>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.12.2011 (sobota)

Status
Zamknięty.
stanley-63 796,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna 2 Bundesliga
Spotkanie - Bochum - Dusseldorf
Typ - zespół 2 zwycięży a w meczu padnie więcej niż 3,5 gola
Kurs - 6.00
Buk - Bwin
Analiza
Na dzis przykuło moją uwagę spotkanie w 2 lidze niemieckiej pomiędzy Bochum a liderem Dusseldorf-em . Bochum które niezbyt dobrze spisuje się na swoim stadionie bo na 9 spotkań wygrało 4 a przegrało 5 strzeliło 12 a straciło 14 bramek podejmuje rewelacyjnie spisujący się w tym sezonie Dusseldorf , które jak na razie nie przegrało ani jednego spotkania i jak dla mnie dzis zapewnie dpisze do swojego dorobku 3 oczka . Gospodarze w ostatnim swoim spotkaniu które też rozegrali u siebie z Aue dostali chyba jakiegos powera bo rozgromili zespół z Aue aż 6:0 . Dlatego liczę dzis na jakąs bramkę w ich wykonaniu . Statystyka między nimi przemawia za gospodarzami bo na 4 mecze jak dotąd rozegrane 3 razy zwyciężyło Bochum ja jednak konsekwętnie będę się uperał za zwycięstwem gosci . Gospodarze jak na dzis gdy spotykali się z drużynami z górnej częsci tabeli to ponosili porażki i tak : z Braunschweig na ich terenie porażka 4:0 , z Frankfurtem u siebie porażka 0:2 , z Paderborn u siebie porażka 0:4 . W pierwszym ich spotkaniu na terenie Dusseldorfu górą Dusseldorf 2:0 . Dzis liczę na wynik 1:3 lub wyżej ! Jak będzie zobaczymy . Pozdrawiam !
⛔ 100
 
C 11

cbool

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Primera Division
Spotkanie: Real Madryt - FC Barcelona
Zakłady po 30 minutach
Typ: 1
Kurs: 3,75
Bukmacher: williamhill
Analiza:
Witam! Dziś w Europie prawdziwe piłkarskie święto , między sobą zagrają
Real Madryt oraz FC Barcelona . Mecz zapowiada się bardzo ciekawie .
Mój zakład na dziś to że po 30 minutach Real Madryt bd prowadził , dlaczego?
Jak wszyscy widzą Real w tym sezonie gra po prostu świetnie . W tym
sezonie nie przegrali żadnego meczu na własnym boisku . W 6 spotkaniach
na swoim boisku strzelili aż 28 bramek! i stracili tylko 7 . Barcelona zawodzi
na całej linii , na wyjazdach grają bardzo słabo w porównaniu z Realem .
Barcelona na 6 meczy na wyjeździe wygrała zaledwie 2 , 3 zremisowali
i jedno spotkanie przegrali . W 6 spotkaniach strzelili tylko 8 bramek i
stracili ich aż 7 . Wszystko przemawia dziś za Realem i myślę że pokażą
na co ich stać . Mecz rozpocznie się o godzinie 22:00
⛔ 100
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania
Spotkanie: Real Madryt - FC Barcelona
Typ: Messi kartka TAK
Kurs: 5.00
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Nie mówię,że to pewniak ale czemu nie spróbować tego typu za drobne. Wiadomo jaki jest Messi, większość widzi w nim niewinnego chłopaczka ale ten ma też swoje za skórą, widać to było zwłaszcza na Copa America, jak nie idzie to Messi już o kulturze zapomina.
Ponadto wystarczy,że nadmiernie będzie celebrował bramkę, czy zrobi taki cyrk przy wykonaniu karnego jak w meczu z Milanem, czy po prostu nadmiernie będzie dyskutował z sędzią lub zwyczajniej na świecie będzie próbował coś wymusić.
Sędzią dzisiejszego spotkania jest Pan Borbalan, ten sam co sędziował rewanż w Superpucharze Hiszpanii, ten sam który w ostatniej potyczce Realu z Barceloną był główną postacią, dał wtedy 9 żółtych i 3 czerwone kartki.
Typ taki bo wysoki kurs, wiadomo,też Barcelona na wyjeździe nie błyszczy straciła tam 7 bramek, tyle samo bramek u siebie stracił Real. Dla mnie faworytem jest Real i liczę na nich a ten kurs zachęca aby zaryzykować ;)
Powodzonka!

✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Spotkanie: Politechnika Warszawska vs Energa Czarni Słupsk
Typ: 1
Kurs: 5,25
Buk: Bwin
Data/godzina rozpoczęcia: 10-12-2011/18-00
Analiza:
Spotkanie szóstej kolejki Tauron Basket Ligi. Zdaniem bukmacherów faworyt jest jeden, jednak koszykówka to dyscyplina nieobliczalna o czym świadczy wczorajsza wygrana Poznania nad Turowem Zgorzelec. Warto dodać, że Poznaniacy grali na wyjeździe. Wygrali zaledwie różnica jednego punktu, jednak liczy się zwycięstwo. Nie ma co ukrywać, że gospodarze dzisiejszego starcia są w kryzysie. Mają problemy finansowe, zajmują ostatnie miejsce w tabeli, nie potrafią wygrać spotkania od kilku kolejek. Dziś uważam, że najwyższy czas na przełamanie tej fatalnej passy. Dziś z pewnością będą mogli liczyć na wsparcie kibiców. Teraz rozegrają kilka spotkań na Torwarze, a co za tym idzie gra u siebie być może pomoże im podnieść morale. W bezpośrednim starciu drugiej kolejki wówczas gdy dwie drużyny zagrały ze sobą Politechnika przegrała różnica dziewięciu punktów, jednak przez większość spotkania kontrolowali przebieg meczu, o porażce zadecydowała przede wszystkim ostatnia kwarta. W tamtym meczu pierwsze skrzypce grali: Hinson, Burrell, Weaver, Česnauskis. Energa to drużyna posiadająca potencjał. Po ewentualnej wygranej w dzisiejszym meczu mogą ,,wskoczyć&#39;&#39; na pierwsze miejsce w lidze. Jednak jestem zdania, że nie będzie tak łatwo. ,,Doskonale pamiętamy tamto spotkanie , kiedy to nasi rywale trafiali bardzo trudne rzuty, przez co naprawdę długo utrzymywali się w grze i czuli, że mogą powalczyć z nami o zwycięstwo. Uważam jednak, że teraz jesteśmy dużo lepszym zespołem, niż w tamtym okresie. To był nasz dopiero drugi mecz w sezonie i sporo się od tego czasu zmieniło, gramy dojrzalej i skuteczniej. Jeśli podejdziemy do sobotniego spotkania w Warszawie tak, jak do ostatnich meczów w Słupsku, to nie powinniśmy mieć problemów z odniesieniem wygranej&#39;&#39; to wypowiedź Pawła Leończyka przed tym spotkaniem. Niepewny jest występ Zbigniewa Białka. Uważam, że emocje są dziś gwarantowane, dla mniej odważnych proponuję zagrać handi w stronę gospodarzy +11,5 pkt-a po 1,85. Natomiast live na stronie plk.pl-powodzenia
⛔ 100
 
K 218

krystian95

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna,Niemcy,Bundesliga
Spotkanie:Werder Brema - VFL Wolfsburg
Typ:1
Kurs:1,65
Buk:bwin
Analiza:
Już dziś o 15.30 rozpocznie się bardzo ciekawe spotkanie w niemieckiej Bundeslidze.Zmierzą się w nim Werder Brema i VFL Wolfsburg.Obie drużyny są drużynami własnego boiska.Większość ze swoich punktów zdobyły na własnych obiektach.Werder na własnym obiekcie zdobył 18 punktów z 26,tylu ile ma na swoim koncie.Gospodarze ulegli w Bremie tylko mistrzowi kraju,Borussii Dortmund.Obecnie Werder plasuje się na 5 miejscu w niemieckiej Bundeslidze.Znacznie słabiej spisuje się drużyna &quot;Wilków&quot;. Zajmuje dopiero 13 miejsce z 17 punktami na koncie.Zespół Felixa Magatha ma fatalny bilans w meczach wyjazdowych,1-1-6.W dzisiejszym meczu Werder będzie miał znacznie osłabiona linię pomocy.Zabraknie aż trzech ważnych podstawowych graczy.Nie zagrają :M.Marin(11/0),A.Hunt(15/3) i M.Ekici(14/1). Z kolei Magath nie będzie mógł skorzystać z usług:S.Kyrgiakosa(7/0),A.Hleba(4/1),M,Hasebe(13/1) i P.Helmesa(6/2). Wydaje się,że dużo bardziej osłabiony jest Werder.Uważam jednak,że duet napastników Pizzaro-Arnautovic będzie w stanie rozmontować obronę gości i to podopieczni T.Schaafa będą się dziś cieszyć ze zwycięstwa.
✅ 65
 
tas 10

tas

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy Serie A
Spotkanie: Palermo - Cesena
Typ: Handicap 0-1, na Palermo
Kurs: 2,55
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dzisiaj zainteresowałem się spotkaniem Serie A pomiędzy Palermo, a Cesena. Gospodarze to szósta ekipa ligi po 13 kolejkach z dorobkiem 20 punktów i z bilansem bramkowym 16:15. Jeśli chodzi o mecze u siebie Palermo wygrało wszystkie 6 meczy z bardzo dobrym bilansem bramkowym 16:6. Ostatnie 5 meczy u siebie Pelermo wyglądają następująco: 3:2 z Cagliari, 2:0 ze Sieną, 2-0 z Lecce, 3:1 z Bologną i ostatno 2:0 z Fiorentiną. Jak widzimy zespół gospodarzy potrafi u siebie wygrywać różnicą 2 goli. Jeśli chodzi o drużynę gości jest to przed ostatnia ekipa w lidze po 13 kolejkach z dorobkiem 9 punktów i z bilansem bramkowym 6:15. Jak widzimy Cesena ma ogromne kłopoty ze strzelaniem bramek i jest to najgorsza ekipa w lidze pod tym względem. Jeśli chodz o spotkanie gośći na wyjeździe w tym sezonie to Cesena zdobyła na 6 meczy tylko 3 punkty z bilansem bramkowym 1:8. Resztę meczy na obcych stadionach Cesena oczywiście przegrała.
Jak widzimy obie ekipy dzieli przepaść i jeśli spojrzymy na grę Palermo w tym sezonie u siebie to myślę, że goście nie mają żadnych szans i wygrają różnicą dwóch goli.
Powodzenia ;)
⛔ 100
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Skoki - drużynówka 16:00 - HS142
Niemcy top3?
Typ : TAK @ 2,00 Unibet
Freitag, Freund, Neumayer i Mechler to czwórka Niemców. Freitag jest piekielnie mocny. Freund też należy do czołówki. Neumayer w drużynówkach dokłada zawsze swoje, a Mechler hmm największa zagadka w sumie, ale gorzej od Schmitta raczej nie wypadnie. Coś ok 120m go stać. Byle nie zawalił skoku jak w kwalifikacjach... Ale jestem dobrej myśli.
Austria pewnie wygra. O podium powalczą Norwedzy, Niemcy i Słoweńcy. O ile Norwegia ma Bardala jako pewny punkt o tyle Hilde i Sklett to takie zagadki trochę. A Romoeren jeszcze większa nie wiadoma. W treningach spisywał się nawet dobrze, a konkurs zawalił. Zagrożenie może też być ze strony Słoweńców, bo mają wyrównany skład. Kranjec, Damjan, Prevc i Sinkovec. Jednak patrząc na poszczególne pary to Freitag powinien uzyskać przewagę nad Kranjcem, a reszta w sumie na równi z lekkim w skazaniem raczej na Niemców.W Kuusamo też odbyła się drużynówka i tam Niemcy skończyli o 6pkt za Słowenią na 4 msc, ale Freitag zawalił bo ledwo 102m uzyskał. Teraz takiego rozczarowania z jego strony nie przewiduję bo skacze świetnie. Kurs mi się podoba więc gram. bo tak jak mówię jest duża szansa na pudło dla Niemców.
Jeszcze o pogodzie na dzisiaj :
Warunki dziś raczej dobre, temperatura wynosi około zera stopni, jest pochmurno, ale nie pada. Wiatr na chwilę obecną jest bardzo słaby
⛔ 100
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Premiership
Spotkanie: Manchester United vs Wolverhampton
Typ: Manchester (-2) vs Wolves : Zwycięstwo Manchesteru
Kurs: 2,50
Buk: bwin
Analiza
Jak wszyscy doskonale pewnie wiedzą Manchester jest w olbrzymim dołku. W lidze nie prezentują się zbyt dobrze i od kilku kolejek wymęczają jednobramkowe zwycięstwa, a na dodatek odpadli z ligi mistrzów.
Mecz z takim rywalem jak wolverhampton jest szansą, aby pokazać kibicom, że Manchester to nadal jedna z najlepszych drużyn na świecie. Mimo absencji takich piłkarzy jak Vidic, Hernandez, Anderson, Rafael, Cleverly itd gospodarze mają sporą kadrę, która może spokojnie dać sobie radę z rywalami.
Stawiam dziś na wysokie zwycięstwo Manchesteru. Co najmniej 3 bramkami, lecz uważam, że nawet wyższy wynik może wchodzić w grę.
Kurs może nie powala na kolana przy ryzyku obecnym temu typowi, jednak jestem pewien, że United właśnie dzisiaj się odbudują ze słabą grającą drużyną &quot;Wilków&quot;
Mój typ to zwycięstwo Manchesteru United (-2)
✅ 150
 
oeb 257

oeb

Użytkownik
Dyscyplina: Biegi narciarskie
Konkurencja: Bieg na 30 km mężczyzn techniką łyżwową
Typ: Petter Northug stanie na podium
Kurs: 1.80
Bukmacher: Tobet
Co tu dużo pisać - Petter Northug jest w formie do jakiej przyzwyczaił swoich kibiców. Dwa zwycięstwa, jedno drugie miejsce i triumf w Ruka-Triple pokazują, że norweg dobrze przygotował się do sezonu. Finisze w wykonaniu Pettera są miażdżące dla rywali, ale w tym biegu akurat ta przewaga będzie zniwelowana, bo zawodnicy startować będą w odstępie 30 s. Nie będzie więc rywalizacji ramię w ramię, którą Northug najbardziej lubi. Ale z kolei jako lider klasyfikacji generalnej Pucharu Świata na trasę wybiegnie po najgroźniejszych rywalach, dzięki czemu serwismeni i trenerzy na bieżąco będą informować Norwega o sytuacji na trasie, co pozwoli mu na dostosowanie tempa i odpowiednie wyważenie sił przed finiszowym odcinkiem. Biłem się z myślami czy nie obstawić Northuga jako zwycięzcy, ale jednak bezpieczniejsza opcja to Top 3, jako że nigdy nie można przewidzieć, czy któryś z niżej sklasyfikowanych biegaczy nagle nie oszaleje i pobiegnie bieg sezonu (np. Johan Olsson na inaugurację). Groźny będzie chociażby wicelider Dario Cologna, bo startuje przed własną publicznością i na pewno będzie zmotywowany do osiągnięcia jak najlepszego wyniku. Niemniej Petter Northug na podium to dla mnie pewniak.
✅ 80
 
H 2

happy-football

Użytkownik
mecz: Marsylia - Bordeaux
typ: Marsylia
kurs: 1.75
bukmacher: Betclic
godzina: 21:00
analiza:
OM w gazie. W lidze 4 zwycięstwa w ostatnich 5 meczach, a do tego awans do kolejnej rundy LM. Po wygranej w dramatycznych wręcz okolicznościach z Borussią w Dortmundzie morale zaspołu zapewne bardzo wysokie. Start zanotowali fatalny, teraz gonią czub tabeli i kolejne straty punktowe są niewskazane. Żyrondyści to w mojej opinii fatalny zespół. Może zbyt mocno patrzę przez pryzmat tej ekipy która wojowała w Europie(Cavenaghi, Chamakh, Gourcuff itd...) ale serio - OM i Bordo dzieli teraz różnica conajmniej klasy. Forma gości to dramat i nie zmienią mojego przekonania dwie ostatnie domowe wygrane z Nancy(19 miejsce) i Caen. 2 ich ostatnie wyjazdowe mecze to plecki z Dijonem i Niceą, a ogólny bilans meczów poza swoim stadionem 2-1-4. Myślę, że będący w dobrej formie strzeleckiej Ayew i Remy pokażą Bordeaux ich miejsce w szeregu. Didier Deschamps ma do dyspozycji wszystkich graczy poza kontuzjowanym od dłuższego czasu Gignacem. Kurs ok, spodziewałem się czegoś w granicach 1.50.
⛔ 100
 
sorek21 42

sorek21

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna-Włochy: Serie A
Spotkanie:palermo-Cesena
Typ:palermo wygra do 0
Kurs:2,60
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Palermo to w tym sezonie drużyna własnego boiska.Na 6 rozegranych spotkań wygrali wszystkie i zgarneli komplet punktów.
Palermo-Inter 4-3
Palermo-Cagliari 3-2
Palermo-Siena 2-0
Palermo-Lecce 2-0
Palermo-Bologna 3-1
Palermo-Fiorentina 2-0
Dziś zagrają z słabiutką Ceseną która zajmuje 19 miejsce w tabeli.Goście strzelili zaledwie 6 bramek w 13 spotkaniach co jest najsłabszym wynikiem w całej lidze.Z tych sześciu bramek zaledwie jedna padła na wyjeździe.
Catania-Cesena 1-0
Milan-Cesena 1-0
Siena-Cesena 2-0
Parma-Cesena 2-0
Bologna-Cesena 0-1
Juventus-Cesena 2-0
Obstawiam zwycięstwo gospodarzy bez straty gola gdyż są zdecydowanym faworytem spotkania.Dodatkowo zespół gości strzelił zaledwie jednego gola na wyjeździe.Nie potrafił strzelić na teoretycznie łatwiejszym terenie niż niezdobyta w tym sezonie twierdza Palermo.
⛔ 100
 
david295 80

david295

Użytkownik
Dyscyplina : Snooker UK Championship godz 14
Spotkanie: Mark Allen vs Ricky Walden
Typ: Ricky Walden
Kurs: 2,25
Buk: Tobet

Analiza :
Na dzisiaj wybralem mecz polfinalowy UK Championship. Mark Allen nieco bardziej utytułowany 13 miejsce w oficjalnym rankingu, jednak bez wiekszych osiagniec najwazniejsze z nich to polfinal mistrzostw swiata w 2009r oraz wygranie nierankingowego Jiangsu Classic. W tym turnieju pokonal Adriana Gunnella, Aliego Cartera oraz 6-5 Marco FU czyli niezlych ale nie najlepszych na swiecie snookerzystow. Ricky Walden 22 w rankingu rozgrywa turniej swojego zycia od 2008 kiedy to wygral Shanghai Masters. W tym turnieju pokonal Stephena Lee, 3 krotnego mistrza swiata Marka Willamsa oraz Shauna Murphiego mistrza swiata z 2004r. W zadnym z tych meczy nie byl faworytem a wszystkie wygral zdecydowanie. Mysle ze tak tez bedzie dzisiaj i po ciekawym meczu wygra Walden. Moj typ 7-9
⛔ 100
 
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina : Pilka nozna Wlochy Serie A
Spotkanie : Inter Mediolan - Fiorentina
Typ : Over 3,5
Kurs : 4,23
Bukmacher : Betfair
Analiza : W spotkanie 15 kolejki Wloskiej Serii A spotykaja sie Inter Mediolan i Fiorentina. Gospodarze tego spotkanie fatalnie sie spisuja w tym sezonie i aktulanie zajmuja 16 pozycja z 14 punktami. Goscie lepiej sobie radza w tym sezonie i z 2 punktami wiecej zajmuja 10 pozycja w tabelii. Podopieczni Ranieri w tym sezonie maja duzo problemow z zdobewanie gola i w 13 spotkan zdobyli zaledwie 14 gole i ich obrona stracila 18 gole. Pilkarze Interu zakwalifikowali sie do 1/8 finalu LM ale w ostatnim spotkanie przed wlasna publicznosci znow przegrali tak jak to mialo miejsce tydzien temu przeciwko Udinese. Widac wiec ze gospodarze tego spotkanie nie sa w formie i ten fakt sprubuja wykorzestac pilkarze Fiorentinie zeby wrezcie pokonac Interu po 13 spotkan bez zwyciestwa. Moim zdaniem dzis spotkanie pomiedzy oba zespolami bedzie bardzo ciekawy poniewaz kazda z tych druzyn bedzie chciala wykorzestac sytuacja zeby zainkasowac komplet punktow. Licze ze napastnicy Interu jak Milito czy Pazinni dzis zagraja skutecznie i uda im sie nie raz pokonac Polskiego bramkarza fiorentinie. Rownierz licze ze napastnicy Fiorentinie zagraja skutecznie zeby uniknac 5 porazka na wyjedzie w tym sezonie. W 2 z ostanich 4 spotkanie pomiedzy oba zesplami padlo wynik powyzje 3,5 gola. Uwazam ze dzis mozemy byc ponownie swiadkami ciekawego widowisko i kilku goli zdobytych przez oba druzyn. Dlatego na dzis wybralem ze w spotkanie pomiedzy Interem Mediolan i fiorentinie padnie wynik powyzje 3,5 gola.
⛔ 100
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Dyscypilna: Piłka nożna, Liga Francuska
Spotkanie: Valenciennes - Montpellier
Typ: 1
Kurs: 2.85
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Spóźniłem się trochę tym razem i przegapiłem Gran Derbi, które chciałem obstawić, ale jak to mówią nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Postanowiłem zatem wybrać na dzisiaj mecz 17. kolejki francuskiej Ligue 1, pomiędzy drużynami Valenciennes i Montpellier. Oba zespoły w zgoła odmiennych sytuacjach jeżeli chodzi o pozycje w ligowej tabeli. Zawodnicy przyjezdnych nieoczekiwanie, a wręcz jak niektórzy uważają sensacyjnie okupują pierwsze miejsce. Z dorobkiem 36 przewodzą w stawce, deklasując takie teamy jak Lyon czy Marsylia. Nie jest to jednak dziełem przypadku. Muszę przyznać, iż oglądając kilka spotkań Montpellier w tym sezonie byłem absolutnie oczarowany ich grą. Analizując ostatnie dwa spotkania, widzimy, iż zakończyły się one pewnymi zwycięstwami, m.in. na bardzo trudnym terenie w Sochaux 1:3.
Z kolei całkiem inaczej wygląda sytuacja Valenciennes. Dwa ostatnie mecze tej ekipy to dwie wyjazdowe porażki. Od strefy spadkowej oddziela ich tylko korzystniejszy bilans bramkowy. Niemniej jednak ten sezon z Ligue 1 jest bardzo wyrównany, każdy może wygrać z każdym, o czym nie raz zdążyli się wszyscy przekonać. Valenciennes zanotowało w tym sezonie kilka bardzo pechowych remisów, gdzie bardzo niewiele zabrakło do zdobycia kompletu punktów. Obejrzałem bodajże trzy mecze z udziałem tej ekipy, m.in. remis z Lille, wywalczony po bardzo dobrej grze. Świadczy to o potencjale drzemiącym w graczach Valenciennes.
Podsumowując, gospodarze dzisiejszego spotkania to bardzo solidna drużyna, potrafi grać dobrą piłkę zwłaszcza na własnym terenie. Czuję, iż będziemy świadkami małej niespodzianki, i Valenciennes przerwie znakomitą serię lidera, a i swoją meczów bez zwycięstwa. Powodzenia ;)
✅ 185
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
Skoki narciarskie, konkurs drużynowy, Harrachov HS 142
godzina/data : 16:00/ 10.12.11
typ: Lepsza pozycja końcowa: Polska czy Czechy - Polska
kurs: 1.72
buk: Tobet
analiza:
Przed nami konkurs drużynowy skoków narciarskich w Harrachovie. Wczoraj pierwsze w tym sezonie zwycięstwo odniósł Gregor Schlierenzauer, to czwarte podium w tym sezonie dla Austriaków. Jak widać są znowu bezkonkurencyjni, mogę w ciemno powiedzieć, że dziś także wygrają. Co do typu, to po przemyśleniach postawię na Polaków, głównie z faktu dużego osłabienia wśród Czechów. Ze składu wypadł Roman Koudelka, będący dużą nadzieją wśród czeskich kibiców. Co prawda mają jeszcze Lukasa Hlavę, który wczoraj po bardzo dobrym skakaniu zanotował 8 miejsce w konkursie indywidualnym. Oprócz niego nie można już mówić o talentach naszych południowych sąsiadów, bowiem Jakub Janda, Jan Matura oraz Borek Sedlak nie są w tym sezonie w najlepszej formie. W mojej opinii reprezentacja Polski ma w danym momencie lepszych skoczków, którzy dziś pokażą klasę, a na pewno znajdą się wyżej od ekipy Jiroutka. Według mnie podium będzie wyglądać następująco: Austria, Norwegia, Japonia/Niemcy. 5 miejsce dla Polaków. Pozdrawiam.
✅ 72
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Koszykowka ACB 10.12 18:00
Bilbao - Valencia
typ: 2/2
4.20
Bet365
Analiza
Dziś w spotkaniu jedenastej kolejki ligi hiszpanskiej ACB Bilbao na wlasnym parkiecie podejmie zespol Valencii. W tym sezonie w rozgrywkach ligowych, przynajmniej jak do tej pory lepiej radzi sobie Valencia, dlatego dziwi mnie tak zdecydowany faworyt w postaci zespolu gospodarzy (wedlug bukmacherow). Druzyna z Bilbao legitymuje sie bilansem 4-6, i zajmuje aktualnie 10. pozycje w stawce. Valencia zupelnie odwrotnie, bilans 6-4 i 6. miejsce w lidze. Bilbao sposrod pieciu ostatnich spotkan na wlasnym parkiecie przegralo az trzy. Dwa w eurolidze, z zespolami Fenerbache Ulkeru i co bylo ogromna niespodzianka, w srode z zespolem Cantu. W lidze rowniez niespodziewanie ulegli oni Cajasol. Valencia natomiast sposrod ostatnich szesciu spotkan przegrala tylko z wielkim Realem Madryt na jego hali. W tym sezonie na wyjezdzie druzyna z Valencii przegrala jeszcze tylko minimalnie z Estudiantes. Wygrywala natomiast z takimi druzynami jak Caja Laboral, Lagun Aro czy Murcią. Jednoznacznie ciezko mi tu wskazac faworyta, sklanialbym sie jednak ku Valencii. Widac, ze druzyna Bilbao przechodzi chyba lekki kryzys dyspozycji, przegrali oni z przecietnym Cantu. Nie sadze, aby mieli pozbierac sie po tej niedawnej porazce. Mysle, ze druzyna Valencii wykorzysta dzis nadarzajaca sie okazje i wygra to spotkanie.
⛔ 100
 
L 21

lordjuvent

Użytkownik
Dyscyplina:Siatkówka
Mecz:Zaksa Kędzierzyn-Kozle-Jastrzęski Węgiel
Typ:2
Kurs:3.25
Bukmacher:Bet365
W dzisiejszym spotkaniu Plus Ligi mężczyzn Zaksa- drużyna która dotąd nie straciła puinktu podejmie Jastrzębski Węgiel. Śmiem twierdzic iz dzis Kedzierzyn poniesie 1 porazke w sezonie . Głównym powodem jest to iż zawodnivy Zaksy bedacy na Pucharze Swiata nie pograli zbyt duzo-Czarnowski, Ruciak, a nawet Zagumny byli zawodnikami głównie rezerowymi. Po miesiacu bez gry ze swym głównym rozgrywajacym spodziewam się wielu niedokładności. W Jastrzebskim Weglu zawodnicy bedacy na Pucharze byli waznymi postaciami swych drużyn- Michal Lasko, który udowodnil ze jest w swietnej formie, Russell Holmes czy Brian Thornton bardzo dobrze zaprezentowali sie w tej wielkiej imprezie, a mieli wtystarczajaco duzo czsu by wypoczac. Zaksa bedzie miala duze problemy ze zgraniem, to wiadomo, i mysle ze tak szybko tego nie wyrównają Gladyr wraca po ciezkiej kontuzji, a reszta zawodników również długo nie grala poważnych meczów. Jastrzębie dotąd na wyjazdach spisywało się bardzo dobrze, a w poprzednich latach potrafiło wygrywać w hali ZAKSY i mysle ze dzis bedzie podobnie
✅ 225
 
grubas 397

grubas

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Premiership
Spotkanie: Liverpool - QPR
Typ: powyżej 4,5
Kurs: 4,40
Buk: Bet365
Liverpool gra bardzo dobrze w ataku, ale brakuje mu skuteczności. Tydzień temu dość pechowa porażka z Fulham, gdzie The Reds stworzyli sobie kilka groźnych sytuacji, lecz brak zimnej krwi w obronie zadecydował o porażce. Jedyny gol padł po wypuszczeniu piłki z rąk przez Reinę, który w tym sezonie nie błyszczy formą. Na dodatek przeciętnie gra obrona, której zdarzają się kilkuminutowe przestoje, w czasie których przeciwnicy stwarzają sobie 2-3 bardzo groźne sytuacje. Ogólnie gra obrony jest daleka od ideału. Od jakiegoś czasu z kontuzją zmaga się Lucas, co zdecydowanie ułatwia rywalom rozgrywanie piłki. Pressing nie jest aż tak skuteczny. Z kolei w ataku dobrą formą wykazuje się Bellamy, poprawił grę również Henderson, Adam czasami błyśnie ciekawym podaniem, Suarez - wiadomo, zawsze groźny oraz Carroll, który gra bardzo przeciętnie. W każdym bądź razie w ataku Liverpool gra niezłą piłkę, a na swoim stadionie szczególnie.
QPR w ataku również gra nieprzeciętnie. Wright-Phillips, Barton oraz Helguson, do którego niedawno się przekonałem są w stanie stworzyć kilka ciekawych akcji i strzelić bramkę. W obronie jest znacznie gorzej, bo choć Rangers nie tracą już seryjnie bramek, to nadal rywale z łatwością przedostają się pod ich pole karne. W zasadzie największe problemy z tym miało City... Dzisiaj nie zagra podstawowy bramkarz Paddy Kenny, co jest poważnym osłabieniem, bo w wielu meczach ratował punkty swojej drużynie. W związku z tym myślę, że Liverpool strzeli dzisiaj 2 lub więcej bramek. Na wyjazdy do potentatów beniaminki przyjeżdzają bez kompleksów i starają się grać otwartą piłkę. Mam nadzieję, że dzisiaj będzie podobnie i zobaczym ładny mecz z wysokim wynikiem.
⛔ 100
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Widzew Łódź - Górnik Zabrze
Typ: Goście zdobędą bramki w obu połowach
Kurs: 5,5
Bukmacher: Betclik
Analiza:
W Łodzi Nakoulma będzie rządził. Takie mam wrażenie. Do Widzewa piłkarz czuje lekki zal, po tym jak go potraktowano. Myślę, że dzisiaj będą też żałować działacze. Nakoulma jest w świetnej formie, potrafi przestawic i ograć każdego obrońce w naszej lidze. Nawet jeśli skutecznością nie grzeszy moze wypracować gole partnerom.
Dla niektórych piłkarzy Widzewa dzisiejszy mecz bedzie ostatnim w jego barwach. Myślę, że możemy spodziewac się ofensywnej gry. Trener Mroczkowski po trudnych meczach z Lechem i Wisła powinien dac nieco więcej swobody swoim zawodnikom. To sprawi, że Widzew nie bedzie już bronił się tak dobrze. Abbes z Bieniukiem nie rozumieją się w 100%, a to oni tworzą parę stoperów. Brak Madery będzie dziś widoczny.
Bez siły ognia Widzew, będzie musiał włączyć do ataku większą liczbę piłkarzy. To sprawi im problemy w obronie. A Górnik choc ostatnio z Widzewem gra w kratkę, to sądzę, że wreszcie będzie chciał zagrac dobry mecz w Łodzi. Ma zespół bardziej waleczny, bardziej kompletny i lepiej zgrany. Ma predyspozycje ku temu, by strzelić gole w obu połowach. Dziś zdecydowanie.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom