>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.10.2011 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 10 października

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.
▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:
▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:
▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna (Singaporean League )
Spotkanie - Etoile FC - Geylang United
Typ - Ile padnie goli ? więcej niż 2,5
Kurs - 1,65
Buk - Bwin
Analiza:
Drużyna Etoile w 27 kolejce ligi singapurskiej podejmować będzie na swoim terenie Geylang . Gospodarze od kiedy 4 kolejki temu na na swoim terenie doznali upokarzającej porażki z Albirexem aż 2:7 to trzy ostatnie spotkania to trzy zwycięstwa i w dobrym a przede wszystkim skutecznym stylu bo w tych 3 spotkaniach zdobyli 11 bramek tracąc zaledwie 2 , Drużyna gosci natomiast na wyjazdach na 13 spotkań zaledwie 3 zwycięstwa 2 remisy i aż 8 porażek jeżeli popatrzymy na stosunek bramek to 17 zdobytych i aż 29 straconych chyba mówi samo za siebie , w dwóch spotkaniach między sobą rozegrane w tym sezonie jak dotąd na terenie Geylang oba wygrało Etoile raz 2:0 i 3:2 . Dlatego wydaje mi się iż przynajmniej 3 bramki padną na stadionie Etoile , no ale zobaczymy ! Pozdrawiam !
✅ 65
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis, ATP Szanghaj
Spotkanie: Ernests Gulbis - David Nalbandian
Typ: Ernests Gulbis
Kurs: 3,11
Buk: Pinnacle
Analiza:

W pierwszej rundzie zawodów z cyklu Masters w Szanghaju zmierzy się Ernests Gulbis z Davidem Nalbandianem. David ostatnio spisuje się nieźle, uporał się w Tokio z Rosolem oraz z Dodigiem, przegrywając dopiero z Murrayem. Z koleji Gulbis pomimo swojego dużego talentu oraz wielu atutów ostatnio dość nierówno. W Tokio niestety drabinkę miał bardzo niekorzystną , w pierwszej rundzie wygrał po bardzo obiecującym meczu z Kubotem, później trafił już na Mardy Fisha z którym poległ. Mimo wszystko na twardych kortach grać potrafi co udowodnił chociażby pod koniec lipca wygrywając turniej w Los Angeles a w finale uporał się właśnie z rewelacyjnym wówczas Fishem. Później nienajgorszy występ w Montrealu i
niezbyt udane występy w Cinncinati oraz US Open, gdzie odpadł w 2 rundzie z Mullerem. Ernesta cechuję przedewszystkim równy, silny serwis i dobry forhend. Gra agresywnie, lubi zagrywać dropshoty i slajsy by zmusić rywali do biegania przy siatce i na pewno przeciwko Davidowi będzie to jego główna broń. Pomimo faktu, że Nalbandian zaliczył o wiele lepszy występ w Tokio i ponadto jego rola faworyta w tym spotkaniu według bukmacherów, to wierzę, że Gulbis wyciągnął pewne wnioski i powalczy z Argentyńczykiem a przy dobrych wiatrach ma wielką szansę wygrać, ponieważ w swojej optymalnej formie na pewno lepiej spisuje się na hardzie niż David ,a wiadomo że to turnej rangi Masters i o odpuszczaniu nie ma mowy. Ostatni raz spotkali się w 2008 roku, gdzie Nalbandian wygrał po 3 setowym boju.

Start: 8:00
⛔ 100
 
waniak 179

waniak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Eliminacje Euro 2012 U21
Spotkanie: Norwegia-Anglia
Typ: 2
Kurs: 1,70
Bukmacher: Bwin

Analiza:
Trwają eliminacje do euro 2012 do lat 21, jeden z faworytów w tej kategorii eliminacji to właśnie Anglia która zagra z Norwegią. Obie drużyny mają po dwie wygrane w grupie i tym samym dzielą się pierwszym miejscem tyle, że Anglia ma lepszy bilans bramkowy bo aż 9:0 a Norwegia 4:0 , jak widać obie drużyny jeszcze nie straciły bramki, ale w jutrzejszym meczu myślę, że to Anglia będzie dominowała w tym spotkaniu, widać, że mają formę strzelecką, z Azerbejdżanem wygrali 6:0 gdzie Norwegia wygrała z nimi tylko 2:0.
Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się 2:0 dla Anglii i to wcale nie tak dawno bo w Czerwcu tego roku.
Jutrzejszy mecz będzie walką o pierwsze miejsce w tabeli i sądzę, że to Anglicy jutro wygrają ponieważ są po prostu lepszą drużyną, na wyspach w piłkę gra się od najmłodszych lat a ambicje piłkarzy są na prawdę duże i każdy chce się pokazać z jak najlepszej strony. Norwegia powiedzmy sobie szczerze nie jest jakimś piłkarsko dobrym krajem, Ligi nie mają najlepszej a ich główna reprezentacja też nie gra za dobrze.
Sądzę, że kurs na Anglię jest dość przyzwoity 1.70 i warty ryzyka
✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bula 2

bula

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Kolumbia Liga Postobon
Spotkanie: Boyaca Chico FC - Independiente Medellin
Typ: 1
Kurs:
Bukmacher:
O godzinie 00:30 czasu polskiego dojdzie do bardzo ciekawego spotkania w lidze kolumbijskiej ???? )
Boyaca Chico na własnym stadionie podejmie Independiente Medellin. Mecz trudny ale wydaje mi się że faworyt może być tylko jeden stąd też nie wiem dlaczego mamy aż tak wysoki kurs na ten mecz ????
Ostatnio drużyna Boyaca Chico na własnym stadionie spisuje się bardzo dobrze o czym nam mówią ostanie ich 6 meczy na własnym boisku:
Boyaca Chico vs. Pereira 1:2 - wpadka
Boyaca Chico vs. La Equidad 1:0 - wygrana z zespołem z którym wygrać musieli
Boyaca Chico vs. Tolima 1:0 - zwycięstwo z zespołem z 8 miejsca z tabeli
Boyaca Chico vs. Millionarios 1:0 - wygrana z zespołem z 5 miejsca z tabeli
Boyaca Chico vs. Huila 3:0 - wygrana z zespołem z 8 miejsca z tabeli (z Tolimą zajmują 8 miejsce)
Boyaca Chico vs. I.Santa Fe 3:2 - zwycięstwo z zespołem z 14 miejsca
Ich ogólna forma na ostatnie 6 meczy to 4-1-1.
Boyaca Chico zajmuje w tabeli 3 miejsce i cały czas pnie się do góry.
A oto ostatnie 6 meczy na wyjazdach Ind. Medellin:
A.N.Medellin vs. Ind. Medellin 1:1
Pereira vs. Ind. Medellin 2:2
Tolima vs. Ind. Medellin 2:0
Millionarios vs. Ind. Medellin 1:1
Caldas vs. Ind. Medellin 1:0
Huila vs. Ind. Medellin 2:0
Ich ogólna forma z ostatnich 6 meczy to 1-2-3.
W tabeli zajmują 12 miejsce i cały czas lecą w dół.
Dodam że w tym sezonie jeszcze nie wygrali na wyjeździe
Także dzisiaj przewiduję pewne zwycięstwo Boyaca Chico :grin:
⛔ 100
 
bula 2

bula

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Kolumbia Liga Postobon
Spotkanie: Boyaca Chico FC - Independiente Medellin
Typ: 1
Kurs: 2,20
Bukmacher: bwin

O godzinie 00:30 czasu polskiego dojdzie do bardzo ciekawego spotkania w lidze kolumbijskiej :smile ????
Boyaca Chico na własnym stadionie podejmie Independiente Medellin. Mecz trudny ale wydaje mi się że faworyt może być tylko jeden stąd też nie wiem dlaczego mamy aż tak wysoki kurs na ten mecz :smile:
Ostatnio drużyna Boyaca Chico na własnym stadionie spisuje się bardzo dobrze o czym nam mówią ostanie ich 6 meczy na własnym boisku:

Boyaca Chico vs. Pereira 1:2 - wpadka
Boyaca Chico vs. La Equidad 1:0 - wygrana z zespołem z którym wygrać musieli
Boyaca Chico vs. Tolima 1:0 - zwycięstwo z zespołem z 8 miejsca z tabeli
Boyaca Chico vs. Millionarios 1:0 - wygrana z zespołem z 5 miejsca z tabeli
Boyaca Chico vs. Huila 3:0 - wygrana z zespołem z 8 miejsca z tabeli (z Tolimą zajmują 8 miejsce)
Boyaca Chico vs. I.Santa Fe 3:2 - zwycięstwo z zespołem z 14 miejsca

Ich ogólna forma na ostatnie 6 meczy to 4-1-1.
Boyaca Chico zajmuje w tabeli 3 miejsce i cały czas pnie się do góry.

A oto ostatnie 6 meczy na wyjazdach Ind. Medellin:

A.N.Medellin vs. Ind. Medellin 1:1
Pereira vs. Ind. Medellin 2:2
Tolima vs. Ind. Medellin 2:0
Millionarios vs. Ind. Medellin 1:1
Caldas vs. Ind. Medellin 1:0
Huila vs. Ind. Medellin 2:0

Ich ogólna forma z ostatnich 6 meczy to 1-2-3.
W tabeli zajmują 12 miejsce i cały czas lecą w dół.
Dodam że w tym sezonie jeszcze nie wygrali na wyjeździe
Także dzisiaj przewiduję pewne zwycięstwo Boyaca Chico :grin:
 
panas89 95

panas89

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny
Spotkanie: Roddick, A - Lu, Y
Typ: 2
Kurs: 3.75
Bukmacher: Sportingbet
Data/godzina rozpoczęcia: 10.10/09:30
Analiza:
Niezwykle zawyżony kurs na Azjatę Lu, gra on można powiedzieć przy swojej publiczności, mowa tu o kontynencie rozgrywania tego pojedynku, no ale nie to zadecyduje o końcowym zwycięstwie. Dla jednego jak i drugiego korty twarde są ulubionymi nawierzchniami, obydwoje serwują bardzo mocno i ciężko ich przełamać. Lu rozegra swój 3 mecz w Szanghaju ponieważ musiał występować w kwalfikacjach, które przeszedł bez problemu, wygrywając oba pojedynki w dwóch setach. Roddick w poprzednim turnieju w Pekinie przegrał w 2 setach z Andersonem, dawał się przełamać, uważam że Lu może nie oddać żadnego ze swoich gemów serwisowych. Oprócz serwisu posiada pewny forehand. Roddick jak wiemy to już nieco wypalony zawodnik, kończący powoli swoją bogatą karierę, jego forehand nie jest już taki mocny i pewny, backhand w jego wykonaniu można powiedzieć że prawie nie funkcjonuje, często obiega uderzenie stosując forehandu, używa mało groznych slajsów backhandów, po których można łatwo zaatakować, Lu myśle że jest lepszy przy siatce, nie tak dawno rozegrał bardzo dobre spotkanie z Simonem, lecz niestety przegrał po zacietej walce w 3 setach, ale naprawdę grał przyzwoity tenis, kurs 3.75 jest niebywałtym underdogiem w jego stronę, spodziewam sie malutkiej niespodzianki.
⛔ 100
 
S 318

soren

Użytkownik
Tenis ATP Shanghai
10.10.2011 08:30
Dimitrov - Ilhan
typ: Dimitrov -1,5 seta
kurs: 2.38
buk: unibet
Jutro w chińskiej miejscowości Shanghai około godziny 08:30 na kort wyjdą Grigor Dimitrov oraz Marsel Ilhan.Faworytem tego spotkania jest ten pierwszy.
Ilhan to turecki zawodnik,który ma 24 lata.Ze względu na swoje warunki fizyczne i styl gry najlepiej czuje się na nawierzchniach twardych.Jest tenisistą wysokim,dysponuje bardzo mocnym serwisem.Ma on jednak kłopoty z poruszaniem się po korcie,często popełnia wiele niewymuszonych błędów.Ostatnio jest jednak w całkiem dobrej dyspozycji.Doszedł do finału w Izmirze,przeszedł przez kwalifikacje w Pekinie oraz na tym turnieju pokonując najpierw Matosevicia oraz Cipollę bardzo gładko.Jednak styl gry obu tych zawodników bardzo pasuje Turkowi,gdyż nie opierają oni swojej gry na technice,lecz na sile.
Dimitrov to bardzo utalentowany,20 letni zawodnik,nadzieja bułgarskiego tenisa.Jest o zawodnik o dobrych warunkach fizycznych,dobry technicznie,posiadający świetne pociągnięcie z forhendu,a także jego backhand jest przyzwoity.Akurat styl gry Grigorego nie będzie zbyt pasował Ilhanowi,który nie lubi biegać po korcie,a także często ma problemy z wytrzymałością fizyczną do końca spotkania.Po za tym jest on w dobrej formie.Osiągnął ćwierćfinał w Bangkoku,w Pekinie bo bardzo wyrównanym meczu przegrał z Tsongą.
Obaj zawodnicy spotkali się we wrześniu podczas turnieju w Cincinnati i wtedy mój zawodnik wygrał 2:0.Myślę,że jeżeli porozrzuca po korcie tureckiego zawodnika to jutrzejsze spotkanie zakończy się podobnym rezultatem.
⛔ 100
 
pawel76-71927 4

pawel76-71927

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna (Kolumbia Postobon)
Spotkanie - Boyaca Chico - Independiente Medellin
Typ -handicap azjatycki+0,5 Medellin
Kurs - 1,70
Buk - Bet365
Przedstawiona statystyka do tego spotkania trzy posty powyżej przez kolegę Bula nie przedstawia wszystkiego. To,że Chico Fc zajmuje trzecie miejsce nie podlega dyskusji, ale jeżeli spojrzeć na całą tabelę (bardzo ciasno od 1.miejsca do 16.), to jeśli dziś /mam nadzieję/ wygra 12-ste w tabeli Medellin to zrównają się punktami z Boyaca(wówczas będą mieli po 15pkt.). Wystarczy jednobramkowa wygrana zespółu z Medellin i to oni wskakują na trzecie mmiejsce poprzez lepszy bilans bramkowy. H2H ostatnich 10-ciu spotkań między zainteresowanymi to sześć remisów i po dwa zwycięstwa.
Tak więc remis bardzo możliwy, a dodając do tego, że dziś na boisku nie zobaczymy w zespole gospodarzy J.Galicia -obrońca(25W/0G) i J.Mahecha -pomoc(23/0) to wydaje się, że Przyjezdni nie przegrają i mój typ wejdzie. Najwyższa pora na przełamanie podopiecznych Luisa Guillermo Berrío Gómeza.
✅ 70
 
yogoro 1

yogoro

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Skandynawia - Szwedzka Druga Liga (Superettan)
Spotkanie: Falkenbergs FF - Sundsvall
Typ: 2
Kurs: 1.80
Bukmacher: Betsson
Ostatnie spotkanie tych drużyn odbyło się 4 sierpnia tego roku i zakończyło się czteropunktowym zwycięstwem Sundsvall bez utraty bramki. I gdyby nie fakt, że to wyjazdowe spotkanie tego zespołu, śmiało zagrałbym ten mecz z handicapem. Jednak kurs na wygraną jest na tyle przyzwoity, że niepotrzebnie ryzykować. Lider spotkania zajmuje pierwszą lokatę w tabeli, rywal zaś dziewiątą po rozegraniu 27 kolejek. Myślę, że statystyki wezmą górę nad jutrzejszym meczem, a drużyna gości tylko umocni swoją pozycję w tabeli. W ostatnich meczach można też zauważyć, że gospodarze mają kiepski okres, a ich dzisiejsi przeciwnicy grają coraz lepiej.
✅ 80
 
pokerzysta 98

pokerzysta

Użytkownik
Futbol Amerykański, NFL
10.10.2011, 02:20
Green Bay Packers - Atlanta Falcons
Typ: Green Bay Packers -13
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365
O 2:20 rozpocznie się spotkanie zamykające dzisiejszy dzień w NFL. W stolicy stanu Georgia, Atlancie, miejscowe Sokoły podejmą aktualnych mistrzów ligi - drużynę Green Bay Packers. Jest to już 5 tydzień rozgrywek, można zatem wyciągnąć wnioski co do formy obu drużyn. Przyjrzyjmy się na początek gospodarzom. Każdy kto choć trochę interesuje się NFL wie, że klub z Atlanty nie należy do futbolowych potentatów. Nikogo nie trzeba zbytnio przekonywać o różnicy klas obu klubów. Pierwsze mecze sezonu zasadniczego również to potwierdzają. Falcons wygrali dotychczas 2 spotkania i tyle samo razy musieli przełknąć gorycz porażki. Zupełnie inaczej wygląda sytuacja gości z Green Bay. Bardzo pewnie zwyciężyli oni we wszystkich rozegranych meczach sezonu zasadniczego odpowiednio 8, 7, 10 i 16 pkt. Wygląda na to, że ich gra jest coraz bliższa grze jakiej życzyłby sobie trener McCarthie o czym świadczą coraz wyższe wygrane. Analizując poprzednie spotkania obu drużyn można zauważyć kolejną interesującą rzecz jaką jest średnia zdobywanych i traconych punktów. Packers przeciętnie punktują na poziomie 37 punktów natomiast tracą 24. Falcons natomiast średnio zdobywają 22 punkty a tracą 26. Są to tylko statystyki ale dzięki nim gołym okiem widzimy sporą różnicę pomiędzy obiema drużynami. Nie wyobrażam sobie innego scenariusza niż kolejna pewna wygrana Packers, a biorąc pod uwagę to wszystko o czym napisałem, decyduję się powiększyć ujemny handicap. W poprzedniej kolejce futboliści z Green Bay nie mieli żadnych problemów z wysokim zwycięstwem różnicą 16 punktów, dlatego alternatywna linia -13 wygląda bardzo atrakcyjnie i na taki typ się decyduję. GO PACKERS!
⛔ 100
 
gregory1989 55

gregory1989

Użytkownik
Spotkanie: Kudryavtseva Alla -Scheepers Chanelle
Typ: 1
Kurs: 3,3
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Dziś około 7:30 naszego czasu dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku w Osace. Rosjanka Ałła Kudryavtseva podejmie Chanelle Scheepers. Wydaje mi się że bukmacherzy za bardzo faworyzują Scheepers i ja postaram się to wykorzystac grając na Ałłę. Po pierwsze Rosjanka na hardzie grac potrafi a po drugie bilans pomiędzy obiema zawodniczkami na hardzie to 3-1 dla Kudryavtsevej co mówi nam iż Chanelle po prostu nie lubi grac z Ałłą. Liczę że dobra passa w meczach z Scheepers zostanie podtrzymana i Ałła odprawi ją łatwo i przyjemnie.
⛔ 100
 
rvn19 331

rvn19

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis, ATP Szanghaj
Spotkanie: Ivan Dodig - Santiago Giraldo
Typ: Giraldo -1,5 seta
Kurs: 2,63
Buk: Unibet
Analiza: Dziś stawiam na zdecydowane zwycięstwo Giraldo, ponieważ bardzo pozytywnie zaskoczył mnie podczas turnieju w Tokio, gdzie bez problemów ograł będącego w dobrej formie Robina Haase, pogromce Tipsarevicia Torsunova oraz sprawił nie lada problem nr. 2 światowego tenisa Nadalowi przegrywając 6:7 3:6. Warto dodac, że w tych meczach tracił bardzo mało punktów przy własnym podaniu, dlatego będący w słabej formie Dodig nie powinien przełamać podania Giraldo. Chorwat ostatnio same porażki 1 runda US open, 1 runda w Bangkoku, 2 runda w Tokio. Jak widac ostatnie spotkania zdecydowanie wskazują na zwycięstwo Giraldo, więc kurs na -1,5 seta bardzo dobry
⛔ 100
 
P 11

pawelb

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Shanghai
Spotkanie: Juan Carlos Ferrero - Mikhail Youzhny
Typ: Juan Carlos Ferrero wygra 2:0
Kurs: 3.3
Bukmacher: Bet at home
W dzisiejszym spotkaniu 1 rundy turnieju ATP Shanghai spotkają się na korcie hiszpan Juan Carlos Ferrero sklasyfikowany na 84 miejscu w rankingu ATP z rosjaninem Mikhailem Youzhnym zajmującym 37 miejsce. Mimo różnicy dzielącej w rankingu spowodowanej przerwą w grze hiszpana, zdecydowanego faworyta upatruje w J.C. Ferrero. W dotychczasowych bezpośrednich pojedynkach trzykrotnie zwyciężał hiszpan ulegając raz rywalowi 4 lata temu. W tym roku rozegrali spotkanie w lipcu w Stuttgarcie gdzie triumfował hiszpan 2-1 (6-7, 6-2, 6-2) Tym razem będzie podobnie i wydaje mi się że J.C. Ferrero zwycięży gładko 2-0.
✅ 230
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 165

karol666

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Klubowe Mistrzostwa Świata
Spotkanie: Jastrzębski Węgiel - Zenit Kazań
Typ: Dokładny wynik 0-3
Kurs: 2.10
Bukmacher: Gamebookers
Analiza: W kolejnym mecz Klubowych mistrzostw świata zespół Jastrzębskiego Węgla podejmie faworyta tej grupy, czyli rosyjski Zenit Kazań. Dla Jastrzębskiego to dopiero drugie spotkanie, ponieważ wczoraj mieli dzień przerwy. W pierwszym pojedynku bezproblemowo odprawili zespół Paykanu. Ale to było do przewidzenia. Natomiast teraz jest przeciwnik dużo silniejszy. Dla Rosjan to ostatni mecz w grupie. Dotychczas wygrali dwa spotkania po 3-0. Według mnie Jastrzębskiemu brakuje zgrania po rewolucji kadrowej, która nastąpiła przed sezonem. Na zespół Paykanu to wystarczyło. Ale Zenit to rywal z najwyższej półki. Nie sądzę, aby byli w stanie się przeciwstawić Rosjanom. Chociaż we wczorajszym meczu zespół Paykanu powalczył w dwóch setach z Rosjanami ale nie potrafili utrzymać przewagi do końca. Wątpię, aby Jastrzębski jest w stanie ugrać seta w tym spotkaniu
⛔ 100
 
raindropz 30

raindropz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Norwegia - 3 Liga - Dywizja 4
Data: 10.10.2011
Spotkanie: Tromsoe II - Valerenga II
Typ: Valerenga II
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bwin
Godzina Rozoczęcia: 17:00
Analiza:
Dziś dokończenie 24 kolejki nowerskiej trzeciej ligi czwartej dywizji pomiędzy rezerwami Tromsoe a rezerwami Valerengi. Gospodarze na trzy mecze do końca zapewnili sobie utrzymanie w tej dywizji już wcześniej bowiem zajmują 9 miejsce i mają 11 pkt przewagi nad strefą spadkową a do końca ligi pozostały dwie kolejki.Goście zaś zajmują 12 miejsce czyli spadkowe mają 1 punkt mniej niż 11 Harstad i 3 punkty mniej niż 10 Fram który wygrał wczoraj 4:1 z rezerwami Stromsgodset i spowodował spadek Valerengi na miejsce spadkowe, dlatego dziś musi wygrać by nadal liczyć się w walce o utrzymanie i nie patrzeć na wyniki innych ekip, po za tym Ekstraklasa Norwegii nie grała w ten weekend(eliminacje) i można wysłać na ten mecz kilku zawodników z pierwszego składu, Tromso może zrobić niby to samo ale jak widać wyżej nie ma takiej potrzeby.W pierwszym meczy w Oslo był remis 2:2.Ostatnie 5 meczów gospodarzy to porażka 0:7 na wyjeździe z Klejsas(7 miejsce), remis u siebie z Hasle-Loren(13), wygrana na Harstad 3:0(11)!!!(może im zależy na spadku tej ekipy?) porażka u siebie 0:4 z On-Horten(4) i wygrana na wyjeździe Skarp 3:0(14), zaś goście zremisowali z rezerwami Stromsgodset i remis z Tonsberg(5) wygrane z Mjolner 3:1(8) i z Framem(10)3:0 i porażka u siebie z liderem z Tromsdalen(zapewnił sobie awans w tym meczu).Przed Valerengą pozostaną jeszcze mecze z Klejsas i Hasle-Loren tak więc stosunkowo łatwe mecze, więc wypadałoby dziś wygrać by w spokoju podejść do ostatnich ligowym spotkań.
✅ 150
 
stanley-63 796,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - piłka nożna ( 2-ga liga szwecka)
Spotkanie - Atvidabergs - Landskrona
Typ - Landskrona
Kurs - 7.00
Buk - Bwin
Analiza :
Na dzis wybrałem mecz w drugiej lidze szweckiej pomiędzy 3 w tabeli zespołem Atvidabergs a 8 Landskroną . Dziwi mnie trochę kurs wystawiony przez buki na gospodarzy 1,37 i zagram przeciw Atvidabergs . Dlaczego ?
Gospodarze pomimo wysokiej pozycji w tabeli mają już na swoim końcie 8 porażek a będzie to już 28 kolejka . Na ostatnie 10 spotkań to wyżej w tej statystyce są goscie drużyna Landskrony która ma bilans 7 zwycięstw 2 remisy i jedna porażka ta porażka to wyjazdowe spotkanie na boisku lidera Sundsvall 2:0 od tej pory na trzech kolejnych spotkaniach wyjazdowych zaliczyli 3 zwycięstwa . Faktem jest co trzeba przyznać gospodarzom ze dobrze spisują się u siebie gdzie jak dotąd na 13 spotkań 11 razzy wygrali 1 remis i 1 porażka . Gdy zajrzymy na bezposrednie spotkania między tymi zespołami to goscie wcale nie wyglądają tak żle bo na 6 spotkań na stadionie Atvidabergs 3 razy odniesli zwycięstwo dlatego patrząc na dobrą formę od 10 spotkań gosci zaryzykuję i stawiam na niespodziankę !
⛔ 100
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna: Singapur 1
Etoile - Geylang
Drużyna gospodarzy over 3.5 gola: TAK
4.00
Bet365

Dzisiaj o godzinie 13:30 zostanie rozegrany interesujący mecz w egzotycznej lidze singapurskiej. Zmierzy się ze sobą drużyna Etoile (5 miejsce w ligowej tabeli) i Geylang (8 pozycja w lidze). Obydwa zespoły dzieli różnica 14 punktów. Gospodarze rozegrali do tej pory 26 spotkań, a goście o jeden mecz więcej. Sprawa wygląda następująco: gospodarze jeśli chcą włączyć się w walkę o mistrz muszą ten mecz wygrać i to zdecydowanie, a jeśli chodzi o gości to oni już nie mają szans ani na awans wyżej, a ani nie spadną (11 punktów przewagi nad ekipą bezpośrednio za nimi). Można powiedzieć, że Geylang gra do końca sezonu o pietruszkę. Świadczy o tym chociażby ostatni mecz a Albirex (6:1). Dzisiaj może być podobnie. Dla Etoile to mecz o być albo nie być. Dla Geylang to mecz bez dla przyjemności. Moim zdaniem Gospodarze dzisiaj rozniosą gości. Grają u siebie (bilans 9:eek:ne:3), a przed własną publicznością są bardzo skuteczni (ostatnie 2 mecze to wyniki 3:1 i 6:1). Ostatni mecz między tymi ekipami to 2:3 dla Etoile. Dzisiaj gospodarze strzelą Geylang co najmniej 4 gola. Stawiam 4:1.
⛔ 100
 
ali-g 40

ali-g

Użytkownik
Dyscyplina Tennis
Mikhail Youzhny (RUS) - Juan Carlos Ferrero (ESP)
Typ:2
Kurs:1.80
bwin
O godz 14 zostanie rozegrana 1 runda ATP Masters (Szanghaj/CHN) w ktróym to spotkaniu zagraja ze soba Mikhail Youzhny - Juan Carlos Ferrero czyli dwaj znani sobie sobie tenisicie grali ze soba 4 razy ostatnio w Stuttgarcie gdzie wygrał Carlos 2-1.
Moj typ na to spotkanie to znow wygrana Carlosa,to dobry tenisista powrocil po kontuzji i gra nadspodzewanie dobrze patrzac nawet na jego wiek i sadze ze wygra dzis z Rosjaninem.
W ostatnich spotkaniach obydwaj ulegli w Chinach Carlos z Tsonga 0-2, Mikhail 1-2 z Ivanem Ljubiciem.
Zobaczymy jak bedzie dzis powodzenia !
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kris11 3

kris11

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Eliminacje EURO2012
Spotkanie - Holandia - Szwecja
Typ- Holandia
Kurs- 2.50
Buk - Bwin
Dziś wieczorem w Amsterdamie o godz. 20 odbędzie się mecz 2 pierwszych zespołów w grupie E. Spotkanie zapowiada się nadzwyczaj ciekawie obie drużyny zapowiadają grę ofensywną. Oto bilans obu drużyn w grupie :
1 Holandia 9 35-5 pkt 27
2 Szwecja 9 28-9 pkt 21
Szwedzi wygrali ostanie 2 mecze ale zmierzą się z niepokonanymi Holendrami. Liczę na skuteczność strzelecką Huntelaara, który zdobył już 11 bramek i jest najlepszym strzelcem eliminacji. Stawiam na zwycięstwo Oranje .
Zły dzień, poza tym Holandia nie gra u siebie. Kiepska analiza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom