>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 11.01.2012 (piątek)

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na piątek - 11 stycznia

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
P 8

przemas1988

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka , USA , NBA
Spotkanie : Sacramento Kings – Dallas Mavericks
Typ: Dallas Mavericks under 103,5 ptk
Kurs: 1.8
Bukmacher sts.pl
Analiza:
Dallas po ciężkim wyjeździe , mimo wszystko starało się nawiązać walkę z Clippersami i przegrali 6 punktami , taki wymiar przegranej wydawał się mało prawdopodobny. Według mnie z Clipersami stracili sporo sił , których nie zdarzą zregenerować już na następny dzień na mecz w Sacramento i jest mało prawdopodobne ze rzucą więcej niż 103,5 ptk. Małe poparcie w liczbach dla tego typu: Dallas tylko w 22% wyjazdów przekroczyło ten próg ( w ostatnich 4 tylko 1 ), Kings tylko w 23% spotkaniach u siebie dało sobie rzucić więcej niż 103,5 ptk. Dodatkowo przemawia za tym: średnia zdobytych punktów Dallas 98,4 oraz średnia zdobytych punktów na wyjeździe Dallas 96,2 . Wobec powyższych typ według mnie bardzo prawdopodobny.
✅80
 
lithis 13

lithis

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia, Championship
Spotkanie: Wolverhampton – Blackburn Rovers
Typ: X
Kurs: 3,40
Bukmacher: sportingbet
Analiza:
27 kolejkę Championship zainauguruje ciekawe spotkanie Wilków z Rovers. Gospodarze notują fatalną passę porażek, przegrali 4 ostatnie spotkania. Co gorsza, szczególnie razi ich indolencja strzelecka (zaledwie 1 gol zdobyty przy 9 straconych). Efekt – niebezpieczny zjazd w kierunku strefy spadkowej i stopnienie przewagi do zaledwie 6 punktów, co przy takiej liczbie spotkań w lidze jest bardzo znikomą zaliczką. Najwyższa pora pomału wychodzić na prostą. Przeciwnik wprawdzie nie łatwy, ale szansa jak najbardziej realna na pierwsze punkty w tym roku. Kilka słów o Blackburn. Odkąd 27 stycznia po serii kiepskich wyników zwolnili menedżera Henninga Berga, zaczęli grać jak z nut. Oczywiście sportowa postawa nie musi wynikać wyłącznie ze zmiany sztabu szkoleniowego, ale trudno nie dostrzegać jakiegoś związku. Rovers jeszcze w końcówce zeszłego roku odprawili z kwitkiem najpierw Barnsley, a następnie Nottingham i Bristol City (puchar). Pytanie tylko na ile odzwierciedla to ich rzeczywistą moc i formę, ponieważ Barnsley i Bristol zamykają ligową tabelę… Wolverhampton zdaje się być znacznie wyżej sportowo od niedawno pokonanych przez Rovers ekip i o czwarte zwycięstwo z rzędu nie będzie łatwo. Priorytetem dla gospodarzy prawdopodobnie będzie zagrać na czysto „z tyłu” i w miarę możliwości coś ustrzelić. Patrząc po ostatnich wynikach trudno bowiem oczekiwać nagłego rozwiązania worka z bramkami. Będzie to raczej ciężka przeprawa i zacięte spotkanie. Goście będąc na fali też raczej nie oddadzą meczu za darmo. Za remisem przemawia wreszcie największa liczba remisów na wyjeździe po stronie Blackburn (7).
✅240
 
M 3

merida13

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis WTA , Sydney
Spotkanie : Radwanska A. (Pol) - Cibulkova D. (Svk)
Typ: Cibulkova
Kurs: 3,49
Bukmacher Pinnacle
Analiza:
Co by nie powiedzieć, Agnieszka ma niezłą serię 8 wygranych spotkań bez straty seta i szansę na wygranie drugiego turnieju z rzędu. Jednak zawodniczki z którymi grała, nie były zbyt wymagające, a i Na Li nie postawiła zbyt wysoko poprzeczki. Z kolei Cibulkova widać, że złapała dobrą formę, niesamowicie szybko porusza się po korcie, a do tego nie ma w zwyczaju się poddawać, tylko walczy do końca. Ona nie będzie się zastanawiać czy się nie zmęczy za bardzo przed Australian Open, tylko da z siebie wszystko, żeby wygrać tu i teraz. Wszystkie 4 spotkania pomiędzy nimi rozgrywane kilka lat temu wygrała Agnieszka, jednak po tym kursie warto zaryzykować, że wygra Cibulkova i będzie 4-1.
⛔100
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Dyscyplina: tenis ziemny, WTA, Hobart, półfinał
Spotkanie: Elena Vesnina - Sloane Stephens
Typ: 2 (-1,5 seta)
Kurs: 3,08
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Amerykanka bardzo dobrze rozpoczęła sezon, ćwierćfinał w Brisbane, zatrzymana przez Serenę Williams, a wcześniej ograła między innymi Cibulkovą wynikiem 6-2 6-3 (Słowaczka zmierzy się tej nocy w finale w Sydney z Radwańską, więc to nie byle wyczyn). Tutaj wygrała z Robson, Halep i utalentowaną Davis. Jest w gazie i z pewnością będzie w tym roku polowała na pobicie zeszłorocznych, dobrych wyników (m.in. 2 runda AO, 3 runda Miami, półfinał Waszyngton, 3 runda USO + urwała sety między innymi Errani, Radwańskiej i Bartoli). Jest w formie, w dodatku w miarę ustabilizowanej. Dużo bardziej doświadczona jest Vesnina (7 lat starsza i od 2002 roku jest formalnie profesjonalną tenisistką), ale to zawodniczka zawodząca nieustannie i chyba nigdy już nie wygra niczego wielkiego. Dla mnie ewidentnie Stephens.
⛔100
 
K 31

krystian0016

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA, godz. 04.00
Sacramento Kings Dallas Mavericks
TYP: 2/2
KURS: 3.40
BUK: Bet365
Analiza:

Na dzis zdecydowałem sie podac typ na zwyciestwo Dallas Mavericks jak juz zdążyłem sie zorientować o tym typie jest juz dosc glosno w sieci. Caly ten szum wokół tego spotkania rozchodzi sie o kursy jakie wystawili bukmacherzy na dane spotkanie .Jedynym argumentem jest chyba to ze kierowali sie oni miejscem sąsiedztwem obu zespołów w tabeli .To prawda ze Dallas Mavericks na ostanie jedenascie meczy zaliczyli tylko jedno zwyciestwo ale jest kilka bardzo istotnych powodow ktore za nimi dzis przemawiaja .Pierwszym powodem dla ktorego zdecydowalem sie zagrac na Dallas Mavericks jest fakt ze w dziesieciu z tych jedenastu meczy rozegrali oni z zespolami ze ścisłej czołówki miedzi innymi :OCT, Spurs ,GSW ,Memphis Grizzlies ,Miami Heat czy tez nieznacznie w ostatniej kwarce przegrany ich ostatni wyjazdowy mecz z Los Angeles Clippers. Niedosc ze zagrali z takimi poteznymi zespolami to w dodatku az siedem z jedenastu byly to mecze wyjazdowe. Bardzo waznym powodem jes rowniez fakt ze w ostanich kilku meczach zagral juz Dirk Nowitzki ktory z meczu na mecz coraz bardziej sie rozkreca . Co prawda dzis zdobyl tylko 20 punktow przeciwko Clipers ale patrzac na to jak radza oni sobie na swojej hali napawa to ogromnym optymizmem przed dzisiejszym spotkaniem .Teraz moze kilka zdan o zespole Sacramento Kings . Dwa ostanie spotkania przegrali oni suma 50 punktow grajac miedzy innymi przeciwko przecietnym Brooklyn Nets. Co do samych statystyk to u siebie po slabym poczatku zaczeli lepiej grac ale po ostanim meczu wydawac sie moze ze wracaja na dawne sciezki. Patrzac na minimalne porazki MAvs jestem bez watpienia przekonany ze dzis niema imnnego wyjascia jak tylko zwyciestwo
⛔100
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga
Spotkanie: Montepaschi Siena - Khimki Moskwa
Typ: Khimki Moskwa
Kurs: 2.56
Bukmacher: Pinnacle

Jak zobaczyłem oferte to odrazu w oczy rzucił mi sie mecz Khimek. Oczywiście już zagrałem bo bankowo linia spadnie.Konsekwentnie gram przeciwko Sienie, Bobby Brown może zapomnieć o drugim takim wystepie.Khimki to zbyt ułożony zespół by pozwolić sobie na taką kanonade włochów.To co zrobił Fener jest niedopuszczalne, do wczoraj byłem przekonany że Siena zawdzięcza tą wygraną głownie Brownowi ale jak zobaczyłem wczoraj mecz Ulkera z Efesem to zrozumiałem jak łatwą droge miała Siena w Turcji.Siena mogła robić w tym meczu co chciała i nie wierze w to że Kurtinaitis pozwoli na taką demolke.Oczywiście osobna kwestia to słabsza gra Khimek na wyjazdach jednak ja bym sie o to nie martwił.Już w meczu z Besiktasem pokazali, że nawet na tak ciężkim terenie są w stanie wywieźć korzystny rezulat.Seina ma 2-0, nikt nie spodziewał sie po nich takiego wyniku i wydaje mi sie że na dłuższą mete ten zespół nie poradzi sobie z presją.Ok Brown gra jak profesor ale ten zawodnik potrafi łatwo sie podpalić i zagrać tragiczny mecz.A w drużynie rosyjskiej jest kilka solidnych plastrów mogących wybić Browna z rytmu.Ten kurs jest świetny i uważam, że w tym tygodniu skończy sie seria włochów.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Kosz, NBA
Indiana - Knicks
JR Smith over 20 1.85
Betsafe

Ostatnie mecze to 27, 28, 28, 20, 18 i 24. Ostatnie, tzn od kiedy nie ma Feltona. JR oddaje w nich jakoś około 20 rzutów, ciut więcej może. Dziś dodatkowo nie będzie Melo. To znaczy innego gracza, który odpala ponad 20 rzutów na mecz. Wiadomo, nie wszystkie rzuty pójdą do Smitha, ale tak na dobrą sprawę, to kto ma na siebie wziąć więcej ciężaru gry na obwodzie? Brewer, Prignioni, James White? Pewnie coś więcej rzuci Kidd, coś tam wyżej wymieniona trójka, ale większość gry Melo przejmie JR. Także dziś spodziewam się jakoś 25-27 rzutów z gry Smitha. Do tego z 4-5 wolnych, które rzuca nieźle. I wtedy powinien spokojnie przekroczyć 20 punktów. Za 3 rzucać potrafi nieźle, z pewnością jakieś tróje też wpadną. A że potrafi brać na siebie ciężar gry to nie raz już pokazał. Zresztą, mecze bez Melo w tym sezonie:
- 13 pkt vs Miami (Felton oddał 20 rzutów),
- 15 vs Chicago (Felton 30 rzutów),
- 16 vs Cavs (Felton 20 rzutów),
- 17 vs Rockets (Felton 18 rzutów),
- 27 vs Suns (bez Feltona),
- 28 vs Kings (bez Feltona),
Brak Feltona daje też co innego, Smith ma po prostu więcej piłkę w rękach, co pozwala mu samemu kreować więcej sytuacji.
Z Indianą raz w tym sezonie grał i rzucił im 13 punktów, ale wtedy oddał 10 rzutów, dziś jak pisałem powinno ich być jakoś 25.
Dziś pewnie wyjdzie na niego Hill, który niewiele go ograniczał we wszystkich poprzednich starciach.
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Spotkanie: Bahrajn-Katar
Typ: 1
Kurs: 2,40
Bukmacher: bwin
Analiza:
W ostatnim meczu grupowym w pucharze Gulf Cup rozgrywanym w Bahrajnie gospodarze podejmują Katar. Bahrajn jest pod ścianą, bo aby marzyć o wyjściu z grupy muszą ten mecz wygrać. Po ostatniej kolejce w obu zespołach zupełnie odmienne nastroje. Bahrajn trochę pechowo przegrał z ZEA 1-2, a przez większość czasu gry to gospodarze mieli inicjatywę. Katar to po prostu miał fuksa wygrywając 2-1 z Omanem bo z przebiegu gry nie zasługiwali nawet na remis. Przez cały mecz Oman miał inicjatywe jednak ich ataki były chaotyczne a Katar tylko wybijał jak najdalej od swojej bramki. Pierwszą bramkę dostali z kapelusza od sędziego który podyktował karnego. Druga to stały fragment gry i wielbłąd bramkarza Omanu i do tego kiks zawodnika Kataru który wpadł... do bramki Omanu. Poza tym w całym meczu ani jednej dobrej akcji po której mogli coś strzelic. A zresztą dotąd w turnieju z gry nic nie strzelili bo z ZEA tez z karnego bramka. Wogóle nie mają siły ognia, na ataku jakiś tam naturalizowany argentyńczyk. Mam nadzieje że trener Bahrajnu nie weźmie przykładu ze Smudy i w meczu który ma wygrać wyjdzie ofensywnie z JAycee Johnem w ataku, który niewiem czemu z ZEA wszedł tylko na 20min i w tym czasie miał trzy świetne okazje by coś strzelić. Wogóle to ich najlepszy zawodnik i niewiem co ten trener odpierdziela sadzając go na ławce. Z tego co dotąd widziałem to dla mnie zdecydowanym faworytem jest Bahrajn i stawiam na gospodarzy.
✅140
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Typ dnia 10/10 na dzień 11.01.2013 (piątek).
Dyscyplina: Tenis, ATP Auckland, Główny zakład (godzina 1:15)
Spotkanie:
Querrey S. - Kohlschreiber P.
Typ: 1
Kurs: 1,60
Bukmacher:
Bet-at-home
Analiza:
Kto oglądał mecze obydwu Panów ten wie, że to będzie spotkanie zdecydowanie na korzyść Amerykanina. Querreya oglądałem w meczu z Rochusem, Belg się cały mecz starał, ale to na nic dla kapitalnego Sama. Serwis trzyma na kapitalnym wysokim poziomie i bardzo ciężko go przełamać, zaserwował z Olivierem bodajże około 20 asów. Podczas meczu można było odnieś wrażenie, że w pełni Querrey zasłużył na to zwycięstwo. W kolejnym meczu zagrał z Levine który jest w wysokiem formie. Oczywiście Sam nie dał większych szans na przełamanie swojego kapitalnego serwisu, Levine grał dobrze, prowadził długie wymiany, ale cóż... Querrey jest lepszy.
Kohlschreiber nie przekonał mnie do swojej gry po 2 meczach. Alejandro Falla nie dość, że brał tabletki to jest zwykłym przeciętnym graczem. Niemiec miał z nim problemy, bardzo często popełniał głupie błędy i wyrzucał piłki w 5 metrowy aut po parę razy.
W drugim meczu Philipp zagrał o wiele lepiej z Xavierem. Malisse w 1 secie szedł łeb w łeb z Niemcem, punkt za punkt, serwis trzymał na wysokim poziomie. Dopiero przegrał w tie-breku 6:8. W drugim secie został przełamany, bo dyspozycja serwisowa Xaviera nie była już tak dobra jak w 1 secie i mecz zakończył się dość szybko.
Z Querreyem Niemiec będzie miał o wiele trudniej. Sama będzie mu po pierwsze bardzo ciężko przełamać, po drugie Querrey to tenisowa czołówka i dłuższe wymiany nie sprawiają mu większego problemu o czym jestem przekonany po meczu z Levine. Gwoździem do trumny będą przestoje w grze Niemca, oraz niezbyt dobra dyspozycja serwisowa. O ilości głupich bardzo dużych błędach Niemca już nie wspomnę... Powodzenia!
Czwartek 10.01.2013
Hewitt - Berdych 2,50 2:0 ✅

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Francuska, godz 19
St.Etienne - Toulouse
TYP: over 2
KURS: 1,75
BUK: Pinnacle Sports
Analiza:
Jutro rozpocznie się spotkanie 20 kolejki w lidze francuskiej a ja wybrałem mecz pomiędzy zespołem St. Etienne a zespołem Toulouse. Według bukmacherów faworytem tego meczu są gospodarze na których kors jest około 2 zł. Ja postanowiłem zagrać over 2 goli bo kursy są bardzo wysokie i warto zagrać bo może akurat wejdzie a jak nie wejdzie to może będzie zwrot i nic się nie straci. Gospodarze tego meczu w lidze są na 10 pozycji z dorobkiem 27 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni 10 meczy w których to pięć meczy wygrali, jeden mecz zremisowali i cztery mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 14 goli i stracili sześć bramek. Na wyjeździe rozegrali oni 9 meczy w których to dwa mecze wygrali, pięć meczy zremisowali i dwa mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 10 goli i stracili osiem bramek. A wiec jak widać w tym sezonie źle się nie spisuję i dlatego znajdują się w środku tabeli. Natomiast goście tego meczu znajdują się na 12 pozycji z dorobkiem 26 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie 10 meczy w których to cztery mecze wygrali, cztery mecze zremisowali i dwa mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 17 goli i stracili 12 bramek. Na wyjeździe rozegrali oni 9 meczy w których to trzy mecze wygrali, jeden mecz zremisowali i pięć meczy przegrali. Strzelili oni w tych meczach osiem bramek i tyle samo stracili. Oba zespoły jakoś dużo goli nie strzelają ale uważam że w tym meczu może paść over 2 goli albo padnie równo dwie bramki a z takim kursem warto zagrać over 2 goli bo kurs jest bardzo interesujący ;)
✅75
 
T 5

typ59

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Hobart
Spotkanie:
Kirsten Flipkens - Mona Barthel
Typ: 1
Kurs: 2,80
Bukmacher:
Betsson
Analiza:

Stawiam na Kirsten w tym meczu. Prezentuje się ona bardzo dobrze w tym turnieju. Pokonała po bardzo zaciętym 3-setowym spotkaniu Francesce Schiavone, a także w 3 setach wygrała z Monicą Niculescu. Wydaje mi się, że to będzie równie zacięte spotkanie, z którego także może wyjść jako zwyciężczyni. Mona Barthel także całkiem nieźle sobie radzi w tym turnieju, ale ona ma czasem przestoje i jeden mecz ma niezły drugi słabszy. Myślę, że Kirsten to wykorzysta i wygra, mimo że zajmuje niższe miejsce w rankingu.
⛔100
 
A 8

agslaw35

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaFrancja Ligue 2
Spotkanie: Niort – Tours
Typ: over 2.5
Kurs: 2.38
Bukmacher: William Hill

Analiza:

Jutro o 20 we francuskiej Ligue 2 zagrają kandydat do spadku Niort (gospodarze) i ligowy średniak Tours. Dlaczego ryzykuję over w lidze wręcz słynącej z underowych wyników ? Tours to najgorsza defensywa ligi licząc mecze na wyjazdach. W 10 spotkaniach stracili łącznie 20 bramek, a więc 2 gole / mecz. Ostatnie 2 spotkania na wyjeździe tylko potwierdziły ten trend, Arles zaaplikowało im 2 gole, wcześniej Le Havre nawet 3.
Niort u siebie remisy przekłada porażkami, bramki nie muruje i w ostatnich 2 spotkaniach u siebie strzelili 3 bramki tracąc 4, co pozwala mieć nadzieję na otwarty mecz jutro.

Sumując, typ ryzykowny, liga bardzo underowa, ale jeśli miałbym szukać niespodzianki w postaci overa w Ligue 2 to właśnie w tym meczu.

Kursy nieznacznie spadają, najlepszy znalazłem u W. Hilla 2.38.
✅138
 
S 40

skendzielao

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka, NBA
Spotkanie : Indiana Pacers - New York Knicks
Typ: NYK
Kurs: 2.90
Buk: Pinnacle
Analiza: Dziwi troche wysoki kurs na Knicks ale gdy popatrzy się na ostatnie mecze Pacers we własnej hali to można się zdziwić. Gospodarze w 10 poprzednich meczach u siebie zanotowali 1 porażkę, z Denver Nuggets. Knicks obniżyli nieco loty i już tak nie zachwycają, w ostatnich 10: 5-5. Stawiam jednak, że Nowojorczycy pokażą na co ich stać. Zabraknie co prawda ich największej gwiazdy czyli Anthony&#39;ego ale już pokazali że bez niego potrafią grać. A szczególnie grać potrafi J.R. Smith, świetnie rzucający w tym sezonie. Swoje powinien dodać również skuteczny Chandler. Pacers olśnieni zwycięstwem nad Miami mogli się na chwilę zapomnieć i zlekceważyć groźnych rywali. Świetne zawody rozegrał Paul George, tym razem uważam iż nie poradzi sobie z presją fanów w Indianapolis. Ciągle niedostępny jest Granger.
⛔100
 
assecorr 12

assecorr

Użytkownik
Dyscyplina - Tenis WTA , Sydney
Spotkanie - Radwańska - Cibulkova
Kurs - 1.30
Buk - STS
Analiza :
witam. Postanowiłem zabrać się za mecz Polki choć kurs nie powala na kolana to jako dodatek do jakiegoś kuponu jest dobry. O dokładnej formie zawodniczek na tym etapie sezonu się rozpisywał nie będę bo to początek... Przekonał mnie jednak mecz Agnieszki z Na Li , Aga zawsze miała z nią problem , bilans wcześniejszych spotkań też nie był dobry a teraz wygrała i to zdecydowanie. Pomijając to Radwańska nie przyjechała na ten turniej rekreacyjnie tylko coś ugrać i może uciułać coś punktów do rankingu. Cibulkowa troche dłużej pograła z Kreber i jakoś nie wygląda mi na to że jutro będzie lepsza od Agnieszki. Wynik może być 2-0 ale jakby zdarzył się jakiś wypadek przy pracy do daje WIN Radwańskiej.
Regulamin/⛔100
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA, 4:30
Spotkanie: Portland Trail Blazers - Miami Heat
Typ: 2(-3)
Kurs: 1.91
Buk: Pinnacle
Ostatnio występy Heat nie powalają na kolana i w tym zdobyte 77 punktów w Indianie.
Jednak Portland, to nie Indiana Pacers, która dysponuje ławką, przez co skupić się na obronie.
Trail Blazers ostatnio męczyli się z Magic. Chociaż gospodarze wygrali walkę na tablicy 44:36, to 11 trafionych trójek przez gości mówi sporo o problemach obrony na dystansie. I tutaj pojawia się klucz, bo Heat mają świetną - w porównaniu do gospodarzy rotację i szeroka ławkę i to powinno zostać wykorzystane przez zespół z Florydy. Poza tym trio LBJ-Wade-Bosh, będzie chciało zmazać plamę po tak fatalnym występie, jak w Indianie.

Moje pozostałe propozycje na noc z NBA:
KLIK &amp; KLIK

⛔100
 
I 51

inoddswetrust

Użytkownik
Tappara Tampere - Espoo Blues
typ: 2
kurs: 3,70
bukmacher: Unibet
analiza: Bardzo ciekawa sytuacja tych drużyn . Obie sąsiaduja w tabeli , legitymując się identycznym bilansem po 40 kolejkach - 16,4,5,15 (61pkt) . Daje im to obecnie 7-8 miejsce , ale z jedynie dwupunktową stratą do miejsca 4 (Jyvaskyla), natomiast tylko 3 pkt przewagi nad 10 zespołem (IFK Helsinki) . Niebywale ciasno w tabeli , a do fazy play-off awansuje z automatu pierwsza 6 , natomiast miejsca 7-10 rozegrają baraż . W tym spotkaniu grają więc o niebywale ważne punkty , nie ma mowy o jakimś oszczędzaniu się .
Teraz najciekawsze . Ostatnie 5 bezpośrednich meczy :
Espoo - Tappara 3:4 O.T.
Tappara - Espoo 3:4 O.T.
Espoo - Tappara 4:3 O.T.
Espoo - Tappara 4:3 O.T.
Tappara - Espoo 1:2 O.T.
Z matematycznego punktu widzenia jest niemal niemożliwe , by ugrali 6 dogrywkę z rzędu (prawdopodobieństwo liczone w ułamkach procenta) . Skoro więc wszystko wskazuje , że zespoły są wyrównane ( różnica tylko w stosunku bramek 6 na kożyść Tappary i oczywiscie przewaga własnej tafli) to kurs na gości można , uznać za value . Dodatkowo eliminując niemalże opcję remisu , uzyskujemy już bardzo kożystną wartość oczekiwaną dla tego typu .
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 0

laik1234

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna,2 Liga Francuska, godz.20
La Havre-Guingamp
TYP: 0
KURS: 3,00
Bukmacher: BET365
Analiza:
Piłkarze gości to solidna drużyna świadczy o tym między innymi bilans 10 meczy bez porazki w lidze oraz stawionie czoło w pucharze Francji Marseile, która pokonoła ich dopiero po dogrywce. Drużyna gospodarzy też nie należy do łatwych na drugoligowych francuskich boiska ich bilans u siebie to 5-2-2. Dlatego uważam iż wynik remisowy jest jak najbardziej możliwy gdyż bedzie to wyrównany pojedynek, a i under jest jak najbardziej możliwy gdzyż na 2 ligowych boiskach Francji rzadko spotyka sie grad goli.
Stawiam 1:1
⛔100
 
T 68

twm

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: PSG -Ajaccio
Typ: over 2,5
Kurs: 1,5
Bukmacher: bet365
Analiza: Po przerwie swiatecznej rusza Ligue 1. Typuje over 2,5 w spotkaniu obydwu druzyn wymienionych wyzej z racji tego ze pilkarze psg maja naprawde duzy potencjal zawodnikow i w porownaiu z pilkarzami ajaccio wydaja sie byc lepsi.dodatkowo psg gra u siebie i mysle ze nabija goscia conajmniej 3 bramki .
⛔100
 
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ligue 1
Spotkanie: PSG -Ajaccio
Typ: PSG (handicap 0-2) 1
Kurs: 2,40
Bukmacher: Unibet
Tutaj sprawa powinna być jasna, nie ma innej opcji niż wygrana PSG - pytanie teraz tylko w jakim stosunku. Moim zdaniem nie mniej niż dwoma bramkami i mam na to kilka argumentów.
- PSG w możliwie najsilniejszym składzie z Ibrą, Lavezzim na czele, a także solidną defensywą być może z powracającym Alexem.
- Ajaccio kilka dni temu grało 120 minutowe spotkanie na wyjeździe w pucharze, które przegrało
- Ajaccio nie dość, że nic szczególnego nie prezentuje to ma jeszcze ogromny problem z kontuzjami, szczególnie w środku Pola, gdzie nie zagrają Faty (16 spotkań), Diarra (16 spotkań), Medjani (19 spotkań), Mostefa (17 spotkań), Belghazouani (17 spotkań). Na obronie nie zagra Diawara (17 spotkań), a w jego miejsce wystąpi zawodnik, który rozegrał w tym sezonie 200 minut, na prawej stronie defensywy również wystąpi gość, który zbyt wiele czasu na boisku w tych rozgrywkach nie spędził (400 minut).
- Ajaccio tylko dwa razy na wyjeździe traciło mniej niż dwa gole
- PSG będzie chętne rewanżu za pierwszy zremisowany na wyjeździe 0:0 mecz
Jedyną kwestią dla mnie jest tutaj odpowiedź na pytanie &quot;Czy gospodarzą będzie się chciało?&quot; bo jeśli tak to z pewnością możemy liczyć na pomyślność tego typu.
Mój typ: PSG -2 Azjan @ 1,83 Pinnacle 2/10, jednak do konkursu daję handicap -2,5 (Europejski -2)
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom