>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy Dnia - 10.08.2012 (piątek)

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na piątek - 10 Sierpnia


Typy podajemy według wzoru:


Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
kempes1410 33

kempes1410

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, 2 Bundesliga
Spotkanie: Aalen - Kaiserslautern
Typ: X
Kurs: 3.49
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
To dopiero 2ga kolejka w niemieckiej Bundeslidze B i trudno jest cokolwiek napisać o drużynach ale cos mi sie zdaje ze padnie remis. Przy wyborze tego typu sugerowałem się ostatnimi meczami Aalen i Kaisesl. 3:3 - wynik jaki padł w ostatnim spotkaniu Kaiseslautern - Union Berlin był nie lada gratką dla kibiców. Po pierwszej połowie, która zakończyła się wynikiem 0:0, nic nie zapowiadało na to że padnie jeszcze 6 bramek w tym meczu. Gol za gol i nerwowa końcówka dostarczyła kibicom mocnych wrażeń. Mysle ze po pierwszym ligowym meczu gdzie padały szybko strzelane jak i tracone bramki, w nastepnym zagraja bardziej zachowawczo co według mnie może skutkowac remisem.
Jesli chodzi o spotkanie Aalen to 4:1 na wyjeździe było ogromnym zaskoczeniem. I choć zagrali dobrze to nie sądzę by zdołali powtórzyć tak wyśmienitej gry w następnym meczu gdzie przeciwnicy raczej nie dadzą sobie znów strzelić 3 bramek.
Kolejnym aspektem jest to iż te drużyny nie grały ze sobą w żadnym meczu, dlatego wydaję mi się że spokojna, zachowawcza gra przyniesie nam podział punktów w tym spotkaniu
⛔ 100
 
panczo23 25

panczo23

Użytkownik
Dyscyplina: tenis, ATP, Toronto
Spotkanie: Raonic - Murray
Typ: Tie-break w 1 secie
Kurs: 3.10
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dzisiaj w około 1 w nocy na korcie spotkają się Milos Raonic, reprezentant gospodarzy, na pewno wsparcia ze strony kibiców mu nie zabraknie, będą nieśli go i motywować dopingiem z całych sił. Ale czy to starczy na jego przeciwnika Andy&#39;ego Murraya który wygrał wcześniejszą edycję tego turnieju i rozpędzony po wczorajszym rozniesieniu Flavio Cipolli 6:1 6:1 pędzi po kolejny triumf w tym prestiżowym turnieju. Raonic w poprzedniej rundzie spotkał się z Troickim. 1 przełamanie w każdym secie i utrzymanie swojego podania wystarczyło aby wygrał pewnie 6:3 6:4 tym samym zachodząc dalej niż w tamtym roku do kolejnej rundy. Murray w poprzednim meczu pokazał że o zmęczeniu po wygranych Igrzyskach Olimpijskich nie ma mowy. panowie spotkali się już w tym roku na kortach w Barcelonie, gdzie po wielkiej walce sensacyjnie wygrał 22 letni Milos 6:4 7:6. Myślę że tym razem będzie podobne widowisko i być może zobaczymy więcej niż 1 Tie-break&#39;a, bo o serwis Raonica jestem spokojny, najważniejsze aby Andy miał dobry dzień i nie dawał szans w odbiorze swojemu przeciwnikowi. Jak na razie bilans ich spotkań to 1:1. lecz ich pierwszy mecz Raonic oddał walkowerem w Miami i nawet nie wyszedł na kort, tak więc dzisiaj bardzo możliwe że będziemy świadkami kolejnej sensacji. Pierwszą już mieliśmy gdzie to z rozstawionym numerem 3, Tsonga odpadł w pierwszym meczu ze swoim rodakiem Chardym. Główną przyczyną przez jaką zdecydowałem się na ten zakład jest statystyka która mówi że Raonic na 11 meczy na hardzie w 9 grał więcej niż 9 gemów w 1 secie. Dlatego myślę że jest duża szansa na Tie breaka
data
 
ipococito13 107

ipococito13

Użytkownik
Witam, wracam po ponad rocznej przerwie do podawania typów na forum i na moim blogu. Cel jest prosty, być na PLUS.
Zaczynamy...
Austria Lustenau - Grodig
Pierwszym meczem jakim się zajmę tzn obstawię to będzie mecz pomiędzy Austrią Lustenau a Groding. Są to rozgrywki szczebla drugiego w Austrii &quot;Erste Liga&quot; czyli odpowiednik naszej 1 ligi. O godzinie 18:30 Lustenau, lider rozgrywek po 4 spotkaniach z kompletem punktów i bilansem bramkowym 11-0 prowadzą w tabeli zmierzy się z obecnie 3 drużyną rozgrywek czyli Grodig. Grodig z 9 punktami i bilansem bramkowym 7-3 pewnie nie będą należeć jutro do faworytów meczu. Ostatni mecz pomiędzy tymi zespołami odbył się 03.04.2012 i zakończył się wygraną jutrzejszych gospodarzy 3-0. Żeby nie uciekać daleko w przeszłość to weźmy spotkania między tymi zespołami od 2011 roku, było ich 5 i z tych 5 spotkań żadnego nie przegrał zespół Lustenau (3-2-0). Mam nadzieje że mecz zakończy się zwycięstwem i mój typ będzie skuteczny.
Typ: 1
Kurs: 1.78
Pinnacle Sports
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -copa sudamerica
Spotkanie:eek:iente-Guarani
Typ: 1 połowa czasu
Kurs: 3.30
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza: Jutro o godzinie 0:45 odbędzie sie spotkanie Sudamerica pomiędzy ekipami Oriente petrolero a Guarani. Faworytem w tym spotkaniu, chyba tylko ze względu ze spotkanie bedą rozgrywali an własnym boisku jest ekipa oriente petrolero. Pierwsze spotkanie zakończyło się ich wygraną wynikiem 0;1 wiec myślę że u siebie będą w stanie przypieczętować awans do kolejnej rundy tych rozgrywek. Ostanie spotkania gospodarzą dzisiejszego spotkania wcale nie wychodziły najlepiej, ponieważ zanotowali oni 3 remisy z rzędu i uważam ze w tym spotkaniu będą w stanie prowadzic juz po pierwszych 45 minutach spotkania. Goście co prawda 2 swoje ostanie spotkania zwyciężyli ,ale nie sądze aby tutaj mieli cokolwiek do powiedzenia tym bardziej że w spotkaniach wyjaZdowych w ostatnich 10 meczach ekipa Guarani wygrała tylko jedno spotkanie, ja postawiłem ten mecz do połowy , jeśli ktoś nie lubi aż takiego ryzyka polecam zagrać 1 w zakładzie bez remisu, w najgorszym wypadku otrzymamy zwrot postawionej stawki...
⛔ 100
 
pindzia 30

pindzia

Użytkownik
Mecz: Montpellier - Toulouse
Typ : X do przerwy
Kurs : 2.05
Buk : Bet365
Analiza:
Proponuje na rozpoczęcie rozgrywek takie rozwiązanie . Jak wiadomo mecz ten otwiera zmagania piłkarskie w tym kraju . Zespół gospodarzy to aktualny mistrz Kraju , który zapewne będzie chciał rozpocząć rozgrywki od zwycięstwa . Na szczególną uwagę należy zwrócić fakt , że w poprzednim sezonie Montpelier wygrało na własnym boisku nie mal wszystkie mecze. Jednak mimo wszystko to właśnie między innymi z dzisiejszym przeciwnikiem stracili punkty . Wiadomo nie od dziś , że różnie kończą się mecze otwarcia i na to dzisiaj liczę . To dopiero 1 mecz i żadna z drużyn nie będzie chciała go przegrać . Goście mimo , że mają na dzień dzisiejszy mniej argumentów w sile ataku jak i obrony na pewno nie oddadzą łatwo punktów . Jeżeli chodzi o transfery to największym brakiem w drużynie gospodarzy wydaje się być brak Olivera Giroud . Poza tym należy wspomnieć o Danielu Congre który dzisiaj będzie mógł zmierzyć się z byłym zepołem . Tak poza tym nie dokonali żadnych wiekszych transferów . Zespół Toulose który stracił swoją wspominaną gwiazdę na rzecz dzisiejszych przeciwników nie dokonał również żadnych rewolucji na okienku transferowym . Podsumowując po nie dawnym transferze i po fakcie , że jest to otwarcie proponuje typ remisowy do przerwy . Początki zawsze są cieżkie a w ostatnich latach Mistrzowie Francji nie rzucali się na przeciwników w 1 kolejkach od 1 minuty . Powodzenia
⛔ 100
 
nara88 2

nara88

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, Jupiler League
Spotkanie : Fortuna Sittard - AGOVV Apeldoorn
Typ : over 2,5 gola
Kurs : 1,60
Bukmacher : bwin
Analiza :
Ruszają rozgrywki w Holandii. Zarówno Eredivisie jak i Jupiler Liga obfitują w bramki. Pod koniec sezonu kursy na over potrafią spaść do poziomu 1,30 a nawet niżej. Należy zatem skorzystać z okazji jaką niewątpliwie są kursy wyznaczone na kolejkę otwierającą sezon 2012/2013. Wybrałem mecz drugiej ligi pomiędzy 11. drużyną ub. sezonu Fortuną a przedostatnią w tabeli końcowej AGOVV Apeldoorn. Żeby nie być gołosłownym od razu przejdę do liczb z ub. sezonu, które powiedzą nam jednoznacznie dlaczego warto zagrać w tym meczu na over. Gospodarze mieli ogólny bilans 13-9-12 a goście 5-4-25 co stawia w roli faworytów tych pierwszych. No ale przejdźmy do statystyk dot. goli bo to zamierzamy obstawiać. W 34 meczach z udziałem Fortuny padło łącznie 113 bramek co daje średnią 3,32 gola / mecz. Zanotowano 21 overów i 13 underów. Trochę bladziej wygląda taki bilans jeśli chodzi tylko o mecze domowe Fortuny. Tu było 7 overów i 10 underów ale średnia na mecz i tak jest wysoka i wynosi 2,65. Teraz o AGOVV bo tu będzie dużo ciekawiej. W meczach tej drużyny padło w sumie 130 bramek czyli 3,82 gola / mecz. Overów było 26 a underów tylko 8. W samych tylko wyjazdowych meczach AGOVV padło 13 overów i zaledwie 4 undery. Co ciekawe z wszystkich 34 meczów z udziałem AGOVV tylko jeden zakończył się bezbramkowym remisem. Zobaczmy jeszcze jak pod kątem zdobyczy bramkowych prezentuje się Jupiler Liga - ogółem. W 25 kolejkach było więcej overów niż underów a tylko w 9- ciu zdarzyła się sytuacja odwrotna. Rekordowa była kolejka nr 10, w której wszystkie dziewięć meczów skończyło się wynikiem overowym a w sumie padły aż 42 gole. Na koniec jeszcze rzut oka na bezpośrednie pojedynki między Fortuną i Apeldoorn. Ostatni mecz rozegrany 16.03.2012 wygrała Fortuna 4:2 a jeśli chodzi o 10 ostatnich potyczek to mieliśmy w nich aż 8 overów. Generalnie - typ warty uwagi.
⛔ 100
 
5xharoldx5 1,6M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Baseball, MLB, data: 10.08.2012 1:05
Spotkanie: BOS Red Sox (F Doubront) @ CLE Indians (U Jimenez)
Typ: powyżej 13,5 Runs w meczu
Kurs: 5,00
Bukmacher: William Hill
Analiza: Boston Red Sox to obecnie druga ofensywa ligi, zdobywają oni średnio 4,92 Runs na mecz. Ich aktualna forma w tym elemencie jest doskonała, gdyż w trzech meczach z Texasem zdobyli aż 21 Runs, co daje średnią 7 na mecz. Z defensywą Bostonu jest już dużo gorzej, ta drużyna naprawdę sporo traci (średnio 4,36 Runs na mecz) i jest pod tym względem jedną ze słabszych drużyn w lidze. W trzymeczowej serii z Texasem stracili w sumie 18 Runs, co daje średnią 6 straconych Runs na mecz. Jeśli chodzi o Cleveland, to ich forma jest tragiczna. Przerwali oni teraz serię jedenastu porażek z rzędu. Tak długa seria to zasługa katastrofalnej formy defensywy. Ta drużyna we wszystkich meczach z tych jedenastu porażek traciła po co najmniej 5 Runs, a zwykle było to dużo więcej. Spośród tych jedenastu spotkań aż pięć zakończyło się utratą przez nich co najmniej 10 Runs. Ich starter w dzisiejszym meczu- Ubaldo Jimenez spisuje się słabo, gdyż jego ERA jest na poziomie 5,29. Uważam, że ofensywa Bostonu rosniesie Cleveland. Cleveland jednak też mają szanse solidnie zapunktować, gdyż defensywa Bostonu też jest słaba, a ich starter Felix Doubront nie spisuje się najlepiej, gdyż jego ERA jest na poziomie 4,56. Widzę tutaj wysoki wynik.
⛔ 100
 
doriann 4

doriann

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka wodna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie
Spotkanie:
Chorwacja - Czarnogóra
Typ: Chorwacja
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzis o 16:40 czeka nas pierwszy polfinal w pilke wodna mezczyzn na tych Igrzyskach, Chorwacja spotka sie z Czarnogora. Wedlug mnie faworyt tego spotkania jest jeden i jest to Chorwacja. Swietna forma na tym turnieju, 6 zwyciestw na 6 meczy, ostatni cwiercfinal pewnie wygrany z niezla ekipa Stanow Zjednoczonych 8-2. Ta druzyna rozkrecala sie z meczu na mecz i dazy do zdobycia medalu, a w tym ma przeszkodzic Czarnogora. Na 6 spotkan rozegranych na obecnych Igrzyskach 4 zwyciestwa, 1 remis z mocna Serbia i porazka z Stanami Zjednoczonymi 7:8. Jak widac, lepsza forma jest u Chorwatow, nie licze na tak wysokie zwyciestwo jak np. z USA, ale mimo wszystko, wierze, ze z tego pojedynku to Chorwacja wyjdzie zwyciesko. Powodzenia. ;)
✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Niemcy 2 Bundesliga
Spotkanie - Energie Cottbus : Erzgebirge Aue
Typ - Energie Cottbus ( handi -1)
Kurs - 3.40
Buk - Sportingbet
Analiza:
Dzisiaj na boiska 2 Bundesligi wybiegną piłkarze aby rozegrać drugą kolejkę , mnie zainteresował mecz który rozegrany zostanie na Stadion der Freundschaft pomiędzy gospodarzami Energie Cottbus a drużyną Erzgebirge Aue , nie ukrywam że liczę w tym spotkaniu na okazałe zwycięstwo gospodarzy . Po pierwszej kolejce wiadomo nie można nic powiedzieć o formach obu drużyn jednak w/g mnie to własnie gospodarze wyszli lepiej , no ale zacznę może od meczów towarzyskich przed sezonem gdzie Energie Cottbus radziło sobie całkiem nie żle i np. zremisowali z Werder Bremen 1:1 czy chociaż także remis z West Ham United 2:2 . W pierwszej kolejce piłkarze z Chociebużu grali na wyjeżdzie z Ingolstadt i pokazali charakter bo przegrywając do 80 min spotkania 2:0 zdołali w końcówce strzelić 2 gole by ostatecznie z trudnego terenu wyjechać z remisem . Natomiast goscie Erzgebirge Aue w swoim pierwszym spotkaniu podejmowali u siebie St. Pauli i zremisowali 0:0 , no też w/g mnie uzyskali dobry wynik no bo piłkarze St. Pauli w poprzednim sezonie byli bliscy awansu do Bundesligi .
Gospodarze w poprzednim sezonie musieli mocno bronić się przed spadkiem jednak ostatecznie udało się ukończyć sezon na 14 miejscu , ja jednak chcę w tym miejscu skupić się na ich grze na własnym terenie i tak , poprzedni sezon 4-8-5 i 20 pkt. ( na wyjazdach 15 pkt.) sezon 2010/11 u siebie 35 pkt . ( 10-5-2 ) wyjazdy ( 6-2-9 i 20 pkt.) itd. drużyna Energie Cottbus lepiej sobie radzi na swoim terenie niż na wyjazdach . Natomiast goscie piłkarze Erzgebirge Aue mecze wyjazdowe to klapa , oni podobnie jak gospodarze w ubiegłym sezonie walczyli o pozostanie w 2 Bundeslidze i na koniec zajęli 15 miejsce ich mecze wyjazdowe to bilans 3-4-10 i 12:33 mówią nam wszystko , teraz najważniejsza w/g mnie statystyka co do mojego dzisiejszego typu a mianowicie H2H i tak : ogólnie drużyny rozegrały ze sobą 11 spotkań bilans 6-3-2 i 16:7 na korzysc Energie Cottbus - teraz mecze na Stadion der Freundschaft 5-0-0 i 12:1 w bramkach !! dlatego dzisiaj no na pewno trochę zaryzykuję jednak postawię na zwycięstwo gospodarzy przynajmniej dwoma bramkami . Pozdrawiam !
✅ 240
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Dania Superliga
Spotkanie - Odense BK : FC Midtjylland
Typ - FC Midtjylland wygra a w meczu padnie więcej niż 2,5 gola
Kurs - 4.10
Buk - Bwin
Analiza :
Wybieram na dzisiaj spotkanie w Duńskiej Superlig pomiędzy Odense BK a FC Midtjylland i stawiam na zwycięstwo gosci . Po 4 kolejkach gospodarze na miejscu 4 a goscie na 3 obie ekipy zgromadzili na swoim koncie po 7 pkt , goscie natomiast mają lepszy bilans bramkowy bo 9:8 natomiast Odense BK 3:2 . Ubiegły sezon gospodarzy to walka o byt w Superlig i ostatecznie miejsce 10 z dorobkiem 34 pkt , na 17 spotkań rozegranych wtedy u siebie mieli bilans 5-3-9 i 26:30 czyli jak widać nie zbyt zadowalający ........... w tym sezonie rozegrali u siebie jak dotąd tylko 1 spotkanie no i blamaż porażka z beniaminkiem Randers FC 0:1 . Natomiast goscie to scisła czołówka ubiegłego sezonu , gdzie chłopaki zajęli 3 miejsce , w meczach wyjazdowych również 3 pozycja w tej statystyce z dorobkiem 25 pkt. ( 7-4-5 oraz 24:22 ) w tym sezonie dwa spotkania u siebie i 2 zwycięstwa a na wyjazdach no nie jest za dobrze bo najpierw porażka z FC Kopenhaga aż 4:2 i ostatnio remis 2:2 też na trudnym terenie Horsens . Ja dzisiaj liczę na gosci bo w/g mnie pokazują się z lepszej strony niż gospodarze , na domiar tego Odense nie za bardzo potrafi ostatnio grać z FC Midtjylland w poprzednim sezonie na 3 spotkania ligowe między nimi 3 razy lepsi dzisiejsi goscie a wyniki to 4:1 , 3:2 i 2:0 dla FC Midtjylland . Ogólnie doszło między nimi do 38 pojedynków a bilans 13-8-17 oraz 46:57 lepszy dla FC Midtjylland . No i do porównania ten sezon Odense u siebie 0 goli FC Midtjylland na wyjazdach 4 , no ale to tylko takie porównanie jak będzie dzis zobaczymy . Pozdrawiam !
⛔ 100
 
arsenal789 346

arsenal789

Użytkownik
Tenis Kanada
Gasquet R. (Fra)-Berdych T. (Cze)

09.08.2012 21:00
1
2,85
Pinnacle Sports
Analiza :
Kurs na Francuza bardzo mnie zaskoczył bo myślałem o kursi koło 1,7. Berdych ostatnio bez formy , przegrywa wile meczy. Warto zauważyć że na twardej nawierzchni Berdych ma ciekawą serię bo jak wygra to musi następny mecz przegrać , ostatnio wygrał więc... Zobaczmy :
Ostatnie mecze: GASQUET R. (Fra
08.08.12 TOR Gasquet R. (Fra) Kukushkin M. (Kaz) 2 : 0
31.07.12 IGR Gasquet R. (Fra) Baghdatis M. (Cyp) 0 : 2
30.07.12 IGR Gasquet R. (Fra) Haase R. (Ned) 2 : 0
03.07.12 WIM Gasquet R. (Fra) Mayer F. (Ger) 1 : 3
29.06.12 WIM Almagro N. (Esp) Gasquet R. (Fra) 0 : 3
Ostatnie mecze: BERDYCH T. (Cze)
08.08.12 TOR Benneteau J. (Fra) Berdych T. (Cze) 1 : 2
28.07.12 IGR Berdych T. (Cze) Darcis S. (Bel) 0 : 2
25.06.12 WIM Gulbis E. (Lat) Berdych T. (Cze) 3 : 0
15.06.12 HAL Berdych T. (Cze) Haas T. (Ger) 1 : 2
13.06.12 HAL Berdych T. (Cze) Troicki V. (Srb) 2 : 0
Jak widać nie widzę tu różnicy w formie zawodników a jeśli tak to na kożyść Francuza. W pierwszym meczy Berdycha na tym turnieju było dużo emocji bo zakończył się szcześliwym zwycięstwem 2-1. Uważam że dziś będzie inaczej. Obaj zawodnicy nie są w formie ale ja liczę na francuza który ostatni mecz wygrał pewnie z Kukushinem 2-0. POWODZENIA !!!!
✅ 185
 
galaktyczny 7

galaktyczny

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie
Spotkanie: Brazylia - Włochy
Typ: handicap azjatycki Włochy +1,5 setów
Kurs: 2,20
Bukmacher: bet365
Analiza:
Bardzo ciekawie zapowiadający się pojedynek o wejście do finału. Znalezienie się tam Włochów to małe zaskoczenie, bo w ćwierćfinale mierzyli się z świetnie grającymi na tym turnieju Amerykanami. I drużynę USA zmietli z parkietu wygrywając 3:0. Tak gładkiego zwycięstwa nikt się nie spodziewał. Brazylia też swój ćwierćfinał przeszła łatwo pokonując drużynę Argentyny 3:0. Jednak jakby nie było to pokonanie Argentyny 3:0 robi mniejsze wrażenie niż odprawienie USA w 3 setach. Spodziewam się, że będzie to zacięte spotkanie i po głowie chodzi mi pięć setów. Włosi w tym sezonie wszystko poświęcili na przygotowanie się do IO. Odpuścili występy w LŚ i celem jest medal na tej najważniejszej siatkarskiej imprezie. Na tych IO przegrali dwa spotkania. Z Polakami na inauguracje 1:3 i ostatnim meczu grupowym z Bułgarami. Po pokonaniu jednego z głównych faworytów do złotego medalu ekipę USA powinni nabrać pewności siebie i wiatru w żagle. Brazylii nikomu przedstawiać nie trzeba. Drużyna, która zdominowała rozgrywki przez kilkanaście lat wygrywając praktycznie wszystko. I te IO to już taki zmierzch bogów. Jak mówi przysłowie prosto z NBA &quot;Nie lekceważ serca mistrzów&quot; na czyste zwycięstwo Włochów się nie zdecyduje. Ale handi +1,5 w setach po tym kursie wygląda dobrze. Atmosfera w Brazylii nie wygląda najlepiej. Jak przegrywali 0:3 z Amerykanami było widać, że wielkiej harmonii nie ma. Chyba zawodnicy są sobą znudzeni po tylu latach i jedności w drużynie na pewno nie ma. A w ciężkich sytuacjach meczowych bycie drużyną, a nie skakanie sobie do oczu jest potrzebne.
⛔ 100
 
B 22

bartol1910

Użytkownik
Dyscyplina: Igrzyska Olimpijskie - Lekkoatletyka
Spotkanie: Rzut młotem K. Finał
Typ: Anita Włodarczyk złoty medal
Kurs: 6,00
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Witam. Dziś finał rzutu młotem kobiet na IO. Wystarczy szybki rzut oka na kursy i widać, że w tym konkursie nie ma wyraźnej faworytki. Najdalszy rzut w tym sezonie miała Miankova, jednak kwalifikacje spokojnie jednym rzutem wygrała Polka - 75,68. Druga zawodniczka miała o ponad metr krótszy rzut. Włodarczyk to bardzo utalentowana zawodniczka, która do tego nie wypowiada się buńczucznie jak np Dołęga że na pewno wygra złoto. Dodatkowo widać jakie to dla niej ważne, gdyż występ dedykuje ś.p. Kamili Skolimowskiej. Myślę, że po takim kursie warto zaryzykować.
⛔ 100
 
M 101

marcinr

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP, Toronto
Spotkanie: Isner - Kohlshreiber
Typ: 1
Kurs: 1.63
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
w 1/8 turnieju ATP w Toronto spotka się Isner z Kohlshreiberem. Aktualna dyspozycja serwisowa Johna powinna wystarczyć w zupełności na niestabilną formę Niemca. Po rezygnacji Kohlshreibera Z IO do końca nie wiemy w jakiej jest dyspozycji. Na drodze Kohliego w turnieju w Kanadzie stanął do tej pory jedynie Fognini, preferujący mączkę i był to jego jedyny wystep po przegranym finale z Hasse (Kutzbuchel). John w I rundzie gładko uporał się z Andujarem. Isner wiadomo, lubi twardą nawierzchnię, hard w Toronto jest bardzo szybki więc, może korzystać z swojego podania a to funkcjonuje obecnie wystarczająco aby wyrzucić Kohliego z kortu. Do tej pory panowie spotkali się ze sobą dwa razy, dwukrotnie wygrał Amerykanin (dwa razy po 2:1)
✅ 63
 
kwiti 138

kwiti

Użytkownik
Skra Częstochowa - LZS Piotrówka 1 @ 1,45
Dzisiaj rozpoczyna się walka o II ligę w grupie opolsko-śląskiej. O 20:00 w Częstochowie miejscowa Skra zagra mecz z LZS Piotrówką. Gospodarze to zdecydowany faworyt, co widać nawet u bukmacherów Jan Woś i prezes Szymczyk nie próżnowali i tak &quot;Skrzakami&quot; zostali m.in. Marcin Drzymont (ostatnio Zawisza B.) oraz Marcin Chmiest (Sandecja N.S.). Do tego trzeba dodać młodych zawodników Korony Kielce i Ruchu Chorzów.
Mocnym atutem gości jest zamożny Prezes, który kontraktuje obcokrajowców. Każdy z nas kojarzy Idrissę Cisse, który rundę wiosenną spędził w Ruchu Radzionków. Oprócz niego jest: trzech Zimbabwejczyków i Nigeryjczyków oraz Ukrainiec i Kameruńczyk. Zatem naprawdę egzotyczny Team. W poprzednim sezonie obie drużyny spotkały się dwukrotnie i dwukrotnie zwyciężała drużyna Wosia.
Teraz Skra to murowany faworyt do awansu dlatego kurs jest jaki jest (1,45). Według mnie to lokata.
⛔ 100 brak bukmachera
 
mate4pl 45

mate4pl

Użytkownik
Siatkówka, Igrzyska Olimpijskie
Rosja - Bułgaria
Poniżej 140,5 pkt
@ 2,95
bwin
Rosjanie są tutaj zdecydowanym faworytem. Ostatnio taki typ underowy wszedł mi mimo kompletnego nietrafienia w zwycięzcę. Dzisiaj jednak nie widzę opcji na wiktorię Bułgarów. W grupie pokazali się jako waleczni, ambitni siatkarze. Nie pokazali jednak wysokiego poziomu technicznego, stałości (przegrana z dość słabą Argentyną). Wiemy, że ta drużyna borykała się z wieloma problemami personalnymi, co zaowocowało słabą postawą na finałach Ligi Światowej. Rosjanie tą imprezę odpuścili, skupili się na Igrzyskach. Wychodzi im to bardzo dobrze. Wracali już z dalekich podróży (od 0:2 do 3:2 z USA), odprawili kandydatów do medalu - Polaków - z kwitkiem. Rosjanie mają bardzo dobrą zagrywkę, straszą blokiem, a ich atakujący kończą nawet niemożliwe piłki. Bułgarzy grają po prostu poprawnie. Myślę, że powtórka poziomu z ćwierćfinału zapewni Rosjanom szybkie 3:0 i oszczędzanie sił na wielki finał.
⛔ 100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: WTA Montreal
Spotkanie: Christina McHale - Aleksandra Wozniak
Typ: Aleksandra Wozniak
Kurs: 1,72
Bukmacher: Betclic
Analiza: Na dzisiejszy wieczór czasu Polskiego, wybrałem mecz, gdzie zagrają na przeciw sobie, bardzo utalentowane dziewczyny.. Dlaczego na Ole.. Może, dlatego, że wczoraj choć bukmacherzy, z Jankovic za bardzo jej nie faworyzowały, to i tak przed własną publicznością, rozprawiła się w 2 setach.. z przeciwniczką. Dzisiaj przeciwnik nieco inny, od poprzedniej, zawodniczka, umiejąca poważnie returnować i wprawić w błędy przeciwnika, ale publiczność też może wiele zdziałać na niekorzyść Amerykanki.. Wozniak, przed swoją publicznością będzie chciała wyjść jak najlepiej, łatwo mieć nie będzie.. Ale powinna to spotkanie wygrać.. Obie panie grały ze sobą dwa razy, i dwa razy był wynik 2-1 dla Wozniak i 2-1 dla Amerykanki, dzisiaj może być podobnie, ale myślę, że na korzyść Kanadyjki...
data
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Spotkanie: Rzut młotem – Ukończy na podium
Typ: Anita Włodarczyk
Kurs: 2,00
Buk: William Hill

Dziś o 20:35 odbędzie się finał rzutu młotem kobiet na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie – ten spektakl zobaczy 80 tys. kibiców zgromadzonych na Stadionie Olimpijskim.

W Pekinie w finale wystartowały 2 polskie zawodniczki – Anita Włodarczyk była 6. z wynikiem 71,56, Kamila Skolimowska nie zaliczyła żadnego rzutu. Wygrała Aksana Miankowa z Białorusi przed Moreno i Wenxiu – wszystkie 3 zobaczmy i tym razem w konkursie głównym. W Londynie w finale również zobaczymy 2 Polki – Anitę będzie wspierać Joanna Fiodorow.

Na MŚ w Daegu wygrała Tatiana Łysenko z Rosji, wyprzedzając Heidler i Wenxiu. Włodarczyk była 5.

Parę słów o rywalkach – faworytką jest Betty Heidler – Niemka to mistrzyni świata z Osaki z 2007 r., wicemistrzyni z Berlina i Daegu. Zhang Wenxiu to 3. młociarka z Daegu, 7. w Atenach, 3. w Pekinie – będzie bardzo groźna jeśli chodzi o rywalizacje o medal. Tatiana Łysenko – mistrzyni świata z Daegu, kiedyś złapana na dopingu, w obliczu igrzysk jej forma może być nieobliczalna. Yypsi Moreno – gwiazda kobiecego rzutu młotem, która najlepsze lata ma już za sobą – wywalczyła srebro w Atenach i Pekinie, MŚ z Edmonton i Paryża. Aksana Miankowa – zawodniczka, którym jedynym sukcesem był złoty medal na Igrzyskach w Pekinie, bardzo niestabilna forma, myślę że nie będzie się liczyć. W zawodach weźmie udział także reprezentantka gospodarzy – Sophie Hitchon, która wszystko na co ją stać pokazała w eliminacjach i finał już jest dla niej nagrodą, Klaas z Niemiec, Marghieva – mistrzyni Uniwersiady z Shanzhen, Bespalowa z Rosji, Falzon z Francji oraz Joanna Fiodorow – młoda polska zawodniczka, wicemistrzyni Europy juniorek z Ostrawy w 2011 roku.

Anita oddała najdalszy rzut eliminacji – rzuciła metr dalej niż Heidler, Łysenko i Wenxiu. To wg mnie nie będzie miało znaczenia – w konkursie zaczną się rzuty w graniach 77-78 metrów i tutaj będzie walka do ostatniego rzutu. Szansa na złoto jest, medal jak dla mnie pewny. Anita będzie rzucać w rękawicy Kamili Skolimowskiej, być może z taką pomocą uda jej się zdobyć 10. (a być może 11. bo jeszcze tyczkarz Michalski nie powiedział ostatniego słowa ;D) medal na naszej reprezentacji.
✅ 100
 
J 17

jjflores

Użytkownik
Węgry - Szwecja : Sweden Zakwalifikowanie się do finału
Czy ten zawodnik zakwalifikuje się do finału?
Buk: Betsson
Typ: Tak
Kurs:1.79
Patrzac na zmagania obydwu zespolow mozemy stwierdzic ze trudniejsza droge mieli Szwedzi (pokonali Danie 24-22 zas Węgrzy po meczarniach przeszli duzo slabsza od Mistrzow Europy Islandie)Szwecja jest zespolem bardziej doswiadczonym w bojach na waznych imprezach i mysle ze przechyli w tym boju szale zwyciestwa na swoja korzysc. Węgrzy pomimo sporych postepow beda musieli jeszcze na final duzej imprezy trochę poczekac
✅ 79
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom