>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.09.2012 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
13tristan37 515

13tristan37

Użytkownik
Tenis US Open
Djokovic - Murray
Djokovic handicap -6gemów
@2.93 Pinnacle
Moj typ na dzisiaj to spotkanie Brytyjczyka i Serba, typ dosyc prawdopodobny, z tego wzgledu, ze Novak jest w formie i powinien to skonczyc mniej wiecej 3-1, przepowiadam, ze kazdy tenisista, po dwoch przegranych setach sie zalamuje, wiec ostatni zwykle sie wygrywa do 1 do 2 gemów i na tym mniej wiecej sie opiera ten zaklad ???? Murray bedzie staral sie walczyc jak lew, ale czy mu sie uda to juz inna bajka. Co prawda juz spotkal Djokovica na IO, ale wtedy to byla zupelnie inna nawierzchnia i wygral praktycznie znikomym prowadzeniem, jak bedzie dzisiaj, nikt tego nie wie. Murray ostatnio przegral z Chardym 2-0 co napewno trzeba podkreslic. Zas Djokovic polegl tylko z Federerem, nie wiem skad, bo nie ogladalem tego meczu, w pierwszym secie strasznie beznadziejnie mu poszlo, bo przegral 6-0, ale mysle, ze morale mu sprzyjaja i pokaze dzisiaj na co go stac.
Ostatnie 10 meczy Novaka
09.09.12 OPE Ferrer D. (Esp) Djokovic N. (Srb) 1 : 3
07.09.12 OPE Del Potro J.M. (Arg) Djokovic N. (Srb) 0 : 3
05.09.12 OPE Wawrinka S. (Sui) Djokovic N. (Srb) 0 : 2
02.09.12 OPE Benneteau J. (Fra) Djokovic N. (Srb) 0 : 3
31.08.12 OPE Dutra Da Silva R. (Bra) Djokovic N. (Srb) 0 : 3
29.08.12 OPE Lorenzi P. (Ita) Djokovic N. (Srb) 0 : 3
19.08.12 CIN Federer R. (Sui) Djokovic N. (Srb) 2 : 0
18.08.12 CIN Del Potro J.M. (Arg) Djokovic N. (Srb) 0 : 2
17.08.12 CIN Cilic M. (Cro) Djokovic N. (Srb) 0 : 2
17.08.12 CIN Davydenko N. (Rus) Djokovic N. (Srb) 0 : 1
Widac odrazu, ze serb nikomu nie oddal ani jednego seta, procz Ferrera i Federera
oraz
Ostatnie 10 meczy Murraya

Ostatnie mecze: MURRAY A. (Gbr)
08.09.12 OPE Berdych T. (Cze) Murray A. (Gbr) 1 : 3
05.09.12 OPE Murray A. (Gbr) Cilic M. (Cro) 3 : 1
04.09.12 OPE Murray A. (Gbr) Raonic M. (Can) 3 : 0
01.09.12 OPE Murray A. (Gbr) Lopez F. (Esp) 3 : 1
30.08.12 OPE Murray A. (Gbr) Dodig I. (Cro) 3 : 0
27.08.12 OPE Murray A. (Gbr) Bogomolov A. Jr (Rus) 3 : 0
16.08.12 CIN Chardy J. (Fra) Murray A. (Gbr) 2 : 0
15.08.12 CIN Querrey S. (Usa) Murray A. (Gbr) 0 : 2
09.08.12 TOR Raonic M. (Can) Murray A. (Gbr) -
08.08.12 TOR Cipolla F. (Ita) Murray A. (Gbr) 0 : 2
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
buko111 12

buko111

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna/Irlandia
Spotkanie:Cork City - Bray
typ:1
kurs:1,91
bukmacher:bet365
witam
na dziś mecz z ligi irlandzkiej gdzie dziś o godz 20;45 zmierzą się drużyny z miejsc gospodarze na miejscu 6 a goście na miejscu 10 i różnicą punktową 5pkt.Goście ostatnie 2 mecze przegrali natomiast gospodarze 1 wygrali i 1 przegrali jak na razie oba zespoły rozegrały na stadionie gospodarzy tylko 1 mecz zakonczony remisem ale tym razem myślę że górą będą gospodarze meczu i powiększą przewagę nad rywalem
Kiepska Analiza
 
wujek69 53

wujek69

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - US Open
Spotkanie: Andy Murray - Novak Djokovic ( -1,5 seta)
Typ: Djoković
Kurs: 1,80
Buk: betsafe
Analiza:
Juz za niedługo , a dokładniej o 22 ma rozpocząć się finałowe spotkanie US OPEN Mężczyzn pomiędzy dwoma znakomitymi postaciami w tenisie , Andym Murrayem a Novakiem Djokoviciem . W spotkaniach takiej rangi , naprawde trudno jest wskazać faworyta bo zarówno jeden jak i drugi zawodnik są profesjonalistami , w finale nie ma przeciętniaków. Mimo wszystko ja minimalnie faworyzuje Serba Djokovicia , nie wiem dlaczego , może dlatego że widziałem z nim więcej meczów , mam do niego większy sentyment , jest po prostu wyśmienitym zawodnikiem ale to samo można powiedziec o Angliku. Obaj panowie jak do tej pory spotkali się ze sobą 15 razy , z czego 9 razy wygrał djoko a 6 razy Murray , a co ciekawe na nawierzchni twardej grali 10 razy i tutaj bilans wynosi 5-5 a więc po dzisiejszym meczu któryś z Panów wyjedzie na prowadzenie w tej klasyfikacji. Andy Murray to tak jak pisałem genialny gracz , ale wszystkich finałów wielkiego szlema miło nie wspomina ponieważ aż 4 razy przegrał dopiero w tym najważniejszym spotkaniu, jeśli chodzi o US OPEN to sytuacja taka miała miejsce w 2008 roku gdzie został rozgromiony przez Federera w finale. Djoko był tutaj w finale przed rokiem gdzie w finale pokonał Nadala 3-1 , i to właśnie Djoko broni tytułu. Nie ma co więcej pisać , ja po prostu uważam że Novak wygra to spotkanie , a jak się uda to może i 3:1 , zobaczymy ????
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom