardzo ciężki. Myślę, że to czas na przełamanie passy Realu Sociedad, ostatnio waleczny mecz z Barceloną zakończony wygraną 1-0, aczkolwiek wygraną dzięki bramce samobójczej. Natomiast Real grał dobrze w defensywie i zespołowo dzięki temu zasłużenie zdobył punkty. Goście nie wygrali jeszcze w tym sezonie na wyjeździe strzelili tylko 4 bramki, wiec niby dlaczego jutro mają strzelić połowę w jednym meczu? U siebie zdobywają ponad bramkę na mecz. Myślę że wygrana nad Barca podbuduje zespół i będzie wynik 0-2. Oczywiście jak będzie zobaczymy. Gospodarze mizernie w tym sezonie przed ostatnie miejsce, u siebie też tylko 4 gole, 1 mecz wygrany 4 remisy 3 porażki. Ja w tym meczu widzę przełamanie Realu. Poprostu.
Powodzenia ????
Grasz na własną odpowiedzialność ;)
⛔ 100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: National Hockey Game
1:05
Washington Capitals - Detroit Red Wings
Więcej strzałów na bramkę - Capitals @ 2,20 Bwin !
Od razu zaznaczam, że tego typu nie grać za jakaś grubą stawką, bo mecz jest trochę ryzykowny, ale ja się tego typu nie boję więc go gram. Dlaczego, już piszę. Skrzydła, to bardzo doświadczona i silna w niemal wszystkich formacjach ekipa która jest głodna zdobycia Pucharu Stanleya. Z pewnością zobaczymy ich w finałach bo ich głód jest przeogromny a mając takiego kapitana jakim jest Zetterberg jest wszystko możliwe. Jest to player mający w swoim arsenale wszystko co potrzeba dla zawodnika który jest jednych z najlepszym w NHL. Osobiście nie zawaham się tutaj pograć wygranej w dogrywce chociażby Wings, ani Capitals. Wybieram znowu ten lepszy wariant, który liczę że się powiedzie. Stołeczni w końcu wracają na swoje śmieci, a na swoich śmieciach gra im się jak najlepiej. Ekipa również zmotywowana o największe cele, ale jednak zawsze kiedy się trochę rozkręcają brakuję później paliwa. Nie są ekipą najlepszą w swojej konferencji ale na pewno mają ku temu solidnych zawodników którzy potrafią z krążkiem wszystko. Ovieckhin grający w końcu swój najlepszy hockey game, który podczas power play jest niemal wszystko kończone przez niego. Jest również Bäckström doskonale widzący ale i również utalentowany technicznie. Stołeczni mają to do siebie, że tych strzałów oddają sporo, zwłaszcza na swojej tafli. Ostatnio grałem ich przeciwko, Flyers ze strzałami co również poskutkowało dziś zagram w drugą stronę i liczę, że jednak ze strzałami dziś górą będą Caps. Oprócz tego, że mecz nie będzie opiewał nudą to możemy być świadkami dużej ilości bramek, ale to też zależy jak się ułoży spotkanie od pierwszych minut. Stawiam na więcej strzałów dla Stołecznych.
⛔ 100
 
kary1 477

kary1

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 04:00
Spotkanie: Blazers - Magic
Typ: Magic +9,5
Kurs: 3,00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Do Portland przyjeżdża ekipa z Orlando, a bukmacherzy obstawiają spotkanie jakby Portland było mistrzem nad mistrzami i ekipą nie do pokonania. Są do pokonania i powiem więcej, Orlando ma szansę na zwycięstwo w tym meczu, małe bo małe, ale zawsze. Bukmacherzy dają nam ogromne value i trzeba to wykorzystać, Portland to nie jest typowo ekipa, która ogrywa innych bez problemów, raczej szybko zdobywają przewagę 6-10 punktów i trzymają ją do końca spotkania. Mają kilka świetnych zawodników, ale i Orlando jest niczego sobie. Być może patrząc na ostatnie wyniki Magików wielu by stwierdziło, że oszalałem, ale ja wierzę w tę ekipę i myślę, że nie dadzą się łatwo ograć, a kurs jest świetny na granie. Patrząc np. na mecz Blazers z Lakersami 98:94. Zapewne pokonają Magic, ale obie ekipy grają raczej agresywną i zarówno defensywną koszykówkę, co raczej pomoże naszym typom, im mniejsza ilość punktów tym większe szansę na wejście typu. Jeżeli jeszcze myślą o play offach to muszą się wziąć za siebie i wygrać kilka ciężkich meczów, a jeżeli liczą na lepszy następny sezon to stawiajcie na Portland. Nie sądzę, by dali się dzisiaj ograć, fajny kurs, fajne dwie drużyny, nie powinno być szczególnych problemów z wejściem. Polecam!!!
⛔ 100 (dwa punkty?!?)
 
makaveli23 208,1K

makaveli23

Typer Miesiaca
Dyscyplina: NBA
Godzina: 2:00
Spotkanie: Millwauke Bucks @ Chicago Bulls
Typ: Millwauke/Millwauke HT/FT
Kurs: 5.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Chicago Bulls bardzo słabo ostatnio, wymeczone wygrane w slabym stylu dały sie we znaki i Chicago przegralo dwa mecze z rzedu z Utah i Washington. Zanosi sie na 3 porazke z rzedu. Millwauke na wyjazdach gra lepiej niz u siebie 12-10 i pokonalo Atlante 30 punktami niedawno, ktora byla w tym dniu w takiej formie strzlecekiej jak ostatnio Chicago wiec jezeli Bulls szybko nie odnajda flow w ofensywie to zanosi sie na jeszcze przynajmniej ze dwie trzy porazki. Licze ze Bucks, ktore w defensywie jest solidne zrobi co trzeba jesli utah moglo to czemu nie lepsze Millwauke?
⛔ 100
 
tom-hagen 27

tom-hagen

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Serie A
Godzina: 12:30
Spotkanie: Inter Mediolan- Genua FC
Typ: Ilość kartek powyżej 4.5
Kurs: 1.83
Bukmacher: bet365

Analiza: Witam, jutro o 12:30 zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie pomiędzy Interem Mediolan obecnie na 12 miejscu w tabeli a 5 Genuą. Wybrałem na ten mecz na zakład powyżej 4 kartek, przemawia za ty kilka czynników.
Średnia kartek na mecz zespołu z Genui to ponad 3 a Interu 2.5. W ostatnim starciu tych drużyn w styczniu tamtego roku padło 6 kartek w meczu, a w ostatnim rozgrywanym na San Siro 5.
Od 3 meczy dzisiejszych gospodarzy w Seria A liczba kartek nie spada poniżej 5 ( w ostatnim z Juve było ich 8 w tym aż 6 dla Interu). Genua natomiast nie obniżyła liczby kartek poniżej 5 od meczu z Palermo w listopadzie tamtego roku. Myślę, że podane statystyki, twarda często na pograniu gra w lidze włoskiej a również ciekawy kurs zachęca do sprawdzenia mojego typu na ten mecz.
Jeśli pomogłem daj dzięki.
⛔ 100
 
P 71

piotrpawel

Użytkownik
WTA Hobard
Spotkanie Kanepi - Puig
TYP KANEPI zwycięstwo 2 do 0
Kurs 2.00
bet365
Kaia Kanepi ostatnio świetnie , dwa wygrane mecze przeciw Petkovic i Brengele oraz pierwszy set z Ivanovic naprawde wyśmienite , ( w drugim secie z Ivanovic dala się przełamać wróciła do seta i ponownie dała się przełamać , chyba żle to rozwiązała taktycznie czasami lepiej odpóscić drugi set i zaatakować w trzecim , a w trzecim secie z Ivanovic juz kompletnie się posypała).Natomiat Puig widziałem w meczu przeciw Erakovic gdzie momentami grała fantastycznie ugrała seta przez moment była faworytką meczu ale też się posypała .Jednak moim zdaniem Kanepi to zawodniczka klasę wyżej mimo że obie mają ranking zblizony 52 Kaneppi 59 Puig.Kursy wystawione na mecz sugerują że bukmacherzy myślą podobnie gładkie zwycięstwo 2 do 0 Kaneppi wydaje się ciut ryzykowne zwłaszcza że nigdy ze sobą nie grały ale za spokojną stawke wejdę w to , Kanepi potrafi zaskakiwać zarówno pozytywnie (wygrane z Petkovic i gładko z Suarez-Navarro jak i negatywnie np porażka z Rybarikovą ) ale najczęsciej prezentuje swoją dobrą równą formę , jesli nie ma kłopotów z serwisem to potem wszystko funkcjonuje .
✅ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Anglia
Spotkanie Arsenal-Stoke
Typ: Arsenal 1 golem
Kurs 3.60
Buk Sportingbet
Godz: 14:30
Analiza: Witam, na jutrzejszy dzień postanowiłem zagrać na Arsenal w spotkaniu ze Stoke City. Gospodarze wygrali 5 kolejnych spotkań na swoim stadionie, licząc wszystkie rozgrywki, goście ze Stoke potrafią sprawić niespodziankę,ale uważam że tutaj będą mieli bardzo ciężkie zadanie, zespół gospodarzy wie o co gra, wygrywajac w tym spotkaniu przede wszystkim nawiązują kontakt z czołówką a dokładnie z 3 zespołem , manchesterem United, Stoke na wyjazdach gra w kratkę potrafi sprawić jednak niespodziankę więc uważam że wygrana Arsenalu nie bedzie w tym spotkaniu wysoka, jednak zdecydowanie ten stadion w ostatnich sezonach zespołu Stoke bardzo nie leżał od 2005 roku Stoke przyjechało tutaj 7-krotnie i nigdy nie ugrało tutaj chociażby jednego punktu, bramki na korzyść Arsenalu 16:4 , myślę ze są zespołu , których stadiony innych drużyn po prostu w jakiś sposób paraliżują tutaj jest na pewno podobnie , uważam że w tym spotkaniu gospodarze też zdobędą komplet punktów i podtrzymają swoją dobrą passę jeżeli chodzi o spotkania na swoim stadionie.
⛔ 100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 1:05
Spotkanie: Arizona - Ottawa
Typ: Vermette strzeli
Kurs: 4.45
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Dzis wiele ciekawych spotkan w NHL i wybralem to. Czemu. Ano dlatego, ze powinny pasc tu bramki, a jak padaja bramki to i powinien jakis strzelec wejsc. Minimalnym faworytem wg ekspertow jest zespol gosci. Ja sie z tym nie zgadzam. Coyotes potrafia grac u siebie i wygrywac z duzo lepszymi przeciwnikami, a Ottawa jest bez formy. Bezapelacyjnie najwiecej szans buki na strzelenie gola dają Boedkerowi, ale ten strzelił tylko 1 bramke wiecej niz Vermette. Rzadko stawiam na centrow (wyjatek chyba tylko Stamkos, ale on w pewnym momencie za strzelenie gola miał chyba kurs nawet ponizej 2. W NHL to bardzo malo).
⛔ 100
 
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
Dyscyplina: ???? NBA
Godzina: 02:05
Spotkanie: Bulls - Bucks
Typ: under 195,5
Kurs: 1,80
Bukmacher: expect
Analiza:

Tu bez bicia przyznam się, że przekonują mnie ostatnie wyniki h2h tych drużyn. Bulls poniżej oczekiwań i z lekką zadyszką, Bucks natomiast, jak na średniaka przystało, ciupią sobie punkty, ogrywając tych słabszych, niby drużyna bez szału, ale konsekwentna. Podrażnione byczki powinny dzisiaj wygrać we własnej hali, jednak nie widzę tutaj jakiegoś łatwego spotkania, szczególnie po wczorajszym pokazie w 1 kwarcie z Czarodziejami.
Linia jak dla mnie fajna, powinno być kolo 188-190, ale jak dają, to bierzemy i nie żałujemy. Pomiędzy tymi drużynami, dzisiejsza linia została pokryta dopiero 9 spotkań wstecz! Niby każda taka seria musi się kiedyś skończyć, ale jakoś nie wiem czy to jest możliwe dzisiaj. Niesamowicie nieskuteczni Bulls vs. solidni Bucks, ja tam ryzykuję.
✅ 80
 
wizacar00 575

wizacar00

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka
Godzina: 2:05 (najwczesniej)
Spotkanie: Minnesota-SAS
Typ: 2, handicap -11
Kurs: 2.09
Bukmacher: Pinnacle
Zapraszam na spotkanie NBA, w ktorym Minnesota podejmie na wlasnym boisku San Antonio Spurs. Sytuacja w tabeli w kontekscie gry w Play Offach zaczyna sie komplikować Spursom i chodz pozostalo jeszcze duzo czasu to nalezaloby juz sie spiac i piąc sie ku gorze tabeli. Oczywista sprawa jest, ze umiejetnosci jak i doswiadczenie jest po stronie, dlatego mam nadzieje, ze goscie wyjda na ten mecz bardzo zmotywowani i nie beda oszczedzac rywala tylko pewnie zwycieza. Minnesota to obecnie obok Kniksow najgorszy zespol NBA. Jesli chodzi o absencje to w zespole Spursow zabraknie Leonarda, Ginobiliego oraz Belinelliego, ktory wylecial w ostatniej chwili, natomiast w Minnesocie nie zagra Muhammad. Mimo wiekszych oslabien po stronie gosci uwazam, ze ich lawka jest juz na tyle szeroka i doswiadczona, ze powinni sobie poradzic z bardzo slabo dysponowanym rywalem. Analiza krotka, ale za chwile mecz i nie ma czasu.
✅ 109
 
stanley-63 840,4K

stanley-63

Typer
⚽ Puchar Azji
Godzina - 8:00
Spotkanie - ZEA : Katar
Typ - suma goli w meczu .. 4 lub więcej
Kurs - 7.50
Buk - Sportingbet
Dziś swoje mecze w Pucharze Azji rozpoczyna grupa C i jako pierwsza para mecz ZEA z Katarem , powiem szczerze że jak dotąd poziom nie powala , mieliśmy 4 spotkania i w 3 z nich padło po jednej bramce jedynie gospodarze Australijczycy pokonali na inaugurację Kuwejt 4:1 a samo spotkanie mogło się podobać , dziś jednak pomimo tego liczę na przynajmniej 4 gole w tym spotkaniu . ZEA 8 krotnie brała udział w tym turnieju i parę razy odniosła sukces bo raz chłopaki mieli 2 miejsce i raz 4 no ale to odległe czasy bo w 2004 , 2007 i 2011 zakończyli swój udział na fazie grupowej , co do Kataru to w ostatniej edycji czyli 2011 roku doszli do ćwierćfinału , obie ekipy prezentują podobny styl gry tak więc może być ciekawie dziś na boisku , zaglądając do rankingu FIFA to ZEA aktualnie na miejscu 80 natomiast Katar 92 , co do H2H to tu statystyka na korzyść ZEA które na 5 ostatnich pojedynków 4 razy wygrali i raz padł remis 0:0 natomiast ostatni ich pojedynek 3:1 na korzyść ZEA taki sam wynik padł też w towarzyskim ich pojedynku w 2011 , w 2007 w Pucharze Azji los sprawił że spotkali się w jednej grupie wtedy ZEA wygrały 2:1 tak więc myślę że dziś dosyć ważne spotkanie dla obu ekip no bo w pierwszym pojedynku jest dobrze zgarnąć pełną pulę 3 pkt i myślę że jak szybko padnie jakaś bramka to gole mogą się posypać no i sam kurs na co najmniej 4 gole to kosmos !
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
S 182

samgiancana

Użytkownik
Piłka Nożna, Włochy, Serie A
Godz: 12:30
Spotkanie: Inter M. - Genua
Typ: 1
Kurs: 1,65
Bukmacher: bet 365
Analiza:
W osiemnastej kolejce serie A zagrają ze sobą drużyny Interu Mediolan i Genui. Gospodarze jak zwykle z wielkimi aspiracjami, ale zajmują zaledwie dwunastą pozycję z 22 punktami. Natomiast goście na wysokim piątym miejscu z 27 oczkami. W dwóch ostatnich meczach nerazzurri zremisowali z Lazio u siebie (2-2) i przed tygodniem w Turynie z Juventusem. Zaś Genueńczycy zatracili swoją formę remisując u siebie z Atalantą (2-2), a wcześniej przegrywając w Torino (1-2)i na własnym stadionie z Romą (0-1). Na stadionie Giuseppe Meazza Inter spisuje się tak jak w całej lidze, a wiec bardzo przeciętnie. Bilans ich meczy to 3-3-2, a bramki 18-12. Jeśli chodzi o gości to pod względem zdobytych punktów na wyjazdach zajmują znakomitą trzecią lokatę. Bilans 4-3-1 oraz bramki 15-9 mogą robić wrażenie. Ja jednak uważam, że drużyna Roberta Manciniego w końcu zacznie osiągać wyniki na miarę swoich możliwości, a obecna zadyszka Genui im to umożliwi. Ogólny bilans bezpośrednich starć jest zdecydowanie na korzyść gospodarzy, ale to był bardzo dawny Inter. Obie drużyny przystąpią do meczu mocno osłabione. W Interze nie zagrają: Kovacic (17/4), Juan (17/0), Ranocchia (16/2) i Nagatono (9/0). W zespole gości zabraknie: Roncaglia (13/0), Perotti (14/1) i Marchese (9/1). Myślę, że pomimo absencji gospodarze po zaciętym meczu będą w stanie dzisiaj zwyciężyć.
✅ 65
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 19

math

Użytkownik
Dyscyplina: Biegi narciarskie, Tour de Ski 2014/15 - Klasyfikacja generalna
Godzina: 12:00
Spotkanie: Daniel Rikardsson - Maxim Vylegzhanin
Typ: Daniel Rikardsson
Kurs: 3.2
Bukmacher: Bet365
Analiza: Program team2014 zostal zamkniety i ruskim sie skonczyly dropsy ???? Tchekaleva, Iwanova, Vylegzhanin, Japarov, Volzhentsev nie moga odzyskac &quot;formy&quot;. W poscigu w Obersdorfie czy w Lillehamer Vyleghaninz byl cieniem zawodnika z poprzednich sezonow. Zawsze waleczny na trasie. Z Rikardssonem potrafilem przegrac finisz na 25km w toblach. Szwed dobrze przygotowany do TdS. Mimo ze wysoki i troche wazny to jednak jest silny i spokojnie powinien zostawic w tyle ruska pod Alpe Cermis.
⛔ 100
 
sportingbet_pl 216

sportingbet_pl

Użytkownik
Piłka Nożna, Premier League
Godzina: 14:30
Arsenal - Stoke
Obie drużyny strzelą gola,
1.833
Sportingbet
Arsenal - Stoke
- Kanonierów czeka niełatwa przeprawa ze Stoke. U siebie jednak ten zespół gra naprawdę solidnie. Wygrali na Emirates 5 spotkań z rzędu.
- Kadra wciąż nieco poturbowana, aczkolwiek i z takim składem Arsene Wenger ma niesamowite możliwości. Do kadry wrócił Giroud co na pewno cieszy fanów Arsenalu. Stąd dzisiaj faworytem jest właśnie zespół gospodarzy.
- Stoke to przeciętniak ligi angielskiej. Mają jednak ciekawą cechę. Potrafią grać z czołowymi zespołami. Zremisowali z Manchesterem United, wygrali z Arsenalem na Britannia Stadium czy też ograli Koguty na wyjeździe. Goście mają ogromny potencjał.
- Do składu wraca Moses i Bojan. To może być kluczowe dla zespołu Stoke.
Patrząc na te argumenty stwierdzamy, iż powinien to być bardzo interesujący mecz. Obie drużyny mają spory potencjał. Niemniej to jednak Kanonierzy wciąż mają silniejszą kadrę, solidniejszego trenera. Stąd liczymy na ich sukces, ale nie będzie łatwo. Zawodnicy gości również powinni wykorzystać swój potencjał - dlatego typujemy BTS.
⛔ 100
 
korczus 189

korczus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 17:00
Spotkanie: Manchester United - Southampton
Typ: United 1 golem
Kurs: 3.50
Bukmacher: Bet365
Witam, dziś bardzo ciekawy mecz w Premier League. Wielokrotny mistrz Anglii podejmie świetnie grającą ekipę Ronalda Koemana, Southampton.
Manchester zajmuje 3 pozycję w tabeli i ma 37 pkt, goście mają 1 pkt mniej i są tuż za Czerwonymi Diabłami na 4 miejscu.
Gospodarze można powiedzieć, że zaczynają na Old Trafford znowu budować twierdzę nie do zdobycia jak za czasów Sir Alexa. Od wpadki na inaugurację ze Swansea nie przegrali meczu na własnym boisku, po drodze był remis z Chelsea, reszta same zwycięstwa.
Southampton miało chwilową zadyszkę ale podnieśli się i dalej grają ładny i konsekwentny futbol o czym się niedawno przekonał Arsenal. W tej chwili kontynuują serię 5 meczów bez porażki.
W tym meczu jednak wydaję mi się, że będą musieli pogodzić się ze stratą 3 pkt. Bezpośrednie mecze na korzyść United, Święci jeszcze nigdy nie wygrali na Old Trafford.
LVG w końcu będzie mógł wystawić swój najmocniejszy arsenał bo kontuzjowany jest tylko Young.
Spodziewam się tutaj zaciętego meczu i kilku bramek, nie wydaje mi się żeby Manchester miał dzisiaj spacerek raczej trudny mecz i wygrana na styku jednym golem.
Z innych typów na ten mecz:
- BTS
- połowa X
- RVP strzeli bramkę
⛔ 100
 
jonak 68

jonak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Hiszpańska Primera Division
Godzina: 12:00
Spotkanie:UD Almeria - FC Sevilla
Typ: 2
Kurs: 1,89
Bukmacher: Betsson
Analiza:

witam na dziś wybrałem spotkanie Primera Davision 16 w tabeli Almeria podejmuje 5 w tabeli seviile
Sevilla
Ostatni mecz: Rywalem drużyna Emery&#39;ego była ekipa Celty, która przeżywa spory kryzys, a mimo to na początku stwarzała w tym spotkaniu lepsze wrażenie. mecz był bardzo zacięty sevilla grała w 10 po faulu Planasa.
Kilka minut pozniej sevilla zdobyła decydującą bramke.
Główny problem: Gorsza forma. Sevilla wygrała 3 z ostatnich czterech spotkań ligowych i pomimo świetnej gry Valencii nadal jest przed Nietoperzami w tabeli, ale prócz dość szczęśliwej, bo odniesionej dopiero dzięki bramkom w drugiej połowie wygranej z Granadą zawodnicy z Andaluzji nie zachwycali zazwyczaj wygrywając jedną bramkę lub bezbramkowo remisując jak z Eibar. Forma Sevilli chyba nie jest najwyższa.
Almeria
Ostatni mecz: Almeria nie była faworytem spotkania z Malagą, która miała ostatnio dobrą serię, ale po zmianie trenera także drużyna z Andaluzji zaczęła grać lepiej. Niespodziewanie drużyna Juana Ignacio Martineza wygrała z siódmą ekipą La Liga 2:1. Prowadzenie objęła jeszcze w pierwszej połowie i mimo wyrównania gospodarzy w drugiej zdołała przechylić szalę na swoją korzyść.
Główny problem: Cztery kolejne porażki z Sevillą. Almeria nie spisuje się dobrze w meczach z derbowym rywalem. W ostatnim czasie Sevilla wygrała wszystkie cztery spotkania na Juegos Mediterráneos, w zeszłym sezonie wygrała tu pewnie 3:1 tracąc jedyną bramkę w końcówce spotkania. Nie dziwi zatem to, że goście są faworytem najbliższego starcia.
statystyki
Ostatnie 5 meczów miedzy tymi ekipami 4 wygrała seviila a 1 Almeria .
najlepszy strzelec sevilli: C. Bacca (11)
najlepszy strzelec Almeri: T. Hemed (4)
Podsumowując Drużyna Sevilli ma patent na Almerie i w tym meczu na to licze
stąd ten moj typ .powodzenia
Pozdrawiam
✅ 89
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom