>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10 Sierpnia 2010r. (Wtorek)

Status
Zamknięty.
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Włochy - Wybrzeże Kości Słoniowej
Typ: Włochy wygrają, a liczba goli zdobytych łącznie w meczu wyniesie powyżej 2.5
Kurs: 4.25
Bukmacher: gamebookers

Analiza: Cesare Prandelli swoimi powołaniami zdecydowanie pokazał, iż powstaje zupełnie nowa reprezentacja Włoch. Wystarczy wymienić wśród powołanych na dzisiejszy mecz w Londynie m.in. młodziutkiego Mario Balotelliego, notorycznie pomijanego przez Lippiego Antonio Cassano, Amauriego, dla którego, podobnie jak dla czarnoskórego napastnika Interu, będzie to debiut w kadrze Włoch, czy bramkarzy Viviano i Sirigu.
Prandelii przyznał, że ma zamiar zagrać jutro 3 napastnikami. W końcu nie będzie do jakieś mozolne granie długich piłek na bezużytecznego Iaquinte, tylko ofensywna gra, a przyznać trzeba, ze Włosi mają w tym aspekcie niezwykły potencjał, który w końcu może zostać wykorzystany.
Jeżeli chodzi o zespół z Afryki, to w porównaniu z kadrą, jaką zabrał na niedawny Mundial zwolniony już Sven-Goran Ericsson, nie zobaczymy dziś przede wszystkim Didiera Drogby i Kadera Keity, jak również Jeana-Jacquesa Gosso i Aristide Zogbo.
Jak to bywa w tego typu spotkaniach wynik nie będzie sprawą kluczową. Na pewno dużo ważniejsza będzie dla Prandelliego ocena przydatności powołanych piłkarzy do budowanego przez siebie od podstaw zespołu. Z pewnością każdy z nich będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony (dla wielu może to być pierwsza i ostatnia okazja ku temu), dlatego też o poziom tego spotkania (przynajmniej jeżeli chodzi o grę ze strony Squadra Azzurra) jestem spokojny. Zobaczymy z pewnością szybkie, ciekawe i okraszone kilkoma bramkami widowisko, z którego zwycięsko powinni wyjść Włosi.

⛔ 100
 
G 0

gringoradek

Użytkownik
Spotkanie: Exeter - Ipswitch
Typ: (-1 Ipswitch, Handicap europejski) 2
Kurs: 4,33
Bukmacher: bet365

Analiza:
Następnym rywalem team&#39;u prowadzonej przez Roy&#39;a Keane&#39;a jest trzecioligowiec, drużyna Exeter. Pierwszy mecz piłkarze Ipswitch sensacyjnie wygrali z drużyną Middlesbrough na wyjeździe. Wygrali 3:1, potrafili się pozbierać mimo, że do przerwy przegrywali 1:0. Roy według mnie jest mistrzem motywacji, a w meczach z dużo słabszymi zespołami jest ona najważniejsza. Myślę, że Keane&#39;a wywiąże się dobrze z roli trenera i zmotywuje swój zespół do gry na najwyższych obrotach w tym spotkaniu. Różnica klas zespołów nie podlega dyskusji, ale jak wiadomo czasami w takich pucharowych meczach różne dziwne rzeczy się dzieją. Piłkarze Exeter w pierwszym swoim spotkaniu zremisowali z Colchester&#39;em u siebie 2:2. Myślę, że w tym spotkaniu zaprocentuje dobre przygotowanie do sezonu druzyny Ipswitch, którzy zagrają &#39;wesoły&#39; futbol i strzelą parę bramek.

⛔ 100
 
ciss17 0

ciss17

Użytkownik
Spotkanie:Exter v Ipswich
Typ:2
Kurs:2.10
Bukmacher:Sportingbet
Analiza:

Dziś pojedynek w pucharze angli pomiędzy 11 ekipą w 3 lidze angielskiej-Exter, a 3 drużyną w drugiej lidze angielskiej-Ipswich.Dzisiejszy gospodarz zaczoł sezon od remisu 2-2 z Colchester na własnym stadionie.Goscie natomiast zwyciężyli na wyjeździe 1-3 z M&#39;Brough.Exter walczył do ostatniego gwizdka, aby nie przegrać na własnym stadionie.Ipswich nie mógł lepiej wymarzyć sobie początku sezonu.Wygrana na wyjeździe podbudowała drużynę.Choć puchary rządzą się swoimi prawami to i tak sta iam na wygraną gości.

⛔ 100
 
matesarninho 74

matesarninho

Użytkownik
Spotkanie:Włochy - WKS
Typ:1/1
Kurs:3,60
Bukmacher:bah

Spotkanie towarzyskie które odbędzie się na terenie neutralnym. Mimo wszystko to i tak włosi są faworytami tego spotkania, mają nowego trenera i nie ma w składzie już starych mistrzów którym się nie będzie chcieć biegać. Dziś każdy będzie chciał udowodnić nowemu trenerowi że to na niego warto stawiać i od samego początku beda grać do przodu i z zaangażowaniem. WKS na MŚ spisało sie równie zle jak Włosi a w dodatku ich styl gry nie był taki do jakiego nas przyzwyczaili. Nie zagra Drogba który jest po operacji oraz Keita. Myślę że Włosi pomimo brakuz grania kilku nowcyh zawodników wygrają ten mecz i będą prowadzic juz do pierwszej połowy.

⛔ 100
 
S 0

striker99

Użytkownik
Spotkanie: USA - Brazylia
Typ: X
Kurs: 3,25
Bukmacher: STS

Spotkanie odbędzie się w Amaryce, więc to już jest pierwszy argument z tym, że Brazylia nie wygra tego spotkania. Drugą sprawą jest to, że Brazylia ma teraz zamieszani w kadrze nowy trener więc nie wiadomo jak się zaprezentuje. Po trzecie jest to mecz towarzyski więc oba zespoły nie będą sie zbytnio wysilać zwłaszcza, ze dla większości sezon klubowy niedługo się zaczyna i nie będą chcieli odnieść kontuzji. Tak więc wszystko wskazuje za tym że będzie remis korzystny dla obu zespołów.

⛔ 100

Redwitz // Nieregulaminowy Bukmacher.
 
O 27

odrzanski

Użytkownik
Spotkanie: Włochy - WKS
Typ: over 2.5
Kurs: 2.22
Buk: Betsson
Analiza: Dzisiaj rozgrywany jest mecz towarzyski pomiędzy zespołem Włoch, a drużyną Wybrzeża Kości Słoniowej. Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie, gdyż oba zespoły są bardzo mocnymi drużynami, co w moim przekonaniu spowoduje, że w meczu padnie kilka bramek. Przede wszystkim jest to pierwszy mecz po tak nieudanych Mistrzostwach Swiata dla Włochów, a więc niby tylko mecz towarzyski, ale dla Włochów to jest wbrew pozorm bardzo ważne spotkanie. W meczu z WKSem, gospodarze będą mieli szansę , chociaż troszkę zmyć plamę jaką dali na mistrzostwach i odbudować zaufanie swoich kibiców, którzy wyniki swoich pupili, ocenili bardzo negatywnie, chcąc nawet żeby piłkarze stanęli przed sądem...Wiadomo, że Włosi słyną z defensywy, ale co jak co, ale w tym spotkaniu muszą zagrać bardziej ofensywnie niż zwykle, po to by, tak jak już wspominałem, chociaż troszkę odkupić swoje winy z mistrzostw. Przeciwnikiem jest zespół WKSu, który jest bardzo dobrą drużyną, szczególnie w ofensywie jest kilku graczy o światowym formacie. Ponadto Wybrzeże także nie za dobrze zaprezentowało się na mistrzostwach świata, a więc myślę, że również bedą grali otwarcie, a nie asekuracyjnie. Myślę, że Włosi to spotkanie mimo wszystko wygrają, ale też pewnie Wybrzeże Kości Słoniowej, jakąs bramkę ustrzeli, a więc mój typo to over 2.5

⛔ 100
 
B 2

batik

Użytkownik
Spotkanie: Filippo Volandri - Stefano Galvani
Typ: Volandri
Kurs: 1.40
Buk: bet365
Analiza:
H2H 3-0 dla Volandri ostatnio znakomita forma na Clay. Doszedł do finału w San Marino gdzie przegrał z rewelacyjnym Haase.Po drodze ogrywał solidnych graczy tj
Cipolla Riba. Wszystkie mecze miedzy tymi panami toczone były na clay i pewne wygrane Filipa.Galvani jak dotąd nie ma optymalnej formy mocne przegrane z Gonzo i Schoorelem
Według mnie pewna wygrana Volandriego,

✅ 40
 
11martinez 129

11martinez

Użytkownik
Spotkanie: Bośnia i Hercegowina - Katar
typ: powyżej 2.5 gola
kurs: 1.6
Buk: Sportingbet
Analiza:

Witam! Mecz towarzyski, pomiędzy drużynami Bośnii i Kataru, odbędzie się dzisiaj o godz. 20.15 faworyt może być tylko jeden: bez wątpienia jest nim Bośnia. Drużyna Bośnii jest dobrym piłkarsko zespołem których zasila parę naprawdę świetnych piłkarzy , W szeregach Kataru ciężko znaleźć piłkarzy takiego pokroju jak Edin Dzeko. bez wątpienia jest to reprezentacja nie najwyższych lotów, którą Bośnia powinna wysoko ograć, pokazując że Europa to najlepszy piłkarsko kontynent świata. Jestem przekonany że Bośnia pokaże dzisiaj ofensywny futbol i strzeli parę bramek

⛔ 100
 
dwight18 1

dwight18

Użytkownik
Spotkanie: Bośnia i Hercegowina - Katar
typ: Bośnia (-1 gol)
kurs: 2.40
Buk: Interwetten
Analiza:

W dzisiejszym spotkaniu towarzyskim pomiędzy Bośnią a Katarem faworyt jest tylko jeden i jest to oczywiście gospodarz tego meczu . Bośniacy przyjechali w najmocniejszym składzie , nie zabraknie w ich zespole takich graczy jak Dzeko , Ibisevic czy Pjanić , ci gracze to światowa czołówka grająca w najlepszych klubach Europy. Na przeciw nim stanie Azjatycki średniak drużyna Kataru , w eliminacjach do MŚ 2010 Katarczycy zagrali całkiem przyzwoicie lecz to drużyna która nie słynie z dobrej obrony i takie wyniki jak 4:0 z Australią czy 4:0 z Uzbekistanem (wszystko eliminacje do mundialu) nikogo nie dziwiły , więc myśle że dzisiaj silna Bośnia i Hercegowina która praktycznie w każdym meczu nastawiona jest na atak również nie odpuści Katarowi i strzeli co najmniej kilka bramek nie tracąc pewnie żadnej.
Krótko mówiąc kurs 2.40 jaki proponuje nam Interwetten na ten typ jest bardzo opłacalny.

⛔ 100
 
michal0707_87 5

michal0707_87

Użytkownik
Spotkanie: Petkovic Andrea - Vandeweghe Coco
Typ: 2:0 dla Vandeweghe Coco
Kurs: 5.00
Bukmacher: Betway
Analiza:


Witam, polecam na dzisiaj troche ryzykowny typ, a mianowicie spotkanie między 23 letnią Niemką Andreą Petkovic, a młodziutką 18-letnią Amerykanką Vandeweghe Coco. Według Bukmacherów faworytka tego meczu, jest 5 lat starsza Andrea, ja jednak lubie ryzykowne typy i dlatego właśnie postawie kilka groszy na piekną Amerykanke. Petkovic jest sklasyfikowana obecnie na 39 miejscu, zas jej rywalka na 168. Niemka grała ostatnio w turniej w Istanbule w Turcji gdzie odpadła w półfinale z Vesniną Eleną 1:2. Amerykanka natomiast ostatnio grała u siebie turniej w Waszyngtonie, gdzie zaprezentowała sie z bardzo dobrej strony, a mianowicie pokonala wyżej rozstawione Dulko i Zvonareva, pokonała ją dopiero Svetlana Kuznetsova, która wygrała cały turniej. Uważam ze młodziutka Amerykanka jest w stanie sprawic niespodzianke, gdyż Petkovic na pewno prezentuje troszke gorszy styl gry niz Dulko i Zvonareva. Dodatkowym faktem przemawiającym na korzyść młodej Coco jest to że, turniej odbywa sie w Cincinnati, więc publiczność nie bedzie miała dylematu komu kibicować. Powodzenia i Namaste ????

⛔ 100
 
L 0

l3sz3k

Użytkownik
Spotkanie: Wycombe Wanderers - Millwall FC
Typ: Millwall FC
Kurs: 2,10
Buk: Expekt

Analiza:

W dniu dzisiejszym odbędą się rozgrywki Carling Cup. Na dzisiejszy typ wybrałem spotkanie pomiędzy Wycombe Wanderers a Millwall FC. Krótko o Wycombe Wanderers które nie radziło sobie w League One i spadło do League Two.
Bilans meczy między tymi drużynami wyglada tak:

2 wygrane Wycombe
2 remisy
2 wygrane Millwall

Millwall pokazało się z dobrej strony w League One i udało im się wskoczyć do ligi Championship. Sledziłem poczynania Milwall w League One i jest to dobra drużyna która może zawojować w lidze Championship. Pokazała co potrafi już w pierwszym meczu rozgrywek Championship. Grając z Bristol City wygrali 3:0 na wyjeżdzie, utrzymując ten wynik od 64 minuty w 10 zawodników. Jest to mocna drużyna zarówno w defensywie i ataku. Myślę że w dzisiejszym meczu wyjdą zwycięsko

⛔ 100
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Tenis, ATP Toronto, 20:00
Marcos Baghdatis - Jeremy Chardy
Typ: 0:2
Kurs: 4.50
unibet

Dzisiaj około godziny 20 dojdzie do pojedynku pomiędzy Cypryjczykiem Marcosem Baghdatisem a Francuzem Jeremy Chardy. Pierwszy z nich ma bardzo udany weekend za sobą, w turnieju w Waszyngtonie doszedł do finału, gdzie uległ Nalbandianowi, natomiast Chardy ostatnio ćwierćfinał w Gstaad tydzień temu. Faworytem tego meczu jest Cypryjczyk, który jest wyżej notowany w rankingu ATP, zajmuje 20 miejsce, Francuz jest 72. Jednak Baghdatis ma za sobą sporo ciężkich pojedynków, a wiadomo że w tenisie kolejny tydzień przeważnie nie bywa już tak dobry. Chardy miał tydzień by w spokoju potrenować przed tym turniejem. Wydaje mi się że pojedynek ten powinien być wyrównany a jeśli u Francuza będzie funkcjonował serwis może ten pojedynek wygrać. W ich jedynym dotychczasowym pojedynku w zeszłym roku również w Stanach podczas turnieju na hardzie lepszy był Jeremy, który wygrał 7:6 7:6. Linia 22.5 gema na dzisiejsze spotkanie jest bardzo atrakcyjna ponieważ jeden tie-break oraz set z jednym przełamaniem dadzą 23 gemy, na co liczę.

⛔ 100
 
devin69 43

devin69

Użytkownik
Spotkanie: Shinnik Yaroslavl - Zhemchuzhina Sochi
Typ: połowa czasu 1
Kurs: 3
Buk: Expekt

Dziś o godzinie 17.00 dojdzie do spotkania w rosyjskiej 1 Liga, pomiędzy Shinnik Yaroslavl - Zhemchuzhina Sochi. Drużyna gospodarzy zajmuje w lidze 9 miejsce z bilansem spotkań na wlasnym terenie: 3 zwycięstwa, 4 remisy, 2 porażki (bramki: 6:4). Ich dzisiejszy rywal obecnie zajmuje w lidze 4 miejsce i jego bilnas spotkań na wyjeździe wygląda tak: 3 zwycięstwa , 3 remisy, 4 porażki. Oba zespoły poprzednie swoje spotkania wygraly, odpowiednio Shinik na wyjeździe z Dynamo Bryansk (0:1), zaś Sochi u siebie z St Petersburg (3:1). Oba zespoły będą w tym spotkaniu ostrożne w defensywie bowiem mało bramek tracą ale też ofensywa nie jest w obu przypadkach zbyt skuteczna. Spodziewać można się wyrównanej gry i czyhanie na moment aby osiagnąc bramkową przewagę. Myśle że gospodarze poprawią dziś bilans zwycięstw u siebie i uda im się być lepszym o bramkę już po pierwszej połowie.

⛔ 100
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Mervue United – Sporting Fringal
Typ: goście -1,5 bramki
Kurs: 2.01
Bukmacher: PinnacleSports
Czas: 20:45


Analiza:


O 20:45 rozpocznie się dzisiaj spotkanie 3 rundy Irlandzkiej pucharu FAI Cup w którym to zmierzą się grający na co dzień w I dywizji zespół Mervue United z występującym w Premier Lidze zespołem Sportingu Fringal. Gospodarze tego spotkania w ostatnim czasie są zupełnie bez formy a w ostatnich 5 oficjalnych spotkaniach ligowych nie zdobyli nawet 1 punkta zdobywając przy tym zaledwie 3 bramki a stracili aż 14. Goście natomiast w ostatnich 5 oficjalnych występach zdołali 2x zremisować a 1x odnieść zwycięstwo strzelając przy tym 8 bramek a stracili również 8. Zauważyć można, że goście również nie są w optymalnej dyspozycji lecz zauważyć można, że z meczu na mecz ich forma wzrasta. Jako ciekawostkę dodam jeszcze, że goście tego meczu to aktualny obrońca tego trofeum z ubiegłego sezonu co zapewne dodatkowo zmotywuję piłkarzy Sportingu. Reasumując to wszystko stawiam tutaj na 2 bądź więcej bramową wygraną przyjezdnych po dobrym kursie 2,01 jaki znaleźć możemy w PinnacleSports.

✅ 101
 
xwe 1

xwe

Użytkownik
MECZ: Baghdatis Marcos vs Chardy Jeremy

TYP: 1
KURS: 1.56
BUKMACHER:Pinnacle

ANALIZA:

iąg dalszy pierwszej rundy podczas turnieju w Toronto. Na godzinę 17:00 zaplanowano spotkanie pomiędzy Cypryjczykiem Marcosem Baghdatisem a Francuzem Jeremy Chardy. Dla mnie faworytem tego spotkania rzecz jasna jest ten pierwszy. Marcos obecnie jest sklasyfikowany na dwudziestej pozycji w męskim tenisie. Zaś jego dzisiejszym rywal to obecnie 72 rakieta ATP. Patrząc na statystyki obu zawodników na Hardzie to lepiej one wyglądają u Baghdatisa. Ponieważ do tej pory rozegrał dwadzieścia sześć spotkań na tej nawierzchni i aż dziewiętnaście wygrał. Zaś bilans jego dzisiejszego rywala do sześć wygranych, a także siedmiokrotnie musiał schodził z kortu uznając wyższość swojego rywala. Patrząc na wyniki odnoszone w ostatnim czasie także przemawiają za popularnym &#39;Bagietą&#39; bowiem w niedziele grał on w finale w Washingtonie, podczas którego musiał uznać wyższość Davida Nalbandian. Jednak nie licząc finału to podczas tego turnieju stracił zaledwie jednego seta.

Najpierw pokonał słabego Zeballosa i Marchenko, Verdasco oraz w półfinale Malisse oddał mu mecz. Miał problemy z wspomnianym Simonem jednak wygrał te spotkanie przede wszystkim dzięki bardzo dobrej systematyczności. Podczas spotkania finałowego a w szczególności drugiego seta Cypryjczyk grał już całkiem dobrze i czekam na jego dobry występ podczas tego turnieju. Ponadto tydzień wcześniej doszedł do ćwierćfinału podczas turnieju w Los Angeles. Owszem może Marcos Baghdatis, nie jest w wysokiej formie ale na pewno występ w finale turnieju dodał mu wiary w siebie. Z pewnością dzięki temu sukcesowi będzie czuł się pewniej podczas tego spotkania. Dużym atutem tego zawodnika jest przede wszystkim dobre podanie. Dla jego rywala to będzie pierwszy turniej od dłuższego czasu na tej nawierzchni. Bowiem wcześniej grał w Europie na innych nawierzchniach. I na pewno nie przemawia to za nim dobrze ponieważ nie jest w takim samym rytmie meczowym co Cypryjczyk. Do tego zbyt dużych osiągnięć nie odnosił ćwierćfinał w Gstaad to na tyle jego było stać. Reasumując, większość argumentów przemawia za Baghdatisem. I właśnie taki jest mój typ wygrana Marcosa.​

Redwitz // Skopiowana analiza.
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Spotkanie: Daniela Hantuchova - Anastasia Pavlyuchenkova
Typ: Hantuchova
Kurs: 2,05
Bukmacher: Pinnaclesports
Analiza: Jestem bardzo zdziwiony tym, że minimalną faworytką tego spotkania wg buków jest Pavlyuchenkova. Nawet ostatnie wyniki wskazują przecież na wygraną Danieli. To, że Anastasia wygrała turniej w Istanbule na hardzie, nic nie znaczy, moim zdaniem ostatnie turnieje przemawiają za Słowaczką, bowiem wyżej cenię półfinał w świetnie obsadzonym turnieju w San Diego, niż zwycięstwo w Istanbule po ciężkich bojach. Hantuchova w San Diego pokonała Bartoli, Zheng czy Kleybanową - bardzo dobrze radzące sobie na hardzie zawodniczki ze światowej czołówki, lepsze niż Pavlyuchenkova. Odpadła z Agnieszką Radwańską, która grała wybornie, prócz Hantuchowej zmiotła z kortu inną świetną zawodniczkę, Shahar Peer. Pavlyuchenkowa w Istanbule stoczyła bardzo ciężkie i wyrównane pojedynki z Groth czy Vesniną, które rozstrzygnęła na swoją korzyść po zaciętych 3 setach. Groth i Vesnina to jednak zawodniczki na 1-2 rundę turniejów, takich jak w San Diego, w którym Hantuchowa była w 1/2 finału, czy ten w Cincinatti. W rankingu obie panie dzieli tylko jedna pozycja, w umiejętnościach i możliwościach różnica jest już dużo większa, wyraźnie na korzyść Słowaczki. Moim zdaniem poradzi sobie ona z Rosjanką, która ostatnio wybierała słabiej obsadzone turnieje i awansuje do kolejnej rundy.

⛔ 100
 
M 0

mafiozo

Użytkownik
10.08.2010 20:45 -Piłka nożna IRLANDIA: FAI Cup
Spotkanie:Mervue-Fingal
Typ:2(-1AH)
Kurs:1,65
Bukmacher:bet365

Analiza:
Dziś odbedzie się rewanżowe spotkanie w pucharze irlandii pomiędzy słabiutkim Mervue, który jest na przedostatniej pozycji z 2 lidze i ostatnio jest kompletnie bez formy, a bardzo mocnym beniaminkiem pierwszej ligi, który bardzo dobrze sobie w niej radzi i plasuje sie w okolicach środka tabeli. Sądzę, że goście bez problemu wygrają ten mecz. Mervue przegrało ostatnie 5 meczy ligowych strzelając 3, a tracąc 14 bramek. Przegrali nawet z ostatnim zespołem w tabeli Salthil 0:2. Można powiedziec, że ich gra sięga dna. Goście natomiast ostatnio grają nieźle. Dwa dobre mecze w eLE z Portugalskie czołowym zespołem Maritimo, ostatecznie jednak przegrane 2:3 ale to i tak bardzo dobry rezultat patża na przepasc jaka dzieli ligą Irlandzką i Portugalską. Ostatni mecz ligowy wygrany na wyjeździe Galway 1:0. Forma jest więc niezła i myślę, że dzis pewna wygrana gości.

✅ 65
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Spotkanie: Leeds - Lincoln
Typ: over 2.5 gola
Kurs: 1.70
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Dzisiaj odbędą się spotkania Carling Cup w Anglii, w jednym ze spotkań Leeds United o godzinie 20:45 podejmie na własnym stadionie drużynę Lincoln City. Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Leeds United, które jest drużyną Championship. Lincoln City to natomiast drużyna występująca 2 klasy rozgrywkowe niżej w 4 lidze angielskiej. Leeds United to drużyna, która w tym sezonie awansowała do Championship z drugiego miejsca zajętego w League One. W 46 meczach zespół ten strzelił 77 bramek co daje nam ponad 1.5 bramki na mecz.Większość z tych bramek Leeds strzelała na własnym stadionie, na którym czuje się dobrze. Lincoln City to drużyna, która w League Two zajęła 20 miejsce na 24 drużyny co jest słabym wynikiem. Jednak zazwyczaj zespół ten strzelał bramkę w meczu, w 46 spotkaniach zgromadził ich na swoim koncie 42. Widzimy, że obie drużyny potrafią strzelać gole, na które przede wszystkim liczę w dzisiejszym spotkaniu. Mecz ten można by porównać do polskiego spotkania np. Pogoń Szczecin - Piast Kobylin, każdy w tym meczu liczyłby na parę goli Pogoni, tak samo ja dziś liczę na kilka bramek Leeds, ale wcale nie zdziwiłbym się gdyby spotkanie jednobramkowym zwycięstwem Leeds np. 2:1, dlatego według mnie over 2.5 gola jest pewniejszy niż handicap na Leeds, a może akurat będziemy świadkami niespodzianki i Leeds odpadnie, ale szczerze nie wierzę by nie strzeliło przy tym przynajmniej jednej bramki.

✅ 70
 
J 37

jrpl

Użytkownik
Spotkanie: David Nalbandian - David Ferrer
Typ: David Nalbandian
Kurs: 1.7
Bukmacher: Pinnaclesports
Analiza:
Bilans meczy bezpośrednich to 6-4 na korzyść Hiszpana. Jednak wyłączając mecze na clayu mamy już 4-3 dla Argentyńczyka. Nalbandian w ATP Washington wyglądał na zawodnika w świetnej dyspozycji. Wygląda, że jego zapowiedzi o powrocie do top20 nie były żartem. Ferrer ostatni raz zagrał miesiąc temu, później wycofał się z kolejnego turnieju ze względu na uraz barku więc nie wiemy w jakiej jest aktualnie dyspozycji. Od turnieju w Miami, który miał miejsce prawie pół roku temu Ferrer nie miał okazji zagrać na Hard court na poziomie ATP, warto jeszcze dodać, że ta nawierzchnia nigdy nie była jego ulubioną. Jego tegoroczne porażki na hard potwierdzają to (np. Blake czy Robert, nie jest to żadna światowa czołówka). Hiszpan ubiegły rok miał jeden z gorszych od lat na hard, sezon 2010 nie zapowiadał nic lepszego i póki co jego forma nie daje widoków na znaczącą poprawę. Wynik Ferrera w turniejach masters w Toronto/Montreal to 5-6, nigdy nie przeszedł drugioej rundy a teraz jak na złość trafił mu się znakomity przeciwnik w świetnej formie. Nalbandian z kolei pokazał się ze znakomitej strony w zeszłym tygodniu odprawiając z kwitkiem Cilica, Simona, Wawrinke i Baghdatisa. Pokazał, że gra na naprawdę wysokic obrotach i nawet waleczność Ferrera niewiele mu tu pomoże. Hiszpan po prostu nie posiada arsenału technicznego pozwalającego mu na podjęcie walki z Argentyńczykiem, jedynie słabszy dzień tego drugiego może mu dać szanse na sukces. Kurs po jakim zdążyłem zagrać rano to 1.7. Teraz już widzę że spadło ale nadal uważam, że warto spróbować.

✅ 70
 
kosaczek 6

kosaczek

Użytkownik
Spotkanie: Plymouth - Notts County
Typ: 1
Kurs: 1.9
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Kurs bardzo interesujący, zagrają dwie III ligowe drużyny. Pierwsza to spadkowicz z II ligi. W pierwszej kolejce pokonał on na wyjeździe Southampton 0:1. Pokazując tym samym że może być kandydatem do awansu. Druga drużyna to beniaminek III ligi, dość ciekawa drużyna prowadzona przez Svena-Gorana Erikssona. Ten sezon rozpoczęli nie najlepiej bo od porażki u siebie z Huddersfield aż 0:3, nie świadczy to najlepiej o formie zespołu. Podczas przygotowań do sezonu oba kluby nie zachwyciły. Puchar rządzi się swoimi prawami ale atut swojego boiska oraz dobre nastroje w zespole po dobrym starcie przemawiają za gospodarzami.

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom