>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 10.07.2011 (Niedziela)

Status
Zamknięty.
D 24

danio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Kobiet
Spotkanie: Szwecja -1,5 - Australia +1,5 Handicap
Typ: Szwecja -1,5
Kurs: 3,70
Bukmacher: bet365
Czas rozpoczęcia: 13:00
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 13:00 zostanie rozegrane jedno ze spotkań ćwierćfinałowych pomiędzy reprezentacją Szwecji a Australii.Zwycięzca tego meczu zagra ze zwycięzcą meczu Brazylia-USA.Wiemy już że najlepsza reprezentacja Niemek nie wygra tego turnieju bowiem wczoraj uległa Japonkom 0-1 po dogrywce.Szwedki w tym turnieju jak dotąd 3 zwycięstwa:z USA 2-1,Kolumbią 1-0,Korea 1-0.Natomiast Australijki porażka z Brazylią 1-0,wygrana po zaciętym meczu z Gwineą Równikową 3-2 oraz wygrana z Norwegią 2-1.Ten turniej to ogromna szansa dla Szwedek bowiem na pewno nie trafią na ich odwieczne rywalki w piłce nożnej kobiet Niemki.Dzisiaj uważam że Szwedki zagrają i zrobią wszystko by wygrać to spotkanie.Obie ekipy grały ze sobą już raz na Igrzyskach w 2004 roku i Szwedki wygrały 2-1(prowadziły już 2-0).Dzisiaj typuje także pewne zwycięstwo znacznie bardziej doświadczonych Szwedek co najmniej 2 bramkami różnicy(tym bardziej że w tym turnieju nie wygrały żadnego meczu różnicą 2 bramek).
✅ 270
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
electabuzz 0

electabuzz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna FINLANDIA: Ykkonen
Spotkanie: JIPPO - KPV
Typ: JIPPO
Kurs: 1,70
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dziś w Finlandii w lidze Ykkonen zostanie rozegrany mecz JIPPO kontra KVP. Aktualnie JIPPO zajmuje 10 pozycje w tabeli ligowej natomiast KVP 12 przedostatnią. KPV w ostatnich swych 5 meczach przegrało więc ich forma jest bardzo słaba. Forma JIPPO jest dobra, w ostatnich 4 meczach nie odnieśli porażki, grając z silniejszymi rywalami. KPV na wyjeździe rozegrało 4 mecze i wszystkie przegrało wynikiem 4:0, 3:0, 2:0, 1:0. Gospodarze grając u siebie 1 raz zwyciężyli, 2 razy remisowali i 1 raz przegrali. JIPPO zajmuje 10 pozycje, o jeden punkt wyprzedza go Kemi którzy 14.07 rozegrają trudny pojedynek z Oulu. Więc JIPPO będzie się starało wygrać mecz aby podnieść się o pozycje w lidze. Mój typ padł na gospodarzy gdyż mają się po co starać a ich przeciwnicy fatalnie radzą sobie na wyjeździe.
⛔ 100
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ Kobiet
Spotkanie: Brazylia - USA
Typ: Brazylia
Kurs: 2,40
Bukmacher: Bet365
Analiza: Spotkanie bez wątpienia dwóch bardzo dużo znaczących reprezentacji w piłce kobiecej już w fazie ćwierćfinału. Moimi faworytkami są Brazylijki, które prezentują na tych mistrzostwach bardzo dobrą, miłą dla oka, ofensywną piłkę, ale także ich obrona stoi na bardzo wysokim poziomie, co sprawiło, że jak do tej pory Brazylijki strzeliły 7 bramek nie tracąc żadnej. Zwycięstwa 1-0 nad Australią, 3-0 nad Norwegią oraz 3-0 nad Gwineą Równikową budzą respekt. Ponadto w bardzo dobrej formie jest największa gwiazda zespołu brazylijskiego Marta, pewnie dryblująca, strzelająca bramki na tym turnieju. Zawodniczki USA także dość dobrze przeszły fazę grupową gromadząc 6 punktów i przegrywając tylko z ekipą Szwecji 1-2. Myślę jednak, że w dzisiejszej konfrontacji Amerykanki nie będą miały wiele do powiedzenia, to Brazylijki narzucą swój styl gry, a Amerykankom zabraknie liderki, która pomogłaby w narzuceniu własnego rytmu. Brazylijki taką zawodniczkę mają, jest nią bez wątpienia Marta, która poprowadzi swój team do półfinału.
⛔ 100
 
L 29

lajzon

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga szwedzka
Spotkanie: Mjallby-Hacken
Typ: 2
Kurs: 2,37
Bukmacher: Bet365
Witam na dziś wybrałem spotkanie z ligi szwedzkiej. W poprzedniej kolejce mieliśmy mecz pomiędzy tymi samymi drużynami i skończył sie on wynikiem 6-0 dla Hacken. Zespół ten znajduje się ostatnio w wysokiej formie. Pięć ostatnich spotkań to Z P Z Z R, w bramkach aż 15-5. Zwycięstwa okazałe 6-0, 3-1, 1-4. Porażka tylko 1-0 z Djurgarden, który tez złapał wiatr w żagle. Dodać należy, że w czwartek Hacken pokonał 5-1 Kaerjeng i awansował do kolejnej rundy. Poza tym Hacken ma najlepszą w lidze skuteczność 30 bramek w 15 meczach. Mjallby w ostatnich pięciu spotkaniach zdołało zdobyć ledwie 3 pkt odnosząc jedno zwycięstwo nad słabym Orebro 2-1 i ponosząc 4 porażki. Bilans bramek w tych pięciu meczach 3-16 pokazuje, że nie przypadkowo zespół ten jest w strefie spadkowej. Polecam ten typ
✅ 137
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
razjelo 0

razjelo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Estonia Meistriliiga
Spotkanie: Paide Linnameeskond - JK Nomme Kalju
Typ: 1X
Kurs: 2,44
Bukmacher: Bah
Dzisiejsze spotkanie ligi Estońskiej rozpocznie się o godzinie 18:30. Dlaczego właśnie ten mecz? Otóż drużyna gospodarzy plasuje się na miejscu 7 na 10 drużyn w Meistriliiga, goście zajmują 4 pozycję. Statystyka gospodarzy na własnym terenie wygląda następująco 4-2-3, więc nie wydaje mi się aby było aż tak tragicznie. Zastanawiająca natomiast i przemawiająca za przyjezdnymi jest ich statystyka meczy wyjazdowych 7-2-0, a ich wyniki w domu to 2-4-2. Liczę na to że drużyna Paide przełamie dobrą passę gości która kiedyś musi się skończyć i po raz pierwszy na wyjeździe zaznają porażki, a już remis w tym meczu jest całkowicie realną sprawą. Wszystko zweryfikuje boisko, oby na korzyść gospodarzy.
⛔ 100
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Dyscyplina : Formuła 1 , GP Wielkiej Brytanii
Spotkanie : Ferrari - McLaren
Typ : McLaren (więcej punktów)
Kurs : 4.00
Bukmacher : Unibet
Analiza : Ferrari tradycyjnie ostatnimi czasy dobrze spisało się w kwalifikacjach, zajmując miejsca 3-4 (Alonso-Massa).
McLaren z kolei wczorajszych kwalifikacji nie może zaliczyć do udanych, gdyż do wyścigu wystartują z miejsc 5. i 10. (Button i Hamilton).
Może się wydawać, że McLaren jest na straconej pozycji, jednak uważam inaczej...
Po 1. w dotychczasowych 8 wyścigach H2H pod względem zdobywanych punktów, to 7:1 na korzyść McLarena.
Po 2. kierowców McLarena stać na awans o kilka miejsc, czego wg mnie nie można powiedzieć o Ferrari, gdyż Alonso nie daję większych szans na pokonanie RB, a Massa zapewne spadnie (patrz jego miejsca w tym sezonie : maksymalnie 5.)
Po 3. któryś z kierowców Ferrari 4-krotnie w tym sezonie nie zdobywał wcale punktów, przy 1 razie McLarena, a to może być decydujące...
Po 4. na tym torze niemal zawsze może pokropić, a to może zadziałać na korzyść McLarena (czyt. szalona jazda Hamiltona prowadząca do &quot;połykania&quot; kolejnych kierowców i &quot;wyważona&quot; Buttona)
Reasumując, biorąc pod uwagę H2H w tym sezonie, bardziej wyrównany skład personalny oraz mimo wszystko lepszy bolid, uważam, iż McLaren po raz 8. w tym sezonie pokona dziś Ferrari pod względem ilości zdobytych punktów...
⛔ 100
 
mate4pl 45

mate4pl

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Final Eight Ligi Światowej
Spotkanie: Polska - Argentyna
Typ: Polska
Kurs: 2,40
Bukmacher: Betsafe
O 17:00 w ERGO Arenie odbędzie się pojedynek o zaszczytne 3 miejsce finału tegorocznej edycji Ligi Światowej. Dla naszej reprezentacji to niepowtarzalna szansa na zdobycie pierwszego w historii medalu tych rozgrywek, a smaczku dodaje fakt, że jesteśmy gospodarzem tej edycji. Niemniej jednak zadanie wcale nie będzie łatwe, ponieważ po drugiej stronie siatki ustanie rewelacja turnieju, czyli Argentyna. Z drużyną z Ameryki Południowej spotkaliśmy się już w fazie grupowej, gdzie po bardzo zaciętym i wyczerpującym pojedynku wygraliśmy w stosunku 3:2. Ten mecz dał nam awans do półfinału, gdzie czekała na nas zachwycająca wszystkich Rosja. Faworyzowana ekipa zza wschodniej miedzy rozprawiła się z nami 3:1, jednak nie był to mecz bez historii. Polacy podeszli do meczu na luzie co zaowocowało dobra grą. Elementem, który przeważył na rzecz Rosjan to zagrywka. Szczególnie w 4 secie zagrywka odegrała dużą rolę, przecież każdy pamiętam 6:0 po zagrywce kolosa z Rosjii. Argentyna radziła sobie również nadspodziewanie dobrze w pojedynku z Brazylią, która od lat króluje w rozgrywkach Ligi Światowej. W pamięć najbardziej zapadł mi drugi set tego spotkania, gdzie szala zwycięstwa przechylała się raz w jedną, raz w drugą stronie. Ostatecznie tamten set przypisali sobie Brazylijczycy po ugraniu 42 punktów w porównaniu do 40 pkt po stronie Argentyny. Nasi dzisiejsi rywale polegli 3:0, jednak nie można im odmówić ani woli walki ani wysokich umiejętności. Jak będzie dzisiaj? Według bukmacherów faworytem są gracze z Argentyny. Pewnie dlatego, że w tym turnieju pokazują sie naprawdę z dobrej strony i udowadniają swoją wysoka klasę sportową, w którą wielu (w tym ja) wątpiło przed rozpoczęciem Final Eight. Jednak moim zdaniem to Polacy wyjdą z tego meczu zwycięsko. Po pierwsze mamy przewagę psychiczną pierwszego spotkania, które wygraliśmy po bardzo cieżkich bojach. Za nami przemawia również własna hala oraz niesamowita atmosfera. Jeśli natomiast chodzi o względy czysto sportowe to szanse oceniałabym na równi. Nasza drużyna pozbawiona jest jakości w ataku, gdzie gre ciągnie praktycznie tylko Kurek. Rozegranie jest często czytelne. Naszym atutem jest natomiast dobra obrona, Krzysiu Ignaczak jest w bardzo dobrej formie na tym turnieju. Argentyna z kolei ma dobre wykończenie w osobach Conte i Pereyry. Chłopaki pokazali kawał dobrej siatkówki z Brazylią, co zasluguje na pochwałe. Jednak w moim odczuciu z Argentyny musi wyjść w końcu zmęczenie turniejem i arcytrudnym pojedynkiem z Brazylią. U nas jest troche inaczej, gra z Rosją nie opiewała w tak długie akcje i sety jak w drugim spotkaniu półfinałowym. Poza tym kibicuje naszym i wierze, że doping poniesie ich do zwycięstwa, na które ich stać (patrz poprzedni mecz z Argentyną: 3:2 dla nas).
✅ 140
 
S 408

swergoc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Finlandia, Veikkausliiga
Spotkanie: VPS - KuPS
Typ: X
Kurs: 3,25
Bukmacher: BetClic

Analiza: O godzinie 17:30 rozpocznie się mecz fińskiej ligi pomiędzy drużynami VPS i KuPS. Pojedynek nie ma wyraźnego faworyta, a ja zdecydowałem się postawić na remis. Jeżeli chodzi o sytuację w tabeli, KuPS zajmuje 9 miejsce (13pkt), a VPS jest 11 (11pkt). To pokazuje, że zespoły prezentują zbliżony poziom i formę. Ostatnie 5 meczy VPS to aż 4 remisy. Zespół z Kuopio w ostatnich 5 meczach zanotował 3 remisy. Statystyka H2H także pokazuje, że oba te zespoły dysponują podobną siłą.
W bukmacherce ważna jest również intuicja. A dzisiaj podpowiada mi ona, że w tym meczu padnie remis.

✅ 225
 
T 215

tyczner

Użytkownik
SPOTKANIE: IFK GOTEBORG - SYRIANSKA
TYP: 1 ( -1.5 HA)
KURS: 2.1
BUK: B365
ANALIZA:
Dzisiaj popołudniu ciąg dalszy 16 kolejki w szwedzkiej Allsvenskan.Jest to też zarazem 1 kolejka rundy rewanżowej. Tak ułożono terminarz ,że obie drużyny grały ze sobą tydzień temu. Goeteborg pokonał na wyjeździe dzisiejszych gości 2-1.
N a pólmetku sezonu gospodarze znajdują się na 9 pozycji co zapewne jest dużo poniżej oczekiwań. Mają zaledwie 6 oczek przewagi nad strefą spadkową - a zarazem nad dzisiejszymi rywalami.
Gospodarze mają problemy z wygrywaniem w domu,a dzisiaj przyjeżdza jedna ze słabiej grających drużyn na wyjeździe 1-0-6 a bramki 2-10 więc okazja do zwycięstwa znakomita.
Drużyna dzisiejszych gości to tegoroczny beniaminek, który wg mnie do końca będzie walczył o utrzymanie w lidze.
Stawiam na pewne zwycięstwo gospodarzy.
good luck


-----------------------------------------------------
wanted dinero !!!
✅ 110
 
robel 153

robel

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: John Isner - Olivier Rochus
Typ: 2
Kurs: 2.80
Buk: Expekt
Analiza:

Dla Isnera (46 ATP) to pierwszy finał w karierze na trawie. Dla przypomnienia bilans meczy na tej nawierzchni 7/7 w tym roku 5/1 z czego 4 zwycięstwa właśnie w Newport. Mimo to nie przekonuje mnie zbytnio. Jak dotąd w swojej karierze na trawie nic nie grał. W Newport nie stracił seta jednak z Clemente, Bogomolovem, Kamke się &quot;ślizgał&quot;.
Rochus (74 ATP) na trawie jest najmocniejszy, mimo iż jest nie wysoki(165 cm) radzi sobie nadto dobrze. W Newport był już w półfinale 2 lata temu, w zeszłym roku w finale przegrał z Fishem 2:1, dobre występy w Halle, Eastbourne. Bilans meczy na tej nawierzchni 48/32, w tym roku 7/2.
Według mnie szanse oceniam 50/50(delikatnie na Rochusa); koło kursu 2.80 nie mogę przejść obojętnie, myślę że jest tak wysoki głownie ze względu ze Isner gra u siebie.
⛔ 100
 
black_hawk 1,2K

black_hawk

Użytkownik
Dyscyplina : Siatkówka
Spotkanie : Brazylia - ROSJA ( finał ligi światowej)
Typ : 2
Kurs: 1.95
Buk : Bwin
Analiza :
Moim zdaniem zdecydowanym faworytem tego meczu są Rosjanie i kurs 1.95 biorę w ciemno. Dlaczego ? ? ? Hmm więc ... czytałem zapowiedzi trenera i zawodników przed samym turniejem , i każdy w drużynie rosyjskiej wypowiadał się w tym samym tonie &quot; INTERESUJE NAS TYLKO I WYŁĄCZNIE ZŁOTO &quot; , mało ? ...jedźmy dalej ... wygrana w grupie z Brazylią 3:0 , wiem malkontenci powiedzą ,że rezerwa ,że Brazylia odpuściła, bla bla bla Rosja ich rozbiła i to jest fakt ! mało? jedźmy dalej... gładkie zwycięstwa Rosjan w każdym z poprzednich meczów mówią same za siebie, natomiast męczarnie Brazylijczyków w tym turnieju ? wygrane po 5 setowych pojedynkach ? ...hmm... chyba wszystko widać jak na dłoni... mało? jedźmy dalej hehe i włączmy o 20:00 tv usiądźmy wygodnie w fotelu i patrzmy jak Rosja idzie po złoto !
Polecam serdecznie.
✅ 95
 
prof 21,7K

prof

Użytkownik
Dyscyplina : Formuła 1 , GP Wielkiej Brytanii
Spotkanie : GP Wielkiej Brytanii Zakonczy na podium
Typ : Lewis Hamilton
Kurs : 5.00
Bukmacher : Bet365
GP w Wielkiej Brytani a wiec Lewis Hamilton jest &quot;gospodarzem&quot;. Brytyjczyk w kwalifikacjach zajal dopiero 10 pozycje co jest duzym rozczarowaniem. Ambitny Lewis tym bardziej bedzie chcial sie z rehabilitowac i znaczaco poprawic w wyscigu i mysle ze moze mu sie to udac. W przeszlosci Kierowcy z dalszych miejsc potrafili wskoczyc na podium a Lewis Hamlton jest kierowca o nie przecietnych umiejetnosciach. Jestem pewny ze Hamilton zaryzykuje ile sie da i zatakuje agresywnie na starcie co przy jego umiejetnosciach daje mu spore szanse na przesniecie sie do przodu o kilka miejsc. Trzeba dodac fakt ze w przodzie znalezli sie malo doswiadczeni kierowcy jak Paul di Resta i Pastor Maldonado czy tez Webber ktory czesto lubi zawalic start a wiec sa oni do wyprzedzenia. Kamui Kobayashi nie jest tez topowym kierowca a Ferrari w tym sezonie spisuje sie slabo. Licze ze na Silverstone zobaczymy Hamilton Show ktory jezdzac na maksymalnym ryzyku wskoczy na podium dzisiejszego wyscigu.
⛔ 100
 
metsej 0

metsej

Użytkownik
⚽Spotkanie : Palmeiras - Santos⚽
Typ :1
Kurs: 1,83
Buk : bet365
Analiza : Na dziś wybrałem mecz pomiedzy zajmujacymi 5 miejsce druzyna gospodarzy a 14 pozycja gości . Palmeiras u siebie spisuje sie rewelacyjnie wygrywajac wszystko . Natomiast zespół gości spisuje sie na wyjezdzie fatalnie. Nie wygrali dotychczas zadnego meczu na wyjezdzie i mysle ze teraz bedzie podobnie . Oba zespoły prezentuja mieszany poziom ale mysle ze atut wlasnego boiska zrobi swoje i Palmeiras wygra to spotkanie . Ponad to Gospodarze nie stracili u siebie nawet bramki co jeszcze bardziej sklania mnie na postawienie na ten typ .
✅ 83
 
nazario9 1

nazario9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Egipt, Division 1
Spotkanie: Al Ahly Cairo - Misr El Maqasha Typ: 1
Kurs: 1,45
Bukmacher: Unibet
Rozpoczęcie: 20:30
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem spotkanie z ligi egipskiej, w którym to spotyka się lider tabeli Al Ahly z 6 drużyną ligi Misr El Maqasha. W 3 ostatnich spotkaniach na własnym boisku Al Ahly wygrało 2 spotkania i jedno zremisowało. Ich dzisiejszy rywal zdobył na wyjeździe w 14 spotkaniach 18 punktów. Warto zaznaczyć że Al Ahly nie przegrało w tym sezonie meczu na własnym boisku. Al Ahly posiadający takich piłkarzy jak Abu Treika, Geddo czy Fathy którzy są doświadczeni w grze reprezentacji powinni sobie poradzić i wygrać.
⛔ 100
 
M 70

mr.luke

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Premier Liga, Ukraina
Spotkanie: Dinamo Kijów - Metalist Charków
Typ: (Poł./Koniec spotkania): X/1
Kurs: 4,60
Bukmacher: bWin
Analiza:
Pierwsze w tym sezonie spotkanie dla drużyn Dynama Kijów i Charkowa. Dotychczas obie te drużyny grały ze sobą z różnym skutkiem. Sześć razy zwycięzcą okazywała się drużyna Dynama Kijów, dwa razy Charkowa, natomiast dwa razy padał remis. Tyle statystyk...
Obie drużyny grały w tym miesiącu 1 mecz po długim odpoczynku, dlatego stawiam że pierwsza połowa tego spotkania będzie remisowa, a całe spotkanie zakończy się zwycięstwem Kijowa, który jak dla mnie jest drużyna lepszą. Poza tym Dynamo gra na własnym boisku i będzie chciało wygrać inauguracyjne spotkanie.
Obie drużyny nie są jeszcze w rytmie ligi i będzie to skutkowało, taką mam nadzieję, niemrawą pierwszą połową meczu. Co ważne żadna z drużyn nie będzie chciała stracić bramki już w pierwszej fazie meczu dlatego właśnie uważam że pierwsza połowa zakończy się remisem. Kurs jest kuszący a szansa na powodzenie tego typu, szczególnie na początku sezonu gdzie tak naprawdę nie wiemy za dużo o dyspozycji obu druzyn, jest wysoce prawdopodobny.
⛔ 100
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : siatkówka , Finał LŚ 2011
Spotkanie : Rosja - Brazylia
Typ : Brazylia 3:0
Kurs : 5,25 &gt;&gt; 5,00
Bukmacher : Betsafe
Analiza :
Ostatni mecz tegorocznej edycji LŚ. Za nami wiele niespodzianek, dramatów, niewykorzystanych okazji, ale co najważniejsze mogliśmy zobaczyć kawał bardzo dobrej siatkówki.
O godzinie 20 spotkają się ze sobą: &quot;Canarinhos&quot; i &quot;Sborna&quot;, dwie potęgi siatkarskiego świata, które wydają się być poza zasięgiem innych drużyn ( no chyba, że Kubańczyków z MŚ 2010).
Wracając do typu, Rosja gra bardzo dobre zawody. Grają siłową i dynamiczną siatkówkę na co składa się mocny serwis, gra kombinacyjna czy atomowe ataki np. Maksima Mihajłowa. Niby wszystko OK, ale po drugiej stronie siatki staną AKTUALNI mistrzowie świata - Brazylijczycy.
Brazylia gra najbardziej finezyjną siatkówkę na świecie, trudno znaleźć słaby punkty w drużynie, której osiągnęła już wszystko co można ugrać na siatkarskim parkiecie.

Wydaje mi się, że siła fizyczna Rosjan nie wystarczy na kosmiczną i o wiele szybszą siatkówkę &quot;Kanarków&quot;.
Może falują z formą - mam tu na myśli szczęśliwe zwycięstwo z Kubańczykami, ale mentalnie są nie do ruszenia przez nikogo.
Brazylijska siatkówka dąży do perfekcji i w tym momencie nie ma drużyny, która jest w stanie im zagrozić. Dodatkowo grają swoim najmocniejszym składem : Giba, Rezende, Murilo, Rodrigao, Lucas, Sergio, Vissotto/Theo.
JEST TO PRAWIE, ŻE W CAŁOŚCI MOJA WCZEŚNIEJSZA ANALIZA Z PIĄTKU, ALE DODAM DO NIEJ JESZCZE PARĘ RZECZY.
Brazylia w półfinale pokonała rewelację tego turnieju - Argentyne, z Facundo Conte na czele, który mimo 21 lat jest absolutnym liderem zespołu.
Rosja męczyła się z nie oszukujmy się, słabo grającymi Polakami, a na pewno daleko od optymalnej formy .
Brazylia będzie chciała też zrewanżować się za poprzedni mecz przegrany 0 do 3.
Brazylijczycy tak już mają, zaczynają turniej ospale ale jak już się rozkręcą to współczuje ich rywalom.
Moim zdaniem Mihajłow i spółka nie dadzą rady zatrzymać mistrzów świata i przegrają ten mecz do, ponieważ nie wytrzymają psychicznie.
⛔ 100
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dyscyplina : siatkówka , LŚ 2011
Spotkanie : Argentyna - Polska
Typ : Dokładny wynik: 3-2
Kurs : 5,0
Bukmacher : Betsafe
Analiza :
Final Eight Ligi Światowej. Mecz o 3 miejsce czyli powtórka spotkania z piątku, a więc Argentyna kontra Polska. Według mnie znów ujrzymy w tym spotkaniu tie-break jak wtedy, ale tym razem to Argentyna wyjdzie z niego zwycięsko. Obie ekipy zaprezentowały się dobrze we wczorajszych półfinałach, mimo porażek to solidne występy. Argentyna przegrała co prawda 0:3 z Brazylią ale tylko przez słabsze końcówki setów, za to Polska była skazywana na łomot od Rosjan a ostatecznie 1:3 i dość zacięte sety ( oprócz ostatniego ). Moim zdaniem tym razem też będzie set za set, Argentyna ma na pewno więcej sił i dlatego powinni w tie-breaku grać lepiej. Polska w końcu musi odczuć kondycyjnie ten wysiłek, ale 2 sety są w stanie spokojnie urwać. Typ ryzykowny ale mecz piątkowy pokazał, że jest duża szansa na tie-break lecz tym razem wygrany przez Argentyne.
⛔ 100
 
A 15

antyreal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Brazylia Serie A
Mecz: Atletico GO - Corinthians
Typ: 2
Kurs: 2.25
Bukmacher: Expekt
Analiza: O godzinie 21 w dzisiejszy wieczor odbedzie sie mecz z ligi Brazylijskiej moim faworytem jest Corinthians mianowicie na 7 meczy rozegranych wygrali az 7 i raz zremisowali statystyka bramek wynosi 15:4 co znacza ze przecietnie prawie co drugi mecz traca oni bramke a strzelaja 2 na mecz ostatnie 5 meczy to 4 zwyciestwa i 1 remis ( remis z 3 druzyna w tabeli Flamengo ) natomiast Atletico GO na 8 meczy 2 wygrala 2 zremisowala i 4 przegrala ostatnie 5 spotkan jadac od najblizszych dni to remis porazka porazka remis i wygrana . Duzym atutem jest wlasne boisko ale chyba nie u tej druzyny poneiwaz na 3 mecze 1 wygrala i 2 przegala wiec twierdza nie do zdobycia toto raczej nie jest . Nawet niezastanawialem sie by zagrac ten mecz z typem 2 po takiej passie zwyciestw i dobrej grze Corinthians
✅ 125
 
komar77 18

komar77

Użytkownik
Dyscyplina:Mistrzostwa Świata U17
Spotkanie:Niemcy - Brazylia
Typ: 2
Kurs: 2.50
Bukmacher: bet365 Analiza :
Dziś o godzinie 22:00 czasu polskiego rozpocznie się przedostatni mecz MŚ do lat 17 odbywających się w Meksyku.Faworytem bukmacherów oraz moim faworytem są fenomenalni Niemcy. Niemcy przegrali w półfinale po fenomanalnym meczu z gospodarzami Meksykiem 3-2 tracąc bramke w doliczonym czasie gry,prezentując piękny futbol,zaś w ćwierćfinale pokonali Anglie 3-2 ,a w 1/8 upokorzyli USA 4-0.Brazylia zaś dostała lanie w półfinale z Urugwajem,w ćwierćfinale wymęczyli zwyciestwo z Japończykami, a w 1/8 pokonali słaby Ekwador w nijakim stylu 2-0.
Uważam że Niemcy prezentują lepszy styl gry i są po prostu lepszą druzyną w ciągu całego turnieju.W drużynie niemieckiej gra wspaniały napastnik Samed Yesil o którego już biją się największy kluby niemieckie.Jest on jak narazie liderem klasyfikacji strzelców .Niemcy prezentują bardzo ofensywny futbol nastawiony na gre z kontry .
Kurs zachęcający zachęcam do grania .Opłaca się.:cool:
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bruzdzi 73

bruzdzi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Norwegia Tippeligaen
Spotkanie: Valerenga - Tromso
Typ: Dokładny wynik pierwszej połowy 0-0
Kurs: 11,00
Bukmacher: BetClic
Analiza: Dziś o godzinie 20:00 zostanie rozegrane spotkanie ligi Tippeligaen gdzie Valerenga na własnym stadionie podejmie wicelidera Tromso. Uważam, że pierwsza połowa tego spotkanie zakończy się remisem 0:0. Valerenga zobyła tylko 8 goli w meczach rozgrywanych u siebie natomiast zespół Tromso zdobył o 2 bramki na wyjeździe mniej tylko 6. Zespół Tromso najprawdopodobniej zagra w osłabieniu w obronie.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom