>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.06.2016 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 866,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na piątek - 10. Czerwca


Typy podajemy z wykorzystaniem poniższego szablonu:

Dyscyplina:
Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:

Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
marsid 12

marsid

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 02:00
Spotkanie: Pittsburgh Penguins - San Jose Sharks
Typ: poniżej 4,5 gola
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Po 4 spotkaniach prowadzą Pingwiny 3:1. Dziś w nocy rywalizacja przenosi się do Pittsburgha i gospodarze stają przed dużą szansą aby na własnej tafli zakończyć te rozgrywki. Ja jednak ide w nieco bezpieczniejszy typ. Wszystkie 4 mecze między tymi drużynami były bardzo wyrównane. W dwóch potrzebna była dogrywka, tylko w 1 na 4 została przekroczona linia 4,5 gola w meczu. Liczę że na to że po raz kolejny zobaczymy bardzo zacięty pojedynek z małą ilością bramek.
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
loki123 250K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa America
Godzina: 1:30
Spotkanie: Urugwaj – Wenezuela
Typ: Urugwaj strzeli powyżej 1.5 bramki
Kurs: 1.91
Bukmacher: Betano


W 2 kolejce grupy C Copa America drużyna Urugwaju zagra z Wenezuelą i ten mecz musi wygrać.
W pierwszym spotkaniu Urusi wysoko przegrali z Meksykiem 1-3 i dlatego myśląc o awansie do dalszej fazy tych rozgrywek muszą zdobyć 3 punkty. Podopieczni trenera Oscara Tabáreza w 10 ostatnich meczach zanotowali tylko 3 porażki i ta porażka z Meksykiem w takich rozmiarach była małą niespodzianką. W tym nocnym meczu w drużynie Urugwaju na pewno nie zagra ukarany czerwoną kartką Matías Vecino a występ Suareza stoi pod znakiem zapytania, ale nie zapomnijmy że w kadrze Urusi są tacy zawodnicy jak Cavani,Hernández,którzy potrafią sami wygrać spotkanie i strzelić kilka bramek. Wenezuela w pierwszym meczu wygrała z Jamajką 1-0 i w tabeli z 3 punktami zajmują premiowane miejsce. Podopieczni trenera Rafaela Ochoa nie mają za dobrych rezultatów w ostatnich meczach bo na 10 ostatnich meczach zanotowali zaledwie 2 zwycięstwa.
Urugwaj po porażsce z Meksykiem jest pod ścianą i muszą zdobyć 3 punkty a każdy wie że stać ich na strzelenie swoim rywalom kilka bramek ja proponuje zagrać że strzelą przynajmniej 2 po dość dobrym kursie.
100
 
P 268

pawelek1086

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, EURO
Spotkanie: Francja - Rumunia
Godz; 21:00
Typ: Francja nie wygra (x2)
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Powiem szczerze, że w ogóle nie wierzę we Francję. To jest jedna z tych ekip, które zawsze brane są pod uwagę jako faworyci, a finalnie bywa różnie. Wszycy pamiętamy chociażby MŚ 2002, gdzie aktualni mistrzowie świata i europy nie potrafili wygrać meczu. Wszyscy pamiętamy powtórkę tej sytuacji z MŚ 2010, gdzie reprezentacja Francji się skompromitowała, wszyscy pamiętamy EURO 2012, gdzie Francja w całym turnieju strzeliła 3 bramki, z czego 2 Ukrainie. Teraz będą mieli jeszcze trudniej. Balonik jest napompowany do granic możliwości, a presja jest ogromna. Wszystko to na pewno przełoży się na mecz z Rumunami, który po prostu Trójkolorowi muszą wygrać. Muszą i koniec. Jeśli szybko nie strzelą bramki to nerwowość będzie rosła z minuty na minutę.
Tymczasem Rumuni to nie są żadni chłopcy do bicia. Obok Anglii, Włoch i Austrii jako jedyni nie przegrali ani jednego meczu w eliminacjach. Żeby było ciekawiej - nie licząc porażki w meczu towarzyskim z Ukrainą 29 maja tego roku (3:4) Rumunia po raz ostatni przegrała... dwa lata temu, również w meczu towarzyskim z Algierią (1:2). W ostatnim czasie uzyskali szereg niezłych wyników z najlepszymi drużynami świata np: 0:0 z Hiszpanią (marzec 2016, towarzyski), 2:2 z Włochami (listopad 2015, towarzyski), czy 0:0 z Argentyną (marzec 2014, towarzyski). Krótko mówiąc - nie należy ich lekceważyć.
Do tego na deser dodajmy wyniki h2h. Okazuje się, że na pięć ostatnich meczów pomiędzy reprezentacjami Francji i Rumunii, Trójkolorowi wygrali raz i padły cztery remisy.
Podsumowanie - Francja jest faworytem, ale wcale nie oznacza, że wygra. Nie rozumiem czemu kurs na nich oscyluje w granicach 1.3. Jak dla mnie odpowiedniejszy byłby ok. 2.00. Tak czy inaczej myślę że już pierwszego dnia EURO będzie nie lada niespodzianka.
100
 
pasquardo 821

pasquardo

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, EURO 2016
Godzina: 21:00
Spotkanie: Francja - Rumunia
Typ: handi azjatycki 1.75 Francja
Kurs: 2.17
Bukmacher: Unibet
Analiza:
No to startujemy z typami na EURO. W pierwszym meczu gospodarz zagra z Rumunią. Francuzi zechcą już w pierwszym meczu szybko objąć prowadzenie i kontrolować mecz,aby uniknąć niepotrzebnych nerwów. A że gospodarzom zawsze pomagają kibice, ale i sędziowie. Wiadomo, gospodarz musi zajść jak najdalej, a na pewno wyjść z grupy, bo jak nie, to atmosfera podupada wraz z zyskami ze sprzedaży. Ale ekipa francuska zapewne nawet nie będzie się musiała oglądać na arbitra. Ma tak dobry skład, że Rumuni mogą im go pozazdrościć. Zawodnicy typu Griezmann, Pogba potrafią jednym zagraniem zmienić oblicze meczu. Co do Rumunów... Kiedyś znałem ich cały skład (tzn. z czasów Hagiego), jutro na pewno zakupię skarb kibica EURO i na niego zerknę ,ale jakoś nie budzą mojego zainteresowania. Jak to sięmówi, sam fakt, że zakwalifikowali się do turnieju już świadczy o tym, że prezentują solidny poziom, ale uważam, że Francuzom nie dadzą rady. Mało tego, Francuzi powinni to gładko wygrać min 2 golami
100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP &#39;s-Hertogenbosch
Godzina: 11:00 - Godzina pewnie ulegnie zmianie
Spotkanie:
Mahut N. - Tomic B.
Typ: Mahut N.
Kurs: 2.01
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
H2H 1:1 z lat 2011-2016. To pierwsze zwycięstwo Mahuta nie powinno dziwić z przed 5 lat, bo wtedy Tomic miał około 18-19 lat, za to zwycięstwo Australijczyka z tego roku podczas turnieju w Brisbane również nie, bo jak to w zwyczaju ma Bernard on co roku na Australijskich kortach gra świetnie i odnosi tam bardzo dobre wyniki.
Obaj dość dobrze grają na trawie, ale jest to turniej w &#39;s-Hertogenbosch który Mahut już dwa razy wygrał i pokonał tutaj nie raz kogoś znacznie lepszego niż Tomic. Wawrinka nie dał rady Mahutowi czy Goffin, ogólnie tak jak już Wam wcześniej pisałem. Mahut tutaj wspina się na wyżyny swoich umiejętności i naprawdę ma wielkie szanse na zwycięstwo w tym meczu. Może i stracił set z Mathieu, tylko z nim wcześniej 3 razy przegrał, więc w końcu przełamał zła serię. Ja bym tutaj wystawił kursy 1,75-2,10 na korzyść Francuza.
Jutro świetne typy w męskim tenisie się szykują:
Muller G. - kurs ponad 2,00
Karlovic + Querrey
Stepanek H2H 7:1 z &quot;Kolbą&quot; - kurs ponad 2,00
JMDP + Federer?
Youzhny?
✅101
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa America
Godzina: 1:30
Spotkanie: Urugwaj Wenezuela
Typ: Urugwaj prowadzenie do zera (wynik do przerwy)
Kurs: 2.5
Buk: Bet365
Szkoda, że Urugwaj dalej bez Suareza ale i tak powinni to brać jak będzie remis to może być po turnieju, a Wenezuela specjalnie skutecznością w meczu z Jamajką nie grzeszyła, grali przez prawie 70 minut z przewagą zawodnika i nie wrzucili tej 2 bramki. MArtinez miał szanse w drugiej połowie na drugą bramkę ale nie wyszło no i prawie, że setka Rondona bo tym uderzeniu głową przez Angela, tak się przyglądałem to sam nie wiem jak ten Rondon to przestrzelil. Urugwaj na papierze też wygląda dużo lepiej, bez Suareza ale Hernadnez i Cavani powinni zrobić robotę o ile Cavaniemu wyjdzie mecz bo w tym sezonie czasem dawał dupy.
Ten mecz to taki must win dla Urygwajczyków i nie ma co tutaj szukać innego wyniku wg mnie, po pierwsze to lepsza ofensywa, a po drugie obrona, no bo kto tam jest na środku? Gimenez i Godin, a tych panów i ich klasy gry obronnej chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. Więć Urugwaj na 100% coś ukłuję, a czy Wenezuela będzie na tyle mocna żeby przebić tą defensywe? Raczej mało prawdopodobne. Ursusi lepsi z przodu, lepsi z tyłu, muszą to brać.
100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Copa America
Godz: 01:30
Spotkanie Urugwaj-Wenezuela
Typ: Urugwaj wygra dokładnie 2 golami
Kurs 5.20
Buk Unibet
Analiza: Według mnie spotkanie w którym warto postawić na over w bramkach, Urugwaj w tym turnieju jak na razie doznał porażki w spotkaniu z Meksykiem i zajmuję ostatnią pozycję w tabeli, Wenezuela swoje spotkanie wygrała z zespołem z Jamajki i myślę że w tym meczu Urugwaj na wpadkę sobie pozwolić już nie może bowiem będzie się to wiązało z tym iż ich ekipa najprawdopodobniej nie zagrała by w dalszej fazie tego turnieju, moim zdaniem gospodarze już do połowy powinni zdobyć prowadzenie , Wenezueli nie idzie za dobrze w meczach gdzie ich rywalem jest Urugwaj, obie ekipy spotykały się ze sobą do tej pory 28 krotnie , zauważyłem że tylko 4 razy padło mniej niż 2 bramki w spotkaniu pomiędzy nimi, moim zdaniem w tym meczu będzie podobnie, liczę iż obie ekipy zdołają zdobyć co najmniej po jednym golu, a faworytem do zdobycia kompletu punktów zostaje ekipa która naszpikowana jest gwiazdami mogącymi spokojnie powalczyć nie tylko o udział w kolejnej fazie tych rozgrywek,ale spokojnie mogą spróbować zawalczyć o zwycięstwo w turnieju, ja polecam zagrać over ,ale na wygraną Urugwaju można pograć .
100
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - EURO 2016
Godzina: 21:00
Spotkanie: Francja - Rumunia
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.92
Bukmacher: Bah
Chyba każdy fan piłki nożnej z niecierpliwością czekał na ten moment, który właśnie nadszedł - zaczynamy najciekawsze rozgrywki narodowe w piłce nożnej - Mistrzostwa Europy. To właśnie tutaj wielu piłkarzy zostaje dostrzeżonych przez skautów, jak również ceny rynkowe gwałtownie rosną, bądź spadają. Ale wszyscy to wiemy, przejdę zatem do analizy mojego typu.
Okres przygotowawczy reprezentacji Francji przed Euro w tym roku wypadł może nie obiecująco, ale z pewnością pomyślnie. 4 mecze, wszystkie wygrane, 13 strzelonych bramek, ale zarówno aż 6 straconych, co jasno określa wielki potencjał w ofensywie, jak również nie do końca szczelne szyki obronne. Jednak wiadomo, że mecze towarzyskie to tylko namiastka tego, co drużyna jest w stanie zrobić w meczu o stawkę, a z pewnością ten mecz się do takich zalicza. Francuzi nie mogą sobie pozwolić na blamaż w spotkaniu otwierającym tegoroczne Mistrzostwa. Nie dość, że grają na swoim terenie to jeszcze mają świetnych zawodników, dla większości których obecny sezon z pewnością można zaliczyć do bardzo udanych.
Co do Rumunów, ich gra w eliminacjach zupełnie mnie nie porwała, co prawda jako 1 z 3 drużyn występujących w eliminacjach nie przegrała żadnego spotkania, to nie ma czym się tutaj zbytnio ekscytować, bo i z kim miała przegrywać? Byli oni w zdecydowanie najsłabszej grupie, a ich połowa meczów wyglądała jakby nie mieli w ogóle ochoty grać w tych rozgrywkach, no ale udało się i teraz trzeba się jakoś pokazać, chociażby strzelając gola w meczu otwarcia. Jest to bardzo bardzo prawdopodobne, że pod wpływem wysokiego ciśnienia kolejny raz obrona Francuzów zawiedzie, jednakże końcowy wynik tego spotkania jak dla mnie jest możliwy tylko jeden - pewne zwycięstwo gospodarzy. Jeśli Rumuni kolejny raz zawiodą, to Griezmann i spółka pokaże prawdziwe oblicze ataku, co mimo wszystko potwierdzi oddany przeze mnie typ.
92
 
baxik 0

baxik

Użytkownik
Dyscyplina:⚽ Piłka Nożna - Copa America
Godzina: 1:30
Spotkanie: Urugwaj - Wenezuela - Handicap azjatycki
Typ: Urugwaj -1
Kurs: 2.25
Buk: Bet365
Analiza:
Urugwaj gra dzisiaj drugi mecz na Copa America, mecz o wszystko. Po porażce z Meksykiem, muszą wygrać z Wenezuelą, którzy po zwycięstwie z Jamajką ma szanse na wyjście z grupy. Jednak ciężko będzie im z Urugwajem który ma nóż na gardle. Nie zagra znowu Suarez, ale to nie powienien być problem, jest Cavani który dużo daję w ofensywie. W ostatnich 5 meczach między nimi 2 razy wygrał Urugwaj, a 3 razy padł remis. Podsumowując, odpadnięcie z Copa Amercia po fazie grupowej byłby dla Urugwaju prawdziwą porażką, dlatego dzisiaj wygrają z Wenezuelą, ja stawiam na -1 bramkę, bo bardzo możliwe że wygrają więcej niż 1 bramką, a jeśli nie? No to będzie zwrot, warto zagrać według mnie. Powodzenia. ????
100
 
usercube 6

usercube

Użytkownik
Dyscyplina: ATP - SINGIEL: Stuttgart (Niemcy), trawiasta
Godzina: 14:00
Spotkanie: Federer R. (Sui) - Mayer F. (Ger)
Typ: Roger Federer wygra 2:0
Kurs: 1.55
Bukmacher: Oddsring
Analiza: Jestem zszokowany takim kursem na Federera. Wiadomo powraca po kontuzji, jednak bukmacherzy chyba nie oglądali meczu, a opierali sie na przegranym przez niego secie. Na szczęście, oglądałem ten mecz i sądzę, że Federer grał na swoim poziomie, może jeszcze się nie rozkręcił na maksa. Czasami piłka wyleciała o centymetry na aut i tyle, trochę za słaby return i Fritz( 18 lat)to wykorzystał. Zagrał chyba swój mecz życia. Bezpośrednie spotkania z Mayerem F. wszystkie gładko dla Federera. Moim zdanie to najpewniejszy dzisiejszy typ z fajnym kursem.
55
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: piłka nożna, ME
Data: 21:00
Spotkanie: Francja-Rumunia
Typ: Rumunia over 2,5 celnych strzałów na bramkę
Kurs: 1.8
Bukmacher:Unibet
Francuzi stawiani przez większość w roli głównego faworyta w turnieju, i przebiegnięciu się po Rumunach na inaugurację imprezy.
Jestem nieco zdystansowany do takiego scenariusza, oczywiście uważam że Francuzi bardzo prawdopodobnie przechylą w tym meczu szalę na swoją korzyść, jednak będą musieli się trochę namęczyć i to nie będzie spacerek, reprezentacja Rumunii to nie są typowi chłopcy do bicia i na pewno są w stanie pokazać pazur w tym meczu.
Wielkie turnieje nie toczą się często tak, jak to każdy najprościej przewiduje, i tutaj na starcie też może dojść do jakiejś niespodzianki, jaką chociażby może być remis, Francuzi też w tym pierwszym meczu mogą mieć paraliż związany z presją i brakiem sukcesów krajowych w ostatnich latach, a przecież już dochodziło do ciekawych wyników na wielkich turniejach, np Hiszpania na starcie przegrywała ze Szwajcarią, czy Włosi nie potrafili wyjść z grupy.Francja raczej nie musi się martwić o awans, mają stosunkowo korzystną grupę i nawet 3 drużyna może się cieszyć z awansu, ale też nie ma co się nastawiać że będą orać każdego, tym bardziej grać po takich niskich kursach.
Rumunia to solidna reprezentacja tworząca monolit i na takie spotkanie będą mieć pomysł.Bez wątpienia ciężkie spotkanie przed nimi, ale swoje w tym meczu mogą pokazać.Francja nastawiona na ofensywę będzie także musiała gościć Rumunów pod swoją bramką, więc idę na te 3 strzały na bramkę dla gości.
100
 
mazi27 112

mazi27

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa America, Grupa C
Godzina: 01:30
Spotkanie:
Urugwaj - Wenezuela
Typ: Urugwaj
Kurs: 1.70
Bukmacher: Betclic
Analiza: Tak jak wspomnieli koledzy wyżej nie gra Suarez, ale przecież Urugwajczycy mają innego świetnego napastnika - Cavaniego. W pierwszym swoim meczu Urugwaj przegrał z Meksykiem 1:3, a Wenezuela pokonała 1:0 Jamajkę. Meksykanie mieli przewagę nad Urugwajem, ale dopiero w osiemdziesiątej piątej minucie zdobyli gola na 2:1 i w doliczonym czasie przypieczętowali zwycięstwo. Wenezuela grała ponad godzinę w przewadze, ale co ciekawe gola strzelili w momencie gdy na boisku było jeszcze po jedenastu zawodników. Zwycięzcy oddali raptem trzy celne strzały, a wg mnie lepiej do momentu pokazania czerwonej kartki grali Jamajczycy. Moim zdaniem Urugwaj wygra, bo po prostu chce pozostać w grze o wyjście z grupy, a wiadomo, że w przypadku porażki i zwycięstwa Meksyku Urugwajczycy pojadą do domów.
Powtórzony typ
100
 
marian77 541

marian77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa America
Godzina: 04:00
Spotkanie:
Meksyk - Jamajka
Typ: 2 HT
Kurs: 11
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Hm.. Nie wiem co mnie nawiedziłoaby typować dzisiaj taki rezultat anie inny.. Kursy są zdecydowanie przesadzone na wygraną Meksyku @1.22 toż to totalna kpina może się mylę ale wg. mnie Meksyk w tym meczu się trochę namęczy.
Wracając do kursów jak mówiłem że to kpina bardzo łatwo można sobie spojrzeć na spotkanie z lutego 2013r kiedy to kursy też tak szły w dół i była to kpina, że nie warto stawiać i co - nie weszło był remis po kursie od 6,5 do 8 a rok wcześniej Jamajka wygrała 1:0.
Mimo, iż Jamajka przegrała pierwsze spotkanie z Wenezuelą to tak coś przeczuwam, że oni poprowadzą zwycięstwo do przerwy.
Analiza może i skromna ale nie mam nic więcej do dodania nawet jeśli nie załapie się do konkursu - nie zależy mi ????
100
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa America
Godzina: 04:00
Spotkanie:
Meksyk - Jamajka
Typ: Meksyk -1
Kurs: 1,66
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Raczej powinno być swobodnie. Ze wszystkich drużyn w pierwszej kolejce gier Meksyk zaprezentował się zdecydowanie najlepiej. Szybka i widowiskowa gra, niemal najmocniejszy skład jakim dysponuje El Tri. Z wcale nie słabym przeciwnikiem wygrali przekonująco i stworzyli naprawdę dobre widowisko. Jeżeli powtórzą ten poziom, to nie wyobrażam sobie jakiegoś zagrożenia ze strony drużyny Jamajki. Zabawowy beztroski futbol Jamajczyków zakończył się porażką z nie grającą niczego pozytywnego Wenezuelą, choć trzeba przyznać że mieli swoje sytuacje. Jednak mecz stał na bardzo niskim poziomie, słabo to wyglądało pod względem technicznym i taktycznym. Meksyk jest o wiele lepiej zorganizowaną drużyną, i bez wielkiego wznoszenia się na wyżyny może dzisiaj skończyć się podobną kanonadą jaką zafundowała Haitańczykom Brazylia (notabene też nie grająca wielkiego meczu). Meksyk wygrywając dzisiaj zapewnia sobie awans do ćwierćfinału, więc na pewno nie odpuści.
66
 
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa America
Godzina: 1:30
Spotkanie: Urugwaj – Wenezuela
Typ: Urugwaj i over 2,5
Kurs: 2.87
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jutro o 1:30 polskiego czasu dojdzie do bardzo ciekawej potyczki w grupie C Copa America. Drużyna Urugwaju podejmie zawodników z Wenezueli. Faworytem buków jak i moim są podopieczni O. Tabareza. Popieram zdanie moich poprzedników. Ekipa Urugwaju powinna spokojnie wygrać jutrzejszy mecz. Ja wiem, że nazwiska i pieniądze nie grają ale ich siła ofensywna jest ogromna. Cavani, Lodeiro, Hernandez z przodu powinni dać ekipie Urugwaju kilka bramek. Po pierwszej porażce z meksykanami urusi są pod ścianą. Liczą się tylko 3 punkty. Wenezuela na pewno powalczy ale wydaje mi się, że nie będą w stanie przeciwstawić się Urugwajowi. Zakładam ostre ataki od początku meczu, szybko strzelone bramki i pewne zwycięstwo Cavaniego i spółki. Pozdrawiam
100
 
loki-3 2,8K

loki-3

Użytkownik
Dyscyplina: siatkówka - World Grand Prix
Godzina: 16:40
Spotkanie: Turcja - Belgia
Typ: Turcja -1,5 seta
Kurs: 2,0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Turniej I dywizji pierwszego weekendu WGP. W Kaliningradzie zagrają Rosjanki, Holenderki, Belgijki i Turczynki. Na tapetę biorę mecz Turcja - Belgia. 10 dni temu obydwa zespoły spotkały się w turnieju towarzyskim w Montreux. Tam górą był zespół belgijski, ale ogólnie lepsze wrażenie w całym turnieju zrobiły Turczynki. Młody zespół turecki będący w przebudowie miał naprawdę przebłyski całkiem ciekawej gry. Ograły miedzy innym silne Chinki, Holenderki i ostatecznie zajęły 3 miejsce. Myślę, że w Kaliningradzie będzie okazja do rewanżu i liczę na pewne zwycięstwo Turcji.
100
 
czarny_pan 59

czarny_pan

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 02:00
Spotkanie: Pittsburgh Penguins - San Jose Sharks
Typ: 1 (60&#39;)
Kurs: 2.10
Bukmacher:
Analiza:

Nie oszukujmy się...Pens stoją przed historycznym wyczynem dla siebie, mogą wywalczyć Puchar Stanleya po raz pierwszy i to przed własną publicznością. Nikt w drużynie gospodarzy nie potrzebuje dodatkowej motywacji przed dzisiejszym spotkaniem, argumenty sportowe również są po ich stronie. Ok, Rekiny to w miarę solidna ekipa, ale dla nich największym sukcesem jest sam awans do finału - powiem tak, byli najlepsi w swojej...przeciętności. Potrafili wygrywać niemrawe w swoim wykonaniu mecze, ale to trochę zbyt mało jak na takiego przeciwnika, który stoi przed życiową szansą. Murray w bramce Pingwinów dokonuje rzeczy czasem niemożliwych, reszta ekipy jest również w bardzo dobrej formie.
Uważam, że dzisiejszej nocy zatriumfują Pens i będą cieszyli się razem ze swoją publicznością. Są szybsi na lodzie, działają sprawniej - zauważyłem nawet, że skrupulatnie omawiają poszczególne zmiany podczas gry. Rekiny krwawią, a dziś po raz ostatni w serii ustąpią Pingwinom.
Zły zapis (brak bukmachera)
100
 
nynek92 121,2K

nynek92

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Stuttgart
Godzina: 17:30
Spotkanie: Juan Martin Del Potro - Gilles Simon
Typ: 1
Kurs: 1.45
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Kolejny raz uderzam w Del Potro ^_^
Jeśli Federer sobie nie odpuści tego turnieju, to wydaje mi się, że może dojść do ciekawego finału Federer - Del Potro.
Póki co jednak Del Potro musi sobie poradzić z Simonem.
Czy ma szansę? A i owszem!
H2H 4:3 na korzyść Argentyńczyka. 3 z 4 zwycięstw odniósł na trawie. Dwie pierwsze rundy wygrał dość gładko po 2:0, nie pozwalając przeciwnikom dojść nawet do break pointa. Spotkań nie oglądałem bo pracowałem, ale ze skrótów i statystyk można wysunąć wniosek, że wraca on do formy i w przyszłym roku jeśli zdrowie pozwoli, będzie się liczył w Tourze.
Ale do meczu...
Gilles w tym sezonie nie zachwyca. Najdalej dochodził do ćwierćfinałów, czyli etapu, na którym właśnie jesteśmy. Po za Ciliciem nie ma na rozkładzie żadnego klasowego tenisisty. W tamtym sezonie na trawie 2 ćwierćfinały i półfinał w Queen&#39;s, więc to chyba jest szczyt jego możliwości i pewnego etapu on już nie przeskoczy. W poprzedniej rundzie zmierzył się ze Struffem, którego nijak można nazwać &quot;tenisistą od trawy&quot;. Struff na trawie przez całą karierę ma statystyki 6/13, a i tak potrafił ugrać seta z Simonem. To tylko dobitnie pokazuje w jak słabej formie jest Francuz.
Del Potro opisywałem już w dziale z tenisem. Jeśli dodać jego atuty, przynajmniej to, że jest klasę lepszy od Simona i brak formy Francuza, można spokojnie inwestować swoje oszczędności na Argentyńczyka. Dla odważnych polecam dokładny wynik 2:0 po kursie 2.00.
Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych ;)
45
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa America, Grupa C
Godzina: 01:30
Spotkanie:
Urugwaj - Wenezuela
Typ: over 3
Kurs: 2,72
Bukmacher: Pinnacle

Mimo że Urugwaj wciąż gra bez najlepszego piłkarza obecnego sezonu ligowego, który jest kontuzjowany to wciąż jest faworytem do wygrania tego meczu jak i jednym z głównych faworytów do zgarnięcia pucharu Copa America. Nie będę wymieniał jacy piłkarze grają ciągle w Urugwaju bo to jest trochę bez sensu. Uważam, że Urugwaj będzie chciał zademonstrować swoją siłę po przegranym meczu z Meksykiem i będą chcieli szybko strzelić 2 gole po czym nastąpi rozluźnienie i pewnie coś stracą bo atak Wenezueli jest w stanie to zrobić jak i defensywa Urugwaju ostatnio na dużo pozwala. Przewidywany wynik wg mnie to 3:1 lub 3:2 dla Urugwaju.
100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom