>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 10.06.2014 (wtorek)

Status
Zamknięty.
maer 268,5K

maer

Typer A-League
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 10. Czerwca

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
maer 268,5K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Singapur ( S League )
Spotkanie: Tampines Rovers - DPMM FC
Typ: 1
Kurs: 2.20
Data: 10.06.2014
Godzina: 13.30
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Jako że najlepsze rozgrywki się pokończyły a słabsze w znanych krajach 10 czerwca raczej nie grają to trochę poszukałem w innym rejonie i mój wzrok zatrzymał się na singapurskiej S League.
W singapurskim Tampines liczącym ponad dwieście szesnaście tysięcy mieszkańców na Clementi Stadium mogącym pomieścić cztery tysiące widzów odbędzie się spotkanie o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Tampines Rovers Football Club załozonym w roku 1945 a w gości z państwa Brunei a z miasta Bandar Seri Begawan liczącego około sto czterdzieści tysięcy mieszkańców przyjedzie drużyna grająca w S League a założona w roku 2000 a mianowicie Duli Pengiran Muda Mahkota Football Club.
Tampines Rovers rozegrał w tym sezonie ligowym 14 spotkań w których zdobył 25 punktów po 7 zwycięstwach, 4 remisach oraz 3 porażkach i zajmuje obecnie 4 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramek 27-21.
DPMM FC zdobyła 31 oczek w swoich 14 meczach ligowych w tym sezonie po 10 zwycięstwach, 1 remisie oraz 3 porażkach co daje obecnie pozycję lidera tabeli singapurskiej S League, bilans bramkowy 34-10.
Gospodarze u siebie w tym sezonie ligowym zagrali 8 razy zdobywając 17 oczek po 5 wygranych, 2 remisach oraz 1 porażce, bilans bramkowy na swoim Clementi Stadium 18-11.
Goście zdobyli 13 punktów w swoich 6 spotkaniach wyjazdowych w tym sezonie po 4 zwycięstwach, 1 remisie oraz 1 przegranej, bilans bramek na wyjazdach 8-2.
Mecz zapowiada się niezwykle ciekawie gdyż oba zespoły nieźle rozpoczęły sezon a w ostatnich 4 spotkaniach pomiędzy nimi w mieście Tampines to gospodarze wygrywali 2 razy oraz 2 razy padał remis, bilans bramek w tych spotkaniach 5-3.
Mój typ w tym spotkaniu to wygrana gospodarzy, Tampines Rovers Football Club nieźle zaczął sezon i wpadki u siebie przydarzyły im się z dobrymi ekipami na wyjazdach w formie lecz gospodarze potrafią strzelać wiele bramek u siebie a Duli Pengiran Muda Mahkota Football Club dobrze zaczął ten sezon tak samo na wyjazdach lecz ostatnio przegrał dwa mecze z rzędu w lidze co sugeruje kryzys tej drużyny i moim zdaniem ten mecz na wyjeździe z dobrym u siebie Tampines Rovers również przegrają.
✅120
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Towarzyskie
Godzina:
01;00
Spotkanie: Ghana-Korea
Typ: Ghana wygra 1 golem
Kurs: 4.10
Bukmacher: Unibet
Analiza: Witam, na jutro wybrałem spotkanie towarzyskie pomiędzy ekipami Ghany , oraz Korei Południowej.Dla mnie faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu jest ekipa Ghany , która zagra ostatni sprawdzian przed Mundialem , który rozpoczyna się już w czwartkowy wieczór. Ghana ma bardzo trudną grupę , ponieważ zmierzy się z USA, Niemcami oraz Portugalią, to jednak te dwa ostatnie zespoły są faworytami do wyjścia z grupy na pierwszych dwóch pozycjach,ale Ghana może w tych mistrzostwach namieszać. Ja uważam ze w spotkaniu z Korea zagrają dobrze, ponieważ jak pisałem to ostatni ich sprawdzian,ale mogą też zagrać zachowawczo, ponieważ sądzę że jak strzelą bramkę, to mogą potrenować grę obronną. Myślę że dużo goli w tym spotkaniu nie obejrzymy, postawiłbym na wygrana Ghany jednym golem, stawiam na wynik 1:0.
⛔100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: NHL, Hokej
Godzina: 2:05
Spotkanie: New York Rangers - Los Angeles Kings
Typ: Rangers OT
Kurs: |1.72|
Buk: Unibet !
No nic, jak nie teraz to kiedy wezmą się w garść Strażnicy? Ja czuję że to już dziś nastąpi. Ostatni mecz mimo że wygrywali dwoma bramkami, to zlekceważyli Kings i mając wynik już na prawdę solidny przed powrotem do domu stracili bardzo ważne dwie bramki. Królowie złapali wiatr w żagle i ich ataki były coraz bardziej pewniejsze i bardziej agresywniejsze. Pomimo wielkiego potencjału i ambicji jaką ma goalie Lundgvist to i on nie poradził sobie z tą maszyną do strzelania jaką mają Królowie. Dzisiaj już niemalże ostatni gwizdek dla dzisiejszych gospodarzy i jeśli oni nie postawią się na miare swoich najwyższych możliwości to mogą sie pożegnać z Pucharem Stanleya. Kings grają swoje i na pewno nie będą dzisiaj się bronić, ale wyczuwam że Królowie jednak dzisiaj mimo dobrej gonitwy dziś ten mecz przegrają. Nie da się wygrywać meczu za meczem, wiedząc że ranga o Puchar Stanleya, jest bardzo prestiżowa. Strażnicy mają atut własnej tafli, publiczność również będzie ich zagorzale dopingować. Mecz nie będzie spacerkiem, Nash w końcu w ostatnim meczu zanotował najwięcej trafień od wszystkich zawodników. Miał ich osiem, ale żadnej nie umieścił gumy w sieci. Czas najwyższy wziąć się do roboty i poprowadzić swój team do zwycięstwa. Bo szanse, powoli maleją ale ich nie skreślam dlatego im zaufam w dzisiejszym meczu. Strażnicy wręcz muszą mieć łeb na karku i być skoncentrowani do końca, bo to że maja nóż na gardle to wiadomo ale trzeba w końcu włączyć szósty bieg! I ten mecz wygrać, nie tylko dla kibiców... ale dla siebie!
⛔100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 2:00
Spotkanie: Rangers- Kings
Typ: Rangers 2 golami
Kurs: (5.0)
Bukmacher: bet365
Analiza:
Chłopaki wcześniej już przeanalizowali ten mecz. Od siebie powiem tak. Rangersi w obu meczach wychodzili na prowadzenia, więc chętnie postawiłbym tu ich gola jako pierwszego, lub prowadzenie po pierwszej tercji. Co więcej? W drugim meczu Kings dostali 2 prezenty od sędziów z czego skorzystali i wyrównali stan meczu na 4-4, później go wygrywając. Spokojnie ten mecz Rangersi powinni wygrać. Z resztą ten pierwszy też nie układał się im źle do 3 tercji. Obie wygrane jednym golem i czy będzie trzeci remis z rzędu? To bardzo duży zarobek dla ludzi, którzy grają progresją na remis w hokeju, ale czy trzy razy? Trzy remisy i trzy wygrane LA? Nie będzie lepszej okazji do wygranej Rangersów jak dziś i jeśli regulaminowy czas gry to i pusta bramka, więc wygrana wyżej niż golem...
Tym razem jakiego strzelca bym proponował? Stepan po kursie 4.10.
⛔100
 
L 136

lubinek95

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Towarzyskie
Godzina: 01:00
Spotkanie: Ghana-Korea
Typ: X/1 Połowa/Koniec
Kurs: 5.00
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Niestety ostatni mecz między Usa a Nigerią troszkę za szybko padła bramka, ale cóż dzisiaj czas żeby się odegrać na Ghanie, która nie strzela goli w pierwszych połowach ostatnio tak samo, jak Korea a więc underowy mecz w pierwszej połowie się zapowiada i w 2 połowie Ghana powinna ukuć bramkę nie więcej patrząc na ostatnie mecze drużyny z Afryki gdzieś pomiędzy 50-75 minutą. Warto też nadmienić, że kursy na wygraną Ghany, jak w przypadku USA drastycznie w czasie ostatnich 30 minut zaczęły spadać w dół i z 2.50 dochodzą już koło 1.80 w większości bukmacherów a spadek na X/1 w który idę jest 6.00 na 5.00 u bukmacherów.
⛔100
 
kary1 477

kary1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecze Towarzyskie
Godzina: 01:00
Spotkanie: Ghana - Korea Południowa
Typ: Remis
Kurs: 3.10
Bukmacher: Bet365
Właśnie to lubię, mecze towarzyskie przed ważnymi turniejami, nikt nie ryzykuje, gry toczą się spokojnie i ci, którzy przygotowują się do mistrzostw świata najczęściej przegrywają takie mecze. Dziś mamy sytuacje, gdzie obie drużyny niedługo wystąpią w finałach mistrzostw świata, dobra okazja aby sprawdzić formę między sobą. Uważam, że obie drużyny mają równe szanse na zwycięstwo i wytypowanie wyniku jest naprawdę trudne, lecz według mnie padnie tutaj remis. Nikt nie chciałby, aby na dwa dni przed turniejem jeden z ważniejszych zawodników nagle wypadł ze składu, dlatego pewnie Ghana wystawi dość rezerwowy skład, właśnie ze względu na ryzyko kontuzji i prawdopodobnie tak samo zrobi Korea Południowa. Myślę, że obie drużyny podejdą spokojnie do tego meczu i padnie wynik w granicach remisu. Polecam!
⛔100
 
dundersztyc 66

dundersztyc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Towarzyskie
Godzina:
01;00
Spotkanie: Ghana - Korea Południowa
Typ: Over 3,5 gola
Kurs: 5.50
Bukmacher: Bet365
Analiza: Mecz towarzyski pomiędzy Ghaną a Koreą Południową. Na początek suche statystyki; w ośmiu meczach, które Ghana rozegrała w tym roku, do bramki trafiali tylko trzy razy. Dodatkowo, pięć meczów z rzędu to spotkania, gdzie zawodnicy Ghany schodzili z boiska z zerowym stanem konta. Cztery stracone bramki, w tym dwie w dwóch meczach towarzyskich przygotowujących do Mistrzostw Świata. Nie jest to straszny wynik, jeśli chodzi o bramki stracone, co nie można powiedzieć o tych zdobytych. Jeśli chodzi o Koreę; pięć meczów; trzy bramki zdobyte, siedem straconych. Mogłoby się wydawać, patrząc na ostatnie wyniki obu drużyn, że gradu goli nie ma co się spodziewać, co patrząc na składy trochę niepokoi, w obu drużynach ma kto strzelać, szczególnie w Ghanie, mowa tutaj o Asamoah Gyanie; strasznie bramkostrzelny napastnik, dla reprezentacji trafiał 37 razy. Obie drużyny za dużo ze sobą nie pograły, zaledwie trzy mecze towarzyskie, gdzie w dwóch z nich padły cztery bramki, w jednym zaś trzykrotnie piłka była wyciągana z siatki. Było to dawno temu, w niewielkim stopniu tym kieruję się stawiając na ten typ, ale to tylko mały uszczerbek tego, na czym bazuję. Obie reprezentacje jak widać nie są bramkostrzelne, ostatnie mecze pod względem ilości zdobytych goli na korzyść są straszne. Niemniej jednak, liczę że coś pęknie i padnie kilka bramek. To ostatni sprawdzian dla obu drużyn, więc spodziewam się eksperymentów taktycznych, a co za tym idzie - ofensywne nastawienie. Mam nadzieję, że to będzie otwarty mecz, gdzie można będzie się spodziewać kilku - powiedzmy czterech - bramek. GL.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Godzina: 2:05
Spotkanie: New York Rangers - Los Angeles Kings
Typ: Carl Hagelin w tym meczu strzeli przynajmniej jedną bramkę
Kurs: 4,50
Bukmacher: Unibet
Analiza: Stan rywalizacji po dwóch meczach to 2:0 dla Los Angeles Kings. Czy to sprawiedliwy wynik po dwóch meczach? Raczej nie, patrząc na przebieg obu spotkań, to według mnie bardziej sprawiedliwe by tutaj było 1:1. Nie widzę value w typie na którąś z drużyn, więc poszukałem czegoś na zawodników. Tak oto wpadłem na pomysł, by zagrać na to, że Carl Hagelin z New York Rangers strzeli tutaj co najmniej jedną bramkę. Mecze w tym wielkim finale toczone są w bardzo dobrym tempie, jest w nich mnóstwo dogodnych okazji dla obu drużyn, co dało bardzo wysoki wynik w drugim spotkaniu, gdyż 5:4 dla Los Angeles Kings. Tym razem bramek też nie powinno zabraknąć po obu stronach. Carl Hagelin to bardzo szybki zawodnik i szczególnie pierwszy mecz pokazał jak duże problemy mają Los Angeles Kings, by go zatrzymać. Hagelin strzelił bramkę w pierwszym spotkaniu właśnie dzięki swojej szybkości, bo wyszedł sam na sam z bramkarzem. Carl Hagelin strzelił też dwie bramki w serii z Montreal Canadiens oraz dwie z Pittsburgh Penguins. W serii z Philadelphia Flyers również strzelił dwie bramki. Jak widać forma tego zawodnika jest wysoka i po tak dobrym kursie warto spróbować, że i tym razem strzeli chociaż jedną bramkę.
⛔100
 
angelka 952

angelka

Użytkownik
Dyscyplina: NHL, Hokej
Godzina: 2:05
Spotkanie: New York Rangers - Los Angeles Kings
Typ: Rangers wygra 1 tercje
Kurs: 2,75
Buk: sportingbet
Analiza: Na dzisiaj wybrałam sobie spotkanie z NHL a dokładniej pojedynek pomiędzy New York Rangers a Los Angeles Kings. W finale play off jest wynik 2-0 dla gości , czyli gospodarze mają dzisiaj ostatni gwizdek na wygraną .. bo jak nie dziś to kiedy. Dwa ostatnie mecze przegrali pomimo świetnej 1 tercji, dlatego mój typ własnie dzisiaj idzie w tym kierunku , i typuje zwycięstwo Rangers po 1 tercji po fajnym kursie 2,75. W dwóch ostatnich pojedynkach ten typ wszedł pomimo porażki i wydaje mi się ze dziś również będzie zwycięstwo gospodarzy po 1 tercji gdyż początki meczu mają oni świetne lecz później się rozluźniają i opadają z sil . Pomimo tego ze kibicuje LA, dzisiaj myślę realnie i spodziewam się wygranej gospodarzy . Warto także zagrać wygrana Rangers wliczając dogrywkę i karne po kursie 1,75
⛔100
 
stanley-63 908,9K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna / Singapur S-League /
Godz. 13:30
Spotkanie - Home United : Harimau Muda II
Typ - Home United FC ( handi -2 )
Kurs - 2.40
Bukmacher - Sportingbet
Analiza :
Na dziś oferta dosyć uboga jednak zawsze coś można pograć i tak zaglądam do Singapuru gdzie gospodarze piłkarze Home U podejmują ostatni zespół Harimau i po samych kursach widać kto jest faworytem tego spotkania dlatego idę w stronę bramek i tu kursy jak najbardziej do wzięcia , gospodarze po 14 rozegranych spotkaniach zajmują wysokie 3 miejsce i tu zaglądam na bramki które podpowiadają że ze skutecznością u nich jest dobrze bo ich bilans bramkowy 34:19 i jeżeli chodzi o gole zdobyte to wraz z liderem Brunei DPMM są najskuteczniejszym zespołem jak do tej pory no a zaglądając w drugą stronę czyli do gości to jak już wspomniałem ostatni zespół w lidze a ich dorobek bramkowy to 14:40 i niestety te stracone gole to Harimau należy do najgorzej broniącej się drużyny , nawiązując jeszcze do gospodarzy to tu taki mały problem bo większość bramek chłopaki strzelili w meczach wyjazdowych co prawda też tych meczy wyjazdowych było o 2 więcej niż w domu jednak 14 zdobytych w domu do 20 w meczach wyjazdowych robi trochę różnicę ja jednak liczę że dziś ulegnie to zdecydowanej poprawie i gospodarze trochę się postrzelają no bo z kim jak nie z najgorszą obroną w lidze , w pierwszym ich pojedynku z tego sezonu na boisku Harimau pewna wygrana Home 3:0 i dziś liczę na coś podobnego bo jak do tej pory Harimau nie wygrało jeszcze ba ani nie zremisowali meczu gając z Home a bilans 4-0-0 i te gole 11:0 tak więc zaryzykować chyba można stawiając na handi 0:2 w stronę gospodarzy no i kurs też całkiem nie zły jak będzie to oczywiście zweryfikuje jak zawsze boisko , jestem jednak pełny optymizmu !
⛔100
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: ATP CHALLENGER NOTTINGHAM
Godzina:
13:30
Spotkanie: Bozoljac - Groth
Typ: over 22.5
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet 365
Analiza: No w spotkaniu takich &quot;pierdol... rewolwerowców&quot; brak TB byłby czymś nienaturalnym i to jeszcze na trawie. W tym meczu ilość wymian winna być znikoma a już z pewnością w sytuacji, kiedy będą trafiać regularnie pierwszym podaniem. Groth jak wiadomo nieoficjalny rekordzista świata w szybkości serwisu 263 km/h . Każdy kto miał okazję obejrzeć go w akcji wie jak trudno dopaść go przy podaniu jeśli trafia na poziomie 65-70 %. Dziś po drugiej stronie stanie nie mniejszy &quot;napierdala...&quot;. Serb, który szkołę tenisa pobierał za oceanem i tam zrobiono z niego zawodnika z jakich przez jakiś czas słynęła amerykańska szkoła - vide - Querrey czy Isner. Ostatnio widziałem go jakiś czas temu w deblu i naprawdę imponujące było z jaką łatwością wygrywał pkt przy swoim podaniu. Jeśli do tego dodamy, że umiejętności returnu u obu nie są na najwyższym poziomie, daje to duże szanse na zakończenie meczu w dwóch może nawet trzech setach i wcale nie będzie dziwnym, że będą to same rozgrywki TB (jak wczoraj dwa &quot;młotki&quot; z ATP Querrey z Chardym 6-7 7-6 7-6). Na koniec dodam, że u innych buków widziałem linię 23,5.
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Filipiny UFL
Godzina: 11:15
Spotkanie: Green Archers - Socceroo
Typ: 1 HA -1,5
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365
Wczorajszy mój typ przełożony na nie wiadomo kiedy :/ a dzisiaj znowu lecę w egzotyki.
Tym razem szczęśliwe jak na razie Filipiny.
Ta liga poza kosmicznym i będącym poza zasięgiem wszystkich Globalem, ma trzy wyróżniające się ekipy ogórków: Philippine Army, Socceroo i PSG. Są to dostarczyciele punktów dla reszty tabeli a jedyne pkt jakie zdobywają, to w meczach między sobą.
Dzisiaj jedna z nich - Socceroo zagra na wyjeździe z Green Archers. Green Archers to nie są wymiatacze w stylu Global. Zajmują miejsce ciut wyżej niż trzy ogóry, ale w meczu u siebie z dostarczycielem punktów powinni poradzić sobie na luzie, tym bardziej że na swoim stadionie są groźni dla wszystkich poza Globalem oczywiście. Ostatnio wygrali u siebie z wiceliderem 2:0, to z ligowym ogórem nie wygrają dwoma brameczkami?

PS. Polecam jeszcze o 13:00 na lajfie mecz 1 ligi łotewskiej SFK Utd - Rezekne. Rezekne ostatnio czesze wszystkich jak leci, wygrywają 5-6 bramkami, a przeciwnika najsilniejszego dzisiaj nie mają. Niestety przedmeczowa oferta jest przesłaba, trzeba czekać na lajfa.
⛔100
 
lukas1958 412

lukas1958

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Birmingham
Godzina:
12:00
Spotkanie: Casey Dellacqua - Urszula Radwańska
Typ: 2
Kurs: 3,50
Bukmacher: bet365
Analiza:
Zapraszam na spotkanie 1/32 finału, na turnieju WTA Aegon Classic rozgrywanego w angielskim Birmingham, pomiędzy Casey Dellacqua a Urszulą Radwanską. Urszula Radwańska (WTA 93) ostatni mecz wygrała we wrześniu 2013 roku, gdy w Pekinie pokonała Simonę Halep (obecnie trzecią rakietę świata!). Trawa jest ulubioną nawierzchnią krakowianki. Dwa lata temu w Den Bosch osiągnęła jedyny do tej pory finał w głównym cyklu. Rok temu w tym samym Den Bosch dotarła do ćwierćfinału, tę samą fazę osiągnęła w trzech turniejach na korcie twardym. Pod koniec ubiegłego sezonu jednak nabawiła się kontuzji barku i przez wiele miesięcy się kurowała. Radwańska w tym sezonie z siedmiu turniejów odpadła w I rundzie, ale nawet najgorsza passa musi się kiedyś skończyć. Casey Dellacqua (WTA 43) miała bardzo dobry początek sezonu, gdy m.in. doszła do IV rundy Australian Open i ćwierćfinału w Indian Wells. Później jednak już tak dobrze nie grała. Moim zdaniem Radwańska nie jest bez szans na zwycięstwo i liczę, że w końcu się przełamie i zwycięży. Rozpoczęcie meczu planowane jest na godzinę 12:00.
⛔100
 
yayo 165

yayo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Indonezja - Superliga
Godzina: 14:00
Spotkanie: Mitra Kukar - Persiram
Typ: x/1
Kurs: 4,33
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Mitra Kukar ugości dzisiaj na własnym obiekcie zespół Persiram. Gospodarz jest liderem rozgrywek „wschodnich” i zgromadził na swym koncie 29 pkt. Przeciwnik ma o 9 pkt mniej i jedno spotkanie rozegrane więcej – zajmuje 6 miejsce w tabeli. Mitra Kukar może się pochwalić bilansem – 9 zwycięstw, 2 remisy i 3 porażki. Persiram wygrał 5 meczy, zremisował również 5 i przegrał tyle samo. Goście na 15 dotychczas rozegranym spotkań aż 9 remisowali do przerwy. Mitra Kukar takich remisów odnotował 6. Myślę, że i dzisiaj rozstrzygnięcia do przerwy nie będzie, a w drugiej części spotkania gospodarz rozstrzygnie spotkanie na swoją korzyść i będzie to trzecia wygrana z rzędu.
✅333
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Z 78

ziom157

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Birmingham
Godzina: 12:20
Spotkanie: Casey Dellacqua - Urszula Radwańska
Typ: Over Gemowy 20,5
Kurs: 1,80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
NA dziś zdecydowałem się wybrać spotkanie 1/32 finału WTA Aegon Classic na korcie Trawiastym.Obie zawodniczki to dziś wielka nie wiadoma,jak zagrają. Kort trawiasty to nie wątpliwie nie łatwa nawierzchnia dla obu Pań. Radwańska aktualnie w rankingu plasuje się na 93 pozycji. Casey jak i Radwańska w tym roku nie rozegrały żądnego spotkania na trawie. Radwańska w tamtym roku na kortach rawiastych w 5 spotkaniach zanotowała 3 zwycięstwa i 2 porażki. Tak samo jak Casey. Dellascqua plasuje się na 43 lokacie w rankgingu WTA. Typ overowy tutaj jak dla mnie jest dobrym typem. Obie Panie muszą się zapoznać z nawierzchnią także wątpię aby mecz zakończył się w 2 setach.
Casey w tamtym roku nabawiła się też kontuzji barku. Mimo iż plasuje się na wyższej lokacie,na pewno nie pokona tak łatwo Radwańskiej która jest w ciągłym biegu.
⛔100
 
W 115

werg

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis gra podwójna, ATP - Queen&#39;s
Spotkanie: Butorac E. / Klaasen R. - Matosevic M. / Paire B.
Typ: Butorac E. / Klaasen R.
Kurs: 1,50
Data: 10.06.14., godz. 18:00
Bukmacher: bet365
Analiza:
W pierwszej rundzie turnieju ATP na kortach londyńskiego Queen&#39;s clubu, zmierzą się pary deblowe Eric Butorac i Raven Klaasen z Marinko Matosevic i Benoit Paire. Butorac to zawodnik z USA, natomiast Klaasen jest obywatelem RPA. Ranking deblowy ATP klasyfikuje Amerykanina na dwudziestej dziewiątej pozycji, Afrykańczyk natomiast jest na dwudziestym siódmym miejscu. Grają ze sobą od 26 września 2013 roku, od turnieju w Kuala Lumpur, rozgrywanego na kortach twardych, gdzie zdobyli pierwsze miejsce. Ich największym sukcesem jest finał Australian Open z 2014 w którym ulegli parze polsko-szwedzkiej, Kubot, Linsted. Mają na koncie też tytuł z Memphis w którym w finale ograli najbardzej utytułowany debel braci Bryan. O dokonaniach pary Matosevic, Paire czyli duecie australijsko-francuskim nie napisze nic ponieważ grają oni ze sobą pierwszy raz. Jako singlistów ranking ATP klasyfikuje ich Australijczyka na sześćdziesiątej pozycji, francuza natomiast na sześćdziesiątej siódmej pozycji. Jednak typowi singliści nawet bardzo dobrzy nie mają takiego ogrania w grze podwójnej jak pary grające ze sobą deblu, Matosevic i Paire są tego przykładem na dziesięć ostatnich meczów Australijczyk grając z innym tenisistą w parze zwyciężał zaledwie trzykrotnie, Francuz natomiast tylko raz. Nie pozostaje mi nic innego jak postawić na debel Butorac, Klaasen.
✅50
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: HISZPANIA, koszykówka - ACB
Spotkanie: Unicaja Málaga vs Real Madrid
Typ: 1 [hc 5,5:0]
Kurs: 1,91
Data: 10.06.14., godz. 22:00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza: Spotkanie nr 3 w półfinale hiszpańskiej ligi koszykówki ACB. Po 2 grach w Palacio De Deportes Comunidad De Madrid (Madrid) mamy wynik 2:0 dla wielkiego faworyta ligi czyli Realu. Oba spotkania jednak były horrorami, bo pierwsze Real wygrał po dogrywce 98:93, a drugie 89:87. Unicaja według mnie w swojej hali na pewno zagra niegorzej. W Madrycie goście wygrali w obu meczach walkę na tablicy, w pierwszym meczu 36:32, w drugim 34:17!!! Jest więc podstawa sądzić, że Unicaja może zagrać kolejny mecz jak równy z równym. Co więcej w tych spotkaniach w Madrycie znakomicie grali Toolson, Granger, Vazquez, Calloway, Suarez. A są też Stimac, Vidal, Urtasun, czy Caner Medley (2 mecz -10 zbiórek). Wlasna hala, fanatyczni kibice. Potencjał Malagi jest ogromny co pokazali w niektórych meczach Euroligi. W lidze przegrali 2 mecze i teraz w playoff też 2 mecze. 3 z nich w granicach 5 pkt. Real też wygrywał te spotkania dzięki niestety 3 kwarcie, w której Unicaja po przerwie dawała sobie narzucić rytm Realu i przegrywała ok. 10pkt. tę część meczu. Ja jednak liczę na równy mecz.
✅91
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
G 693

generalkaman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Turniej w Halle
Godzina: 17.30
Spotkanie: G.Monfils - B.Becker
Typ: G.Monfils - 3,5 gema
Kurs: 2.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Spotkanie jednej szesnastej turnieju w Halle w, którym zmierzą się G.Monfils i B.Becker. Mój typ na to spotkanie to wygrana francuza po odjęciu mu 3,5gemów. Gael znajduje się w o wiele lepszej formie od rywala, w French Open odpadł dopiero w jednej czwartej z A.Murrayem i to po zaciętym pojedynku przegrywając 2-3. Jego rywal natomiast ostatnie zwycięstwo odniósł ponad miesiąc temu w Madrycie, od tego czasu doznał czterech porażek w tym 03.06 już na trawiastej nawierzchni 0-2 z Baghdatisem. Do tej pory wszystkie cztery bezpośrednie rywalizacje między tymi dwoma zawodnikami wygrał francuz, tracąc w sumie dwa sety. W zeszłym sezonie na tym turnieju Gael pokonał dwóch rywali i odpadł z reprezentantem gospodarzy Haasem.Niemiec obecnie jest bez formy,ostatnia wygrana z Tomicem rodział się w bólach. Mimo tego, że gra na własnym terenie nie wierzę w nagłą poprawę jego gry. W chwili obecnej Gael gra on o wiele lepiej od Beckera i myślę że spokojnie pokryją typowaną prze ze mnie linię.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
erdezet 92

erdezet

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 13.30
Spotkanie: Youzhny - Karlovic
Typ: Karlovic
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Rozpoczął się okres turniejów na kortach trawiastych, z resztą bardzo krótki okres.
Jest to niewątpliwie ulubiony czas dla Ivo, trawa sprzyja wysokim, dobrze serwującym tenisistom, gra jest szybka, wymiany są bardzo krótkie.
Stawiam na Chorwata też dlatego, że ostatnio pokazał się ze znakomitej strony nawet na kortach ziemnych, za którymi nie przepada.
Można powiedzieć, że przeżywa swoją drugą młodość. Wiadomo jednak, że czasu nie oszukasz i jego dobra dyspozycja dała mu dużo meczów do grania, przez co Ivo osłabł we Francji.
Teraz jednak, po kilku dniach przerwy wydaję mi się, że wróci już z pełnią sił i z formą, którą prezentował na mączce.
Stawiam tutaj na Karlovica, Youzhny to tez nie jest amator na trawie, jednak myślę, że Chorwat sobie poradzi.
✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom