>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 10.08.2014 (niedziela)

Status
Zamknięty.
M 52

marlboro

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Finlandia, Veikkausliiga
Godzina:
17:30
Spotkanie: Mariehamn - Honka
Typ: 2DNB
Kurs: 3.50
Bukmacher:
bet365
Analiza:
Dziś wybrałem typ na drużynę, która w zeszłym sezonie uplasowała się w czubie tabeli i grała jeszcze niedawno w kwalifikacjach do LE. W tym sezonie goście są na przedostatnim miejscu lecz dzisiejszy rywal a zarazem gospodarz spotkania plasuje się o pozycje wyżej. Drużyny są w podobnej formie choć patrząc na ostatnie mecze to Honka jest w największym dołku w tym sezonie(5 meczy bez zwycięstwa, nie licząc wygranej po dogrywce w kwalifikacjach do LE), gospodarze za to grają w kratkę. Goście grają 9 mecz na wyjeździe i tak pierwszy mecz przegrali, drugi wygrali, następne dwa kończyły się remisami i kolejne pięć to mecze przegrane dlatego liczę tu na przełamanie. Bilans gospodarzy u siebie to 4 wygrane, 5 porażek i dwa remisy, więc wygląda na to że drużyną własnego boiska to oni nie są. W tym sezonie te drużyny grały ze sobą dwa razy i dwa razy na stadionie Honki był remis(ostatni mecz pomiędzy sobą grali w ostatniej kolejce ligowej 1-1). Jeśli popatrzymy na mecze tych drużyn jakie grały ze sobą w ostatnich latach to można odnieść wrażenie że dziś stać się może dosłownie wszystko dlatego też nie rozumiem tego co się dzieje z kursami bo kurs 4.75, który urósł juz naprawdę sporo u podanego przeze mnie bukmachera jest co najmniej dziwny. Ja uważam że nie jest to spowadowane absencjami i niczym bardzo istotnym więc gram dziś na gości(według mnie spadki kursów na gospodarzy to podpucha). Zabezpieczam się w wypadku remisu bo ten w historii starć obu ekip pojawiał się dosyć często.
⛔100
 
anzelmo 244,7K

anzelmo

Użytkownik
10 Aug 2014, 21:00
Tennis » Canada » ATP Toronto » Tsonga J-W. - Federer R.
typ over 23 Games
kurs 1,934
PinnacleSports
Zapowiada się świetny finał...mój bet dnia zdecydowanie idę w stronę popularnego Aliego. Francuz gra momentami kapitalnie-ograł w jednym turnieju Djokovica, Murraya to jest wyczyn nawet jak sa w ciut słabszej formie. Świetny serwis, bardzo precyzyjna gra nawet nie musza to być podania mocne,dobre techniczne na ciało z rotacja. świetny 2 set wczorajszego meczu z Dimitrovem (choć Bułgar psuł na potęgę wszystko jak junior)-Jo-Wilfried wygląda na prawdę świetnie, nakręcony bardzo pozytywnie- waleczny dynamiczny z wielka przyjemnością się to ogląda... widać ze wszystko w kanadzie mu odpowiada. Faworyzowanie przez oddsow szwajcara po takim kursie rzędu 1,4 troszkę nie na miejscu...wiem Rożek to klasa sama w sobie ,ale forma juz... ciut słabsza .Marin Cilic postawił mu bardzo trudne warunki.Ostatnio Roger bardzo solidny ale nic wielkiego nie podtrawi wygrać...lata lecą nie raz ze sobą grali i były to bardzo ciekawe zacięte spotkania w których nie raz Federer miał problemy z serwisem francuza.Jak dla mnie bardzo realne 3 sety i taibrek plus win Tsongii to gram powodzonka.
✅93,4
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 18.00
Spotkanie: Wisła Kraków vs Ruch Chorzów
Typ: Wisła wygra obydwie połowy
Kurs: 5.0
Bukmacher: Bet365
Analiza: Bardzo to wszystko dziwne. Wszyscy stawiali Lecha w LE,to Lech 0-0,Ruch zaś każdy rozsądny znający się na piłce skazywał na pożarcie. Dlaczego rozsądny,no chociażby dla tego że dzień wcześniej Kopenhaga wywaliła Dnipro a Alborg Chorwatów z LM......Tym czasem cudowny gol w 95 minucie położył ładnych parę tysięcy kuponów....bardzo to dziwne. Przecież wszyscy wiemy że Lech ma trzy razy lepszą ekipę od Ruchu i w lidze go rozjedzie.....chyba że właśnie...Warto też wspomnieć że na Celtic w polsce grało 77% ludzi to ile na wyspach?nie chybnie 99% i wynik znamy kupony zepsute ale Legii i tak nie ma w LM....dziwne to wszystko. Jeśli chodzi o Ruch w Ukraińcy przynajmniej raz ich rozgromią,i tu nie będzie miała znaczenia masówka bo kurs będzie na Metalist bardzo niski. Dziś moim zdaniem Ruch przegra z Wisłą. Masóki specjalnie na Wisłę nie ma. Pierwsze dwa spotkania już pewnie większość kuponów zepsuły,a dodatkowo w obu były 2 więc trzeciej już nie będzie,a przynajmniej rachunek prawdopodobieństwa jest bardzo mały. Liczę więc że Wisła po pokonaniu Lecha zaskoczy. Ruch to w dużej mierze Surma i Zieńczuk więc gra co trzy dni musi się na nich odbić.
⛔100
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny ???? Toronto - Masters 2014 (Kanada)
Godzina: 21:00
Spotkanie: Tsonga Jo-Wilfried-Federer Roger 1
Typ :1
Kurs: 2.90
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Mam nadzieję,że to będzie kolejny wspaniały finał,a nie jakieś nudne flaki z olejem. Przyznam szczerze, że nie oglądałem żadnego meczu w turnieju Federera oraz Tsongi ponieważ nie miałem takiej możliwości (tylko skróty). Lecz jeśli zawodnik dociera do finału to musi być w formie! Szwajcar miał na pewno o wiele słabszych przeciwników niż Francuz, ponieważ pokonał on Polanskiego 6:2, 6:0, Cilica 7:6, 6:7, 7:6, Ferrera 6:3, 4:6, 6:3 oraz Lopeza 6:3, 6:4. W każdym z tych meczów Fedex był niesamowitym faworytem i kursy również to odzwierciedlały ponieważ np. w meczu z Ferrerem 1.17-5.15 to drastyczna różnica. Mimo, że król tenisa nie należy do najmłodszych to wciąż potrafi wygrywać z najlepszymi zawodnikami, a sam formę ma jak za najlepszych sezonów. Na Wimbledonie dotarł do finału,a to już jest wielkie osiągnięcie w wieku 33 lat, Roger mimo tego wieku kondycyjnie należy do elity i w tym sezonie ani razu nie widziałem aby nie wytrzymał z tego powodu. W Toronto osiągnął wiele ponieważ wygrał tutaj dwa razy oraz dodatkowo zainkasował dwa finały,a ostatni raz w 2010 roku. Co do Jo....pamiętam jak przed meczem z Djokovicem miałem na niego stawiać ale się bałem ponieważ moje ostatnie typowanie w jego stronę w ostatnich pojedynkach przeciwko Djoko kończyły się fiaskiem. Więc Tsonga w końcu z chłodną głową pokonał Serba 6:2, 6:2 co dało mo dodatkową motywację aby potwierdzić w kolejnej rundzie, że nie znalazł się tam przypadkiem i pokonał po walce Murraya 7:6, 4:6, 6:4. Po wygranych z najlepszymi zawodnikami mecz z Dimitrovem powinien być tylko formalnością tak też się stało ponieważ Wilfred wygrał 6:4, 6:3. Tsonga osiągnął wiele ale zawsze był za tymi WIELKIMI ponieważ w dramatycznych momentach zawsze jego głowa odmawiała mu posłuszeństwa. Jeśli chodzi o aspekty tenisowe, warunki fizyczne oraz taktyczne to Jo jest zawodnikiem kompletnym. Wiele lat blokowała go słaba sportowa psychika...a jak wiadomo jedni gracze osiągają największe sukcesu przed 30, a nie tak jak inni np. w wieku 25 lat. Może to jest w końcu moment Francuza? Kto wie....W bezpośrednich pojedynkach naturalnie prowadzi Federer aż 11:4 ale oczywiście nie ma się za bardzo tym co sugerować, Jo z Djoko miał 14:5 w plecy i wygrał. Ostatnie ich spotkanie miało miejsce w bieżącym roku podczas Monte Carlo Open gdzie Tsonga wygrywając pierwszego seta przegrał dwa kolejne ( 2:6, 7:6, 6:1). Pamiętam ten mecz jak dzisiaj gdzie w I secie Jo zagrał fenomenalnie, w II ładnie walczył,a w III właśnie przegrał mecz w głowie. Piszę wiele o Francuzie ale Roger też jest w niesamowitym gazie, mimo wszystko jest to znacznie lepszy tenisista od Tsongi. W tym meczu kieruje się wyłącznie tym,że Jo pokonał lepszych zawodników w tym turnieju. Jak będzie zobaczymy....
⛔100
 
soulmate 48

soulmate

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazil » Série A
Godzina: 21:00
Spotkanie: Atletico-PR - Botafogo RJ
Typ: Atletico-PR
Kurs: 2.24
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Botafogo gra w tym sezonie poniżej oczekiwań. Tylko lepszy bilans bramek pozwala im teraz miejsce o jedno wyżej niż zagrożonych spadkiem. Sześć porażek w ośmiu meczach wyjazdowych chluby nie przynosi. APR przytrafiły się ostatnio dwie porażki z wymagającymi rywalami i to dobry moment na zgarnięcie kompletu punktów. Ostatnie 4 pojedynki z Bota u siebie to komplet 4 zwycięstw i zachowanie czystego konta dwa razy. U siebie potrafili napsuć krwi liderującemu Cruzeiro(2:3), to z Botafogo w ich obecnej dyspozycji nie powinni mieć problemu.
✅124
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom