>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 10.09.2011 (sobota)

Status
Zamknięty.
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Bolton vs Manchester United
Typ: Połowa/Koniec 2/2
Kurs: 2.00
Buk: bwin

Analiza

Manchester jest w rewelacyjnej formie i od początku rozgrywek idzie jak burza. Zwycięstwo 8:2 z Arsenalem z pewnością tylko ich podbudowało. W poprzednim sezonie jednak słabo radzili sobie na wyjazdach, dlatego tym bardziej będą chcieli pokazać, że potrafią wygrywać na wyjazdach. Fenomenalna forma dwójki Young-Rooney z pewnością bardzo szybko strzeli bramkę i myślę, że już do przerwy wynik będzie ustalony. Kurs jest bardzo ciekawy, więc uważam, że warto grać na to spotkanie. Mimo, że Bolton w ostatnich spotkaniach zaprezentował się przyzwoicie to myślę, że będzie musiał się oprzeć rozpędzonej lokomotywie czerwonych diabłów.

Mój Typ to prowadzenie do przerwy i końcowe zwycięstwo Manchesteru United !
✅100
 
leito 21

leito

Użytkownik
Dyscyplina: Boks Adamek vs Kliczko
Typ:
Adamek przez decyzję
Kurs:
6.75
Bukmacher:
Tobet
Dziś na stadionie we Wrocławiu walka stulecia, to będzie walka która przejdzie do historii boksu. Walka w wadze ciężkiej, królowej wag. Nasz rodak Tomasz Adamek skrzyżuje rękawice z Ukraińcem Władimirem Kliczko. Adamek to na chwilę obecną jedyny zawodnik który może namieszać w wadzę ciężkiej i odbić na razie przynajmniej jeden tytuł, czyli pas federacji WBC. Ktoś musi przerwać dominację braci mam nadzieję że to będzie właśnie Polak. Dużo spekulacji przed walką, dużo komentarzy, wypowiedzi, ocen, lecz o zwycięstwie zdecydują pięści obu zawodników. Wiele osób nie daje szans Adamkowi, uważają że jest za słaby fizycznie, za mały. Uważam że Adamek jest w optymalnej formie i jest w stanie pokonać Ukraińca. Typuję że walka zakończy się wyłonieniem zwycięscy poprzez decyzje i mam nadzieję że to właśnie nazwisko Tomka Adamka zostanie wyczytane jako lepszego zawodnika tej walki.
⛔100
 
empe92 438

empe92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaHolandia, Eredivisie
Spotkanie: Heracles - Ajax
Typ: over 3.5
Kurs: 2.20
Bukmacher: Unibet
Analiza: Dziś o godz. 20:45 rozpocznie się mecz 5. kolejki holenderskiej Eredivisie pomiędzy Heraclesem Almelo a Ajaxem Amsterdam. Oczywiście faworytami są goście, ale ja zdecyduję się na over 3.5. Wszystko wskazuje na to, że w tym spotkaniu obejrzymy dużo bramek. W ostatnich 10 meczach tych drużyn tylko raz padło mniej niż 3 gole i aż pięciokrotnie obie drużyny strzelały co najmniej 4 razy do siatki rywali. Ajax ten sezon rozpoczął od 3 zwycięstw i remisu na wyjeździe z Venlo 2:2. W każdym spotkaniu ekipy z Amsterdamu padały co najmniej 4 bramki. Drużyna Heraclesu zajmuje obecnie 10. pozycję z 5 punktami w 4 spotkaniach. W każdym meczu strzelali przynajmniej 1 bramkę i myślę, że dziś wieczorem będzie podobnie. Moim zdaniem dziś wieczorem będziemy świadkami ciekawego widowiska z duża ilością bramek, do czego przyzwyczaiły nas drużyny Heraclesu i Ajaxu.

✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
walkatrwa 10

walkatrwa

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Mistrzostwa Europy
Polska - Niemcy (+1,5 seta)
Typ: 1 @ Polska
Kurs: 3,75
Bukmacher: Betsafe
10.09.2011r - 18.00
Analiza:

Co tu dużo mówić, pierwszy ciężki mecz naszej kadry zostanie rozegrany już dzisiaj z naszymi zachodnimi sąsiadami - Niemcami. Od kiedy drużynę niemiecką objął Raul Lozano poukładał ten zespół i zrobił z nich solidny team z wcześniejszych przeciętniaków do bicia. Ja jednak wolę skupić się na Polskiej drużynie, która w bardzo odmłodzonym zespole jest głodna sukcesu, a na ME zawsze dobrze nam się grało. Nie brakuje debiutantów, a jednym z nich jest Michał Kubiak, który w bardzo optymistyczny sposób wyraża się na temat inaugurującego meczu. Od 1 do 7 września nasi siatkarze trenowali w Spale i Andrea Anastasi twierdzi, że forma zawodników rośnie, a o niepowodzeniach w turnieju Huberta Wagnera już dawno zapomnieli i skupili się na ME. Twierdze, że Polacy pokryją ten handicap i zamkną usta wszystkim krytykom w Polsce, których komentarze można było przeczytać po ostatnim turnieju. W ataku na pewno dużo będzie zależało od Bartka Kurka, który jest gwiazdą tego zespołu. Do Czech zapewne pojedzie wielu Polskich kibiców, którzy będą wspierać swój zespół. Mimo, że w ostatnich potyczka między tymi zespołami lepszy bilans mają Niemcy, to wierzę, że Polscy siatkarze dobrze wejdą w ten mecz i po wyrównanym meczu wygrają 3:1. Wywalczone Mistrzostwo Europy dwa lata temu do czegoś zobowiązuje, a na pewno nie do położenia się przed Niemcami. Oby po meczu mówiono Młodzi - głodni sukcesu siatkarze pokazali klasę. Pozdrawiam !
✅275
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna, Premier League - Anglia
Spotkanie: Stoke - Liverpool
Typ: X/X [połowa/koniec]
Kurs: 5,00
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Stoke to prawdziwa drużyna wojowników. Nieustępliwi, mocni fizycznie, bazujący głównie na stałych fragmentach [w poprzednim sezonie zdobyli tak prawie połowę bramek!] Przez to trudni do pokonania, zwłaszcza na własnym obiekcie Brittania Stadium.
Podopieczni managera Pullisa zatrzymali w tym sezonie już ekipę Chelsea i teraz z takim zamiarem podejmą Liverpool. The Reds świetnie rozpoczęli sezon, wykorzystując chwilową niemoc Arsenalu, a także w dobrym stylu pokonując Bolton. Mecz ze Stoke w moim odczuciu powinien być jednak trudniejszy. Jak wspominałem nieustępliwi, dobrze grający jako cały zespół piłkarze Stoke stanowią trudną przeszkodę dla każdego.
Shawcross, Whitehead, Huth, Walters, Whelan... może i nie są to bardzo znane nazwiska, ale solidni, ligowi &#39;rzemieślnicy&#39;, którzy potrafią bardzo dobrze wywiązywać się ze swoich zadań. Stoke ze słabszymi gra o pełną pulę, a mocarzom daje się wyszumieć i remis nie jest uznawany za zły wynik. Tak też powinno być i dzisiaj. To drużyna gości powinna wziąć ciężar gry na siebie, jednakże odpowiedzialna i zorganizowana gra defensywna drużyny gospodarzy powinna doprowadzić do tego iż trudno będzie o bramki dla The Reds.
Znając styl gry gospodarzy także i Dalglish musi zachować ostrożność. Szybkie kontry Etheringtona i Pennanta, czy też niemal doskonałe stałe fragmenty gry z udziałem słynnych autów Delapa. To powoduje, że The Reds nie mogą postawić wszystkiego na jedną kartę i także &#39;zachowają czujność&#39;. W związku z tym spodziewam się wyrównanego pojedynku, bez wielu dogodnych sytuacji do zdobycia gola. Idąc zgodnie z moim tokiem rozumowania uważam, że ciekawie prezentuje się typ na X do przerwy i X na koniec meczu po kuszącym kursie 5,00, który pobieram za lekką stawkę.
⛔100
 
K 82

kupson141

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Spotkanie: Germany - Poland
Typ: Poland -1,5 seta
Kurs: 3.75
Bukmacher: Betsafe
Pierwszy dzień ME w siatkówce mężczyzn. Dziś przed Polakami bardzo trudne wyzwanie. By realnie myśleć o awansie z grupy ten mecz trzeba po prostu wygrać. Wszyscy rzucają się jak szczerbaci na suchary na Niemców i grają ich nawet po kursie mniejszym niż 1.70. Dla mnie jest to w ogóle nie opłacalne. Wbrew pozorom Polska to nadal bardzo wymagający rywal dla każdego. Mimo braków kadrowych wciąż mogą powalczyć o dobre miejsce. Polscy siatkarze to waleczni zawodnicy i gdy przychodzi mecz o dużą stawkę to dają z siebie nie 110, a 200%. Zawsze zostawiają serce na boisku i tym zasługują na szacunek. Niemcy nie są jakąś siatkarska potęgą. Niemniej jednak po objęciu przez Lozano tej reprezentacji poczynili ogromne postępy. Polacy w meczach kontrolnych nie zachwycali i wszyscy już ich skreślają, tylko dlatego że przegrali z Czechami w Memoriale. Trzeba ufać trenerowi i liczyć na to że wie co robi. Polacy posiadają bardzo dobra zagrywkę czym mogą ruszyć Niemców, do tego dobra gra blokiem i już można powalczyć o zwycięstwo. Najważniejszym elementem będzie gra na skrzydłach. Na Kurka można liczyć zawsze, gorzej jest z drugim przyjmującym oraz atakującym, którzy nie imponują formą. Wierzę w to że inauguracja tych ME dla Polaków będzie udana i ograją Niemców. Muszą udowodnić niedowiarkom że są w stanie grać z najlepszymi jak równy z równym. Kurs jest mega zachęcający, a i szanse w cale nie małe. Polecam. Nigdy nie możemy tracić wiary, trzeba wierzyć że się uda! Jedno jest pewne prawdziwi kibice ich nigdy nie zawiodą i w bardzo dużej ilości wypełnią halę w której zagrają Polacy, dzięki czemu siatkarze poczują się jak u siebie, to także jest istotne.

Typ powtórzony, ⛔ 100
 
D 103

dolcegibony

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska Ekstraklasa
Spotkanie: Legia W-wa-Podbeskidzie
Typ: Legia(-1)
Kurs: 1,85
Bukmacher:Betclic
Legia pretendent do tytułu mistrza radzi sobie znakomicie od poczatku sezonu.Po udanych wystepach w Lidze europejskiej czas na punkty w T.Mobile Ekstarklasa.Legia ma 2 zaległe mecze.Obecnie zajmuje 5 miejsce ze strata 1 pkt do pierwszego miejsca.Dziś grają z beniaminkiem Podbeskidziem które zajmuje 14 miejsce z dorobkiem 3 pkt.Zdecydowanym faworytem tutaj jest Legia która będzie chciała wskoczyc na fotel lidera wygrywając obydwa zaległe mecze,dziś czeka na nich znakomita okazja,ponieważ graja z zespołem który bedzie walczył raczej tylko o utrzymanie.Polecam!!
⛔100
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP

Olimpia Grudziądz - Pogoń Szczecin
Typ: Pogoń
Kurs: [2,05]
Bukmacher: Bet365

Trudna kolejka do wytypowania. Wczoraj mecz Górnika z Sandecją dał mi zarobić, ale dziś trzeba uważać by wypracowanego zysku nie zmarnować. Dziś ciężko mi się myśli, bo nie wiem co wybrać z dzisiejszych spotkań. Bądź co bądź trzeba coś wybrać, no i ja wybrałem. Mecz w Grudziądzu wydaje się godnym miejscem by zainwestować tam pieniądze. Pogoń pomimo że jest wiceliderem, to na wyjeździe jeszcze nie wygrała. Dziś nadarza się ku temu wspaniała okazja, bowiem rywal nie jest z najwyższej półki. W ostatniej kolejce zespół Olimpii został roztrzaskany przez bytomską Polonię. Dzisiejszy mecz będzie próbą dla obu zespołów. Na papierze na pewno lepiej wygląda ekipa gości i to raczej oni powinni wygrać ten mecz.
⛔100
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Spotkanie : Brazylia - Portugalia World Cup, Beach Soccer
Typ : over 2,5 2 tercja
Kurs : 1,68
Bukmacher : Bwin
Byt oby drużyn w półfinale nie dziwi, chociaż wolałbym obejrzeć ich starcie w finale. Dwie ultraofensywne ekipy, wielkie indywidualności w obu zespołach. Wytypować faworyta będzie ciężko. Moim zdaniem, przełomem okaże się druga tercja - w tej odsłonie meczu powinniśmy ujrzeć najwięcej bramek, i , być może któraś z drużyn wypracuje sobie dwubramkową przewagę, zwłaszcza, że po ćwierćfinałach obie ekipy powinny być zmęczone, co sprzyja dekoncentracji. Brazylia po najpiękniejszym w moim mniemaniu meczu tych mistrzostw wygrała w podgrywce, po ówczesnym doprowadzeniu do remisu ze stanu 5-7. Portugalia wygrała swój mecz dopiero w rzutach karnych, gdzie decydujące trafienie oddał nie kto inny jak Madjer. Polecam również typ Salvador over 2,5 gola (vs Russia) po jeszcze lepszym kursie.
⛔100
__________
jeśli udało mi się pomóc, w prawym dolnym rogu czai się taki mały napis &quot;dzięki&quot;. Nie wahaj się - kliknij.


 
soulmate 48

soulmate

Użytkownik
Finlandia - Kakkonen Group A
Gnistan - Kiffen
Gnistan -1.25
1.80
Bet365
Kiffen na ósmym miejscu, 8 pts przewagi nad strefą spadkową. Relatywnie ujmując, mogą już grać spokojnie do końca, gdyż widmo spadku im nie zagrozi biorąc pod uwagę dyspozycje aktualnie 3 zdegradowanych ekip. Co innego Gnistan, walczą o pierwsze miejsce, są w świetnej formie. Ostatnie mecze to 5 na 6 wygranych, 3.85 bramki strzelonej na mecz. Kiffen to z kolei drużyna z najgorszą skutecznością na wyjazdach, tylko 0,80 strzelonych bramek na spotkanie. Ich ostatnie trzy wyjazdy to trzy porażki, bramki 0:7!. Na dodatek dziś w ich szeregach zabraknie: Ulvila(21.2), Sanden(18.0), Komulainen(14.3), Kovalainen(14.0), Astrom(3.0), Valejev(9.2) i Kauppinen(10.2). Mając na uwadze to, że gospodarze mają o co walczyć i u siebie grają bardzo dobrze, dzisiaj nie powinni pozostawić złudzeń gościom.
⛔100
 
S 131

strojes666

Użytkownik
Spotkanie : Arsenal : Swansea
Typ : over 4,5
Kurs : 5,00
Buk : bet365
Godzina : 16.00
Analiza :
Arsenal ma fatalny początek sezonu i dzisiaj liczy wreszcie na pierwsze zwycięstwo i na zmazanie plamy na honorze po ostatnim ligowym spotkaniu.
Po trzech spotkaniach Arsenal jest bardzo daleko w tabeli i ma na koncie tylko 1 punkt - zremisowali bowiem na początek 0:0 z Newcastle, potem przegrali 0:2 z Liverpoolem i zagrali katastrofalnie z Manchesterem a spotkanie to przegrali ... 8:2.
To z pewnością bolesny rezultat.
Zaraz po tym trener wreszcie się obudził i wykonał kilka ruchów na rynku transferowym.
Teraz wzmocniony Arsenal stanie przed szansą na pierwszą wygraną.
I na pewno będą chcieli wygrać bardzo wysoko żeby kibice zapamiętali dzisiejszy wynik,a zapomnieli o 8:2 z ManU.
Rywal jest kiepski, beniaminek, ma 2 punkty i 0:4 w bramkach.
Na początek przegrali 4:0 z City a potem były dwa remisy po 0:0.
Mają bardzo dobrego bramkarza, ale dzisiaj nawet on ich nie uratuje przed wysoką porażką ze zdeterminowanym Arsenalem.
Tu musi być wysoki wynik, na bramki Swansea bym nie liczył chyba że Arsenal znowu zrobi jakieś błędy w obronie.
A po stronie Arsenalu czuję przynajmniej cztery gole a myślę że i na 5 ich stać.
Moim zdaniem będziue albo 5:0 albo 5:1 i można tu spróbować zagrać over 4,5 bramek po dobrym kursie.
Polecam
⛔100
 
duo 303

duo

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Eredivisie
Spotkanie: AZ Alkmaar - Vitesse
Typ: AZ Alkmaar -1.5 gola
Kurs: 2.29
Bukmacher: Pinnacle

Spotkanie 5 kolejki holenderskiej Eredivisie. Naprzeciw siebie stają Alkmaar, który regularnie walczy o najwyższe lokaty oraz Vitesse - zespół, który po wzmocnieniach zamierza zakończyć sezon wyżej niż tuż nad strefą spadkową. Vitesse pokazało już, że rzeczywiście trzeba się będzie z nimi liczyć jednakże... tylko na ich stadionie. Na wyjeździe do tej pory zaliczyli lanie od Ajaksu (4:1) oraz remis ze słabiutkim Den Haag (0:0). Stadion w Alkmaarze to prawdziwa twierdza. Ostatni raz w meczu o stawkę 1 punkt dała tam radę urwać Breda (było to na początku kwietnia). Od tej pory Alkmaar ma komplet zwycięstw u siebie 9/10 razy wygrywając z handicapem. W tym sezonie na AFAS Stadium poległo już choćby PSV przegrywając 3:1. Dziś gospodarze powinni pewnie sięgnąć po 3 punkty.
✅129
 
K 56

kamil86

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - II liga, gr.wschodnia
Spotkanie: KSZO Ostrowiec Św. - Pelikan Łowicz
Typ: 1
Kurs: 2.40
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Szczerze mówiąc nie spodziewałem się, że buki zaproponują tak wysoki kurs na KSZO. Byłem przekonany, że będzie on oscylował w granicach 1,85-1,90. Po kursie 2,40 aż żal byłoby nie skorzystać z postawienia na gospodarzy (chociaż polecałbym ewentualnie za umiarkowaną stawkę).
Każdy, kto interesuje się rozgrywkami drugiej ligi, wie mniej więcej, z jakim problemami borykał się KSZO na początku sezonu. Stąd wzięła się wysoka porażka w Pruszkowie, dwa walkowery i potem porażka (ale po niezłym meczu) na własnym boisku z Motorem. Od momentu, gdy w klubie pojawiła się jakaś tam kasa (pomińmy z jakich źródeł i inne szczegóły, bo to akurat średnio istotne przy analizie meczu), pomarańczowo-czarni punktują. W Sokółce wygrali jeszcze grając bardzo szczupłą, młodą kadrą, ale w dwóch kolejnych spotkaniach - z Resovią i Puszczą wystąpili już solidnie wzmocnieni. Zasilona została szczególnie druga linia - tacy zawodnicy jak Piotr Klepczarek, czy Karol Kostrubała mają już na koncie kilkanaście, czy kilkadziesiąt występów w Ekstraklasie. Doszedł Jakub Kapsa (młody Lech), doszedł bardzo obiecujący stoper Damian Byrtek z Podbeskidzia (w Niepołomicach zdobył zwycięską bramkę), bardzo solidnie na bramce prezentuje się Rafał Misztal. Jedyny ból zespołu w tej chwili to napad. Sprowadzony ze Świnoujścia Daniel Dylewski wygląda nawet nieźle, łatwo dochodzi do sytuacji podbramkowych, ale pudłuje okrutnie. W Ostrowcu mieli nadzieję, że z Pelikanem zagra już niemiecki napastnik Andre Stratmann, ale papiery uprawniające go do gry szły z Niemiec do Polski przez prawie dwa tygodnie i na potwierdzenie go do gry w sobotę już zabrakło czasu.
Pelikan zgromadził tyle samo punktów, co KSZO (z tą różnicą, że oprócz meczu z Sokółką, zwyciężył u siebie Resovię). W przeciwieństwie do KSZO jednak, łowiczanie w ostatnich trzech kolejkach uciułali tylko punkt (bezbramkowy remis w Niepołomicach). W meczach z wyżej notowanymi Świtem i Okocimskim długo prezentowali się całkiem przyzwoicie, ale w Nowym Dworze polegli po golu w ostatniej minucie, a u siebie z liderem 1:3, mimo, że prowadzili 1:0. Według mnie, ich obecna pozycja jest adekwatna do potencjału drużyny (zresztą na 13-tym miejscu zakończyli także miniony sezon).
Sytuacja kadrowa obu zespołów. KSZO najprawdopodobniej w pełnym zestawieniu (z wyjątkiem wspomnianego już Stratmanna). W ciągu tygodnia na uraz narzekał co prawda Michał Stachurski, ale powinien być gotowy do gry. Mały znak zapytania tylko przy Tomaszu Personie. Więcej absencji u gości. Z gry wypadają kontuzjowani Maciej Wyszogrodzki i Łukasz Mitek, a ostatnie spotkanie z Okocimskim z różnymi urazami skończyli Michał Adamczyk i Patryk Pomianowski - w efekcie ich występ w Ostrowcu stoi pod znakiem zapytania. Zresztą, trener Robert Wilk, po dwóch z rzędu porażkach, na łamach kilku mediów, zapowiedział sporo roszad w wyjściowym składzie.
Faworytem, także ze względu na atut własnego boiska i chyba nieco większe aspiracje w tym sezonie (górna połówka tabeli), są gospodarze. Polecam.
⛔100
 
wilku141 190

wilku141

Użytkownik
Spotkanie: Real-Getafe
Typ: Real wygra dokładnie 4-1
Kurs: 11.00
Bukmacher: BetClic
Typ strasznie ryzykowny. Wielki, naszpikowany gwiazdami Real Madryt gra derbowy mecz z Getafe. W pierwszej kolejce, która była rozgrywana 2 tygodnie temu Real rozniósł Saragossę 6-0 co pokazało, że Królewscy są doskonale przygotowani do sezonu. Getafe zawiodło swoich kibiców i tylko zremisowała 1-1 z Levante, grając u siebie. Co tu dużo mówić... Wiadomo, że derby rządzą się swoimi prawami, wiadomo też jak silny jest zespół Jose Mourinho. Upatruję tu wysokiego zwycięstwa Galaktycznych dlatego zdecydowałem się na taki dokładny wynik. Mourinho będzie mógł wystawić najsilniejszy skład natomiast Getafe wzmocniło się trzema nowymi zawodnikami. Typ STRASZNIE ryzykowny więc sami się zastanówcie czy to zagrać. Powodzenia!
⛔100
 
zfnp 15

zfnp

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - ME
Spotkanie: Rosja - Estonia
Typ: Under 132.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: Tobet
Analiza: Witam. Dziś rozpoczynamy Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej. Star już za chwilkę bo dokładnie o godzinie 15:00. W jednym z dzisiejszych meczy ... mianowicie Rosja - Estonia wybrałem ciekawy tym. Moim zdaniem w tym właśnie spotkaniu padnie mniej niż 132.5 punktu. Dlaczego tak myślę ? A no z prostych przyczyn. Rosja jest wielkim faworytem do wygrania całego turnieju a co za tym idzie również w meczu z Estonią. Estonia to nie jest drużyna złożona z nawet i dobrych europejskich siatkarzy. Dziś przewiduję szybkie 3:0 dla Rosji. Aby typ był wygrany drużyna naszych sąsiadów musi wygrać do np 20, 20, 17. Typ wydaje mi się dosyć prawdopodobny. Polecam wszystkim. Start meczu godzina 15:00. Zapraszam wszystkich przed telewizory. Dziś widzę jeszcze Szczecin 2X, Arsenal oraz ze drużyna piłkarzy ręcznych Kiel nie wygra na wyjeździe z Hüttenber więcej niż 13 bramkami ????
✅85
 
wujek69 53

wujek69

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Rumunia
Spotkanie: Rapid Bucharest - FC Brasov
Typ: powyżej 2 goli ( w przypadku 2 goli - zwrot)
Kurs: 1,65
Bukmacher: Pinnacle

Link do wyniku : http://www.livesports.pl/detail/nkgdCP66/#summary

Analiza:

Dziś o godz 16 na Stadion Giulesti-Valentin odbędzie się spotkanie pomiędzy tutejszym Rapidem a FC Brasov.Dzisiejsi gospodarze to dobrze znana polskim kibicom drużyna, to właśnie oni wyeliminowali z dalszej gry w Lidze Europejskiej Śląsk Wrocław, za jakis czas znowu zawitają do Polski na Łazienkowską by odbyć mecz z Legią w ramach Ligi Europy.Obecnie w swojej lidze zajmują 2 miejsce tuż za Dynamem Bucharest, ich bilans to 4 zwyc i 1 rem , aż 8 bramek strzelonych i tylko 3 stracone. Drużyna gości nie prezentuje zbyt dobrego futbolu, zajmują obecnie 12 miejsce w lidze ( 2 zwyc i 3 poraż ), jeśli chodzi o ich bilans bramek 5 strzel i 6 strac . Jak widać zdecydowanym faworytem jest ekipa gospodarzy.Mimo to nie skusze się by na nich zagrać, wole pokombinować z bramkami.w meczach Rapidu padało powyżej 2,5 bramki w 33 % meczy, natomiast mecze dzisiejszych gości kończyły się w 39 % overem 2,5. Bezpośrednie starcia drużyn to : na 5 spotkań 2 razy over 2,5 i 3 razy under 2,5 . Z Racji tego, że bukmacherzy dali duży kurs na over 2,5 , podparłem się tym że w przypadku 2 bramek otrzymam zwrot. Stąd mój typ
0
 
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna, Budesliga Niemcy
Spotkanie: Bayern Monachium - Freiburg
Typ: Over 3,5
Kurs: 2,03
Buk: Betfair
Analiza: W 5 kolejki Niemieckiej Bundeslige spotykaja sie Bayern Monachium i Freiburg. Gospodarze tego spotkanie po wpadke na wlasnym boisku na poczatek sezonu, wygrali 3 spotkanie z rzedu i sa na 2 pozycji tracac do lidera tylko 1 punkt. Goscie aktulnie sa na 13 pozycja maja 4 punktow z bilansem 1-1-2. W 2 ostanich spotkanie pilkarze Bayernu zdobyli az 8 gole potwierdzajac ze maja w tym sezon bardzo silne atak i ze beda czesto gromic rywale. W 4 spotkan pilkarze Bayernu zdobyli 9 gole kiedy ich rywale rownierz zdobyli 9 gole tracac takze 9. Moim zdaniem dzis gospodarze zagraja tak jak w ostanich spotkaniach i mocno zaatakuja od pierwszych minutach spotaknie zeby szybko objac prowadzenie i kontrolowac spotkanie. Goscie zapewnie zaraja z kontry i sprubuja potwierdzic ich skutecznosc na wyjedzie 5 gole w 2 spotkan. Licze ze dzis ponownie pilkarzom Bayernu Gomez, Olic, Muller i inny uda sie nie raz pokonac bramkarza rywale. Rownierz licze ze Papiss Sicce najlepsze strzelec Freiburg ponownie dzis pokona bramkarza rywale. W poprzednim sezonie w spotkanie pomiedzy oba zespolami na Allianz Arena padlo wynik 4-2, stawiam ze dzis ponownie bedziemy swiadkami wiele gole. Dlatego na dzis wybralem ze w spotkanie pomiedzy Bayernem Monachium i Freiburg padnie wynik powyzej 3,5 gole.
✅103
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 408

swergoc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy, Serie A
Spotkanie: AC Cesena - Napoli
Typ: 1 DNB
Kurs: 2,40
Bukmacher: Expekt

Analiza:
O godzinie 20.45 rozpocznie się spotkanie Serie A gdzie zmierzą się: gospodarz, Cesena, która długo walczyła w poprzednim sezonie o ligowy byt i Napoli, które było niewątpliwie rewelacją poprzedniego sezonu.
Faworytem meczu jest Napoli, jednak ja upatruje tutaj szansy dla Ceseny.
Napoli już w przyszłym tygodniu rozpoczyna bój w Lidze Mistrzów. Czeka ich bardzo ciężki, wyjazdowy mecz z Manchesterem City. Na pewno goście będą chcieli dobrze zacząć sezon, jednak w ich głowach będzie siedział mecz z naszpikowanym gwiazdami angielskim klubem.
Cesena podczas mercato dokonała kilku ciekawych wzmocnień. Przyszli m.in.: Adrian Mutu, Abdelkader Ghezzal, Eder, Antonio Candreva czy Jorge Martinez. Nastroje przedsezonowe w klubie są dobre. W tym sezonie cel dla Ceseny to środek tabeli. Przynajmniej tak zapowiadają działacze i zawodnicy.
Napoli też dokonało kilku ciekawych wzmocnień. Klub sprowadził m.in. Gokhana Inlera, Blerima Dzemailiego czy Gorana Pandeva. Nazwiska na pewno z wyższej półki niż te z Ceseny.
W poprzednim sezonie Napoli wywiozło z Ceseny 3 punkty, jednak biorąc pod uwagę mądrą politykę transferową gospodarzy oraz to, że Napoli już w środę będzie grało wyjazdowy mecz w Lidze Mistrzów sądzę, że Cesena ma szanse zdobyć punkt(y) w tym spotkaniu.

Przewidywane składy:
Cesena: Ravaglia – Comotto, Von Bergen, Lauro, Rossi, Parolo, Guana, Candreva, Eder, Mutu, Ghezzal
Napoli: De Sanctis – Campagnaro, Cannavaro, Aronica, Maggio, Inler, Dzemaili, Maggio, Hamsik, Lavezzi, Cavani
⛔100
 
ali-g 40

ali-g

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Turecka Super Liga
Mecz: Ankaragücü - Mersin Idman Yurdu
Typ:bez gola
Kurs:7.25-&gt;5.00
O godz 19 rozpocznie sie mecz 1 kolejki pomiedzy Ankaragücü - Mersin Idman Yurdu jest to spotkanie słabiaka z beniaminkiem, mecz bardzo wyrownany i spotkanie to remis 0-0,a jesli nie taki wynik to wiecej niz 2,5 ale ryzykuje bez bramkowy typ.
Gospodarze bede oczekiwac zwyciestwa w pierwszej kolejce przy własnej publicznosci,ale beniaminek tanio skóry niesprzeda i chodz niebeda mogli zdołac strzelic gola dobrze zaprezentuje sie w obronie jak to miało miejsce w tamtym sezonie na zapleczu super ligi a co z tego bedzie to sie okaze,
Powodzenia.
⛔100
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
10.09 18:00 primera division p.nozna
Villareal - Sevilla
typ: 2
3.30
Pinnacle

Analiza
Dziś w spotkaniu drugiej kolejki primera division villareal na wlasnym stadionie podejmie druzyne fc sevilli. Obydwie te druzyny uczestniczyly w tym sezonie juz w europejskich pucharach. Villareal awansowal do fazy grupowej ligi mistrzow po dwumeczu wygranym nad odense, choc w danii zespol hiszpanski ulegl gospodarzom. Sevilla dosyc niespodziewanie w lidze europejskiej odpadla po dwumeczu z hannoverem, trzeba jednak przyznac, ze w tym sezonie hannover to mocna ekipa. Rozgrywki ligowe lepiej jednak rozpoczeli zawodnicy sevilli. Pokonali oni bardzo wzmocniony zespol malagi 2:1. Villareal skompromitowal sie w meczu z barcelona przegrywajac az 0:5. Widac, ze druzyna villarealu mimo awansu do fazy grupowej ligi mistrzow w pierwszej czesci sezonu nie prezentuje sie najlepiej. Porazki w Danii, czy 0:5 z Barcelona to tego potwierdzenie. Sevilla natomiast chyba juz otrzasnela sie po odpadnieciu z ligi europejskiej, gdyz w lidze z malaga zagrala bardzo dobre spotkanie. Sadze, ze dzis ekipa gosci, dla ktorej w tym sezonie licza sie juz tylko i wylacznie rozgrywki ligowe, moze siegnac w dzisiejszym spotkaniu po komplet punktow. Tym bardziej, ze villareal nie zachwyca i bardzo mozliwe jest aktualnie zdobycie trzech punktow na jego stadionie.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom