>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.06.2018 (niedziela)

Status
Zamknięty.
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Mecz Towarzyski
Godz: 16:00
Spotkanie: Austria-Brazylia
Typ: Over 9,5 RR
Kurs: 1.75
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Spotkanie towarzyskie głównego kandydata do wygrana mistrzostw z ekipą która jest w gazie i dobrze sobie radzi w takich meczach Austrią, mecz odbędzie się na austriackiej ziemi. Spodziewam się ciekawego widowiska z wieloma sytuacjami które będą się kończyć w narożnikach. Gospodarze w meczach z Niemcami bili 5 rogów i po 4 z Rosją czy też Słowenią a Brazylijczycy swoje na pewno dołożą wydaje mi się że linia powinna zostać pokryta. Powodzenia.
✅75
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Nottingham
Spotkanie: Zheng vs Taylor
Typ: Taylor +1,5 seta
Kurs: 5,70
Bukmacher: Fortuna
Data/godzina rozpoczęcia: 10.06.2018/13:30
Analiza:
Czerwiec to czas w którym spotkania tenisa toczą się zarówno na trawie jak i na mączce. Spośród kilkunastu spotkań na dzień dzisiejszy wybrałem mecz kobiet z Nottingham. Spotkanie finałowe kwalifikacji decydujące o wejściu do turnieju głównego. Na kort numer dwa około godziny 13:30 wyjdzie rozstawiona z jedynką Zheng, która zmierzy się z tenisistką brytyjską Taylor. Różnica w rankingu WTA to ponad 1000 miejsc, ale Taylor już nie jest młodą zawodniczką, ma 22 lata. Na chwilę obecną bez większych sukcesów, jednak chciałbym się przede wszystkim skupić na jej pierwszym meczu, który się odbył w dniu wczorajszym. Wyeliminowała rozstawioną z dwunastką Australijkę Myers. Zdaniem bukmacherów nie była faworytką, gdyż kurs na jej wygraną oscylował w granicach 8,00. Bardzo dobrze rozpoczęła pierwszego seta od prowadzenia 4:1, jednak co typowe dla kobiet ostatecznie go przegrała 4:6. Drugiego seta już nie wypuściła z rąk wygrywając pewnie 6:1. Trzeci set to już prowadzenie 5:1, gdy nagle traci swoje podanie, robi się 5:4, ale utrzymuje podanie na wygranie meczu i melduje się w finale kwalifikacji. Skuteczność serwisu 75%, 3 asy. Ponad 60% wygranych piłek zarówno z pierwszego jak i drugiego serwisu. Zheng wczoraj po ponad połtoragodzinnym pojedynku wygrała z Kudriawcewa 2:1. Zawodniczka bardziej doświadczona jednak na tym etapie wszystko się może zdarzyć. Taylor nie jest bez szans. Ma szanse na ugranie seta, a jeśli nie seta to osoby mogące zagrać w bet365 mogą wybrać over 16,5 gema po 1,72. To zaledwie 5 gemów dla Brytyjki, jednak spotkanie może mieć różny przebieg-powodzenia
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
F 168

fiflo366

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Eliteserien
Godzina: 20:00
Spotkanie: Brann – Valerenga
Typ: 1 (Handicap 0:1)
Kurs: 2,95
Bukmacher: Forbet
Analiza
Dziś zdecydowałem się poddać analizie mecz w 1 lidze norweskiej. Lider podejmuje 6-tą drużynę. Gospodarze w lidze grają świetnie po 12 kolejkach mają stosunek 9-3-0 bramki 20-5, świadomie napisałem, iż o świetnej grze w lidze, bo ostatnio przegrali na wyjeździe mecz w pucharze z 13-tą drużyną, aż 4-1. Pytanie czy odpuścili ten mecz skupiając się tylko na lidze, czy był to wypadek przy pracy, a może zaczął się jakiś mały kryzys, dziś powinniśmy otrzymać odpowiedź na zadawane pytania. Gospodarze u siebie mają stosunek 4-1-0 bramki 10-1, ostatni mecz wygrali na wyjeździe z wiceliderem Rosenborgiem Trondhaim 1-2, i w tym momencie mają 6 punktów przewagi nad 2-gą drużyną. Goście na wyjeździe mają stosunek meczów 3-1-2 bramki 10-9, ostatni wyjazdowe spotkanie przegrali z Tromso (9 miejsce) aż 3-0. Z tym samy Tromso zagrają 14 czerwca (na wyjeździe) w pucharze, zatem być może dziś będą chcieli oszczędzać swoich najlepszych graczy. Co historii spotkań, to częściej wygrywali goście choć w ostatnich spotkaniach na boisku gospodarzy jest to bardziej wyrównane, ostatni mecz zakończył się podziałem punktów, zaś spotkanie wcześniej wygrali gospodarze 4-1. Jak wielokrotnie podkreślałem historia ma drugorzędne znaczenie a liczy się forma, ta zaś dziś jest bardziej po stronie gospodarzy dlatego liczę, że dziś to potwierdzą.
⛔100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Koszykówka - Rosja
Godzina: 18:00
Spotkanie: CSKA - Chimki Moskwa
Typ: Powyżej 170,5
Kurs: 1,84
Bukmacher: Fortuna

Witam wszystkich w kolejnym dniu. Na dzisiaj ponownie zdecydowałem się na koszykówkę i niezwykle ciekawie zapowiadający się mecz z udziałem dwóch najsilniejszych zespołów ligi rosyjskiej, a mianowicie CSKA Moskwa i Khimki. Będzie to finałowe spotkanie
w pucharze VTB. Zdecydowanym faworytem do wygrania jest zespół CSKA, który ma w swoich szeregach całą gamę zawodników z wyższej półki, którzy są w stanie wziąć ciężar gry na swoje barki i odmienić losy meczu. W przypadku Khimki jest kilka ciekawych osobowości, jednak postacią wyróżniająca się na tle innych i najbardziej punktującą rywali jest Aleksiej Shved, który potrafi w pojedynkę odmienić przebieg spotkania. Moja propozycja skierowana jest w stronę overu, gdyż w meczach tych zespołów zwykle padają obfite wyniki i w starciu finałowym cieżko mi uwierzyć, że na końcowej tablicy zobaczymy niski wynik punktowy.
CSKA mimo świetnego sezonu, na pewno czuje duży niedosyt spowodowany, słabym występem w Final Four Euroligi, gdzie najpierw ulegli z tegorocznym zwycięzcą Realem Madryt, a w meczu o trzecie miejsce przegrali z Zalgris Kaunas, gdzie pokazali wielki charakter i walkę, gdyż do trzeciej kwarty przegrywali różnicą dwudziestu jeden punktów, aby ostatecznie zejść z parkietu z wynikiem 77:79. Jedni jak i drudzy są w wyśmienitych formach o czym świadczą ostatnie mecze i przekonujące zwycięstwa. W ostatnich czterech spotkaniach, które miały miejsce w miesiącu kwietniu, proponowana przeze mnie linia pokryła się trzy razy 98:95, 89:84, 79:73 i ostatni mecz zakończony wynikiem 88:89.
✅ 84
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
adisun 76

adisun

Użytkownik
Dyscyplina: e-sport, CS:GO ECS
Godzina: 16:15
Spotkanie: Astralis - FaZe Clan
Typ: FaZe Clan
Kurs: 3.57
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Czuję tutaj półfinałową niespodziankę w tym spotkaniu. Astralis to od początku faworyt do zwycięstwa w tych rozgrywkach. Niewątpliwie duży kurs na drużynę FaZe wynika z tego, iż grają oni ze stand-in&#39;em, graczem w zastępstwo. Uważam, że będą chcieli pokazać się z dobrej dyspozycji i awansować do finału nawet w takich okolicznościach. To pojedynek BO3, myślę, że przy rozsądnym wyborze map może być to niesamowicie ciekawe, zwłaszcza, że FaZe potrafi rozgrywać pojedynki z Astralis. Często faworyci w takich turniejach zawodzą, sądzę więc, że jak najbardziej możemy spodziewać się niespodzianki. To nadal jest bardzo dobra drużyna, posiadająca w swojej ekipie mocnych graczy i co prawda po nienajlepszym początku turnieju, obudzili się w dobrym momencie wygrywając z G2 bardzo pewnie - 2:0. Myślę, że to dodało im skrzydeł i będą tym bardziej zmobilizowani aby wygrać to spotkanie. Nie spodziewałbym się tutaj gładkiego 2:0, jeśli stawiałbym wynik tego spotkania to byłoby to 2:1 dla ekipy FaZe Clan. Oczywistym jest, że pewniejszym byłoby gdyby rozgrywana była jedna mapa, czyli BO1, tam szanse FaZe byłyby dużo większe, tutaj jednak mamy do czynienia już z półfinałem, zatem jeśli dyspozycja dnia dopisze i nie będą popełniali rażących błędów to możemy oczekiwać tutaj zwycięstwo FaZe i awans do finału. Oby tak było, powodzenia!
⛔100
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Dyscyplina: ATP French Open
Godzina: 15:00
Spotkanie: Nadal - Thiem
Typ: powyżej 3.5 seta
Kurs: 1.68
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Witam dawno tutaj nie startowałem z braku czasu, a że Mundial za rogiem to z chęcią pobawię się tutaj z wami. Typuję trochę przeciwko mojemu ulubionemu tenisiście,którego win zagrałem już przed turniejem. Moim zdaniem to był błąd po takim kursie bo Nadal ewidentnie jest tutaj rozkojarzony. Jest szansa,że to wejdzie oczywiście ale liczyłem na lepsze występy Hiszpana. Rafa często przegrywa swoje podanie, z Schwarzmanem stracił seta i tutaj też myślę,że straci.Ostatni ich pojedynek na ojczystej Ziemii Nadala wygrał własnie Dominic Thiem. Jest w formie i na pewno stać go tutaj na urwanie seta tym bardziej,że dobrze trzyma swoje podanie a Rafa w tym turnieju często się łamię. Jeśli miałbym typować to jednak 3:1 dla mistrza. Powodzonka
⛔100
 
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Narodów
Godzina: 22:10
Spotkanie: Kanada-USA
Typ: powyżej 181,5 punktów w meczu
Kurs: 1,70
Bukmacher: fortuna
Witam! Dzisiaj również spróbuję swojego szczęścia w siatkówce, a kokretnie w meczu dwóch sąsiadów z Ameryki Północnej - reprezentacji Kanady z reprezentacja USA. Bukmacherzy skłaniaja się w tym meczu w stronę USA. Ja mam troszeczkę inne zdanie na ten temat.. bo ten mecz dla Amerykanow nie będzie taki do końca prosty. Obydwa zespoły prezentują bardzo dobra grę. Jest to czołówka wśród drużyn siatkówki. W tej edycji Ligi Narodów obie ekipy spisują się naprawdę dobrze. Zarówno jeden jak i drugi zespół będzie tutaj chciał wygrać i zdobyć pełna pule punktów. Nie potrafię w tym meczu wskazać faworyta. Możemy tutaj mieć nawet tie-break, jest on moim zdaniem bardzo realny. Zarówno jeden jak i drugi zespół ma o co grać w tym spotkaniu, ponieważ chcą awansować do turnieju finałowego a dzisiejsza wygrana jedną z ekip do tego przybliżyć. Czeka nas naprawdę ciekawe starcie... Stawiam tutaj over 181,5 pkt. Powodzenia!
Jeśli spodobał Ci się mój typ to zostaw proszę reputkę i like’a!
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - Roland Garros, mężczyzn
Godzina: 15:05
Spotkanie: R. Nadal - D. Thiem
Typ: R. Nadal i powyżej 35,5
Kurs:
2,48
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Czas na wielki finał Rolanda Garrosa. Spotykają się na ten moment najlepsi tenisiści na mączce czyli R. Nadal i D. Thiem... Ten pierwszy jest najlepszym tenisistą w historii na mączce..
R. Nadal stracił tylko 1 seta w drodze do finału po kolei pokonywał - S. Bolelli 3:0, G. Pella 3:0, R. Gasquet 3:0, M. Marterer 3:0, D. Schwartzman 3:1 i J. M. Del Potro 3:0 natomiast D. Thiem stracił 3 sety po kolei pokonywał - I. Iwaszka 3:0, S. Tsitsipas 3:1, M. Berrettini 3:1, K. Nishikori 3:1, A. Zverev 3:0 i M. Cecchinato 3:0.
Jeżeli popatrzymy na przeciwników to moim zdaniem młody Austriak miał mocniejsza drabinkę, Nishikori i Zverev przede wszystkim.. Nadal tylko Del Potro z tych mocnych.
Wiadomo Nadal wielki faworyt i będzie mega sensacja jeśli dziś nie wygra i mimo wszystko stawiam na niego lecz jestem przekonany, że Thiem postawi mu mega trudne warunki.. i myślę, że minimum 1 seta straci. Osobiście chciałbym obejrzeć taki mecz 5-setowy i na końcu zwycięstwo Rafy 3:2.
⛔100
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Roland Garros, mężczyzn
Godzina: 15:00
Spotkanie: R. Nadal - D. Thiem
Typ: Thiem poniżej 7,5 asa
Kurs:
1,75
Bukmacher: Forbet
Analiza:
Moim zdaniem spory błąd bukmachera i nie tylko jednego. Z jakiej paki linia na asy Thiema to 7,5? Według mnie o 2 za wysoka. Ta linia przekroczona bodajże raz czy dwa w tym turnieju, podczas gdy z Nadalem nikt nie przekroczył tyle asów, Potro który ma świetny serwis miał 2 asy. Powód jest bardzo prosty: Hiszpan staje daleko za linią końcową i stąd może spokojnie odebrać więcej piłek, a przecież wiadomo, że as jest zaliczany tylko w przypadku kiedy piłka nie dotknie rakiety. Grali w Madrycie i tam w 2 setach Thiem miał 2 asy, tutaj myślę, że jest realna szansa na 4 sety ale to max co ugrać w może Austriak i 2 asy na seta? Według mnie zakręci się w okolicy 5-6 asów czyli będzie to jeszcze spokojnie poniżej wyznaczonej linii. Do tego kurs aż 1.75 także świetny do gry i jakiegoś dubla.
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Narodów
Godzina: 18:00
Spotkanie: USA - Kanada
Typ: USA
Kurs: 1.62
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dzisiaj wybrałem spotkanie pomiędzy USA a Kanadą. Na ten moment można powiedzieć ,że jeśli chodzi o formę to lepszą na ten moment dysponuje Kanada. Jeśli chodzi o składy lepszym według mnie dysponuje USA. Porażka z Niemcami oraz Brazylia i urwanie seta przez Australie jeszcze o niczy nie świadczy. Mają Amerykanie słabszy okres gry ,ale dzisiaj czuje że odpalą. Kurs pobieram z miłą chęcia. Jeśli chodzi o tabelę jest tam bardzo ciasno. Takie reprezentacje jak Rosja oraz Włochy na pewno będą chciały zagrać w rundzie finałowek &quot;Ligi Narodów&quot;. Wyróżniającymi graczami wśród Amerykanów to na pewno m.in: Jaeschke,Anderson,Christenson,Holt,Shoji,Smith,Watten. Jesli chodzi o wyrózniajacych sie zawodnikow z Kanady warto uwzględnić m.in: Derocco,Sanders,Schmitt,Hoag.
Można spróbować dzisiaj handicap -1.5 seta w stronę Amerykanów po nieco wyższym kursie. Pozdrawiam trzymajcie się.
✅62
 
czaro82 422,5K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Roland Garros Finał ATP
Godzina: 15:05
Spotkanie: R. Nadal - D. Thiem
Typ: poniżej 9.5 podwójnych błędów serwisowych w meczu
Kurs: 1.70
Bukmacher: Unibet

Analiza:

Witam dzisiaj na szybko i raczej w ostatnim momencie bo za chwilę finał panów na RG gdzie Rafa Nadal zagra z Thiemem.
Patrząc na przedturniejową drabinke taki skład finału nasuwał się raczej większości fanów tego sportu. Obydwaj są w gazie i na mączce wyróżniają się od reszty czołówki rankingu ATP (aktywnej) Dlatego linia na podwójne błędy w tym meczu po takim kursie jak najbardziej do pobrania. Patrząc w statystki to w ostatnich spotkaniach Nadala niema czego szukać, bukowi chodzi ewidentnie o Austriaka który w ostatnich pięciu pojedynkach na tym turnieju dwukrotnie popełnił ich aż siedem...
Biorąc pod uwagę fakt iż ostatnio Dominicowi
udało się ograć Rafę i zapewne trema przed Wielkim Mistrzem tej nawierzchni mogła się delikatnie zmniejszyć, tym samym upatruje że dotrzyma dziś kroku i będzie serwował nie znacznie gorzej od Nadala, wtedy oboje niepowinni przekroczyć 7 max 8 double fault.
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
maer 216,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Norwegia - Eliteserien
Godz: 18:00
Spotkanie: Stabæk IF - FK Bodø/Glimt
Typ: Stabæk IF
Kurs: 2.25
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Norwegii gdzie w tamtejszej Eliteserien w 13 kolejce ligowej na Nadderud Stadion zmierzą się ze sobą o ligowe punkty miejscowe Stabæk Idrætsforening a w gości przyjedzie zespół Fotballklubben Bodø/Glimt.
Stabæk IF w tym sezonie ligowym w swoich 12 meczach zdobył 10 punktów co daje obecnie 14 miejsce w tabeli ligowej natomiast FK Bodø/Glimt plasuje się na 11 pozycji w tabeli norweskiej Eliteserien ze zdobytymi 12 oczkami w swoich 12 spotkaniach ligowych tego sezonu ligowego.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 2 zwycięstwa, 2 remisy oraz przegrana i bilans bramek 7-6 zaś goście na wyjazdach wygrana, 2 remisy oraz 3 porażki z bilansem bramkowym 3-6.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo dobrze w tym sezonie ligowym u siebie grających gospodarzy którzy na swoim Nadderud Stadion przegrali tylko raz i to z Rosenborgiem czyli ekipą raczej po za swoim zasięgiem ale była to przegrana tylko 0:1 czyli była walka ze strony gospodarzy do tego potrafią grać u siebie z zespołem z Bodo i mają w swoim składzie Ohi Omoijuanfo który w oststnich 2 meczach strzelił dla zespołu 2 gole czyli jest w gazie a goście na wyjazdach tak sobie do tego goście nie potrafią grac na terenie Stabæk IF i bardzo często tam przegrywają i moim zdaniem teraz będzie podobnie i to gospodarze dopiszą sobie komplet 3 ligowych oczek.
⛔ 100
 
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel - PGE Ekstraliga
Godzina: 19:00
Spotkanie: GKM Grudziądz - Sparta Wrocław
Typ: Sparta Wrocław
Kurs: 1.65
Bukmacher: efortuna
Analiza: Nie rozumiem szczerze mówiąc kursów na to spotkanie. W Grudziądziu jest co prawda Artiom Łaguta i Przemysław Pawlicki, ale reszta jest według mnie już dużo słabsza ponieważ Kai, Lindbeack, czy Buczkowski to niestety w tym sezonie nie są dostarczycielem dużych oczek punktowych. Sparta ma drużynie Woffindena, który w piątek i w sobotę przegrał tylko 1!! wyścig, i zabrakło mu przez to 1pkt do kompletu oczek. Do tego mamy Janowskiego, plus lepsi drugoplanowi Milik i Fricke. Dużą robotę zapewne zrobi Maksym Drabik jako junior. Przewuduję wynik 43-47 dla Sparty ???? GL
✅65
 
patraul19 39,1K

patraul19

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball - USA, MLB
Godzina: 21:10
Spotkanie: Colorado Rockies - Arizona Diamondbacks
Typ: under 12 runs
Kurs: 1.95
Bukmacher: LVBET
Analiza:

Ostatnimi czasy Colorado lubią dużo punktować, ale również dużo tracić. Dlaczego więc zdecydowałem się na taki typ? Przeglądając statystyki dzisiejszego miotacza gospodarzy - Kyle&#39;a Freelanda zauważyłem, że w żadnym z domowych startów (a było ich 4), nie pozwolił drużynom przyjezdnym zdobyć więcej jak 3 runy. Ponadto w 2 z 4 startów nie wpuścił ani jednego runa. Bardziej martwi forma Zacka Godley&#39;a - miotacza gości. Ostatnio zaliczył kilka wpadek m.in, z Brewers i Giants, gdzie nie dotrwał do 4 inningu wpuszczając odpowiednio 6 i 7 runów. Dziś pojedynek na najbardziej przyjaznym dla pałkarzy ballparku Coors Field, więc z jego grą może być różnie. Liczę, że nie da za szybko odjechać gospodarzom i będzie trzymał poziom miotacza Rockies. Pewniejszy typ można brać na zwycięstwo gospodarzy po 1.73. Dla lubiących większe ryzyko polecam Rockies i under 11.5, jednak mało buków ma takie zakłady w ofercie.
✅95
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożnaIslandia 2 dywizja
Godzina: 19:00
Spotkanie: Huginn – UMF Afturelding
Typ: 1
Kurs: 7,50
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek 6 kolejki Islandzkiej 2 dywizji, w którym to zmierzą się zajmujący aktualnie 12 i zarazem ostatnią pozycję w tabeli zespół Huginn z 2 Afturelding. Gospodarze tego pojedynku rozegrali aktualnie 1 ligowe spotkania na własnym stadionie, w którym to przegrali 1:3 z Kari. Wszystkie pozostałe spotkania ekipa Huginn rozegrała na wyjeździe przez co bardzo trudno określić ich dyspozycję na własnym stadionie. Goście natomiast mają aktualnie za sobą 2 pojedynki wyjazdowe, w których to zdołali 1x odnieść zwycięstwo a 1x zremisowali zdobywając przy tym 4 bramki a stracili 2. Bukmacherzy zdecydowanie faworyzują tutaj goście z racji aktualnej pozycji w tabeli, lecz warto wspomnieć, że wynika ona w głównej mierze z bardzo dobrej postawy na własnym stadionie. Osobiście zaryzykuje tutaj i pobiorę niesionych dopingiem własnej publiczności przełamanie gospodarzy, na których kurs jest warty zaryzykowania.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom