>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 10.08.2014 (niedziela)

Status
Zamknięty.
grzesio 47,9K

grzesio

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na niedzielę - 10. Sierpnia

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis WTA Montreal
spotkanie A.Radwańska - E.Makarova
godzina 00.30
Typ zw Radwańskiej 2:0
kurs 2,5
williamhill
Zacznę od tego że typ ryzykowny bo to tenis kobiecy i nie bendę grał grubo.Pozatym śmiem twierdzić że jezeli Makarova przegra pierwszego seta nie wróci juz do meczu jezeli Aga przegra pierwszego seta to jeszcze będzie nadzieja że wygra .Moim zdaniem ten mecz jest bardzo trudny do Typowania bo wszelkie argumenty po obu stronach się znoszą.No to zacznę od Agi , zagrała wczoraj fantastyczny Tenis , naprawdę rence składały się do oklasków dlaczego?Czesto w tenisie jest tak że to przeciwnik wymusza u gracza dobrą , coraz lepszą grę , Azarenka postawiła Adze wczoraj wysoko poprzeczkę , grała duzo lepiej niż Lisicki a mimo to przegrała 2 do 0.Teraz Argumenty przeciwko Adze czesto u niej po znakomitym spotkaniu przychodzi bardzo słabe (to czeste w tenisie nie tylko u Agi)przykład w Australi po wspabiałym zwycięstwie nad Azarenką następny mecz z Cibulkową słabiutki .Kolejny argument Aga wczoraj wygrała trzeci kolejny mecz z rzedu , w tym roku najdłuższa seria to było pięc zwycięstw , czyli dzisija jeszcze powinno byc ok.
Teraz o Makarowej Aga wczoraj po spotkaniu z Azarenką w wywiadzie powiedziała że Makarowa to trudny leworęczny przeciwnik , tricky plaer , zgadzam się w stu procentach Makarowa to tricki player finezja i technika góruje nad siłą , ale na takie granie trzeba utrzymywać cały czas koncentracje na 110 % procent i tu widzę słaby punkt Makarowej.Pamietam taki mecz sprzed ponad 2 lat eliminacyjny , pamietam bo wtopiłem pieniądze (chyba dość grubo ) Makarowa przegrała z Rybarikovą mimo że była lepsza , przegrała pierwszego seta w taj breacku a w drugim kompletnie się posypała , jakby czynnik psychiczny mocno poleciał w dół.Wyglądało to tak ze przebijała piłkę wypracowywała winersy a jak przychodziło do kończoncego uderzenia szło ono minimalnie w siadkę lub minimalnie w aut , do tego doszła flustracja .Kolejny Argument wczorajsza wygrana Makarowej nad Coco był to czwarty wygrany mecz z rzedu , najdłuższą serię w tym roku miała 5 zwycięstw z rzedu , więc może jej seria dzisiaj się skończy;-)Moim zdaniem kluczowy bedzie pierwszy set Aga musi grać skoncentrowana od poczatku jesli bedzie jak wczoraj z Azarenką , gdzie wszystko funkcjonowało : seerwis , minięcia , gra przy siadce , wszystkie loby idealne to jestem spokojny.Jesli Aga wygra pierwszego seta śmiem twierdzić że Makarowa moze się w drugim posypać i wtedy będzi gładki unfer gemowy.Ale jak będzie?Zobaczymy .Dodatkowym czynnikiem motywującym w tym meczu dla Agi może być wynik spotkania sióstr Williams jesli wygra Venus , całkiem prawdopodobna perspektywa wygrania turnieju , no ale najpierw trzeba pokonać Makarową i jak najbardziej jest to do zrobienia .A jak bedzie ??zobaczymy zapowiada się ładny mecz:)
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPolska, T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Lechia Gdańsk – Lech Poznań
Typ: over 2.5
Kurs: 2.08
Buk: Pinnacle
Godz. 15:30
Analiza:
Niewątpliwie hitem 4. Kolejki T-Mobile Ekstraklasy będzie starcie w Gdańsku gdzie spotkają się dwa zespoły aspirujące o najwyższe cele a więc miejscowa Lechia będzie podejmowała Lecha Poznań.
Lechia po zakupach przed tym sezonem jest na pewno kandydatem do miejsca na podium, zresztą taki cel został postawiony przed tym zespołem. Rozpoczęło się trochę źle od remisu 2:2 z Jagiellonią Białystok ale i tak jest to sukces po przecież przegrywali już 2:0 i to podopieczni Probierza mieli więcej z gry. Nowa ilość graczy widać że się trochę jeszcze odbija na płynności w grze a najwięcej cierpi na tym defensywa, która i bez tego jest jakoś mało pewna. Każdy mecz to jednak lepsze zrozumienie i zgranie i efekty będą coraz bardziej widoczne a mogliśmy już to zaobserwować w ostatniej kolejce i zwycięstwie 1:3 z Piastem Gliwice choć mankamentów grze kilka nadal jest . W ofensywie mają obok Legii według mnie największy potencjał, szczególnie skrzydła wyglądają imponująca ale i tak to nie jest jeszcze to co obaj Makuszewski i Pawłowski potrafią grać. Świetną robotę w przodzie wykonuje Sadaev który jeszcze bramki co prawda nie zdobył ale potrafi wziąć ze sobą obrońców, przytrzymać piłkę na czym korzysta najbardziej doświadczony w zespole Wiśniewski autor już trzech bramek.
Lech drugi raz z rzędu skompromitował się na arenie Europejskiej, przegrywając dwumecz z półamatorami z Islandii nie potrafiąc strzelić nawet bramki. Tak szczerze to zapowiadało się tak od początku bo było widać po tym zespole jakiś brak pomysłu. Spotkanie z Wisłą obnażyło ich wszystkie błędy, defensywa jest dziurawa jak sito, sami Wiślacy się dziwili po tym spotkaniu że tylu sytuacji stuprocentowych co sobie stworzyli w pierwszej połowie to już dawno nie pamiętają. Wynika to z prostej przyczyn obrońcy nie mają kompletnie asekuracji w pomocnikach a już na pewno na bokach wygląda to tragicznie i to jest problem bo jak wspomniałem Lechia na skrzydłach ma największy potencjał. Sytuacja Rumaka wydaje się być jasna we wtorek najprawdopodobniej zostanie podjęta decyzja o jego zwolnieniu ale zanim to się stanie ma ostatnią okazję na pokazanie najlepszej wersji Lecha.
Spotkanie z Lechem jest dla gospodarzy pierwszym prawdziwym testem na co stać ten zespół, właściciele właśnie w takich spotkaniach oczekują zwycięstw okraszonych ofensywną grą bo tylko tak można „kupić” kibica. Lechia po prostu musi wykorzystać to co teraz dzieje się w Lechu a szczególnie ich postawę w defensywie, z drugiej jednak strony jeszcze pewności w ich grze nie ma szczególnie na tyłach a Lech na pewno wie jak się gra z kontry.
✅108
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
b3a 1,3K

b3a

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina:
18:00
Spotkanie: Wisła Kraków – Ruch Chorzów
Typ: 1
Kurs: 1.70
Bukmacher: bet365
Analiza:
Wisła jest moim zdaniem faworytem tego meczu nie dlatego, że gra dobrą piłkę bo tak w tym momencie nie jest, a ostatni mecz czyli zwycięski mecz to Lech sam bardziej przegrał (chociaż z pewnością taka wygrana może działać mobilizująca na zespół), tylko dlatego, że Ruch gra w ostatnim okresie co kilka dni. Pomimo, że to początek sezonu to polscy piłkarze nigdy nie błyszczeli kondycyjnie a dokładając do tego wąską kadrę Ruchu i prawdopodobnie znów upalną pogodą w Krakowie to Wisła powinna docisnąć szczególnie w drugiej połowie i wygrać. W Wiśle jest też duże ciśnienie z zarządu by piłkarze rozgrywali dobre spotkania na własnym stadionie by zachęcić kibiców do odwiedzenia Reymonta. SKWK w dalszym ciągu bojkotuje mecze na własnym stadionie i obecnie na meczach Wisły pojawia się raptem kilka tysięcy kibiców, tym razem zresztą pomimo tzw. kosy, kibice Niebieskich poparli Wiślaków i także nie pojawią się na meczu. Więc mecz będzie raczej toczony bez dopingu, z niedzielnymi kibicami.
Wisła prawdopodobnie wystąpi w najmocniejszym składzie, a pierwsza jedenastka jak na polskie warunki jest mocna i na Ruch powinna spokojnie wystarczyć. Nawet gdyby oceniać tylko czysto piłkarsko obie jedenastki to zespół Wisły grający w optymalnym składzie przedstawia się na papierze zdecydowanie lepiej.
Wiśle w ostatnich latach źle grało się z Ruchem i czas przełamać tą niekorzystną serię.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska
Godzina:
15:30
Spotkanie: Lechia-Lech
Typ: Goscie wygrają jednym golem
Kurs: 4.90
Bukmacher: Unibet
Analiza: Witam, na jutro wybrałem spotkanie polskiej ekstraklasy piłkarskiej , w którym Poznański lech pojedzie na mecz wyjazdowy do Gdańskiej Lechii. Faworytem w tej rywalizacji jest ekipa gospodarzy , która na prawdę znajduję się w dobrej formie co pokazał tymi trzema rozegranymi spotkaniami, ma na swoim koncie 7 punktów, Lech natomiast ma tych punktów tylko 4 do tego w czwartek został wyeliminowany przez półamatorski zespoł Stjarnan z Ligi Europy. Mariusz Rumak już jedna nogą jest poza Lechem , działacze jeśli Lech w tym spotkaniu nie zdobedzie kompletu punktów podziękują trenerowi za współprace , piłkarze jednak są za Rumakiem i uważam że będą chcieli w tym spotkaniu powalczyć o komplet punktów, pomimo tego ze do tej pory ich gra wygląda bardzo słabo, jednak stawiałbym ich zwycięstwo jednym golem, ponieważ sądzę że taka ekipa jaką posiada Poznański Lech musi się wkońcu przełamać i zacząć zdobywać punkty, co za tym idzie iść w górę ligowej klasyfikacji. Mój typ na to spotkanie to wygrana zespołu gosci 1:2. Nie sądzę że goście odpuszczą kolejne spotkanie .
✅390
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
typereks 866

typereks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, 1 Liga
Godzina: 12:15
Spotkanie: Wisła Płock - Pogoń Siedlce
Typ: Pogoń Siedlce DNB Remis=Zwrot
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mecz zacznie się wcześnie przez co unikną upałów. Piłkarze z Płocka dostali srogą nauczą przez beniaminka Bytovia Bytów,a teraz czeka ich kolejne starcie z Pogonią Siedlce - obecnym beniaminkiem. Piłkarze Płocka w Bytowie przegrali swoje spotkanie 3:2,a natomiast Pogoń Siedlce z doświadczonym klubem Chojniczanką,którą jest drugi rok na zapleczu ekstraklasy pokonała 4:1. Myślę,że nie ma co porównywać Wisły Płock do piłkarzy z Siedlec ,gdyż obaj walczą o jeden cel - by nie spaść z ligi. Myślę,że jednak zachęca mnie bardziej typ Pogoń Siedlce DNB,gdyż są zgraną ekipą,która o wiele si ę nie zmieniła i będą kosić rywali po każdym meczu. Mimo,że to druga kolejka to nie można powiedzieć,że Wisła jest słaba,ale nie przyzwyczaiła się jeszcze do tempa oraz nie zna beniaminków zaplecza ekstraklasy i myślę,że piłkarze Pogoni zrobią to i zaskoczą Wisłę narzucając ich tempo gry oraz warunku i sięgną po pełną pulę.
zwrot 0jk
 
dominikx 22

dominikx

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, WNBA
Godzina: 4:00
Spotkanie: Phx Mercury - Min Lynx
Typ: under 159 - suma punktów
Kurs: 1,9
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Analizując ostatnie mecze obu ekip, ostatnio wynik 159 pkt i wyżej w meczu Phoenix padł 5 spotkań temu, a w meczu Min Lynx padł 3 mecze temu.
Jest to spotkanie pomiędzy dwoma najlepszymi drużynami Konfederacji zachodniej. Spotkanie zapowiada się być wyrównane. Atutem, przeważającym delikatnie na korzyść Phoenix jest to, że grają na własnym parkiecie.
Liczę na dobrą postawę obrony po obu stronach.
⛔100
 
makaveli23 342,8K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Pilka nozna, Meksyk, Primera A
Godz.: 2:00
Atlético San Luis vs. Alebrijes de Oaxaca
Typ: over 4 alternatywna azjatycka suma goli
Kurs: 5.00
Buk: Bet365
Obie druzyny maja w swoich skladach wielu bramkostrzelnych obcokrajowcow jak u gosci Kolumbijczycy Santoya, 3 bramki, Calderon 2 gole, u gospodarzy Brazylijczyk Leandro Carrijo 3 bramki. Im wiecej obcokrajowcow tym lepiej dla bramek bo sami meksykance jakos duzo talentu nie mają. Myslalem o typie na Alebrijas na wyjeździe 3.20, ale sadze ze lepszy over bo moga nie utrzymac wygranej z taka obroną, ale atak maja znakomity, gospodarze u siebie rowniez nie odpuszcza. Over 2.5 jest tutaj czystą formalnościa, ja licze na jedna dwie bramke wiecej. h2h 1-2 i 2-2.
⛔100
 
phant4mare 34

phant4mare

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Montreal
Godzina: 02.00
Spotkanie: Feliciano Lopez - Roger Federer
Typ: Lopez +4,5g
Kurs: 1.66
Bukmacher: bet365
Analiza:

Na nocne spotkanie pomiędzy Rogerem, a Feliciano czekam z zapartym tchem. Obydwaj panowie zasłużyli na awans do finału, ale zagra w nim tylko jeden z nich. Lopez odprawił Raonicia, faworyta gospodarzy, którego styl nigdy mnie nie przekonywał. Nie lubię, jeżeli ktoś opiera w większości swoją grę na &quot;strzelaniu&quot;. Lopez fajnie pograł i muszę przyznać, że jego gra wywarła na mnie spore wrażenie. Z taką grą może nawet powalczyć z Federerem o awans do finału. Natomiast Roger jak to Roger, piękna gra z mnóstwem bajecznych, bardzo zaawansowanych technicznie zagraniach. Szwajcar zawsze urzeka mnie swoją gracją na korcie. Wydaje mi się jednak, że Lopez tym swoim stylem Serve&amp;Volley może mu napsuć sporo krwi. Feliciano często jak to mówi komentator Polsatu Sport, Tomasz Lorek &quot;sprząta przy sieci&quot;. I muszę przyznać, że robi to bardzo skutecznie. Rzadko ugina się także przy długich wymianach nękając swoich rywali slice&#39;m.
Pokrycie tego handicapu gemowego nie powinno być jakimś bardzo trudnym zadaniem, ba, Lopez może nawet powalczyć o zwycięstwo. Zapraszam nocnych marków przed telewizory o godzinie drugiej (transmisja na Polsat Sport).
Pozwalając sobie nieco na reklamę proponuję też wspierać Agę Radwańską, która o godzinie 0.30 rozpocznie swój pojedynek z Ekateriną Makarovą. Transmisja tego spotkania na TVP Sport.
⛔100
 
adrianabch 2,2K

adrianabch

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Tarcza Wspólnoty
Godzina: 16:00
Spotkanie:
Arsenal - Manchester CityTyp: 1
Kurs: 3.00
Bukmacher: Betclic
Analiza: Dnia 10 sierpnia zostanie rozegrany mecz o Tarczy Wspólnoty. Każdy kto się zna choć trochę na piłce powinien wiedzieć, że jest to Superpuchar Anglii i wystąpią w nim piłkarze z Londynu czyli Arsenal i z Manchesteru City. Faworytem spotkania są piłkarze z Manchesteru ale Arsenal po wielkich wzmocnieniach są w stanie zagrozić niebieskim a także są w stanie wygrać. Alexis Sanchez, Debuchy, Oezil, Wilshere, Ramsey to oni mogą zapewnić zwycięstwo w tym meczu. W tamtym roku zwycięzca okazali się podopieczni Davida Moysa, który początek miał tylko udany a później został zwolniony po słabych wynikach. Stawiam na to, że Arsenal pod wodzą Arsene Wegnera pokonają w 90minutach Manchester City i pokażą, że trofeum zdobyte w tamtym sezonie nie będzie ostatnim przez kilka lat. Czy Aguero, Yaya Toure czy może Nasri zapewnią zwycięstwo &quot;The Citizens&quot;? Ja osobiście tak nie sądzę.
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: MLS
Godzina: 1:00
Spotkanie: Philadelphia - Montreal
Typ: Philadelphia wygra obie połowy
Kurs: 5
Bukmacher: bet365
Analiza:
Mecz numer 23 i 22 dla druzyn, które mogą pochwalić sie najgorszymi defensywami jak do tej pory. Philadelphia Union straciła 36 bramek, a a Montreal Impact 39. Już same ilosci traconych bramek mogą niejako podpowiedzieć, że ten mecz może być bardzo otwarty. Kursy na overy spadają. Sytuacja w tabeli nie wygląda za dobrze dla gości, którzy bardzo odstają od każdej innej ekipy. Miedzy nimi a przedostatnią drużyną jest 8 pkt róznicy. Philadelphia ma 10 więcej i jedna z najlepszych ofensyw o dziwo, bo 34 bramki nawet lider z Kansas nie strzelił. Ostatnio tez sa w dosc dobrej dyspozycji, bo nie przegrali od 4 spotkan, a w 6 ostatnich spotkaniach strzelali co najmniej 2-3 bramki (mimo ze potrafili tez do 3 stracic, ale to juz mniejsza). Montreal za to bez wyjazdowego zwyciestwa w tym sezonie i 6 porazek z rzedu. wyjazdowy bilans 7:20 0-3-7. Mysle, ze Union beda potrafili w obu połowach cos ustrzelic i tym samym beda blisko wygrania obu połów.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wookash93 0

wookash93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Toronto
Godzina: 02.00
Spotkanie: Roger Federer - Feliciano Lopez
Liczba setów: 3
Kurs: 3.20
Bukmacher: Expekt
Witam, ten mecz od początku chciałem stawiać w stronę Feliciano. Choć jestem fanem Federera myślę, że od początku sezonu na kortach trawiastych Lopez ma życiową formę, dwa razy ograł Berdycha w tym raz właśnie w Toronto, wczoraj pokonał faworyta publiczności i będącego w dobrej formie Raonica! Myślę, że bilans mówi sam za siebie, dziesięć spotkań i dziesięć razy wygrał Federer, lecz ostatni ich pojedynek miał miejsce dwa i pół roku temu. Myślę, że z tak dobrze dysponowanym Lopezem Roger jeszcze nie grał.
⛔100
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Tenis, ATP Toronto
Godzina: 2:00
Spotkanie: Feliciano Lopez - Roger Federer
Typ: Feliciano Lopez
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Zdziwiony jestem aż taką różnicą w kursach, bo liczyłem na kurs ok. 3,00 na Lopeza, a tutaj mamy 5,00. Feliciano Lopez gra tutaj rewelacyjnie i kto wie, czy to nie jest teraz jego życiowa forma. Na turnieju w Toronto gra wspaniale, gdyż wyeliminował już tutaj wielu klasowych zawodników. W pierwszej rundzie ograł mocnego na twardych kortach Bautistę-Aguta w dwóch setach. W trzeciej rundzie ograł w trzech setach Tomasa Berdycha, czyli zawodnika ze ścisłej światowej czołówki. W ćwierćfinale Feliciano Lopez pokonał w trzech setach wschodzącą wielką gwiazdę tenisa Milosa Raonica, który na twardych kortach należy do ścisłej światowej czołówki. Forma Lopeza jest więc imponująca i naprawdę ciężko go tu będzie powstrzymać. Roger Federer też jest w dobrej formie, ale większe wrażenie robi na mnie gra Lopeza. Federer miał spore problemy z Cilicem, gdzie stracił seta, z Ferrerem również stracił seta. Po tak dobrym kursie naprawdę warto zagrać na Lopeza. Jeśli psychicznie wytrzyma, to może wygrać z Federerem.
⛔100
 
stanley-63 917K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna / Holandia Eredivisie /
Godz. 12:30
Spotkanie - ADO Den Haag : Feyenoord
Typ - Wynik / suma - ADO Den Haag i powyżej 2.5 gola w meczu
Kurs - 5.50
Buk - Bet365
No to zaczynamy na poważnie w Eredivisie , już wczorajsze spotkania pokazały że mogą być niespodzianki dlatego też na taką liczę dzisiaj na stadionie Arena Kyocera w Hadze gdzie ADO podejmować będzie Feyenoord .
To dopiero pierwsza kolejka tak więc wszystko może się wydarzyć , drużyna gospodarzy w przerwie rozegrała spotkania kontrolne i po zwycięstwach w DVV Delft (3-1), DHC (5-1), FC Dordrecht (3-0), OFI Kreta (1-0), remis z FC Eindhoven (1-1) i porażka z Konyaspor ( 0-4) natomiast ostatni sprawdzian przed rozpoczęciem sezonu rozegrali z 10 zespołem Primera Division Levante pokonując rywala 2:0 tak więc nie są złe te wyniki piłkarzy ADO , Feyenoord natomiast miał już poważne mecze i niestety nie ma dobrych wiadomości bowiem Feyenoord odpadł w kwalifikacjach do LM z Tureckim Besiktasem po dwóch porażkach najpierw u siebie 2:1 i w Turcji 3:1 , wicemistrz poprzedniego sezonu Eredivisie po zakończeniu sezonu opuścili Graziano Pelle, Stefan de Vrij, Daryl Janmaat i Bruno Martins Indi tak więc spore osłabienia co przekłada się na samą grę Feyenoordu co prawda przyszli nowi Khalid Boulahrouz, Bilal Basacikoglu i Luke Wilkshire jednak uważam że potrzeba trochę czasu aby się zgrać na dodatek ten pierwszy Khalid Boulahrouz doznał urazu i nie zagra w meczu na inaugurację . Stadion Arena Kyocera w Hadze nie należy do łatwych obiektów dla rywali ADO i tak w poprzednim sezonie przegrywały tu AZ Alkmaar, Feyenoord Rotterdam, Twente Enschede czy Vitesse Arnhem tak więc dziś uważam że na rozpoczęcie sezonu gościom z Rotterdamu może być ciężko wywieść komplet pkt tym bardziej że gdy zajrzymy do H2H tu na Arena Kyocera to bilans 4-3-3 i br. 19:17 na korzyść ADO tak więc liczę na kolejną niespodziankę w Eredivision a wynik myślę 2:1 dla gospodarzy !
⛔100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Wisła Kraków – Ruch Chorzów
Typ: Over 2.5
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
&quot;Niebiescy&quot; aktualnie prezentują dwa zupełnie inne oblicza, pierwsze - pozytywne - w europejskich pucharach gdzie awansowali już do IV rundy eliminacji Ligi Europy, oraz drugie - negatywne - w Ekstraklasie gdzie jak na razie ekipa Jana Kociana nie zdobyła jeszcze ani jednego punktu. Wpływ na to może mieć m.in. fakt, że trener Kocian nieco rotuje składem i niektórzy zawodnicy w Ekstraklasie po prostu nie grając będąc oszczędzani na puchary. Myślę, że dziś może być nieco inaczej bowiem, bo w przyszłym tygodniu Ruchu nie czeka mecz w europejskich pucharach więc dziś na Reymonta przydałoby się zdobyć jakieś punkty w tym sezonie ligowym.
Wisła jednak do łatwych przeciwników nie należy ale też wydaje się, że nie należy wyniku z Poznania (3-2) wyolbrzymiać, wszak &quot;Biała Gwiazda&quot; wcześniej remisowała z Górnikiem Łęczną i Piastem Gliwice, a Lech jak wiemy jednak przeżywa spory kryzys. Co jednak się rzuca się w grze Wisły? Przede wszystkim duża ilość sytuacji podbramkowych (i to naprawdę niezły), mogliśmy to zaobserwować już w starciu z Piastem, gdzie jednak tylko zremisowali 1-1, z Lechem natomiast na dobrą sprawę wynik jest niewspółmierny do tego co działo się na boisku bowiem Wisła już do przerwy powinna prowadzić 5-0 ale najwidoczniej Paweł Brożek nie jest jeszcze w najwyższej formie.
Jaka więc jest moja propozycja na to spotkanie? Osobiście proponuje zagrać over bramkowy (2.5). Wisła w dwóch ostatnich spotkaniach miała multum sytuacji podbramkowych i myślę, że dziś będzie podobnie. Tym bardziej, że &quot;Niebiescy&quot; jak na razie w lidze zawodzą, a w 3 dotychczasowych spotkaniach stracili już 7 goli (przynajmniej 2 gole każdy z przeciwników Ruchowi do tej pory aplikował). Wisła jednak również we wcześniejszych spotkaniach grą w obronie nie imponowała i również przynajmniej jednego gola w meczu traciła.
Warto zauważyć, że dziś w Wiśle nie zagrają Stjepanović, Guerrier i Jovanović, natomiast Ruch do Krakowa przyjedzie bez Skaby i Gieragi.
✅105
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 15.30
Spotkanie: Lechia - Lech
Typ: 1
Kurs: 2.25
Bukmacher: bet365
Analiza:
Spotkanie czwartej kolejki Polskiej Ekstraklasy w którym Lechia zagra na własnym stadionie z drużyną Lecha Poznań. Mój typ na to spotkanie to wygrana gospodarzy. Drużyna z trójmiasta budowana była w imponującym jak na Polskie warunki stylu, nad Bałtyk udało się ściągnąć sporo zawodników dobrej klasy. Pierwsze trzy kolejki mimo zdobyczy siedmiu punktów nie zachwyciły lecz drużyne buduje się właśnie takimi starciami jak te z czołówką ligi. Lech mimo czwartkowej kompromitacji w meczu z Islandczykami jest mocną drużyną w naszej lidze dlatego kurs na Lechie wynosi 2.25. Zagram go ponieważ sądze iż Lechici przyjadą do Gdańska rozbici psychicznie porażką i będą w pewnym zawieszeniu przed wtorkową decyzją szefostwa klubu. Biało - Zieloni na pewno będą chcieli wykorzystać to i zrównać się punktami z GKS-em Bełchatów.
⛔100
 
T 2

typideal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 18.00
Spotkanie: Wisła Kraków vs Ruch Chorzów
Typ: 1
Kurs: 1.7
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Na warsztacie polska piłka. Wielkiego widowiska bym się po tym meczu nie spodziewał; przekonany jestem, że gospodarze będą próbowali wskoczyć do czołówki tabeli, mają mocny skład, poza jednym drobnym urazem u Donalda i swoje boisko. Kibice na pewno będą, nie tylko niedzielni ;)
Co do gości sprawa jest jak dla mnie prosta. Wyjęty za przeproszeniem awans z gardła belgom, długie 90 minut ciężkiej pracy w defensywie muszą dać się we znaki temu zespołowi. Do tego bilans bramek w lidze 1:7, też nie najlepiej świadczy o postawie Pawełka w tym sezonie.
Powodzenia ????
⛔100
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - 1 Liga Polska
Godzina: 12:15
Sporkanie: Wisła Płock - Pogoń Siedlce
Typ: 2
Kurs: 4.80

Dzisiaj Pogoń Siedlce (druga drużyna po pierwszej kolejce spotkań) zmierzy się na wyjeździe z Wisłą Płock, która obecnie plasuje się na trzynastym miejscu. Z tego co wiadomo oba zespoły konfrontowały się już w sezonie 2012/13 w ramach rozgrywek II ligi wschodniej. Sezon 2012/13 dał płockiej Wiśle awans na zaplecze Ekstraklasy, a Pogoń po ostatniej kolejce uplasowała się na ósmej pozycji w tabeli. Siedlczanie na swój awans do klasy wyżej musieli czekać sezon dłużej. Poszukam dzisiaj niespodzianki w meczu Wisełki i pójdę w stronę gości. Kurs na wygraną Pogoni jest mega i przy odrobinie szczęścia ma szansę na powodzenie. Typ dla odważniejszych graczy, wyłącznie na singla! Po przegranym meczu w poprzedniej kolejce z Bytovią dobre nastroje w szeregach nafciarzy nieco opadły. Z Wisły jakby nieco uszło powietrze. Mam nadzieję, że z upływem czasu wyniki same przyjdą. Co innego dzieje się w Pogoni Siedlce. Pokonali na własnym boisku Chojniczankę Chojnice aż 4:1 na inaugurację rozgrywek! Prawdziwa fiesta i każdy liczy na dobry wynik dzisiaj w Płocku. Czy teraz pójdą za ciosem? Zwykle jest tak (przeważnie w lidze polskiej), że beniaminek daje z siebie 200% w kilku pierwszych meczach sezonu i jest trudny do pokonania. Ja wiem, że Wisłę czeka ciężki mecz i nie są murowanym faworytem. Godzina rozgrywania spotkania nie jest normalna.. 12:15. Ludzie o tej porze zamiast na meczu są albo w kościele, albo na giełdzie w Płocku... Doping spodziewam się będzie marny. Nie namawiam gorąco do tego typu, bo jest dość ryzykowny, ale za przysłowiową &quot;dyszkę&quot; można się pokusić. Na kogo trzeba zwrócić szczególną uwagę w tym meczu - Maciej Tataj (który ma za sobą występy chociażby w Koronie Kielce i Dolcanie Ząbki) to najgroźniejsze żądło gości dzisiejszego meczu. Mecz powinien kręcić się koło underu, zadecyduje jeden głupi błąd - jedna bramka.
Wisła: Kiełpin - Stefańczyk, Sielewski, Kostrzewa, Hiszpański – Zyska, Góralski, Janus, Burkhardt, Kaczmarek, Iliew
Pogoń: Kozaczyński - Ratajczak, Grudniewski, Lewandowski, Kosiorowski, Drażba, Olczak, Rodak, Wójcik, Ogrodnik, Tataj
⛔100
 
turecki-dres 12

turecki-dres

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Montreal
Godzina: 19:00
Spotkanie: A.Radwanska - V.Williams
Typ: V.Williams +1.5 gema
Kurs: 1,72
Bukmacher: bet 365
Analiza:
Dziś finał kobiecego turnieju w Montrealu.I niespodziewania zobaczymy w nim naszą zawodniczkę, Agnieszke Radwanska, która dziś będzie musiała stawić opór starszej siostrze Williams.Venus naładowana energia po pokonaniu Sereny dziś nie powinna mieć problemów z Agnieszką.Jak gra Radwanska wiemy, jest to tenis technicznie lekki, całkiem inny niż Venus, Venus gra mocna siłowo i jak zacznie dziś trafiać nie bdzie co zbierać z Agnieszki.Dużo też będzie zależało od psychiki, nasza tenisistka lubi sobie walnąć przysłowiowego &quot; foszka &quot; jak nie będzie szło, i myślami automatycznie się przeniesie do galerii handlowej z nowymi torebkami i błyszczykami.Publika dziś trzyma z starszą Williams która jak na swoje lata ma jeszcze okazje wygrać duży turniej.
⛔100
 
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Montreal
Godzina: 19:00
Spotkanie: A.Radwanska - V.Williams
TYP przegra pierwszego seta ale wygra mecz V.Williams
kurs 6.5
buk williamhill
Venus Williams Name Agnieszka Radwanska
17-Jun-1980 Birth Date 06-Mar-1989
More than 8 years age difference
USA Country POL
26 (-1) Singles rating (52 weeks) 5 (0)
+190 units Betting rating 52 weeks [?] -360 units
+158 units Betting rating 4 weeks +57 units
Coming matches
22/2012 WTA French Open (FRA) Clay Agnieszka Radwanska Venus Williams 6-2 6-3 [Stats] Second 1.42 - 2.84
12/2012 WTA Miami (USA) Hard Agnieszka Radwanska Venus Williams 6-4 6-1 [Stats] 1/4 1.58 - 2.35
12/2010 WTA Miami (USA) Hard Venus Williams Agnieszka Radwanska 6-3 6-1 [Stats] 1/4 1.27 - 3.73
25/2009 WTA Wimbledon (GBR) Grass Venus Williams Agnieszka Radwanska 6-1 6-2 [Stats] 1/4 1.15 - 5.29
18/2009 WTA Rome (ITA) Clay Venus Williams Agnieszka Radwanska 6-1 6-2 [Stats] 1/4 1.31 - 3.41
12/2009 WTA Miami (USA) Hard Venus Williams Agnieszka Radwanska 4-6 6-1 6-4 [Stats] Fourth 1.12 - 6.07
35/2008 WTA U.S. Open (USA) Hard Venus Williams Agnieszka Radwanska 6-1 6-3 [Stats] Fourth 1.24 - 4.01
39/2006 WTA Luxembourg (LUX) I_Hard Agnieszka Radwanska Venus Williams 6-3 6-0 [Stats] Second 6.99 - 1.09 $$$
Oto H2H 5 do 3 dla Venus.Nie polecam grać tego typu bo pawie na pewno nie wejdzie , ja sobie leciutko zagram stać mnie wczoraj mi powchodziło:).Na 8 sppotkań jakie ze sobą grały 3 sety były tylko raz , więc mamy niedobór meczy trzy setowych.Ostatnie 2 mecze grały w 2012 oba wygrała Aga i na hardzie i na mączce , więc dzisiaj pora na Venus:)
Widzę to tak Aga wyjdzie skoncentrowana i wygra pierwszego seta , kursy na Venus pójdą w górę , wtedy wszyscy (nie tylko Papa Williams i Serena ) ale wszyscy postawia zw na Venus no i ona się odrodzi jak feniks z popiołu i zostanie największą bohaterką wieczoru:)Finały nie są po to by je obstawiać ale po to by je oglądać , jak mawia jeden mędrzec , nie udało mi się obejrzeć żadnego z półfinałów , a dziś niedziela i będę mógł obejrzeć.Trochę grubiej gram ilośc setów 3 , i jaki by nie był wynik meczu byle trzysetowy , będę zadowolony bo darzę sympatią obie zawodniczki:)
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom