>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 10.07.2013 (środa)

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na środę - 10 Lipca

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker - Australian Goldfields Open
Spotkanie: Robert Milkins - Ben Woollaston
Typ: Over 0,5 &quot;setek&quot;
Kurs: 2,62
Bukmacher: Bet365

Jeden z najciekawszych meczów pierwszej rundy. Dwaj bardzo dobrzy zawodnicy, obaj w wysokiej formie, obaj świetnie budują brejki trzycyfrowe. W tym sezonie Milkins cztery takie osiągnięcia, a Ben jedno. Mecz pewnie będzie otwarty, nie zabraknie wysokich podejść, myślę, że jedno 100+ padnie na pewno. Może i statystyki Woolly&#39;ego nie są powalające, ale kto choć trochę zna tego snookerzystę wie, że potrafi on spokojnie robić &quot;setki&quot;. O Milkinsie to nawet nie trzeba wspominać, bo cztery paczki w tym sezonie to jeden z najlepszych wyników ze wszystkich graczy.
✅ 162
 
apollo-13 2

apollo-13

Użytkownik
Dyscyplina:Piłka Nożna - Mistrzostwa Europy Kobiet
Spotkanie: Szwecja - Dania
Typ: Oba zespoły strzelą bramkę? - TAK
Kurs: 1,60
Bukmacher:
betclic
Analiza:
Już jutro rozpoczynają się Mistrzostwa Europy Kobiet w piłce nożnej. Turniej odbędzie się w dniach od 10 do 28 lipca a gospodarzem mistrzostw jest Szwecja. Drużyna Szwecji z racji organizacji udział w turnieju miała zapewniony natomiast Dania musiała się kwalifikować. Faworytem tego spotkania są niewątpliwie Szwedki które będą chciały osiągnąć sukces jakie osiągnęły ich starsze koleżanki które sięgnęły w 1984 roku po mistrzostwo. Później drużyna gospodarzy stawała na podium jeszcze czterokrotnie w latach 1987, 1989, 1995 oraz 2001 roku. Od tego momentu tejże drużynie nie udało się uzyskać miejsca na podium. Więc presja na Szwedkach będzie pewnie wysoka. Reprezentacja Danii ma o wiele uboższe zdobyte trofea jeśli chodzi o ME. Dwukrotnie stawały na podium w 1991 oraz 1993 roku na najniższym stopniu podium. To tak na wstępie a teraz co do meczu. Kobieca piłka nożna jest specyficzna z tego względu że pada tam wiele bramek. W ostatnich pięciu meczach między tymi zespołami tylko w jednym spotkaniu nie zdołały strzelić oba zespoły bramkę i wtedy właśnie Dania ograła Szwecję 1 do 0. W pozostałych spotkaniach obydwa zespoły strzelały przynajmniej jedną bramkę. Myślę że mój typ jest bardzo prawdopodobny i serdecznie go polecam!

✅ 60
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina:Piłka Nożna - Puchar CONCEFA
Spotkanie: Belize-USA
Typ:
USA wygra więcej niż 3 bramkami?? Tak ( EH- USA-3)
Kurs: 2,5
Bukmacher:
Wiliamhill


W tym samym czasie, gdy tak zwany kurak zapieje wybudzając nas ze snu, mecz rozpoczną drużyny USA i Belize. Jest to kolejne spotkanie z cyklu puchar CONCEFA. I w tym meczu według mnie zwycięzca może być tylko jeden USA. Dodatkowo liczę na to, że zwycięstwo będzie wysokie. Zacznijmy może od tego, co to w ogóle jest ta Belizea?? Jest to małe państwo w Ameryce Środkowej z liczbą mieszkańców 370 tysięcy osób i spośród tych mieszkańców wyłoniono reprezentacje która dzisiaj musi stawić czoła USA. Z całego składu nikt nie gra w żadnym profesjonalnym klubie no może po za 3-4 przypadkami gry w lidze Hondurasu.
Ostatnie wyniki tej reprezentacji może nie są jakieś tragiczne (0-0 z Gwatemalą, 0-0 Trinidad i Tobago, porażka 1-0 z Salvador i porażka 1-0 z Hondurasem) to moim zdaniem nie odzwierciedlają one prawdziwych
&quot; możliwości &quot; tej reprezentacji gdyż Ich przeciwnicy w tych meczach wystąpili w dość rezerwowym składzie. USA pod wodzą Klinsmana wydaje się że zaczyna coraz śmielej sobie poczynać. Zajmuje w eliminacjach do MŚ2014 pierwsze miejsce.I ma serie 5 zwycięstw z rzędu która rozpoczęli od wygranej UWAGA z Niemcami 4-3. I teraz najważniejsze fakty USA gra u siebie przed własną publicznością która domagała, domaga i zawsze będzie się domagać zwycięstw i tryumfów, dla tego dzisiaj Jankesi nie odpuszczą. Dodatkowo ostatni mecz rozegrali z Gwatemalią którą rozbili 6-0 ( Beliza 0-0 Gwatemalia i nie był to pierwszy skład Gwatemali). Czyli myślę że dzisiaj też wysoko pokonają Belize.Jak to mówią Amerykańce &quot;Show must by go one&quot;
✅ 150
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
makaveli23 600,9K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Japonia, J-League
Spotkanie: Oita Trinita - Vegalta Sendai
Typ: 1
Kurs: 4.62
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Najlepszy valuebet jaki widzę na jutro to ten własnie mecz! Goscie to typowa druzyna srodka tabeli i w starciach z przeciwnikami podobnego pokroju nie są zdecydowanie zmotywowani. Swiadczą o tym przede wszystkim remisy u siebie z 16-tym Shonan 0-0, 14-tym Ventforet Kofu 1-1. Na wyjazdach nic szczegolnego 1-3-3 i podejrzewam ze pewnie w tym meczu usatysfakcjonuję ich remis. Jednak gospodarzy taki wynik nie bardzo urządza i mysle ze powalczą o wygraną. A jest ku temu powazny argumnent, otóż poprawili ostatni formę i nie przeplatają tylko porażek z remisami, a remisy z wygran(ą)ymi (chciało by sie powiedzieć ale to po tym meczu) Bo narazie od trzech meczy nie przegrali wygrywając na wyjeździe z Albirex 2-3 po dwoch golach w ostatnich minutach mecz zarowno dla Albirex jak i Dla Oity. Jak widać jest to trcohe niedoswiadczona druzyna nie potrafiąca czesto utrzymac prowadzenia jak potwierdzają to Jubilo i Yokohamą. o ile tego wyniku z Jubilo nie mozna im wybaczyc poniewaz gdyby dotrzymali tą wygrana do konca to by wskoczyli jedno miejsce pod goóre o tyle remis z silną Yokohamą na wyjeździe mozna zaliczyc do sukcesu. Liczę ze dopisze gospodarzom szczescie w tym meczu i dotrzymają do konca prowadzenie o ile takie zdobędą, a wierzę ze im sie to uda bo cos ta Vegalta i jej rezultaty smierdzą lenistwem (brak wygranej od 6 meczy), który po prostu trzeba pokarać.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna J-League
Spotkanie - Urawa Red Diamonds : FC Tokio
Typ - Urawa powyżej 2,5 gola
Kurs - 3.40
Buk - Bet365
Analiza :
..... w pierwszej kolejce po przerwie moje obawy jeżeli chodzi o skuteczność gospodarze okazały się słuszne ale dziś uważam że powinno byś o wiele lepiej , Urawa poważne chyba myśli o zdobyciu mistrzostwa ( no inne zespoły również ale mnie interesuje dziś Urawa ) chłopaki idą jak burza ostatnie 5 kolejek to 4-1-0 i bramki 17:6 , na swoim terenie 5-1-1 bramki 15:6 czyli jest O.K w tabeli są na miejscu 2 i już tylko 3 pkt straty do rewelacyjnie grającej w tym sezonie Omiya Ardija a bilans po 14 kolejkach to 9-3-2 bramki 30:14 i jak dotąd są najbardziej skuteczną drużyną w lidze . FC Tokio natomiast na miejscu 8 ich bilans to 6-1-7 bramki 24:20 w sumie tylko 19 pkt i przy 30 pkt Urawy widać zdecydowaną różnicę między nimi , w meczach wyjazdowych FC Tokio słabo no bo jak inaczej nazwać ten bilans 2-0-5 i bramki 12:15 a jeżeli dodamy do tego ich H2H 16-7-7 bramki 41:23 a na terenie Urawy to 10-2-3 bramki 12:15 to pokazuje że na stadionie Urawy gra im się wyjątkowo żle , ostatnie zwycięstwo FC tutaj na tym stadionie to sezon 2003 czyli 10 lat temu i wynik 1:0 dla FC , sumując dobrą grę Urawy i słabą FC w tym sezonie znowu jak to u mnie bywa zaryzykuję i liczę na przynajmniej 3 gole gospodarzy . Pozdrawiam !
⛔ 100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina - Baseball MLB
Spotkanie - New York Yankees - Kansas City Royals
Typ - New York Yankees
Kurs - 1.65
Buk - Betsson
Analiza :
No to dzisiaj nocą Polskiego czasu ciekawy mecz się zapowiada, pomiędzy dwoma, ekipami. Wczoraj wystarczał jeden Run, aby w ostatnim iningu, Nowojorczycy, polegli, ale dzisiaj wydaję mi się, że już wyciągnęli odpowiednie wnioski i dzisiaj zawalczą, tak by od samego początku mogli dyktować warunki w meczu. Miotacz Sabathia, ma dobre wyniki, z Kansasem i myślę, że dziś będzie głównym bohaterem w meczu, który pomoże wygrać swojej ekipie, na swoich śmieciach.

kiepska analiza
 
D 22

dabros_89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia, Serie B
Spotkanie: Paysandu - Sao Caetano
Typ: Handicap azjatycki:
Sao Caetano 0.0, +0.5
Kurs: 2,000
Bukm
acher: Bet365
Analiza:
O godzinie 00:30, dwunasta drużyna ligi- Paysandu, podejmie na własnym boisku jedenastą siłę ligi- Sao Caetano. Ostatnimi czasy obie ekipy prezentują podobną formę. Paysandu: 2-1-2 9:8; Sao Caetano:2-1-2 7:4. Paysandu na własnym boisku prezentuje się przyzwoicie 2-2-0 8:5. Jeśli chodzi o mecze wyjazdowe gości to średnio się spisują. Bilans 1-1-1 3:1. Paysandu w ostatnim meczu u siebie wymęczyło 3 punkty z 19 drużyną ligi, co nie świadczy o nich dobrze.Patrząc w przeszłość ( http://www.livesports.pl/mecz/nRLTg9Xb/#h2h;home ), można zauważyć, że gdy Paysandu gościło w Serie B mieli problem z podtrzymaniem pasma zwycięstw na własnym boisku. U siebie grają w kratkę podobnie jak Oulu. Historia spotkań również nie przemawia za gospodarzami i przedstawia się następująco: 3-1-3. A więc dziś wszystko jest możliwe.
✅ 50
 
psotnick 940K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Australian Goldfields Open
Spotkanie: Fergal O’Brien v Dominic Dale
Typ: Powyżej 7.5 Kurs: 1.95
Bukmacher: bet365

Starcie weteranów ze sporym potencjałem overowym. Obaj przywieźli na antypody solidną formę, dzięki której obaj wczoraj przetrwali dramatyczne maratony, w których kwestia awansu decydowała się na kolorach w ostatniej partii. Wprawdzie ich rywale nie błyszczeli formą, ale zwycięstwo w takich okolicznościach dodaje sporo pewności siebie. Nie zdziwi mnie zupełnie jeśli w bezpośrednim pojedynku też zobaczymy walkę frejm za frejm, bo akurat ten zestaw graczy ma w sobie zaszczepiony gen walki. Jeśli dodamy do tego, że obaj nieźle czują się w grze defensywnej, to ten mecz może się przerodzić w długi dreszczowiec , w którym obaj rywale powinni uc iułać po te 3 partie. Dla mnie to typowy mecz bez faworyta, w którym trudno spodziewać pogromu z którejś strony, dlatego over wydaje się naturalnym wyborem. Typ jak najbardziej do rozważenia, zwłaszcza po tak dobrym kursie (azjany rulezz!). ⛔ 100
 
maer 300,6K

maer

Typer A-League
Dyscyplina:piłka nożna - Mistrzostwa Świata FIFA Under-20 - Półfinał
Spotkanie: Irak U20 - Urugwaj U20
Typ: 2
Kurs: 1.73
Godz:20.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam na mecz półfinałowy Mistrzostwa Świata FIFA Under-20.
W meczu zmierzą się Irak U20 oraz Urugwaj U20.
Irak U20 wygrał swoja grupę E potem wyeliminował w kolejnej rundzie Paragwaj U20, a w ćwierćfinale Koreę Południową U20.
Urugwaj U20 zajął w swojej grupie F drugie miejsce, w 1/8 finału pokonał Nigerię U20 a w meczu o awans do półfinału odesłał do domu Hiszpanię U20.
Obie drużyny z tego meczu miały porównywalne grupy, jednak później to młodzi Urugwajczycy mieli dużo trudniejszych rywali i musieli sobie poradzić m.in. z bardzo dobrymi młodymi Hiszpanami dlatego mój typ na ten mecz to dwójka.
⛔ 100
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina - Baseball MLB
Spotkanie - Pittsburgh Pirates - Oakland Athletics(-1.5)
Typ - 2
Kurs - 2.60
Buk - Betsson
10.07.2013 01:05
Analiza :
Na dziś spotkanie na szczycie.W sumie kolejne bo to ich drugie spotkanie a oba zespoły są w czubach swych tabel.Wczoraj nieznacznie wygrali goście ale jednak.Dziś sądzę że także Athletics sobie poradzi ale jeszcze bardziej skuteczniej.Prawdopodobni miotacze to Cole G. A. [PIT] (4-1), Straily D. [OAK] (5-2).Oba są bardzo dobrze rzucającymi graczami ale i tak sądzę że to goście wyjdą z tej partii zwycięsko.Goście bardzo dobrze sobie radzą na wyjazdach z piratami więc sądzę że i dziś poradzą.Przerwa w wygrywaniu dla Pitssburgha będzie dłuższa jeszcze o te spotkanie.tak sądzę i stawiam że tak będzie.
kiepska analiza
 
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina:Koszykówka WNBA
Spotkanie: New York Liberty - Seattle Storm
Typ: under 146,5
Kurs: 1.50
Godz:01.05
Bukmacher: WilliamHill
Analiza: Witam! Dzisiaj mam dla Was underek w meczu kobiecej koszykówki. Spotykają się 2 drużyny, których spotkania w większości kończą się niskimi wynikami. Na 5 ostatnich bezpośrednich spotkań tych drużyn taką linię udało im sie przekroczyc tylko 1. Ostatnio te drużyny spotkały się 29.06 i padł wynik 67-62 dla New York, tak więc stosunkowo niski. Głownie jest to spowodowane systemem gry Seattle, które stawiają na konsekwentną i twardą obronę do której zazwyczaj drużyny się dostosowują. Myślę że i tym razem tak będzie a u tego buka można zagrać fajną linie. Seattle bardzo dobre ostatnie 2 mecze z silnymi drużynami na wyjeździe i zwycięstwo z Chicago, New York wprost przeciwnie 2 porazki. Zapowiada sie ciekawy mecz walki kto kogo przełamie. Podejrzewam, że New York podejmie rękawice twardej gry, a co za tym idzie niskiego wyniku punktowego. Polecam i pozdrawiam
Jestem tutaj dla Was ????
✅ 50
 
nowicjuszz 287

nowicjuszz

Użytkownik
ATP - SINGIEL: Bastad (Szwecja), ziemna
Spotkanie: G.Dimitrov - F.Volandri
Typ: Dimitrov -1,5 seta
Kurs: 1,89 Pinnacle
Dimitrov to wielki talent, nazywany następcą Federera. Chociaż jak narazie chyba nieco na wyrost (szwajcar w jego wieku wygrał Wimnbledon). Mecze rewelacyjne przeplata słabszymi. Jeśli chodzi o turniej to Bułgar w tamtym roku doszedł tu do półfinału, przegrał z Davidem Ferrerem. Można powiedzieć, że dla Grigora to turniej domowy, ponieważ jako junior wiele lat trenował w Szwecji, także myślę, że motywacji mu nie zbraknie. W 1. rundzie jego przeciwnikiem był młody Szwed Elias Ymer, z którym zanotował już małą wpadkę oddając przeciwnikowi seta i mam nadzieję, że na tym się skończy. Jego przeciwnikiem jest doświadczony Włoch. Volandri słynie ze słabego serwisu jak na męski tenis, co prawda nadrabia dobrą techniką i poruszaniem się po korcie, jednak moim zdaniem na Dimitrova to nie wystarczy. Moim zdaniem Grigor nie będzie miał problemów ze złamaniem serwisu Włocha i wszystko powinno się zakończyć w dwóch setach.
⛔ 100
 
fred28 3

fred28

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata U20 - Półfinał
Spotkanie:Irak U20 - Urugwaj U20
Typ:zakwalifikuję się Irak U20
Kurs:3.25
Bukmacher:bet365
Analiza:
Dziś o godzinie 20 odbędzie się mecz półfinałowy Irak U20 - Urugwaj U20.Irak w fazie gupowej wygrał swoją grupą .Z kolei Urugwaj zajął drugie miejsce.W fazie pucharowj oba zespoły po cięzkich bojach awansoway do półfinału.Patrząc na ich poczynania w fazie grupowej i pucharowej wg gra zespołu Iraku wygląda lepiej i uważam ,że to oni dziś zakwalifikują się do finału.Irak do boju!!!!!!!!!!!!
kiepska analiza
 
K 12

kruszynka

Użytkownik
Dyscyplina: JAPONIA: J-League
Spotkanie: Iwata - Albirex Niigata
Typ: under0,5 do przerwy
Kurs: 3,0
Bukmacher: bet365
Analiza:

Przepuszczam że to mój ostatni typ z tego rodzaju. Są analizy, założenia, przypuszczenia a i tak teraz uważam to za loterię. Może czasem bede takie puszczał ale to tylko wtedy gdy będę miał przeczucie ???? Dzisiaj postanowiłem pograć to co wczoraj poniżej 0,5 goli do przerwy gdyż wczorajszy typ miał racje bytu gdyby nie gol samobójczy dla turku... W pierwszej lidze Japońskiej wybrałem spotkanie drużyny Iwata i oni będą gospodarzami tego meczu z drużyną Albirex Niigata. Ich historia h2h jest dosyć underowa, oprócz kilku meczy gdzie padał over 5,5 to reszta spotkań kończyła się zazwyczaj 1:1 lub 1:0. są tez wyniki bezbramkowe. Jak widać druzyny te nie radzą sobie ze soba i w tym właśnie widzę mój typ. Obie drużyny mają po tyle samo bramek strzelonych, mają ich 18, jedynie iwata ma wiecej bramek straconych ale tylko o 3. Iwata na ostatnie 5 spotkań do połowy nie padał żaden gol. Natomiast w druzynie przeciwnej na 5 spotkań 2 under 0,5, i 2 spotkania zaledwie po jednej bramce. Także myślę że będzie w tym spotkaniu że bramki zobaczymy dopiero w drugiej połowie a pierwsza jak to bywa z tej lidze zakończy się wynikiem 0:0.
⛔ 100
 
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Badstad
Spotkanie: Blaz Kavcic vs Carlos Berloq
Typ: Kavcic +1,5 seta
Kurs: 2.22
Bukmacher: Pinnaclesports
Analiza:
Kolejne mecze na szwedzkich kortach w Badstad gdzie do ciekawego spotkania dojdzie pomiędzy Argentyńczykiem a Słoweńcem.Carlos to człowiek wychowany na clayu więc to on tu powinien być faworytem i tak faktycznie jest ale ja sądzę że Blaz może tu wygrać seta.Wczoraj również nie był faworyzowany a wygrał łatwo z Copilem.Berloq również po 2 setach pokonał Zeballosa.Wcześniej jednak mimo swoich upodobań do gry na clayu szybko odpadał z turniejów granych na mączce.W 1 rundzie Roland Garros John Isner dał mu lekcje gry w tenisa wygrywając 3-0.Wcześniej szybko odpadał w Nicei czy też Madrycie.Blaz Kavcic na paryskich kortach Rolanda Garrosa był bliski awansu do 3 rundy jednak w swoim 2 meczu zaprzepaścił szanse na zwycięstwo przegrywając 3-2 z Andreasem Seppim.Panowie rozegrali już między sobą kilka meczów na clayu i nigdy nie były to jakieś jednostronne mecze w stronę Berloqa bo nawet jak wygrywał 2-0 to mecz był zacięty.A i często Kavcic potrafił urwać seta lub nawet wygrać z Argentyńczykiem (W Rijece).Tym razem liczę że Słoweniec ugra przynajmniej seta faworyzowanemu Berloqowi i na pewno ma ku temu podstawy.
⛔ 100
 
L 0

luki1902

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, klubowy mecz towarzyski
Spotkanie: Pogoń Szczecin - Olympique Lyon
Typ: 2
Kurs: 1.72
Bukmacher Bet365
Analiza:
Jako kibic szczecińskiej Pogoni zupełnie nie rozumiem tak wysokiego kursu na OL. Spodziewałem się tu raczej czegoś w okolicach 1.3, w porywach 1.4. Pogoń w poprzednich sparingach nie zachwycała, żeby nie powiedzieć, że po prostu grała słabo. Remisy z Bałtykiem Gdynia (1-1) i Arką Gdynia (0-0) tylko to potwierdzają a zwycięstwo z Gryfem Wejherowo (1-3) chwały nie przynosi. I jest to raczej obiektywna ocena, bo Pogoń przegrywała od 65 do 80 minuty. Dwa rzuty karne + gol w doliczonym czasie gry sprawiły, że wynik jest zwyczajnie przekłamany.
Z drugiej strony Lyon - czołowa ekipa &quot;Lig ę&quot;, która w dodatku przyjeżdża do Szczecina w pełnym składzie (szczegółową kadrę można znaleźć na polskiej stronie klubu) Gdyby nie fakt, że jest to ich pierwszy sparing, nie wahałbym się obstawić 2/2, bo muszę przyznać, że przy kursie 2.75 jest to niezwykle interesująca opcja. Na pytanie czy warto zaryzykować każdy musi sobie jednak odpowiedzieć sam. Tym bardziej, że mecz koniec końców rozegrany zostanie w Szczecinie. I w tym właśnie upatruję największego atutu Pogoni w dzisiejszym meczu - wsparcia kibiców.
⛔ 100
 
jack13 418,3K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaJaponia, J-League
Spotkanie: Omiya Ardija – Nagoya
Typ: over 2.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: bet365
Godz. 12:00
Analiza:
W środku tygodnia zostanie rozegrana piętnasta seria gier w japońskiej J-League.
Zespół gospodarzy jak na razie bardzo zaskakuje z dorobkiem 33 punktów lideruje w lidze. Przegrali jak do tej pory tylko jedno spotkanie, trzy zremisowali i zwyciężali w dziesięciu grach, zdobywając przy tym 26 bramek (trzeci najlepszy wynik) a tracąc tylko 10 (najmniej). Przewaga nad grupą pościgową nie jest duża druga Urawa traci tylko trzy punkty a czwarta Hiroshima sześć. Na własnym stadionie nie przegrali jeszcze spotkania trzy zwycięstwa i cztery remisy, ale najistotniejsze jest to że tylko w jednym z tych meczów nie stracili bramki tak to bramki potrafiły zdobywać zespoły bijące się o utrzymanie Kofu, Tosu czy Shonan to jest dobrym prognostykiem że i dziś goście dołożą się do overa bo o ofensywę Omiya nie ma co się martwić. Widziałem kilka spotkań tej ekipy i sytuacji w każdym meczu mają dużo.
Goście troszeczkę rozczarowują w tym sezonie dopiero trzynasta pozycja z 15 punktami na koncie stawia ich w roli zespołu bijącego się o utrzymanie a potencjał mają troszeczkę większy. Obecnie nad strefą spadkową mają pięć oczek przewagi. Pamiętam ten zespół z poprzedniego sezonu gdzie grał naprawdę ofensywie i dużo w tej kwestii się nie zmieniło po za tym że defensywa wygląda jeszcze gorzej. Na wyjeździe przegrali cztery ostatnie spotkania tracąc minimum dwie bramki i strzelając jedną, bardzo dobry prognostyk. Ogólnie patrząc na ostatnie wyniki zarówno ze strzeleniem i traceniem bramek nie ma problemu. Króciutko podsumowując trzy bramki dziś kibice powinni zobaczyć. Rok temu tutaj padł bramkowy remis 1:1, dwa sezony temu górą byli goście wygrywając 2:3.
✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
palacio 61

palacio

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna - Mistrzostwa Europy Kobiet
Spotkanie: Szwecja - Dania
Typ: X/1
Kurs: 4,20
Bukmacher: Williamhill
Analiza:

No to dzisiaj łapiemy wysoki kursik.Mistrzostwa Europy w piłce nożnej kobiet ruszają już dziś.Gospodarze turnieju-Szwedki podejmują o godzinie 20.30 Dunki.Wiadomo kto jest wymieniany w roli ekip,które mogą osiągnąć sukces w Skandynawii :Niemki,Francuzki i właśnie Szwedki.Jak to często bywa presja odgrywa bardzo wiele w piłce nożnej.Szczególnie w kobiecym wydaniu możemy ujrzeć wiele zwrotów akcji i zaskakujących rozstrzygnięć.Szwecja posiada mocną ekipę.Wiele zawodniczek gra w najmocniejszych klubach w Europie i robi to z powodzeniem.Tak jak ktoś już wspomniał drużyna ta jest głodna sukcesów.Presja ogromna,zapewne komplet na trybunach i nie pozostaje nic innego jak zwycięstwo w pierwszym meczu w grupie A.Co do końcowego wyniku to raczej nie przewiduje tutaj niespodzianki w postaci korzystnego wyniku dla Danii,ale stawiam że stanie się to dopiero w drugiej połowie.Pierwsza połowa to raczej będzie badanie siebie i możliwości przeciwnika.Na koniec ciekawostka: ostatni mecz między tymi drużynami odbył się 04.03.11 wtedy padł wynik 3:1 dla Szwedek do przerwy 1:1.Liczę dzisiaj na powtórkę.
⛔ 100
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Dyscyplina.Piłka Nożna - Międzynarodowe - U20 Mistrzostwa Świata
Spotkanie.Francja U20 - Ghana U20
Typ.1
Kurs.1,50
Bukmacher.William Hill
Data.10.07.2013 g.17.00
Analiza.
Dziasiaj spotkania polfinalowe MS U-20 i mecz pomiedzy zespolami Francja U20 - Ghana U20-czyli te ekipy zagraja na tych mistrzostwach po raz drugi ze soba... Bukmacherzy jako faworyta wskazuja ekipe Francji i ja w zupelnosci sie z tym zgadzam.Co prawda na tych mistrzostwach bylo wiele niespodzianek,ale Francuzi z meczu na mecz graja coraz lepiej.W grupie przegrali z Hiszpania 2-1,zremisowali z USA 1-1 i pokonali wlasnie Ghane 3-1...W tym meczu wyrownana byla tylko pierwsza polowa(0-0) a potem Francuzi zbili rywala 3-0 tracac bramke w 85 minucie...Nastepnie Francja w 1/8 pokonala gospodarzy Turcje 4-1 a w 1/4 Uzbekistan 4-0...Natomiast Ghana w 1/8 pokonala Portugalie 3-2 i w 1/4 po dogrywce Chile 4-3...Tak wiec jak widac w obu meczach strasznie sie meczyli a w niedziele grali 120 minut z Chile.Widac,ze Francja rozkreca sie z meczu na mecz i dobrze przygotowani sa pod wzgledem kondycyjnym.W dodatku na korzysc Francji robia roznice tacy zawodnicy jak Yaya Sanogo(4 gole),Jean Christophe Bahebeck (2 gole) czy Geoffrey Kondogbia (2 trafienia).Tak wiec wszystko wskazuje na to,ze Francuzi powtorza wynik z meczu grupowego...Dla odwaznych typ z handi...Polecam
✅ 50
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom