>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.12.2011 (sobota)

Status
Zamknięty.
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, T-Moblie Ekstraklasa
Spotkanie: Widzew Łódź - Górnik Zabrze
Typ: Widzew -1.0 (handicap 3-drogowy)
Kurs: 4.10
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Widzew w ostatnich dwóch wyjazdowych spotkaniach z Lechem i Wisłą zaprezentował się zaskakująco dobrze, zdobył 3 oczka a gdyby miał nieco więcej szczęścia to nawet 4. Górnika natomiast w ostatniej kolejce przegrał u siebie 0-2 ze Śląskiem Wrocław, ten wynik pokazuje, że Zabrzanom nie wychodzą za dobrze mecze wiosenne rozgrywane jeszcze jesienią (do tej pory grali takich meczów 10 z czego 6 przegrali, 2 zremisowali i 2 wygrali). Ponadto dzisiaj czeka ich mecz przy al. Piłsudskiego czyli na obiekcie na którym w ostatnich latach szczególnie nie idzie (1 zwycięstwo i 5 porażek).
Postanowiłem zagrać Widzew z handicapem bramkowym. Widzew co prawda ma spore problemy w ataku ale może paradoksalnie brak dzisiaj Piotra Grzelczaka sprawi, że Widzew lepiej zaprezentuje się w ataku (chociaż już widzę, że Radosław Mroczkowski postawił na Oziębałe na szpicy co według mnie nie jest najlepszym pomysłem i liczę, że szybko się z niego wycofa).
Widzew gra nieźle w defensywie, traci mało bramek, dlatego w defensywie dzisiaj nie powinno być problemów tym bardziej, że wraca Ugo Ukah. Ważne jest jednak by szybko strzelić bramkę, tak jak z Cracovią i kontrolować mecz i móc grać z kontry, co dobrze Widzewiakom wychodzi. Jeżeli uda się Widzewowi strzelić gola i prowadzić do przerwy to będzie to otwarta droga do tego by Widzew w drugiej połowie podwyższył po kontrze i wygrał z handicapem bramkowym. Tym bardziej, że Górnik do Łodzi przyjechał bez czterech zawodników, którzy ostatnio byli w kadrze meczowej na Śląsk czyli zagrają bez Piotra Gierczaka, Michała Płonki, Tomasza Zahorskiego i Adama Dancha. W pierwszym składzie Górnika nie ma też Aleksandra Kwieka czyli zawodnika, który w pierwszym meczu strzelił gola Widzewowi.
Myślę, że kurs na to zdarzenie jest naprawdę zachęcające i tak jak napisałem jeżeli Widzew będzie wstanie prowadzić do przerwy, strzelić bramkę i kontrolować mecz to zwycięstwo dwiema czy nawet trzeba bramkami będzie bardzo realne.
✅ 310
 
S 131

strojes666

Użytkownik
Spotkanie : Marsylia : Bordeaux
Typ : 2
Kurs : 5,50
Bukmacher : bet365
Godzina : 21.00
Analiza :
Dzisiejsze zmagania we Francji zamykać będą dwie wielkie drużyny które w tym sezonie narazie rozczarowują w lidze.
Marsylia jest na miejscu 7 i ma na koncie 24 punkty i już tracą 12 oczek do liderów a więc to jest makabryczna różnica już w tym momencie.
Bordeaux jest w jeszcze gorszej sytuacji bowiem są na miejscu 12 a punktów mają na swoim koncie tylko 19 to daje nam aż 17 oczek straty do liderów.
Obie tak więc jak już mówiłem, rozczarowują, ale te drużyny jeszcze będą w czołówce moim zdaniem.
Dzisiaj stawiam na Bordeaux bo uważam że w tym meczu może zdarzyć się wszystko i że lepszym pomysłem jest postawienie po takim kursie na Bordeaux, niż po trochę zbyt niskim na Marsylię.
Szczególnie że Marsylia grała ostatnio dramatyczny mecz z Dortmundem - przegrywali już 2:0, ale wygrali to spotkanie 2:3 i awansowali do fazy pucharowej Ligi Mistrzów.
Tak więc na pewno są zmęczeni, na pewno tez było mocne świętowanie i dzisiaj nie będą pewnie w zbyt dobrej formie i kondycji i dlatego to przegrają.
Bordeaux za to ostatnio złapało trochę formę, wygrali dwa mecze z rzędu, oni w Pucharach nie grają więc są na pewno wypoczęci i to jest ich kolejna przewaga.
Ten mecz jest na pewno bardzo ważny dla nich i postarają się wygrać.
W historii Bordeaux wygrywało już 14 razy, 12 razy był remis, a OM wygrało zaledwie 7 razy.
Tak więc wiele wskazuje na Bordeaux.
Już od pięciu spotkań nie wygrali a więc najwyższa pora to zmienić.
Polecam
⛔ 100
 
M 0

micdol666

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Bundesliga
Spotkanie: Werder Bremen - VfL Wolfsburg H(0 - 1)
Typ: Werder Bremen
Kurs: 2,24
Bukmacher: Tobet
Analiza: W tym spotakniu zdecydowanym faworytem wydaje sie Werder z uwagi na swoja pozycje w tableli (5 ze strata 5 punktów do lidera) oraz fatalna sytuacja nie kadrowa lecz psychiczna. Felix Magat dosc czesto rotuje składem nie dajac szan na zgranie ekipy, ponadto sydawane sa olbrzymie kwoty za transfery, ktore nie przynosza oczekiwanych efektów. Wolsfsburg od 7 spotkani nie wygrał na wyjezdzie odnosza 6 porazek. Przegrali nawet z ostatnim w tabeli Augsburgiem 2:0. Jednak widmo spadku do II ligi moze pobudzic druzne ktora ma wyzsze aspisacje niz walka o utrzymanie bo tak to trzeba nazwac gdy ma sie 17 punktów w 15 kolejkach. Dlatego zdecydowanego faworyta upatruje w Werderze, ktory na 8 sptkan u siebie wyrał 7 przegrywajac tylko z Dortmundem po meczu w ktorym mieli zdecydowana przewage. w tych 7 wygranych spotaniach zawsze strzelali co najmniej 2 bramki. Dlatego Moj typ jest taki a nie inny.
✅ 124
 
K 3

kaxxl

Użytkownik
Spotkanie: Real Madrid - FC Barcelona
Kurs: 9.00
Typ: Wygra obie polowy Real Madrid
Bukmacher: Betsafe

Jak wiadomo najbardziej oczekiwany mecz tej jesieni. Real jest w najlepszej passie od kilku sezonow, barca natomiast pikuje w dol, szczegolnie na wyjazdach. CR7 bd chcial udowodnic ze jest pilkarzem nr1 na swiecie. Warto zauwazyc rowniez ze Hugain ma dzisaj urodziny, wiec sadze ze bd jeszcze bardziej zmotywowany. Nie sadze zeby Messi w obocnej formie zagrozil w jakikolwiek sposob Pepe i Ramosowi ktorzy sa w najlepszej formie od lat. takze uwazam ze mozna smialo stawiac biorac pod uwage piekny kurs
⛔ 100
 
bruzdzi 73

bruzdzi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Szkocja 1 Liga
Spotkanie: Celtic - Hearts
Typ: Celtic(-1)
Kurs: 1,90
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Dnia 10.12.2011r o godzinie 16:00 na Celtic Park zostanie rozegrany mecz pomiędzy wiceliderem Celticem, a piątym Heartsem. Faworytem jest Celtic, ale kto wygra zweryfikuje boisko. Celtic w obecnym sezonie przegrał tylko raz na własnym boisku tracąc tylko 4 gole. Natomiast Hearts nie wiedzie się najlepiej na wyjazdach 4 gole w 6 meczach i 6 straconych. Teoretycznie tracą po jednym golu. Dziś grają z Celticem. Obecna strata do liderujących Rangersów wynosi 5 punktów, jeśli dziś Cetlic wygra ich strata będzie wynosić 2 punkty. Celtic walczy o mistrzostwo dlatego nie może sobie pozwolić na porażkę tym bardziej przed własną publicznością. Polecam ten typ!
Pozdrawiam!
⛔ 100
 
I 3

incredible1926

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Legia - Cracovia
Typ: Legia Warszawa -2 (handicap azjatycki)
Kurs: 2,6
Bukmacher: Bet365
Już dzisiaj dojdzie do pojedynku pomiędzy warszawską Legią, a Cracovią Krakow. Faworytem spotkania jest oczywiście drużyna z Ł3, która praktycznie ogrywa każdego jak chce. Drużyna Legii w tym sezonie na własnym stadionie wygrała 5 z 7 meczów u siebie. Jednak wszystkie wygrane mecze były z przewagą min. 2 goli. Legia musi koniecznie wygrać to spotkanie, gdyż Śląsk gra jutro ze słabiutkim ŁKSem i jeśli Legia marzy o mistrzostwie w tym roku musi koniecznie wygrać ten mecz. Ponadto swoje mecze już wygrały zespoły, które w ligowej tabeli depczą Legi po piętach czyli zespoły Ruchu Chorzów i Polonii Warszawa co jeszcze bardziej zmotywuje legionistów do wygrania tego meczu.
⛔ 100
 
misieklemur 418

misieklemur

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, AUSTRIA: National League
Spotkanie: Vienna II - Klagenfurt II
Typ: 1
Kurs: 1.50
Bukmacher: bwin
Analiza:

Typowy sure bet. Można za większą stawkę nieźle zarobić. Mistrz Klagenfurt przeżywa dramat (głównie finansowy). Trener wyglądający ; bez urazy jakby trenował Jamajczyków w bieganiu; zabrał się za hokeja. Jak to wygląda wystarczy spojrzeć na tabelę. Zespół opuściła 1/2 zawodników. W tabeli ledwo trzymają się środka. A co z rezerwami? Bieda z nędzą sprzedano najbardziej utalentowanych młodzików to lepszych lig, chociażby VHL. Reszta, która została uczy się: jeździć na łyżwach. Średnio im to idzie. Niby liga rezerwowa, ale powiem szczerze Vienna II gra nieźle. Naprawdę sporo młodych talentów znajduje się w tym zespole. Przepaść między tymi klubami jest 10x większa w rezerwach niż w podstawowych składach. I to moim zdaniem wyjdzie dziś na lodzie. Moim zdaniem rezerwy z Wiednia to najlepsze rezerwy w tej lidze. Polecam mój typ, szczególnie, że grają u siebie. Cześć.
⛔ 100
 
legia 122

legia

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Belgia 2 liga
Spotkanie: Tubize - Charleroi
Typ: HT/FT X/2
Kurs: 4,4
Bukmacher: Bwin
Analiza:
HT/FT pod konkurs, główny bet to polecam Azję -1
Goście mają parcie na powrót do elity i powinni wywieźć 3 punkty z tego łatwego terenu. Dysponują dużo bardziej klasowowymi i doświadczonymi zawodnikami obytymi w grze na najwyższym poziomie ligowym, spora część z przeszłością w ciekawych klubach. Do tego w tej rundzie eksplodował talent Senegalczyka Moussy Gueye. 16 bramek już w tej rundzie strzelił i na pewno zimą na brak zainteresowania nie będzie narzekał. Budową i posturą przypomina znanego nam Moussę Ouattarę. Niezła siła dynamika i przebojowość. Oglądałem parę obszerniejszych skrutów ze spotkań tej ligi i chłopak naprawdę wymiata. Wchodzi w obronę jak czołg siejąc spustoszenie w formacji obronnej rywali. Jest w niesamowitym gazie.O gospodarzach pisałem już wcześniej. Nic pozytywnego nie można o nich napisać. 1 zwycięstwo w 15 meczach to wynik poniżej wszelkiej krytyki. 11 porażek i 2 remisy w ostatnich 13 meczach. Z tego w 7 z nich nawet nie zdobyli bramki. Po letnich odejściach ta drużyna zmierza niechybnie w kierunku 3 ligi. O ile czasem potrafią do przodu kopnąć piłkę to formacja obronna wygląda fatalnie-totalny chaos, permanentne gubienie krycia, złe ustawianie się, katastrofalne indywidualne błędy-stąd masa traconych bramek.
⛔ 100
 
M 0

mario-cfc-3

Użytkownik
Dyscyplina: Primera Division (Liga BBVA), Hiszpania
Spotkanie: Real Madryt - FC Barcelona
Typ: Handicap 1:0 Barcelona
Kurs: 5.50
Bukmacher: Bwin
Analiza: Faworytem Real? heh trochę mnie to śmieszy,Barcelona już od dawna pokonuje real,będzie też tak tym razem. Barcelona bd grała piłką,tak jak to zawsze robią i tak jak umieją najlepiej. Real? real tak jak w poprzednich meczach bd się więcej skupiać na zawodniku by go sfaulować i poniżyć-takie 0 futbolu. Wolał bym żeby real wygrał,ale nie oszukujmy się, Barcelona pokarze swoją piłkę,swoją dominacje i pewnie pokona gospodarzy goniąc ich w tabeli
✅ 400
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna: Włochy 1
Lecce - Lazio
Over 2.5 gola
2.22
Pinnacle

O godzinie 18:00 zainauguruje 14 kolejka spotkań. Jako pierwsi zagrają piłkarze Lecce i Lazio Rzym. Ekipa gospodarzy jest na ostatnim miejscu w lidze po trzynastu meczach. Ekipa ze stolicy jest na 4 pozycji i traci 4 punkty do lidera.
Stawiam w tym meczu na over 2.5 gola. Po pierwsze zagrają ekipy z przeciwnych biegunów. Lecce w tym sezonie bronić się będzie przed spadkiem do Seria B. Lazio będzie prawdopodobnie walczyć o mistrzostwo i takie mecze jak z Lecce muszą wygrywać i to dosyć pewnie. Lecce gra u siebie. Stać ich na jedną bramkę. Lazio z kolei ma w ataku Mirka Klose. Niemiec strzelił już w tym sezonie 6 goli. Oprócz niego w ataku drużyna z Rzymu ma jeszcze Cisse i Rocchiego. Moim zdaniem Lazio stać w tym meczu na 2 gole. Jeśli chodzi o statystyki to: Lazio na 13 meczy miało 7 razy +2.5 gola. Lecce na 13 spotkań miało 5 razy over 2.5 gola.
Zagra ostatnia ekipa w lidze z drużyną z góry tabeli. Gospodarzy stać na jedną bramkę (grają w końcu przed własną publicznością). Lazio powinno strzelić dzisiaj co najmniej 2 gole. Reasumując stawiam 1:2 dla Rzymian, a zatem over 2.5 gola.
✅ 122
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wojtaseklp 84

wojtaseklp

Użytkownik
Dyscyplina: Primera Divison
Spotkanie: Real Madryt - FC Barcelona
Typ: L.Messi strzeli gola
Kurs: 2.00
Bukmacher: BWin
Analiza:
Co tu pisac o tym spotkaniu jak juz wszystko zostalo napisane?? Wybralem ten typ poniewaz mimo bardzo dobrego startu Realu w tym sezonie to dalej uwazam Barce za faworyta tego spotkania,graja niesamowta futbol i co najwazniejsze maja w skladzie Leo Messiego. Bedzie to pojedynek ktory byc moze bedzie decydowal o mistrzostwie Hiszpanii. Na pewno media tez zwracaja uwage na bezposredni pojedynek 2 najlepszych pilkarzy swiata a wiec Messi - Ronaldo. Ronaldo swietny pilkarz ale w trudnych meczach czesto nie radzil sobie z presja i gral ponizej oczekiwan. Zespol Realu gdy mu nie idzie gra bardzo nerwowo,agresywnie i zapomina o taktyce w czym upatruje szansy Barcy na zwyciestwo. Dodam ze Leo Messi w 15 meczach przeciwko Realowi Madryt strzelil az 13 bramek!! Mysle ze typ po kursie 2.0 jak najbardziej wart ryzyka. Powodzenia ????
⛔ 100
 
L 125

lemrak29

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia, EXQI League
Spotkanie: Eupen - Sint Niklaas
Typ: over 3 and 3,5
Kurs: 2,43
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Mecz lidera drugiej ligi belgijskiej z szesnastym zespołem tejże klasy rozgrywkowej, a zarazem spotkanie najbardziej bramkostrzelnej drużyny EXQI League z zespołem należącym do tracących najwięcej goli na zapleczu belgijskiej Jupiler League. Eupen jak dotychczas strzeliło 32 bramki tracąc 15, z kolei Sint Niklaas straciło ich 30 (więcej straciło jedynie plasujące się na 15 pozycji Tienen - 35) strzelając 16. Spodziewam się więc bardzo wysokiego zwycięstwa gospodarzy, którzy moim zdaniem powinni strzelić co najmniej 4 bramki (ostatnio udało im się zdobyć tyle goli 15 października w spotkaniu z KSK Heist, które wygrali 4:1). Kibice zespołu gospodarzy z pewnością tylko na to czekają. Dodam, że goście potrafią strzelać bramki na wyjazdach, a więc być może też dołożą jakieś trafienie. Kurs jak najbardziej warty ryzyka. Początek spotkania o 20:00.
✅ 71.5
 
ajax17 23

ajax17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Belgia, Jupiler League
Spotkanie: Gent - Beershot
Typ: 3-drogowy handicap Gent - Beershot (0:1) Gent wygra
Kurs: 2,02
Bukmacher: unibet
Analiza:
Typ wydaje mi się oczywisty ze względu na to jaki poziom piłkarski w tym sezonie w Belgii prezentuje AA Gent ustępujące tylko jednemu klubowi czyli wielkiemu Anderlechtowi. Gospodarze piorunujące mecze u siebie. Z klubami pokroju dzisiejszego ich rywala Gent z wyjątkiem porażki w pierwszym meczu sezonu u sibie wygrywał wysokooo lub co najmniej dwiema bramkami. Ostatnio 2:0 z Genk, 6;2 z Mechelen, 3:1 z Lokeren, 6;1 z Oud-Heverlee pomijam tutaj mecze na wyjeździe w których piłkarze Gandawy spisują się również dobrze. Germinal to drużyna środka tabeli, która w obecnym sezonie nie ma zbytnich osiągnięć, natomiast Gent na pewno będzie chciało wykorzystać wpadkę Anderlechtu z Mechelen na wyjeździe i wówczas wskoczyć na fotel lidera Jupiler League gdyż bilans dzisiejszych gospodarzy jest 38:18 a średnia goli na mecz to 2,38 najlepsza w lidze. Myślę, że gospodarze wygrają dwiema bramkami dzisiaj.
⛔ 100
 
B 71

bartus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna,Belgia Jupiler League
Spotkanie: Kortrijk-Westerlo
Typ: 1
Kurs: 1.65
Bukmacher: bet365
Analiza:

W ramach 17 kolejki Belgi wybrałem spotkanie pomiedzy Kortrijk,a z ostatnim miejscem Westerlo.
Kortrijk w meczach u siebie zajmuje 7 miejsce strzelonych 12 straconych 6 zdobytych 16 punktów bilans (5-1-1) W ostatnim spotkaniu grali na wyjezdzie przeciwko Cercle Brugge i wygrali to spotkanie 2:1 W tabeli zajmuja 6 miejsce strzelonych 23 straconych 19 zdobytych 27 punktów bilans (8-3-5)
Westerlo w meczach wyjazdowych gra bardzo zle zajmuje ostatnie miejsce i tylko 2 punkty zdobyte strzelonych 2 straconych 14 bilans (0-2-5) W ostatnim spotkaniu grali u siebie przeciwko FC Brugge i przegrali to spotkanie.Westerlo zajmuje ostatnie miejsce w lidze zdobytych 10 punktów strzelonych 13 straconych 29 bilans (2-4-10) Jestem pewny ze Kortrijk wygra to spotkanie.Pozdrawiam!
✅ 65
 
marekkoszmar 0

marekkoszmar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy, Serie A
Spotkanie: Palermo - Cesena
Typ: 1
Kurs: 1,60
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Normalnie typowałbym zwycięstwo dwiema bramkami gospodarzy, ale skoro taki typ już był na forum to poprzestanę na tym mniejszym zwycięstwie;) Palermo wygrało wszystkie 6 meczów na Stadio Renzo Barbera, co czyni ich najlepszym zespołem swojego podwórka w Serie A. Strzelili w nich 16 bramek, a stracili 6. Niestety na wyjeździe idzie im zdecydowanie gorzej, bo tam notują co najwyżej remisy, dlatego zajmują 6 pozycję w lidze..Cesena -19 czyli pozycja spadkowicza. Cesena będzie starała się o choćby 1 punkt, jakże potrzebny do utrzymania się w lidze. Na wyjeździe prezentują się ostatnio dużo lepiej. Walczyli dzielnie z Juve, poprzednio nawet wygrali z Bologną, ale uważam, że dzisiaj po prostu nie podołają. Na wyjazdach w 6 meczach mają bilans bramek 1:8, dlatego stwierdzam, że dzisiaj po prostu nic nie strzelą. Uważam, że po tym meczu Palermo umocni się na swojej pozycji, a Cesena niestety będzie bliżej spadku do Serie B. Swój typ opieram wyłącznie o statystyki, bo nie oglądam zbytnio ligi włoskiej, ale uważam go za bardzo prawdopodobny;)
⛔ 100
 
B 33

bodziorex

Użytkownik
pilka nozna, holandia
spotkanie: PSV- breda
typ PSV wygra a w meczu under 2,5
kurs 5,25 Bwin
analiza:
przed nami spotkanie holenderskiej eredivisie. naprzeciwko siebie stana- PSV Eindhoven oraz NAc breda. zdecydowanym faworytem spotkania oczywiscie gospodarze i to dziwic nie moze. zajmuja aktualnie 2 lokate w ligowej tabeli z dorobkiem 31 oczek. jesli chodzi o bilans spotkan rozegranych na wlasnym terenie to wynosi on 6-1-0. ich dzisiejsi rywale maj 18 pkt i sa na 12 miejscu . na wyjazdach graja fatalnie bowiem w 7 rozegranych meczach zdobyli zaledwie 4 punkty. Psv zanotowalo ostatnio porazke w Feyenordzie 2-0 z kolei breda polegla w Den hag 0-3
dzis typuje latwe zwyciestwo Psv aczkolwiek nie okupione bramkami . wygrana psv i under 2,5
✅ 400
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Netherlands Dutch Eredivisie
Spotkanie: PSV - Breda
Typ: Under 3.5
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Ostatnie 6 pojedynków miedzy tymi drużynami to over 2.5. Myślę, że dziś jest dobra okazja aby przerwać tą serię. Osobiście typuje under 2.5, ale w konkursie zabezpieczam się underem 3.5, bo kurs i tak jest przyzwoity. Faktem, kolo którego nie da się przejść obojętnie jest to, że obie ekipy przegrały swoje ostatnie mecze min dwoma bramkami, sami nie strzelając żadnej, mimo iż ich rywale wcale nie są aż tak mocni, jak wskazują na to wyniki. Mam nadzieję, że Breda odpowiednio się zmotywuje w pojedynku z mocno faworyzowanym rywalem, wzmocni szyki obronne i nie da sobie strzelić zbyt wielu bramek, a PSV wiadomo - zwykle traci 1 bramkę lub w ogóle. Sądzę, że typ ma dużą szansę powodzenia.
✅ 110
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Primera Division
Spotkanie: Real Madryt - FC Barcelona
Typ: Liczba bramek w 1 połowie - over 1.5 gola
Kurs: 2,75
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Szczerze powiedziawszy nie mam konkretnego uzasadnienia mojego typu, ale El Clasico samo w sobie jest magiczne, emocjonujące i w wielu wypadkach z kilkoma bramkami. Nawiązując do obecnej sytuacji obu drużyn, to Real ma ten komfort, że jest liderem w tabeli PD. Ale Mou wie dobrze, że nawet w takim meczu jak dzisiaj nie może pozwolić zespołowi bronić się całe 90 minut. Tym bardziej, że Real wcale nie odstaje siła ofensywna w stosunku do Barcy. Barcelona kreowana jest dzisiaj na zespół, który zacznie forsować tempo i narzuci swój styl gry. Oby tak było, bo wtedy naprawdę zapowiada się dzisiaj niezwykle ciekawy mecz. Jak już pisałem dzisiaj spotykają się dwa zespoły z niesamowicie mocną i kreatywną ofensywą, a co za tym idzie? Należy spodziewać się dzisiaj kilku trafień, mam nadzieje, że z obu stron. Jeśli pierwsza bramka padnie już na samym początku, wtedy zrobi się niezwykle emocjonujące i mam nadzieje obfitujące w bramki spotkanie. W obu ekipach dzisiaj najlepsi strzelcy ligi jak do tej pory (CR - 17, Messi - 17 oraz Hiquain -12).
✅ 175
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom